Reklama

neděle 9. prosince 2018

Dnešní Paříž v konfrontaci s historií - FOTO

9.12.2018  ColonelCasad

49 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VLÁDA FRANCIE POD VLIVEM EKOTERORISTY ROTSCHILDA

   chce vyribit ze svého obyvatelstva za každou cenu DESPERADOS tj zoufalce nyni bojujici brzy za celou Evropu.
   Vytvoři Francouzi opravdu Program svých požadavků a napadne je přimět jejich Společnost voličů přimět požadovat jejich realizaci?

   Smazat
  2. Blbeček trolíček, slabé.

   Smazat
  3. 0:33, jaké svrhnutí? Demonstrace slouží jako projev nespokojenosti lidu s prací vlády, který může vést až k vynucení předčasných voleb. To je legální instrument.

   Organizuje se to po FB, ale že je za tím Rothschild tvrdí Aeronet. Je to možné, Rothschildové jako finanční internacionála přesunuli svoje centrum řízení do Číny a cpali se i do Ruska, zatímco Rockefellerové financovali Demokratickou stranu USA. Tohle je známé už dávno. Jenže taky je fakt, že ve Francii, stejně jako v Německu už docela dlouho bublá vztek u určité vrstvy obyvatel. Nic není jistého a metodu červených karkulek mohli odpozorovat a použít, je to praktické.

   Smazat
  4. Ubohý svazácký trolle 0:33. Žluté vesty pokojně demonstrovali proti tomu, aby jim nemusela klesat životní úroveň kvůli darmožráčům, které živí, antifáčtí fašisti, a podobná verbež, si přihřáli polívčičku, a ničili. Takový dobytek, často placený, se najde všude. Ty o tom určitě musíš něco vědět, že:
   https://stredoevropan.cz/2018/12/08/videa-z-dnesnich-protestu-zlute-vesty-a-blede-tvare/

   Smazat
  5. Demonstrovat za politické požadavky v demokracii, to dělají anarchisti a ultralevičáci, nebo holt někdo, kdo jedná v zájmu nějaké jiné mocnosti. Je to demonstrace proti demokracii. To bylo i v Ukrajině. Ve Francii jde o požadavky nepolitické, to je legitimní. Že to nepozná sluníčko, je naprosto pochopitelné.

   Smazat
  6. 7:34 Myslím, že je to jinak. Opakuje se ukrajinský scénář. Až se nepokoje rozlijí do více zemí, zruší EU volby do evropského parlamentu. Tím zabrání zdrcující porážce eurohujerů ve volbách, které mají být příští rok.

   Smazat
  7. žluté vesty podporují USA? kde?

   Smazat
  8. ..033,038,041...zdokonaluješ se magore,ale pořád tomu něco chybí,Porno Janda by tě měl lépe proškolit,v případě,že pújde do tvrdýho,použij gel a po večeři už nepolykej...

   Smazat
  9. 7:34 Myslím, že je to jinak.
   Trefa do černého. 1*

   Smazat
  10. 8:38, zrušit volby? To by museli vyhlásit stanné právo. A to jako kvůli čemu, kvůli demonstrantům? To je nesmysl. Jednak to je protizákonné a jednak by si tím definitivně podřízli poslední větve.

   Pokud to není něco kvázi spontánního, potom to může být organizováno globální skupinou. Ale narozdíl od Aeronetu si myslím, že spíš tou samou, co organizuje barevné revoluce.

   Všimněte, jedná se jen o "bílé". A už jsou známy první náznaky nástupu ultrapravice do ulic. Riziko pravicového převratu je velké, ale to je přesně to, co většina Evropanů nechce a paradoxně v obraně po výměně figurek může spíš podpořit liberály.

   Jestliže by se skutečně jednalo o cílenou mobilizaci fašizoidních struktur, potom je válka v Evropě jistou věcí v blízké budoucnosti. Tomu napomáhá i tlak D.Trumpa, který se usiluje o nucený nákup jejich vojenské techniky.

   Smazat
  11. Obrazky misto slov. Perfektni.
   Ve Francii bojuji za nas a za Evropu.

   Smazat
  12. Trochu vyhodnoceni je na Zvedavec/Favela.

   Smazat
 2. To je dobře že se lidé probudili a nenechají si kálet na hlavu pryč s macronem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0;41 Tihle vsude netvrdi,ze se maji lepe nez kdy jindy.....to potom ty ceske demonstrace vypadaji dost podivne

   Smazat
  2. JE DOCELA MOŽNÉ,ŽE OBČANÉ ČR UŽ POCHOPI BRZY,ŽE

   jim pokaždé budou ukradeny hlasy zlým a zmanipulovaným tiskem a takové volby politické třidy,kdy poslanci nesmi realizovat požadavky těch,kteři je zvolili,ale jen vadné zákony své verchušky vůbec platit nemusi a o žádnou demokracii jit nesmi.

   Ti kteři odmitaji VŠEMI občany voliči požadovanou přimou demokracii otevřenim zablokovaných diskuzních rubrik,POD ČLÁNKY POLITICKÉ TŘIDY šMEJDŮ najejich webech námi občany placených stranám at jdou do prdele!

   Smazat
  3. ANO,do prdele pana pedofila jejich ředitele prý Evropských hovnot Jandy!

   Smazat
  4. 0:41, majdan je něco úplně jiného. Při majdanu jde o státní převrat - puč za přispění agresivní poloozbrojené masy lidí v centru. V podstatě téměř palácový převrat, kdy periferie, a to i velmi blízká, se fakticky vůbec neúčastní. Ale v normálním státě je podobné konání nezákonné. Pakáž devastující náměstí na Majdanu v Kyjevě byl nezákonný projev. Tamní demonstrace si měly vynutit pouze předčasné volby, ne demontáž vlády a nástup nacistů. Ani na svržení totalitní vlády tohle nestačí, pokud není masový důkaz souhlasu u celé země jakými byly třeba stávky u nás 27.11.1989.

   Smazat
 3. VLÁDO ČR PROSIME,ABY JSTE NÁM V ČR ZAJISTILA NAŠE DESPERADOS

  jako se to podařilo panu Rotschildovi na oko ekoteroristovi.
  To vám nestači vaši PIRÁTI,které maji islamistické vedeni,které vám zajisti vaši vládu menšiny nad většinou prostřednictvim diktatury prý humanistů ve skutečnosti treroristů.. ???

  OdpovědětSmazat
 4. U nás se nedemonstruje proti bídě. Čekáme, až nám někdo řekne, proti komu vyjít do ulic. Dřív jsme taky jen čekali, až nás vyzvou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Momentálně máme relativně normální vládu, která lavíruje v tom marasmu. Zlodějinám nezabráníme, ale ti nahoře si jdou tak po krku, že velká svinsta se přinejmenším neutají. Ovšem momentálně je pro nás nejdůležitější udržet konzistentnost státu a nedovolit rozvrat zevnitř za účelem povolení masové migrace z kulturně nekompatibilních oblastí. A také pokud možno odvrátit hrozbu války, i když tady nemáme příliš mnoho nástrojů, protože tahle agenda jde mimo nás, jako obvykle.

   Smazat
  2. 4:01
   Do ulic se má vyjít tak jako v r.1989 proti stávajícímu společenskému systému. Tehdy se šlo proti komunistickému socialismu. Teď by se mělo vyjít proti kapitalismu a pro skutečnou demokracii. Jak prosté!

   Štefan

   Smazat
  3. 7:30, prosté a dost hloupé.

   Smazat
  4. Hloupé ze strany anonymního hýkala 10:30.

   Smazat
  5. Anonymní9. prosince 2018 12:45
   Ten „hýkal“ má pravdu, ale měl ji ještě vysvětlit. Každé spontánní hnutí je organizačně slabé, takže pro organizované struktury, není moc obtížné vetřít se do vedení a dále to vést svým směrem. Až do úplného procitnutí (s)vedených. Bohužel, někdy můžou procitnout až tehdy, kdy se jim dostane fašistické vlády. Ukrajina je slabý příklad?
   Kdo má u nás zavedené (organizované, financované) struktury, centra paralelní moci? Asi se shodneme, že to jsou sorošovy neziskovky. Ty je třeba omezit, případně rušit. Je jich příliš hodně a uzurpují si příliš veliké pravomoci na úkor státu. P.K.

   Smazat
 5. Vetsina komentaru zde na NR pripomona spis sjezd klientu psychiatricke kliniky.Nadavky a sprosťactvi,ignorance a nevzdelanost.Nemuzete se jit ukajet nekam jinam?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Avšak napřed se podívejte do zrcadla a budete se děsit.

   Smazat
  2. Že by se rovnou NR zrušila, Bagoune?

   Smazat
  3. Nevychované blbečky průběžně redakce maže.

   Smazat
  4. 8:52,10:32 Normální lidská slušnost vám asi nic neříká.Kde Bagoun mluví o zrušení NR, pouze Vás slušně posílá do prd...e! V.J.Horák

   Smazat
  5. Vcelku logický, ne? když si uvědomíme že redakci NR tvoří Putinovi agenti typu besta, olezlého davida, dvořáka, zbořila, vyvadila, bašty, kotrby, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia jejichž žvásty žerou jen podlidi kteří se na ulici či v socce hned poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné prdele!:))))

   Smazat
  6. 16:40 chybí vám tam nevkusný hadr místo kravaty, hnusné mokasíny z NDR a smradlavé haksny. Už to fušujete! Dík za seznam autorů, které rád vyhledám. Budu se snažit žádného nepřehlédnout.

   Smazat
  7. 17:12 Ty dva místní komoušsko-četnický trotly jsem tam dodal já, autor původního příspěvku se na ně úplně vysral!:)))) - https://plus.google.com/102483489539857983790

   Smazat
  8. Vážení pánové, 16:40 - 18:15, bylo by od vás ušlechtilé, předem označit svůj příspěvek 18 +. Jste si vědomi, že sem má přístup i mládež ?
   Co se týče slangové češtiny, tak jste jedničky. Omlouvám se, možná mám tu čest s puberťáky, ale
   pak platí - erare humanum est.

   Smazat
  9. 21:02 Však je to prdel, né? I David už dávno ví, že tam v tom originále není ten volezlej von, ale nějakej Zbořil! Hele, kdo je to ten Zbořil? A kdo ho vole(z)? Jééé, pane šeditelíííí! Chycht!

   Smazat
 6. Žlutým vestám držím všechny palce. Ty demonstrace nejsou o ježdění na benzím, jsou o chudobě, ponížení a neviditelnosti podstatné části společnosti, t.j. o těch chudších, o prohlubující se nespravedlnosti a nerovnosti. Škoda, že tady v této kolonii jsou lidi takové ovce, které zajímají jen akce v Kauflandu, fotbal a růžovka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké ovce? Zeman s Babišem to dělají dobře a jediný kdo potřebuje lidi v ulicích je Sorošův "dementní blok".

   Smazat
  2. Tak proc nejdes demonstrovat?

   Smazat
 7. nemám dojem, že by se žluté vesty zařadili po bol oranžovým nebo sametovým revolucionářům,, nad kterými jásali představitelé USA a celého Západu, naopak, tihle demonstrující bez speciálního vybavení /červených karet, oranžových stanů.. si jen koupili běžné vesty a šli říci, že nejsou spokojeni se svým prezidentem, s vládou a s jejich protilidovou politikou. Podle mne je to revoluce zdola bez podpory mainstreamu - nebo stan divíme redaktory ČT běhat mezi žlutými vestami a šířit jejich požadavky?

  možná v Evropě svítá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1732 demonstrantů - aktivistů žutých vest - včera sebrala francouzská policie. Spousta lidí si zabrečela po slzáku a dostala pendrekem.

   Když si vzpomenu na každoroční hysterii 17. 11. na Národní třídě, předváděnou ochotníky a šmírou smutné postavy, a vzpomenu na Barcelonu, na Paříž...

   Pseudodemokraté celého světa, račte se dát vycpat. Vaše pokrytectví a drzost odpovídá židovské chutzpah (pro české Gójim = chucpe).

   Smazat
  2. Ty tupane, v Parizi vcera "demonstranti" rozbijeli vylohy, auta a taky auta zapalovali. Chtel bych te videt, az by ti zapalili tvojeho zigula.

   Smazat
  3. Stoupo, 1732 lidí zapalovalo včera auta? To snad nebílí v Marseille, ale ne včera - a ty se četníci báli sebrat, aby je nenařkli z rasismu. V USA za povodní po hurikánu, také nerabovali houfně lidé evropské rasy, ale africké krve a její směsi. A ta auta - dílem nebílí, dílem profesionální provokatéři, tu a tam feťák ode všech... ale ten sháněl matroš a na matroš... a žigula máš možná ty... nebo nějakou podobnou šunku v cizině, kde si hraješ na multipána s vychováním černocha, když tykáš bez dovolení cizím lidem... podnožko knížete Ignora.

   Smazat
 8. "Myslete si, že jsme len lůza,
  že se nás nemusíte bát,
  jednou však popadne vás hrůza,
  až pod okny vám budem řvát:
  "Hej, křečkové a bařtipáni,
  je čas, budeme účtovat,
  pánové, sami jste tím vinni,
  že bída z lidí vlky činí,
  že nás proti vám vede hlad!"
  (Balada z hadrů)

  OdpovědětSmazat
 9. Jo Villon byl vizionář. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 10. Z přímých přenosu, tomu moc nerozumím.
  Žluté vesty jsou ve valné většině mladý kluci,kteří pod policejním dozorem ničí město.
  Kde je střední a starší generace protestantů? Kde jsou nespokojené ženy a rodiny ?
  Tohle není policejní rozhánění demonstrantů.
  Jsou to bojůvky obehnané armádou reportérů*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina demonstrantů jsou klidní lidé středního věku, kteří svou přítomností na ulici a jednotným oblečením projevují jednotu pokojného protestu. Policejní provokatéři, manipulující okrajové skupiny mládeže (jako u nás, jen si vzpomeňte na poslední větší demonstrace v Praze nebo na nedávný proces i anarchisty) pak mají za úkol před kamerami dehonestovat celou kaci.

   Jen modrá a pirátská netáhla bez životní zkušenosti melou mantru neokonů o "levotočivých vandalech" kterým fandí "rudí dědečkové".

   Smazat
  2. ...už to tak vypadá.
   Mocenský nástroj systému ve spolupráci s fanatiky*

   Smazat
  3. Provokatéři a na ně nabalení oblblí studenti... v tom máme praxi, že?

   Smazat
  4. Hned, jakmile se církev začala angažovat i ve školství,
   bylo zcela zřetelné, proč !*
   -------------------------------------
   p.s.

   http://www.iniciativy.nazory.cz/vatikan/index.htm
   L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.