Reklama

středa 5. prosince 2018

Do Jandy pronikl nepřítel!

TARAS2
5. 12. 2018   TarasovaTerasa
Dotyčný pravil: „Kontrarozvědka velmi hlasitě varuje před ruskými a čínskými zpravodajskými službami, které se v Česku chovají agresivně a nepřátelsky. Nikdy v naší moderní historii nepronikl nepřátelský stát tak hluboko do českého politického establishmentu.“ Janda nepochybně patří k nikým nevyžádanému establishmentu, ale nikdy bych si neodvažoval pomyslet, že bude národ informovat o tom, jak hluboko do něj někdo pronikl. Není to náhodou přehnaná a nevyžádaná intimnost?


Už jsem se jednou nabízel, že výroční zprávy všech našich bezpečnostních služeb napíšu za mírný poplatek (počítám s pětimístnou sumou) sám, a co do objevnosti nebudou horší. Stát však raději vyhazuje stovky milionů za něco, co je po literární stránce mizerné, nudné až pitomé a nedá se k tomu připojit žádná reklama. Já bych například mezi státy před kterými se je nutno mít na pozoru zařadil USA. To by byl sukces! S nudnými Čínou a Ruskem dnes žádnou díru do světa PR nikdo neudělá. Přitom po faktické stránce tohle bude sedět naprosto přesně, není možné se splést, NSA přece odposlouchávala kdekoho, i zcela bezvýznamného, například německou kancléřku. Když ale raději vyhazují peníze za škvár…

Premiérův synek se zatoulal na Krym. Samozřejmě byl sledován všemi tajnými službami světa, protože taková akce představuje bezpečnostní riziko: co kdyby ho Rusové zajali a požadovali na České republice výkupné, například… (nic mě nenapadá, co by od nás ještě mohli požadovat, když do Jandy už hluboko pronikli).

Jeho kamarád se jménem, co napodobuje zvuk AK 47, ho vyfotil s přítelkyní, zde dokumentováno, že doslova s přítulkyní:

Investigativní novináři v tom hledají fotomontáž a vůbec kde co. Prý: „WTF, Co to kurva je!?“ Ale no tak, je to přítelkyně!

Nedala jim také spát třetí nožka, co se objevila vedle pravé čapí Andrejovy nohy (zakroužkováno). Není to žádná záhada, železnice jsou od Slovenska na východ širokorozchodné a širší rozchod zaujala i přítelkyně, což Andrejovi umožňuje lepší přístup k centru dění. Ty zazubeně roztřapené obrysy kaťat obou aktérů by měl vysvětlit Neff, je na to machr, já hádám, že to způsobil nekvalitní foťák a pohybující se vlnky v pozadí.

Ze sousední Ukrajiny se Babiše jr. (trapně opožděně) vydaly hledat hned tři vojenské čluny, při šplhání na krymská pobřežní skaliska je ale ruští hrubiáni sundali dolů a teď vyšetřují příčetnost posádek. Pokud čluny zabaví, je to definitivní konec ukrajinského vojenského námořnictva.

A konečně nám senior potvrdil platnost pořekadla „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Takovou práci si s tím kavárna a mainstream daly – a pět procent navrch. Kdyby byli chytří, začali by Andreje chválit, Slonková s Kubíkem by vyjeli na reportáž do Čapího hnízda, zachytit rozzářená dětská očička v zoologické zahradě, Šafr v jedné z řídkých chvil s nula promile by napsal o tom, jak malý Andrejko pomohl staré paní ze sousedství odnést nákup a kavárna by vyvěsila na muzeum obrovský plakát „Andrej navždy!“

A šel by!

35 komentářů :

 1. Chtělo se mi říct, svět se v píču obrací. Teď to ještě horší.
  Svět je v Jakobově řiti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou to bude možná náš prezident.Jsme zemí kde je všechno možné.Dokonce i nemožné.Janda je Havlista,nebo pornista?Určitě bude buznista.

   Smazat
  2. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 2. Toto má být ta slavná "alternativní žurnalistika"? Ubohý, bulvární škvár, nic víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dotklo se tě to Jákobe? To je jen dobře feťácká buzno.

   Smazat
 3. Dve kule u prdele ,jest lepsi nezli kule v podbrisku


  LGBT senior adviser

  OdpovědětSmazat
 4. Evropské hodnoty dosáhly vrcholu.

  OdpovědětSmazat
 5. Jakube ty máš ale pėro vole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skoro tak velký jako je tenhle skřet celej!:)) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. Jak vidno, kvalita čtenářů a jejich "diskuse" odpovídá kvalitě článku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš za sebe, nebo za vnitro?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jsme rádi Jákobe Džando - komiku 7:12, že máš tady "pronikavou" službu, alespoň se tu zasmějeme tvým bolševickým Eurožvástům, ty inteligente z homobuzno průmyslu.

   Smazat
  4. K 7:12 nevím jak Vy, ale bydlel jsem v několika zemích včetně tzv. západních, lepších kterým nesaháme ani... a teď jsem rád za Čeckou Republiku (chtěl jsem napsat Česko, ale to nechám těm západním) a to včetně nedostatků ČR jako státu i spousty pošahaných jejich občanů- jsem přesvědčen, že jsme mnohem psychicky zdravější jako národ a ještě budou ti rozvinutější rádi k nám utíkat, aby se zachránili od toho co doma natropili

   Smazat
  5. No jo, ale co když narazí na podobná individua, jako je pablb 7:12? To je přece musí odradit.

   Smazat
  6. 7.12.
   Nebyl jste v dětství zneužíván,nebo šikanován?Zavolej 800279572 v pátek v16.00hod.Sumec

   Smazat
 7. No, u Jandy mě to proniknutí nepřekvapuje, byla to jen otázka času.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nový level českého národního hobby- vlezdoprdelizmu, ovšem v době LGBR! Inu kde jsou doby, kdy v ca 1970 můj spolustudent trpěl pocitem, že všude vidí buzeranty, teplouse a kdovikoho podobného. Tehdy deviace (ostatně i dnes, jenom se nám debatní/jandové snaží namluvit opak).A tyhle osoby, které nejsou si jisti ani sami sebou se snaží normální většinu přesvědčit o věcech kterých je na první pohled vidět, že je to blbost! Nejcennější dědictví dob minulých je schopnost čechů kriticky myslet. Také jsem si jist, že i více občanů bývalých tzv. Východočeské evropských zemí také. Z mé osobní zkušenosti je to mnohem více, než v těch nabubrelych zemí západní Evropy. Inu záchrana Evropy je na nás,východě.Inu pro verchusku a do nové zprávy o bezpečnostní situaci-bez výměny obyvatelstva to fakt nepůjde, story jako.
   ST

   Smazat
  2. Prosím pro info, většina chyb v předchozím textu je způsobena napovidacem v tabletu, sorry jako

   Smazat
 8. Šmarja, lidi, neblbněte! Ten článek mě pobavil. Upřímně jsem se zasmál. To je přece nejlepší způsob boje, když nepřítele svlečete obrazně do naha a odhalíte jeho slabiny, v tomto případě morální. Někdy to působí účinněji než nějaké filozofické mentorování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem přesvědčen, že Jandu nasadil Putin Sorošovi záměrně! Hanba mu, to se dělá?

   Smazat
  2. PS.-také nasadil na juniora široce rozkročenou Ukrajinku, filuta.

   Smazat
 9. Hele lidi, já bejt vod B(is)retšnajdrů, tak du po Jandovi a po štětináčovi. To si myslim je sázka na jistotu. Toho netovýho prosthošana spojit s hodnotami Evropy, to je prostě majstrštyk "profylaktické činnosti nepřátelské tajné služby" a náhlé obrácení Ferdyše štětináče z přítele na zavilého nepřítele - jak by se jinak *urva dostal k informacím, který určitě FSB (nebo GRU, či co to tam mají) potřebuje vědět. To je tak moje občanská rada - co bych neporadil, když je platim ze svých daní.

  OdpovědětSmazat
 10. Tam stojí nějaká další žena v pruhovaných šatech, možná její matka, možná Protopopova frajerka, nebo úplně neznámá, a je k nim zřejmě otočená zády. Oni dva ji skoro zcela zakrývají. Dosud jsem si toho nevšiml, ale kdosi si dal takovou práci, aby stáhl tuhke nezajímavou fotku z netu a důkladně studoval. A co jako má být? Důkaz existence Marťanů anebo to má něco společného s Čapím hnízdem?

  OdpovědětSmazat
 11. Nechápu, proč se například neskloňuje Ukrajina a lidská práva? Proč po tom blbovi Petříčkovi nikdo nechce, aby se ptal ukrajinského velvyslance na lidská práva? Proč nejodpornější režim v Evropě, rovnocenný s Pinochetovou diktaturou nikomu neskládá účty?

  OdpovědětSmazat
 12. EU fašistický bordel nám chce sebrat kvéry...říkám kamarádům "ve zbrani",pánové kvér bez střeliva je vám na...doplňte sami. A pokud budeš mít dost pozašívaného střeliva,kvérů se v případě VP,najde dost. A já mám,byť přebíjenek,dost a mimo barák samozřejmě.

  OdpovědětSmazat
 13. Ovšem ten honivoj má velkého zastánce a obdivovatele v TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANYM hovadu tapetujícím PAUKOSRAČKY NEčecha z HANTECE-ŠALINGRADU.....úda k údu dají a hromadně se rádi mají!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde je Janda, tam je sranda :O štófolanda z teploušic !!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. Putlerprde, kterýž jsi tvořen pouze atomy smrdutého, leč jinak nikterak zvlášť nebezpečného putléria, a tudíž si nemá čím a co honit, prozradím ti jak se to stalo že nemáš klid v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Pauk byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila! - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 14. V Maďarsku už tyto problémy nemají, Maďaři mají inteligentní voliče.

  OdpovědětSmazat


 15. Setkají se čtyři kamarádi, kteří se už neviděli 30 let.

  Po několika drincích si jeden musí odskočit na toaletu.

  Ostatní si začnou povídat o svých dětech.

  První říká : "Jsem tak strašně hrdý na svého syna !

  Studoval Economy and Business a hned po škole mu nabídli dobré místo ve velmi dobré firmě a nakonec se vyšplhal úplně až na vrchol a dnes je prezidentem firmy !

  Dnes je tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám koupil nejnovější model od Mercedesu !"

  Druhý povídá : "To je bomba ! No, ani já se nemusím za svého syna stydět.

  Začal v letecké společnosti, potom vystudoval školu a stal se z něj pilot.

  Později se stal partnerem ve firmě, dnes vlastní většinu akcií.

  Ten je dnes tak bohatý, že svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám koupil úplně nové letadlo.

  Třetí vypráví : "To je super !! Můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal podnikat a dnes vlastní jednu z největších stavebních firem světa a je z něho multimilionář !

  A mohl si dovolit koupit svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám obrovskou vilu !"

  V tom, jak si ti tři začali navzájem srdečně gratulovat, se z toalety vrátí ten čtvrtý a ptá se : "Co si tu tak srdečně gratulujete ?"

  Jeden odpoví :"No, právě se bavíme o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně pyšní !"

  No a co Tvůj syn ? "Můj syn je buzerant" odpovídá nato čtvrtý, " živí se tancováním po nočních klubech"

  Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat: To je škoda, to je zklamání!"

  A ten čtvrtý jim na to povídá : "Proč ? Já se za svého syna nestydím !

  Je to přece můj syn, já ho mám velmi rád a zle se mu nevede.

  K posledním narozeninám před dvěma týdny dostal překrásnou vilu, nové letadlo a nejnovější model Mercedesu od svých tří frajerů !"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Superni vtip.Nemám nic proti LGB,ale jsem šťastný že moje děti jsou v rodinném svazku.Při pohledu na dva cucající chlapy bych grcal.Zatím jsem to viděl v usa.

   Smazat
 16. Ha ha ukrajinské námořnictvo mě rozesmálo ale tady je k tomu horší článek:

  https://aeronet.cz/news/ultimatum-ve-stinu-hanuky-bud-se-moskva-zbavi-svych-novych-raket-na-zakladne-kapustin-jar-anebo-usa-do-60-dnu-odstoupi-od-smlouvy-na-zakaz-vyvoje-raket-stredniho-doletu/

  OdpovědětSmazat
 17. Jandovi jako buzíkovi stříkají ty rozumy zezadu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.