Reklama

pondělí 3. prosince 2018

Hon na Babiše pokračuje: Po krachu puče jde Kavárna na střídačku. Do boje jde Brusel. Řídíš se zákonem? Jsi zločinec. Nehraješ s námi? Zhyň! Proroctví o 40%. Vzhůru do hrobu, soudruzi! A co tombola?

Grafika ProtiProud
Petr Hájek
3. 12. 2018
PETR HÁJEK s úžasem komentuje bezpříkladnou tupost popravčích čet, kterým se nakonec podaří udělat z ostřelovaného AB skutečného hrdinu a totálního vítězeVše jde přesně podle předpokladů. Alespoň pokud jde o „předpověď“, kterou jsme na tomto místě zveřejnili hned na počátku „kauzy Babišova syna“, neboli, jak to okamžitě přejmenovala mainstreamová tištěná i elektronická média, „vládní krize“ (žádná se ani na vteřinu nekonala). Jen málem spadla sněmovna, Česká televize dvacet čtyři hodiny denně chrlila nenávist a „fake news“ na adresu premiéra, Kavárna spolu s ukrajinskou emigrací zorganizovala pár demonstrací. Dnes již o tom nikdo neví. Vždyť už je to několik dní.

Andrej Babiš, opět přesně podle našich předpokladů, volebně posílil. A ti kteří vše vyvolali, živili a v ČT se na týden ubytovali jako „mluvící hlavy“, podle průzkumů padají ještě hlouběji do politického hrobu. A to mluvíme o průzkumech zadaných opět bohatými Kavčími horami. Tam mají od nás miliardy, takže milióny předané „jejich“ agentuře za každotýdenní „průzkumy“ jsou pro ně jen drobné. Agentura to samozřejmě podle zadání „cinkne“, jinak by si ji dál neplatili. Základ ale změnit nemůže, takže i tak jsou ta čísla vypovídající.

A blíží se Vánoce, dnes začal Advent. Už se nedá stihnout do konce roku skoro nic, veřejnost na politiku jaksi... no zvysoka. Přesto soudruzi pučisté usoudili, že takový malér nemohou dopustit. Že se ještě pokusí tu nechutnou vychládající kaši nastavit. A hle, je zde „kauza neoprávněného přijímání evropských dotací“ firmou Agrofert. A to přímo z Bruselu, kam českého premiéra udala jedna zvláště vypečená „mezinárodní neziskovka“ jménem Transparency international (TI). Něco jako Člověk v tísni, jenže na evropské úrovni, žijící za bruselské (tedy také naše) a Sorosovy (a spol.) peníze. A hnedka, přesně podle metody, opět „něco uniklo do médií“. A už to jede.

Obtíže plánu


Praví-li ČT, že preference ANO po kauze „syn“ stouply na zhruba 33%, lze s pravděpodobností hraničící s jistotou odhadnout, že skutečné číslo se pohybuje někde kolem 35 – 36%. Tvrdí-li nám, že Piráti a ODS rovněž stoupli, znamená to že obě „strany puče“ těžce stagnují někde kolem 12%. Stejně tak to nehnulo s preferencemi SPD a komunistů (jsou údajně na nějakých 6%), mají tedy dál svých devět a více procent. Všichni ostatní – lidovci, STAN a TOP 09 – padají stále hlouběji pod hranici volitelnosti. Tolik můj „překlad“ výsledků průzkumů vycházející z dlouholeté praxe. Bude to možná ještě všechno o něco víc, protože zadavatelem byla zmíněná hlavní ideově-mediální centrála Kavárny, a tam se s tím nepatlají.

Rozjet nyní druhou „vlnku“ pokusu o popravu Andreje Babiše je z tohoto hlediska čiré šílenství. Jenže tak by tomu bylo, kdybychom mluvili o soupeřích s rozumem v hlavách, nikoli o spolku běsnících lhářů a nenávistníků s korouhví pravdy a lásky. Ti jednak z definice mocných neuvažují, jednak plánují. No a v tom je ten problém. Moje knížky nečtou, takže nevědí o zákonu „žádný plán nikdy nevyjde“. I kdyby je četli, nepochopili by – neb jsou určeny přemýšlivým.

Ten jejich plán má vcelku jasné kontury: Domnívali se totiž, že uřvaný pokus o puč premiér neustojí – natož aby posílil. Žijí ve své elitářské bublině, do níž zvuky z přirozeného světa nás obyčejných (naštěstí) nedoléhají. Souběžně proto v koordinaci a prostřednictvím TI rozjeli udání na Andreje Babiše do Bruselu. Proto muselo také měsíc počkat zveřejnění oplzlého videa s premiérovým nemocným synem.

Šlo o to, aby obě operace na sebe navazovaly: nejprve syn, dva tři týdny poté Brusel – no a před Vánocemi mělo být vymalováno. Problém je, že krach puče již nemohl zastavit rozjetou operaci v chromém Bruselu. A protože hrozilo, že v předvánočním shonu „druhá vlna“ padne zcela do prázdna, musel před počátkem Adventu přijít „mediální únik“. Teď o něm žhavě diskutují a spekulují. Zase jim připadá, že ještě chvilku žijí.

Puč zkrachoval: Andrej Babiš zvítězil – a oslnil. Všichni zbrojnoši Kalouskovi, krycí název: prase! Britský agent v čele BIS? Děsy a běsy ČT. Válka policajtů. Imigranti v akci. Kdopak by se AB bál?

Komedie plná omylů


Co je podstatou tohoto dalšího Babišova zločinu? Je to mimořádně komické: dodržel zákon. Ten speciální, který na něj Kavárna a její politická chapadla v umírajících politických stranách v parlamentu „ušila na míru“ ještě v minulém volebním období, kterému vládl premiér Sobotka a jeho ČSSD. Běsnící kulhavá kobyla socialistů v bratrském objetí s ODS, TOP 09, STANem a lidovci tehdy vymyslela a prohlasovala zvláštní zákon týkající se jediného člověka – takzvaný lex Babiš. Podle něj musel ministr financí buď z politiky odejít, nebo se zbavit svých firem (tehdy šlo hlavně o média).

Vybral si to druhé – a přesně podle zákona je vložil do „svěřeneckého fondu“. Stejně mu to nepomohlo, protože Sobotka jej z vlády vypudil. Jenže na krku byly další volby a v nich Sobotkovci havarovali, kdežto Andrej Babiš navzdory lex Babiš zvítězil. Všichni voliči tak věděli všechno o komediální kauze Čapí hnízdo, znali dopodrobna Babišův majetek, na nějž od té chvíle (po dobu, co bude v politice) nedosáhl. No a (právě proto) dostal důvěru zhruba trojnásobnou než jeho zkrvavení upocení popravčí.

Udání TI je proto absurdní už z principu. Žalují v Bruselu českého premiéra za to, že jedná podle zákona. Chtějí, aby strýček opilec Jean-Claude řekl, že ten zákon je špatný, protože stejně nezabrání, aby měl majitel na své firmy vliv. No pochopitelně, že nezabrání. To v reálném světě (v němž se tihle dobráci ovšem nepohybují) ani nejde. Jediná možnost by byla zakázat lidem s majetkem, aby kandidovali ve volbách.

Což by ovšem v předstírané demokracii vypadalo hloupě, neboť v ní prý mají všichni občané stejná práva, včetně práva volit a být volen. I ti bohatí. V socialistické EU je to sice na pováženou, ale když něco předstíráte, také to něco stoji. Takže nyní je situace vskutku zadělaná na pořádnou taškařici: Pokud Brusel prohlásí, že dotace podnikům v Babišově svěřeneckém fondu nepřísluší, napadne tím náš právní řád – nikoli Babiše. Je to komedie plná omylů. Tedy byla by, kdyby ji napsal Shakespeare. Takhle je to jen ubohý politický paskvil kalouskovského ražení. Další z nekonečné řady, jež český Deep State (nevolení vyvolení) vyrábí jak na běžícím pásu pro seriály České televize.


Nehraješ s námi? Zhyň!


Proč se však toho tupohlavého úkolu Brusel vůbec ujal? Jednak je s TI a podobnými „neziskovkami“ propojen pupeční šňůrou. Jednak mu to přišlo zajímavé, protože český premiér se nebezpečně přiblížil k nenáviděnému premiéru Orbánovi a celé V4. Odmítnutí Istanbulské dohody a další jednoznačné kroky proti spásnému plánu migrantské invaze a muslimské antikřesťanské operace, mu vykonavatelé Kalergiho plánu neodpustí. Vždyť za Sobotky byl český Trójský kůň pro rozvrácení V4 již tak pěkně okován – a teď tohle! Způsobit Babišovi další vnitropolitický problém bylo tedy zoufale lákavé. Vždyť tak mohl vzniknout docela slušný vyděračský potenciál. Nevznikne. Je to komedie plná omylů.

Nepodezírejme Andreje Babiše, že by si něco zásadního ideového myslel. V tomhle je ostatně stejný jako zbytek českého parlamentního politického soukolí – jen na rozdíl od ostatních nepředstírá opak a neohání se nesnesitelnými moralizujícími kýči profesionálních pasáků. A to je další nesnesitelná věc. Kdyby s nimi hru na pravici – levici a (neexistující) střed hrál, bylo by možné jej akceptovat. Jenže on to nedělá. V čele vlády jedná jak umí nejlépe pro správu země, kterou zcela opustila jak někdejší Klausova pravice, tak někdejší Zemanova levice. Že to pomáhá i jeho vlastním podnikům? No jak by ne, když je to jedna z největších firem zaměstnávající tisíce domácích občanů!

Útok na Babiše: Zloděj křičí chyťte zloděje? Upírání práva na obhajobu. Spoléhá opozice na krátkou paměť voličů? Pohádka o Červené Karkulce. Kde jsou skuteční estébáci?

Hoří, má panenko!


Tak nezbývá, než se dopustit dalšího „proroctví“: Bruselská operace Antibabiš selže jako ta předchozí oplzlost s nemocným synem. Premiér opět získá další voliče, protože se nyní navíc naplno střetne s nenáviděným Bruselem. Před květnovými volbami do europarlamentu si nemohl přát nic lepšího, autentičtějšího. Ti, kdo proti němu v bruselské Moskvě dnes konspirují, budou na jaře buď podstatně oslabeni, nebo dokonce možná bez práce. Přijde jiná komise, jiný parlament, kterému budou postoje V4 (a tedy také AB) mnohem bližší.

Vítězný Andrej Babiš se od té chvíle začne připravovat na další parlamentní volby – opět s takovým předstihem, důkladností a pracovitostí, jíž žádný z antibabišovských členů popravčích čet nestačí. Ostatně budou mít dost co dělat s vlastním umíráním. Česká televize jim k cestě do politických hrobů bude vyhrávat do pochodu dalšími a dalšími kauzami, v nichž zombie budou věrně účinkovat. Nic jiného totiž neumějí.

Babišově formaci porostou preference ke 40% a výše – pouze se o tom z cinknutých průzkumů veřejného mínění nic nedozvíme. Řeknou nám o tom až volební výsledky, které pak bude ČT v nekonečných seriálech užasle rozebírat. Aby měla čím zaplnit přestávky věnované útokům na Putina a Trumpa. A skandalizaci Marie Le Penové, italského Salviniho a dalších – jako by to mělo na jejich volební výsledky vliv. A spolu s generálem Pavlem, šéfem BIS a dalšími velikány Deep State budou ve stále větším zoufalství doufat, že nakonec přece jen někdo zmáčkne červený knoflík: válka.

A oni se v té chvíli rozzáří, jako slavní hasiči z Formanova filmu: když se zdá, že je vše ztraceno, ozve se siréna. „Hoří!“ zvolají nadšeně a s úlevou. A že tomu obyčejnému nešťastníkovi kvůli jejich „bálu“ shoří střecha nad hlavou? No a co?

Tombola je stejně rozkradená.24 komentářů :

 1. Pane Hájek.
  Byl jste poradcem V.Klause.
  Nemáte náhodou podíl na tvorbě těch zákonů,že se může beztrestně krást státní majetek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že má, je spolupachatel. Nyní se aspoň snaží své mladické hříchy napravit.

   Smazat
  2. Nevolnická lumpenproletářská lůza si dokoulela žvanila Miloše na hrad a opičáka Bureše do vlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku. ANO, bude ještě hůř!

   Smazat
  3. 19:06 Zajímavá skrývačka. Když z vašeho příspěvku vyškrtám nadávky a rádoby urážlivé žvásty, tak mi zbude jediné sdělení:
   "..Miloše na hrad.." No s tím nelze než souhlasit.

   Smazat
  4. Klaus ani Hájek nejsou právníci ale to neznamená že jsou bez viny. Jsou to obrácení Ferdyšové Pištorové.

   Smazat
  5. 19:44 dokonalé! Opravdu! Škrtnout vulgarity a zůstane "Miloše na hrad". Děkuji, že jste si toho všiml. Mně by to uniklo. :-)

   Smazat
  6. 19:06 Dokoulel ho tam rudý hovnivál Šlouf, kterýmu pak nevděčný buran Ovar ani věnec na funus neposlal ...

   Smazat
 2. Pane PR, vám se nelze vyhnout, jste všudepřítomný. Už mě bolí palec, od toho jak vás přelistovávám. Napadá mně, zda váš kryptogram neznamená, že jste RÁD,když DO STáváte za každý řádek alespoň DO STA korun. Já se musím veřejně přiznat,Nevím kam patřím. DOnedávna jsem tíhnul k DBloku, ale na poslední manifestači, kde jsem potkal šibenici. Jediný fakt viděn na vlastní oči, stačil. Končím.

  OdpovědětSmazat
 3. MY POKROKOVI NEOMARXISTÉ PANE RADOSTA VIME,ŽE JE TŘEBA JEDNAT

  A TO JAKO pan Babuš.
  Jen tak se dosáhne jeho zvoleni a instalace hlubokých změn korporátnim oligarchickým systémem ohnutých hřbetů a nizkých platů.
  Vítáme kapitalismus bez přivlastků,přivezeným na hřbetě bývalého NAŠEHO presidenta, nebot je jedině tam vidět sila gangsterismu na který slyši NÁMI POBLÁZNĚNÉ MASY a ne že ne,ANO§!

  OdpovědětSmazat
 4. Kdysi jsem považoval pana ing Hájka za guláše.Ale vybarvil se jako babočka admiral,jeho komentáře jsou výstižné,ostré jako břitva,jeho prognózy jsou obdivuhodné přesně.

  OdpovědětSmazat
 5. Nic proti panu Hájkovi, ale jen naprostí idioti si nebyli schopni spočítat, že co způsobí pokrytecká kampaň proti Babišovi. Kavárna a tzv. demoblok opět prokázaly, že jejich šéfové a mluvčí jsou tuplovaní debilové, ovšem sami o sobě mají vysoké mínění...

  OdpovědětSmazat
 6. Brilantní analýza aktivit demobloku a jeho financiérů. Že to měli dobře promyšlené je nasnadě, vždyť i Okamura se nechal zlákat jejich vítěznou vidinou a pro jistotu se připostavil k Fialovi. Pozdě si uvědomil jak šlápl vedle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že to měli dobře promyšlené? Myšlení snad znamená také to, že umějí sčítat do 101.

   Smazat
 7. Tažení českých agentů Bruselu, konfidentů a udavačů je tažením proti českému státu a jeho občanům. To krytí kauzou Čapí hnízdo a jiné je jen formou jak zakrýt pravé cíle: poškození nejen dobrého jména státu, ale především cílem je dorozkradení státního majetku - majetku všech občanů bez zábran a s posvěcením Bruselem. Pod křikem českých udavačů má být kradení velkokapitálu takto pěkně zahlazeno a při prozrazení snad dokonce glorifikováno a hlavně pomocníci defraudace budou dobře zaplaceni. Kdo jsou ti snaživí udavači v Bruselu? Ať víme, s kým máme tu "čest", kdo kolaboruje, kdo denuncuje, kdo jsou ti donašeči, komu mají být občané "vděční", kterým fízlům? Prosím, udělejte občanům radost a sepište Cibulkovy seznamy - novelizované vydání!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS ve zveřejněné části straší čínskými a ruskými špiony... jako by ostatní ambasády dělaly něco jiného po celém světě... zejména GB, USA, Francie, NATO...

   Ale o škodné, soustavně poškozující naši Otčinu morálně i prakticky, ohrožující její ekonomiku, pověst, oikofoby plazící se mezi námi a vydávající se za jedny z nás - se BIS nezmiňuje. Kdo dodává EK UDÁNÍ? jESTLIŽE JE BIS A UZSI NEZNAJÍ JMENOVITĚ, respektive přehlížejí jejich činnost, pak právě TOHLE JE ZÁVAŽNÁ INFORMACE... a ne fejky o ruské hrozbě a bubáci o čínských démonech...

   Smazat
 8. Kavárna se bojí Rusáku jak čert kříže.Nechcete v Praze základnu USA,když na Krymu to nevyšlo ?
  Poláci se taky bojí a zakladnu už mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polákům vděčíme dnes zato, že ruskej Mongol, který se od dob Ivana IV. - potomka to Čingischánova dral k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu a dere neustále celých těch 500 let, byl zastaven. Ponejprv ho zastavil Livonskej Řád! Poté Republika Obou národů a dnes je to NATO, kdo je zatlačil zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak už před WWII., kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  2. Ubožáku 16:12, nic víc, jen ubožáku!!!

   Smazat
  3. 12:22 Jojo, těch je tam většina, ale co s tím dnes? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Leda snad Barbarossa Dvojka ... a tentokrát to dovopravdy vyčistit!

   Smazat
 9. Tomio byl jsi osobnost.Dnes jsi v bratrství kočičí pracky demokratického bloku. Babiš na hrad !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš aspoň tuhle čecháčkovskou loupeživou chátru umí řídit a donutí ji makat pro kapitál ...

   Smazat
 10. Tak pokud bude třeba tak jsem ochoten Babiše volit vládu neomarxistů nikdy.

  OdpovědětSmazat
 11. Nový zákon: 12 let vězení za velebení Ruska!

  A je to tady: V novém zákoně jsou zakotveny DRASTICKÉ tresty za velebení Velikého Ruska, největší a nejlepší země v celém vesmíru!

  Což je samozřejmě NAPROSTO DĚSNÉ!!
  Vždyť ve Starém zákoně jsou tresty za kde co, za vraždu, za uctívání „špatných božstev“, ale ne za velebení Velikého Ruska a jeho velikých představitelů!

  Tato zpráva je přímo leninsky pravdivá – vždyť ji uveřejnily weby PŘESNĚ STEJNĚ leninsky pravdivé weby, jako je a navždy bude naše milovaná Nová Republika: AC24 a Sputnik!!

  Soudím, že my roduvěrní Češi a Rusové bychom měli – na revanš – zavést řádné tresty za propagaci prohnilého Západu a odporných tzv. evropských hodnot.
  Co vy na to, drazí soudruzi a soukmenovci?

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  -------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 3. prosince 2018 12:54) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.