Reklama

neděle 23. prosince 2018

Itálie uzavřela přístavy. Vetřelci ať se plaví třeba i do prdele

Matteo Salvini - italský vicepremiér a ministr vnitra
-vaz-
23. 12. 2018   VlasteneckéNoviny
Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini v sobotu oznámil, že italské přístavy jsou pro stovky migrantů zachráněných nedaleko pobřeží Libye zavřené. Informovala o tom agentura AFP. Ať si je dopraví do Libye nebo rovnou do prdele.Italský ministr vnitra řekl, že plavidlo španělské nevládní humanitární organizace Proactive Open Arms požádalo, zda by mohlo vylodit v Itálii zachráněných migranty po tom, jak je Malta odmítla přijmout.

„Moje odpověď je jasná: Italské přístavy jsou zavřené!“ Napsal na Twitteru Salvini. „Obchodníkům s lidmi a těm, kteří jim pomáhají, zábava skončila,“ dodal Matteo Salvini, kterého cituje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

31 komentářů :

 1. To je konečně postoj chlapa. Jednou něco prohlásil a to drží. Španělsko už bylo v područí muslimů. Komu není rady, tomu není pomoci. Ať si to řeší doma sami a nechtějí pomoc od nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On drzi. Ty neudrzis ani moc, rudy dedecku.

   Smazat
  2. pro 6.31 běž zvracet na idnes a ihned sračko

   Smazat
  3. 06.31 pokus se někde objevit a používat diakritiku / pro blbce tvého typu, čárky a háčky/ jinak švihej zpátky do Angoly.

   Smazat
  4. 8:51 Jenomže Angola je zdevastovaná ponejvíce právě křesťanstvím! Kdežto naopak třeba tací Albánci měli dostatek rozumu na to, aby se již v 15. století zbavili této nejvíce zatuchlé konfese dusící všechny národy světa, které si kdy podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany!

   Smazat
  5. Všechna náboženství jsou jen realitkami obchodující se zbožím, které neexistuje.

   Smazat
 2. Skvěle pan Salvini doufám že u eu voleb vyhrají pro národní politici.

  OdpovědětSmazat
 3. Působí to jako žvásty.
  Když pošlete sms s teroristickým vyhrožováním,
  vypátrají vás na celém světě...
  Komu patří lodě ?( námořní plavidla jsou velice nákladná )
  Odkud vypluli a kdo zorganizoval nakládku ?( logistiku)
  Kdo to zaplatil ?
  Kde vzali migranti informace o cestě ?
  Zhruba témata o kterých se záměrně nepíše...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správné otázky. Jenže činnost neziskovky není považována za teroristický čin.

   Smazat
  2. 0:03 Opravdu to jsou žvásty.
   Představte si, že by emigrantí používali místo lodí letadla. Copak by bylo možné, aby přiletěli do nějaké země a tam je vypustili z letiště? Nejspíš by to neohlášené letadlo bylo varováno už na hranici a pokud by pokračovalo, mohlo vy být sestřeleno. Proč to neplatí při překročení námořní hranice, která je 22 km od pobřeží?
   Plavidlo v nouzi je samozřejmě něco jiného. Ale když je řečeno že jde o "stovky migrantů zachráněných nedaleko pobřeží Libye", tak proč je nedovezou do nejbližšího afrického přístavu? Když se nějaký nafukovací člun dostane do problémů nedaleko pobřeží Evropy, tak napadne snad někoho odvézt zachráněné lidi do Afriky? To by jistě každý považoval za hloupost. Proč se "humanitární" organizace tváří, že naopak je to správně? Ať zachraňují ztroskotané, to je chvályhodné. Ale ať nefungují jako cestovka, která si přiváží "klienty" pro oprávnění své existence (a hlavně příjmů ze státních rozpočtů).

   Smazat
  3. JO a tou největší vedoucí neziskovou organizací je církev*

   Smazat
 4. Vivat il Salvatore Mateo Salvini, vivat la Italia.

  OdpovědětSmazat
 5. Na Africkém kontinentu se nachází dvě miliardy lidí. Jejich přičiněním se jim nedaří nejlépe. Během deseti let se počet obyvatel některých Afrických států ztrojnásobil. Někdo přišel na to, že nejlepší bude přestěhovat podstatnou část Afriky do Evropy. Jak to dopadne víme všichni i když se zdá, že ti nejodpovědnější z Evropy to nechtějí vidět a dál dělají vše pro likvidaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O to větší paradox dovážet je do Evropy, když v Evropě je zalidněnost druhá největší na celém světě.
   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/15/Countries_by_population_density.svg/1920px-Countries_by_population_density.svg.png

   Smazat
 6. Každý organismus potřebuje ke svému životu odpovídající životní prostor, který jej dovede uživit. Pokud dojde k přemnožení organismu v dané lokalitě a tím vyčerpání zdrojů obživy organismus hyne. Pokud ovšem může expandovat do jiné lokality (prostoru) a pokud nezmění své chování vyčerpá i tento prostor a sním zahynou i původní organismy (obyvatelé) na obsazeném území. Otázka zní, je Země nekonečně velký prostor pro tuto neřízenou expanzi? Má se technicky vyspělá kultura nechat převálcovat kulturou středověku? Každý rozumný člověk zná odpovědi na tyto životně důležité otázky. Také by ovšem každý měl vědět jak naložit s těmi, kdo tento smutný konec naší civilizace připravují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto je třeba,aby i prdel zavřela přístavy...

   Smazat
  2. Krásný příklad v přírodě: když je na severu příznivé počasí a naroste hodně rostlinstva, přemnoží se lumíci (taková skoromyš) ale vzápětí se narodí i více predátorů (lišky, sněžné sovy...), kteří jejich stav zredukují na udržitelnou úroveň. Lidstvo v historii tak redukovaly velké války nebo epidemie (mor, neštovice), ale teď to bohužel/bohudík tak přestalo fungovat a ten mechanismus by se měl nějak rozumně nahradit.

   Smazat
  3. Anonymní 9:47

   Já myslím že mechanismus by už měl být funkční prostě na tom základě, že lidé jsou si schopni uvědomovat tyto skutečnosti a měli by být tedy schopni přizpůsobit tomu své reprodukční chování. Čili měli by být schopni kontrolovat příčiny, aby pak nemusel člověk nebo příroda řešit následky.

   Smazat
 7. Ty utopené mají na triku neziskové organizace . Oni stále udržují tento migrační obchod . Posílat jim peníze, takovým nemakačenkum Pánek a spol .

  OdpovědětSmazat
 8. Za všechno může Merklová a evropská unie . Pokud je chce Praha , tak ať si je bere . My je nechceme a máme ve Slezsku minimálně dva uprchlícké tábory . Sluničkáři a smažky pirátské běžte do prdele .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za všechno můžou tupci, kteří tyto grázly volí. Tedy v podstatě téměř všichni naši voliči.

   Smazat
  2. 10:25 Jo ovci novým kouskům nenaučíš. Kdo bude na volebním lístku vytisklej, ten se do parlamentu dostane.

   Smazat

  3. Anonymní 24. prosince 2018 7:42

   Je k nas.ání, že touhou po nich prahnou PRAŽÁCI, ti volí ty VOLY a vždycky to od.ere Ústecko a Slezsko, které volí úplně odlišně SPD, než ta pro(l)hnaná PRAHA, proto ty přihlouplé reakce 10:25, voliče bez klíče!?

   Ramón HUAWEI®


   Smazat
 9. Jen mi není jasná jedna věc . Prý se jedná o plavidlo španělské humanitární organizace . Tak proč nepluli rovnou do Španělska a snaží se migranty vyložit v Itálii ?

  OdpovědětSmazat
 10. Česká republika nutně potřebuje takové politiky jako je Matteo Salvini nebo Vladimír Putin!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo kde takové politiky vzít a přitom nekrást ? V Česku se ještě nikdo takový díky nízké porodnosti nenarodil .A co Blaničtí rytíři ti by to nezvládli ???

   Smazat
  2. Němci přijímají neevropské uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy a aby se rasově promísili. Také proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Řešení na konci příspěvku. Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho inkludovaný syn a jeho hájkovští poskoci. Podobně jeho spoluagent buran Zeman.

   Smazat
 11. ...a proč se vůbec teroristické organizaci říká humanitární ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože newspeak už není jen téma z dystopického románu "1984", stal se realitou.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.