Reklama

pondělí 31. prosince 2018

Jsme opravdu tak dobří…. ?

Přemysl Votava
31. 12. 2018
Slyšíme z úst politiků i ekonomů, že české ekonomice se daří... ! Pokud je to pravda, tak je to ten nejkrásnější dárek od nás občanů, České republice k jejím 100. narozeninám.


Dnes i ten největší škarohlíd přiznává, že naše republika vzkvétá. Bývalá šeď měst i vesnic dostává novou barevnost, také naše výdělky rostou, starobní důchody již nejsou almužnou. Chlubíme se nejnižší nezaměstnaností v celé EU. Supermarkety nestačí náporu kupujících. Zimní dovolenou trávíme v Alpách, v létě jsme často v exotických destinacích. Nezakrýváme, že ne všechno se třpytí. Bojujeme za svoji plnou suverenitu. Na poli domácí ekonomiky, hledáme cestu k oživení venkova. Česká republika to není jen Praha, to je i plnohodnotný život i v té poslední podhorské obci.

Také v EU nás chválí, plácají nás po ramenech, jací jsme to chlapíci… přesto doporučuji nenechat se ukolébat. Z jejich rétoriky cítíme faleš, jsme pro ně stále jen ti „druzí z Východu….“ Tedy laciná pracovní síla a místo pro odbyt jejich výrobků a služeb. Když nás potřebují, tak nás poplácávají…. Zároveň v Bruselu rozhodují, co pro nás je a co není správné. I jejich politika sankcí vůči Ruské federaci, nebyla upřímná, zcela jednoznačně jde proti našim tradiční obchodním vztahům s Ruskem. Tedy proti našim ekonomickým zájmům ! I zde musíme hlasitě připomínat naši suverenitu.
Letošní rok byl pro nás výjimečný, oslavy zrození republiky byly nejen v každém městě, byly i v té nejmenší vesnici. I dnes, dva měsíce po znovuotevření Národního muzea, stojíme hodinové fronty před vstupem do této historické budovy. Denně přijíždí školní výpravy i lidé z těch nejvzdálenějších měst i vesniček.

Miliony turistů z celého světa oceňují nejen krásy naší vlasti, naši kulturu, historii, ale i slovanskou pohostinnost a upřímnost. Dnes postupně doháníme ty „bohatší,“ ekonomicky vyspělé západní státy, které mnohdy zbohatly na své koloniální minulosti a tak velice často rozhodovaly i o bytí či nebytí jiných států. I my máme své historické zkušenosti a ty jsme jim také nedávno připomenuli. Každému také říkáme, nikoho jsme nekolonizovali, ale to své, jsme vždy důrazně hájili. Nestavěli jsme před protiruské legie, naopak naši hrdinové umírali na všech frontách druhé světové války za svobodu svou i jiných národů….

Již jsme si zvykli, že volby jsou demokratické, vítězí tedy vůle občanů ! Schází jen respekt k výsledkům voleb. Letošní přímá volba prezidenta, byla toho důkazem. Nerespektování vůle občanů, je pohrdáním demokracie, tedy návratem do minulosti. Proto připomínáme, věru stále těm stejným, že nenávist, či zaslepenost, nesmí být jejich programem. Jak to říkával prezident TGM, „ …. tož demokracii máme, ještě mít tak ty demokraty ! “ Jak platné a výstižné pro dnešní dobu. Zejména pro ty stále stejné nespokojence, ….

autor je mpř. Národních socialistů

52 komentářů :

 1. Autor je jistě dobře situovaný občan. Znám mnoho jiných, u kterých se onen blahobyt neprojevuje.

  OdpovědětSmazat
 2. Naše republika vzkvétá přibližně rychlostí výstavby dálnic a silnic, která je výrazně nižší než rychlost růstu ceny bytů , nájmů a dalšího zboží , jehož kvalita je stále nižší než na západ od našich hranic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jste člověk s poruchou osobnosti, grafoman a typoman. Doporučil bych vám psychiatrickou léčbu, možná se s tím dá ještě něco dělat.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Vskutku souhlasím s tím, že v normální společnosti by osazenstvo parlamentu a politructví od vlády až po obce nemohlo být složeno z těch, co umožnili rozkradení 7,5 bilionů Kč majetku občanů a kteří, jako poskoci kapitálu ročně stát dále okrádají o dalších 350 miliard - zcela bez studu a hany. Největší špinavci národa jsou soustředěni do politických partají, především zlodějské a diktátortské pravice. Ožralci, zločinci, klevetníci a cirkusoví klauni. Ale i v Česku se jednou občané zvednou k odporu a vyrazí třeba v zelených vestách proti útlaku, proti decimování národa, jeho tunelování, proti otroctví, ponižování, ale to už nebude onen mírumilovný Únor 1948!

   Smazat
  5. A přitom cesta k nápravě je tak snadná! Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci.
   Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku.
   Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč si nedáš pokoj s těma kravinama alespoň na Silvestra ty blbče? Vždyť je to hrozný - začni se léčit, ta demence se bude stupňovat.

   Smazat
  2. Proboha, kdy už ti konečně dojde, ty trapný vygume, že ty tvoje hovadiny nikdo nečte?

   Smazat
 4. Pan Votava si správně měl vzít čelenku a konstatovat, že právě vykouřil s bílým otcem z Bruselu dýmku míru a že otec vzkazuje, že má Čechy rád jako své vlastní děti a bude o ně pečovat, slibuje zařídit pro ně dostatek místa na prérii a možná i nějaké ty zubry v konzervách. Ale pan Votava místo toho povídá něco v tom smyslu, že je to skoro okay, akorát se něco nepovedlo kvůli malé asertivitě.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak se máme dobře je vystiženo nejefektivněji na zpravodajském serveru "novinky.cz". Žádný politický skandál alespoň v období svátečním. Myslíte, že vyčerpali veškeré zásoby tragických událostí, o kterých mají potřebu své čtenáře informovat v období kolem vánoc, Silvestra a Nového roku? Mrtví na silnicích, ubodaní, znásilněné, utopenci, uhořelá pětiletá holčička, další uhořelí, utýrané dítě, utýraná zvířata - zdá se čtenářům toto normální? Proč tím lidi v období svátečním otravují? Je to trest za to, že někdo otevře počítač - Seznam.cz a už na něho útočí Novinky a Super.cz a další hnůj se všema těma kravinama? Obdivuji lidi, kteří dokážou k takovým info i přes všechno diskutovat, to už se úplně vymyká normálu. A teď k věci - ale jo, určitě se máme dobře, a nejen dobře - máme se děsně dobře. Za 14 dnů už to nebude pravda, nastoupí hrozby válkou a směšná politická mediální masáž. Jako vždy. Máme z čeho čerpat, z čeho posilovat své duchovno.

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Votava se pokusilo silvestrovský vtip.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to určitě. Dobří budeme až nám budou všichni podvraťáci nadávat a hrozit nám, asi jako Orbánovi. Je mu jedno že je Maďarsko malé, má málo obyvatel, jede sytémem, já pán ty pán, nač lézt někomu, kdo to navíc ještě s námi nemyslí dobře, do prdele. Jedině to je ten jediný správný způsob k suverenitě, spolupracovat se stejně smýšlejícími a všechno na rovinku, žádné podrazy a oblbování. Možná naivní názor. Aottj.

   Smazat
 7. Zbortěné harfy tón, ztrhané strůny zvuk
  zašlého věku děj,umřelé hvězdy svit
  zašlé bludice pouť, mrtvé milenky cit
  zapomenutý hrob, věčnosti skleslý byt
  vyhasla ohně kouř, slitého zvonu hlas
  mrtvé labutě zpěv, ztracený lidstva ráj
  to dětinský můj věk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, nesmiřitelné rozpory rozdírající společnost stejně jako za Máchy

   Smazat
 8. Hluchota a slepota prorůstá celou českou republikou. Kupodivu nejméně jí trpí ti nejstarší. Pan Votava je vyjímkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V padesátých letech minulého století byli propagandě imunní bývalí poddaní dvou posledních císařů... dnes jejich vnuci, pamětníci let padesátých.

   Ten "radostný" odpad níže si s tím svým hnusem nedá pokoj ani ve svátek. Asi mu Janda slíbil silvestrovskou prémii.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. za takový výron Radosta je nejmíň pět tisíců. Tohle smolit zadarmo přece není možné. Pořád stejný kánon

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě, pořát dokolečka totéž. Pochybuji upřímně, že by za takový výkon prostý invence byl někdo ochoten platit.

   Smazat
 11. Pýcha předchází pád. Veselí Emeriky před rokem 1929 toho příkladem. Ponechávám tak jak jsem to napsal k přemýšlení.

  OdpovědětSmazat
 12. Sem nemá cenu lézti; samé kecy blba Radosty a věcná diskuse ŽÁDNÁ...samý ANONYM, zbytečně ukrytý a to hovádko Boží má zde PRÉ; hnus Velebnosti, to bych se radši propadl do nám dlužícího Německa!!! Kdy už se někdo probere z letargie a zavelí frau Merkel: "Tak kdy už konečně uzavřeme tu Mírovou smlouvu, madam??? No, abyste nám konečně zaplatili válečné odškodnění za I. i II. světovou válku a období okupace, vážená představitelko dlužné země!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Autor má v mnohém pravdu. To je zhruba uvedeno tučným tiskem. Jádro EU, tedy státy, jejichž silné ekonomické postavení stojí na jejich koloniální minulosti, tlačí i ostatní evropské státy, jmenovitě střední Evropu, také do pozice kolonií. To je patrné z toku peněz, přesněji jeho odtoku z našich zemí, do jejich. V reálu nemají zájem na tak halasně vytrubovaném vyrovnávání životních úrovní. Jestli ty peníze, nyní používají na rozvracení svých států, výměnou obyvatelstva za africké, nám je nenahradí. Naše ekonomika by neměla být jednostranně napojena na nejvyspělejší/koloniální státy EU a neměla by se nechávat odřezávat od dalších světových trhů, nějakými hromadnými sankcemi vůči zemím, které nám nic neudělaly.
  V částech, které nejsou vytištěny tučně, se píše o tom, že „my“ se máme stále lépe a doháníme ty vyspělejší. Něco na tom může být, jenom bude problém v tom, jaká část obyvatel republiky, se v tomto hodnocení, může zařadit do té kolonky „my“. Řekl bych, že podstatnější je, že se stále rozevírají příjmové nůžky. To bych nepovažoval za žádoucí, či dokonce chvalitebný vývoj, nýbrž za velký nedostatek současného vývoje. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady se každý tupec může podívat, jak se máme dobře.

   https://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/dluhova-statistika/struktura-a-vyvoj-statniho-dluhu

   Smazat
  2. Anonymní1. ledna 2019 14:36
   To je ten náš „blahobyt“, žití na dluh. To by nás asi předkové, pořádně vytahali za uši. P.K.

   Smazat
  3. Hodina pravdy se přiblížila.

   Smazat
 14. Pan Votava decentně pominul fakt , že jsme se po hadráku 89" stali kolonií Západu . To co naši předkové v minulosti vybudovali a dokázali nám ubránit tak to pohadráková politická zkorumpovaná j/elita předala Západu bez boje . Jak dlouho ještě bude blahobyt v zemi , která zničila svoji soběstačnost ve výrobě potravin , zlikvidovala svůj vyspělý průmysl , školství ...??? Toť dobrá otázka pro pana Votavu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak dlouho ještě bude blahobyt v zemi , která zničila svoji soběstačnost ve výrobě potravin , zlikvidovala svůj vyspělý průmysl , školství?
   To vím naprosto přesně. Tak dlouho, dokud západní koloniální státy nepostihne pořádná krize a dokud my budeme skákat tak, jak oni pískají.

   Smazat
  2. 9:10 Nevím o jakém blahobytu tu žvaníte. Kdybychom chtěli zrušit státní dluh, tak bychom všichni museli pracovat 1.5 roku zdarma.

   Smazat
 15. Votava se zasnil a promluvil.To bude koukat až prcitne.Ale v jednom má článek pravdu.Je zbytečné se neustále stresovat a ty blbečky co nás stresují je potřeba zničit(Kalous ušatý,Štětináč,Janda pták)a bude zase fajn .Lidi nenechte se otrávit těmato blbama a myslete pozitivně.Blb zůstane vždy blbem.

  OdpovědětSmazat
 16. Podle inflace,růstu dluhů,exekucí a tím i kolísavé kurzy koruny,značí o malém zlepšení hospodářství ČR.Takže autore,,když se tak dobře daří ČR,proč se zdražuje elektřina a tím se pak zdražují všechny výrobky.

  OdpovědětSmazat
 17. my sme síce kolónie nemali, ale presne ako majú Západniari v genetike, sme sa kolóniami stali,

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Votavo, zásadně budu hovořit jen za sebe i když mnoho postojů mne spojuje s "nevzdělanými sockami". Podle klasifikace "Demokratického" bloku, mám patřit k nim.Jsem majitel (děďictvím) rodinného domu v Praze a majitel poctivě získaného akademického titulu. Vadí mi, že i vy jste podlehl fantomu šťastného, dobře fungujícího státu. Poslouchejte jen náš rozhlas a jeden den se dozvíte, že narostl dluh občanů na 1,3 bilionů, samozřejmě existuje ještě dluh firem a státní dluh. Ten samý den nám pan Šdílo v rozhlase zvěstuje tutéž radostnou zprávu " jak dobře se máme". V televizi se dozvíme, jak se nám zvýší platy, neuvede se, kolik z toho odevzdámě díky inflaci. No pane Votavo nic ve zlém, erare humanum est. Poslední dodatek, chválíme se za lidskost, kterou dokazujeme (i já) ve všech předvánočních sbírkách, ale většina z nich je vkastně dluhem státu (doplatky ke protézám).Nejsem proti sbírkám, ale jen ve výjimečných případech (hornická katastrofa). Doufám, že jsem vám zjednodušeně vysvětlil, proč s vámi nesouhlasím a proč se cítím dobře, mezi tou částí společnosti, která je převálcovávána,jako nevděčná nevzdělaná a často i líná. Žijeme v post faktické době, ale k orientaci v ní stačí prostý selský rozum. Dám radu, nepodceňujte obyčlidi, vox populi, vox dei. NN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opakovaná lež se stává pravdou. Tčešská ofce, tóprá ofce.

   Smazat
  2. Ó my se máme, máme mísu masa. Máme ojetou Feldu a starou almaru.

   Smazat
 19. Ano, jsme dobří - idioti, nádeníci Západu_: kolik set miliard odpluje z Česka ročně, místo do platů domácích? Tak banky si odvezou přes 80 miliard, akcionáři dalších 50 miliard, zahraniční pracovníci 47 miliard, daňové ráje 75 miliard, do kasy EU 25 miliard.... suma sumárum to těch 320 miliard/rok hodí, děleno 10 miliony občanů - tedy o to by se zvýšila úroveň a aspoň jen o slepičí krok - když to píši na Nový rok - bychom propadali dále a hlouběji třeba za Německem.
  Kavárna namítne: nikdy jsme se neměli tak dobře, aniž by vysvětlila koho míní tím MY. Zda také žebráky, bezdomovce, děti, co nemají na oběd.... nebo jen ty, co k tučným platům berou ještě dotace, dotace, dotace... z daní těch, na kterých se škudlí. Ostatně můj otec se měl lépe než jeho otec a ten zase než jako jeho děd a já se mám lépe než se měl můj otec. Můj praděd nevěděl ani co jsou to banány, můj děd neznal kokos, můj otec neznal paraořechy. Ale měli se hůře? Ano, všechny stihla nějaká velká války, ale i mne 3. světová. Jak je to se svobodou cestování? Můj praděd se dostal nejdál do okresního města a na pouť na Velehrad., můj děd navštívil zemské hlavní město, můj otec byl 6 x v zahraničí a já jsem byl ještě za socíku více než 20krát u moře a 4x na "západě". Můj bratr jako invalida + rentiér + pobírající dotace jezdí dnes po celém světě aspoň 6 měsíců v roce, především do USA, obou Amerik, do Austrálie..... Vše je relativní, já totiž nejezdím, co jsem šel do důchodu v 79 letech nikam, nemám na to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.

   Smazat
  2. 10:20 Sorry, slíbené řešení jsem zapomněl!:) Je ZDE - https://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Smazat
 20. Milion exekucí. Existenční minimum 2200Kč. Tržní bydlení mimo dosah většiny národa (neexistence soc. bydlení). Tisíce dětí v ústavech. 75% lidí v dluzích. Ano, tak "dobře" se máme. Respektive, jsme stále stejně neschopní. Výsledky naší kolosální neschopnosti pak obvykle na někoho jiného svádíme. Ten pak může za to, že se nám nedaří. Poslední viník je Brusel. Tam je třeba upřít zrak. Tam se musí hledat původ našich nezdarů. Ale je to především naše hloupost, že nejsme schopni vytěžit ze členství v EU více. V podstatě je s podivem, proč tam vlastně stále jsme. Od začátku jsme potížisté, kterým se nic nezamlouvá. Samozřejmě, nemusí každému státu jít všechno vhod, ale nám nepasuje nic. Jiné státy, které vstupovali s námi a byli 30 let za námi jsou nyní před námi. V Bruselu dokážeme jen otravně a neustále poštěkávat, jako to dělali naši zástupci kdysi ve Vídni. Nebo ještě lépe, bonzovat sami na sebe. Když nás Slováci opustili (co jim jiného zbývalo, když Pragocentrismus né a né alespoň polevit), byli tak na úrovni Kosova, ne-li hůře. Dnes chodí do centrály v Bruselu (na rozdíl od nás) hlavním vchodem. V peněženkách mají světovou měnu. Jenže Slovensko hodlalo od samého začátku vytěžit ze členství maximum. A povedlo se. My na to jdeme od lesa. Všichni okolo můžou za naše problémy a žal zapíjíme alkoholem. V pití jsme dokonce poskočili na druhou příčku na světě (Rusi propadli mimo "bednu").

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:39 Systémově korupční projekt sloužící k promísení ras a degeneraci národů, připomínající spíše grotesku, může chválit jen nemyslící idiot.

   Smazat
  2. 13:39
   Alkoholový progres nám pomáhají plnit Alkoholoví turisté. Žel ani z toho netěžime zisk, neb všechny velké pivovary (snad krom Budvaru) jsme prodali do ciziny. Přeji vespolek vám a našemu státu vzkvétání

   Smazat
 21. Bohužel,i já se musím připojit k negativním reakcím(viz 11:13,12:14)na tento článek.Je smutné,že i tak nepochybně inteligentní člověk jako je pan Votava ješté za 30 let nepochopil,že úroveň a kvalita života se nedá posuzovat podle naplněných vozíků před různými markety.To je totiž pouhé pozlátko!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tak pane lépe se mají jen „lepšolidé"a je jim to málo a chtějí moc a proto jsou nespokojení.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:50 - Takže Putin je naše záštita proti EU a NATO. Jenomže my jsme členy EU a NATO, tudíž její součásti. Putin není. Proto prosím o vysvětlení, v čem a jako nás může Putin zaštitovat proti EU a NATO - proti nám samým.

   Smazat
  2. Putin se připravuje na obrannou válku s NATO a ve zbraňových systémech Rusko pod jeho vedením posílilo tak, že jestřáby z NATO si zatím na válku netroufají. Tudíž Putin a Rusko nás chrání proti zločincům, psychopatům a dobrodruhům z našich vlastních NATO-řad. Kapiš, šulku?!

   Smazat
  3. 10:07 Myslíš tuhle bandu putleroffskejch mordýřů? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   S tou si hravě poradí Postradatelní! Kapiš, rudoprde?

   Smazat
 24. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 31. prosince 20:07.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 25. Jsme DĚSNĚ chudí, od smrti hladem nás zachraňuje Veliké Rusko a ČLR, nezištně!

  Naše Vlast nevzkvétá, již skoro třicet let.
  To je holá Leninsko-putinsko-babišovská pravda.
  Ano, příští rok tomu bude již 30 let, kdy dočasně ustoupil socialismus z naší vlasti.
  Ano, po Prohraném listopadu byla naše vlast zatažena – DOČASNĚ – do Evropy.
  A Evropa není místo k životu a budování, pro nás roduvěrné Čechy a Rusy.
  V Evropě je těžko žít a snadno umřít – pro nás Západoasiaty.

  Proto jsme si zvolili oba naše národní Vůdce – našeho Miloše a našeho Babiše – aby nás z evropských močálů vyvedli zpět do našich rodných skalin a lučin.
  A samozřejmě: Našim Vůdcům jsme dali jasně na srozuměnou, že nás mají vést dál - do širých ruských stepí, do rodiště našeho západoasijského národa, odkud nás vyvlekl Praotec Čech sem do Podřipska.

  A naši národní Vůdcové nás tam taky vedou; proto je milujeme, proto je budeme volit pořád a pořád a furt.

  Jenže ani geniální inženýři politické ekonomie a marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu (jako oba naši národní Vůdcové) nedokážou RYCHLE změnit kapitalistickou bídu v příslovečný socialistický blahobyt.
  Proto je nám pořád ouvej.
  Proto pořád hladovíme.

  Naštěstí si toho včas všimli Vůdcové ještě vyšší: Veliký soudruh Si Ťin-pching, generální tajemník Ústředního výboru KSČ a prezident ČLR, a především Vůdce NEJVYŠŠÍ, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  Tito Vůdcové světového proletariátu, když viděli naši bídu, naše zoufalství, naše vyhublé děti – tak nařídili svým soudruhům a molodcům, aby nám OKAMŽITĚ pomohli.
  A pomoc přišla, ve formě OBŘÍ obchodní výměny mezi ČR a ČLR, a především samozřejmě mezi ČR a Velikým Ruskem.
  Ano, nebýt této nezištné pomoci, tak nám už není pomoci – tak nás vysílilo bezuzdné kapitalisticko-demokratické vykořisťování člověka člověkem.

  Snad už v nadcházejícím roce přijde – mimo ruské pšenice a čínské rýže – i nepřemožitelná Armáda Ruské federace.
  Až přijde, tak nám bude zase dobře, jako po předcházejících příchodech v letech 1945 a 1968:
  1. naše vlast se PLNĚ vrátí do Západní Asie
  2. Milošovy dekrety znárodní majetek lepšolidí, celonárodní podnik Agrofert se o něj dobře postará
  3. menšiny budou humánně odsunuty z naší země resp. rovnou pod naši zeminu
  4. lepšolidi dílem zrádně emigrují do Evropy, dílem pokorně přijmou spravedlivý trest

  A nám horšolidem bude KONEČNĚ OPĚT tak dobře, jako bylo před Prohraným listopadem: Naše vlast bude opět vzkvétat, a mezi těmi květy půjdeme - my horšolidi – radostně vstříc šťastným zítřkům.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 26. Za exekuce si můžete sami!
  Jak pravil náš MILOVANÝ národní Vůdce Miloš: „Teď zase řeknu, co bude velmi, velmi nepopulární. Jestliže někdo je zadlužen a v důsledku tohoto zadlužení je na něm exekuce nebo několik exekucí a jestliže si nakupuje zboží, které nepotřebuje a není schopen se postarat sám o sebe, tak byť je to tvrdé, tak řeknu, že tito lidé si za to většinou, neříkám všichni, ale většinou mohou sami.“

  Prostě: My horšolidi, volící naše národní Vůdce Miloše a Babiše, se do exekucí NIKDY NEDOSTANEME - protože jsme chytří.
  Což dá rozum nám všem komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům: Kdybychom nebyli tak chytří, jací jsme, tak si své národní Vůdce nevolíme ani pod namířeným samopalem, že.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  ------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 1. ledna 2019 20:15) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.