Reklama

středa 26. prosince 2018

DLR oznámila příjezd vojenského vlaku Ozbrojených sil Ukrajiny s jedovatou látkou na Donbas

26. 12. 2018    russian.rt
Vlak s toxickou látkou dorazil na území západně od Doněcku, které je kontrolované bezpečnostními silami Ukrajiny, oznámil zástupce velitele správy Lidové domobrany samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) Eduard Basurin.


"Naše zpravodajská služba získala informace o příjezdu vagonů, plných modrých barelů s velmi silnou chemickou jedovatou látkou, na železniční stanici Krasnogorovka", cituje Basurina Doněcká zpravodajská agentura.

Podle něj nyní probíhá jejich vykládání ukrajinskými vojáky, oblečenými do ochranných oděvů.

DLR také informovala, že v dané oblasti se nacházejí odborníci britských a amerických zpravodajských služeb, kteří se specializují na provádění diverzí.

Dříve ministerstvo zahraničí Ruska upozornilo na možnou provokaci s chemickými zbraněmi na Donbasu. Ministerstvo nevylučuje, že v nejbližších dnech Ozbrojené síly Ukrajiny přejdou k rozsáhlým bojovým akcím.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

106 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi


  1. Ak by k tej provokacii doslo, a postihnute bude aj civilne obyvatelstvo Donbasu, predpokladam, ze to bude posledna akcia, ktoru dokazali Banderovci spolu s teroristami z USA urobit.
   Nabehne ruska armada, a fasisti, banderovci budu rozpraseny od hranic Donbasu az po Izrael.

   Smazat
  2. Tady vidite,že to očividně i náš režim korporátni fašistické tyranie, připravy otroků,které týrá shrbenými hřbety pod knutou cenzury a co nejnižšich platů ,neinformuje jak postupuji jejich fašisté na Ukrajině,kteři klidně dřive nebo později chtěji vyhlazeni celé civilizace země v domněni,že jim pomohou jejich protiatomové kryty a zlo hromadici se za oceánem!

   Smazat
  3. URCITE SA NIECO PRIPRAVUJE VSADIM NA TO SVOJU PENZI.Americania to spravia scenarom v Syrii.To iste!!Uz mozeme len cakat co sa udeje. POROSENKO je pripraveny na boj.DNR sa bude musiet branit!!

   Smazat
  4. Výborná zpráva, mělo k tomu ale dojít dříve aještě lépe by bylo i zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem! Nechat jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír. Však právě a jen o tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala ho svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk ...

   Smazat
  5. 8:57
   Že ty jsi demokrat, plný pravdy a lásky?
   Tak vypatlanej magor jako ty, se jen tak nevidí. Tací, by měli chcípat velmi bolestivě a dlouho, aby měli možnost nad svojí zrůdností přemýšlet.

   Smazat
  6. 08:57
   vytáhni si ruku z trenek, odkrvil se ti mozek.

   Smazat
  7. 10:19 Mozek se mi odkurvil když jsem coby 6-ti letý našel plnej gauč po německým oficíroj co bydlíval do odsunu ve vile mé babičky a já prokouk bolševickou prolhanost a ubohost! Pamatuju si že pak ve školce jsem slýchával od spolužáků průpovídku že "Hitler byl svině, ale Rusáky a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to začal tak nějak těšit, že to dokončíme my, až to tu praskne! Netušil jsem že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši lhali, co se týče toho co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě měl nacisticku helmu! A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede v čele Bundeswehru na Leopardu (to je tank!). Naše parta obdivovala kluky ze San Babila 20 hodin! Jak propichovali rudejm xindlům v Miláně duše u kol a občas nějakýmu dali přes hubu za rohem. Někdo je udal, přijel komisař ve fiátku s dvěma dalšíma fízlama na náměstí a na ně, co tam prej vyváděj a oni ať jim políbí prdeééél! A pak se jejich vůdce postavil před auto a kluci okolo něj se semkli pažema a on začal počítat: "Ein-zwei, ein-zwei, ein-zwei!" a oni začali dělat čapí kroky a pak se dali na pochod okolo fízláckýho auta a on zakřičel "My chceme fašismúúúús!!". A policajti znechuceně odjeli. A my s klukama snili, že jednou tohle u nás pude udělat na esenbáky! No a kde jsme dneska, ty vole? Jen se tu roztahuje rudej xindl a žvaní ty svý komoušský sračky! Takhle si představuješ debolševizaci, co? My né! My chceme Ukrajinůůů - Právyj sektor na vás! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  8. 15:15 To je krásný poselství zrodu Nové Evropy! Tak jako se z 22. června 1941 zrodila Idea jednoty evropejské v boji s ruským mongolstvím! Když totiž dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě

   Smazat
  9. 8:57 + 15:28, trapný tapetáři, neumíš ani vypotit vlastní text.

   Smazat
  10. 17:24 Já tam ale nebyl blbe! Tohle jsou vzpomínky pamětníků! Ale esi chceš můj text založenej na osobních vzpomínkách, tak prosim:

   Naše třídní parta na základce obdivovala kluky ze San Babila 20 hodin! To byl film "nastavující zrcadlo", kde parta mladíků propichovali rudejm xindlům v Miláně duše u kol a občas nějakýmu dali přes hubu za rohem. Někdo je udal, přijel komisař ve fiátku s dvěma dalšíma fízlama na náměstí a na ně, co tam prej vyváděj a oni ať jim políbí prdeééél! A pak se jejich vůdce postavil před auto a kluci okolo něj se semkli pažema a on začal počítat: "Ein-zwei, ein-zwei, ein-zwei!" a oni začali dělat čapí kroky a pak se dali na pochod okolo fízláckýho auta a on zakřičel "My chceme fašismúúúús!!". A policajti znechuceně odjeli. A my s klukama snili, že jednou tohle u nás pude udělat na esenbáky! No a kde jsme dneska, ty vole? Jen se tu roztahuje rudej xindl a žvaní ty svý komoušský sračky! Takhle si představuješ debolševizaci, co? My né! My chceme Ukrajinůůů - Právyj sektor na vás! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  11. 8:57, 15:28,...
   Co ty jsi za zprasené hovado???? To člověk nežral. Tebe bych chtěl jednou potkat. Srovnal bych ti myšlenky do zákrytu. To si piš.

   Smazat
  12. 8:27, ani bych se s tebou nezahazoval, jen pro ostatní. Žádné vzpomínky veterána, jen debilní výpotek podobného duševního ubožáka. Podobných slintů vysypu za den desítky. Jen ten dotyčný, co to vypotil, byl po mentální stránce na to líp než ty, ty jen tapetuješ.

   Smazat
  13. 8:27 Co to žvaníš rudotupe, vždyť to jsou vzpomínky hrdinů Naší rasy, veteránů boje s hnilobou bolševismu! - http://freiwilligen.sweb.cz/DOBROVOLNICI/hlavni.htm

   Smazat
  14. Oprava času: 8:27 to teda nevím co tam smolí, je to moc nekonkrétní, toto je pro obřezanýho rudoblba z 11:44!

   Smazat
  15. 9:41 Potkáš, ale svýho kata, rudá briketo! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   Staneš se výhřevným biopalivem pro parní lokotky podle patentu tohodle inženýra!:)) - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Smazat
 2. Banderovci mají naštěstí mezi sebou tolik zrádců, že se vše hned raportuje on-line do Doněcka. To ale nestačí, Doněck bude zřejmě muset tu jedovatou látku odpálit a zničit, i kdyby ji svými těly obklopovali a chránili samotní žoldáci z NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si dobře vzpomínám, tak je bez obalu varoval Lavrov a potom i Putin na své tiskovce. Američani tam sice navezli všechno, co mohli, ale na ukrovojáky se spoléhat nemohou, ti proti svým (naštěstí) bojovat nebudou. To by každý musel mít u hlavy kolt nějakého západního specialisty :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Plyn, zhoubná nemoc i jaderný spad ze špinavé bomby, se posílá PO VĚTRU... takže nazi Banderovi pohrobci, miláčci EU poslance Štětiny a podobného morálního odpadu, čekají na větry do Ruska... Američané mají v zamořování jaderným spadem a ochuzeným uranem bezkonkurenční praxi. A dodali Hebrejci Porošekovi jistě velmi kvalifikované poradce.

   Smazat
  4. Otázkou je, jestli nechystají nějakou biobombu na ruských hranicích. Na Krymu měla být jedna z biolaboratoří jako v Gruzii.

   Smazat
  5. 11.12
   Zeman říká pravdu a to vás v Praze sere . Když nevyhraje kandidát kavárny , tak to je nedemokratické ?

   Smazat
  6. Je třeba přestat lhát a učit děti ve školách pravdu! Že Stepan Bandera je hrdina ukrajinského národa, který stmelil ukrajinský lid proti agresivní rusifikaci. Díky Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   K ukrajinským zemím patří celé černomořské pobřeží a přilehlý kraj, a také území až k Volze, tzv. Cossackia. Zde všude se rozkládala Stará Ukrajina, starověký národ, který vedl obchodní svazky nejen s Řeckem a Persií, ale i s mnohem staršími civilizacemi jako se Sumery, Egyptem, Chetity, Babylonem, Féničany, kteří kotvili u břehů Tavridy, a kromě toho také pravděpodobně, dle nejnovějších výzkumů, byla Stará Ukrajina důležitou zastávkou dvou významných obchodních tras - čínské hedvábné stezky a jantarové obchodní cesty. To vše ještě před existencí Říma.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  7. Už je po vizitě? Pořád Ti dávají klistýr?

   Smazat
  8. 09:00
   Máš na mysli tu nacistickou pokřivenou všepleť a svoloč píšicí azbukou a lámanou ruštinou v otrhaných teplákách která po vzoru hyen vraždí bratry a nenávidí své fotry? Jsou to ti, co ve snaze udělat ze sebe nadlidi zabíjeli kolem sebe všechny poláky, Čechy, Slováky, Rumuny, Maďary...????
   Tak ty opravdu Putler nezlomí... Oni se totiž dolámou sami.

   Smazat
  9. 9:19 Tomu xindloj bolševickýmu pomůže jen olovo nebo provaz. Ostatně platí heslo pana Bandery: "Komunjaki - na guljaki!"

   Smazat
  10. 9:00, opět tapeta, demente. Zkus něco vlastního.

   Smazat
  11. 17:25 Vis výše! ... teda viz ... resp. na čase 8:27.-:))))

   Smazat
  12. Propagace Bandery, je snad propagace terorismu ? Proč s tím odpovídající orgány nic nekonají ?

   Smazat
  13. 23:22 Protože "banderismus" existuje leda v tý tvý debilní rudý makovici, čechomužiku! A teroristi jsou ti co s ním straší tupé stádo zdejších užgryndanných čechomužiů! - http://forum24.cz/rusko-banderu-pokropilo-zivou-vodou-rika-historik-byl-to-hrdina-nebo-zlocinec/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   KOMUNYAKU? NA GULYAKU!

   Smazat
 3. Asi to bude chlór,co Angličané umí.
  Sledoval bych také příjezd,bílé přilby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co tak ten slavný anglický "novičok - VX" y laboratoří v Salisbury, vyzkoušený slavnou MI6 na nebožácích Skripalových? To bz se dalo opět svést na Putina a Rusy.

   Smazat
  2. Re (10:56):
   Chlór to nebude, ten se "balí" do tlakových lahví, a ne barelů. Jedů je jinak na tisíce ...
   Ovšem, pokud tam těm ukrům radí US/UK specialisté, tak nějakou tu špinavost proti LLR/DLR jistě i připravují.

   Smazat
 4. Novičok vyrobený v Porton Down ve Velké Británii opět na scéně. Na čtyřnásobném zrádci Skripalovi ho jenom testovali a trénovali mančaft, nyní se bude jednat o první bojové nasazení. Podle plánu právě na Nový rok, tj. 1.1.2019!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1.4.2019. Prosim opravte si datum.

   Smazat
  2. asi to datum má dobře, počítalo se s tím už včera, když Izrael na vánoce na odpoutání pozornosti bombardoval Damašek

   Smazat
  3. Nový rok to jistí, celej svět, nejenom frontová linie, bude "pod vlivem".

   Smazat
  4. Možná globalisté použijí datum 4. 1. 2019... jako poctu k 86. výročí Převzetí moci...

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09, dík za link, zajímavé, jenom škoda, že ty léčbu zanedbáváš. A nejen duševní problémy, ale i jiné zdravotní. Posílám link, snad ti pomůže se zorientovat:
   https://www.wikiskripta.eu/w/Hemoroidy

   Smazat
 6. Vzajmu neohrozeni Ruskeho obyvatelstva preventivne znicit na uzemi Ukrajiny i se zahranicnima krysama . Naco cekat ?

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo drbe za ouškem tebe, hlavo dutá?

   Smazat
  2. Svazáčku CéTéHáHáčku 11:14
   Na tvoje štvavé, lhavé žvásty je tu zvědavý jenom kdejaký tvůj stejně křivácký soukmenovec. Smazání kydanců vzteklých idiotů je velmi dobrý počin.

   Smazat
  3. 11:48, co má česká bulvární kauza společného s vraždícím maniakem Porošenkem? Vidím, že ti hráblo akorát na vánoce.

   Smazat
  4. 11:53 A co má nějakej obřezanej rusák společnýho s naší zemí, na rozdíl vlastence Plekance, který pro tuhle zem udělal milionkrát víc než hordy různých lžidavidů a lžidvořáků, a jeho zápasu se zákeřnou vlastizrádnou Vondrajdou - Kanaďajdou, rudoprde?

   Smazat
 8. Jo je třeba banderovcům pořádně nakopat zadky vlastenci na Donbasu to zvládnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:17, Nezvládnou. Porošenko chce použít chemii na ty, kteří jsou pod jurisdikcí Ukrajiny. Pravděpodobně Mariupolčany. Má to souvislost s Azovem, protože potom budou všichni vykřikovat, že Rusko zaútočilo z moře. Dnes končí stanné právo, zákaz vycházení, zítra bude šance se rychle přesunout do útočišť, kdyby něco. Je velká pravděpodobnost, že Porošenko může zaútočit již dnes v noci. Uvidíme.

   Smazat
 9. Asi plánují hromadnou sebevraždu vlastních, aby to tak úspěšně
  provedli jako ti islamisti v Syrii. A svedou to samozřejmě
  na Rusko.

  OdpovědětSmazat
 10. Provokovat, to je to jediné, co dokážou... Je dobře, že se na to protistrana připravuje, nic jinýho se dělat nedá...J.

  OdpovědětSmazat
 11. Jestli se to vyplní, a za utočí chemicky na Donbas ! natož budou Rusko pomlouvat za použiti chemických zbrani zvlášť Čeští fašisté z vlády a parlamentu ! nemají tady co pohledávat na tomto světě ! BOŽE vezmi spravedlnost do svých rukou, a s těmito lidmi do pekel!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:53, ale my doufáme, že se to nestane, ty zmrde debilní. Tohle je také způsob obrany, veřejně vyhlásit zjištění tajné služby ještě před tím, než se tak stane. Zveřejněná informace o útoku na chemičku Stirol v létě 2014 také zabránila ztrátě stovek, možná tisíců životů, mimo jiné i desítkám zahraničních novinářů, pracovníků OBSE a jiných lidí působících v tom čase na Donbase.

   Tobě podobní v 90. letech taktéž vyhlašovali zvěsti o obchodech s orgány v Bosně a na Kosově za srbskou smyšlenku, až s tím vyrukovala samotná C. del Ponte ve svých memoárech.

   Takže jestli k útoku dojde a zahynou stovky nevinných lidí, nezapomeň začít vykřikovat, že to zcela určitě byli Rusáci. Ačkoliv takové hovado může být v podstatě rádo, protože při chemickém útoku budou umírat zas jen Rusové. Už teď můžeš začít leštit chobota, budeš mít konečně orgasmus.

   Smazat
  2. Tady někdo provokuje a je mu to jedno jestli by byla další válka ! Západu nebudu věřit ! 1938 - zodpovědnost ,60 milionu životu . Gorbačovova perestrojka a zrušeni Varšavské smlouvy a západní zrada rozšiřování NATA . Ať nechají Ukrajinu Ukrajincům a nevměšuje se nikdo?!

   Komouš jsem nikdy nebyl a nebudu ! a boha nechej na pokoji ,vy ANTIKRIST! Já nechci 3 světovou a možná tu poslední válku!!!!!

   Smazat
  3. 13:13 Co tu vykřikuješ zbabělý čechomužiku?!? Chceš snad žíti na věky?

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase ty tvoje trenky a popisy toho, co v nich nacházíš. Nechápu, že tě v domově nechají dělat takové nehygienické věci.

   Smazat
  2. 12.21 Je pravda, že v Indii nemá většina lidí k disposici žádný záchod, tak se chodí vyprazdňovat na pole.

   Vy, i když ho jistě k disposici máte, požíváte k vyprázdnění své modré trenýrky a internet.

   Smazat
  3. Omluva: 12.31 je určeno pro 12.04

   Smazat
 13. Je třeba zopakovat: Vážení diskutující, přesněji náhodní a občasní účastníci diskuse, chci vás jenom upozornit, že lepšolidi nám sem na NR nasadili dva své agenty, aby nám tu rozbíjeli věcnou diskusi. Jsou něco jako vši v kožichu, každý má svou pracovní metodu. Jeden z nich je sprosté boží hovádko, který se sice nepodepisuje, ale podle charakteristického projevu se jedná o agenta Pepka Vyskoče, který se střídá s jinak zdánlivě slušným grafomanem Radostou, jehož předlouhé výlevy už nikdo nečte, ani na ně nereaguje. Oba mají stejný cíl, zaclánět a rozbíjet diskuzi u článků na NR. Berte to v úvahu, zoufalství lepšolidí, kterým celosvětově bourají bábovičky, vrcholí :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tady opruzuje Pepek Vyskoč, to je zřejmé :-)

   Smazat
  2. 12:50 ten tu sebe ukájí, jedna ruka na klávesnici, druhá maká pod stolem

   Smazat
 14. V Ukrajinské armádě, je většinová morálka pod
  úrovní bojeschopnosti a pokládání životů za
  korumpovanou politiku.
  V případě ozbrojeného konfliktu, je dost nelehký úkol nahnat vojáky do jisté porážky.
  Očekáváním je hromadné zběhnutí, chemické bojové látky,
  v tichosti, mohou posloužit proti tomuto jevu.
  Jinak nechci zpochybňovat nelidské úmysly..*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v tom ukrajinském bordelu jsou spolehliví jenom ti generálové, co dostávají žold v dolarech a co mají osobního poradce ze západu, ostatní, včetně velitelů nižších šarží se otočí podle větru, Krym to jasně proilustroval :-)

   Smazat
  2. 13:30 Ukrajina je v tomto jako Česko, které má pidi armádu, přitom generálů jako vlčích máků na louce. Kdyby fakt k něčemu došlo, tak co tank, to velící generál. Ukrajina, která je početnější, má zas tu specialitu, že admirálů má víc než lodí. Včetně těch z hračkářství.

   Smazat
 15. Je dobře naši vychcaní politici z ANO, s.r.o. a ČSSD v exekuci, že zde chcete mít co nejvíce Ukrajinců, co u nás snižují cenu práce u nich opravdová práce stojí a zlodějští, ukrajinští zoufalci vymýšlejí ohavné plány, jak to kolem nich všechno zničit a mezitím zdrhnout k páníčkům do U$A!? Doufám, že jejich hovadské plány je spláchnou jako lejna do žumpy, které se oni chtějí vyhnout!

  Nyní Vám popíši, jak to chodí s těma UKRAJINSKÝMA gastarbajtrama a PERSONÁLNÍMA AGENTŮRAMA, které nevadí ANO,s.r.o., ČSSD v exekuci ani chameleonské KSČ/m a OTPORÁŘŮM v ČR.

  PERSONÁLNÍ AGENTŮRY z průmyslových zón i AGROFERT tlupy a dalších firem, VTRHNOU na ÚŘADY PRÁCE ČR s záměrně s nesplnitelnými požadavky na počty a nadhodnocené kvalifikaci klientů ÚP, např.:"Ihned požadujeme, najednou 300 lidí s touto kvalifikací, ale ihned!"! Dostane se jim odpovědi, že takové požadavky nelze naráz a v tak hojném počtu splnit?!

  Vymůžou si RAZÍTKO od daného ÚP → (PESRSONÁLNÍ AGENTŮRY), to je účelem! A v záloze, již mají stovky nekvalifikovaných otroků z Ukrajiny, Slovenka, Rumunska, Bulharska a naši uchazeči utřou nos!!!

  Každému takovému gastarbajtrovi, ukrojí PERSONÁLNÍ AGENTŮRY měsíčně od 5-tisíc Kč a výše.

  Pobídky pro tyto firmy platí daňový plátce České republiky, dotace zajistí EU daňový plátci! Tyto informace mám přímo od mé nas.ané známé, zaměstnané na Úřadu Práce v Mostě, jelikož jim vyčítají, že nejsou schopny umístit kamkoliv své klienty, PRŮMYSLOVÉ ZÓNY ovládly PERSONÁLNÍ AGENTŮRY (majitelé jsou zahraniční!!!). Naši počínaje Prahou a Brnem, jim dělají poslušné náboráře a poskoky, škodící celé ČESKÉ REPUBLICE!

  Čest práci a děkujeme KSČ/m, že jste si tak oblíbili peníze a požitky, byli jste u Všeho od roku 1948 až po dnešek LEVOPRAVOLEVÁ malá strano, víte že existují parazitické, škodící PERSONÁLNÍ AGENTŮRY, je jich kolem 2.500 na tak obří zemi jako je ta skutečné naše???????

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. čím více bude Ukrajinců z banderostánu v cizině, tím menší bude Porošenkova armáda a tím méně krvavý konflikt

   Smazat
  2. Banderovců bude pořád dost na to, aby se to na východě semlelo.

   Smazat
  3. Klidně napište, že majitelé těch agentur jsou většinou přímo banderovci, kteří mají paralelně vedle českých také vlastní náborové kanceláře po celé Ukrajině. A dovedu si vás ujistit, že nejlépe odměňovanými českými konzulárními úředníky jsou ti na ožebračené Ukrajině. Ty odměny jim nevyplácí Babiš s Hamáčkem, ale právě ty agentury, co potřebují razítka do pasů svých otroků vysílaných na západ!

   Smazat
  4. Proč opět mažete, zastydlý Che Guevaro?


   Anonymní 26. prosince 2018 13:19

   Kde jste v mém př. 13:07, vyčetl platby od Babiše ANO,s.r.o. nebo ČSS/d v exekuci? Na to všechno doplácíme MY všichni!

   A Pražské realitky se jen smějí, pokud by šli tito PARAZITÉ, co se navezli z PRAHY do regionů na ta místa, které je třeba obsadit, Ukrajinci by si uklízeli ve své domovině!

   •••••••••••••••••••

   Svobodný a nepodepsaný anonymní 26. prosince 13:35

   Co vám brání si 1000x za rok vyrazit na Ukrajinu za milovanými Ukrajinci, azBuku?   Che Guevaro zálohuji a okamžitě zkopíruji znova!


   Pod tímto kapka v moři západních ZAHRANIČNÍCH → PRAŽSKÝCH PERSONÁLNÍCH AGENTŮR, pro zahraniční otroky z východních zemí zde zadat:

   PERSONÁLNÍ AGENTŮRY PRAHA

   ••••••••••••••••••••

   Spatříte a omdlíte, Che Guevaro mažte ...!


   Ramón HUAWEI®


   Smazat
 16. Proč neodvisílala tvoje čt masakr v budově odbou v Oděse ? Dozvěděl jsem se to až z tiskovky od Putina . Proč to tutlali ? Je to zase jak za bolševika .Prezident dnes pochválil čt a neziskové organizace . Má pravdu . Špión v tísni byl dokonce vyhnán z Doněcka,rozdával potraviny za vyplnění dotarníku - člověk v tísni . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V kapitalismu není nic zadarmo, proto museli pro NATO v tísni zrazovat vyplňováním dotazníků.

   Smazat
 17. Válečný stav s Ruskem prý skončil, pronesl Porošenko. Rusi už zase můžou na Ukrajinu, samozřejmě po důkladné prohlídce. Zatáhnout Západ do války s Ruskem se ukrajincům naštěstí znovu nepovedlo (prozatím). Je vidět, že na Západě zatím drží poslední zbytky rozumu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic neskončilo, hrozí riziko provokací. Příkaz na zrušení výjimečného stavu dostal Poroch z USA. Přemýšlím proč? Je to jejich kůň a bezesporu by tato situace vedla k prodloužení jeho mandátu. Je ovšem možné, že to souvisí s návštěvou Timošenkové v USA. Poté, co se vrátila, začal vrchní americký protektor na Ukrajině vyzývat k ukončení výjimečného stavu. Možná se jim Julča zalíbila a mnohé naslibovala. Ještě uvidíme jakou taktiku Američané použijí prostřednictvím téhle plynové zlodějky. Jelikož ona vyzvala Porocha, aby se neopovažoval prodat plynové trubky, takže má na ně zálusk někdo konkrétní. Možná někdo, kdo nakonec zastaví Nord Stream 2.

   Smazat
 18. Prostě žádné sraní a odpálit jim to ještě ve skadech.

  OdpovědětSmazat
 19. Bude ta válka nebo nebude,protože na válku třeba tri věci,Sorosa,pátu kolónu a doláááre a šmitec.

  OdpovědětSmazat
 20. Skoro každý den sem chodím pro porci kvalitní zábavy a skoro nikdy nejsem zklamán. :-D
  Smutnější ale je, že soudruhové David, Dvořák, soudružka Grulichová,... myslí ty snůšky propagandistických hovadin o diverzantech z USA apod., zřejmě smrtelně vážně. Ani s nějakými fotomontážemi se už nenamáhají.
  Zajímavé, že zprávu o vrchním diverzantovi vyslaném Ruskem, Strelkovovi - Girkinovi, který se tím navíc vůbec netajil, jsem tu nikdy nenašel. Proč asi?
  ============================
  Aááááá, jak se dalo čekat, rudý cenzor, soudruh Dvořák, bedlivě a nedočkavě číhá s mastným prstem na tlačítku DELETE. Cenzurovat je ostatně to jediné co umí a co tohoto rudého zoufalce nad hrobem naplňuje.
  Na silvestrovském večírku na ruské ambasádě ho jeho páníček za jeho snaživost jistě podrbe za ouškem a možná, že i keksík dostane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, skoro každý den sem chodím pro porci kvalitních hlupců a skoro vždy mne tvé příspěvky ukojí. Když chci nášup, tak nahlédnu i na stránky eurohodnot. Vy ste tedy kvalitní matroš ke studiu oligofrenie.

   Smazat
 21. Soudruh Dvorak uz nacvicuje tanecek pod jolkou na ruske ambasade. Odmenou mu bude hlt samohonky:-)

  OdpovědětSmazat
 22. To ty nemusíš. Ty už znáš ami noty a nohy běží naprosto přesně dle těchto not. Zdravím blbe.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 23. Rusko se nebezpečne přiblížilo na dotek k hranicim NATO,blilo to na Čt 24

  OdpovědětSmazat
 24. Oprava,byilo to na Čt 24.

  OdpovědětSmazat
 25. Oni mají v DLR i svojí zpravodajskou službu? No, asi nebude těžké uhádnout, kdo tenhle rádoby stát financuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten rádoby stát si kupodivu do velké míry vydělá na sebe sám. Prozatím tam nejsou ty velké pijavice, co vyváží aktiva do britských bank, takže sice bídně, ale přece jen se drží částečně vlastními silami. I když korupce a boje různých frakcí tam jsou také. Ovšem proti zbytku Ukrajiny to není až tak extrémně vypuklé. Což je s podivem. Uvidíme do kdy. Zpravodajci samozřejmě fungují a to na obou stranách, vždyť se jedná o tutéž zemi.

   Smazat
  2. A jak si tam ten stát na sebe vydělává, když se tam většina lidí zabývá jakousi činností se zbraní v ruce?

   Smazat
  3. 1:06, je to s podivem, ale východ Ukrajiny, obzvlášť Donbas, byl tažným koněm ukrajinské ekonomiky spolu s Charkovem, Zápororožím, Odesou (přístav) a Dněpropetrovskem. A samozřejmě Kyjev. Zbytek se vezl.

   Smazat
  4. 17:31 No jo, ale to se tam makalo. Ale dneska? Se samopalem v ruce ekonomice moc nepomůžeš.

   Smazat
  5. Jsou financováni touto bandou zločinných kremlovorů, kteří provozují i putlerský hoax, součást hybridní války proti civilizaci, zvaný Nová republika! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 26. Na NR se často adorují Putin se Zemanem. V Rusku není vše v pořádku
  https://www.youtube.com/watch?v=LwkWX-86u9w
  Divím se, že doktorovi Davidovi s IQ 150 to nedochází. Asi ruština nebyla jeho oblíbený předmět ve ěkole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. David nemá IQ 150.

   Je pravda, že proti Putinovi, a obzvlášť proti vládní straně v Rusku roste ohromný odpor. Sociální nůžky se od roku 2008 nejhrozivěji rozevírají právě v Rusku a to má velký vliv na celkovou klímu v zemi. Je neuvěřitelně velká nesolidarita elit s nižšími vrstvami.

   Jenže proti Putinovi je velký odpor taky za hranicemi a obzvlášť za hranicemi. To proto, že to je jediný element, který zatím drží zemi pohromadě. Odejde Putin, Rusko se rozpadá. To je velmi špatná konstelace.

   Ze zahraničí je ohromný tlak na vnitřní rozvrat i tlak vojenský zvenčí. Ekonomika strmě padá, pád je poháněný sankcemi a všeobecně velkou nedůvěrou a strachem z válečných hrozeb. Velmi špatný stav je i okolo korupce a všeobecně ohromnou nedůvěrou vlastních investorů ve vlastní schopnosti. Díky blokádě nejsou dostupné půjčky.

   Majetnější Rusové vyváží svoje aktiva za hranice, hlavně do Evropy. Rubl znovu padl a nezvedá se ani se vzrůstem cen ropy, což dřív nebývalo. Začíná se nebezpečně zvedat inflace, po dlouhé době. Dosud byla nízká nezaměstnanost, ale to taky padá, protože odchází zahraniční i domácí investoři a bez práce zůstávají celé oblasti.

   Čína odmítla peněžní výměnu v rublech, stejně tak Indie, Turecko a Írán, takže z mimodolarové výměny v Asii Rusko vyškrtli. Tím rubl propadl ještě níž.

   Vše je o důvěře a tu Rusko mezi obchodníky nemá. Navíc v zemi pracuje celá armáda zahraničních agentů, co podpichuje k občanské válce. Ono zatím tak zle není, ale když vás někdo přesvědčí, že je třeba zabít krále a uřezat pod sebou větev, vaše vyhlídky se rapidně zhorší.

   A tím vám padá rating. Momentálně je Rusko ve spekulativním pásmu, to už Ukrajina je na tom lépe, alespoň ve vyhlídce do budoucnosti.

   Smazat
  2. Někde jsem četl nebo o tom hovořil sám David, že je členem mensy, tj. má IQ nad 130. U nás je zvykem útočit na komunisty. David se tomu vyhýbá. Je podle mne takový možný sjednotitel levice, což je sympatické. Na rozdíl od jiných žvanilů on neprovokuje a neodrazuje. Nezabývám se politikou, kromě zábavného čtení NR a PL. Poslouchám diskuze Rusů na youtube. Pomoc od nikoho nečekám a nepotřebuji. Ve svém věku spoléhám jen solidní důchod.

   V poslední době jsem si poslechl několik besed Platošnika, který si dovolí kritizovat Putina pro jeho naivitu a důvěru k nedůvěryhodným členům vlády. Putin je ochránce kapitalismu a oligarchů v Rusku jako je náš Zeman obživitelem a ochráncem kapitalismu u nás. Nevolit Zemana znamená propadnout se do ještě větších sraček, než i zásluhou Zemana jsme, proto jsem mu to při volbách hodil blahosklonně také. Na NR píše mnoho grafomanů, ale nikoho z nich nenapadne podívat se na Zemana selským rozumem. Zeman je mluvka se schopností sňatkového podvodníka. Nikoho ani nenapadlo ho před volbami úkolovat, aby vládl v zájmu obyčejných lidí, kteří chodí na jeho besídky na náměstích a kteří ho s radostí volili.

   Smazat
  3. 22:42, dalo se čekat, že levicovou žvanírnou se bude zaobírat důchodce. Ale zcela zjevně nejste v obraze, protože přesně jako vaši soudruzi, kteří se buší do prsou, jak vám ten váš důchod zabezpečí a taktéž zabezpečí ráj na zemi pro vaše vnuky, máte zoufale jednostranný pohled a klidně se k tomu přiznáte. Přitom soudruhům nejde o nic jiného, než odstavit stávající gardu a napojit se na penězovody sami. Často jsou financováni neomarxistickými centrálami v USA.

   Nechci vám brát iluze, kritika a náprava je samozřejmě potřebná, jen je třeba si uvědomit, jaká je ta druhá verze. A hlavně zdržet se výzev k revoluci. Druhou VŘSR už Rusko nepřežije. Svět je mnohem složitější.

   A co se týká nás, jaká je ta druhá volba: Kalousek, Bartoš, Bělobrádek, Pospíšil, Němcová..?

   Smazat
 27. Ono také kdo ví, co je na té informaci pravda.

  OdpovědětSmazat
 28. Bližší se doba dy konečně zasáhne RUSKÁ PRAVIDELNÁ ARMÁDA a nenechá vyvraždit všechny havíře bránící svoji vlast .
  Smrt fašismu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakože ruská armáda zasáhne na území Ukrajiny?

   Smazat
  2. 20:32, jo tak nějak. Donbas je v podstatě rublová zóna a z vnitřně politického hlediska se jedná o stejný efekt, jako kdyby Slováci začali s vyvražďováním maďarských oblastí. Kdyby maďarská vláda nezasáhla, pověsili by ji na kandelábry jako v '56. Ztrátou Donbasu by navíc Rusové obnažili další část své hranice pro vojenské diverzní zásahy NATO a možná i přímé. V OSN to nemá význam projednávat, OSN nedávno zamítlo dokonce i rezoluci o nacismu, čímž Rusku definitivně zabouchli dveře. Totéž OSN, které v r.1999 jednohlasně (s výjimkou Ruska) odsouhlasilo humanitární bombardování Srbska a nikdo se proti tomu nepostavil. Je taky otázka, jestli z New Yorku nevyhodí Rusy i fyzicky, protože USA odmítají udělit víza jejich diplomatům při OSN.

   Smazat
  3. 21:23 Přesněji řečeno, Donbas je v podstatě ukrajinské území. A že se tam hromadně vyvražďujou Rusové jsi vzal kde?

   Smazat
  4. 1:04, Donbas není v PODSTATĚ ukrajinské území. Donbas JE ukrajinské území. Proč to relativizuješ? MASOVÉ vyvražďování jsi vzal kde? K tomu možná dojde, až se tam doveze pár tisícovek hrdlořezů ze Sýrie, vznešeně nazývaných "Bílé přilby" a vydávaných za záchranáře. Vlastně tam už jsou a hojně se k nim přidávají domácí zabijáci.

   Civilní ruské obyvatelstvo je vražděno ostřelováním jejich domovů na povstaleckých územích a činností trestných praporů na územích pod jurisdikcí vlády. Nejen ruské obyvatelstvo, ale ti, kteří se tam považují za Ukrajince. Anebo tys dosud nezaznamenal oběti na životech? To jen Češi tleskají Banderovcům, kteří si brousili zuby na Volyni. A teď na Donbase. Přitom vůbec nechápeš, že těch úchylů, co si jedou zalovit a podříznout pár jehňat není zatím až tolik, většina z nich jsou prachsprostí loupežníci, jelikož o nic jiného tam nejde.

   Smazat
  5. Rusáci - to je xindl! Sám náš osvoboditel velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy, aby mohli dál lhát!

   Smazat
  6. 15:21 škoda, že se ten jemnocitný generál nejel podívat na Drážďany, které byly "osvobozeny" americkými bombardéry a které byly v té době napěchovány německými utečenci z Polska

   Smazat
  7. 17:13 Však on to nepopírá, ve svých vzpomínkách to uvádí. I proto ho dočasní majitelé USA zavraždili. Tito židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Jediným vítězem WWII. se stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 29. Běda kdyby to udělal Donbas nebo vláda v Sýrii. Takhle je to "tajné" a západní média strkají hlavu do písku a o ničem neví. Je to nerovný boj. Ukrajinským komandům a dělům není každá špatnost cizí a zabíjejí kohokoliv, kdo jen trochu mluví rusky nebo komandům přímo nepomáhá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Donbasem myslíš tu hordu ruskejma zbraněma vyzbrojenejch zoufalců, co si na ukrajinsko ruský hranici hrajou na vojáčky?

   Smazat
 30. Doufám, že pluky Azov,jsou dobře poučeny odkud vítr vane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bez starosti, banderovci se rekreují o těchto vánočních a novoročních svátcích v Praze, angličtí specialisté budou trávit plynem ukrajinské civilisty a pak to svedou na Putina (Kauza Skripal č. II)

   Smazat
  2. Určitě mají kvalitní plynové masky.

   Smazat
  3. Pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš vanout do zad ty, rudoprde, nikdo a nic už je na světě nezastaví!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.