Reklama

úterý 4. prosince 2018

Hlavně, aby nám nefotografovali nádraží!

Jiří Jírovec
3. 12. 2018
Od Švejka jsme pokročili dál. K ruským špiónům přibyli čínští. Ti musí být zatraceně rafinovaní, aby zamaskovali šikmé oči a jazykové vady. Rusové jsou jednodušší, ale o to nebezpečnější. To řekla úřední memoranda putimskému strážnistrovi Flanderkovi: "Je zjištěno, že mezi nimi jest mnoho ruských Čechů, vychovaných ve vysokých štábních vojenských školách Ruska, kteří ovládajíce dokonale český jazyk, jeví se býti zvláště nebezpečnými vyzvědači, neboť oni mohou a jisté provedou i mezi českým obyvatelstvem velezrádnou propagandu."


Vědom si ruské úskočnosti, strážmistr vtělil svoje podezření do raportu: "Mezi jiným při mém křížovém výslechu udal, že umí fotografovat, a to nejraději nádraží. Aparát fotografický sice u něho nalezen nebyl, ale jest domněnka, že ho někde skrývá, a proto s sebou nenosí, aby odvrátil od sebe pozornost, čemuž nasvědčuje i jeho vlastní doznání, že by fotografoval, kdyby měl aparát u sebe."

Švejk Flanderkovi vyjevil, že to je "Lehčí než něco jinýho, poněvadž se to nehejbá a pořád to nádraží stojí na jednom místě a člověk mu nemusí říkat, aby se tvářilo příjemně." To se nezměnilo, jen technika je jiná. Aparát může být třeba v brýlích.

Už tenkrát, dávno před internetem, existovaly "fake news". Desertéři, které Švejk potkal ve stohu "měli představu, že Rusové už jsou za Budapeští a na Moravě. Všeobecně se to v Putimi povídá."

Zpráva BIS za rok 2017 sděluje, že se trochu krade a korumpuje a že proti nám špionážují východní nepřátelé. Významný je její příspěvek k obohacení českého jazyka termínem "anarchoautonomní skupina". Je zjevně odlišná od trockistické, protože jinak by stačil jeden termín.

Podle BIS nepředstavuje levicový extremismus "bezpečnostní riziko pro ohrožení demokratického zřízení ČR". Zpráva se jím ale přesto poměrně široce zabývá. Zejména vrhá nové světlo na Kolektiv Autonomního sociálního centra Klinika.

Tihle lumpové, kteří nerespektují rozhodnutí soudu aby centrum opustili, organizují "setkávání sympatizantů z širokého spektra krajní levice, ale také různých lidsko-právních aktivistů." Odvolávají se na lidská práva, darebáci.  Asi to mají od Havla.

Podle BIS: "Klinika představovala i významný prvek pro rozvíjení a posilování mezinárodních vztahů české krajně levicové scény. Nově se anarchoautonomové více věnovali ochraně životního prostředí a ekologickému aktivismu, který se postupně stal dalším z jejich hlavních profilačních témat. Bylo patrné jejich propojení s různými environmentálními aktivistickými skupinami nejen v ČR, ale i v SRN. Účastnili se akcí pořádaných těmito subjekty či dokonce participovali na jejich organizaci."

BIS nezaznamenala "žádné přímé akce, ke kterým by se přihlásili militantní anarchisté. Osoby obžalované z příprav teroristického útoku na vlak s vojenským materiálem byly osvobozeny zatím nepravomocným rozsudkem Městského soudu v Praze z 22. září 2017. V průběhu roku se některé z nich nadále pohybovaly v prostředí levicových extremistů, nebyly však nijak významně aktivní". To je jistě dobře.

Zpráva ale poukazuje na činnost "několika vazebně stíhaných aktivistů, kteří po svém propuštění předávali zkušenosti z pobytu ve vězení na různých setkáních a besedách."

Občan si oddechne, že se BIS dokáže zabývat i zdánlivými maličkostmi. Dojem, že si anarcho-tyhlety hýčká, aby si je nemusela vymyslet, je doufejme nesprávný.

Zbývá dodat, že se zpráva vyhýbá informacím o možném úniku informací směrem na Západ. Z nedávné minulosti přece víme, že třeba Američané odposlouchávali Merkelovou a prý zachytili i telefonát prince, který může mít prsty v zabití novináře.

Media zprávu v podstatě ignorují, přestože se nabízí řada otázek a scénářů. Jaké překvapivé informace lze získat na politické úrovni? Cožpak se jakékoli české ministerstvo může rozhodovat bez ohledu na USA, EU a Izrael? Jisté nebezpečí může vzniknout, kdyby se veřejnost dozvěděla něco o kroucení rukou, abychom kupovali od přátel, třeba draze.

Dobře, přijede čínský agent. A co dál? Bude se snad pídit po tom, proč náš systém potřebuje desetiletí pro kousek dálnice a neumí již postavit jaderný reaktor? Bude pracně zkoumat, co mají naši vědci kdesi v šuplíku? Ten člověk přijíždí, aby prodal, co Čína umí. Má peníze, aby koupil a tím otevřel dveře.
Idioti mezi českými politiky si myslí, že Česko je pupek světa, který zachráníme, když jim u nás dveře přibouchneme. Jenže Čína ty trhy již dávno má. V Kanadě v obchodech těžko narazíte na zboží Made in USA nebo Canada. Z největší části tam je čínské zboží.

BIS píše, že „Čína disponuje téměř neomezeným kapitálem, který je schopna nabízet zahraničním firmám výměnou za přístup k duševnímu vlastnictví anebo vstup na zahraniční trhy.“ 

Svatá prostoto, tohle přece dělají i USA. Nejezdí k nám američtí diplomaté prodávat svoje zbraně a třeba jaderný reaktor?

Ford před časem koupil švédské Volvo, aby získal přístup k technologiím. To samé udělal General Motors se Saabem. Tam to bylo horší o to, že firma GM nechala Saab padnout, ale protože duševní vlastnictví, tedy patenty, zůstaly v jejím vlastnictví, bylo vzkříšení Saabu nemožné.

Dobře, přijede ruský mužik. A co dál? Nejspíš narazí na nenávist určité části populace a pak na lidi, jimž stačí západní zdroje, aby se báli, že je válka ve vzduchu.

41 komentářů :

 1. Možná se ruští agenti snaží zjistit tloušťku překlížky na Pandurech:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TA ZPRÁVA BUDE PRAVDIVÁ.
   PŘED CHVILKOU JSEM ZAHLÉDL JEDNOHO ŠPIONA JAK SE PLAZÍ SMĚREM K HRANICÍM NĚMECKA.DOSTAL DLAŽEBNÍ KOSTKOU ŠPION JEDEN.PAK SE UKÁZALO CO TO BYLO ZA HAJZLA.BYL TO ŠTĚTKA ŠTĚTINÁČ ŠTĚTINA-EUROPOSLANEC

   Smazat
  2. Jest-li,že mají v současnosti češi,tak leda hovno,mohou špióni odnést tak leda hovno...

   Smazat
 2. Na jaře roku 1977 zadrželi vojáci základní služby občana SRN
  (dříve NSR) při pokusu o fotografování vysoce postaveného ozbrojeného činitele , jehož socha se nacházela před budovou kasáren . Šlo o sochu Jana Trocny ze Žižkova*. Po ověření dokladů pracovníky VKR byl občan propuštěn.

  * Z důvodu utajení jsou jména jednajících osob změněna.

  OdpovědětSmazat
 3. Nojo, nojo, Jírovec.
  Autonomové jsou mnohem neškodnější, než trockisti.
  Maximálně přepadávají řízkárny a lokálky.

  Trockismus je poměrně složitá ideologie sloužící k lákání nasr důchodců na permanentní revoluci.
  Samo o sobě také stěží nějak nebezpečné, ale za neuvážené výroky mohou být svedení stařečci zapraveni do krimu, kde stát pak hodně utratí za omývání pr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkus ještě nejakou další pitominu. Bavíš.

   Smazat
  2. A že ten Trockij ?Umělecké jméno pro potřeby davu, jinak snad Bersteina dnes již věřím i na jeho spojení na Wallstreetem. Tací lidé měli ve skutečnosti úplně jiné úkoly, než nějaká revoluce. Již tehdá platilo to americké "není to tak jak se zdá" tj. nic není tak... , ale na to mse přichází myšlením a ne čtením různých informací bez jejich analýzy

   Smazat
  3. 8:28
   Vy, ukrové tomu nerozumíte.
   Zkuste nějaký jednodušší koncept, Blut und Boden nebo ideje Baťky Machna.

   Smazat
  4. Pro 8:08 - Trockij vytvořil ukázněnou, efektivní a plně funkční Rudou armádu. Vyhrál s ní občanskou válku a porazil intervenční vojska. Takže hochu, jaké že to podle tebe měl "jiné úkoly"?

   MM

   Smazat
  5. 16:48 Trocký tam hrál jinou roli. Bolševickej puč v listopadu 1917 byla totiž v zásadě už jen německá třešinka na masonským dortu! O osudu Ruska rozhodla de facto již porada Mendela House s prezidentem Wilsonem v lednu 1917, noc po proběhlé poradě štábů Antanty v Petrohradě na které bylo rozhodnuto že pan admirál Kolčak vyřadí provedením námořní invaze konečně Osmanskou říši z války a pak se spustí definitivně vítězná ofenzíva proti Centrálním mocnostem současně na všech frontách! Co na té poradě v Bílém domě House Wilsonovi řekl? Zhruba toto:

   "Pokud vstoupíme do války jak po nás požadují v Londýně a Paříži, tak se ocitneme v táboře s antisemitským Ruskem! Nebudeme moci našim lidem v Londýně pomoci s jejich projektem na vytvoření státu v Palestině. Navíc Rusko se roztáhne nad kontinentem jako dominantní velmoc a spojí se s poraženým Německem do síly, které nebudeme moci čelit."

   To byla jasná slova! A tak byly ještě téže noci vydány příslušné pokyny k podpoře puče a nastolení vlády - fevralistů - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   Po puči nastala demontáž Ruska a jeho Imperiální armády! Masoni vydali nesmyslné rozkazy o "demokracii" u vojska! Počátek to rozkladu a ztráty bojeschopnosti do té doby nezlomné síly! Pak už to šlo ráz na ráz - vnitřní rozvrat, vznik "ukrajinské" a jiných autonomií, poslední pokus velkého Eurazijce Kornilova (po matce Asiat) zachránit Vlast a pak onen puč, kdy prakticky zanikla státní moc, bylo vydáno Pobaltí, Finsko i Ukrajina a Kavkaz nepříteli! Pod chatrnou záminkou, že Bronstejn rozpoutá pomocí agitátorů revoluci v Německu! Nic nerozpoutal, ale pozdržel vojska ústředních mocností na východní frontě, čímž umožnil přesun asi milionu Amíků na tu západní a to rozhodlo válku! Tedy splnil své zadání. Zničit Rusko a Německo současně a nastolit v Evropě anglo-francouzskou hegemonii (samotné USA ještě tehdy takové ambice neměly). Lenin se Stalinem z toho radost neměli a přes rapallskou politiku Jeho Vysokoblahorodí soudruha Čičerina se pokoušeli to později napravit. Leč ani jejich úsilí se nezdařilo a jediným vítězem WWII. se nakonec přeci jen stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 4. Tak Klinika se snaží rozložit dnešní režim verbálním bojem za lidská práva, ochranou životního prostředí a ekologickým aktivismem? Určitě také prosazují pravdu a lásku. Sakra, co mi to jenom připomíná? Takoví tady už jednou byli, ale tenkrát je nesledovala BIS, ale STB. Předtím také byla doba, kdy Rusko bylo prý zdrojem všeho zla a bylo třeba s ním zatočit. Tak se mi zdá, že se kolo dějin točí nějak obráceně.

  OdpovědětSmazat
 5. Taky mě to rozesmálo. Každý ambasador, každý profesionál vyslaný do cizí země má v popisu práce sbírat informace, aby kontakt a dorozumění mezi státy a národy byl snažší. Samozřejmě, pokud tu jsou některé informace tajné, nebude se chlubit. ČT je zřejmě nemocná, čím více ztrácí autoritu, tím více kolem kope a vytváří dojem, že je vůdčí silou ve vedení hybridní informační války. Pracovníci BIS to nemají snadné. Na jedné straně někteří skutečně pracují pro stát a jeho obranu bez rozdílu, na druhé straně uvnitř i vně je příliš mnoho Hurejů, co jim práci kazí. Je tu příliš mnoho agentur, co získávají informace, přičemž zřejmě nemají s ruskou špionáží nic společného, spíš jsou svázány s CIA. Od určité doby každé telefoní číslo, jehož učastník získal moje číslo, blokuji. Ovšem na ČT se dívám a žasnu, jaké pitomce tato země nosí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co dělají naší tzv. diplomaté v Rusku? Proč s Doněcka byla vypovězená naše tzv. "mírumilovná" organizace "Člověk v tísni", která tam evidentně pracovala pro Američany. Rusové tady dělají špionáž a co my co děláme my? My podporujeme zločince Navalého a všechny jemu podobné ve snaze rozvrátit Rusko, aby Američani nám mohli prodávat Rusky plyn a Ropu tři krát dráž než samotní Russové.

   Smazat
  2. 4:10 - 6:34

   A co takhle, zahraniční zpravodaj ČT24, který vyjel z Ruska, jak namydlený blesk s odebranou akreditací od Rusů JAN MOLÁČEK ... (U nás ČT24 ani necekla!)?

   Ramón

   Smazat
  3. Co se divíte hloupostem od BIS ? Když mohl být v BIS Hučín.

   Smazat
 6. Vybombardování Jugoslávie, Iráku, Libye, Sýrie a pozabíjení miliónů lidí v těchto státech je dílo západních demokracii, tedy hlavně USA a celé západní Evropy, které se sdružují ve zločinecké organizaci NATO. Když to ale někdo takto řekne je Putinův agent? Jak se to má tedy říct? Že tyto státy vybombardovalo Rusko? Tak jak tedy? Nebo je to podle BIS dezinformace?
  Všichni vědí, že Ukrajinské vojenské čluny vypluly z Oděsy a u Kerčského mostu překročily teritoriální vody Ruska a neuposlechly výzvy, aby se nepřibližovaly k mostu. Všichni na demokratickém západě řvou na Rusko aby se okamžitě za incident vyprovokovaný Ukrajinou omluvilo? Je to jenom důkaz toho, že celý incident naplánovali Američani a jejich poskoci ve všech státech se staví na stranu zločinců z USa a Ukrajiny. Všichni vidí co se děje. Je to horší než před rokem 1989. Lže se neskutečně a to několikrát s větší intenzitou. Když jsme cinkali klíči, komunisti odešli. Nyní můžeme cinkat jak chceme a vrazi a zločinci z NATO neodejdou.

  OdpovědětSmazat
 7. nejhorši agenti jsou ti dvojiti třeba byvali komunisti dneska převlečeni za demokrady viz jeneral pavel či novy policejni prasedident jen kolik jich je v armadě polici a ve statni spravě spolu s agenty estebe a ti zahranični většinou pracuji na stavbach a v montovnach dokonce v tak velikych skupinach že je nelze ani spočitat ale snad jen proto že se nechce jo kdyby se chtělo to by byla jina otazkou je kde potom sehnat zednika a voperatora skladu aby soudruzi kapitalisti nemuseli makat sami když domaci vymřeli hnedle po převratu

  OdpovědětSmazat
 8. Dámy a pánové, hlavně že nálada mezi obyvatelstvem kolonie s názvem: "Česká republika", je podle tabulky C a K: 1 A.

  OdpovědětSmazat
 9. Ten dnešní Flanderka se jmenuje stejně jako ten judista co byl z dobrého oddílu, že s ním ani svalovec Peterka nehnul. Ten "náš" odborník, co se dlouhodobě školil v Malobritánsku, takže na Západ nemá žádné vazby, ale jen pár povinností, taky už dvakrát přišel o "generálské lampasy".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře, že ho pan prezident nepovýšením demaskoval.

   Smazat
 10. Jedině že by ti štváči naháněli Vietnamce místo Čínských agentů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu skromnosti ČR by neškodilo. Co by asi obrovská země jako Čína potřebovala zde vyzkoumat ? Lidí mají jako máku, hospodářství jim roste dvoucifernými přírůstky ročně, co asi ???

   Smazat
 11. Furt nechápu, co by tady ti špioni mohli vyšpionit. Celou armádu jsme předvedli nedávno v Praze a kolik máme těch chřipenů ví každý.

  OdpovědětSmazat
 12. Ruské diverzanti odhalíme a tvrdě zakročíme proti všem záškodníkum a revanšistum kterí bojují proti naší demokratycké zemně a Europskim hodnotám.Budovat a bránit Europsku uniji a NATO buď připraven,vždy připraven!

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem již poměrně starší člověk a pamatuji dobu, kdy všechno v novinách a TV , co bylo z USA, bylo "těžce" špatné!! Dnes je tomu naopak a propaganda se činí! Včera jsem koukal večer po 20 hodině na ČT 24 a to jsem tedy "čuměl"!! To je propaganda, jak u nás v "padesátých" letech, jenom s opačným znaménkem,na paškálu je teď Rusko, jako univerzální "hříšný kozel"!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Táta to také říká.Ja už to nezažila,ke konci sociku byli normálnější než teď

   Smazat
 14. Co by tu proboha Rusové získali? Co za něco stálo, si vzali na západ nebo jsme to zlikvidovali sami,abychom nekonkurovali našim partnerům v NATO.A ten šunt co se prodává v supermarketech mají i u nich doma.A za těch 29 roků i ta vzdělaná a pracovitá dělnická třída(kvůli které si Volkswagen vzal Škodovku) dostala pěkně na frak.A že by stáli zrovna o Jandu z "Evropských hodnot" či o Piráty,takových exotů placených Sőrosem tam mají taky dost!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte tak,
   Všichni sledují všechny a BIS musí vykázat činnost aby si někdo nezačal myslet že jsou zbyteční .
   Mě by spíš zajímalo jestli v případě, že by BIS zjistila, že našeho premiéra odposlouchává momentální přítel nejvěrnější/ jako se to stalo madam Merkelové/
   jestli by tedy někdo v BIS měl "koule" to zveřejnit.

   Smazat
 15. Co mne zarazilo, je doznání, že jsou u nás vězněni političtí aktivisté - tedy za své přesvědčení - a pak že jsou lidská práva u nás OK?

  OdpovědětSmazat
 16. Je jasné, že tady na NR jsme obvzláště nebezpeční, jelikož jsme RAFINOVANÍ ...

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme Ramóne "rafinovaní", protože nám nemohou dokázat spolupráci s cizí mocností a za názor si "demokracie" ještě netroufá zavírat. Zatím jen straší jako všichni před nimi: "Mlčte, nepřítel naslouchá"! PS. zato mnozí z nás o jejich kolaboraci s cizí mocností víme s jistotou i bez BIS!

   Smazat
 17. Máme lidská práva na Europske úrovni,jenom ku předu a spátki ani na krok.

  OdpovědětSmazat
 18. Soudruzi z BIS to mají každý rok jinak.Loni ještě říkali, že jsme se špiony v pohodě... že by začali vykazovat nějakou činnost až v roce 2017 jim úvěrim těžko..
  takže to vidím spíš tak, že činnost musela vykázat BIS

  OdpovědětSmazat
 19. Tak Bis ví ..No a tudíž jen zbývá nějakého špiona zadržet a případně popravit.Jenže to už je asi složitější. To, že to nevadí Bendovi je jasné, stačí věřit , že tu jsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tihle rusofobove jsou vsichni strasne nevyzrale osobnosti....nutne potrebuji aby jim jejich "myslenky" nekdo "potvrdil"....vubec nevadi,ze bez logiky

   Smazat
 20. Vsadím ,že příští obvinění Babiše bude ,že je ruský špion.

  OdpovědětSmazat
 21. Pokud vraždící spolek OTAN probudí ruského medvěda, budou ruští kozáci na Moravě coby dup!Dle Pornojandových think thanků je každý třetí Čech zřejmě ruský špion.Kdo na veřejnosti či v hospodě prohlásí "Ať žije Rusko či Císař Pán je dobytek a že to nevyhrajeme", půjde na dvacet let do kriminálu.

  OdpovědětSmazat
 22. Místní anglosaská protiruská propaganda se snaží rozeštvat Slovany proti sobě do nenávistné úrovně tak, aby pak z nenávisti k sobě samým, šli radostně a s bojovým odhodláním do ruského pole!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozeštvat Slovany známým, rozděl a panuj a následně bojovat proti Rusovi do posledního, Čecha, Slováka, Maďara, Poláka, Rumuna, Bulhara a kdo že to ještě byl v té varšavské smlouvě?

   Smazat
  2. Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.