Reklama

pondělí 3. prosince 2018

Islamofobní Jan Amos Komenský: O Mahometanství aneb zakáže EU Komenského kvůli netoleranci k islámu?

-bj-
3. 12. 2018  Eurabia
Někteří evropští politici v dnešní multikulturní době jdou už až tak daleko, že prohlašují, že islám do Evropy patří. Pravda, neříkají od kdy. Nicméně děti v českých školách se z povinné četby mohou dozvědět, jak islám vnímal před 4 stoletími sám učitel národů - Jan Amos Komenský ve svém Labyrintu světa a ráji srdce (než to bude zcenzurováno):


Takž vkročíme do jiného chrámu, kterýž okrouhlý byl a neméně onoho uvnitř švárný, bez ozdob, kromě některých po stěnách liter a po podlaze koberců. Lidé pak v něm byli tiše a nábožně sobě počínající, bíle přistřeni a čistoty velice milovní, neboť se vždycky umývali a almužny dávali, takže mi se z toho jak si počínali náklonnost k nim dělati počala. A řekl sem: „Jaký pak oni těch věcí základ mají?“ Odpověděl mi Všezvěd: „Onino jej pod sukní schovaný nosí.“ I přistoupím a viděti žádám. Oni, že toho jiným kromě vykladačů viděti nepřísluší. Já přesto viděti chci, dovolení od pana Osuda předstíraje.

Summa Alkoránu

I zpřístupněna jest a ukázána mi tabule, na níž stál strom kořenem zhůru do povětří se pnoucí, ratolestmi pak v zemi strmící: okolo kterýchž množství krtic rylo a jeden veliký krt vůkol chodě jiné svolával a v práci tu zasvěcoval. I povídali mi, že na ratolestech toho stromu pod zemí všelijaké libé ovoce roste, kteréhož pry ti tiší a pracovití životčíškové dobývají. „A to jest,“ dí Všezvěd, „summa náboženství toho.“ I porozuměl sem, že základ jeho na větru domnění jest; cíl a ovoce jeho, vrtat se v zemi a utěšovati se neviditedlnými, kdež nerostou, rozkošemi, a slepě hledati, nevěda čeho.

Maho­metan­ství násilím stojí

A odejda odtud dím vůdci svému: „Čím pak oni, že to jistý jest a pravý náboženství základ, dovodí?“ Odpověděl mi: „Poď a viz.“ I vejdeme za kostel na plac; a aj, tu bílí ti a umytí lidé, ohrňujíce lokty, jiskříce očima, hryzouce pysky a řvouce strašlivě, běhají, koho potkají, šavlují a ve krvi lidské se máchají. Čehož já zlekaje se a nazpět běže, řekl sem: „I což pak to oni dělají?“ Odpovědíno mi: „Disputují o náboženství a dovodí, že Alkorán pravá jest kniha.“

Mezi Peršany a Turky o Alkorán roztržitost

I vejdeme do kostela zase, a aj, tu mezi těmi, kteříž onu tabuli nosili, také hádka o toho, jakž sem srozuměl, nejpřednějšího krta. Jedni zajisté pravili, že sám on drobnější ty krtice spravuje; jiní, že má dva pomocníky. O kterouž věc tak se neukojitedlně táhali, že naposledy tak rovně tu s sebou, jako vně s jinými železem a ohněm disputovali, až hrozno.

Jan Amos Komenský, Labyrint světa a ráj srdce, L.P.1623

A to může bejt dnes daleko horší, než co se našlo na Babiše... Měl by být J.A. Komenský zcenzurován? Hlasujte v anketě vpravo dole.

odkazy:

http://georgovo.webz.cz/Cetba/jana.htm
http://www.ceskaskola.cz/2015/10/cermat-seznam-literarnich-zanru-k-testu.html
http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/publikace-jan-amos-komensky-odkaz-kulture-vzdelavani-1
http://www.christianrosenkreuz.org/rc_comenius.htm
http://educomunicacion.es/figuraspedagogia/0_comenius.htm
http://www.unesco.org/new/en/unesco/prizes-medals/commemorative-medals/anniversaries-historical-events-series/jan-amos-comenius-1592-1670-1992/
https://christianhistoryinstitute.org/magazine/article/comenius-did-you-know/
http://www.labyrint.cz/en/chapter-17
https://zitjak.wordpress.com/2013/11/09/komensky-nabozenstvi/


K tématu doporučujeme:
K článku celkově doporučujeme:43 komentářů :

 1. Komenský pochopil co je to KORÁN, protože nebyl žádný hlupák, narozdíl od některých našich i EU politiků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komenský to pochopil už před cca 400 lety. "Elita" tedy hloupne v čase, a budoucnost je homo erectus.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 7:21 Akosi účelovo prehliadaš fakt, že v Rusku žijú muslimovia na SVOJOM území už stáročia a teda tam patria.Žili tam aj ich predkovia, ešte pred prijatím islamu, takže si zase mimo, ako obyčajne. To by si musel aj niečo vedieť, nielen odpisovať manuály od soroša.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jebem ti pičku balijsku.

   Smazat
  2. 19:25
   ZMKNI CHRCHLÓZO VYLITÓZO!!!!!!

   Smazat
  3. Anonymní3. prosince 2018 19:25
   Také jsme Evropané. Také, jako Komenskému, se nám nezdá, že by Evropa měla být muslimská. Neevropská je EU, zradila Evropany. P.K.

   Smazat
  4. 20:07 tak preci nemuze byt muslimske vsechno...to by byl dost nudny svet

   Smazat
  5. 19:33 Cgrchlóza, chrchlóza, to mi cosi říká! ... hele nebyl to náááhodou ten vandrák chrchlavej v ošuntělejchch džínách, vytahaným svetru, co tobě a podobnejm rudejm čurákům udělal pořádnej rejhanec přes plány? Protože tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se přeci dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Viď že mám pravdu .. :D:D:D

   Smazat
 3. Arab ani Korán do Evropy NEPATŘÍ......Leda jako krmení divokých prasat!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého husitobolševizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Vyměnit uprchlíky za naše bolševíky kus za kus!

   Smazat
 4. Stop islamizaci V-4 na věčné časy a nikdy jinak !
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 5. Islám by nebyl islámem bez džihádu a bez práva šaría. Pokud nechceme islám, tak je třeba uzákonit a tvrdě vymáhat zákon zakazující jakékoliv projevy džihádu, zákaz praktikování práva šaría jako paralelního práva, tvrdě postihovat šíření nenávisti při kázáních v mešitách (zavřít mešitu, zavřít či deportovat kazatele), nepovolit stavbu minaretů, nepovolit muslimům omezování nemuslimů ve veřejných prostorech (odstraňování nemuslimských symbolů, rušení křesťanských tradic atd., hromadné modlitby na veřejnosti atd.), žádná tolerance úplného zahalování, žádné ústupky v zaměstnání, školství (zahalování, přestávky na modlení, speciální jídelníčky, speciální pracovní či výukové režimy apod.) nebo ve veřejných službách - že muslima nesmí ošetřit žena apod. Prostě muslimové musí sami přijít na to, že tuto zemi jim Alláh nedaroval a že je lépe se této zemi vyhnout. Je to jistě lepší varianta, než je sem nechat nalézt, rozmnožit a následně zjistit, že po dobrém už s nimi nic nepořídíme - viz četné příklady z dříve silných a bohatých zemí Evropy. Nejsme jim nic dlužni. Není to o nenávisti - nechť si žijí po svém, ale ne v této zemi.

  OdpovědětSmazat
 6. Já jen, nechci být škarohlíd, že Alláh a Jehova (Jahve či Hospodin) jeden a tentýž Bůh jsou, neb židokřesťanství a islám stejný základ mají a jednoho Boha. Bůh ten krvelačný a krvežíznivý je a po krvi prahne stejně jako svár a nepokoj vyhledává. Když křesťan muslima bije či muslim křesťana, Jehova i Alláh spokojen jest, neboť krev prolitá Jehovu i Alláha konejší.... Stačilo vymyslet dvě jen "na oko" odlišná náboženství, které mají stejnou podstatu a vyznávají stejného Boha, byť mu jinak říkají, a na věčný nesvár mezi muslimy a křesťany bylo zaděláno, přičemž vítězně z onoho boje vychází ten, v jehož jménu ke krveprolití dochází. Tím lumpem není nikdo jiný než Jehova=Jahve=Hospodin=Alláh. Zapamatujme si tato fakta a připomeňme si je 24.12. na půlnoční...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:09 Nežijeme v době křižáckých výprav ani osmanského dobývání Evropy. Kolonizátoři muslimského světa dnes táhnou pokrytecky pod praporem "lidských práv", "demokracie", "svobody", kdežto muslimům ještě pořád zůstal ten džihád a dobývání zemí nepřátel vedou úměrně svým možnostem, tj. dnes hlavně migrací a dělohami svých žen - čehož následky poznáme brzy a bolestně. Opravdu chodíte na půlnoční ... ?

   Smazat
  2. Od stoleti sedmeho , umirali nasi predkove v boji proti okupantum sveta Isalmskym fanatikum . Ze by se neco zmenilo ?
   A tak chudak Komenskej rekl, napsal jenom to co videl a zazil. To jen potvrzuje ,ze my Evropani jsme uz tisice let nepratele uz tim , ze islamisty zivime , satime vykrmujeme vsim , musi dostat vse co my, stavi se tisice mesit. miliardy tecou penez na jejich zahranicni pomoci atd. a jeste daleko vic a to vsechno delame ovsem s velkou "nenavisti" k nim a k jejich pravum !! Ale kazdej afroarab chce byt dnes evropanem a nikoliv afroarabem.A ta nenavist se u nas projevuje ,kdyz se protestuje proti jejich vrazdam a teroristickym utokum na nas. Na nase deti rodiny atd..Na nas zivot.
   Neni to davno , kdy PO UDESNYM sokujicim MASAKRU islamskych teroristu VE FRANCII VLADY DEMONSTROVALY V PARIZI PROTI TOMU. To je dnes velky projev nenavisti kdyz obyc lidi demonstruji proti fanatickym,predtim take proti fasistickym sudetonemeckym masakrum..
   Kdo by si neco takoveho pomyslel ?

   Smazat
  3. Neni dnes pri divu te zvracene propagande a zblite jejich ideologii ,ze Komensky byl zarazen na uhlavniho nepratele islamistu /treba spolu s nasimi detmi/. Je dnes inti-islamskym teroristou a zavilym nepritelem lidskych prav Je jenom jeden z nas vsech.
   On sam by se ponekud divil a s nim vsichni, co ho znali...

   Smazat
  4. 20:09 Naozaj? To mi tu chceš tvrdiť, že Boh Nového zákona je Bohom Starého zákona a to sa rovná Allah? Vidno, že nevieš nič a uvedené si ani nikdy nieže nečítal, ale ani nevidel.

   Smazat
 7. Nejen J.Amos Komensky i nasi"pratele" po roce 2001 nemohli Islamu prijit na jmeno....tech knih, co vychazelo v podstate tak do roku 2008...a za deset let ho prozmenu primo miluji...jak se budou "citit" za dalsich 10,vi buh......Proto je lepsi brat je s rezervou

  OdpovědětSmazat
 8. Stojí za přečtení:
  Proč jsou slovanské dějiny tajeny a dokonce mazány?

  http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=93629

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jen potvrzuje tezi, že Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 9. Nevím jestli nebude jediné řešení, muslimy poslat zpět. Ďzihad totiž muže fungovat navenek bez projevů nepřátelství, dokonce muslimové můžou v případě donucení i porušovat ramadán - tak to přikazuje šaria. Přitom, kdyby to bylo náboženství hledající nějaký kompromis, lásku k bližnímu, tak jak to dělá křesťanstcví a i judaismus, který přikazoval myslím každý sedmý rok propustit z otroctví cizince a myslím také darovat dluhy. Kromě toho Žid měli přikazáno Jahvem se chovat k cizincům dobře, protože i oni byli cizinci v Egyptě. Jelikož se mi zdá - nejsem znalec islamu, tak to přesně nevím - že v islamu takové tendence jako v křesťanství a v menší míře i v judaizmu /je pravda na druhé straně, že Jahve přikázal dobýt Zaslíbenou zemí, takže některá města měla být vyvražděna zcela i co se týče žen i dětí - bible je opravdu kniha, kde člověk najde vše/, takové tendence v islamu nejsou, takže nezbývá nic jiného nebo nezbude než muslimy odsunout zpět. Anebo druhá možnost - po určité době, když se tak nestane dát si podřezat krk, podrobit se islamizaci nebo utéct - tak jak o tom hovoří Petr Hampl v knize Prolomení hradeb. Doporučuji k přečtení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne. S moslimami, tými nehuckanými immámami a sorošbandou, sa dá žiť na jednom svete v pohode. Prečo až do cca 50-60-ych rokov ani nebolo počuť o nejakom džiháde v Európe či na celom svete? Prečo dovtedy už riadne dlhú dobu islam nehlásal žiadne dobyvačné idey, prečo neexistovali žiadne nájazdy, žiadni immámovia, ktorí by huckali moslimov proti svetu? Žeby preto, že ich dovtedy nepotrebovali ani usáci, ani angláni, ani EU, ani tí, čo to všetko financujú?

   Smazat
 10. Chtělo by doplnit o pasáže o filozofech... "Seneca na hromadách zlata sedě chudobu vychvaluje...".
  A pokud píšete "Bejt", tak prosím o spisovnou češtinu, jestli ji vůbec ještě zvládáte...

  OdpovědětSmazat
 11. Pokud si dobře pamatuji, tak Komenského Češi vyhnali, Jana Husa vydali k upálení, Karla Havlíčka Borovského zničili... O pokrytectví Čechů se nesmí mluvit, hlavně doma. K. H. B. za svého života říkal, že český člověk není politicky vyzrálý, na sklonku života svého už něco v tom smyslu, že nestojí za odplivnutí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste blb, Ktery o historii ví tak akorát prd.

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 1:11 ako správna soroštrúba nevieš nič,ani to, kto ovládol Čechy po Bielej hore a pred kým utekali Komenský a ďalší. Ale to ma ani neprekvapuje, vedomosti je to posledné, čím disponujú sorošštetky.

   Smazat
  3. Když českému člověku dojdou argumenty, tak útočí, uráží. Ale slovačisko..., co nedávno slavili 80. výročí Slovenského štátu, enem jim vypadlo jedno slůvko "klerofašistického".
   "My nic, to oni", toť česká nátura. Slovákovi, opatřete si z historie Slovenského klerofašistického štátu, jak jste expedovali a udávali svoje židovské spoluobčany. Někteří se dokonce i vrátili a mohli se dívat, jak jejich soused chodí v jejich kalhotách... Asi tak.
   A pokud jde o moje vzdělání, byl jsem na tom lépe než jeden prezident a ministr vnitra dohromady. Celý život jsem pracoval s lidmi a mezi lidmi. Tak to je, českému člověku (slovenskému tiež) nelze naservírovat surovou pravdu pod nos. Nestráví ji, nepřijme, to přece ONI...

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 11:28 /resp.1:11/, zase odvádzaš pozornosť inam, a nie na tvoje klamstvá ohľadne Čechov a Komenského? No jasné, vedomosti a argumenty žiadne, tak sa snažíš zahmlievať, ty sorošštetka.

   Smazat
  5. 11:28 Nerev bratček, nerob nam tuna ostudu! Ved sa nám teraz vedie lepši ako ako tej kurve bolšvíckej, ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do heinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
 12. Komenský byl vyhnán VOTLEMENÝM PYSKATÝM HABSBURKEM TY VOSLE!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. A Jan Žižka v Trocnově stojí a přemýšlí, kdy se vypraví k Sudoměři.

  OdpovědětSmazat
 14. Komenský má naprostou pravdu a my jako Češi se musíme muslimské invazi ubránit.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Do Evropy patří například i hyeny, krokodýlové a papoušci. (Nebo i Radosta, když na to přijde.) Pokud jsou bezpečně lokalizováni v zoologické zahradě (pavilónu uzavřeného oddělení), nie ma problema.

  OdpovědětSmazat
 17. Ešte niečo, ty blbeček trolíček 1:11 ty o pravde nevieš ani prd a tvoje "vzdelanie" pozostáva z manuálov od soroša.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ešte dopĺňam: aj kurvy pracujú celý život s ľuďmi a pohybujú sa medzi ľuďmi, ale vzdelanie si tým nedopĺňajú a ani nezvyšujú.Ale aspoň sa nevydávajú za elitu a nesnažia sa dirigovať druhých.

   Smazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 4. prosince 11:32.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. Článek je TOTÁLNĚ hloupý!

  Připomeňme si známá historická fakta, drazí soudruzi a soukmenovci:
  Náš Jan Ámos Komenský volal přímo ZOUFALE po pokračování války (tzv. Třicetileté), až do úplného osvobození Čech od evropské (rakouské) okupace.
  Začal takto zoufale volat ihned po vyhlášení tzv. Vestfálského míru, míru veskrze HANEBNÉHO, jenž ponechával jeho (= naši) vlast v rukách Evropanů.

  J. Á. Komenský psal dopisy řadě tehdejších protestantských velmožů, se snažnými žádostmi o další válku, až do konečného vítězství, třeba za cenu NAPROSTÉHO zničení celé Evropy i Čech.
  Ano, ať z jeho (= naší) vlasti nezbude nic než spáleniště, jen když bude prosta všech Evropanů!

  A kdo vyslyšel – JAKO JEDINÝ – toto zoufalé volání na poušti?
  No přece Muslimové!
  Ano, turečtí muslimové jako jediní vyslyšeli volání českého vzdělance po válce, a po patřičných přípravách započali s mocnou osvobozovací operací.
  Málem se jim dílo zdařilo; opravdu jen MÁLO chybělo, a byli bychom osvobozeni od evropské okupace již v 17. století.

  Leninu žel, tomuto Přírodě požehnanému dílu se do cesty postavili ZUŘIVÍ zastánci evropských hodnot: Papeženečtí Poláci a papež Inocenc XI.
  Ano, naši muslimští osvoboditelé byli poraženi u Vídně, nešťastného dne 12. září 1683.
  Byli poraženi po hrdinném boji, obrovskou přesilou evropských křesťanů a špatných Muslimů, sloužících papeženskému polskému králi.

  Je třeba zdůraznit, že v osvoboditelské Turecké armádě bojoval proti Evropě i Imrich Thököly, předchůdce dnešního maďarského národního Vůdce Orbána.
  Ano, i naši dnešní maďarští spojenci mají velký vzor, ve svém boji proti uchvatitelské Evropě a jejím „hodnotám“.

  x x x x x x x

  Osvobození naší vlasti od Evropy tedy přišlo až v r. 1918, po FENOMENÁLNÍM úspěchu VŘSR, nejdůležitější události v dějinách vesmíru.
  Dokončeno bylo ovšem až 11. července 1947, kdy vláda ČSR jednomyslně odmítla vměšování USA do našich vnitřních záležitostí, čímž byla buržoasie (a její evropští spojenci) DEFINITIVNĚ poražena.

  Nyní tedy čekáme na nové osvobození.
  První krok musíme udělat sami: Musíme URYCHLENĚ vystoupit z NATO a EU, aby nepřemožitelná Armáda Ruské federace mohla k nám vstoupit bez celosvětové války, pokud možno.
  Pak naše Slovanská osvoboditelská armáda osvobodí Evropu od Evropanů a USáků.

  Současně naši přirození Muslimští spojenci (ti ŘÁDNÍ, ne ti poevropštění, kteří žijí v Evropě mezi Evropany už spoustu generací, bez boje, zbabělci!) osvobodí Afriku, od Evropanů a USáků, těch nepolepšitelných obhájců evropských „hodnot“.

  A pak se konečně bude tančit všude!

  Mupy mup!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Sláva a HURÁ! Sorosova Vysoká škola odporných evropských hodnot vypuzena!

  No to nám to všechno krásně vychází: Před pár dny se naši národní Vůdcové Miloš a Babiš v Praze objali s národním Vůdcem Maďarů Orbánem – a už se Sorosovi nestoudní hlasatelé evropských hodnot pakují pryč z Maďarska!

  Ano, dnes tzv. president Central European University (CEU), Michael Ignatieff, třesoucím se hlasem oznámil, že CEU prchá z Maďarska do Evropy: Temný den pro euroamerickou svobodu vykořisťování proletariátu, kapitalismus a demokracii, a zároveň den JÁSAVĚ ZÁŘIVÝ pro nás komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty!

  Prostě: Jen tak na ně, na zaryté liberály, intelektuály, eurohujery, kapitalisty a demokraty!

  A teď ruku na srdce, drazí soudruzi a soukmenovci:
  I v naší vlasti dosud působí různé cizácké školy, hlásající nám Západoasiatům TOTÁLNĚ ODPORNÉ evropské hodnoty.
  Co je snad ještě horší: Na ČESKÝCH školách dosud povracejí morálku signatáři provokační výzvy „Vědci proti strachu a lhostejnosti“!
  Kdy se přestaneme bát, kdy přestaneme být lhostejní k jejich pokusům o podvracení a rozvracení naší dnešní normalizace - babišizace?!

  Kdy je KONEČNĚ odsuneme, ty akademiky a pražské študentíky?
  Kdy je odsuneme buď do Evropy, nebo přímo do našich tradičních nápravně-výchovných zařízení na Příbramsku, kde se budou napravovat prací v uranových dolech?!?!

  Nuže, když ne teď, tak tuto NEZBYTNOU akci provedeme co nejdříve po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, že ano.
  Ať už máme od nich klid na práci, a po práci legraci.

  „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají.“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 3. prosince 2018 20:00) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.