Reklama

sobota 29. prosince 2018

Kanada těžce zaplatí za to, jakou roli sehrál Trudeau v banditismu USA proti Číně

Meng Wan-čou, finanční ředitelka Huawei
Finian Cunnigham
29. 12. 2018  ICH, překlad Zvědavec
Ať chcete nebo ne, musíte si klást otázku ohledně politického důvtipu kanadského premiéra Justina Trudeaua a jeho vlády. Zuřivá reakce Číny kvůli zatčení vyšší manažerky telekomunikační společnosti způsobí vážné škody kanadským národním zájmům.
Trudeauovo podlézání Spojeným státům a plnění jejich požadavků se již velmi negativně odráží na kanadské ekonomice a celkového obrazu na mezinárodní scéně.

Kanada zadržela - jménem Washingtonu - Meng Wan-čou, finanční ředitelku čínského telekomunikačního gigantu Huawei, což se jeví jako bezostyšný případ toho, jak Američané jednají politicky a zlomyslně. Pokud se zdá, že se Američané chovají jako bandité, pak Kanaďané jsou jejich přisluhovači.

Wan-čou zadržela 1. prosince kanadská federální policie, právě když měla nastoupit ve Vancouveru do letadla. Byla jí údajně nasazena pouta a byla odvedena ponižujícím způsobem, který šokoval jak čínskou vládu, tak média i veřejnost.

Ředitelka společnosti byla od té doby propuštěna na kauci ve výši 7,4 milionu dolarů, až do dalšího soudního řízení. Nyní je v podstatě v domácím vězení v Kanadě, na kotníku má připevněný elektronický náramek.

Aby toho nebylo málo, dokonce není ani jasné, za co je Wan-čou stíhána. Americké úřady tvrdí, že je obviněna z porušování amerických sankcí proti Íránu, neboť uskutečnila v souvislosti s telekomunikacemi obchod s Teheránem. Existuje předpoklad, že Kanaďané zatkli Wan-čou na žádost Američanů. USA však dosud nevydaly příkaz k vydání. To může trvat měsíce. Mezitím bude žít čínská podnikatelka v omezených podmínkách, bude se na ni vztahovat zákaz vycházení, bude jí odepřena svoboda.

Kanadský právní expert Christopher Black řekl, že není důvod k zadržení Wan-čou. Otázka amerických sankcí vůči Íránu je irelevantní a nemá žádný základ v mezinárodním právu. Američané jen uplatňují své pochybné vnitrostátní zákony vůči třetí straně. Black uvedl, že Kanada z toho důvodu nemá žádnou povinnost uplatňovat americké zákony, týkající se Íránu na svém území, zejména vzhledem k tomu, že Ottawa a Peking mají své vlastní samostatné bilaterální diplomatické vztahy.

V každém případě jde o to, že Američané používají právní mechanismy k zastrašování a potlačování obchodních konkurentů. Po několika měsících dal Washington jasně najevo, že se zaměřuje na čínské telekomunikační konkurenty jako na komerční konkurenty ve strategickém sektoru. Tvrzení Spojených států, že Čína používá telekomunikaci ke „špionáži“ a „infiltraci“ americké národní bezpečnosti, jsou jen falešné propagandistické úskoky, které podkopávají jejich obchodní rivaly prostřednictvím špinavých prostředků.

Na základě neopatrných komentářů amerického prezidenta Donalda Trumpa, které uvedl tento týden pro agenturu Reuters, že by „osobně zasáhl“ v případě Meng „pokud by to pomohlo obchodním hovorům s Čínou“, se zdá zcela jasné, že finanční ředitelka společnosti Huawei má být trumfem při vyjednávání. Bylo to tiché přiznání ze strany Trumpa, že Američané proti ní nemají ve skutečnosti žádnou právní žalobu.

Kanadská ministryně zahraničí Chrystia Freelandová se vrátila k režimu omezení škod poté, co Trump pronesl hrubé komentáře. Řekla, že případ by neměl být „politizován“, a že by to nemělo zasahovat do soudního řízení. Jak ironické.

Celá záležitost byla zpolitizována již od samého začátku. Zadržení Meng, nebo jak to nazývá Christopher Black „držení rukojmí“, má na svědomí agenda Washingtonu, týkající se sužování Číny z obchodních důvodů, pod právnickou záminkou, která se údajně vztahuje na íránské sankce.

Když Trump svými slovy - že „pomůže osvobodit Wan-čou“ - odkryl cynické sledování osobního prospěchu, potom si Kanaďané uvědomili, že zároveň vyšlo najevo, jací jsou přisluhovači amerického banditismu. To byl důvod, proč Freelandová byl nucena rychle zaujmout předstíraný úzkostlivý postoj ohledně právní bezúhonnosti.

Kanadský premiér Justin Trudeau prohlásil, že si nebyl vědom žádosti o zadržení Wan-čou ze strany USA. Trudeau nemluví pravdu. Kvůli tak ostře sledovanému zásahu proti čínské, vysoce postavené finanční ředitelce Ottawa musela být plně informována Američany. Právní odborník Christopher Black se domnívá, že Trudeau musel vědět o blížícím se spiknutí vůči Wan-čou, a navíc si myslí, že ​​se na tom osobně podílel.

Co Trudeau a jeho vláda zamýšleli v souvislosti s tím, aby se vymanili z provedení této odporné role pro americkou brutalitu, není vůbec jasné. Možná, že poté, co na něj Trump verbálně zaútočil na červnovém summitu G7, a řekl mu, že je „slabý a nečestný“, se Trudeau rozhodl, že bude nejlepší se posunout a stát se hodným štěňátkem Američanů v jejich špinavosti proti Číně.

Ale již se ukázalo, že Kanada velmi těžce zaplatí cenu za tuto pochybnou službu Washingtonu. Peking varoval, že to Washingtonu i Ottawě oplatí. A právě Ottawa je vůči vážným následkům zranitelnější.

Tento týden byli dva kanadští občané, jeden bývalý diplomat, zadrženi v Číně z důvodu špionáže.

Kanadští obchodní analytici také varují, že Peking může Ottawě uložit přísný ekonomický postih. Rozčarovaná čínská veřejnost začala bojkotovat kanadský export a citlivé kanadské investice v Číně jsou nyní ohroženy, neboť Peking je může blokovat. Navrhovaná dohoda o volném obchodu, kterou Ottawa a Peking projednávaly, je nyní na bodě mrazu.

A pokud Trudeauova vláda podlehne nesnesitelnému ekonomickému tlaku ze strany Pekingu, a poté se podřídí požadavku Číny na okamžité propuštění Meng Wan-čou, bude Ottawa vypadat jako patetický, zbabělý sluha Washingtonu. Reputace Kanady coby liberálního, nezávislého státu bude poškozena. Dokonce ani Číňané pravděpodobně nezapomenou na Trudeauovu zradu.

Je komicky ironické, že tato nepěkná sága má také jistý osobní rozměr.

Během 70. let Trudeauova matka Margaret - které bylo něco přes třicet let, byla společenskou celebritou, a zažádala o rozvod s jeho otcem, předsedou vlády Pierrem Trudeauem - byla často propírána v bulvárních médiích kvůli indiskrétnostem v nočních klubech. Kytarista Rolling Stones Keith Richards prohlásil ve své autobiografii, že Margaret Trudeauová byla vášnivou fanynkou kapely, a měla románky s Mickem Jaggerem a Ronniem Woodem. Její peprné eskapády a nevalná pověst zahanbovaly mnoho Kanaďanů.

Chudinka Margaret Trudeauová skončila tak, že byla rozvedená, zostuzená, finačně na dně, a vydělávala si na živobytí tím, že smolila knížky, v kterých psala úplně o všem.

Justin, její nejstarší syn, nyní zjišťuje, že být vášnivým obdivovatelem banditismu Washingtonu nepřináší nic dobrého, on sám i jeho země tím získává špatnou pověst.


Canada to Pay Heavy Price for Trudeau’s Groupie Role in US Banditry Against China vyšel 17. prosince 2018 na OCH. Překlad v ceně 408 Kč Zvědavec.


- - -


49 komentářů :

 1. Tak stejné jako u nás. Babiše peskoval čínskej ambasádor a Kanada se má potentočkovat z Chujavýho mobilu. Příště až děti ve školní jídelně nebudou žrát rýži, coby bojkot Čínskýho zboží, tak nám Čína vyhlásí válku. Čínské sračky, které jsou na jedno použití a, které se vyrábějí i za pomoci dětí by neměl kupovat nikdo. Jen to, že Čínská vláda vehementně hájí ten baznekt Chujavej mi dává tušit jak to doopravdy je. Všichni víme jak Čína kradla a krade duchovní vlastnictví firem po celém světě. Hlavně, když máme šikmookou Slávku, LuftJardu a velkovezíra, který hájí zájmy Číny a nikoliv státu kde má svůj pelech


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš má "plný gatě" často, je to člověk, který uznává jen svou peněženku. Přitom netuší, že ho nikdo ve skutečnosti nemá rád.

   Smazat
  2. Proč píšete, když nemáte co říci? Jaký je rozdíl, jestli je něco vyrobeno v Číně nebo Tchajwanu, Thajsku či Bangladéši?

   Smazat
  3. Vaše výrazy svědčí o stavu vaší mysli a zřejmě i celé osobnosti. V podstatě jste nic konkrétního nevyjádřil pouze jste si hloupě zanadával.

   Smazat
  4. 8:37 právě naopak. Doporučují občanům ČR a SR aby přestali kupovat americké zboží a začali kupovat zboží z Číny. Já si dnes jdu koupit nejlepší mobilní telefon na světě s názvem HUAWEI. Také doporučují našim lidem, aby na dovolenou jezdili do Číny a obdivovali její přírodní a kulturní krásy.

   Smazat
  5. Pro 8:37 Rýže je sice symbolem Číny, ale nejsem si jist, jestli ji Čína vůbec vyváží a naopak nedováží. Rýže se pěstuje nejen v Číně, vy inteligente, ale po celé jižní a jihovýchodní Asii, dále v Jižní a střední Americe a dokonce i v Evropě. Tvoří základ tamní kuchyně. Rýže, kterou jí naše děti ve školní jídelně (a my všichni) je s největší pravděpodbností španělská. Takže její bojkot Číně asi nijak neuškodí. Co se týče čínského zboží nelze jej bojkotovat, protože je všude. Nejen jako celý výrobek (boty, textil, elektronika), ale ve všech "západních" výrobcích jako komponenty. V pračce AEG nebude zřejmě německý ani ten štítek z logem. Největší firmy světa stěhují výrobní závody do Číny. Pracovní síla jJe tam levnější než v Moldávii a zákazníci jsou nejblíže. A co je nejdůležitější, tak fakt že Čína je momentálně největším odbytištěm "západních" výrobků. Právě bojkot kanadského zboží poškodí Kanadu nejvíce. Takže bojkotuze strany Číny se "Západ" bojí nejvíce. Způsobil by globální ekonomickou krizi. Čína je pak i největším státním věřitelem. Nejen vůči USA. Ostatně proto Trump nasadil Kanadu a ne USA. A Kanaďani za to tvrdě platí a ještě zaplatí. A každý kdo bude postupovat stejně. I my.
   Pro 9:38 Babiš rozhodně nemá "plné gatě" jak píšete. V gatích mají naděláno jeho odpůrci. A pořádně. Proto se ho snaží jakýmkoliv (i kriminálním způsobem) svrhnout. Bezvýsledně. Nevím kolik lidí má p. Babiše rádo a kolik nerado. Ale momentálně ho hodlá volit přes 30% voličů. Takže s tou neláskou to nebude tak zlé. Mnohem více lidí má nerado jeho oponenty. Ti se do Parlamentu už zřejmě nedostanou. I přes to, že je podle vašho názoru milují všichni. A p. Babiš je podnikatel a politik. A podle toho se chová. A jde mu to.

   Smazat
  6. "Největší firmy světa stěhují výrobní závody do Číny. Pracovní síla jJe tam levnější než v Moldávii a zákazníci jsou nejblíže."
   Kolik let je to starý údaj???

   Smazat
  7. jestli umíš číst
   https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/

   Smazat
  8. 8:37 - Bóže chraň tvoji hlavu ! Je tam jen zbyteček mozku a ten už nestačí na žádný argument ! Nevíš, neznáš, nekomentuj !

   Smazat
 2. Tak to je Čína je velmoc a žádná onuce teď si to kanada odskáče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je taky ten zásadní rozdíl oproti Chujlostanu! Zatímco ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může dosloužit tradičně v roli kuliů s touhle šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 3. Je čas vyhlásit jim válku! Smrt vlastizrádné Kanaďajdě Vondrajdě! Ať žije Vlastenec Plekaneeec!- https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/155329/vondrackova-a-plekanec-svatky-jim-zkazila-sikana.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plekance sem netahejte, je to ubožák. Místo aby si připravil peněženku na výživné, tak se na radu advokátů zdekoval do "stará dobrá česká vlast", aby mu spočítali podstatně nižší částky z místních příjmů. Na jeho příjmy z hokeje si dělá nárok další celebrita, tentokrát zchudlá tenistka.

   Smazat
  2. co pořád řešíte s tím plekancem? kdo to vlastně je že o něm pořád píčou?

   Smazat
 4. 8:38 tak si dej doma na zeď obraz Maa a zavři pysk ty onuce. Když nemáš svou hrdost, že si Čech, tak běž makat za Čínskou prosperitu.

  OdpovědětSmazat
 5. Víte co, kupte si jejich mobil a uvidíte proč tolik povyku. Já ho dostal k Vánocům, sice trochu drahý ale já to neplatil. Za kvalitu se holt platí a proto ta firma dobývá svět. Když mi bude dobře sloužit, může na něm být klidně i portrét Maa. A že mě odposlouchávají? Klidně. Už před pár lety Američané odposlouchávali miliony Španělů, Francouzů, Němců, tam dokonce i premiérku...Jestli budou Číňani odposlouchávat můj rozhovor s milenkou je mi jedno. Hlavně když to neprásknou manželce! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:08 Pepíček blbeček stále mezi námi :-)

   Smazat
  3. NSA a další americké tajné služby odposlouchávají prakticky celý svět - pořád. Jeden z jejich programů - Masožravec - funguje již desítky let (jakákoli elektronická info jde do jejich serverů, ale nestíhají třídit a nemají lidi)- nejen proti "terorismu, ale i pro vykrádání technologií. Američany štve, že se nemohou tak lehce dostat do čínských technologických zařízení - Čína podal cca o 1 500 000 patentů než ostatní svět v r. 2017. USA ujíždí technologický rychlík - holt, nemohou už vykrádat jako obvykle. Už pro ně nepracují nejlepší mozky mozky světa jako v době,kdy si je kupovali jako na běžícím pásu. Holt, tato doba skončila !

   Smazat
  4. 11:08 večer jste mně neodpověděl, tak zopakuji dotaz: přes víkend máte čtyřiadvacetihodinové služby?

   Smazat
  5. 13:15 Žádáte odpověď od idiota? To se načekáte.

   Smazat
 6. Pro 8:56. Maa mám na zdi jako i jiné představitele světové politiky a pracuji pro zahraniční firmy. Přes to se cítím být
  možná větším vlastencem a Čechem než Vy. Martin

  OdpovědětSmazat
 7. 9:33 ono to někomu vadí, že má číňam ucho na telefonu, když volá někomu jinému.Když už i ty připouštíš, že Čína nehraje fér, tak proč se zastaváš těch asiatů. To už máš ta pokřivenej charakter jako oni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že mají Číňani "ucho na telefonu" tvrdí Američani. A jejich poskoci to po nich opakují, i když tomu nevěří. Stejně jako s tím Novičokem. Všichni normálně uvažující lidé viděli, že jde o zoufalou frašku a politici přesto tvrdili, že tomu věří. A tvrdí to dodnes, i když se ta blbost rozsypala jako domeček z karet. Tady je to úplně stejné. "Ucho na telefonu" mají Američani a už řadu let. Odposlouchávají koho se jim zlíbí a to včetně vrcholných politiků !spřátelených" zemí. Sami se k tomu přiznali. Mají na to speciálnéí agenturu ANSA. A také veřejně prohlásili, že s tím nehodlají přestat. Ale to jsou veřejně známé věci, tak proč zde nemluvíte o charakteru?

   Smazat
 8. J.Trudeau je, stejně jako mnozí politici u nás,
  pouhá loutka,ovládaná svým americkými páníčky.
  U nás ještě navíc Bruselem a Německem.

  Pro své image si musí, tento buzík nalepovat obočí,
  jeho kolega ve Francii,další úchyl,tráví hodiny denně
  zkrášlováním, aby byl hezký nejen pro své přihřáté negry,ale hodný chlapeček pro svou o desítky let starší manželku.

  Metody provokací proti nepohodlným zemím jsou sice stále sofistikovanější,ale já osobně řadím tuto do stejné kategorie jako novičok,nebo ukrajinský kvikot o narušování suverenity(když žádnou nemá) a agresi ze strany Ruska.
  Vždy jde o jedno :
  poškodit určitou zemi hospodářsky, získat na svou stranu vlivné koordinátory veřejného mínění -státní propagandu,
  no a samozřejmě uvalit sankce.

  Tak jednoduché je to, pane Novák.

  OdpovědětSmazat
 9. Tady nejde o to, jestli Čína chce někoho odposlouchávat, nebo ne. Jde o to, že do Čínských procesorů nemají přístup USA, které mají celosvětovou odposlouchávací síť. Dokonce mají pět center, kde se zaznamenávají všechny telekomunikace včetně mobilních telefonů. Prý kvůli boji proti terorizmu. Do těch čínských nemohou a tak ječí o čínském odposlechu. Čína jen zase o kousek omezuje moc USA ve světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bing-Ho. Hwei má procesory VLASTNÍ KONSTRUKCE a nejspíš poslali NSA s požadavkem na bdoor do prdele.

   Smazat
  2. Přesně o to jde!!!

   Smazat
 10. Jde v principu o to že pokud vyhlásí někdo embargo na zboží jiného státu tak se to nemůže vztahovat na jiné státy a přidají jen řiťolezové. Měly plnou hubu volného trhu a takto to dokazují. Jinak JUSESJ vykrádá duševní vlastnictví celého světa již dvě stě let přetahováním vědců.

  OdpovědětSmazat
 11. Cinani v civilizovanem svete jdou do prdele. Diky tomu, ze maji svuj vlastni standard LTE a 5G, se tak ve svete ani neuchyti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chudáku, vždyť je to právě naopak !

   Smazat
  2. Zbytečně převracíš info. Huawei je prakticky světovou jedničkou IT technologie pro civil, ale nevíme vůbec jak daleko je vojensky. Útržky o kvyntových počítačích, navazovaná kvantová spojení na největší vzdálenosti na zemi a pod vodou, nikdo jiný to neprovedl na větší vzdálenost, kvantové spojení s družicí. O USA se pravilo, že to co dostanou civilisté je 10let za vojskem. Jak to chodí v Číně nevíme. Vršek čínského ledovce vidíme u Huawei a ZTE. Čína vybudoval 350 000 stanic 5G a USA jen 30 000 !!!

   Smazat
  3. Ano, Čína také pracuje na spuštění nezávislé internetové sítě.
   Toho se Američané bojí nejvíce.
   Tuším že tahle hlasitá aféra je nejlepší reklamou pro nové technologie.
   Jestli v budoucnu budu pořizovat jakýkoliv
   komunikační aparát, začnu srovnávat parametry s Huawei *

   Smazat
  4. Ty si muzes koupit nanejvys naslouchatko, hluchy rudy dedecku.

   Smazat
 12. Když se dva perou, třetí se směje. Čína velmi rychle ekonomicky i vojensky roste. A asi to není moc dobře. Je to nejlidnatější země na světě. Pokud k by k tomu Číňané přidali ještě nejlepší zbraně, mohli by jsme se dočkat dost nepříjemného překvapení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeme li chtít zničit Rusko vyhlásíme Číně válku. Až přijdou na naše hranice, tak se jim omluvíme! Socialistický vtip...

   Smazat
 13. Výborné některé příspěvky,díky.
  USA jen prokázali o co jim jde a že to taky jde.
  Proto si myslím,udělat takovou reklamu výrobkům Huawei a zadarmo,jakou udělali USA této firmě,pěkně děkuji,už vím co si mám kupovat.

  OdpovědětSmazat
 14. Trudeau musí poslouchat USA na slovo, když pro nic jiného, tak jenom kvůli těm americkým mezikontinentální raketám s jadernými hlavicemi, které mají zakopány v těsné blízkosti hranic s Kanadou. Chtěl bych vás vidět na jeho místě, jak byste neposlouchali :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, Trudeau je vlastně chudák, co si teď počne. Celý svět je dnes ekonomicky provázaný. Je to například, jako by vám soused každý rok na podzim dával zadara hrušky a švestky. No pakmu určitě neřeknete ne, když bude po vás chtít pohlídat kozu. Když ta mrcha mezitím dalšímu sousedovi, který vám pravidelně půjčuje na pivko v hospodě, sežere ze zahrádky salát, tak jste v pěkné pasti. Musíte si vybrat. Buď přestanete chlastat pálenku, nebo pivo. A to bolí!

   Smazat
  2. 13:01 Frau Merkel by mohla vyprávět (kdyby mohla), co znamená Patriot Act a jak musí poslouchat, protože Německo bude pod okupační správou USA až do konce tohoto století! Angele dokonce USA odmítly vydat 1200 tun německého zlata deponovaného (asi na věčné časy) na americkém území. Desítky let zlato nikdo neviděl a Němce dokonce ani nepustili, aby se na něj podívali. O sledování a odposlouchávání Angely toho bylo v médiích a na netu dost atd. Ani Angela z Berlína nebo nějaký Babiš z Čapího hnízda rozhodně nemohou mít mobil od firmy Huawei, to opravdu není možné :-)

   Smazat
 15. Těžko říct, jestli je protičínská provokace ze strany USA mezinárodním banditismem nebo terorismem.
  O roli kanadského činovníka Trudeau(a) však netřeba pochybovat.
  Lokajové všech zemí světa jsou k nerozeznání stejní.
  To i náš babuš lítá v US operaci "anti-Huawei" jak ta mucha v kalamářu ...

  OdpovědětSmazat
 16. Moc by mně zajímalo, jak by svět vypadal, kdyby si USA podmanili Rusko a Čínu.
  Asi by to bylo zase to Německo. Které vykrmené právě amerikou
  by si znovu uvědomilo svou historickou nadřazenost nad žabožrouty či anglány o Rusku nemluvě.
  Amerika slábne, Rusko nic moc, angláni se raději zavčas stahují zase za kanál. Čína je daleko.
  A kapitál bez válek nepřežije.

  OdpovědětSmazat
 17. Jsem Velký Zemanovec ale ten vtip s těma kulkama byl superní . Škoda že ho smazali . Marcel

  OdpovědětSmazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 29. prosince 16:17.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. Rozdrcení USA otevře cestu ke svobodě a putinismu i kanadskému proletariátu!

  Ano, rozdrcení USA je prvořadou a NEVYHNUTELNOU podmínkou pro osvobození světového proletariátu.
  Ano, dokud budou USA existovat, tak ani náš Doník (či jakýkoli další USácký prezident, zvolený díky Velikému Putinu, BJJP) nic nesvede s NEZMĚNITELNOU podstatou USA.

  Ptáte se, drazí soudruzi a soukmenovci, jaká že je ona nezměnitelná podstata USA?
  Inu, je to víra v tzv. Boha, se vším všudy. Tedy i s vírou v jakési „dobro“ svobody člověka, svobody jeho svědomí atd. apod.
  Prostě tzv. EVROPSKÉ HODNOTY (+jejich tvrdošíjná obrana) jsou tou nezměnitelnou & HNUSNOU podstatou USA.

  Takže: Dokud USA existují, nepodaří se nám Čechům a Rusům, nám Západoasiatům, prosadit naše zdravé západoasijské hodnoty na celém světě.

  Ovšem po definitivním rozdrcení USA přijde náš vytoužený Zlatorudý věk: Jak Amerika, tak Evropa bude osvobozena od kapitalismu, demokracie, křesťanství, tzv. lidských práv a ostatních evropských hodnot.
  Tím pádem bude osvobozen i kanadský proletariát.
  Přirozeně: Jako jakýkoli jiní NESLOVANŠTÍ proletáři, ani Kanaďani nebudou vědět, co s darovanou svobodou a putinismem. Ale my komunisti a putinisti jim už poradíme, poučíme je nezištně, jako vždy a všude.

  Ano, budoucí Kanadská sovětsko-putinská republika bude pevným článkem světové putinsko-socialistické soustavy, skoro stejně pevným, jako naše vlast, Československá slovanská sovětsko-putinská republika.

  Snad nemusím zdůrazňovat, že všechny sovětsko-putinské republiky budou DOKONALE očištěny od všech zaprodanců a samozvanců typu Trudeaua, Kalouska a jiných podobných.
  Ano, v takovém téměř dokonalém světě se nám bude žít SKVĚLE.
  Půjdeme přímou cestou ke šťastným zítřkům, vstříc rozvinutému putinismu, poslednímu předstupni komunismu.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Frau Merkel by mohla vyprávět (kdyby mohla), co znamená Patriot Act a jak musí poslouchat, protože Německo bude pod okupační správou USA až do konce tohoto století! Angele dokonce USA odmítly vydat 1200 tun německého zlata deponovaného (asi na věčné časy) na americkém území. Desítky let zlato nikdo neviděl a Němce dokonce ani nepustili, aby se na něj podívali. O sledování a odposlouchávání Angely toho bylo v médiích a na netu dost atd. Ani Angela z Berlína nebo nějaký Babiš z Čapího hnízda rozhodně nemohou mít mobil od firmy Huawei, to opravdu není možné :-)

  OdpovědětSmazat
 21. Babiš není o moc lepší než Trudeau, má jen kliku, že nemá příležitost zatknout finanční ředitelku. Myslil jsem si, že je chytřejší a že nebude papouškovat nějaké ptákoviny bůch ví od koho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš si to pro změnu podělal v Rusku díky Nikulinovi vydanému ministrem Pelikánem do USA, kde mají nedostatek IT specialistů, tak je musí krást po světě ve svých koloniích.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.