Reklama

pondělí 3. prosince 2018

Ke zprávě BIS: Tak už jim to konečně dojde?


3.12.2018
Lubomír VylíčilKategorie: PolitikaLubomír Vylíči

Lubomír Vylíčil
3. 12. 2018 PravýProstor
Na síti se dnes objevila nová Výroční zpráva BIS. Tedy, nová… jak se to vezme. Jde o Výroční zprávu Bezpečnostní informační služby za rok 2017. (k nahlédnutí zde).


Zcela podle očekávání v ní najdeme hromady nudného, velice osekaného počtení pro širokou veřejnost. O tom, jak to zpravodajci dobře vedou, že je v republice vcelku klid a že i extrémisté, jak pravicoví, tak levicoví, se v zásadě umírnili a už moc nezlobí.

Jen kapitola o kontrarozvědné činnosti přináší trochu akčnější pojednání o ruské (a taky čínské) rozkladné aktivitě. V případě Ruska má jít přímo o přímo „hybridní válku”. Ta má, volně převyprávěno, za úkol podrýt naše spojenectví ze Západem, zpochybnit členství v NATO a EU a delegitimizovat směřování evropské politiky. K čemuž mají především sloužit tak zvané. „desinformační weby”.

Až potud nic překvapivého. Věty jako: „Z pohledu BIS je právě segment tzv. dezinformačních webů jen jednou ze součástí systému ruské hybridní strategie a v drtivé většině případů je součástí oné krycí kouřové clony, v níž a za níž se kryjí jiné zásadnější aktivity s vazbou na Rusko a jeho zájmy” by pravděpodobně každý tak nějak očekával.

Naprosto šokující je ale další odstavec. Posuďte sami: „Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity. Tito aktivisté jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé.” Četli jste dobře?

Volně přeloženo do hovorové češtiny to znamená přiznání, že ty tolik proklínané články, nenáviděných fuj, fuj, konspiračních webů, nepíší žádní profesionální trollové. Ani zrádci národa za mrzký groš z Kremlu! Že to jsou názory normálních lidí. Kteří tak píšou nikoli z lásky k Rusku. Ale protože jsou strašně naštvaní na poměry. Na onu (oficiálně po Evropě vládnoucí) liberální ideologii, kterou už nenávidí jako mor, jako kdysi komunisty. A s ní i všechny její představitele, doma i v Evropě. Protože vidí výsledky…

Že podobně nenávidí i všechny partaje, které „liberálové” prolezli a infikovali. U nás hlavně Demoblok, o kterém se to ví, a trošku už začínají i Piráty, o kterých se to zatím ještě moc neví. A že jim nevěří ani pozdrav.

A proto, že jim nevěří, tak nemají v lásce ani veliké, nadnárodní organizace, do jejichž činnosti sice sami moc nevidí, ale které tolik chválí a milují tihle „liberálové”. NATO, EU, OSN… doplňte si sami.

Hlas lidu. Autentický, odnikud neřízený, ani neplacený.

Když už to ví BIS, kdy to dojde politikům?

24 komentářů :

 1. No.
  Nigdo je tam nezalejvá, ona sama roste.
  BIS.

  Z pomatených blábolů senilní veřejnosti, která se nezmůže než na opakování hlášek, které jsem jim v aktivním období zanechal (tehy úporně bránili králikáře Stejskala, že je to bruslařský poctivec a znalec waffen ss) už mě bolí hlava.
  Nic nepochopili a nic se nepřiučili.

  Ani ty barvy vest nerozeznávají.
  Akorát místo how now píšou už dost.
  Fekalistická hesla, to je jejich.
  A šetří vodou a pracím práškem.
  Fuj.

  OdpovědětSmazat
 2. Mám li jiný, než schválený názor, jsem "český, ideologicky motivovaný a přesvědčený o škodlivosti NATO, EU a USA, občan".
  Ano jsem takový, jak mne BIS vystihla. Nikdo mne neplatí ani neúkoluje. Aby jsem názor změnil, musely by se citované pakty a země chovat jinak. A jestli nám zruší internet, začnu tisknout a vylepovat letáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Vladimír - ale to byste už měl (po tolika létech v EU) vědět, že přece nesmíte být českým ideologicky motivovaným, nepřizpůsobivým člověkem!

   Smazat
  2. vladimír hricák Přesně tak to je i můj názor.

   Smazat
  3. To je dobrá reakce na zprávy BIS za předchozích i příštích 10 let...
   http://www.rukojmi.cz/clanky/2406-fiktivni-dopis-rediteli-bis

   Smazat
  4. Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, se poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?

   Smazat
 3. Tak ten, co napsal že kritické komentáře píšou normální lidé a ne ruští trikové a i ten co to tam nezcenzuroval asi prémie nedostanou. Nebo, že by tradice? I v předchozím režimu si písničky Kryla pouštěli nejvíce příslušníci STB. Nebo druhá možnost, že sa niečo už šeptá! Pak můžou vykázat ??? Snad již čtvrtý, snad pátý odboj, kdo to počítá...

  OdpovědětSmazat
 4. Je Rusko nepřítel...., Česka a Evropy vůbec?
  Třeba proto, že zastavil migraci ze Sýrie.

  BIS má podávat vládě ČR zprávy o podstatných záležitostech ,

  OdpovědětSmazat
 5. A ti agenti BIS jsou Češi?

  OdpovědětSmazat
 6. Možná JEN PODLE JMÉNA,VÍC ANI ŤUK !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se zajímáte co jsou zač? Třrba je to samý BISexuál, trisexuál, atd. atd!

   Smazat
 7. Bejvalý "disidentský" máničky z BIS, mající tento úřad jako dobře placenou sociálku, byly postaveny před nepříjemný fakt: V zemi je 6 až 7 milionů ruských agentů! A aby to nevypadalo, že jsou zase na nějakým fetu, tak musely s pravdou ven!

  OdpovědětSmazat
 8. 21.21 , co se tyce manicek z havloery , tak i dnes si dovolim tvrdit , ze takovy Vladimir Hucin , je pro CR bezpecnostni riziko c.1 !Zas by neco odpalil , jej jeste neni rozhodnut , co ...podle posledniho rozhovoru pro media .

  OdpovědětSmazat
 9. Nedělejme si obavy z toho co dělá BIS dohání to, co zničila PRAHA od roku 1990 diletanty, díky jí za to!

  ••••••••••

  BIS Czech cvičí zaměstnance a učně ve vlastním novém tréninkovém centru - E-mostecko

  www.e-mostecko.cz › Zprávy › Most

  13. 10. 2016 - aktualizováno

  Nedostatek zkušených montérů na trhu práce či příprava učňů na práci ve společnosti, ... pro otevření zatím ojedinělého tréninkového centra firmy Bilfinger Industrial Services Czech (BIS Czech).

  Děkuje i Ramón

  OdpovědětSmazat
 10. A kam myslíte, že asi jezdí BIS na školení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by být pražský majdan?

   Vladimír Stwora
   18.11.2014

   Motto: Jediná země, kde nehrozí politický puč, je USA. A víte proč? Protože ve Washingtonu není ani jedna americká ambasáda!!!

   Od bývalé Jugoslávie, přes Gruzii, Ukrajinu, Kyrgyzstán, Libanon, Írán, Kuvajt, Irák, Moldávii, Tunisko, Thajsko Egypt, Sýrii, Čínu až po Maďarsko. To jsou všechno země, kde v tomto tisíciletí proběhly pokusy o svržení zákonných vlád formou organizovaných pouličních protestů. Maďarsko možná ještě ne naplno, ale varování tam už bylo. Kontrolního chrousta (jak zpíval Olympik) tam vypustili. Zdomácněl pro to pojem barevné revoluce. Byť ne všechny pouliční protesty skutečně vládu svrhly, mají podobné rysy. Vždy se z ničeho nic a odnikud objeví dav nařvaných nespokojenců – a už to jede. Půtky brzy přerostou v násilí, ničení, požáry, mrtvé. Policie někdy reaguje razantněji někdy mírněji. Pokud to druhé, šance je, že „revoluce“ bude úspěšná. I když úspěšná není, většinou následuje chaos, rozvrat, podlomení vlády. Někdy se „revoluce“ opakovaně vrací s přestávkou několika let, dokud není úspěšná.

   Když nad tím tak přemýšlím, vlastně i náš listopad 1989 nesl všechny prvky barevné revoluce. Se vším všudy. Včetně policejního zásahu, pádu vlády, výměny jedněch šmejdů za druhé a následného vystřízlivění a kocoviny.

   A včetně těch, kteří celou věc připravili a financovali. Jsou to pořád jedni a ti sami loutkovodiči. Jejich snahou je dosadit do co nejvíce států světa vlády, které jim budou zobat z ruky. Ti loutkovodiči bohužel objevili, že je mnohem levnější zaplatit hordy místních nespokojenců než země vojensky napadat, případně bombardovat. Vypracovali taktiku geniálně jednoduchou. A bohužel to funguje. Prostřednictvím NGO (nevládních organizací) si obšlápnou a vytipnou místní nespokojence, podplatí je, naučí je, jak na to, dodají hesla, transparenty, podplatí část nebo celá média. Vše koordinuje, řídí a financuje – hádejte kdo? Pokud váháte s odpovědí, podívejte se na motto tohoto článku.

   Nedávno mi někdo položil v emailu tuto otázku: „Myslíte si, že je možné, aby to u nás nakonec dopadlo, podobně jako na Ukrajině (akce: Majdan, Krym a východ Ukrajiny)?“ Odpověděl jsem: „Ne, u nás to nedopadne jako na Ukrajině, tam byla na začátku velká nespokojenost s oligarchy v politice a mírou korupce. U nás to není tak kritické. Navíc na Ukrajině se angažovaly USA a jejich 5 miliard dolarů. Potřebují základny na hranici Ruska. My nemáme tu strategickou polohu.“ To bylo před třemi dny. A dnes o své tři dny staré odpovědi začínám pochybovat.

   Začínám o tom pochybovat ve světle posledních zpráv potěšených masmédií, které s vervou a zlomyslnou radostí referují, jak pana prezidenta Zemana při pietním aktu na pražském Albertově vypískali, jak ho musela ochranka bránit před vajíčky, jak na něho z davu řvali sprostoty a vulgarity, jak pískali, jako ho nenechali mluvit... „Šmejde, ožralej mužiku, ruskej švábe. Nebuď prase, táhni do Moskvy. Poslouchej Kisku, ty šmejde,“ volal dav.

   Smazat
  2. „Při projevech ostatních prezidentů lidé ztichli a tleskali. … Při proslovu polského prezidenta Bronislawa Komorowského přítomní aplaudovali tomu, že chce položit květiny na hrob bývalého prezidenta Václava Havla“.
   Takže ne obyčejný dav. Havloidé. Tohle bylo připraveno předem. Tohle byl test, kam až mohou zajít, co jim bude dovoleno. Zatím je jim dovoleno prezidenta volně urážet a sprostě napadat. Lze si představit, že to bude gradovat? Bohužel ano. Stejná sebranka a zrádci národa, která se podivným způsobem vždy soustřeďovala kolem Václava Havla (jakoby je přitahoval) a dnes kolem jeho pohrobka Schwarzenberga, teď více než kdy jindy opět ukazuje zuby. Prohrávají. Vědí to. Prohrávají, protože jejich hlavní loutkovodiči za oceánem se topí v problémech. Proto začínají spěchat. Rukavičky dolů.

   Čím se provinil Zeman, že ho tak nenávidí? Zkrátka jednal v zájmu národa. Nechtěl tancovat podle jejich píšťalky. Odmítl sankce proti Rusku, zapochyboval o důvodech války na Ukrajině, dokonce odhalil pokrytectví kolem Pussy Riot. To se nepromíjí. A tak, podobně jako maďarský premiér Viktor Orban, je i náš Miloš Zeman terčem útoků. Loutkaři za mořem možná ještě chtějí dostavět ten nešťastný Temelín ve své réžii a rádi by viděli na místě prezidenta řepkového generála Babiše, který jim (mimo jiné) umožní nasazení GM. Havloidé mají ještě jeden důvod. Osobní. Jsou stále ještě uraženi a poníženi volbou prezidenta, kde jejich favorit, zcela dementní rakouský lesník Schwarzenberg nedokázal vyhrát. Do dneška to nevydýchali. Tohle je jejich osobní msta. Možnost plivat po člověku, kterého se většina lidí váží.

   Co bude dál? Těžko říct. Umírající kobyla nejvíc kope. A havloidé jsou podlí, zrádní, bezcharakterní a ubozí. Jako všichni zrádci. Můžeme se nadít ještě mnoha překvapení.

   zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2014/11/6223-havloide-s-...

   S dovolením Ramón

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Hemzi se to tady ruskymi spiony, ale nalada verejnosti je Ia.

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem opravdu moc zvědavý, jestli a jak budou reagovat naši "demokraté" a veřejnoprávní média na pasáž "2.1. Ochrana významných ekonomických zájmů". Tam je přece jasně napsáno, jakých ekonomických zločinů se dopouštěly předchozí vlády. Stojí nás to miliardy. Ale dám krk na to, že se bude kafrat o agentech z Ruska a z Číny, kteří jsou občanům zcela lhostejní. Protože zjistit, že jsme jen vykořisťovanou kolonií, na to přijdou i ze seznamu "českých" bank, fabrik, čerpacích stanic a prodejních řetězců. A že jsou "naše demokratická" média a politici jen prodejné děvky by neviděl jen slepý. Co víc tady mohou vyšpiónit? Snad jen know-how, jak pod líbivými hesly rozkrást stát snadno a rychle?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, je to směšné divadlo. Bohužel v tom hrajeme také roli.

   Smazat
 14. No ČT1-1-24 se snažily hodně udělat z Ruska a Číny doslova same špiony,,jedno je zajímavé,že o USA nebylo ani zminky a těch tady je jako smeti,ale zřejmě USA mohou dělát u nás vyzvědnou službu,ti to maji i s některýma dalšíma z EU povoleno...no a proto se nedívám na české zprávy a hledám v jiných nezávislých informacich,ale o těch právě ti z ČT 1 a 24 říkaji,že jsou fake

  OdpovědětSmazat
 15. Za koho kope ČT už víme, ne? A BIS také.

  OdpovědětSmazat
 16. Šokující odstavec to svým způsobem je, ale právě že se dá číst ještě jinak.

  Plyne z něho totiž taky to, že jest v zásadě třeba, aby si českých občanů "ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA " atd. atd. tajná služba všímala a dávala na ně pozor. A ano, z toho důvodu, že oni "jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé” v zásadě pořád ještě není nutné, aby proti nim BIS nějak aktivně zasahovala. Taky to asi nepsal žádný blbec vymaštěná.

  Akorát že mezi monitoringem aktivit a zásahem a mezi buzerací a zatčením jest pouze tenká červená linie, o jejímž překročení v případě nutnosti (ostatně různé výjimečné a válečné stavy máme už po Evropě zleva zprava, z Východu i Západu) nebude rozhodovat relativně rozumný důstojník BIS. Ten pouze dostane pokyny a méně rozumní vymaštěnci jakbysmet.

  Ostatně s úspěchem dalo by se pochybovati o tom, že vláda této republiky bude v takovém případě mít silnější slovo než ropzumný důstojník tajné služby. Bude to dáno "vnějšími okolnostmi" na které se holt bude muset "reagovat".

  Pan doktor David nepochybně dodnes s trpkostí vzpomíná na to, jak česká vláda (nikoli jeho hlasem) povolovala přelety bombardérů na Srbsko. Akorát Srbsko nemělo sílu zrušit Prahu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.