Reklama

pondělí 3. prosince 2018

Glosa k činnosti "ruských švábů" a "fake-news-makerům"

Jaroslav Polanský
3. 12. 2018 Facebook
,, Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity. Tito aktivisté jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé." (ze zprávy BIS)…... 


Milí soudruzi z BIS. Sdělte svým oblíbeným politikům z řad ,,liberálně-demokratických stran", že kdyby politika Západu od 90. let byla obhajitelná, nebo alespoň obhajovaná lépe než frázemi ,,kdo nesouhlasí, je komunista, fašista a ruský šváb" či ,,raději se budu mýlit s Bushem, než mít pravdu s Putinem", psaly by ,,dezinformační weby" o ředkvičkách a nějaké Rusko by nikoho nezajímalo.

39 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé, neproduktivní avšak domýšlivé a drzé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ??? Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině.

   Smazat
 2. PRAVDA JE,ŽE OBČANÉ PRÝ CHTĚJI UDĚLAT NATO PRO ČR NEPOTŘEBNÝM

  a tak zajistit ušetřeni miliard,přičemž potom se teorve se můžeme mít jako ve Švýcarsku.
  To,že pani kancléřka chce rozval celé EU si cvrlikaji i vrabci na střeše.
  Občané už začinaji uvažovat jak neštastné EU zachránit,což se bez jeho hluboké reformy ve prospěch obyvatelů neobejde!

  Kdo je jiného názoru ať to i tady napíše a zdůvodni proč!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU JE NEREFORMOVATELNÁ!
   Odůvodnění: Jenom naprostý idiot a nebo mentálně retardovaný se zbaví slepice, která nosí zlatá vejce!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Zapomněl jsem na to slíbené řešení: vyměnit všechny lůzovitý čecháčkovský komouše za uprchlíky: kus za kus.

   Smazat
 3. Naprosto souhlasím, podle mne, SSA by si měly udělat inventúru v jimi napáchaným zločinech alespoň za XX. století a za prvních osmnáct let století XXI. A měly se by chovat jako jeden ze členů mezinárodního společenství. Nikoliv jako silácký, přiblblý a opilý
  kovboj v nalévárně, který si myslí, že je světa pán a přitom je to obyčejný dacan.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 4. Proti tomu, co za špionáž provádí americkou vládou placené firmy typu Microsoft nebo výrobci hardware (síťové karty aj.), satelitní sledování, kontrola internetu, umělá inteligence používaná pro tytéž účely atd., jsou Rusové se "svou sítí" dobrovolníků úplné nic.

  Skutečným bezpečnostním rizikem je používání MS Windows a Office ve všech úřadech, policii, armádě, tajných službách atd., navíc za to ještě platit licenční výpalné. Někde jsem na netu zahlédl zmínku, že Office zasílají data i o tom, co jste ve svém dokumentu smazali. Nejspíš kdybyste potenciálně chtěli spáchat ideozločin, tak aby se o vás včas vědělo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní3. prosince 2018 13:54
   Tak to nejspíš bude, že výrobci software spolupracují se svými (americkými) tajnými službami. Je to přirozené a byly by to špatné tajné služby, kdyby si to neprosadily.
   Toho by si měl být každý vědom, zvláště vlády a vojenské a bezpečnostní složky všech států. Tyto celosvětové sledovací softwarové „balíčky“, si udržují monopol tím, že skupují každou softwarovou firmu, která projeví náznak schopností, jim konkurovat. Je to výzva pro bezpečnostní politiky států, které by chtěly zvýšit svoji míru nezávislosti, či dokonce svrchovanosti. P.K.

   Smazat
  2. 15:41, například slovenská firma ESET, která se propracovala do světové špičky a stala státem v státě s pevným napojením na US tajné služby, s čímž se vůbec netají. Ačkoliv to je slovenská firma, její produkty jsou mnohem levnější v USA než je tomu v jejich domovské zemi. Nejen ESET je ukázkou, jak funguje cenotvorba, která se vůbec neodvíjí od počtu uživatelů/zakazníků v dané oblasti. Všeobecně platí, čím dál na východ, tím dražší produkty a méně kvalitní.

   Smazat
  3. Pamatujete na aféru okolo české firmy, která dodávala do mobilních telefonů šifrování proti odposlechu? Dva její vedoucí manažeři vyhodili hochy s BISky, kteří je chtěli přemluvit, aby v softwaru nechali "zadní vrátka" pro šmírování.
   To udělal BISka ve všech SW firmách, především v antivirových. Nikdo se neozval, jen ti dva. Mimochodem, už tam nedělají! Žijeme přece v softfašizmu.

   Smazat
  4. Anonymní3. prosince 2018 15:31

   Bohužel nejen software, ale i procesory, síťové karty atd.

   Mě nejvíc irituje to, že když člověk i veřejně už víc jak dvacet let na podobná rizika upozorňuje, tak byl celou dobu vysmíván stejnými idi*ty, kteří vehementně hájí MS podobně jako kdysi ODS nebo TOP09 apod. Kde jsou prý důkazy. No a když je pak konečně WikiLeaks dodá, tak ono to vlastně není špatně, protože je to vlastně dobře.

   Celou dobu máme stát prolezlý americkou špionáží a s každým dalším rokem je to jen horší. Prakticky všechny větší internetové služby, sociální sítě atd. provozují USA firmy. A tady se hrozí ruskými a čínskými hackery. Je to prostě směšné.

   Vždycky mě prostě fascinuje, jak ONI vědí vždycky nejlépe, jak co je a není, a i když se milionkrát zmýlí, pořád jsou skálopevně přesvědčeni o superioritě svých názorů a právu všem ostatním určovat dění.

   Smazat
 5. Skutečný dezinformační KANÁL!!! je ČT 24 a SEZNAM zprávy. Všude vidí ruské a čínské špióny (diplomaty)
  avšak na americkou ambasádu nedohlédnou. Kdo tedy platí
  studentům demonstrační brigády s letáky proti prezidentovi a předsedovi vlády? Rusáci? Číňani,Marťani?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě horší:

   Kdo tu korumpuje české politiky?
   (Po každých velkých parlamentních volbách nováčci na politické scéně najednou jedou na 14 dní do USA - tu stáže, tu stipendium, tu exkurze... Bělobrádek, Babiš, Zelení .. atd. atd.)
   Kdo manipuluje s českou politickou scénou?
   Kdo platí rozvracení českého státu?
   Kdo nutí české politiky sloužit Velkému Bratru proti našim národním zájmům?

   Ruská Ambasáda? Čínská ambasáda? Ale velké hovno!!!

   Víme, čí ambasáda!!!!!!

   Smazat
 6. Velká většina pisatelů na webu jsou zločinci, kteří horují pro MÍR! Pro ten MÍR, který je tak škodlivý pro světovou diktaturu kapitálu. Proto musí být tyto zárodky odporné mírumilovnosti spojené se zbabělostí masově vraždit občany jiných názorů hubeny hned v zárodku. Války, které jsou vzorem života na Zemi produkovaným nadlidmi, si musí podlidé, píšící nesmysly o škodlivosti válek, osvojit do morku krvi, nebo musí být vyhlazení. Kdo nevyznává heslo "všechna čest válkám a válečným zločincům" je kazisvět a je na seznamu fízlů s nápisem "ke zkuciakování". Tak to je asi to pravé ořechové, co se soudruhům ze soudobé STB bude líbit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi správně. Mír je válka - Diktát je demokracie. Tak je to správné, tak to má byť!

   Smazat
 7. K textu: No, ti z BIS moji soudruzi teda nejsou.

  OdpovědětSmazat
 8. No jestli byli na STB tací blbci jako jsou dnes na BIS , tak se divím, že se republika nerozkradkla již v šedesátých létech. No a protože tam nastupili tací volové jako kapitán sběratel palných zbraní a výbušnin (schovával je na hřbitově) není divu, že Bis je tak kde je. v --li. Jako kontrarozvědka je naprosto neschopná.
  Jo ten kapitán se jmenoval Hučín - to byl doopravy hukot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To individuum ještě žije a otravuje vzduch.

   Smazat
  2. V porevolučním kvasu bylo možné všechno, stačí vzpomenout na Františka Stárka, alias Čuňase a že podobných bylo víc,netřeba pochybovat viz. Fendrych.

   Smazat
  3. Dva miliony estébáků a bolševiků se po jejich Sametu nikam nevypařily. Výpomocný slovenský estébák plní bojový putinovský úkol: posílit proruské skomírající senilní agenty Klauzemany v plíživé destrukci EU a v budování oligarchického komunizmu-babišismu?

   Smazat
  4. A čí úkol plníš TY,scheissekopf havlountermensch TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ!!!!!!!

   Smazat
  5. 19:55 Určitě je retardovanej, když nadává hrdinovi Hučínovi, ty jidišem skřekající putlerprde. Skoro jak tady ten tvůj präsident F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
  6. Či dokonce jak tvůj prdonoš diagnostikovaný jako A56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Stručné a výstižné. K tomu lze dodat asi jenom to, spousta lidí dnes straní více Rusům a Putinovi ne, že by byli tak dobří, ale proto, že západ je tak špatný. A to se týká i volby Bureše, resp. "demokratických" stran. Kalouskovi, Fialovi a dalším by měl někdo připomenout, že někdy méně znamená více. Kdyby méně kopali do Bureše a Zemana a více kopali za většinu obyčejných lidí, asi by se to promítlo i ve volebních výsledcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to právě nejde. Obyčejní lidé je neplatí!

   Smazat
  2. Vladimíru Hricákovi:
   Oni ti Kalouskové a Topolánkové opakovaně mimo zákon nevalorizovali důchody (40 korun opěvovaly presstitutky rok předem) a rozesílali urážlivé složenky . Andy si všiml, že důchodce lze přesvědčit snáze skutečnou valorizací a zlevněním jízdného, než jak o to usiloval Kalousek svými složenkami. Na rozdíl od Kalouska se asi tak nevyzná v chemii, ale v politice a zahraničním obchodě ano. Nevolil jsem ho.

   Smazat
 10. StBééé bez tebééé, hulákal dav v listopadu 89 a vida, ono to bez něčeho podobného nejde. Kdo nečůrá s náma, čůrá proti nám, to tady platilo vždycky. Pouze se vynechalo v názvu STÁTNÍ a jede se dál, pouze s pozměněným kompasem. Nepřítel je teď na východě a jakékoliv divné řeči mu napomáhají. Já bych rád věděl pro koho dělá taková Slonková a kdo tu organizuje ona "spontánní" vystoupení pražských demokratů. O tom ovšem BIS ve svých zprávách nemluví.

  OdpovědětSmazat
 11. Za to NR a podobně proruský sračky jsou čistota sama. Stejně jako před 89tým,co je ruský je dobrý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlaš se na vnitru, nebo u Jandy, budeš dělat za prachy.

   Smazat
  2. 18,48
   Špatně a popsal jsem to o něco výš. Nejde o to, jak jsou Rusové dobří, ale o to, jak je západ špatný.
   Jeden příklad z mnoha - Krym. Nikdo mi uspokojivě nevysvětlil rozdíl mezi Kosovem a Krymem. Odtržení Krymu mělo alespoň oporu v ukrajinské ústavě. V čem mělo oporu odtržení Kosova? V prevenci proti etnickým čistkám? Jak uvádějí dobroserové. Potom by měli mít černoši v celých oblastech USA stejné právo. Alespoň podle této "logiky".
   Rusové nejsou jistě dokonalí, ale ve srovnání se současným západem jsou vzorem morálky. Místo kydání hnoje na Rusko a Putina by jste měli napravit ten stávající bordel, aby ho většina lidí přijala západní hodnoty za své. Zatím to vypadá spíš opačně.

   Smazat
  3. když sleduji tu mizérii tady, tak si nejméně jednou denně vzpomenu na slova Jožo Ráže "Chtělo by to osvíceného diktátora, protože ten bordel tady už nedá nikdo jiný do pořádku". Ale to prosím hovořil o Slovensku. Aottj.

   Smazat
 12. Pro BIS a jejich zadavatele to musí být poznání přímo tristní! A co jim nejvíc vadí, je to, že přes všechno dennodenní vymývání mozků, se mnoho lidí u nás i v zahraničí úspěšně brání, aby z nich nadělali ovce. Lépe osly hýkající slávu (neo)liberalismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvádíte 18:48 žádný relevantní argument. Jak teď, tak před rokem 1989 měl stát bezpečnostní složky, které měly a dnes stejně tak rozhodující poslání. Zajistit bezpečnost a existenci státu v rámci vládnoucího politického režimu. Což tenkrát, mj. vykonávala StB a dnes, mj. vykonává BIS. Otázkou je, zda občanům, resp. obyvatelstvu státu, ten který politický režim víc, nebo méně vyhovuje. Pokud současný trpí nějakou kritikou, diskutujte věcně o její oprávněnosti, když to, co můžete proti minulému režimu namítat bylo, že jakoukoli kritiku nepřipouštěl. Jestli pro současnost prosazujete totéž, vracíte se zpět. Jste schopen to pochopit? Těžko, že?

   Smazat
 13. Po 30. letech přestává fungovat strašák komunismu a tak se přechází ke strašáku jménem zlé Rusko a neposlušná Čína. Nepochybuji o tom, že zde máme ruské a čínské špiony, ale nepochybuji ani o tom, že i britské, americké, či izraelské. Zrovna tak nepochybuji o vlivu americké ambasády na politiku ČR a s úžasem sleduji moc Kalouska, který po dopočítání hlasů v praze na 5% prakticky dál vesele vede politiku ČR za plné podpory veřejnoprácních médií a nikomu to nejpřijde divné. Ale i kdyby přišlo - co si kdo pomůže? Velký bratr zařídí vše za nás - jako vždy. Na Události jsem se dnes vydržel dívat asi deset minut a bylo mi z té Dvořákovy rudohnědé agitky pod taktovkou Kubaly, Babiše, Bartoška, Petříčka aspol. docela blivno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď jsem zase četla,ten často opakovaný názor, že nejlepší by bylo, kdyby už vyhynuli ti,co pamatují socik, že by všichni volili lépe a měli se lépe atd.Sice u lidí,takto mluvících, musím přemýšlet, jestli vůbec chodili do školy, protože tam by jim řekli, že zkušenostmi bohatne člověk,tedy čím více jich má, tím lépe se rozhoduje.Ale člověk musí brát v úvahu všechny názory...i ty vyloženě blbe

   Smazat
 14. Nejlepší boj proti "propagandě" je říkat pravdu.Dokud se to nenaučí, mají smůlu...a s tím dvojím metrem,pochybuji, že jim to někdy půjde

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Rusové to mají dnes v propagandě lehké. Nejlepší propagandu je říkat pravdu. NATO má smolíka.

   Smazat
 15. Co chtít eu je diktátorská usa jsou světoví lupiči a liberální demokracie je pedofilní demokracie.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.