Reklama

neděle 23. prosince 2018

Jak muslimská zvířata zavraždila dvě dánské studentky

PV
23.12.2018    PravýProstor
Následující příspěvek je tvrdšího rázu, čtěte dle uvážení. 18+
Je chladná noc a vítr v oblasti kolem Džabal Tubkal, nejvyšší hory Maroka a celé severní Afriky, je neúprosný. Moc zpočátku nevidíme, jen krátké záblesky světla z telefonu. Světlovlasá dívka leží na břiše, kalhoty má stažené dolů. Nad ní stojí dva Arabové, kteří se arabsky o něčem dohadují. Jeden nakonec zvolá “tohle je za naše bratry v Hajine” (oblasti pod kontrolou IS, kde se právě svádí tuhé boje). Druhý ji začne řezat krk dlouhým nožem. Slyšíme její bolestivé výkřiky, než nakonec z posledních sil opakovaně zkouší křičet “mor!” (dánsky “mami”).


Zkouší se ještě otočit, což vede k tomu, že muž pokračuje v řezání jejího hrdla zpředu. Krev je nyní úplně všude. Muž, který vše natáčí, jí přidrží hlavu nohou. Dívka se bezúspěšně ještě pokouší dosáhnout nahoru a bránit se noži. O chvíli později už její ruce jen padají k tělu, jak ztrácí vědomí. Muž pokračuje v řezání, dokud jí úplně neoddělí hlavu od těla. Tu pak vezme a zahodí dále na zem, kde můžeme vidět uřezanou hlavu druhé studentky. Další z mužů na ni ještě plivne.
.
Tím končí video z vraždy dvou dánských studentek v Maroku, které nyní koluje po internetu..

O pár dnů později posílá vedení dánských škol svým studentům smsku o tom, že nemají jakékoliv informace o události sdílet, přeposílat a ani se na ně dívat a namísto toho je ihned nahlásit místní policii. Britská BBC se zmiňuje o dvou turistkách, které “zemřely na následky poranění nožem”. Západní politici přibližně ve stejné době podepisují v té samé zemi pakty o migraci.

Nám nezbývá nic, než otevřená a ledová nenávist vůči všem hatefree lidičkám, kteří dlouhodobě ukazují Maroko jako perfektní destinaci pro turistiku evropských studentek. Ti tři arabští vrazi jsou “jen” důsledek, nejvíce krve je právě na vašich rukou.

- - -

K textu pár ohlasů ze sociální sítě:
 • Teď si představte že jste rodič a dostane se k vám tohle video, lituji toho že jsem si to pustil, pouze se mi opět potvrdilo že je k smrti nesnáším a nechci v naší zemi… Mám tři dcery a manželku a budu je bránit když to bude potřeba do posledního dechu…
 • “Nikdy nesuďte lidi podle vzhledu.” Napsala mladá blond skandinávská dívka na svůj Facebook předtím, než její hlava byla brutálně sťata a oddělena od těla. Denní připomínka, že tito lidé to nepáchají jen kvůli náboženství a tyto dvě ženy nebyly popraveny kvůli tomu, že se modlili – zemřely kvůli tomu, že jsou bílé Evropanky. Oni to vidí v etnických a rasových vztazích, tak proč bychom neměli my?
 • A to je islám… stejně to někteří pojebanci nepochopí a budou hájit imigraci.
 • Je to marné…Pokud se někdo jen zmíní o pravé tváři islámu, je hned zesměšňován a nálepkován, pak jsou lidé, které to absolutně nezajímá, jelikož se o podobných vraždách nikdy nedozví, na ČT těžko, tam se řeší jen antibabiš, antizeman a v pokud náhodou je nutné něco o vraždách ze strany muslimů zmínit, řeší se místo toho ti zlí”extrémisté”, kteří už se ze strachu o sebe a své blízké začli bránit….mažou se videa a mimo to, zkuste si zajít do knihkupectví a v sekci “islám” najít jakkoukoli knihu….jsou tam samé bojující proti islamofobii….Prostě strašná propaganda….Takže se holkám ani nedivím a je mi líto jejich rodin….musí to být strašné zažít to na vlastní kůži a pak poslouchat tu masáž médií, jak je islám faaaajn a kdo s tím nesouhlasí je hloupý zlý člověk…..
 • Rádoby evropská kancléřka Merkelová se dříve vyoutovala ve smyslu, že se s nějakými oběťmi bude muset počítat. Pokud urizne někdo hlavu jí, Macronovi, Junckerovi nebo jinému z té pakáže, která tuhle sběř pozvala do Evropy, tak je mi to u prdele. Vadí mi, když za jejich chyby tenhle ksindl bere životy nevinným lidem.
 • A tu je důvod proč ty svině nenávidím do jednoho,je mi jedno jestli je nějaký dobrák mezi nimi ale klidně bych celý blízký východ a kus Afriky proměnil ve sklo,lidstvo by ním ani nic neztratilo, zkurvená zvířata.

102 komentářů :

 1. Dokud některého ze zmrdů typu Merkelová,Macron, Juncker nebo jiného z té pakáže v EP nezlikviduje nebo neustřelí část těla nenastane změna .
  Toto by si všichni normální lidé měli uvědomit.Dokud tyto hajzle budou lidé volit změna nenastane.
  Tito pacholci se nám vysmívají včetně českých hajzlů v EP.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč lidé volí takové politiky? Četl jsem, že ČSSD rostou preference a jako své zástupce posílají do vlády lidi, jako je Poche a Petříček. Volič ČSSD, to je duševní choroba.

   Smazat
  2. Přečtou si volební program a jsou z něj nadšení. To jsou obyvatelé tohoto státu ve věku okolo 40 let. Bylo by jim třeba navléci mundůr a velet může Jana Černochová.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 8.52 , mas moznost skapat za zapadne hodnoty , ktore rozvracaju male staty ! My skapeme za bratov Rusov . Nejako si pozabudol na Iranske lietadlo tiez plne deti , ktore zostrelili usa v Hormuskom prielive ...ale vidno , ze si uplny '@o@ot .

   Smazat
  5. Prosím pošlete někdo to video Šojdrové a Rozumkovi. Děkuji

   Smazat
  6. To 8:52 jsi ožralý ještě nebo už? Američani se stahují ze Sýrie (2000 mužů), protože už nemají jak zdůvodnit jejich setrvání a vědí, že je jen otázkou času, kdy tam pojdou.Britové jsou jejich poskoci a nic samotní nevymyslí a když, tak je to hovadina jako s Novičokem. Do Černého moře, ty debílku nepluje žádná flotila, ale jedna! britská loď a ještě k tomu průzkumná. Tedy pomocná. Víc jich tam být nemůže, protože tomu brání dohoda z Montereux. A žádný zátah na ruské lodě se nechystá, protože nikdo nebude narušovat mezinárodní obchod. Přišel by o peníze a ty milují Američani nade všechno. Ostatně jejich obchodní bilance s Ruskem utěšeně roste. Ostatně naše také. Víš, že v Samaře se začaly vrábět škodovky? Kodiaky a Karoq. Asi ti ušlo, blbečku, že Trump vyhazuje jednoho jestřába za druhým. Hlavní zastánce intervencí a šéf Pentagonu Mattis končí. Američani stahují polovinu svých vojáků z Afghánistánu. Korey se domlouvají mezi sebou bez účasti USA. Protože to Trump jihokorejcům dovolil. Pokud myslíš, hňupe na ubohou provokaci ukrajinských nácků v Kerči, tak Rusové námořníky nezabili, ale zajali a lodě nepotopili ale zabavili. Ale co není, může být. Ať to zkusí znovu a dostanou to, po čem tak toužíš. Biologické zbraně použili jeko jediní Američani za války v Korey a pak ve Vietnamu. Stajně tak vedou v použití jaderných zbraní a chemických zbraní (ve Vietnamu Agent Orange). Letadlo plné dětí sestřelili Američani a další pak ještě Švýcaři nechali srazit s nákladním a chtěli to hodit na Russy. Ale nevyšlo to. A co se válčení proti Rusům týče, máš ty idiote možnost. Na Ukrajině tě přivítají v bataliónu Azov a podobných spolcích. Jenže ti umí pouze vraždit civilisty. V poli jim už to tolik nejde. Takže zničení Ruska jistě není odvěkým snem lidstva. Tím je zbavit se takových hovad jako jsi ty a agent GRU a StB Štětina. A my rozhodně nebude tvoje mokré sny realizovat. Jdi si sám, blbečku.

   Smazat
  7. LIDÉ SE PTAJI PROČ VOLIČI VOLI NEOMARXISTICKÉ POLITIKY

   a tak dávaji vinu sami na sebe.Ve skutečnosti jsou vinni majitelé velkých peněz,kteři nenažraně poté co plavou v penězich ziskanýcyh neplacenim dani a podvody A NYNI SE NOVĚ SOUSTŘEDILI NA UKRADENI MOCI VOLIČŮ.

   Koupený tisk a veřejnoprávni media porušujici zákonmy ,kdy veřejnoprávni novinář NESMI VEŘEJNĚ DÁVAT NAJEVO SVŮJ POLITICKÝ NÁZOR a je ho třeba okamžitě vyhodit,nechávaji tyto zločince dále pracovat na ukradeni hlasů voličů lživou propagandou a předvádět je dále OBČANŮM jako impotentni vymiškované eunuchy!
   Dalši fázi jsou naši prý poslanci,kteři NESMIANI CEKNOUT ve prospěch svých voličů,ale schvalovat vadné zákony nadiktované jejich verchuškou.

   TO JE SKORO TŘICET LET TRVAJICI PODVODNÉ JEDNÁNI.

   Nikdo proti tOmu nevystupuje a tak došlÍ NAKONEC,že tato menšina nyni hledá podporu proti většině terorem středověkých satanistů s jejich ka ka rámem!

   KŘESŤANÉ KDO Z VÁS SE VYDÁ NA SVOU OBRANU A NAVRHNE NÁZEV PRO DALŠIHVĚZDU HNUTI,KTERÉ BY NAHRADILO CELOU POLITICKOU TŘIDU ŠMEJDŮ,KTERÁ NIKDY NEPŘESTANE TOUŽIT PO MOCI,KTERÁ JÍ NEPATŘI!

   Smazat
  8. Křesťané a dalši nevěřici,
   uvědomte si,že volbou nynějši politické třidy Šmejdů dáváte prý muslimským mužům právo podřezávat vaše krky za což výměnou budou šiřit V ČR tyranii středověku!

   Začněte podporovat zdejši intelektuály,kteři propaguji volbu pouze těch stran a hnuti,které si k svým programům dokážou přidat nyni VE VLASTNIM ZÁJMU už otevřeně propagovaný Národni program občanů .
   Ty lidi z osv maji pravdu a tak se nežinýrujte a studujte jejich články dobře a šiřte osvětu dál!

   Smazat
  9. 13:08 Škoda, že ti tví "zdejší intelektuálové" nejsou schopni žádný Národní program občanů ani zformulovat a hodit na papír (resp. na web).

   Smazat
  10. Muslimšti muzi maji za povinnost šiřit své náboženstvi a všude vitězi.
   Učte se vy špinavi psi našemu náboženstvi a tady máte jeho súru 4-89!

   A přáli by si,aby jste se stali nevěřicimi jako oni,aby jste byli stejni.
   Neberte si mezi nimi přátele dokud se nevydajií na stezku boži.
   A pokud se obráti zády,pak je chyťte a zabte,kdekoli je naleznete.
   Aneberte si mezi nimi přátele ani pomocniky!

   Alloáh akbar!

   Smazat
  11. Srážka letadla s dětmi nad Švýcarskem nebyl úmysl, ale nedbalost jednoho letového kontrolora, který byl mj. za dva roky zavražděn u svého domu.

   Smazat
  12. 13:48 Počkat, on je ten program ve formě diskuse pod článkama? :-O Tak to je super...

   Smazat
  13. Tady take vrazdila jejich hloupost , naivita, respektovani zrudne a nemocne propagandy a ideologie co do nich cpou vrazedne feministky...
   Merkel, Mongherini, Hillary a dalsi maji i jejich krev na rukou a jejich smrt na svedomi.
   A co ted si maji jejich rodice pocit , kteri je meli nakopat a privazat doma ,aby nikam nelezly..
   Uz pres sto let si stezuji ,ze nemaji rovnopravnost a respekt. I pres ty reperesivni zakony proti muzum...Ale tady neni mozne nic delat.
   Oboji si musite v muzske spolecnosti zaslouzit a vydobyt..
   Ale stale ukazuji a dokazuji ,ze musi delat ty nemyslitelne skutky , kterymi jen ilustruji ,ze jeste nemaji na to aby se staly rovnopravnymi cleny spolecnosti...
   Zvrhlym Zvanenim se to nerealizuje...

   Smazat
  14. Děkuji nemám zájem, očekávaný nápor nových stran, který zneužívá diskuzní prostor pro svou agitaci a slibuje opět " v brzku ráj " a snaží se tak lovit nezadané voliče, je nefér. Neberu akce sebeobrany (záchraný člun Titaniku) politiků ze stran, které klesají pod 5%. Dá se předpokládát, že zpočátku postaví do čela strany (do výkladu)neprofláknutého, neznámého, bílého koníka, v jehož zákrytu bude stát starý známý recyklovaný profipolitik například soudruh Štětina (prý ho nikde nechtějí). Udivuje mne, že si vybrali tak slabé PR poradce. Možná jim radí pan Radosta. Proč jít z louže pod okap ?

   Smazat
  15. 1.16
   Váš přispěvek je zmatený a nesrozumitelný.Prý očekáváte nápor nových stran,pane jmenujte které nic neni nikde vidět,
   Prý tyto strany využivaji diskuzni prostor pro svou agitaci a proto,když neexistuji musi být zcenzurovány,protože vy osamělá duše s vlči mlhou poručite zdejšim majitelům webu,že je neexistujici musi cenzurovat.
   Kdo tu slibuje ráj a jak se snaži lovit prý jakési nezadané voliče,nezačal vy jste Silvestr předčasně nějakou tou ruskou vodkou?

   Smazat
 2. "Rádoby evropská kancléřka Merkelová se dříve vyoutovala ve smyslu, že se s nějakými oběťmi bude muset počítat. Pokud urizne někdo hlavu jí, Macronovi, Junckerovi nebo jinému z té pakáže, která tuhle sběř pozvala do Evropy, tak je mi to u prdele. Vadí mi, když za jejich chyby tenhle ksindl bere životy nevinným lidem."
  Bezděky mne tak napadá, byly ty dívky skutečně tak nevinné? Ony, stejně jako ty tisíce užitečných idiotů propagují migraci bez toho aby si uvědomovali, že i takové konce to může mít. Otázkou do pranice může být, jestli takový trest je úměrný jejich "provinění". Ale tihle lidé, kteří nekriticky brání migranty a nejraději by je všechny přestěhovali k nám domů a všem, kteří vysloví nesouhlas, nebo jenom pochybnosti o jejich názoru, vynadají do fašistů a rasistů, nedbají dobře míněné rady především starších a zkušenějších. A protože platí, že vlastní zkušenost je nepřenositelná, nebo také chytrému napověz, blbého kopni, bude muset zemřít ještě hodně lidí, než většina pochopí, že tudy cesta nevede.
  Je otázkou, zda li potom už nebude pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:06
   Naprosto s Vaším názorem souhlasím. Bez podpory těchto a neziskových organizací které toto zvětstvo podporují by tyto hrůzy nebyly. To by se mnělo ukazovat ve školách namísto hloupých žvástů BIS a podobných organizací.

   Smazat
  2. Muslimský muž má právo na praktizaci svého práva v místě, kde žije, tedy i v Evropě. Bůh dá, a bude to konečně i tady. Vy jen ukazujete svou zkaženost a primitivismus a to je hříšné. Velmi hříšné. Ta špinavá slova, která plivete po muslimských mužích, se vám vrchovatě vrátí v přesně takové podobě a ještě horší. Vy, kdo plivete lži a urážky na muslimského muže, si nezasloužíte žít a s vámi musí být vymýceno i vaše sémě. Vše je zapamatováno, vše zaznamenáno.

   Smazat
  3. Pro 8:35 Muži jsou nejen muslimové. Ale jsou i v jiných kulturách. Jak se muslimští muži v historii nejednou poučili. A i Izrael jim denně předvádí, že má své muže. Vražda dvou žen je skutek odporný i islámu. A oni je nezabili pro víru nebo nevíru. Ale protože jsou to zbabělci a sami jít do boje proti mužům si netroufli. Proto si vybrali slabé bezbranné ženy. Jestli myslíš, že se lekneme takovýchto "můžů", pak se mýlíš. Byli bychom v Evropě s tvými "muži" už dávno hotoví, kdyby nás neodzbrojovali naši vlastní politici. Ale všeho dočasu. Přijde čas, kdy ten problém vyřešíme z jedné vody načisto. Nejdříve si to vyřídíme s těmi politiky a potom i s vámi. Nebude to poprvé. A co se týče těch bezbranných dívek, které ti tví "muži" zavraždili jde o skutek odporný i islámu. A jak píšeš ty, je psáno i v Koránu: Vše je zaznamenáno, vše je zapamatováno.

   Smazat
  4. 8,35
   Už teď jsem posraný strachy. Něco vám řeknu. Jestli západní muži zdegenerovali natolik, že se chovají jako ovce, jdoucí na porážku, já se, chvála bohu, za zdegenerovaného zatím nepovažuji. Jestli ti muslimští "muži" přijdou, rád je "přivítám". Za druhé bojovat nebudu. Ale svojí kůži jim rozhodně lacino neprodám.

   Smazat
  5. Vás 10:45 a 11:25 se na nic ptát nebudeme. Vy jste kradli a vraždili naše bratry a vám bude odplaceno. Nejste nic než hnůj, hlavně vy ve východní Evropě. Nic jste nedokázali a my jsme VYSOKO nad vámi. Vždy to tak bylo! Vy jste dobytek a prasata, co jste se vezli na úspěchu Západu, ale už je tomu konec. Jednak Islám zvítězí i v této části Evropy a jednak budete posláni na Satana, očistit od něj svou krví planetu.

   Smazat
  6. Možná že zvítězí, ty anonymní sračko 13,38. Ale než zvítězí nade mnou, budu se snažit poslat co nejvíc tvých bratrů do ráje. Já nejsem ovce.

   Smazat
  7. 17.11
   TVÉ ČERNÉ SRDCE ZE STŘEDOVĚKU DOSTANE PÁR ŠÍPŮ

   a vy tu můžete zas spadnou mezi nás se stromu,kde nocujete.
   Ani nás nenapadne jit do prdele kde máte kuchyn,smrdite nám tu totiž přes obrazovku jako starý TCHOŘ a hleďte si jit dát od našeho boha KRISTA JEŽIŠE vyměnit tu SVOU smradlavou kuchyn za vykrmeného pašika!!

   NECHCETE DO VAŠEHO ZADKU PÁR BROKŮ .ANEBO ZAS NABACAT OD PANA PUTINA?

   Smazat
  8. 8.35
   Muslimšti muži,kteří nebudou vyznávat pravé náboženstvi Allaha dostanou od hadžiího pana PUTINA kulku namočenou v krvi prasat.
   Našim ženám smrdite a náš křestanský bůh vás ponižuje už tim,že dostávate od něho najist protože nic neumite a skončite v popelnici dějin jako odpadky!
   Vlastni souvěrci vaši bohati majitelé milionů krásných mist na spani vás nechtěji, protože jim taky snrdite a tak vás pobíjeji jako prasata a psy!

   Smazat
 3. Zel , tyhle veci se stavaji v krajinach , kde vladne saria , co je velice nebezpecne pro europany . Ty same holky tam nemeli co delat ! Kdyz se neco stane bilemu psu , jak oni rikaj , vzdy je na vine abjad kelp /bily pes , nebo sarmuta ,bila kurva . Ty bily pes , ses vinen , ze sveho co se stane v nasi krajine , tim , ze si do nasi krajiny prisel , kdyby si tady nebyl nic by se nestalo...tohle je vyklad podle saria . Co z toho vyplyva ? Moslimani musi zit ve svich krajinach , ich zeme by nemeli byt rozvraceny bilymi psami a ne je lifrovat do EU .Tohle je totalni neznalost mentality moslimu a totalni zlyhani migracni politiky Bruselu !Cistej holyud !

  OdpovědětSmazat
 4. oprava....ses vinen ze vseho , co se stane...

  OdpovědětSmazat
 5. Opravdová hrůza.
  Pachatelé jistě nemají zastání po celé planetě.
  Kdyby chtěli bratrům pomoci a ne přitížit, vzali by si rukojmí...
  Kdyby se chtěli za bratry mstít, zabíjeli by vojáky či politiky...
  Komu tahle nelidskost doopravdy prospěje ?
  Jsou vánoce a církev má téma na bohoslužby...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbci to nikdy nepochopí. Navíc, skuteční viníci, politici, nejsou tak snadným terčem. Každého chrání po zuby ozbrojená ochranka.
   Svým způsobem jsme všichni, jak my, tak migranti, stejnými oběťmi politiků a jejich zvrhlých hrátek. Místo toho, aby jsme jim uřízli palice, řežeme si je navzájem mezi sebou. Resp. my je vybombardujeme a uvedeme do bídy a chaosu a oni nám recipročně řežou palice a páchají na nás teroristické útoky.
   Tohle, jak se zdá, většina lidí nedokáže pochopit. Zákon akce a reakce, nebo také české "Není kouře bez ohně".

   Smazat
  2. Zase zevšeobecňujete. Nevidím na tom nic tak strašného, protože kdoví co ty holky jim udělali. Chtělo by to vyšetřit a určitě bychom se dozvěděli, že obě provokovaly a kdoví co ještě. Prý turistky, kdo tomu uvěří? Nemůžete beztrestně urážet muslimského muže. To je smrtelný hřích!

   Smazat
  3. 08.27 od hovada se lišíš jenom písmem

   Smazat
  4. 8,27
   Měrou vrchovatou jsi potvrdil to, co jsem napsal výš. Zejména tu část o blbcích. Ty holky, ani drtivá většina vámi muslimy zabitých, muslimům nic zlého neudělala. Oni na vás nenechali házet bomby, ani nerabují vaše zdroje ve jménu svých astronomických zisků.
   Ale blbcům se to nedá vysvětlit.

   Smazat
  5. Hricáku, upozorńuji vás, vy oportunistický hňupe, že Maroko nikdo nevybombardoval ani neuvedl do bídy.

   Smazat
  6. Ty debile, když nehledáš souvislosti, tak je nikdy nenajdeš. Maroko je muslimská země. Stejně, jako Irák, Libye, Sýrie a Jemen. Před nimi Somálsko a další.

   Smazat
  7. Hricak,zbláznil jste se prý nási kulturu srovnávate s vrahy.
   Hledte jim doporučit radši jak píšete,že jsme my a naše děvčata na vině ,aby podřezali někoho z Prdlamentu a ne jim málem dávat za pravdu!
   Nebojte se nemusite jim lézt do zadku oni přijdou vás na pozváni politiků stejně i vás brzy podřezat a už se zbaběle neschovávejte za nesmysly.

   Smazat
  8. Ano, i my neseme svůj díl viny. My si volíme ty, kteří ve světě razí a podporují politiku rabování. Najděte si, kdo v Iráku dnes těží ropu a kolik za ní platí irácký vládě. Internet je plný důkazů o tom, kdo stvořil a podporoval islámský stát. A my, místo aby jsme alespoň tu svojí verbež vyhnali od koryt, sedneme si každý večer k televizi a necháme si mastit do palic pohádky o "demokratické opozici".
   I my jsme vinni. Např naší hloupostí, nevědomostí a pasivitou.
   Platón řekl již čtyři století před Kristem nadčasovou myšlenku.
   "A nakonec vám budou vládnout ti nejhorší z vás. A to bude váš trest za nezájem o politiku".

   Smazat
  9. PANE HRICÁK NEMŮŽETE SYPAT POPEL NA HLAVU VOLIČŮ

   i vy jste jak je vidět obět prolhaného a zmanipulovaného tisku a tv.
   Ti totiž se dopouštěji podvodného jednáni manipuluji informace tak,aby voličům mohly být zmanipulovanými informacemi ukradeny hlasy a tedy i jejich moc.
   Vymiškovani novináři to je jen půl bídy,uvědomte si,že i naši tzv poslanci NESMI NIKDY vystupovat v zájmu těch,kteři je zvolili ,ale VŽDY v zájmu vykleštěné své verchušky a to zvednutim ruky i pro očividně vadné zákony.
   Tak na přiklad odsouhlasiíli i Ústavu,která nesměla jit do referenda a dnes vlastně nikdo nevi zda vlastně plati nebot nepřimo umožnuje kapitalismus bez přivlastků vycházejici z gangsterismu atd atd atd!

   Manipulováno je tak nejenom s voliči,ale jmenovitě i s vámi.
   Poprvé v historii ČR se objevila Společnost voličů se svým skvělým Národnim programem tak se v ve svém vlastnim zájmu přidejte a popel hoďte do
   popelnice a to nejpozději v Novém roce 2019!

   Smazat
 6. 7:05
  Asi jim ten pastýř z Vatikánu ještě umyje nohy a políbí zkrvavené ruce.

  OdpovědětSmazat
 7. Okamžitý zákaz islámu, trest smrti za terorismus a vraždu z náboženských důvodů. Veřejný funus s úmyslným porušením jejich náboženských zvyklostí. Umírněný muslim je něco podobného jako umírněný němec za 2 světové. Umírnění byli ve wehrmachtu, radikálové v NSDAP, SS... a po válce taky nikdo z nich za nic nemohl. To jenom Hitler je zradikalizoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! A hlavně, Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. takže si hloupej nácek a provokatér ...

   Smazat
  2. Prosím administrátora blogu, aby odstranil moje myšlenky.

   Smazat
 9. nenávisť plodí nenávisť - je len otázkou času, že sa karta obráti a začne zabíjanie moslimov, ale, kto a prečo to smeruje k tomuto koncu ?

  OdpovědětSmazat
 10. Ten nadpis je debilní, srovnávání se zvířaty je v tomto případě dost mimo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (08:51):
   Ano, máte pravdu, ale tak se to u nás říkává, a všichni tomu rozumí (tedy správně rozumí).
   Je ale zajímavé, že mnoho lidí u nás (a Evropě) sice právem odsuzuje to nelidské "zvířecí" chování značné části muslimské populace ve světě a jejich obecnou nenávist k Američanům a Evropanům (tedy kromě mezikonfesní vzájemné nenávistí jedněch z nich proti těm druhým z nich), ale málo našich lidí si klade otázku, ode kdy a proč se tato fanatická nenávist k nám opět prodrala na světlo, a v tak otevřené formě ...
   ---
   To ani před nějakými 70 lety svět neznal (a nemohl znát) pojem či úkaz "palestinský terorismus", a dnes jej zná. Co se stalo, že jej zná a bude? ...

   Smazat
 11. Nechápu, jak někdo může spatřovat smysl svého náboženského boje proti Evropanům v zabíjení jejich "sluníček". Tedy příznivců jejich kultury. To je jako kdyby Áda vraždil sudeťáky.
  Nemluvě o jejich zbabělosti. Takhle se vyřádit na dvou telátkách, to musí být opravdu ubožáci.

  Myslím si tedy, že náboženstvím svůj čin jen kryjí. Prostě uchyláci dostali chuť na pro ně exotické bělošky a džihád se k naplnění jejich tužeb náramně hodí.

  OdpovědětSmazat
 12. Bože, proč jsme všichni tak slušní. Vždyť na to jednou dojedeme !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My nejsme slušní, žijeme v polorozvráceném zadlužovaném státě bez armády a zbraní.

   Smazat
  2. Mně se tu žije dobře, tobě ne?

   Smazat
 13. Jediné, co může řešit sitauci, je zklikvidovat postupně všechny politické loutky a jejich pomahače jako presstituty, aktivisty ze zločineckých neziskovek. Bez revoluce to nepůjde. A ta nemůže být sametová, ale konopná ! Všechny škůdce, kolaboranty a zrdáce bude nutno pověsit na kandelábry !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je super, jak každej druhej vykřikuje revoluční hesla z tepla domova.

   Smazat
  2. Ty píšeš z nějaké fronty? Že bych se přidal.

   Smazat
  3. Ne ne, jenom na revoluce nemám čas.

   Smazat
 14. A co na to OSN a její pakty o migraci a imigraci. Rvou je všude možně natrvalo a my k nim nemůžeme ani na výlet.

  OdpovědětSmazat
 15. Video jsem viděl ale bohužel Češi začnou něco dělat až jim poteče do bot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovce nikdá nic neďály, za války se v barrandově točily veselohry.

   Smazat
 16. - jen díky snaze zbabělců se pochlubit videem se o tomto činu ví. Kolik lidí se nevrátí z podobných důvodů se nedovíte. Viz. snaha západní demokracie to ututlat.
  - bylo veřejně předvedeno to, co se v Africe běžně děje mezi nepřátelskými kmeny za podpory západních politiků.
  - Petříček..., Pražská kavárna, u nás kromě SPD všechny politické strany, různé neziskovky tuhle ideologii za vaše peníze přímo podporují. A vy je stále dokola volíte. Tak se pak nedivte.
  - zdebilněná mladá generace tohle multikulti podporuje též. Nechat se šukat černým se stává hitem. Pak se blbky diví jaké že to má jejich dítě (již s bělochem) divné chování, zákon telegonie se neokecá

  Ať se vám to nelíbí, problém je ve vás, tím jak akceptujete "elitu" aby o vás rozhodovala. Kolik lidí si uvědomuje následky svého chování, třeba jen tím jak volí...

  OdpovědětSmazat
 17. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

  Asi jste si všimli, že čtvrteční výbuch v dole OKD ČSM Sever nemá fyzikální vysvětlení. Metan tam nebyl, čidla ho zjišťující a neustále kontrolovaná, ho nezjistila, ačkoliv ho tam podle vaší lidské logiky muselo být v době výbuchu minimálně čtyřnásobek.

  Asi jste si dnes všimli, že včerejší tsunami v islámské Indonésii, na základě nejnovějších informací, také nemá vysvětlení. Sopka Krakatoa, která údajně měla tsunami způsobit a dokonce ne jednu ale dvě za sebou, nevybuchla, žádný její výbuch nebyl pozorován, ačkoliv mraku a dýmu by bylo zjevně mnoho a hloubka tam je jen několik desítek metrů, na to, aby byly tsunami způsobeny sesuvem jejího srázu, příliš málo, legračně a nesmyslně málo.

  Asi si nyní všímáte, že tyto dvě události nemají souvislost s nějakým datem nebo světovou událostí. Asi se vesmírné civilizace už rozhodly, že to už není potřeba. Jak už jsem dříve sděloval: Budu vás informovat o válečných akcích, pokud vám je potvrdím, budete vědět, že jsou vesmírných civilizací. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hele, z takovýho neštěstí by sis neměl dělat srandu.

   Smazat
  3. 14:15

   To není sranda, to jsou fakta. Jsem zvědav, kdy se s tím konečně vyjde na veřejnost a dokdy se to bude tolerovat.

   Smazat
  4. Anonymní 23. prosince 2018 13:30 si zasloužil býti smazán.

   Smazat
  5. Jak vidět, administrátor nesnáší pravdu. Tu ale neumlčí. Na idnes je několik článků, které popisují, jak skupina neznámých lidí v dole manipulovala s čidly. Ví se, kdo to byl. Je velká pravděpodobnost, že to dělali i v jiných dolech v Česku i Polsku. Tohle už Rusku neprojde.

   Smazat
  6. mluvil jsem s havířem, který tam fáral a tento důl zná a podle něho to bouchlo v té části dolu, kde se už dávno netěží a neměl tam vůbec nikdy co pohledávat a pokud tam někdo byl, tak se tam asi zašívala skupinka, která tam popíjela a kouřila, což nevylučuje úmyslné vyřazení čidel z provozu

   Smazat
  7. Hovno mimozemšťani, jde o Putlerův klimatickej kvér, vo tom žádná! Zavařil si tím pěkně a blbě skončí! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  8. Tyhle vesmírné civilizace stojí asi taky za tak velké hovno jako ta naše.

   Smazat
  9. S čidly manipulovala ta ruská diverzní skupina, jak o tom psali. Teď se to vyšetřuje, kdo to byl a jak to, že je pustili do šachty. Už byli viděni i v Polsku, jsou to záškodníci. Zřejmě mají na svědomí i výbuchy zbrojních skladů ve Vrběticích a na Ukrajině. Policie má právo je zastřelit.

   Smazat
  10. 17.26 to je cypovina . Takovou kokotinu napište jen hňup .

   Smazat
  11. 19,44 poznatek hodný Nobelovy ceny.

   Smazat
 18. Vždy jsem si myslel o rasistech a všech těch různých xenofobech, že jsou to špatní, zamindrákovaní lidé. Nechápal jsem, jak můžou být členy v americkém Kukluxklanu vzdělaní lidé, doktoři, vědci, prostě elita národa. Nevím, zda jsem rasista, že v každém snědém Arabovi dnes vidím pro sebe a mou rodinu veliké nebezpečí.Já to nezavinil. Ale jestli že se nemohu spolehnout na své volené politiky, kteří mi nezabezpečí bezpečnost proti agresivním Afričanům a Arabům, klidně vstoupím do nějakého místního KKK abych se ochránil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. prosince 2018 12:04
   Jestli jste rasista, to záleží na tom:
   „Volá chlapeček do Radiožurnálu: „K smrti nenávidím ostatní rasy! Jsem rasista?“
   Moderátor se vážně zamyslí: „To je složitá otázka.
   Pokud jsi žid, tak jsi ortodoxní;
   pokud jsi muslim, tak jsi pravý mudžahedín;
   pokud jsi Japonec, tak jsi vlastenec a patriot;
   pokud jsi černoch, tak jsi nevinná oběť bílého teroru;
   ale pokud jsi běloch,
   tak jsi ZASRANÁ FAŠISTICKÁ SVINĚ!!““
   P.K.

   Smazat
  2. Antonie Chrástecká, Hana Humpálová a Dominik Feri jsou o věci aktuálně informováni. Ti by mohli mluvit.

   Smazat
  3. :)))
   a co když jsem jen člověk ?....
   Tak jsi nemocný*

   Smazat
 19. Statečná Merkelová se jistě nedá zastrašit a bude je sem valit dále. Vždyť právě kvůli tomu jsou sem naváženi. Pro likvidaci evropských národů a států. Dokud neodstavíme tyto naše šílené politiky, tak budeme pro ta etnika lovná zvěř. Už nyní to asi bez krveprolití nemá řešení. Buď oni budou bez zábran prolévat krev Evropanů, nebo je musí Evropané silou zastavit. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.K. Já teda nevím, kdo kam koho naváží, ale skutek, o kterém je tu řeč, se odehrál v Maroku.
   To jen pro přesnost.

   Smazat
  2. Anonymní23. prosince 2018 12:32
   Z Maroka přicházejí přes Španělsko do Evropy. To jsou stejní lidé. A jejich příchod je EU podporován. P.K.

   Smazat
 20. Kazdy cesky politik, ktery podporuje migraci ZASLOUZI STEJNY OSUD !!!! Driv bylo aktualni "smrt fasizmu", ted bude aktualni "smrt politikum podporujicim migraci"!!!!!
  Presne vim o cem mluvim.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím Vás opusťme už to EU a NATO, vždyť je to šílenější než-li RVHP a Varšavská smlouva. Nebo si nepamatuji, že by Moskva chtěla naše vojáky v Afghanistánu a chtěla sem natahat Afghánce, Etiopany a jiné .....

  OdpovědětSmazat
 22. I kdyz rétorika textu i nekterych ohlasu je neakceptovatelná, nelze nez souhlasit s obsahem, poukazujícím mimo jiné také na naivitu dánské spolecnosti a zapírání skutecností, které jsou prílis kritické vuci Arabum resp. muslimum. At´ to jsou informace z muslimských zemí (vcetne tak nestastného osudu vrazdy dvou dánských dívek v Maroku), tak v samotném Dánsku. Je to dáno, jak prirozenou nekonfliktností Dánu, tak bezbrehou naivitou.

  Nedávno varoval známý filosof a politolog Francis Fukujama pred pristehovatelstvím v Dánsku, které povede k sociálním nepokojum. Konzervativní deníky jako Berlingske Tidende uverejnily výsledky sociologického pruzkumu, které bohuzel dospívají k záveru, ze tretí generace imigrantu (s mimoevropskými koreny) v Dánsku je z hlediska spatných výsledku v základní skole, dalsí kvalifikace, nezamestnanosti ba i v osvojení dánského jazyka na tom stejne jako byli jejich prarodice. Hlavní duvod je v nechuti asimilovat se a v nesmyslnosti ruzných integracních programu Dánska. Tyto závery jsou formulovány velmi opatrne, stejne vycíslení enormních nákladu, které zbytek spolecnosti vynakládá. Zjednodusene receno kazdý Dán (vcetne kojencu a duchodcu) prispívá měsíčně částkou, která odpovídá čtvrtině nejnižšího vzpláceného státního duchodu ya stejné období.

  Na záver konkrétní príklady - ve svédském Malmö (od Kodane oddeleném jen mostem)probíhají nepokoje etnických Svédu proti chování muslimské komunity, o nichz dánská media neinformují nebo jen minimálne. Stejne jako tam se i v Dánsku velké skupiny tzv. "nových Dánu", tz. muslimu 2. a 3. generace zabývají obchodem s narkotiky a prestrelky techto kriminálních band v nekterých cástech Kodane jsou na denním porádku.

  Ucitel, ktery navrhl vyloucení 10 záku (16 -17 letých teenageru muslimského puvodu, tz. techto "nových Dánu") s oduvodnením, ze svým chováním, postoji i prospechem znemoznují výuku byl ohrozován nejen jimi, ale jedna z rodin si zjistila místo jeho bydliste, kde je šikanován. Skola mu poskytla pomoc v krizové situaci, tz. byl ohlásen jako nemocný (práce neschopný) a mohl vyuzít pomoc psychologa. Prípad nebyl podle mých informací ohlásen policii. Tyto zkusenosti nejsou první - pri exkurzi jiných tríd do evropskych metropolí je bezné, ze tito "noví Dánové" sebou vozí zbrane, dochází i mezi nimi k sarvátkám a napadají ucitele. V tomto prípade mladého muze, fyzicky velmi zdatného, který si dovolil dva nejvetsí výtrzníky poslat na vlastní úcet domu - tedy zpet do Kodane. Po návratu mu reditel skoly naznacoval, zda jeho jednání nebylo ukvapené (skoly totiz musejí delat vse pro integraci mladych muslimu a navíc dostávají státní príspevek podle poctu absolventu).
  Mým vánocním práním je, aby dánská spolecnost brzy prozrela a zásadne zmenila postoje k "novým Dánum" neevropského puvodu, aby mohla znova být v mnoha aspektech príkladem sociální politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. prosince 2018 13:30
   Takové příběhy jsou zajímavé, jsou to dopady politiky EU, na Evropany. S tou politikou je třeba skoncovat a označit ji za chybnou, až zločinnou. Jinak takových příběhů budou tisíce a budou se stále zhoršovat (z hlediska původních Evropanů Dánů Francouzů, atd.). P.K.

   Smazat
  2. Nechápu, proč by se měli muslimové někomu podřizovat a někoho poslouchat, když jejich úlohou je vést. Co už může nějaký učitel dát někomu víc, když jeho žáci jsou mnohem vzdělanější. Oni narozdíl od něj ovládají Svatý Korán. Učitel je úplné hovno, ani arabsky neumí. Takže i kdyby chtěl Svatý Korán studovat, nemůže, protože je němý, hloupý a negramotný.

   Smazat
 23. OSN, která otevřeně přesun Afriky do Evropy podporuje vytvářením prapodivně jednostrannými zákony, hájícími práva hlavně příchozích, vše pod pláštíkem humanity a demokracie, je v podstatě fašistická organizace, zapojená do genocidy evropanů. Lstivé, nátlakové a manipulativní Globální pakty o migraci a uprchlících to jen potzvrzují. Likvidaci evropské kultury a obyvatelstva podporují mainstriemová média, některé neziskovky, které si z dovozu a podpory migrantů udělali výnosný kšeft a i někteří naši politici(Piráti), KDU - Šojdrová a další tuto genocidní vlnu nepokrytě podporují a jak jinak všem ve jménu pravdy, lásky, humanity. Odpůrce cílené a organizované likvidace původního obyvatelstva označují za xenofoby, rasisty, nezřídka fašisty. Vše se děje pod pláštíkem tolik sprofanované humanity. Někteří západní politici ještě pořád opakují jak je migrace nejen prospěšná, ale nutná. Je na čase přestat s politicky korektními kecy a ty vítací magory označit a izolovat. Pokud se tak nestane, vrátíme se do středověku, ze kterého nebude návratu....a toto chce OSN, vlády EU které podepsaly Globální pakty, to znamená i naše vláda, která to přijala jednomyslně, nikdo z té vládní bandy nebyl proti, ani se nezdržel. Tak jak to tedy je Babiši s tím tvým vládním kabinetem????? Podle mne jste kolaboranti a vlastizrádci a ty jsi Babiši, nasazená veš, která likvidaci ČR má jen zúřadovat, něco jako likvidaci firmy. STOP dovozu středověku!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Rusové to s nimi umí, to létají vzduchem i bez koberce.

  OdpovědětSmazat
 25. V každém případě se schyluje k tomu, že Evropa bude prosit Rusko aby ji zachránilo. Rusové si takovouhle prasečí muslimskou svoloč k sobě nikdy nepustí. Teď běžel v televizi film Vojna a mír pojednávající o Napoleonově tažení na Rusko v roce 1812. V. V. Pjakn říká, že právě v roce 1812 vznikly předpoklady pro I. a II. světovou válku, a že II. světová byla jen pokračováním I. světové války. Vždy šlo o jediné, o obrovské ruské či sovětské území s nesmírným nerostným bohatstvím, které chtěl a chce západ za každou cenu ukrást. A teď to nejlepší, Rusové už jasně vidí že, západ nedá nikdy pokoj a proto mají v úmyslu nastolit ruský svět na celé planetě. V žádném případě nejde o rozpínavost, ale nastolení spravedlivějších poměrů na planetě zemi. To jaké mají zbraně jim dává šance i když hlupáci budou stále mlít to samé. Nezbývá než doufat, že se jim to povede. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dějiny se opakují. Nejdříve francouzský Majdan, rovnos, svornost, bratrství a ten mrňavej plešatej chachar s velkým nosem, je tahnul umřít do Ruska. Je to pořád dokola.

   Smazat
  2. Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.! Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 26. Nemyslíte, že hlavní příčinou veškeré této degenerace je kapitalismus? Pokud nebude zlikvidován, bude zlikvidováno lidstvo. Jsem si jist, že 2 je správně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady žádný kapitalismus není, tady vládnou šmejdi, kteří se snaží nasrat lidi, nahnat je na Majdan a poslat do Ruska umírat. Kapitalista je člověk, který mě živí a před ním je třeba chodit v předklonu. Věř tomu, že takový chlap řídí fabriku lépe, než ÚV KSČ. Fabriku nemůže řídit někdo jenom proto, že má v kapse legitimaci!

   Smazat
  2. 20:33 Neříkej soudruhu kapitalisto, že nemáš žádnou
   legitimaci. Já vím, tu starou si už spálil, ale co ta
   přechodně nová ?

   Smazat
  3. 19:54 Zhruba s Vámi souhlasím. Ale upřesnil bych to takto. Vlastní podstatou nebezpečnosti kapitalizmu nejsou jeho základní principy (vedoucí v jeho počátečních stádiích k enormnímu růstu produktivity), ale k němu chybějící politická zákonná omezení. Například velikosti firmy, velikosti zisku, velikosti majetku, a především koncentrace kapitálu. Právě koncentace kapitálu vedla ke koncentraci moci těch nejbohatších (nadnárodních korporací), k převýšení jejich moci nad mocí států, k masivnímu zkorumpování politiků. K tomu, že demokracie se stává už jen bezcenným divadýlkem pro dnes už úděsně manipulovanou veřejnost.
   Děda.

   Smazat
 27. Islám patří do Prahy . My ve Slezsku a na Moravě islám nechceme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc nevyskakuj, kdo nám pořád volil ten oranžový sajrajt co vyráběl s Kalouskem dluhy ? Bakala vás konečně vyléčil.

   Smazat
  2. V ČR bylo hodně tunelářů,tak proč Bakala?

   Smazat
 28. Kozomrdi v patek ve 20 00 maji sexuelni predstaveni "u Vaclava" Podminka kazdy zajemce musi vlastnit svou kozu ci ovci aby nedoslo k tahanicim a pripadne se na nekoho nedostalo Slepice jsou te zpovoleny jen psy lze pouzit pouze v privatnich sezenich.Buzeranti nemaji pristup povolen uriznut bude u korene v pripade provieneni a pozdeji podriznut u hlavy .Akbar allah

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tohle je paragraf, už jsem tě nahlásil.

   Smazat
  2. 7:53 - proč ho chceš nahlašovat? Já jsem rad, že jsem se to dozvěděl a půjdu se tam podívat, aby mě obohatili. Na Bakalu asi žádný paragraf nemáš, co?

   Smazat
  3. 7:53 nahlásíš to Jandovi? Aby to mělo ty správné evropské hovnoty.

   Smazat
  4. Je to hnus , vydel jsem videa s kozomrdy i oslomrdy,hnus.

   Smazat
 29. Internet a sociální sítě jsou prokletím lidstva. V dobách, kdy tato technologie nebyla, tak ti například v Africe neměli ponětí o podmínkách zde a tudíž neměli nutkání sem jít. To samé platí i pro ty holky. Jednou přijde doba, kdy se bude muset cenzurovat i Internet. Všeho moc škodí i co se týká bezbřehého přístupu k informacím a současně z toho plynoucí bezbřehé manipulace. Není dobré když si někdo prdne na druhém konci planety a zbytek světa se o tom hned dozví. Dřívější doba bez těchto technologií byla lepší. S těmito technologiemi se bude muset lidstvo ještě popasovat.

  OdpovědětSmazat
 30. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 24. prosince 4:19.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 31. Jak rusko-sovětský opravdový člověk čistil vlast od potulných ženštin
  aneb
  Jsou to čučkaři!

  Ano, ti maročtí muslimové jsou čučkaři, skoro jako „naši“ agenti BIS: Čtyři chlapi na pouhé dvě potulné Germánky – to je ostuda, vážně!
  Srovnejme si jejich „výkon“ s OPRAVDOVÝMI výkony ruských a sovětských lidí.
  Například takový soudruh podporučík Михаил Викторович Попков, milicionář sloužící věrně pracujícímu lidu: Přísně dbal na mravnost ve svém rajónu.
  Když viděl osamocenou ženštinu, jak se v noci potuluje po ulici, BEZ MUŽSKÉHO DOPROVODU, hned jednal jako řádný chlap: Sebral ji do svého vozu Lada-Žiguli, a navždy zabezpečil svůj rajón proti opakování její sprosté potulky.
  Jen tři coury přežily, ostatních 81 nikoli.

  To je výkon, co?!

  Prostě: Moloděc!

  „Není člověk, není problém!“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  -----------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.