Reklama

úterý 18. prosince 2018

Jaromír Kohlíček a Josef Skála nejen o Krymu ve Štětí

18. 12. 2018


30 komentářů :

 1. SPOLEČNOST VOLIČŮ MÁ ZÁJEM,ABY VŠECHNY STRANY VYHRÁLY VOLBY

  ovšem je tu jedna malá podminka.
  Budou si muset osvojit Národni program občanů voličů!
  KSČM žádné voliče nechce,důkazem je že nemá nejmenši zájem se tady objevit v diskusi PROČ!
  Nyni už je to jasnějši.

  TA STRANA ZTUHLA A STALA SE STRANOU VYSTRAŠENÝCH LUMIKŮ.

  Oni se boji ceknout ve svůj prospěch

  ZEJMÉNA IGNORUJI A NECHTĚJI ŽÁDNÉ VOLIČE,COŽ PŘEDVÁDĚJI IGNORANCI JEJICH nÁRODNIHO PROGRAMU

  a zdůvodnuji to tim,že kdyby cekli budou označeni svými STRANICKÝMI ČLENY za rozbiječe zbytků ZUBOŽENÉ strany,která už neexistuje a oni to nevi!

  STAČI JEN PÁR SLOV VEDOUCIHO LUMÍKA A TATO STRANA SE BUDE ŘITIT DÁLE K OKRAJI PROPASTI A NEEXISTUJE V TOMTO OKAMŽIKU NIKDO,KDO BY SI TO TAM UVĚDOMIL!

  A pan Skála sni,že by to dokázal,ale vůbec nevi jak!

  OdpovědětSmazat
 2. Koukám, v publiku se sešli všichni příznivci pánů Kohlíčka a Skály.

  OdpovědětSmazat
 3. JE ŠKODA,ŽE SE NIKDO Z PUBLIKA NEZEPTAL ZA MÁ TEN RESTART

  ve svém PROGRAMU prosazovat výplatu Nepodminěného základniho přijmu jako jsme to dostávali vyplaceno za už vycinkaných komunistů.
  Dost by nás zajimalo i to zda tam bude popis jak se dostat na náš biftek a 2 000 000 000 000 žabek nám ukradeným a zda jsou ještě stále zabunkrovanmé v ČNB nebo už je tam zas někdo čajznul!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdeže,skála je tvrdá a chce o tom jen vnitřni KSČM diskusi bo by se ukázalo,že možná pojedou prý nakonec když už nic nezbude fifty,fifty.

   Smazat
 4. PROTOŽE KSČM CHCE SOCIALISMUS KDE SE MUSI ZAS ZNÁRODNOVAT

  tak se to hnuti RESTART prý postavi za neomarxisty,kteři chtěji rozbitý stát,anarchii a rozval instituci,aby ovčané lépe přijali strejdu MARXE,přes ten velký pochod kultury institucemi za podporu IS a poté znárodnili obsah bank
  Prý budou prosazovat,aby zůstali samopalnici ze saud arabie doma,kde jejich souvěrci maji milioony míst pro jimi vybombardované věřici.

  OdpovědětSmazat
 5. No jo komunisti se dostali právem kde jsou kdyby vedení dostal Skála tak by je možná zachránil.

  OdpovědětSmazat
 6. Skala by mel lamat skaly v kamenolomu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by měl! Blbec je historik a neumí toho druhýho vola zkorigovat! Kateřina II. vazalkou tatarskýho chána - takový žvásty! Už Ivan IV. Rurik tím že se prohlásil za cara byl svrchovaným pánem, který si sám podrobil zbylé chanáty rozpadlé Zlaté hordy! A krymský chán upadl do vazalství tureckého sultána. Kateřina II. vedla válku o Tavridu, žádný Krym! Krym je jen zeměpisný pojem, součást okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Smazat
 7. Hej vy tam z jakési OSV,nejste vy zas dalši banda zločineckých politických šmejdů patřici do basy,kteři by chtěli být beztak neomarxisté a maji tak jedině jakýsi pitomý NP,který nikdo nechce ani komunisté ani tisk a tv ani všechny polit strany,které se mohou tak jedině na čučkaře jako vy vykašlat, protože máte hole dupy!
  Přidejte se pod OKAMŮRU to je aspoň borec!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celý internet ví,že té skále zrušili agitátorské odděleni a všechny odtamtud vyhodili s prý odůvodněnim,že propagandu neuměji a váleli si tam jedině šunky!
   Vám z OSV řekli novi agitátoři,aby jste je nevydirali jakýmisi zcestnými programy z národa,nebot bude stačit jejich plán z roků minulého stoleti,který je pevný a klasicky dobrý ,to nerozumite česky?

   Smazat
 8. CHVÁLA BOHU,ŽE SE TU KDOSI DAL DO DISKUSE A TAK VEDENI OSV
  krok za krokem v krátkých otázkách a odpovědich má možnost vytvářet nymbus nesmrtelnosti,neboť jak všichni víte vyhrála OSV doposud všechny volby a politické strany nebudou a my budeme NO NI?

  OdpovědětSmazat
 9. ALE PŘÁTELÉ,PRÝ MÁME HOLÉ DUPY,CO JE TO ZA SPROSŤÁRNA

  copak nevite,že je tu Amerika,kde stači začit mýt nádobi a tak se stanete miliardářem?
  Penize leži na ulici a stači se shýbnout a i to je hodně práce!
  Jen se podivejte na prvni plán nepolitické společnosti voličů OSV,který je jednoduchý srozumitelný a skvělý!
  Sestává prozatim se tři kroků.

  A.TVORBA NÁVRHU NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ-tzv NPV.
  B.HLEDÁNI SIL K JEHO USKUTEČNĚNI

  a kdyby jako sily nebyly neboť naši tzv.verchuška bude dále krást naše hlasy s pomoci zmanipulovaného tisku a tv,potažno vykleštovat naše poslance tím,že NESMI NIKDY zastupovat své voliče a když ceknou tak je je vuyhodi na dlažbu,kde zůstanou se svými hypotékami ležet, pak nezbude než aktivovat bod

  C.VÝMĚNU CELÉ POLITICKÉ TŘIDY ŠMEJDŮ ZA JINÉ ŠMEJDY

  a,že jich běhá po republice celé kohorty na to si
  vemte jed!
  Tady pomůže jen Hnutí tři hwězd!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to to HNUTI TŘI HVĚZD,nikde nic neni vidět,má to přijit z Itálie nebo chcete lhát,tak to by jste ztratili naši důvěru a pukli jak řepy!

   Smazat
  2. Nejste výrobci a exportéři žlutých vest?
   Navrhuji vám odložit zásobu zvlášt do pancéřovaného kontejneru,aby nedošlo brzy k jejich rozkradeni panem Kalouskem,který odběhne prvni!

   Smazat
  3. K USKUTEČNOVÁNI BODU C.MŮŽE BÝT POTŘEBA HNUTI TŘI HVĚZD

   V prvni představě by to mohly být i diskusni SBĚR HLASŮ v hnutich jejichž formováni už probíhá.

   Tady na NR je to HzNR,která se na NR presentuje výraznými nadpisy,ale pokud bude vnitráky z ČSSD vymazavána přejde klidně do podzemi a bude klid!
   Na webu www.nwoo.org existuje konkurence HVzV,která tam publikuje podobným stylem a i oni si osvojili NPV a byli průkopniky,které za to mazakovali jak o dušu.

   UVAŽUJE SE DÁLE O TŘETI HVĚZDĚ KTERÁ JEŠTĚ NÁZEV NEMÁ

   Ta by musela zkusit nahradit celou plejádu politické třidy prý satanistů ČSSD,KDU atd a bude li to třeba i padající KSČM která jak sami vidite nemá o nás domorodce zájem natož se tu mezi námi objevit a konkrétně zdůvodnit proč na dělnictvo a rolnictvo,které pro ni už neexistuje kašle a to zvysoka!

   BUDE ZÁLEŽET,ZDA POLITICI SI ZAČNOU OBLÍKAT TY ZLUTÉ WESTY NEBO PŘEDVÁDĚT DÁLE SVŮJ CIRKUS HUMBERTO!

   Smazat
 10. Kladně hodnotím besedu pana Kohlíčka a pana Skály ve Štětí. Problémem totiž je, že na besedě bylo málo lidí. Proč asi? Protože KSČM přestává komunikovat s potencionálními voliči. KSČM totiž nikde neprezentuje své akce. Nedávno ve Štětí vystupoval konspirativní teoretik pan Peter Staněk. Besedy s panem Staňkem jsem se chtěl zúčastnit. E-mailem jsem oslovil KSČM s dotazem, kdy tato beseda bude a div se světě, vůbec se mi KSČM nenamáhala odpovědět. O přesném datu vystoupení pana Skály a pana Kohlíčka jsem také nevěděl (nebylo to nikde prezentováno). Dne 18.12.2018 byla v Praze beseda s předsedou KS Ukrajiny ale jen pro vyvolené. Když se takto KSČM chová ke svým voličům, dospěl jsem k názoru, že jí nemá vůbec cenu volit.

  OdpovědětSmazat
 11. 13.53
  OSV SI DOVOLUJE ZEPTAT SE JAKOU OTÁZKU BY JSTE PANU SKÁLOVI

  položil,kdyby jste tam byl.Zkuste to tady napsat možná bude zajimavá pro všechny.
  Kdo ještě má otázku mezi zdejšimimi lidovými komentátory?
  Dokážete ji formulovat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych si dovolil položit jasnou otázku, co je to OSV? Petr

   Smazat
  2. OSV DĚKUJE ZA OTÁZKU A VŠEM OBČANŮM VOLIČŮM PÍŠE

   Nepolitická Společnost voličů je elitni špička občanů,kteři zpozorovali jako prvni,že se nikdo nikdy se v ČR nezajimal zeptat se voličů co vlastně chtěji a jaký by si představovali vlastně SVŮJi vlastni programovou vizi a taky ji začali podporovat!
   Politici totiž právě proto voliči v jejich bezmocností pohrdaji,vytvářeji svoje programové představy bez jakékoli spolupráce s těmi,které maji zastupovat.
   To vede ke kolosálnim podvodům a je s podivem,že vlastni české elity doposud k občanům nenašly cestu opravdové přimé demokracie a naopak zuřivě ji dnes sabotuji a nepropaguji dnem i nocí PRVNI ČLÁNKKY NPV!
   S nástupem internetu se situace měni a je možné začit tyto podvody odhalovat a VOLIČI mohou ve vlastnim zájmu žádat a i prosazovat nápravu!

   PŘEKVAPENI POLITICI NEJSOU SI TOHO VĚDOMI A POKRAČUJI V POLITICE IGNORANCE DÁL.

   Libi se jim prostřednictvim zmanipulovaného tisku a tv de fakto krást voličům hlasy a tedy i jejich moc a hned po volbách se smát jejich bezmocnosti a odkopávávaji je dále do pekla vadných zákonů z nichž uvedeme na př exekučni!
   Je dost sporné,zda takové zmanipulované volby vůbec plati!

   Mentorem OSV,KTERÁ MŮŽE NABÝT 8 395 132 zubožovanách dušiček se stal nesmrtelný doktor inženýr Josef MRÁZEK CSc ,

   kterým se začaly práce na prvni versi Národniho programu občanů voličů.

   Pokud si voliči zvyknou žádat za sebe nápravu, upozornujeme zde na př. ,že podvodným způsobem jsou už TŘICET LET voděni za nos neschopnosti politické třidy Šmejdů,kteři nebyli schopni odsouhlasi ani jediný POUŽITELNÝ zákon o referendu!

   Smazat
  3. No Vy jste evidentně dost zkušený politik. Na jednoduchou otázku jste zareagoval dlouhou odpovědí, ve které jste ovšem vlastně nenapsal vůbec nic.
   Vlastně jsem z té odpovědi nezjistil ani to, co znamenají ta tři písmena OSV.

   Smazat
  4. OSV ZNAMENÁ OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ,

   navrhněte jak by se dala odpověď zkrátit,aby ji bylo pak rozumět.
   Připomináme,že jste náš člen a tak zkuste být i aktivista.
   Dovedeme samozřejmě vše hezky zkracovat.

   Co vám řiká článek č. 1 NPV,který požaduje SOCIÁLNI STÁT DO PRVNIHO ČLÁNKY NAŠI úSTAVY,kde záměrně chybi.
   Dovedete krátce odpovědět?

   Smazat
  5. No sláva. Aspoň jsem se dozvěděl význam té zkratky. Ale v jednom se pletete, vaším členem rozhodně nejsem.
   Ale když už jsme u toho, nastínil jste mi tu začátek článku č. 1. Dejte odkaz na vaše webovky, přečtu si ty články všechny a najednou. Díky. Petr

   Smazat
  6. PETŘIKU,NECHTĚJTE NÁM TU TVRDIT,ŽE JSTE Z NAŠI SPOLEČNOSTI OSV

   snad vyvrhel a k tomu snad i rozhodně?Vidite sám,že i jasnou zkratku a jeji vysvětleni zdá se nechápete.
   Jste snad absolvent něči university nebo jak nebo co?
   No nedělejte si z toho nic,ani dalsi miliony domorodců nechápou,že ziji v kapitalismu bez přivlastků,který vycházi z gangsterismu a ještě tomu tleskaji!!!.

   Smazat
  7. Na významu jedné nic neříkající zkratky není co nechápat. Vy jste evidentně nepochopil, že jsem si chtěl přečíst všechny vaše body najednou. Ne první slova článku č. 1.
   Jinak já jsem ve stávajícím článkem 1 Ústavy ČR spokojen. Sousloví "sociální stát" si totiž každý vykládá po svém. Petr

   Smazat
 12. NA ZAČÁTKU JSME ZKUSILI ZKRÁTIT TEN NÁRODNI PROGRAM,

  ale občané vůbec nepochopili o co jde i když to měli před sebou,přesně i v termínech.
  Hned právě prvni článek byl SKORO OKAMŽITĚ ZCENZUROVÁN.
  Ne občané ale politici pochopili co je jeho obsahem a zděsili se!
  Začali nám před našimi puškami pravdy kličkovat jako zajici a tak nám připravili chvíle pohody a SMÍCHU!
  Dokáže někdo z vás vysvětlit proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem psal výše. Dejte mi odkaz na ten váš program v nezcenzurovaném provedení, abych byl v obraze, o čem je řeč. Petr

   Smazat
  2. 0:35
   Vždyť vidíte, že to je nějaký blb. Ani se nepodepsal.

   Smazat
  3. 5.38
   ŘEKNĚTE HUCULOVI,ABY SI OBLÉKL KAZAJKU,ŽE MU BUDE TEPLO

   on však kazajku v životě neviděl a možná spadl zrovna se stromu,kde spi a začal nadávat,ale neumi nic k věci napsat nebot mu mezi uši napumpovali do dřevěné kedlubny vakuum.
   Podepisujeme se VŽDY formou a pod touto formou píše vice skvělých občanů i z HzNR.
   Proč nejdete přikladem a nedáte otisk kopýtka,CO,?

   A PROČ VÁM ZÁLEŽI NA PODPISECH A NIKOLI OBSAHU PRACUJETE PRO BRETTSCHNAJDRY?

   Smazat
 13. 0.35
  DOVOLUJEME SI VÁS UPOZORNIT,ŽE PROGRAM VISEL TADY

  a na dalšich webech alternativy tj hlavniho směru,kde se probojoval skoro vždy na prvni místa.
  Pokud jste spokojen,že z vás udělali tou Ústavou,která nebyla ani schválena v referendu a kdoví jestli platí,oslíka zijiciho spokojeně v kapitalismu BEZ přivlastků pak zkuste dále rajtovat na mrtvých oslech a kličkujte v odpovědich,aby nebyly k věci,
  Můžete taky dostat přitom broky do zadku a půjdete na pekáč NO NI?

  LZE VIDĚT ,ŽE SI NEUMITE UŽ U PRVNIHO BODU NAJÍT V HEZKOU ODPOVĚD,ANI SE O NI POKUSIT!

  Na co by vám byly dalši body,které jsou ještě peprnějši,zatižilo by vás to a pokud máte myslivnu mohla by dostat TÍM NAPĚTÍM pukliny,co?

  CHCEME VÁS PROTO UŠETŘIT INVALIDITY A ZKUSTE SI ODPOVĚD HLEDAT NA UNI,KDE SE MŮŽETE I TÁZAT SVÝCH KOMILITONŮ,ALE POKUD SE BUDETE SLUŠNĚ TÁZAT DOSTANETE JI NAKONEC I OD NÁS.

  Podpis HzNR

  OdpovědětSmazat
 14. 0.35

  POKUD BY JSTE CHTĚL POMOCI ZDEMOLOVANÉ KSČM,KTERÁ NEVI ČI JE

  očividně se řidi Franfurtskou školou snad neomarxismu či co,my tu dáváme do kupy ČESKOU ŠKOLU a ta holenku může být poté také světová!?
  Jen se chtit krasavče přidat a ne kličkovat jak králíček no ni?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.