Reklama

sobota 1. prosince 2018

Jakub Janda vždy ve střehu: Porošenko kromě mnoha svých vlastních problémů vsadil na západní kartu

Jakub Janda
1. 12. 2018     JakubJanda
Měli bychom poslat Ukrajině více zbraní a náš premiér by měl s ministrem zahraničí a obrany odjet do Kyjeva a jasně říct, že stojíme na straně Ukrajiny, která čelí ruské agresi.
Rusko během dne zaútočilo na ukrajinské lodě, které se plavily v mezinárodních vodách Azovského moře. Do ukrajinské lodě naprosto úmyslně najela ruská loď. Ruské speciální síly už násilně obsadily dvě ukrajinské lodě pobřežní stráže. Ruská armáda mobilizovala své síly v blasti, včetně útočních vrtulníků. Šest ukrajinských námořníků bylo zraněno. Ukrajinský prezident svolal svůj válečný kabinet a požádal o nouzové zasedání Rady bezpečnosti OSN.


JAK TO ČÍST:

- Putinova popularita doma v Rusku strmě klesá. Navíc se v dalších dnech blíží oficiální vyhlášení nezávislosti ukrajinské ortodoxní církve na té ruské, což je ruská strategická prohra.

- Tento uměle vytvořený incident doma v Rusku zajistí další možnost mobilizovat část obyvatelstva a odvrátit pozornost od zvyšování věku odchodu do důchodu a obecně velkých ekonomických problémů.

- Putin ví, že v EU má dost spojenců na to, aby proti němu EU neuvalila další důrazné sankce za tuto agresi. (Kéž bych se mýlil a dokázali bychom Moskvu tvrdě potrestat)

- Snaha o vytvření částečné námořní blokády Ukrajiny, což zhorší místní ekonomickou situaci. Také snaha snížit důvěru ukrajinské populace k EU a NATO, kteří na takovou agresi - Putin očekává - tvrdě nezareagují. To je důležité v kontextu blížících se ukrajinských prezidentských voleb, kde to ve výsledku podkopne prezidenta Porošenka, který (kromě mnoha svých vlastních domácích problémů) na západní kartu vsadil.

CO BYCHOM MĚLI UDĚLAT:

1) Poslat Ukrajině více zbraní.

2) Na unijní úrovni požadovat důrazné sankce, například proti blízkým ruských oligarchů blízkých Putinovi žijicích na Západě

3) Vyčistit ruskou ambasádu v Praze od desítek nepřátelských zpravodajců

4) Náš premiér by měl s ministrem zahraničí a obrany odjet do Kyjeva a jasně říct, že stojíme na straně Ukrajiny, která čelí ruské agresi.

116 komentářů :

 1. Pry jsi zdatny predkurak nechces si privydelat radeji nezli zvanenim nesmyslu?? Ari Hobojista

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Janda má mozek narozdíl od vás tady na N.Repubkice vy bolševická stará chátro.Ake stačí když vám sebereme důchody a dáme potřebnejsim,třeba na ty nové zbraně pro Ukrajinu.Pak koupíme další zbraně pro sebe a vás pozeneme před sebou jako předvoj.
   JANDA NA HRAD!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. https://pornfile.cz/!48odQHRq5WhF/evropske-hodnoty-reprezentuje-tento-reditel-deviant-j-j-mkv-avi-mp4

   Smazat
  3. 9.44 Upozorňuji vás, mentate, že v roce 1968 i v roce 1989 jme měli HOLÉ RUCE! Dnes máme HOLE V RUCE!

   Takže račte na Ukrajinu k herojům z AZOVA jako volontér... tedy dobrovolník bez nároku na žold, soustavně se hlásící do průzkumů bojem v první linii. Janda vám ho za odměnu za válečné zásluhy v boji proti novoruským civilistům rád zasune, kde to máte tak rád, moc rád. Budete-li chtít na hradě Mírov společné ubytování, podejte si písemnou žádost.

   Smazat
  4. Pošlete tam na Ukrajinu Jandu za doprovodu Štětiny, no Kalousek by tam také mohl s nimi.
   Volič-Vilč

   Smazat
  5. Já bych k panu Jandovi ještě poznamenal, že:

   5) zákaz vstupu Rusům od 16 let na naše území

   6) prolustrovat všechny nad 16 let zde žijící a nevhodné vystěhovat s konfiskací jejich majetku

   7) začít na všech fórech s agendou zbavení Ruska členství v OSN, WTO, G20 a ostatních světových ekonomických a politických organizací.

   8) tlačit na členy B(R)ICS a Shanghajske dohody, aby Rusko vyloučili ze svých řad, zavést tuto agendu do EU

   9) tlačit na SRN, aby odstoupilo od NS2 a také na Turecko ohledně TS. Prosadit tuto agendu v EU.

   10) tvrdě penalizovat subjekty obchodující s RF, zvláště jaderný průmysl

   11) vyhradit na nákup zbraní z USA 5% HDP a začít s okamžitou brannou průpravou od 13ti let

   12) uzavřít všechny dezinformační kanály ruské propagandy včetně tohoto webu. Zvláštní pozornost věnovat TV Barrandov.

   13) zavést institut Majdan jako legální nástroj na odstranění zrádců ČR ve vládních pozicích

   14) neprodleně z okruží bojovníků za svobodu a demokracii vyslat zástupce lidu ČR do Marrákéše a zmocnit ho plnými právy k závaznému podpisu migrační dohody

   16) podepsat dohodu s USA o rozmístění raketových základen po celém území a vyčlenit na to prostředky z rozpočtu

   17) ruskou ambasádu - zrušit. A zkonfiskovat majetek

   18) prosadit v EU blokádu ruských dopravních letadel a lodí, stejně tak uzavření Bosporu a mezinárodních vod Baltu pro provoz jejich lodí, zablokovat všechny hranice

   19) vyzvat EU, aby po provinilcích bez vyzvání střílela

   20) vyškrtnout ze školního učiva o literatuře jakoukoliv zmínku o ruské "literatuře", včetně emigrantské.

   21) zničit vše ohledně tohoto tématu z knihoven a datových úložišť. Ruština a ruská jména musí zmizet nejen z literárního, uměleckého, sportovního ale i vědeckého světa

   21) zrevidovat učivo historie a jasně definovat Rusko jako teroristický stát, který je zodpovědný za všechny tragické události ve světových dějinách

   22) zavést agendu v EU ohledně vypuzení Ruska ze všech sportovních kulturních a vědeckých světových organizací

   23) zavést agendu na půdě OSN o vytvoření speciálního bezpečnostního výboru, který by se zaobíral ruskou hrozbou a reakcí na ni

   24) prosazovat na všech ekonomických světových fórech o nutnosti vyloučení Ruska ze SWIFT a totální blokádou jejich zahraničních účtů

   25) viditelně a na každém kroku pomocí billboardů, SMS, reklam všeho druhu propagovat agendu "ruského vraha a nepřítele"

   .... atd.

   Někdy lituji, že Česko nemá sílu Německa, už by vše mohlo být realitou.

   Smazat
  6. To mamino "vemeno" to snad pochopilo tak, že jim Rusové ukradli lodě v jejich výsostných vodách!
   Ale jak sleduji příspěvky není sám, co neumí číst ani zprávy, neumí číst v mapách a ani si přečíst platnou smlouvu mezi Ruskem a Ukrajinou, týkající tohoto sporu.
   Pro srovnání všem antirusům: je to stejné, jako kdyby hranice USA z Mexika překročila tři vojenská vozidla, nereagovala na výzvy k opuštění výsostného území USA, nebo zastavení a navíc zjevně v pohotovosti namířila zbraně na pohraničníky.
   Ale to je pro ty "antirusy" a "jandovce" složité k pochopení.
   Volič-Vilč

   Smazat
  7. Re (09:44):
   No jasně!!, cítím, že jste dost zralý/-á na to, dělat mu tam třeba (vele)kancléře ....

   Smazat
  8. Pro 2. prosince 2018 11:16
   Tak, vzít si prášky a poté šup do postýlky v Bohnicích.

   Smazat
  9. 11:17

   Debile. Hranice USA je daná a nelegální přechod je trestný. Proto ani Rusko nemá právo se bez povolení pohybovat v Černém moři. Rusko to soustavně ignoruje a dokonce provozuje v akvatoriu Černého moře vojenskou námořní bázi, což je zakázáno rezolucí OSN ještě z konce 40.let s ohledem na ruskou agresi vůči Německu a jejich spojencům. K provozu vojenských základen má povolení jen Ukrajina, Bulharsko, Rumunsko, Gruzie, Turecko, Británie a Spojené státy. Rusko nemá rovněž právo provozovat žádnou plavbu V tomto prostoru, ani dopravního, turistického a ekonomického rázu. Nemají práva na rybolov a těžbu surovin, stavbu přístavů, pláží a turistických objektů. To proto, že protektor námořních tras a činností v tomto prostoru, Spojené Státy, Rusku žádné podobné povolení nevydali. A nevydala je ani Ukrajina, která má stejné právo v oblasti severního černomoří, podobně jako Turecko na jihu.

   V podstatě každý pohyb jakýchkoliv ruských plavidel v Azovu a Černém moři je TRESTNÝ. A každý má právo provinilce potrestat potopením a smrtí. Což se dosud nestalo. Narozdíl od ruské strany, která potápí jednu loď za druhou a zabíjí nejen námořníky, ale i obyčejné výletníky a další civilisty.

   Smazat
  10. 12:48
   Ty patříš k internetovým jednotkám ELF, kterým se říká také internetová Prasata. Zapomněli tě upozornit, že se píše rok 2018 a druhá světová válka už skončila a Německo prohrálo. Svoje právní analýzy si strč do zadku nebo si s nimi vytři anální otvor.

   Smazat
  11. Ty ANONYMNÍ, SVOBODNÝ přizdisráči 2. prosince 2018 12:48

   Já tušil, že sem vpluješ z Jandovo p.dele zasmradíš to tu od jeho VÝKALOVNY, co se dá a söröš si to zpátky do plenek z letáku Pepco ve svém pokojíku plném s.aček a hup do kolébky a jeden dudlík do huby a druhý větší do p.dele!

   Už máš ty vemene, připravený batůžek do školky a naleštěné bačkůrky. Doufám ty |D|OTE, že jako pravý nefalšovaný DEBI| dostáváš každý den pořádnou nakládačku ode všech, kdo tě jenom ucítí kolem sebe ŠTĚTINÁČI.


   Ramón

   Smazat
  12. 12:48

   Vy jste typický retardovaný jedinec pracující v porno hodnotách? :-) O rozdílu mezi akvariem a mořem nevíte nic a že Rusko nemůže plout v Černém moři, když ho má na svém pobřeží, to je jak výron ze zadku amerického velvyslance. Holt je tam nacpáno příliš mnoho Jandů, knížat von Bajaja, presstitutů a neužitečných dementů jako vy. :)

   Tidehunter

   Smazat

  13. to Anonymní2. prosince 2018 9:44
   Jakub Janda má sice mozek ale v prdeli

   Smazat
 2. Jenda Janda To nemá chybu Takhle se ztrapnit

  OdpovědětSmazat
 3. Janda si tou veřejnou onanií úplně odrovnal mozek. Já toho chlapce fakt miluju. On je opravdu výkladní skříň demokracie a pražské kavárny...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano představitel pražského hnusu normálním pražákům musí kapat voda ze zubů jak je možné že takoví zmrdi chodí volně mezi lidi toho nikdo nesejme tak jako v pravé demokracii???

   Smazat
  2. Co bychom měli udělat: Postavit most přes řeku Bug, vydat menáž a pochodem na Sokal.

   Smazat
  3. Kromě ZaOrálka je tu i ZaAnálek.

   Smazat
  4. 23:53 Janda je opravdu ukázkovým příkladem "uvědomělého demokrata". Neví ani, co to jsou mezinárodní vody, ani kde se ten incident stal. V Azovském moři určitě ne.
   Spekulace o motivaci Putina jsou už úplně idiotské. Copak Putin tam poslal ty kamikadze? Copak Putin jim radil, že mají v průplavu a v pohraničním pásmu ignorovat všechny pokyny dispečera a pohraničníků? Kdyby se ten blb alespoň obtěžoval podívat na mapu a jak vypadá provoz v Kerčském průlivu, tak by si za takové pitomosti musel sám nafackovat.

   https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:36.8/centery:45.3/zoom:10

   Smazat
  5. Doporučil bych pan jandovi Ať si nainstaluje aplikaci marine traffic na svůj mobilní telefon a podíváš se na živý provoz V uvedené oblasti uvidí tam všechny lodě které se tam nacházejí které někam plují a v blízkých přístavech dokonce uvidí i ty zadržené lodě

   Smazat
  6. 23:53-nejspíš máte pravdu, neboť už náš velebníček svého času poučoval ministranty, že "už i v Bibli svaté stojí, že sebehana je smrtelný hřích a vede k šílenství a proto i mohamedáni ji majají zapovězenou..." a ten ten řiťopich Janda je toho jasným důkazem.

   Smazat
 4. 29. 11. 2018, 18:47

  Komu: janda@evropskehodnoty.cz

  Ředitel think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda, žádáme Vás o pomoc! Christiane Assange prosí kolegy novináře: „Vyzývám všechny novináře, aby se postavili za Juliana, protože jsou další na řadě.!".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidně se za něj postavím s uškrtím drátem, toho zmrda.

   Smazat
  2. 11:18

   Ostnatým, vždyť se vopícháš ty ťunťo?

   Smazat
 5. Já bych, být Putinem, především prodal v aukci ty zadržené lodě stejně jako Kyjev prodává v aukci tu zadrženou obchodní loď, která se provinila tím, že kapitán přistál taky na Krymu.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak Putin Jandu slyšel, lekl se, vrátil Krym a přidal k tomu ještě Čukotku a Sachalin...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.46 Takhle brzy v neděli ráno na šrot ožralej a ještě zhulenej a halucinující... Nepijte to ani zředěné a nezneužívajte ty drogy, pane 00! Zabije vás to dřív, než Porošenko sežere svoji poslední čokoládičku s tankem.

   Smazat
 7. Jako vZdy si tihkle pletou zadni cast tela s ksichtem a taky to tak vypada..Tahle stehovava nemoc a epidemie, je dnes velmi rozsirena..Ukrajina usiluje o sebezniceni s pomoci zapadu , ktery si pestuje po staleti sebevrazedny kapitalismus a imperialismus, ktery vzdy konci sebedestrukci valek a jinych zlocinu barbarskymi zbranemi jako napalm atd. Vzdy vsak vitezi nad zenami, detmi, rodinami , nemocnicemi a skolkami , tech kteri nikdy nevzali zadnou zbran do ruky a ani nevezmou...
  Vice jandu je treba a aby nemlceli..
  Pomahaji take zruinovat cely zapad , ktery do U. a jinam nacpava velke, nekonecne miliardy a pomaha svetove verejnosti si uvedomit ty zlociny, lzi ,ubohe vymysly motivovane bezednou neavisti vuci vsemu lidskemu a vuci normalnimu zivotu bez konce...

  OdpovědětSmazat
 8. Jejich odlidsteni jiz nemuze byt horsi..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale může, počkejme si. K Jejich verzi sociálfašizmu se hledá vůdce.

   Smazat
  2. Bude to jeden z těchto škůdců České republiky, národa, státu ve prospěch sebe "Evropských ho√not" a kolaborace z U$A.

   ••••••••••

   Předseda Dozorčí rady TT EVROPSKÉ HODNOTY.

   * * *
   Diplomat Petr Kolář (České Budějovice) vystudovaný FOLKLORISTA je předseda Dozorčí rady TT EH - nevládní institucí, jejímž cílem je “zvyšování politické kultury v ČR i na evropské úrovni”...???

   V letech 1988–1989 absolvoval základní vojenskou službu. Poté rok pracoval ve Výzkumném středisku pro otázky míru a odzbrojení ČSAV - ČSSR?!

   V roce 2013 pracoval pro PPF jako ředitel pro mezinárodní vztahy a na starosti má především asijské trhy.

   V roce 2013 se o něm spekulovalo jako o nástupci Karla Schwarzenberga na postu ministra zahraničí!

   Na tohoto KOLONOSKOPA je obvzláště sázeno, je schopen pro své blaho, nacpat ŠIŠKU do jakéhokoliv ANÁLU, tím je velice vítaný Havloidy a o to NEBEZPEČNĚJŠÍ zvrhlík. Jandův DIRIGENT, to vypovídá o všem...†††...pro nás občany!!!

   Dalšími jejími členy jsou mj.:

   Místopředseda dozorčí rady:

   Libor Rouček (bývalý místopředseda Evropského parlamentu)

   Předseda poradního výboru:

   Štefan Füle (bývalý eurokomisař a ministr pro evropské záležitosti)

   Člen poradního výboru:

   Šimon Pánek (spoluzakladatel a ředitel Člověk v tísni)

   Člen poradního výboru:

   Martin C. Putna (literární historik, kritik a profesor Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy)

   Člen poradního výboru:

   Tomáš Halík (profesor Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a prezident České křesťanské akademie).

   ••••••••••

   To je tedy skvadra elit národa pro ČT a Olgu Sommerovou.

   Zdraví Ramón

   Smazat
 9. A je problem stale se opakujici techto lidi , menecennych, kteri se chteji zalibit a jsou schopni za pochvalu vsech moznych i nemoznych zlocinu. Tak tihle mezi fasisty se snazi vyniknout tim , ze jsou daleko horsi v pachani zlocinu nez samotni fasisti. Ukrajinci , polaci , rumuni , chorvati ..
  A to se stale opakuje..
  Snazi se zlociny jeste predcit samotne fasisty.
  Tim se snazi dosahnout za kazdou cenu , aby aspon na chvilku byli brani vazne...
  Coz v normalnim zivote neni mozne...Protoze vzdy zivori na pokraji existence...

  OdpovědětSmazat
 10. Patri k nim take islamsti fanatici , kteri strasne touzi byt evropany za kazdou cenu. Musi mit vsechno a jeste vice nez my. Jinak vrazdi ,znasilnuji a loupi ...pestuji uchylnosti na zvraceni atd..Musi to delat.
  Nemohou prestat. Uz od 7.stoleti.
  Jinak niceho jineho nejsou schopni a proto prchaji take z silenstvi svych vrazednych rezimu , kde mimo to nic jineho nebyli nikdy schopni vytvorit.....Jsou Vhodny material pro spinavou praci ve sluzbach fasistu dnes ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si přečtete knihu od Václava Junka "Velké zrady světa", tak se dozvíte, že Lenina, který byl v azilu v Bernu, získali Němci, aby zničil carské Rusko, ze kterého měli strach Němci i Britové, Je v knize uvedeno, jak ho tajně převezli přes Německo vlakem, pak lodí do Švédska, Norska a pak do Petrohradu. Nyní je Lenin Rus, ale byl to německý agent. Tak je to uvedeno v knize. Rusi to přijali a oslavovali, protože zlikvidoval carství.

   Smazat
  2. Velevědoucí pan Gerd netuší, že cesta Lenina v zapečetěném vagóně před koncem 2ww je všeobecně známa a to nejenom cca 100 000 absoloventům VUML v Čechách. Rozhodně to bylo mazané využití německé ☺nedůvtipnosti a poté nasměrování vývoje revoluce dle potřeb bolševiků.

   Smazat
  3. 17:56- neberte Gerdovi iluzi. Informace, které šíří my sice známe ale neznáme věk Gerda!

   Smazat
 12. Proč se vůbec vzrušujete tímhle odpadem? Jeho význam roste právě věnovanou pozorností.

  OdpovědětSmazat
 13. Zmrda Jandu doporučuji pověsit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nahlásil jsem tě policii. Jasné porušení zákona. Slíbili, že si věc ověří.

   Smazat
  2. Policie tě pošle do Jandovy teplé zadnice. To je tak maximum, co pro tebe udělá.

   Smazat
 14. Hoďte na něj síť, vždyť je to blázen!

  OdpovědětSmazat
 15. Proboha, to je ten Janda tak důležitý? Nechme ho jeho obdivovatelům. Jen trochu inteligentní člověk se nad ním ani nepozastaví. Ponechme ho lidem s vyšším vzděláním, co navštěvují kavárnu a volí Drahouše.

  OdpovědětSmazat
 16. Prostě řekněme si to na rovinu. Janda nechce vidět to co je viditelné, ale to co chce vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .. co mu nařídili vidět (za prachy)!

   Smazat
  2. 10:09 Tož, ty si chlapčisko fakt vylízané. Zatim skotačíš eném na tém co zrobily ty opovrhovaný dědkové a babky a jejich dědkové a babky...... Počítam, že svého dédka též nenávidíš, tak jak vam v kurzech nenavisti leju do dutych tykví. Jinač by ťa musel dědek křísnout holinou po lebeni. A neuražaj druhych dacane, neb ťa jak pišeš nahoře nahlasim policii a bude sa tym muset tež zaobyrat.
   "On totiž verbální útok na skupinu obyvatel specifikovanou věkem a výhrůžka její eliminací jsou kvalifikovatelné jako projev a podpora fašismu a jak píšeš jsou vás "miliony"😆. Tedy se jedná o podporu a propagaci fašismu organizovanou skupinou a z uvedených počtů jde o přímé ohrožení demokratického zřízení a právního systému jakýmisi samozvanými zfašizovanými agitkami mimo ústavněprávní systém zastupitelské demokracie" Nebo vás snad někdo s vaším "Programem rozvalu suverénních států" volil do zastupitelského systému ČR?

   Smazat
  3. Všechny prostitutky a prostituti vědí, že jednou z nich ČAS udělá jenom staré hnusné bezzubé kurvy a staré nevonné pasáky... tak ti prozíravější si shání jinou výnosnou lehkoživnost. Snažila se o to i světová luxusní eskort prostitutka TEREZA, jenže na zboží, těch 9kg heroinu, Pákistánci přišli a zabavili jí je... Takže z ní za pár let, už v té jejich base, bude jen stará hnusná kurva hledající novináře (třeba Jandu), aby vydal její paměti... a natočil o ní film jako o Kajínkovi.

   Smazat
 17. No jo fašoun se hlásí ke svým spojencům ještě že nikdo z nich nevládne.

  OdpovědětSmazat
 18. Může někdo vysvětlit, čím je tento úchyl pro společnost prospěšný ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro společnost ne. Stejně jako ti, kteří ho platí.

   Smazat
  2. Právě tím, že je to úchyl, jako jeho kámoši. Sví(ně) k svému.

   Smazat
  3. Ohřívá atmosféru? Tím by spíš škodil, že.

   Smazat
  4. Jako odstrašující případ (namátkou jako Hitler)...

   Smazat
 19. Janda jak kadet Bigler z Haškova románu. Už lační po slávě a blištivých metálech za udatnost v boji. Přeji mu to. Jen bychom měli dohlédnout aby mohl nastoupit hned do první linie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že až by utíkal a byl bodnut do P..le, že by blaženě vzdychal? pro 10:01

   Smazat
 20. Zdravím Vás pane Jando,

  víte, že díky Vám budu měsíční dovolenou 2019 trávit na krásném ruském Krymu a možná i v jiných částech bratrského a hlavně krásného Ruska. Víte pane Jando, že Ukrajině se vyhnu velikým obloukem??? Pane Jando, jeďte se podívat do Ruska, aby jste byl v obraze a ne ubohá a manipulační loutka USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak koukám jsi dalším adeptem na schizofrenii. Jen si jeď a vezmi sebou co nejvíc vlastních a hlavně se už nikdy nevracejte, schizofreniky zavíráme do ústavů.

   Smazat
  2. 12:52 Nelži. Ty přece schizofrenikům věříš každé slovo. Na základě jejich vyjádření jsi ochoten i demonstrovat a žádat odstoupení premiéra. Tak nám nevykládej o tom, že je "zavíráte do ústavů".

   Smazat
  3. 10:02
   Janda se stejně jako ten blbec z Brna raději nachá bičovat doménami v Kyjevu.

   Smazat
 21. Už zase otrnulo hitlerovským, fašistickým potomkům a přívržencům z ostudného velkého výprasku a chtějí opět táhnout na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Nechápu, proč admin tomu hnědému hovádku 18:18 umožňuje tady otravovat svými psychotickými záchvaty.

   Smazat
  3. Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Krom toho bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje výše zmíněnou Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 22. Připomíná mi to tady, kdysi vycházející "humoristický" časák
  DIKOBRAZ.
  Také by se tady mohl uplatnit bavič IZER.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kuřbuřt typu Janda vždy pobaví.

   Smazat
  2. Janda provozuje zvláštní travestyshow. Na rozdíl od jiných buzíků, kteří se převlékají za ženské, on se převléká za chytrého.

   Smazat
  3. Idioti. Tisíckrát raději dr. Jakub Janda PhD než plesnivá, primitivní chátra typu Zeman, Babiš, Okamura, Filip a další škůdci.

   Pan doktorJanda má o 100 bodů vyšší IQ než výše zmínění dohromad, je garantem kontinuity demokracie a liberálních hodnot, osobnost s vysokým morálním kreditem, světově uznávaná. On je jistotou, že se prosadí ty pravé liberální instituty, které jsou jedinou zárukou vyššího stupně rozvoje humanity a technologického progresu.

   Tím je agenda svobody migrace a její podpora, podpora svobody náboženského projevu a islámského hnutí Evropy, agenda LBGTIP, juvenilní a sociální agenda, humanisticko politická agenda, agenda investigativní, antidezinformační, agenda rozvoje demokracie a podpora pohybu demokratického svobodného kapitálu, agenda eliminace role států a hlavně států založených na národním principu, propagace regionalizace Evropy... atd. Velice dr.Jandu obdivuji v tom, že neváhal LBGTIP agendu sám podpořit skutkem, nikoliv jako jiní pouze řečmi. V tom spatřuji jeho velikost a něco, nač by měl být hrdý. Koneckonců i hnutí "Parade pride" to má ve svém názvu.

   Mladí lidé z Eurohodnot jsou to nejlepší, co lze zde najít, je to naše budoucnost a jsem tomu nesmírně rád.

   Smazat
  4. Chlapče, chlapče. Byl jsi vylízanej v 10:09 a ani v 13:23 Tě to nepustilo. Byl tu jeden co říkal,že ti co jej následují jsou ti nejlepší z nejlepších. Elita, nadlidé, nová rasa. Pro Židy, Slovanské podlidi a odpůrce svých tezí z celé Evropy stavěl koncentráky a tam jim pouštěl cyklon A+B. V konečném důsledku jeho teze stály život 65.milionů lidských bytostí. Na Ukrajině jsou zase svidomí a ti ve jménu Ukrajinského fašismu nejlepších Ukrajinců v Domě odborů za živa upálili ty co méli jiný názor. Podle toho co píšeš směřuje ta vaše parta nejlepších z nejlepších přesně tímhle směrem. Stal se z Tebe dobrý papoušek. Užitečný idiot a snad i udavač. Co takhle jít někam normálně, poctivě makat. Nejlépe rukama, protože rozumu jsi moc nepobral. Přišel bys na jiné myšlenky a tyhle blbosti by Tě pustily dřív než bude pozdě.
   PS:Asi budu muset svolat do Prahy ty co nechtějí platit ze svých daní Evropské honoty a jiné Sorosovy ejakuláty. To teprve uvidíš miliony stoupenců. Váš čas se krátí. Evropská multikulti kobyla došla na konec cesty a ztrácí dech. Projekt ředění krve v zájmu rozbití národní společnosti si právě rozbíjí hlavu o zeď V4 a Rakouska. I vám se to už krátí. Komunisti tu chtěli nového, lepšího člověka. Mi si to naštěstí pamatujeme jak to bylo a tak vidíme paralely mezi nimi a vámi. Lepšími, novými lidmi Evropy. Jistě za západní hranicí ČR bude ještě nějaký čas pro vás místo. Jestli kozomrdi něco nesnáší, tak jsou to všechny úchylky a odchylky, osobní svobody, občanské svody a práva, mimo těch co jim natlouk do hlavy aktuální vykladač prorokova odkazu. A ten jim už 7.století tluče do hlav, že jinověrce je třeba roznést na kopitech svaté války. Je už jen otázka času kdy někomu mocnému dojde trpělivost a připraví i Sorose o zdroje. Už jste všichni viditelní na světle božím a mluví za vás skutky, které jsou v rozporu se slovy. Jak se píše už v bibli:"Falešné proroky poznáte po činech jejich. Špatný strom nemůže plodit dobré ovoce a dobrý strom špatné ovoce "

   Smazat
  5. Jsi prostě hodně hloupý, Strako, a proto nepotřebný. Starý, frustrovaný, zasmrádlý, impotentní vychodoevropan. Prostě někdo, kdo nemá minulost, přítomnost ani budoucnost. Zbytečná nula. Již vbrzku nahraditelná.

   Smazat
  6. 20:53
   Ne pan Straka, ale ty jsi jenom erurohujer. Něco jako Hujer. Ale na tebe nezbydou ani ty švestičky z jeho zahrádky.

   Smazat
  7. 20:53
   A to jste mi to milý spoluobčane nandal. Kde dochází argumenty, nastupuje agrese a hrubá síla. Tolik nenávisti na tak málo řádcích? Ve Vašem případě je agrese a hrubá síla formulována všemi Vámi uvedenými přídavnými jmény na mou adresu ( Jsi prostě hodně hloupý, Strako, a proto nepotřebný. Starý, frustrovaný, zasmrádlý, impotentní Východoevropan. Prostě někdo, kdo nemá minulost, přítomnost ani budoucnost. Zbytečná nula. Již vbrzku nahraditelná.) A umocněna tykáním vyplývajícím z Vaší potřeby osobního ponížení protistrany. Z Vámi uvedeného projevu agrese vyplývá vaše frustrace ze stavu věcí a dějů, které nedokážete změnit ani ovlivnit a v jejichž konceptu jste neúspěšným člověkem. Celé souvětí už jen zrcadlí vaše vlastní bolesti. Tedy nepíšete o mně, ale o sobě. Psychologický profil Vaší osobnosti není zrovna příjemné čtení a jasně vypovídá o tom proč se projevujete daným způsobem. Přemýšlejte kolik stop o vaší osobnosti, identitě a způsobu uvažování jste zanechal jen za dnešní den nejen na stránkách NR.
   PS: Zkuste požádat psychiatra o odbornou pomoc. Uleví se Vám. :)

   Smazat
 23. Janda fanda na obrázku, trénuje hru na fagot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo kuřbu.

   Smazat
  2. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 24. 10:00 Já myslím, že Janda je součást nějaké ruské podvratné operace. Jinak to totiž není možné - takový zjev s takovou morálkou je spojován s hodnotami Evropy? To je ukázkový protimluv - oheň a voda, a k tomu ještě jeho primitivní žvásty. Chci věřit, že v EU není nikdo, kdo by nevěděl, že spojit ho s jakoukoli pozitivní hodnotou je pro tuto hodnotu polibek smrti.

  OdpovědětSmazat
 25. Komu pánbůh, tomu všichni svatí a když pánbůh nadělí blbost, tak je z toho Sranda Janda. Ale blahoslavení chudí duchem. A že Janda Sranda není jediný, jen o kousek výš je blábol Radostol. To se pak snadno dělají psychiatrům na těch vzorcích pisatelů studie pro dosažení titulu PhD, když je vše naservírováno v originále bez etických komisí, schvalovacího procesu a grantů na stránkách NR.

  OdpovědětSmazat
 26. Kolik se tu projeví nenávisti od těch tzv. demokratů a jak by nás starší chtěli pleskovat ba i zabít. Tak mládeži- vyrůstají z Vás debilové s vymytými mozky. Úroveń školství je zoufalá. Někteří- většina vysokoškoláků nedosahuje úrovně škol středních před r.89. Učňové dnes žádní nejsou, protože vše jde na školy střední opět s úrovní špatnou. Co je to za vzdělání když většina neumí matematiku.Každý mladý touží po tom pozlátku západu. Mládeži čeká Vás tvrdá budoucnost, bez vody, potravin, energie a díky Vašemu idiotismu i války. Asi si to zasloužíte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vam evidentne chybi vyuka marxismu-leninismu.

   Smazat
  2. PŠM - Politické školení mužstva - dnes provádějí na českých školách američtí diplomaté, komisaři z Člověka v tísni, teplý komisaři z Evropských hodnot, redaktůrci ČT a ČRo. Výsledkem je zblbnutí mladé generace a některých duševně slabších dospělých, především "flexibilních" učitelů.

   To je přece víc než plnohodnotná náhrada výuky marxismu-leninismu, že!

   Smazat
  3. Souhlas na 100% Mladí si svoji krutou budoucnost zaslouží-stádo hovězího zfetovaného dobytka.Voliči Pirátů,kteří nic neumí ,jenom ničit a udávat a bonzovat do Bruselu

   Smazat
 27. Poslední co bychom měli dělat je,nechat si radit tímhle omezeným mládežnikem.

  OdpovědětSmazat
 28. Velice zajímavý e-mail, pro vedení EH (dole) známá "moralistická" jména, která na tento e-mail NEREAGOVALA!

  ••••••••••••••••••••

  Na dnešní informaci TT EH, zaslanou e-mailem jsem reagoval takto (neznal jsem ještě všechny podrobnosti, odpovědi se mi nedostalo J. Š.):


  -------- Přeposlaná zpráva --------

  Předmět: Re: Názory v souvislostech: Spouštíme kampaň „Nechceme zpátky na Východ“
  Datum: Fri, 19 Aug 2016 09:08:37 +0200
  Od: Jan Šinágl ;
  Komu: Think-tank Evropské hodnoty ;


  Dobrý den,


  veřejnost očekává, že budete obratem, resp. pan Janda, reagovat na Zemanův výrok níže?! Neumím si představit, že by Evropské hodnoty zastupoval člověk, který natočil pornografické video. To by znedůvěrohodňovalo TTEH a celé jeho vedení - bez ohledu na schopnosti pana Jandy (České Budějovice)? Spolupracovat na jakékoliv formě porna je mravní a charakterové selhání jednotlivce. Pan Janda by měl okamžitě podat žalobu pro pomluvu, nebo okamžitě s omluvou veřejnosti odstoupit. Jiné možnosti nejsou, máme-li skutečně hájit evropské hodnoty. Podáním žaloby či odstoupením, by je pan Janda pomohl hájit. Na každý pád by měl pan Janda do konečného vyřešení dočasně ihned odstoupit - ne jako přiznání viny, ale jako důkaz své mravní vyspělosti.

  https://www.google.cz/search?tbm=isch&q=Jakub+Janda+Evropské+hodnoty+porno+video&imgdii=f2TnDuK_sOjLPM%3A%3Bf2TnDuK_sOjLPM%3A%&cad=h


  S pozdravem

  Jan Šinágl

  * * *

  Diplomat Petr Kolář (České Budějovice) je předseda Dozorčí rady TT EH - nevládní institucí, jejímž cílem je “zvyšování politické kultury v ČR i na evropské úrovni”. Dalšími jejími členy jsou mj.:

  Místopředseda dozorčí rady:

  Libor Rouček (bývalý místopředseda Evropského parlamentu)

  Předseda poradního výboru:

  Štefan Füle (bývalý eurokomisař a ministr pro evropské záležitosti)

  Člen poradního výboru:

  Šimon Pánek (spoluzakladatel a ředitel Člověk v tísni)

  Člen poradního výboru:

  Martin C. Putna (literární historik, kritik a profesor Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy)

  Člen poradního výboru:

  Tomáš Halík (profesor Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a prezident České křesťanské akademie)

  Samozřejmě slušní občané předpokládají, že tito pánové se k tomuto skandálu vyjádří a budou z titulu své společenské odpovědnosti urychleně konat. Pokud by nekonali a mlčeli, nemohli by je nadále slušní občané respektovat a považovat za mravní elitu národa. Elita bez konkrétních činů odpovídajících situaci, je pouhou pseudoelitou a prázdným pokrytectvím. Naše dějiny jí zažily nemálo. Díky „hezkomluvcům“ jsme byli často pouhou hříčkou v rukách mocných.

  Rázně by měl promluvit a jednat především Petr Kolář a prof. Tomáš Halík. Pouze jasnými stanovisky, názory, postoji a tomu odpovídajícími činy, se rozlišují skutečné hodnoty od pseudohodnot. Byli bychom na tom hodně špatně, kdyby se nenašla náhrada za Jakuba Jandu, který charakterově zcela selhal (charakter se nemění). Měl by TT EH okamžitě opustit, mají-li Evropské hodnoty zůstat skutečnými hodnotami a nebýt jen pro smích!


  Jan Šinágl, 19.8.2016


  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdroj:

   https://www.sinagl.cz/postrehy-a-komentare/6571-jakub-janda-aneb-uspesna-kariera-politickeho-turisty-byvaleho-pornoherce-a-nyni-zastupce-think-tanku-evropske-hodnoty.html

   Ramón

   Smazat
  2. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/On-dokonce-masturboval-na-kameru-Zemanuv-mlady-kritik-to-ma-cim-dal-horsi-Po-zverejneni-videa-dal-obsahly-rozhovor-A-objevila-se-na-nej-dalsi-vec-tentokrat-politicka-399723

   ••••••••••••••••••••

   Jakub Janda, aneb úspěšná kariéra „politického turisty“, bývalého pornoherce a nyní zástupce ředitele Think Tanku Evropské hodnoty !!!

   Kategorie: Postřehy a komentáře

   Zveřejněno: 19. srpen 2016

   Janda Jakub, Zeman nedávno odmítl na Jandu reagovat. Kvůli pornografickému videu, které Janda v minulosti natočil, ho nepovažuje za partnera pro diskusi. Jakub Janda po gymnáziu absolvoval v Praze Vysokou školu veřejných a mezinárodních vztahů, píše politické komentáře. V minulosti pracoval jako poradce poslance Chlada (TOP 09), působil v managementu humanitární organizace ADRA International a jako stážista na ministerstvu zahraničí a Úřadu vlády. Podle serveru Expres.cz měl Janda během studií na Karlově univerzitě problémy s diplomovou prací, od děkana dostal výtku za plagiátorství. Jakub Janda v roce 2011 ucházel o místo stážisty u tajemníka prezidenta Václava Klause Ladislava Jakla. …

   Jan Šinágl, angažovaný občan, nezávislý publicista

   https://www.sinagl.cz/zivotopis.html

   ••••••••••••••••••••


   Ramón

   Smazat
  3. Hlupáku. Nejedná se o porno, ale propagaci mimořádně potřebné agendy LBGTIP pro humanizaci společnosti. Performace pana doktora Jakuba Jandy je tím nejlepším způsobem, jak tuto humanitární agendu přenést v život a my všichni humanisté ji schvalujeme. Pro nás se jednalo o zásadní počin, který verifikoval způsobilost pana doktora k této mimořádně důležité práci v boji s hydrou bolševizace, vojenské agrese, xenofobie, fašizace, antiislamizace a rusofilizace společnosti.

   Tímto bych všem chtěl oznámit, že jakékoliv invektiva vůči tomuto mimořádnému člověku budou brány jako útok na samotnou podstatu demokracie a tedy jako útok vůči evropským hodnotám i celé Evropě.

   Smazat
  4. A zakončeno vyhrožováním. V pravdě otřesný obraz obránce demokracie a liberlismu. Asi jsi si spletl lokál. Tady si místní senilní štamgasti jen tak rudě vzpomínají u píva co jim paměť dovolí. Tak už s tím svým "lepším člověkem" táhni do jinýho lokálu mezi tu vaši elitu národa. Kolaboranti holt vždy byli prodejný děvky.

   Smazat
  5. 17:06 Že tys za komárů kradl. Karle.

   Smazat
  6. A to by Vás zastánce nových lepších zítřků mohlo zajímat. Za komárů bylo všechno nás všech. Tudíž jsme nemuseli krást. 😆😆😆😆😆😆

   Smazat
  7. Pan Šínágl nepochopil,že Janda je nainstalován záměrně proto,aby si veřejnost postupně zvykla na to, že různé instituce včetně státních budou postupně řídit nejen morální gauneři ,ale přijdou na řadu i ti s kriminální minulostí,protože jsou svými páníčky snadno ovladatelní a tak bez skrupulí budou plnit všechny jejich požadavky.
   A proto jeho dovolávání se slušnosti ze strany jmenovaných nepadne na úrodnou půdu.

   Smazat
  8. Ty ANONYMNÍ, SVOBODNÝ přizdisráči 2. prosince 2018 13:36

   Ty |DIOTE a DEBI|E, potažmo H|UPÁKU, převzal jsem tvoje úvody, toho buzeranta Jandu, musíš reklamovat u pana Jana Šinágla né zde, jemu P. Kolář a spol. neodpověděli, máš u toho i odkaz ŠTĚTINÁČI.

   Ramón

   Smazat
  9. Ramóne, 13:36 je recesista, možná Radosta alias jiný anonym. Do běžné debaty se nehodí ale intelekt na rozdíl od trollů má.

   Smazat
 29. Byt to muj syn,dostane takovou nakladacku ,ze si mesic nesedne a zuby.bude sbirat po vsech koutech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co Vy víte? Třeba je "vícevektorově" orientován a vyhovovalo by mu to. Taky by mohl výprask brát jako žádoucí sexuální praktiku a vlastně jako odměnu.

   Smazat
 30. Teda hoši, vy ste hrozný, Kába Jandů Vám veřejně obnažuje svou mysl a Vy tady řešíte jeho veřejně obnažovanou chlupatou prdku.Ale fujtajblík na Vás.

  OdpovědětSmazat
 31. …..nebezpečný šílenec. řízený z ambasády.....i mezi diskutujícími je pár takových placených chudáků, pochybuji, že by tak žvanili z blbosti …...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi rizeny z ruske ambasady?-)

   Smazat
  2. Jediná ambasáda, která se to tu snaží "řídit", je US-ambassy. Kapiš?!

   Smazat
  3. 16:42

   JE TO ŠTOFI, TEN TO DĚLÁ RÁD A ZDARMA! JE TO JEHO HOPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 32. Pošlete odkaz na Jandovo porno.

  OdpovědětSmazat
 33. My bývalý vojáci Varšavské smlouvy jsme přisahali věrnost i Sovětskému svazu. Takže porňáku Jando my jsme s Ruskem a Putin je náš velitel.NATU jsem nepřísahal,nato bombarduje civilisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:21
   No já nevím, já jsem přísahal věronost pracujícímu lidu a ČSSR to ostatní jsem tak nějak nebral. Ale to je tvůj problém. Jinak je pravda, že nejsem erurohujer, ani Nato hujer. A rozšiřová ní NATA považuji za porušení slibu, že po zrušení VS se tento pakt zruší. Asi už neplatí podání ruky a veřejné prohlášení. Nedívím se, vždyť Nato a USA si i s psanými dokumety vytírá Zadek.
   Václav

   Smazat
 34. Pánové, tohle individum chodí snad na úřad vlády nebo na ministerstva. Už ta šaškárna trvá moc dlouho.

  OdpovědětSmazat
 35. azovské moře má mezinárodní status?? je to blb

  OdpovědětSmazat
 36. Ten Janda už roupama neví, kde by onanoval.

  OdpovědětSmazat
 37. vyšukanej porno Janda jako ochránce evropských pornohodnot.Jaképak hodnoty by nám asi toto nečisté prase vštěpovalo:-))...

  OdpovědětSmazat
 38. To musí být spolek, když do svého čela postaví onanistu. O jaké "hodnoty" ve skutečnosti vlastně jde. Morálka mezi nimi asi nebude.

  OdpovědětSmazat
 39. Vypracoval strategii jak na rusa a odhodil své trenky v dál.

  OdpovědětSmazat
 40. Nechce se mně věřit, že takovou ošklivou opici někdo angažoval do filmu, byť to bylo jenom porno :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože buzny nezajímá jeho obličej...

   Smazat
 41. Jakub Janda, to je to „zdejší“ cenzorské hovado?!

  Ten zakuklený pravičák vloudivší se do redakce NR, mezi věrné soudruhy a soukmenovce, který zde praktikuje CENZURU?!?!

  Ano, někteří s.s. diskutující tvrdí, že je to právě pornoherec J. Janda, kdo SPROSTĚ maže příspěvky na sajtách naší milované Nové Republiky.

  Takže nyní, když ho soudruh a soukmenovec David odhalil – doslova v PLNÉ ODPORNÉ NAHOTĚ – tak už bude „zdejší“ cenzury konec, že?
  No zaplať Lenin, to vám tedy povím a hned napíšu, drazí soudruzi a soukmenovci redaktoři a diskutéři.
  Protože zažívat – dnes a denně na vlastní kůži – ten DĚSIVÝ rozpor mezi teorií a praxí, kdy s.s. David písemně bouřil proti cenzuře a přitom ji zde mlčky trpěl …
  To byl vážně HNUS.

  Nu, je to za námi, Janda je odhalen, my budeme mít klid na práci a po práci legraci.
  A to až do opětovného osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, kdy Nová Republika bude sloučena s Rudým právem, a s.s. David bude pověřen vedením ministerstva zdravotnictví naší Česko-Moravské slovanské socialistické republiky.
  Už se nato vážně MOC A MOC těším!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 2. prosince 1:25) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.