Reklama

sobota 1. prosince 2018

Generál Fejk v. v.

Generál Fejk v.v. 
Vladimír Pelc
1. 12. 2018  VašeVěc
Jedu autem, točím volantem, poslouchám jakousi rozhlasovou stanici. Jako hlavní zpráva dnešního půlodpoledne se z rádia line informace, že dnes, po devětatřiceti letech, opustil armádu gen. Petr Pavel. Ohromující zpráva. Dech beroucí.


Kladu si otázku jak zveřejnění této zprávy interpretovat. Jaký byl důvod pro její sdělení veřejnosti. Vždyť každý den, týden atd. do výslužby odchází hejno bývalých vojáků z povolání. Bez povšimnutí. Bez barnumské reklamy. Tak proč tato obsahově prázdná informace právě o P. P.? Protože nakonec působil ve velících strukturách NATO? Tedy informace jako následek jeho rozporuplného působení?

Ano rozporuplného: Neshledávám nic zářného na tom, že se z Pavla stal Šavel, že soudruh přísahající věrnost socialistickému Československu, snad i Komunistické straně Československa (to nevím přesně, protože jsem tuto přísahu neabsolvoval), ale určitě věrnost československému lidu, tedy že taková osoba později přísahá na prapor NATO, svého bývalého vojenského nepřítele.

Ale zpět ke zprávě – na ni samotné nic podstatného není. Nemá být tečkou za rozporuplným vojenským a politickým působením pana P. P.  Ne, v tom její váha není.

Uvedená obsahově prázdná informace o P. P. v. v. je důležitá v tom že sděluje, že pan P. P., přes odchod do v. v., má za politický úkol, daný mu Severoatlantickým paktem, být v roli výrazného, snad hlavního, vedoucího, řídícího válečného roztleskávače; v roli, na kterou jsem již upozorňoval (zdezde). Takovou roli nemůže mít z vlastní hlavy, v ní se urodit nemohla. Ale snaží se. V posledních dnech se činí při fejkování o ruském nebezpečí, cpe občanům do hlavy nesmysly o ukrajinské slušnosti a serióznosti, a o ruských hrdlořezech, kteří si dovolili zadržet tři vojenské ukrajinské lodě jen kvůli takové maličkosti, totiž že u Krymského poloostrova vpluly do ruských výsostných vod.

Myslím, že roli válečného roztleskávače bude i ve výslužbě pan P. P. plnit perfektně. Zadání přece dostal jasné. A rozkazy umí plnit přesně, přísně a bezodkladně. Počet hvězd hodnostního označení na ramenou a množství cingrlátek na prsou jsou toho důkazem. A tak pan gen. P. P. v. v. bude nadále 
zahnojovat veřejný prostor svými primitivními fejky.

- - -


105 komentářů :

 1. K tomu se nedá nic dodat , prý má kandidovat v příští volbě na presidenta. CIA je mocná prosadila na presidenta Havla, toho zvolili komunisti. Nevěřím že CIA zlomí české voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a bude přísahat jako tenkrát:
   Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.
   Slibuji, že budu vojákem statečným a ukázněným, že budu důsledně a iniciativně plnit ustanovení vojenských řádů, rozkazy velitelů a zachovávat vojenské tajemství. Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně svěřené mi pracujícím lidem a připravovat se na boj, abych mohl na rozkaz presidenta a vlády Československé socialistické republiky co nejlépe bránit svou rodnou vlast a její socialistický řád proti každému nepříteli.
   Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství.
   Tak přísahám!

   Smazat
  2. Fotografii a c.v. výše jmenovaného genpepa si prosím připíchněte na nástěnku elity národa do stejného chlívku jako Emanuela Moravce. Oba přísahali a oba zradili.

   Smazat
  3. havel by měl radost a take tak si to přal když už se nechal zlimi komunisty vystrčit na vrchol v budouci koloni o ktere tolik s lžidisenty snil a my ostani sklizime nepřetržitě ovovce jejich snaženi vaš neznaboch a milovnik husitu

   Smazat
  4. Od 1. 1. 1993 jsme všichni bývalí vojáci ČSSR pouhými RÓNINY. Jestliže plyšák byl předání/převzetí moci, pak rozbití republiky... je v rozporu s vojenskou přísahou, že jsme ho dopustili. Češi i Slováci.

   Smazat
  5. Dnešní voj. knížka - Přísahu č. 1 složil dne... Vlast č.1...., Přísahu č. 2 složil dne... Vlast č. 2....., Další přísahy složil dne.... Seznam dalších vlastí .....

   Smazat
  6. Přitom jeho otec byl u armády před rokem 89 velký zvíře. Holt synáček se potatil? nebo npotatil? A je těch synáčků mnohem víc-Telička, Dlouhý,široký a bystrozraký, Ruml atd. Holt u elity je to nemoc musí sloužit každému pánovi v každé době.

   Smazat
 2. Egypťane, když budeme blbí a pasivní, může se stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli ho poslat do Afghanistanu jako poradce, politických manipulátorů je zde dostatek.

   Smazat
  2. Nechtěl bych, aby mi takový póvl ve službě kryl záda.
   Volič-Vilč

   Smazat
 3. To chodi poradce po skolach nejen ohledne Ukrajiny

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý synu, je to jako dřív. Takže choď do Skautu nebo do kostela, odebírej třeba i Reflex, vyslechni ve škole plky i toho cizáka neocona... ALE NEVĚŘ A MYSLI SI CO CHCEŠ.

   Smazat
 4. No, když odcházel do důchodu Kavan, který zastával srovnatelně důležitou funkci v mezinárodních institucích, dokonce bych řekl, že pro lidi důležitější než funkce v ozbrojených složkách, tak teda to nikdo ale vůbec nikdo nevytruboval do světa. Snad to ani nebylo v rádiu.

  OdpovědětSmazat
 5. Takových Pavlu máme mraky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A sedí i ve vládě, vyhrožují a přesto se nic neděje.

   Smazat
 6. Soudruh generál se již kvalifikoval na prezidenta čehokoliv. Nejenom, že má kvalitní průpravu komunistického důstojníka, který se otočil na obrtlíku a bez zábran sloužil svému původnímu nepříteli, ale den před odchodem do důchodu ještě dokázal shodit na webu svého vlastního vrchního velitele (fotka by nevadila, ale doprovodný výblitek soudruha generála, ten už ano). A tento vzorový demokrat má být prezidentem? Leda tak pohřebního ústavu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. General je asi tak pouzitelny jako popelník na motocyklu

   Smazat
 7. No jo bohužel nebude držet hubu nejlepší nečíst neposlouchat.

  OdpovědětSmazat
 8. Generálové jsou instruováni a cítí krev, proto se začali vymykat politikům zpod kontroly. Domnívají se, že přišla jejich doba, kdy naopak oni budou rozkazovat politikům. Problém je v tom, že tato doba je označována termínem fašizmus! Viz třeba na sousedním Slovensku, kdy horliví generálové ministerstva obrany podepsali smlouvy na dodávky letadel F-16, ale předseda vlády označuje tyto smlouvy za neplatné :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé, to jsem nevěděl. Nějak mi to neštymovalo.

   Smazat
  2. chudi duchem a nejen jim nemaji zdani kolik takovych prasatek běha v čezkem chlivku ale k čemu to je maji takovou moc a takove prachy že jsou skoro nesmrtelni a neporazitelni i rozkazu davaji vic jak soudruh lenin stalin a marx s englsem dohromady ajako vždy a ve všem rybička vždycki smrdi od hlavy

   Smazat
 9. Hajzlem jakým je P P nemá smysl se zabývat.

  OdpovědětSmazat
 10. No a už je to tady válečný štváč:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-v-civilu-Petr-Pavel-chce-jezdit-po-svete-a-varovat-pred-Ruskem-Politicke-ambice-pry-nema-561593

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to jeden z mála kariérních khaki diplomatů z centrály NATO, který umí rusky, tato kvalifikace je pro ostatní Stoltenbergy nedostižitelná

   Smazat
 11. Ve středověku byla změna armády běžná. Podle toho kdo víc platil, nebo zrovna vyhrával. V té době se těmto lidem říkalo žoldnéři. Dneska je to tabu i když se jedná o jedno a totéž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, jsou to prodejní lancknechti, jenom ať nás nenutěj, abychom je financovali ze svých kapes a ještě se jim klaněli

   Smazat
 12. Je to ostuda národa, o tom žádná. Ale není v tom sám, takovéto typy zmrdů a kolaborantů se hřejí na mnoha významných pozicích státu.
  I za válečného protektorátu jich zde bylo dost a zdaleka ne všichni byli po válce potrestáni. Tak snad budou Češi příště důslednější.

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Pavel, mimo jiné, jen upozorňuje nato, že nemáme bagatelizovat nebezpečí hrozící z ruské strany. A dělá to kultivovaně, na úrovni, je to profesionál na svém místě každým coulem. Jen kdyby bylo více takových lidí ve vedení naší země.
  Dělat z něho "válečného roztleskávače" může jen zlý debil, ruský kolaborant, vlastizrádce, ruský užitečný idiot. Ano, myslím Vás, pane Pelci a potažmo Dvořáku.
  A můžete být rádi, že Pavel nekandidoval na prezidenta, protože by to vyhrál na celé čáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. čí idiot budete asi Vy ????

   Smazat
  2. Tak až se jemu a ostatním z poslušných poskoků podaří to nebezpečí skutečně zažehnout, doufám že půjde v první linii mu čelit. A vy s ním, vy naši dva chrabří udatníci.
   Já nepůjdu a pokud mě donutí, tak při první příležitosti dezertuji k "nepříteli".

   Smazat
  3. Ba jo! Rusové už nastartovali motory v tancích a chystají se vyrazit. Problémem 9:37 a pana generála je to, jak k nám přijedou, přesněji, po jaké trase. S vojenskou kvalifikací pana generála a žvanila 9:37 to nebude slavné. Generál sice absolvoval vojenskou akademii, ale jeho pochlebovač asi nikoliv. Zapište si prosím za uši, že abyste útok úspěšně dokončil, tak potřebujete tři až čtyřikrát více prostředků než má nepřítel. Rusové by byli se svými 140 miliony obyvatel blázni, kdyby začali konvenční (nejadernou) válku s půlmiliardovou Evropou. Anonyme 9:37 vy určitě nečtete dlouhé analýzy Martina Kollera na PL a NR. Co vlastně tady na NR pohledáváte když ničemu nerozumíte?

   Smazat
  4. 9:48 a 9:53

   Lžete, vymýšlíte si. Proč to děláte?
   Generál Pavel neříká nic o tom, že na nás Rusko bezprostředně zaútočí vojenskou silou. Jste ruští placení trollové, nebo jen užiteční idioti? Přesně o vás generál Pavel mluví.

   https://www.denik.cz/z_domova/general-pavel-rusko-neni-bezprostredni-hrozbou-potencialnim-rizikem-ano-20181130.html

   Smazat
  5. 10:18

   Můžete prosím citovat, kde přesně píšu, že "Rusko na nás bezprostředně zaútočí vojenskou silou"(sic!)?

   Mohl abyste se prosím rozepsat o tom "nebezpečí hrozícím z ruské strany", o kterém píšete vy, nikoli já?

   Smazat
  6. 10:28

   Snažíte se sice kličkovat hezky, ale já jsem vás nikde necitoval. Ale parafrázuju vaše přihlouplé "Rusové už nastartovali motory v tancích a chystají se vyrazit."

   Prosím vás nechovejte se jako blb a pokud se chcete opravdu dozvědět něco o nebezpečí hrozící z ruské strany tak si přečtěte rozhovory s generálem Pavlem. Nebo je vám tady mám snad opisovat?

   Smazat
  7. 10:18

   Nechte si ty hysterické výkřiky a urážky. Potenciální hrozba přichází z opačné světové strany, a to v zaplavení Česka imigranty. Rusové v dohledné době nezvýší počet obyvatel, aby řekněme za dvacet nebo třicet let několikanásobně zvýšili početní stav armády. To musí ten generálský seladon vědět.

   Milý vole, já generála neznám a pokud tady není systém špehování lidí, ani on neví z čeho žiju. Pana generála a vás sere, že Rusové drží rovnováhu v jaderných zbraních, protože jinak byste tam jako v Jugoslávii povraždili několik tisícovek civilních obyvatel, abyste Rusy dostali na kolena. Přeberte si to jak chcete. Já o jadernou válku v Evropě zájem nemám. Vy zřejmě ano.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Kdo si myslí, že by dnešní "hoši" šli bojovat, tak se mílí. Když měli jít na základní vojenskou službu, tak trousili "bobky".

   Smazat
  10. 9:37 agente, to jste si nemohl přivstat a začít s obranou této proradné korouhvičky hnedle zkraje? za co vás platěj?

   Smazat
  11. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  12. 10:41

   Ty zhovadilosti jste přeci vypotil vy. Ne já. Tak jaké kličkování? Nebo vy o sobě mluvíte v druhé osobě?
   Já jsem nikde o žádném startování nic nepsal.
   Ale protože jsem vedle velemozka vašeho kalibru bezpochyby blb, rád si vše nechám právě od vás vysvětlit. To přeci dává smysl. Tak byl byste prosím tak hodný a pokusil se nějak podložit své fantasmagorie?

   p.s. Pavla si račte vsunout do kloaky, jeho podvraťácký štěkot u páníčkovy nohy mě nezajímá. Mě zajímá jak se s tím rozporem propagandy a reality popasujete vy.

   Smazat
  13. 9.37 A voni jsou co. Ukrajinec, nebo Gruzínec? Kdybyste byl Čech, tak by mi vás bylo líto...

   Smazat
  14. Chudý duchem, ale psát umí. Alespoň to. Jinak co tohle může být za člověka? Vlastně i vrazi a pedofilove jsou lidmi!
   Volič -Vilc

   Smazat
 14. Přál bych si vědět, zda v době, kdy byl tento skvělý muž a hrdina v komunistické straně, nespáchal vlastníma rukama nějaký odporný zločin. Komunistická strana byla podle nového režimu zločinecká, což je možné vysvětlit tím, že její členové byli zločinci. Také bych rád věděl, jak tento fešácký generál napáchané zločiny odčinil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JEDNODUŠE. Dal se plně do služeb svému bývalému nepříteli!

   Smazat
 15. Vojenská přísaha vojáků Československé lidové armády z roku 1961
  "Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.

  Slibuji, že budu vojákem statečným a ukázněným, že budu důsledně a iniciativně plnit ustanovení vojenských řádů, rozkazy velitelů a zachovávat vojenské tajemství. Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně, svěřené mi pracujícím lidem a připravovat se na boj, abych mohl na rozkaz presidenta a vlády Československé socialistické republiky co nejlépe bránit svou rodnou vlast a její socialistický řád proti každému nepříteli.

  Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství.

  Tak přísahám!"

  OdpovědětSmazat
 16. Přísaha ČSLA. ,,Přísahám věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa..."
  Přihláška za kandidáta (člena) KSČ. Standardní věta na konci přihlášky. ,,V roce 1968 mi bylo XX let. Situace mi byla vysvětlena rodiči a prohlašuji, že SOUHLASÍM S INTERNACIÓNÁLNÍ POMOCÍ SOVĚTSKÉHO SVAZU A BRATRSKÝCH ZEMÍ..." Formulace se mohla v detailech lišit, ale podstata a obsah zůstaly stejné.
  Takže tak. ;.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže - úplně jinak. Mne se na to nikdo nikdy neptal; členem jsem byl od r. 1981, kandidátem ještě o pár let dřív. Po prověrkách na přelomu 60. a 70. let, kdy to bylo jedno z hlavních kritérií (ale prý to pár lidí i přes nesouhlas se vstupem přečkalo, protože byli příliš cenní) se k tomu už drtivá většina funkcionářů nevracela. Každý totiž věděl, že jde o průšvihové téma, tudíž patrně jen pitomci biľakovsko-indrovsko-šalgovičovsko-fojtíkovské krve se na to mohli ptát. Dokonce to došlo tak daleko, že pokud se to téma někdy objevilo na úrovni ZO či CŠV/CZV, tak šéfstvo dělalo, že nic neslyšelo.
   Co provázelo ovšem velmi často přijímací proces, zvláště na Slovensku, bylo téma náboženské víry. To se obcházelo univerzální formulací "s náboženskou otázku jsem vyrovnán", kdy dotyčný tedy vlastně nelhal, ač si myslel cokoli, a adresát byl kryt díky jedné z možných interpretací.
   Normalizační fanatiky přibrzdili politici typu Husáka, Štrougala, Svobody, neměli ovšem už tolik sil je vymést z čela úplně. Ale ani Biľak a spol. neměli dost sil na odstranění realistů (Štrougal jim nekývl na účast v "dělnicko-rolnické vládě" a Svoboda tuto tlupu z Hradu vyhodil). Zanedlouho se vědělo, kdo je strážcem normalizační víry a kdo je rozumný a aktivním lidem, kteří chtěli budovat socialismus, pracovat pro vlast, fabriku, školu, město, nešlo o zbytečné ideologické půtky o minulých věcech, ale pracovali na tom, jak vyrobit to či ono v náležitém množství a kvalitě, jak zlepšit to a odstranit ono.
   Rovněž bylo mnohým jasno, že třeba rozlišovat v KSČ, SSM, ROH a jinde tažné a chovné funkcionáře a členy, či komunisty od těch, co "byli u komunistů". Byl to tedy často tanec na hraně, mezi porcelánem, o to to bylo větší vzrůšo a argumenty musely být věcně velmi vyfutrované, zasazené do kontextu, aby se zmírnila ideologická podezření a někdy dokonce obrátila a záležitost, která některým dogmatikům nešla pod vousy, se prezentovala jako rozvoj socialismu (a ona jím také byla).
   KR

   Smazat
  2. 1:04 výstižný popis tehdejších poměrů v KSČ. Tak si, vy neználci, ten režim dál a dál démonizujte.

   Smazat
 17. Vždycky jsem si myslel, že vojáka z povolání může dělat jen idiot. Tento člověk mě svým chováním ubezpečil, že jsem se nemýlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesaháte tomuto "idiotovi" ani po kotníky, ubožáku.

   Smazat
  2. V šíření fake-newsa určitě ne, božáku!

   Smazat
  3. 10:11 To tedy opravdu nesahám a jsem patřičně hrdý na to,že je mezi námi taková propast.

   Smazat
 18. To je pravda,ten pan určitě nemá z huby SRÁČ jako ten jenerálskej zmrd z HOVEN upletenej!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mmch. putlerprde, kterýž jsi upatlanej pouze atomy smrdutého leč jinak neškodného putléria, povím ti jak se to stalo že nemáš klid a spokojenost v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
 19. Dnes, po devětatřiceti letech, opustil armádu gen. Petr Pavel.

  Ježíšmarjá, to je tragédie! Co si počneme???
  Já si snad oči vypláču...


  Generál v civilu Petr Pavel chce jezdit po světě a varovat před Ruskem.

  ...no, aspoň že tak.
  Jen aby tento čestný muž dodržel slovo a nepolevil!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:19
   Pošlete mu nějaká víčka z PETláhví. Uvidíte, že to přežije...

   Smazat
  2. Ty potřebují české děti ve sbírkách na léčení,zdarma tady podporujeme a opečováváme jak banderosvině,tak arabskou SVOLOČ,na naše lidi jsou JEN SBÍRKY TĚCH VÍČEK!!!!!!!!

   Smazat
  3. Když je teď bez toho pravého angažmá, není tu nebezpečí že přeběhne? Ještě nevyzkoušel přísahu vojáka-poradce armády RF. Jazykově je oboustranně vybaven.

   Smazat
 20. Kdyby byl pan generál takový charakter, tak se 17.11.89 zavře ve své kanceláři a ukončí svou vojenskou kariéru a pozemskou pouť. Voják by měl mít nějakou čest a když jí nemá,tak by měl držet chrup.

  OdpovědětSmazat
 21. Byl jednou jeden voják z povolání jistý Emanuel Moravec, před Mnichovem chtěl bojovat, zkrátka vlastenec. Po Mnichově, když se mu zhroutil jeho svět,začal pracovat v protektorátní vládě a tvrdě makal pro němce. Rusko pro něj také představovala hrozbu,hustil to do mládeže a do každého koho potkal. V květnu 1945 spáchal sebevraždu, v dnešní době by se z toho zřejmě vykecal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Například takový Werner von Braun i Gehlen atd. ... se z toho vykecali i v 1945...

   Smazat
 22. Moc pěkně se mladí hlupáci bijí za válečného štváče pokud by došlo na konflikt. Tak to řekl Putin jasně pokud budou napadeni tak se budou bránit jadernýma zbraněmi. Jinou možnost nemají a půjdete do kytek s námi tak si moc přejte válku hlupáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A on chce někdo napadnout Rusko? A někdo si přeje válku?

   Přesně před takovými prolhanci a hlupáky jako jste vy, kteří tu šíří podobnou ruskou propagandu, generál Pavel varuje.

   Smazat
  2. Tomu VLASTIZRÁDCI a emerickýmu análu by měli udělit Svatováclavskou-VáclavoHavelskou kolaborlici!!!!!!!!!!!!!!!
   P.S. A tobě taky,Moravče!

   Smazat
  3. Pan gen.Pavel byl v nejvyšším velení NATO, což je organizace, která se od konce minulého století nepřetržitě dopouští válečných zločinů, zločinů proti míru, porušuje nejhrubějším způsobem mezinárodní právo. A jistý nablblý anonym nám tu spílá, když na to upozorníme a ukazujeme, že pan generál je fake-maker.
   My válku s Ruskem nechceme, nechceme žádnou válku.
   Pan generál P.P. válku aktivně připravoval, jako pravý zupák propadl vlastní vylhané propagandě a tu chce i ve výslužbě šířit "po celém světě". No to se povedlo.

   Smazat
  4. Dvořáku,

   vaše přiblblá logika znamená, že nejen generál Pavel, ale i celá ČR je zločinecká organizace, když je dobrovolně a demokraticky členem NATO.

   A všichni občané ČR, kteří nevolili SPD a komuisty, které jediné jsou proti našemu členství v NATO, tzn 82% všech obyvatel, jsou zločinci!!!

   A taky prezident Zeman, který aktivně podporuje naši účast v zahraničních misích NATO je zločinec!!!

   Vidíte jak jste hloupý?
   Pokud pokládáte drtivou většinu našich občanů za zločince, včetně našeho prezidenta, tak v této zemi nemáte co pohledávat.

   A přesně na takové takové hlupáky, kteří jsou nástrojem možné hybridní války ze strany Ruska, kteří tu šíří ruskou propagandu, dezinformace a lži v zájmu rozkladu naší společnosti, generál Pavel upozorňuje. Evidentně vám šlápl na kuří oko a potrefené husy kejhají.

   Smazat
  5. Oni bylo celostátní referendum o vstupu do zločinného NATO?!!!!!Nebylo,tak maul halten kolaborante!!!!!!!!

   Smazat
  6. 12:45
   Proč by mělo být referendum? Když nechceš být v NATO, vol komouše nebo Okamuru. Tak jednoduché to je. Ale ty to dobře víš, ruský švábe.

   Smazat
  7. No jo, kluci putleroffský, vychcípáváte! Volby už nevyhrajete, halt demografie je svině! Už zanedlouho si i pro lŽIDavida s lŽIDvořákem přijde ta kmotra co si vodnesla i tohodle jejich předchůdce, kterej už na ně v pekle čeká!:) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  8. 12:51

   Panečku, to je rada jako ze zvláštní školy. Komouši ani SPD nevládnou, přitom komouši se k vystoupení z NATO staví vlažně, spíše "teoreticky" a SPD nemá v programu vystoupení z NATO, ale referendum o vystoupení. Tak co máte proti referendu? Se vám to v hlavě asi "trošku" pomotalo, že?

   Smazat
  9. 12:51
   Proč by mělo být referendum? Asi proto, že se jednalo o velice zásadní věc pro naši zemi a všechny občany. Jako občan bych chtěl předem rozhodnout o tom, jestli chci být zavlečen do nebezpečného paktu. Na možnost volit až potom nějaké zástupce, kteří (možná) budou za mě vyjadřovat nesouhlas, z vysoka seru. To je mi už k ničemu.
   Vy při své vrozené imbecilitě vítáte když vás třeba někdo okrade, pokud máte potom možnost pověřit někoho, aby za vás (možná) vyjádřil váš nesouhlas, kretene?

   Smazat
  10. Pro 12:26. Ano z pohledu práva se česká vláda připojila k zločinecké organizaci. Pan prezident odmítl podepsat účast na tzv. humanitárním bombardování Jugoslávie, zpochybnil akce v Iráku. Na druhé straně podporuje mise. Není to snadné v té politice musejí kličkovat a ustupovat. Co by se stalo, kdyby se amík rozlobil, nebo Merkelka řekla dost s výrobou škodovek.Válku nechce nikdo a proto proti NATO nejsou jen komouši a SPD , ale všichni občané i z ostatních stran. Proto je nepřípustné referendum a proto za nás rozhodují kolaboranti tzv. elity???????????????

   Smazat
  11. 16:16 No jo hnědý západní análníku Babiš nepodepíše migrační pakt a hlasy má jisté. Fašisti z kavárny vládnout nebudou tak asi tak.

   Smazat
  12. 11:27 Ten pakt je komedie, nemá význam, dějiny nikdo nezastaví. Při zpětném pohledu je již zcela zjevné, že WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Slované by sice bývali byli z velké části odsunuti za Ural, ale tím by toto území osídlili naší rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav který tu máme dnes, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 23. Proti tomu dnešnímu ZMRDOVI to byl voják,zastřelil se,jak mu to velelo "svědomí"!

  OdpovědětSmazat
 24. Ta fotka je dokonalá, jak mu pěkně kolem hlavy trčí ty Nato ostny. Profesionální práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chybí mu jenom šaškovské rolničky

   Smazat
  2. 11:46
   Tak mu pujč ty svoje.

   Smazat
  3. 12;12
   Ten pan se jmenuje Mírda Kraďousek,že by mu půjčoval havlorolničky?!

   Smazat
 25. Za zveřejnění rádoby satirické fotografie vrchního velitele AČR, by měl být pan generál zbaven hodnosti. Pokud tedy není armáda spolkem anarchistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoli. Oni nechají poravit fotografa. To on je přece ten pravý kremelská šváb.

   Smazat
  2. hodnost ponechat, ale důchod snížit na úroveň vojína :-)

   Smazat
  3. jakýpak fotograf, jakápak fotka, vždyť ty záběry Zemana na člunu ukazují televize každý rok. Podstatou generálovy zrady ve vztahu ke jeho (ne)vlastnímu vrchnímu veliteli je jeho doprovodný komentář k této fotografii. Autora glosy je třeba potrestat!

   Smazat
  4. Myslíš toho vrchního velitele, který aktivně podporuje naše členství v NATO?

   Jinak, ta fotka Zemana na člunu, který měl shodou okolností ukrajinské barvy, byla povedená legrace. A vy jste zoufalci, kteří se nedokáží zasmát sami sobě a ještě by chtěli odněkud vyhazovat a zavírat. Vaš myšlení bývalých bolševiků se ani za 30 let vůbec nezměnilo.

   Teprve teď si uvědomuji, že na NR není vlastně vůbec žádný humor, legrace. Jen šíření blbé nálady, frustrace, nenávisti, nadávání, stěžování si, pomlouvání. To je taky pravým účelem existence NR. Vzbuzovat a podporovat v lidech nasranost na dnešní, polistopadovou dobu a režim a snaha rozvrátit demokracii a svobodu.

   Smazat
  5. 12:48-ono toho v politice moc k zasmání není, spíše k pláči. Ale nadhled je osvobozující.

   Smazat
 26. 12.21 vcelku očekávaně ti nedošlo,že já ze sebe kašpara nedělám

  OdpovědětSmazat
 27. Nevím co proti generálu Pavlovi máte, chová se tržně kariérně. Dosáhl nejvýše možné a odchází do civilu v nejlépe možné době, kdy se mu vypočtou výsluhy a důchod. V pozdější době by se mu vše snižovalo. A ten přivýdělek řečněním je jen třešnička na dortu. Kdo nám osvětlí tuto finanční výhodnost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS. že by Slonková s Kubíkem nebo Janek Kroupa, nedejbože Jandovy hodnoty?

   Smazat
 28. Generál Špína, jak se vždy CIA podaří vytáhnout z toho pytle těch jedovatých hadů právě toho nejjedovatějšího, toto je chlap bez naprostého svědomí, ty kusy lejna ze své hlavy bude umývat ještě půl roku, FUJ, měl by z této země vypadnout, špinavou práci odved, ted´ aby se ztratil z očí

  OdpovědětSmazat
 29. Nechci si hrát na soudce, je jich tu dost. Jsme v době nové normalizace. Co mi děsí je stav naší armády. Hard Ware se prodal, nevím přesně, ale proti 300-400 kdysi zmodernisovaných tanků máme jich asi 10× méně. Ironií byla ostraha FreeEurop,když tam dotlačili jedno OTčko. Naše nebe chrání pár gripenů, tu nad Rejkjavikem či tu nad Pobaltím. Pěchota je zajímavá, zrušením prezenčky asi nic moc. Navíc mám pocit, že nám přebujelo důstojnictvo. Mají sice více práv než za 1.republika, tenkrá to neměli volební právo, zajišťovalo to apolitičnost.

  OdpovědětSmazat
 30. Existuje mnoho válečných štváčů. On je jením z těch hlavních, hned po USA. Dále pak parlamentní opozice, média, prezident chce rovněž bojovat. To by bylo aby se ta válka nepovedla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych mu zase nepřikládal takový význam. Je to ratlík z porobené kolonie, pod rozlišovací schopností skutečných hráčů. A tak se snaží štěkat o to zuřivěji, aby si jej aspoň všimli a měl šanci na pochvalu.

   Smazat
 31. Zbořil na Prvních zprávách objasňuje případ Krymského mostu tvrdí, že Krym byl anektován jako autonomní oblat Ukrajiny anektován Ukrajinou už v roce 1992. Poslouchejte od 4 minuty.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zboril-nad-ministerstvem-zahranici-se-stale-vznasi-stin-pana-pocheho/

  Lžou nám a sprostě by nás nejraději zatáhli do války s Ruskem. Podvodníci jsou všichni, kdo by na Rusy útočili a Evropu zničili.

  Na začátku 90. let vládl chaos a bezostyšně se lhalo. Alternativní weby nebyly, a proto z toho megalháři pořád teží.

  OdpovědětSmazat
 32. P.P. je obyčejný hajzl a pičus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Ale dokud to nebude jeho oficiální šarže, tak nebudou věci v pořádku a nebudu mít klidu.
   Ostatně to se netýká jen Pavla. U nás se jich od plyše urodilo, že by sestavili pluk.

   Smazat
  2. P.P. je obyčejný hajzl a pičus tuto hodnost již dávna získal mezi většinou národa a jen několik dementů v čt,čro a další prestitutujících mediálních žumpách ho zve k vyblití svých sraček.

   Smazat
 33. S.T.A.Š.E.K. = Starý Šedivý Kokot.

  OdpovědětSmazat
 34. Co je dobré vědět o Petru Pavlovi...

  - v době, kdy ještě nebyl v NATO, tak zřejmě po nějakých povodních (nepamatuju si přesně) měl konflikt s ministerstvem obrany, protože ODMÍTAL, ABY ARMÁDA POMÁHALA LIDEM v ČR po KATASTROFÁCH, což dělala běžně! Petr Pavel byl takový arogantní šmejd, že prohlásil, že mu to přijde pod úroveň armády. Pak když to schytal, tak se to snažil zakamuflovat tvrzením, že jenom nechtěl, aby byla armáda nadužívána a jezdila všude, nebo něco v tom smyslu.

  - teď tvrdí, že prý nemá politické ambice. Jaká je asi šance, že za pár let prohlásí, že ho kolegové přemluvili, aby kandidoval?

  - pokud se se svým fanatismem zastaví někde ve vašem kraji, prosil bych občany, aby mu pořádně vyčinili. Jak, to nechám na vás... slovně, vajíčky, splašky, věnce z popelnice předané jako dárek ap. Na toho pochodujícího osla není ničeho škoda. Děkuji :-) (podle naší liberální demožumpy jsou vajíčka a vyhozené věnce vyjádřením svobodného názoru, že ano? :-)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 35. Nato a USA po válce povolali do svých struktur fašouny a dnes berou i komouše z Varšavské smlouvy.

  OdpovědětSmazat
 36. Zradu přísahy bych si netroufal mu o hlavu otloukati. Sám veliký a nedostižný president osvoboditel Tomáš Garique Masaryk jako poslanec Říšského sněmu PŘÍSAHAL věrnost Habsburskému trůnu... A jak je dneska oceňovaný, že? Přísaha sem, přísah tam. Konec konců, i my starší kousky, jsme vojensky přísahali... nebo ne? Je tady někdo, kdo odmítnul na při výkonu Základní vojenské služby přísahat? Těch, co se prosimulovali nočním pochcáváním, nebo ukazováním, že jsou opravdu, ale úplně opravdu duševní ubožáci se neptám... je tu takový hrdina? Udata, Nebojsa neohroženě statečný? Kdo není, ať nežvaní.
  Jo, a ještě byli i Jehovisti, co šli raději do dolu, než na vojnu... Kdo je hrdobec přestatečný přihlaš se, jinak hubu zavři! Ať se přihlásí: Ano z povinnosti československého občana jsem narukoval. Ale ze svého politického svědomí jsem odmítnul přísahat... Ukaž se mi prosím!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To já si troufnu naprosto bez potíží, dokážu totiž uvažovat v širších souvislostech. Umím proto rozlišovat mezi záklaďákem, který si jde na vojnu prostě odkroutit svou povinnost a člověkem, který se dobrovolně rozhodne pro profesionální dráhu v armádě.
   Ten je bezpochyby velice dobře srozuměn a zajedno s orientací své budoucí životní cesty. Zvláště když to ještě vyfutruje členstvím v KSČ, aby snad nebyly nejmenší pochybnosti o jeho správné politické uvědomělosti.

   Smazat
  2. Vlastimile Čechu 12:19, uniklo vám ovšem, že občan Petr Pavel přísahal zcela dobrovolně, když na vojenské gymnazium jít nemusel, vojákem z povolání zůstat taky ne. To znamená, že přísahal v důsledku svých svobodných rozhodnutí. Stejně tak zcela svobodně podepsal přihlášku do KSČ, kterou slíbil budovat socialistickou republiku "v čele se SSSR" a oba tyto zcela dobrovolně přijaté závazky zradil. Mám tedy za jisté, že tak jednal zcela zištně v zájmu osobní kariéry. Takovým se lidově říká jak? Pokud vím, tak sv..ě. Nevidím to jinak.

   Smazat
  3. Pan generál je mi ukradený. Nevyčítal bych mu, že přísahal dvakrát. Ve druhé přísaze zatím není, že je ochoten bojovat a položit život za zájmy firem VW, Siemens, a jiné cizí spolky. Ani mu nemám za zlé, že vystoupil ze strany. Po převratu nemělo smyslu se za někoho obětovat. Obvinit lze pana generála ze zbabělosti. Byl několik let komunistou, tj. členem zločinecké organizace. Při jeho politickém přeformátování se měl vyrovnat se zločiny, které jako komunista spáchal on sám nebo byl spáchány v okruhu jeho pravomocí. Jestliže nic neprovedl, zapomněl to přiznat a veřejně sdělit. Po převratu byla armáda a bezpečnost plné komunistů. Ti, kteří uchvátili moc, se těchto složek báli. Vyřizovali si to s nimi krok za krokem. V civilu nastala ze dne na den štvanice na komunisty, kterých se nikdo nezastal. Zvolili si zbabělého předsedu, který ani nepípnul. Pan generál se stal nenápadně jiný člověk. Začal obhajovat pornohodnoty.

   Smazat
  4. 16:05- Inteligentní charakteristika nejen PP.

   Smazat
  5. Pane JK, vlastně máte pravdu! Ano.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.