Reklama

úterý 18. prosince 2018

Jak nám v Kosovu pravda s láskou zvítězily

Karel Wágner
Karel Wágner
18. 12. 2018 blog autora
Z našich sdělovacích prostředků se dozvídáme, že Kosovo bude mít pravidelnou armádu. A tak bych rád zopakoval povídání o Kosovu, které jsem zveřejnil ve čtvrtek 7.4.2016 na svém blogu.


Tehdy se totiž novou hlavou tohoto státu stal bývalý velitel povsta­lecké Kosovské osvobozenecké armády, exministr zahraničí a expremiér Hashim Thaçi. A i když se u nás o tom moc nepsalo, mnohé noviny a časopisy v zahraničí tehdy zavzpomínaly na to, jak tento po­litik nebyl zapleten jen do etnických čistek na území Kosova, ale i do obchodu s lidskými orgány.


Zdá se to být neuvěřitelné, že ještě na přelomu 20. a 21. století na půdě Evropy mohl někdo zabíjet lidi proto, aby zobchodoval jejich orgány. Jenže zločinecké organizace se nevyhýbají žádným kšeftům, které by jim mohly přinášet zisky. A není tomu tak dlouho, co obchod s lidskými orgány na území Evropy organi­zovala i kosovská armáda. Konkrétně i u nás dobře známá Kosov­ská osvobozenecká ar­máda, v albánštině Ush­tria Çlirimtare e Kosovës (UÇK), tedy ozbrojená organizace kosov­ských Al­bánců. Po vy­hlášení nezávislosti Kosova, které proběhlo dne 17. února 2008, se jeho prv­ním pre­miérem stal velitel UÇK, jinak též kosovskoalbánský politik Hashim Thaçi (Hašim Tači).

Ten byl ještě toho roku obviněn Car­lou del Ponteovou, tehdejší žalobkyní Mezinárodního tribunálu v Haagu pro zločiny spáchané v bývalé Jugo­slávii, že v roce 1999 osobně organizoval únos nejméně tří stovek kosov­ských Srbů, odvleče­ných do Albánie, kde jim byly lékaři odebírány životně důležité orgány, které pak obchodníci prodávali zá­jemcům z Evropy a ze zámoří. Hashim Thaçi byl sice svého času za­tčen, ale záhy zas propuštěn, neboť díky svým kontaktům a laxnosti me­ziná­rodního společenství v potí­rání válečných zločinů spáchaných kosovskými Albánci se před Mezi­národní tri­bunál v Haagu ne­dostal. Tak mohl ve funkci premiéra Kosova nerušeně působit od za­čátku roku 2008 až do pro­since roku 2014. A to i přesto, že v prosinci 2010 Dick Marty, jako zpra­vodaj Komise EU, předal Radě Evropy zprávu o nezákonném obchodování s lidskými orgány v Kosovu, organizova­ném vůdcem UÇK a kosovským premiérem Hashimem Thaçim, kdy oficiální zpráva do­kládala za­pojení kosovského premiéra do "mafiánské sítě“, která zabíjela zajatce s cílem prodat jejich orgány na černém trhu.

Hashim Thaçi, jemuž se dostalo přezdívek „Had“ a „Nedotknutelný“, si už jako velitel UÇK získal náklonnost vlivných západních politiků. Především bývalého britského premiéra Tonyho Blaira, který přemluvil tehdejšího šéfa Bílého domu Billa Clintona k vojenskému zásahu vůči Jugoslávii, ale oslnil i Madeleine Albrightovou, Clintonovu šéfku diplomacie. Mezi sponzory pana „Nedotknutelného“ během kosovské války v roce 1999 a makedonské války v roce 2001 patřila zločinecká skupina vedená Mehmetim Nazarem žijícím v Texasu. Není tedy divu, že americký časopis Foreign Policy k tomu poznamenal: „Gangsteři, kteří vládnou Kosovu, vděčí za svou moc USA.“ Dokonce i tajné depeše NATO, které se dostaly do rukou redaktorů britského deníku The Guardian, označovaly Thaçiho za velkou rybu „ve strukturách zločineckého podsvětí“.

A tak si říkám, že nám ta „pravda s láskou“ v Kosovu konečně zvítězily.

- - -


16 komentářů :

 1. Kosovo je Srbská duša .
  Kosovo je Srbská majka .
  Kosovo je srdce Srbije .
  Kosovo je Srbija .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovo je ALBÁNIE.
   Srbsko je ALBÁNIE.
   Makedonie je ALBÁNIE.
   Černá Hora je ALBÁNIE.
   Bosna je SAÚDSKÁ ARÁBIE.
   Islám ZVÍTĚZÍ!
   Ty jsi OTROK, stejně jako tvoje srbská duše a celý uprděný, smradlavý, mužycký východ.
   Zdechni zmrde!

   Smazat
 2. Válečný zločinec šéfem amerického protektorátu Kosovo, čarodějnice Madla můžou si podat ruce. A toto uznala Česká republika! 3x hanba!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dva zločinci!! Haradinaj předseda vlády a Tači prezident tzv. "nezávislého" Kosova.
   Hanba Schwarzenbergovi (TOP) a ODS, že tuhle genocidní kvazi-zemičku uznala.

   Smazat
  2. Za to se nikdo nestydi.

   Smazat
  3. 19:11 Přesně tak moje řeč.

   Smazat
  4. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! A také Kosovo tím že se zbavilo zaostalého azbuckého Srbska s jeho dináry a ochránilo se přijetím eura a americké vojenské základny se zařadilo mezi evropské prosperující státy, budující dnes hrdě svoji vlastní armádu, která se v budoucnu zaslouží o pokoření nejedné porobené gubernie Ruska!

   Smazat
  5. No důležité je že, tomu věříš a nikdy věřit nepřestaneš. V Norimberku esesáci když je popravovali, tak ti také zcela bezvýhradně věřili. Můj děda říkával, já také věřím, že dva půlitry jsou poctivý litr. Rudý dědeček. Hey hou.

   Smazat
  6. 10:32 V Norimberku vystupovali pouze jako svědci, tupe! Pan Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
  7. Ten pseudostát neuznala Česká Republika, jenom jeden kolaborant jménem Schwarzenberg.

   Smazat
 3. Pravda s láskou už zvítězily téměř po celém světě. Už se i u nás bojíme vylézat po setmění(někde i za dne), už i na vesnicích zamykáme, už je i u nás právní výklad zákonů velice flexibilní.

  OdpovědětSmazat
 4. Kosovo je AMERIKA FRANCIE NEMECKO ANGLIE atd atd atd.a pokud se nekomu nelibi at stezuje u pana boha.je videt ze ti kluci neci neco umi kdyz cely svet je na kosovske strane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle nemohl napsat nikdo jiný než hrdinný kosovsko-albánský distributor drog Naser Fekali.

   Smazat
 5. No a co si myslíte, že po bok našim hrdinným bojovníkům má naše "mezinárodní společenství" stavět snad kladné hrdiny z teroristické UCK? To by mohlo pak špatně dopadnout a před soud v Haagu by se mohli dostat skuteční váleční zločinci. A když ten soud má fungovat jako ten Hitlerův v Lipsku, tak se musí zavřít oči, zacpat uši, a z údivu nad "demograty" jen do něma otevírat pusu. My si pořád děláme iluze o existenci něčeho, jako je vláda lidu = demokracie. Ale to je přece prázdné slovo, hříčka jednoho slova. Vládnou peníze a tedy kapitál a nic jiného. O tento výrok byl přece jen Hitler chytřejší, než dnešní politici, vypustil ho ze svého slovníku, tedy o to byl s prominutím důvěryhodnější, že nehrdloulhal, jako maňásci u nás či v Bruselu i jinde na rukou kapitálu! Jo "demogratický blog", to je náš vynález, jako tunelování!

  OdpovědětSmazat
 6. Dvořák stále prezentuje ty svoje bohapusté lži. Kosovo se konečně osvobodilo od srbských vrahů a je ukázkovou demokracií, mnohem funkčnější než zdejší oligarchiát. Pevně věřme, že jejich hrdinná armáda rozseká i ten zbytek srbských teroristů, co jim neustále rozvrací zemi, napadá a masakruje obyvatelstvo, a konečně přinavrátí i zbylá území pod nadvládou Srbska, kde je albánská menšina utlačovaná. Je otřesné, že někdo může veřejně psát proti. To je podobné jako popírání holokaustu, což je v civilizovaných zemích trestné.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.