Reklama

neděle 23. prosince 2018

„Ježíšku usedni k našemu stolu…! “

Přemysl Votava
23. 12. 2018
Náš Ježíšek je bojovník, musí každý rok bojovat o své místo u našeho vánočního stolu. V minulosti nám ho zakazovali. Tak se i stalo, že místo Ježíška k nám na saních, přijížděl Děda Mráz se Sněhurkou až z daleké Čukotky. Děda Mráz se Sněhurkou u nás neuspěli. Pustili je do továren, do škol, ale za naše domovní dveře se nedostal, tam kraloval náš Ježíšek. Zpívali jsme mu naše české koledy a společně jsme udržovali staleté tradice….


Ale jen jsme se zbavili Dědy Mráze už na nás začal pokukovat jiný mužíček s červenou čepičkou, nejdříve opatrně a když viděl, že u nás má vše dovoleno, měli jsme ho hned všude. Pokukoval na nás z každé výlohy. Tento nezvaný host má také červenou čepičku, jako ten Děda Mráz. Tento nový vetřelec je z druhé strany zeměkoule, jmenuje se Santa Claus, má nás ohromit leskem a konzumem. Je bohatší ale cíl má stejný, podrobit a vykořenit naši kulturu. Vyhnat Ježíška z našich domovů, zapomenout na české tradice.

Polistopadová doba deformuje české Vánoce, útočí na nás konzumní reklama, pro české pojetí Vánoc není místo. V posledních letech cítíme snahu potlačit křesťanské pojetí Vánoc. Západním konzumem vedle dalších křesťanských hodnot, trpí i česká kultura.

Toho malého Ježíška bráníme před nezvaným mužíčkem v červené čepičce, toho by naši předkové hnali od baráku metlou…...

České Vánoce jsou těmi nejkrásnějšími svátky v roce. Mají staletou tradici, těšíme se na ně, pro tu jejich krásu, i pro ty rozzářené oči dětí. K českým Vánocům patří zvyky zděděné po našich předcích. Ježíšek do našich domovů vstupuje již po dlouhá staletí, přináší nám vánoční radost, ale také zamyšlení a lásku k bližnímu. Braňme ho !

Za několik hodin do našich domácností, pravda trochu nesměle, vstoupí Ježíšek, uvítejme ho a dejme mu místo u našeho stolu.

„Ježíšku nedej se, máš místo u našeho stolu. Jsme s Tebou…!“

Přemysl Votava (Národní socialisté)

57 komentářů :

 1. Teď jsem jel kolem billboardu: "Ježíši, tady se dá nakopovat bez front ....
  Jám mám dojem, že skutečné Vánoce jsou bez dárků, tedy bez kšeftů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem toho názoru, že dárky se mají dávat dětem, ne dospělým lidem, kteří si co potřebují mohou sami zaopatřit. A na Ježíška už beztak nevěří.
   I ty děti by se měly obdarovávat s rozmyslem. K čemu je dobré zahlcovat děti haldami zboží, které pak mnohdy ani neví že mají? Všechno mají a jen vymýšlíme, co by se ještě mohlo doplnit nebo nahradit. Vždyť je tím jen okrádáme o možnost těšit se a radovat.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, stále jsi přesvědčen o efektivitě své činnosti?

   Smazat
  2. Hloupé, jako autor.

   Smazat
  3. jste již blízko, ale lze to vyjádřit i stručněji, např. ÍÁ.

   Smazat
  4. 14:51 Vzhledem k faktu, že Radosta tak či onak, nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka ční svým intelektem jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí, lze o takové efektivitě s úspěchem pocybovat!:)

   Smazat
  5. oprava: pochybovat

   Smazat
 3. Možná u Vás v Praze v převlékárně děda Mráz, stejně jako Halloween a nyní Santa Claus, u nás jak na pracovišti, tak i doma, vždycky Dušičky a JEŽÍŠEK !

  Děláte si to sami, Váš problém, bohužel i pro zbytek naší republiky.

  Hezké svátky Vánoční a bohatého Ježíška, přeji provozovatelům Nové republiky a jejím blízkým!

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. musím s vámi plně souhlasit i u nás se vždy slavil Ježíšek

   Smazat
 4. ...u nás neuspěli. Jak to ? Máme přece Sněhurku a sedm Trpaslíků, dědo Votavo.

  OdpovědětSmazat
 5. Jediný rozdíl mezi "ježíškem" a "Santa Klausem" je, že Santa klaus je personifikovaný a ježíšek je tajemný kdosi. Jinak oba děti vnímají jen jako dárkonoše, nic duchovního ani tradičního v tom není. V obou případech jsou to jakési hezké lži a pohádky pro děti.
  Tvrdit, že se Santa Klausem někdo "snaží vykořenit naši kulturu", může jen pomatenec. Nechte těch propagandistických žvástů aspoň na Vánoce. Slavte si Vánoce jak chcete, nikdo vám v ničem nebrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Santa, který propaguje odpornou Coca Colu nemá v Čechách proti Ježíškově Kofole šanci. Ani kdyby se 100 Sorošů stavělo na uši a nos.

   Smazat
  2. 15:50 Co má Santa a Coca Cola společnýho s nějakým Sorošem?

   Smazat
  3. 16.43 Přeci das GESCHÄFT und schwindel!

   Smazat
  4. Současná podoba Santy je výsledkem reklamní kampaně Coly ve třicátých letech ( poslední dobou se začalo uvádět, že s tím už přišla jiná firma asi v r.1915), firma to ale nikdy oficiálně nepotvrdila. Do té doby, než se objevil šedovlasý vousatý chlapík v červenobílém, byl prý Santa znázorňován různými způsoby.

   Smazat
 6. Přeju vam bohaté svátky zymi a konzumu a nasim soukmenovcum a uprchlikum přeju svatí a nabozni ramadán.Centrála Prazské kavárny a zvazáci SZM Sorosoveho zvazu mládeze.

  OdpovědětSmazat
 7. Je srandovní sledovat, jak na čemkoliv, co je spojeno s církví, tady nezůstane nit suchá. Ale přijdou vánoce a všichni mají plnou hubu křesťanství.
  Super.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Křesťanství nemusí být nutně podpora pedofilních zvrhlíků či celibátních homosexuálů, kteří cizopasí a paktují se s největšími nepřáteli země - Sudeťáky.

   Ostatně, tvrzení že je nějaký bůh, je nejstarší fake-news v historii lidstva.

   Smazat
  2. 15:53 Pedofilie ani homosexualita nemá s křesťanstvím nic společného.
   A to s tím fake-news je poslední dobou velmi moderní blábol. Ale klidně se ho drž.

   Smazat
  3. 16:41 Japato, Franta Papež přeci vyzval všechny kněží, aby se vydali do ruk spravedlnosti za zneužívání všelijakých těch pankhartů a jiné svoloče!

   Smazat
  4. Církev nemá s Ježíškem nic společného, možná lásku k dětem:)

   Smazat
  5. Ad 16:41 - důkaz, že je bůh nemáš, na google nikdo k dohledání.
   Takže Co?
   Takže fake-news!!!

   Smazat
  6. Ale zato těch upálených čarodějnic bylo kolem sto tisíc jménem Ježíše (musí se chudák obracet v hrobě). No ale jen komunisti jsou zločinci.

   Smazat
  7. Anonymní Oslíku z Betléma 23. prosince 2018 15:17

   Kdo všichni, ty všichni? Piš za sebe svatý Františku a hlavně se před bohem neboj podepsat!
   Ramón HUAWEI®

   Ps. Zdravím pana POVOLNÉHO, přeji pohodové svátky!

   Smazat
 8. Mně tedy, vzhledem k tomu, že jsem nevěřící, ani ten Děda Mráz nějak nevadil a spojenectví s SSSR mi bylo mnohem milejší, než to dnešní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasan, jak se to říkávalo? Se Sovětským Svazem, přišla bída na zem? Tak nějak to bylo.

   Smazat
  2. 16:44 žil jsem tu před revolucí a o žádné bídě tady v ČSSR, nebo v SSSR nemám žádné informace. Zato o tom, že v ČR je dnes již 1 miliń spoluobčanů pod hranicí bídy a 2 úžasné milióny jsou už na této hranici, tak o tom se mohu přesvědčit dnes a denně v jakémkoliv českém městě, které má teď velkou starost s blahem zvířecích miláčků (které se nám rozutečou kvůli petardám), ale na ty lidské stále jenom povětšinou zvysoka se.e, protože polívka od Hříbka to nevyřeší!

   Smazat
  3. Tady tě bída teprve čeká.Přijdeš o všechno na účtě, ještě ti muslim vojede starou a dceru.Krásné vyhlídky že?Uvidíme, koho pak budeš volat o pomoc, EU?Policii?HAHAHA.

   Smazat
  4. 17:17 Tady bída chyběla! Jako sůl. Bolševismus byl vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický podlidi, aby se uráčili se podřídit vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." Zkrátka lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! A to byla chyba bolševismu ...

   Smazat
  5. Nacista 25. prosince 2018 8:02

   "V Antikristu Nietzsche vyslovil najsilnejší argument nielen proti teológií, ale aj proti metafyzike: totiž, že sa nádej zamieňa s pravdou; že nemožnosť myslieť, dobre žiť alebo vôbec len žiť bez absolútna nesvedčí o legitímnosti jeho myšlienky. Nietzsche vyvracia kresťanský "dôkaz sily", že viera je pravdivá, pretože dáva blaženosť." T.W. Adorno

   Odpad! Ako inak možno nazvať (a ohodnotiť) dielo, ktorým jeho autor už od prvých riadkov dal všetkým jasne na známosť, že ak majú v jeho očiach za niečo stáť, musia byť pripravení stotožniť sa s jeho myšlienkami a názormi, lebo inak sú preňho iba odpadom? Stotožniť sa s myšlienkami, ktoré sa ostatne ani neunúval jasne rozviesť a ozrejmiť. Možno bol toho názoru, že každý, kto má byť vôbec hoden pochopiť čokoľvek z tohoto jeho dôležitého posolstva, sa má skloniť a pokorne preštudovať celú velikánovu (teda jeho) spisbu. Túto knižku preto, v snahe napomôcť pochopeniu myšlienok génia, prekladateľ Rastislav Škoda opatril 8-stranovým vysvetľujúcim úvodom a za 60-mi stranami samotného Nietzscheho textu ešte pridal 46 strán objasňujúcich poznámok (ku ktorým sa treba takmer neustále obracať).
   Preto mi tento „Pokus o kritiku kresťanstva“ pripomína zbierky zákonov, ktoré si k plnému pochopeniu žiadajú haldy ďalšej literatúry. Alebo niečo z moderného umenia, kde zástupy kritikov ponúkajú vlastné interpretácie, vysvetľujúce nezasväteným, čo daným výtvorom autor vlastne myslel.

   Z celého tohto spisku cítiť obrovskú túžbu slabého človeka byť silným, pretavenú do megalomanských snov o vlastnej veľkosti. Aby si dokázal silu svojho ducha (o slabosti vlastného tela sám nemohol mať žiadnych pochýb), musel dokazovať malosť a slabosť zvyšku ľudstva. Týmto je neprehliadnuteľne poznamenaná celá rétorika „Antikrista“, tohto agresívneho, jedovatého, paranoidného a velikášskeho pamfletu.
   Je až zarážajúce, že takého zatrpknutého a zlostného nešťastníka, autora slaboduchých textov a hlásateľa takej hŕby nezmyslov, môže také množstvo ľudí považovať za „veľkého filozofa“ a ctiť ho.

   Na str. 14 môžeme čítať:
   „Slabí a nepodarení nech zahynú: to je prvá zásada našej lásky k ľuďom. A k tomu sa im má ešte dopomôcť.
   Čo je škodlivejšie ako akákoľvek neresť? – Aktívny súcit so všetkými nepodarenými a slabými – kresťanstvo...“

   – To je toto naozaj také úžasné a hodné obdivu? A takýmito skvostnými a hlbokými myšlienkami „veľkého intelektuála“ je toto útle dielko priam preplnené.


   Ale možno by som sa tu mal hneď ospravedlniť. Veď ako si len ja – priemerný, čandala, navyše slaboch a naprostý dekadent – môžem dovoliť takto kydať na tohto výnimočného filozofa, tohto najslobodnejšieho a najdôstojnejšieho človeka, tohto aristokrata ducha, jeho nedoceniteľné dielo a týmto opovážlivým činom sa priečiť prírodnej zákonitosti prvého rádu, t.j. kastovému poriadku?
   Snáď mi bude odpustené – veď, ako povedal sám génius: „Rozhorčovať sa je výsada čandalov.“

   Knihu ako celok by som ohodnotil vyššie (práca prekladateľa), ale napokon som sa, podľahnúc svojim zbabelým, ľstivým a nízkym inštinktom, rozhodol „oceniť“ samotného „Antikrista“.

   Gabrik

   Smazat
  6. Antikrist od: Friedricha Wilhelma Nietzscheho?

   Nietzsche byl oxymóron, vše co popisoval slabost, zatracení, vyhubení u druhých jedinců bylo jeho nastavené vlastní zrcadlo, kde popisoval sám sebe.

   Rád by byl silným, nezatracenýn, věčným vůdcem, osud mu přiřkl "jen" pero a papír. Věčnou nenávist k sobě samému, až došlo k jeho totálnímu duševnímu rozkladu, paralýze a neschopnosti se postarat sám o sebe! Nadvládu nad jeho fyzičnem převzala jeho duchem silnější sestra, která ho vláčela a ukazovala, jak medvěda na řetězu po poutích. Měl bohatý vnitřní vysněný svět, navenek byl duševním, potažmo lidským puntíkem?

   Vy musíte být podobný anonymní 25. prosince 2018 8:02, avšak pouze na net. diskuzích, trpíte nicotností a zároveň velikášstvím, proto vše kolem sebe urážíte, tím se ukájíte ...?!


   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  7. Kontroverzní? Zaisté. Pobuřující? Samozřejmě. Inspirující? Pro mě určitě. Ovšem nevykládejte si to špatně, inspirující není ta nenávist, ale zapálenost a způsob jakým Nietzsche podává svoji deklaraci. Mnoho lidí vidí v Antikristovi jenom prachbídnou ukázku urážek a patologické nevraživosti vůči křesťanství. Já vidím text, který má za úkol nastavit křesťanské společnosti zrcadlo a rozpálit v čtenářích vůli k životu. K životu zde, ne k životu na "onom světe", který možná ani neexistuje. Nesmíte brát Nietzscheho doslova, takhle jeho texty nefungují. Nepopírá důležitost Boha, nebo víry v něco většího. Odsuzuje to, co s Bohem a pojmem víry udělali kněží, fanatičtí věřící a osoby, které ustanovili křesťanské učení tak, jak ho známe i dnes. Odsuzuje popírání života, popírání přirozenosti, za maskou cností skrytý chtíč pomsty a lpění na blaženosti v životě po smrti, kterou "stanovil" kněžský řád.
   DarthSoren

   Smazat
  8. 13:29 Se socanama nemám nic společnýho! Jsem monarchista jakým byl i pan Hitler! Jeho soupeři, mazanýmu rudýmu chánovi Džugašvilimu se to podařilo rozklíčovat a ve svém neveřejném projevu k výročí rudého puče to před moskevskými soudruhy zveřejnil - https://www.valka.cz/975-Stalinuv-projev-na-zasedani-Sovetu-6-listopadu-1941

   Tento uprchlý galejník ve svém projevu řekl jasně, že Pan Hitler není ani socan, ani nacionalista, ale jen a pouze "imperialista", což je jiný termín pro monarchistu (Impérium=císařství, emperor=císař, Imperátor). A měl v tomto bezesporu pravdu! Však taky Vůdce na stolku ve své pracovně neměl žádného velkého socana či nacionalistu 19. století, ale portrét Fridricha II. Velikého!

   Smazat
  9. 13:57 Spousta kydů o ničem a přitom stačí srovnat nás dva. Tebe s trapnou sněhovou lopatou zde (na 1 minutě a 12. sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   se mnou, blondýnem držícím pořádnou sukovici (čas O:31) zde! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 9. Mi romové vam moc děkujeme za to že s namy sucitite a žyvyte nas.Kdibi pan havel za nas nebojoval, musely bisme pracovat.Krasne vanočny svatky gadžove a dufame že nam v roku 2019 zvíšite dafky.Děkujeme.Vašy romove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sedí to jak hrnec na prdel...

   Smazat
  2. Móre ištóku,svaty Pišta píše 17;17 tet kdy zrovna stavame po sukace a ti mrtko si žikala ze nas jebe cárom do hubi.Depák pišta to je pánko vanočni mrdýšek,jako ten chobot halik a Sabatka!joj to su ludia áko ten bábiš blech a spiny se zbáviš!
   Eržika Miňonkova praha vinohrady,sousedka Sabatovich a cerneho Petra Uhela, karbanýka ten je ták linej,ze mu nejde ani pekseso?

   Smazat
 10. Satana klause si můžou importéři třeba naložit do octa.
  U nás ctíme tradice s Ježíškem, i dědou Mrázem :)

  Hezké Vánoce všem dobrým lidem!

  OdpovědětSmazat
 11. Staleté tradice dneska zneužívá církev.
  Stejně jako zmizela pára z kolejí,
  mizí sníh a z vánoc se stává církevní karikatura.
  Ovšem nezoufejte,
  od pradávna největším svátkem je slunovrat. Pravý to a poctivý důvod opravdu pozitivní radosti. Dny se prodlužují...sláva tobě *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 17:53 - nevím si rady, jak to ta církev zneužívá. Vždycky záleží na osobním postoji každého člověka, jestli se přikloní k církevní autoritě nebo ne. Nikdo Vám přece nic nenakazuje, nenutí, věřte si jak a čemukoliv chcete. Důležité, abyste byl se sebou sám spokojený. Cizí spokojenost ponechte těm druhým.

   Smazat
  2. To je sice hezký postoj, ale z našeho společného si církve ukrojily 135 miliard a ještě to nestačí, chamtivost církve katolické a jejích řádů nezná mezí. Prznit chlapečky jako bonus.
   Důležité je "abyste sám sebou byl spokojený". Fakt dobrý postoj.

   Smazat
  3. 18.23 Pane VVenc, církev nepotřebuje, abyste věřil... DNES CÍRKVI STAČÍ, KDYŽ JÍ PLATÍTE! Ale když pomůže moc světská, jako v Islámském státu všestátu, Alláh ví. Ale proč krávu porážet, dokud dojí? Proč vola porážet, dokud poslušně tahá náklady? Vyděračská mafie s křížem nezapře svůj původ. Všichni víme, kdo byl Ježíš - plod cizoložství, syn první samoživitelky - která se ovšem nechala vydržovat starým, také židovským, tesařem Josefem.

   Smazat
  4. Možná žiji jinde,
   media jsou adventem posedlá. Katolické kříže obehnali naší krajinu. Církev dává politické prohlášení.
   V poslanecké sněmovně stojí katolická kaple.
   Děti nemají ve školách na jídlo a církev si zatím opravuje kostely, fary a krucifixy na každém rohu.
   Lžou a ničí naší historii a přiznávají se k vánocům jako k církevnímu velikému svátku.*

   Smazat
 12. Vánoce nahradilo období dešťů, Ježíška Franta Klaus, nic už není jak bývalo.

  OdpovědětSmazat
 13. Mráz nejlepší děda. JdC

  OdpovědětSmazat
 14. Hezké Vánoce na NR přeji všem diskutérům, to je těm, kteří, věcně a rozumně reagují na články a reakce diskutujících, nepředvádějí zde svou genialitu a neurážejí pouze věčně své občany. S mnohým zde, co tu napsáno nemusím souhlasit, ale to mne neopravňuje k tomu, abych někoho s jiným názorem, než mám já, urážel a dehonestoval, navíc když nemám žádný pořádný protiargument. Ještě jednou hezké Vánoce a úspěšný nový rok i redakci NR přeje M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 16. V naší rodině a vyjma jednoho případu ani u příbuzných jsme nikdy neměli potřebu přijímat cizí tradice. Nikdo nás k tomu nenutil a samotní k tomu nemáme důvod.
  Ale ten konzum, ty každoroční haldy nepotřebných krámů už mi také lezou krkem. A to nám od Nového roku zase zdraží popelnici...

  OdpovědětSmazat
 17. Křesťanské hodnoty? Prosím, kde udělali soudruzi křesťané chybu, když celé křesťanské období dějin Evropy je poznamenáno neustálým svárem, krveproléváním a válkami? Že by sama podstata křesťanství byla satanská a krvelačná? Kdo z těch, kteří se ohánějí křesťanskými hodnotami, ví, kdo je to vůbec Jahve, Jehova či Hospodin? A kdo z křesťanů zná alespoň základní rozdíly mezi védskou (slovanskou) a židokřesťanskou tradicí? Možná, až křesťané pochopí, proč byly krvavé rituály u našich slovanských předků zapovězeny, uvědomí si obludnost židokřesťanské tradice, která je vlastně příčinou toho neustálého prolévání krve.
  Byl jsem vychováván jako katolík, ale až ve svých 50 letech díky studiu védské tradice jsem pochopil tu dojemnou snahu oněch darebáků Cyrila a Metoděje vymlátit z nás obrazně i doslova védskou tradici a nahradit ji čirým židokřesťanským satanismem. A teď mě, milí křesťané, kamenujte, abyste ukojili krvežíznivého Hospodina!

  OdpovědětSmazat
 18. Přesně tak žádný santa claus nemá šanci ať si ho anglosasé strčí za klobouk.

  OdpovědětSmazat
 19. Máme hezké české zvyky, nechceme ty z Ameriky, žádný krocan ani půl, kapr patří na náš stůl. Krásné dárky plná bříška, máme přeci od Ježíška, proto můžem kopnout směle Santa Clause do perdele

  OdpovědětSmazat
 20. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 23. prosince 13:55.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 21. S cenzurou přichází ODPORNÁ náboženská propaganda?!
  Pro Leninovy rány, co se to děje s naší milovanou Novou Republikou?!?!
  Řádí zde cenzura, jak vystřižená z reálií Euroameriky, přes veškerá halasná vyjádření s.s. Davida PROTI cenzuře!
  A dnes „Ježíšek“, jeden Z NEJDĚSIVĚJŠÍCH mýtů náboženské propagandy …

  Chcete snad propagovat evropské hodnoty, nám roduvěrným Čechům a Rusům NAPROSTO odporné?!
  Chcete je prosazovat na úkor našich zdravých hodnot západoasijských, jež jste zde prosazovali tak dlouho a tak věrně?!
  Nu, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce NR?!

  Nezapomínejme, že po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace přijde čas účtování: Po humánním odsunu a znárodnění proběhnou prověrky, prostě oddělíme – opět – zrno od plev.
  A kam zařadíme, my komunisti a putinisti, zarputilé kněžoury i tzv. laické křesťany?
  Nu kam asi, drazí soudruzi a soukmenovci?
  Snad mezi nás, nás komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty?!
  To ANI NÁHODOU, přirozeně!
  Tmáři, přisluhovači Západu, Pravdoláskaři, kavárníci nebudou mít mezi námi místo, ani kousíček!
  A co jiného je křesťanství, než ZARYTÁ Pravdoláska?!

  Takže, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce NR, vzpamatujte se včas, ve svém vlastním zájmu.
  Děkuji Vám předem.

  Hlavně už NIKDY nezapomínejte na NEJSLAVNĚJŠÍ výrok Vůdce všeho Slovanstva a našeho budoucího s.s. Osvoboditele:
  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také text u článku o tzv. hedvábné stezce nebyl špatný, páč zmiňoval ruské právo na správu Božího hrobu, které mu byly upřeny Krymskou válkou! Bylo by dobré to tam obnovit! - http://www.novarepublika.cz/2018/12/jak-se-nove-hedvabne-stezky-propojuji-s.html?showComment=1545804619802#c442811837238937091

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.