Reklama

čtvrtek 13. prosince 2018

Kongres USA schválil rezoluci o Sýrii


Julie Gurejevová
13. 12. 2018     russian
Sněmovna reprezentantů USA schválila rezoluci o Sýrii. Dokument předložil k posouzení republikán Brian Maest. Rezolucí politici vyzvali k úsilí o stabilní politickou přeměnu Sýrie a také k vypracování strategie, která by zabránila stálé přítomnosti Íránu v Sýrii. Přičemž se konstatuje, že Rusko "se ukázalo být nespolehlivým partnerem pro podporu tohoto úsilí".


Rezoluce uvádí, že oficiální orgány SAR s podporou Ruska a Íránu údajně útočily na pracovníky humanitární pomoci, bránily přemísťování humanitárních pracovníků a také používaly chemické zbraně.

"Sněmovna reprezentantů USA odsuzuje Asadův režim, vládu Ruska a Íránu, Hizballáh a další Íránem podporované militarizované jednotky za jejich pokračující podporu válečných zločinů a zločinů proti lidskosti v Sýrii", píše se v dokumentu, s nímž se agentura RT seznámila.

Je poznamenáno, že pokud je režim Bašár Asada u moci, Rusko "bude nadále rozšiřovat svůj vliv na Blízkém východě".

Ministři zahraničí Ruska a Íránu Sergej Lavrov a Džavád Zaríf uskutečnili 12. prosince telefonický rozhovor, během něhož diskutovali o řešení syrské krize.

Ruská delegace se také setkala s Bašárem Asadem v souvislosti se zahájením práce ústavního výboru v souladu s rozhodnutím Rady bezpečnosti OSN a Kongresu syrského národního dialogu.

Jak bylo dříve uvedeno na Ministerstvu obrany Ruska, 95% území země je pod kontrolou syrských vládních sil. S podporou ruských ozbrojených sil se podařilo zcela zničit teroristické formace DAEŠ.

Ministerstvo zdůraznilo, že hlavním zdrojem nestability v Syrské arabské republice jsou vojenské aktivity Washingtonu: Spojené státy podporují kurdské formace a nezákonně drží kontrolní stanoviště et Tanf.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. Co je amíkům do Sýrie ? Všude to rozvrtaj a když to dá někdo alespoň trochu dohromady, tak přijímají rezoluce. Kde berou tu neuvěřitelnou drzost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kongres USA je parta kašpárků. Indie,Rusko, Venezuela, Irán, Pakistán, Turecko se vzdali se svými obchodními partnery učtovat v dolarech.Ještě pár zemí a vagony dolarů ve státních bankách věřitelů USA se stanou bezceným odpadem.

   Smazat
  2. Sýrie je bohatá země .To právě režim USA potřebuje zase vyloupit.Proto již tam honem vybudovali na 12 voj .základen odkud jsou napadány a vražděni vojáci syrské armády ale i civilisté.USA a jejich poskoci z NATO potřebují odstřihnout Rusko ,Irán od možnosti obchodu s ropou a plynem.Ted Amerikáni se honem naoko paktují s částí Kurdů majících přístup k ropě.S těmi Kurdy,proti kterým dodali USA chemické zbraně s doporučením je okamžitě použít.Což se také bohužel stalo.

   Smazat
  3. Klasické zasahování do záležitostí jiných států. V Sýrii ale vládne Syřan a ne Američan či Izraelec.

   Smazat
  4. Jdi do prdele, rusofilní nemyslící nepoučitelnej debile, tu chcípající kundu Zemana vem s sebou

   Smazat
  5. 15:18 je typickým projevem křeče "intelektuálů" z pražské kavárny. Žádný argument, žádná inteligence, žádné vychování.

   Smazat
  6. USA- říše ZLA , když držku otevře , kape z ní krev !

   Smazat
  7. 15:25 Krev rudobolševických xindlů! A to je moc dobře ... někdo tu práci dělat musí!

   Smazat
 2. Ten americký xindl bude škodit dál !!

  OdpovědětSmazat
 3. táhněte už do hajzlu, za chvíli už nikdo nebudou vaše rezoluce zajímat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. k A 20:50

   ...buď jseš navedenej..... nebo zemřeš v bludu

   Smazat
 4. To bude Jenda Hrušínský nadšený... On miluje ty mírotvorce z Jůesej...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslite toho "herce", který dostal projekční umístěnku do Realistického divadla na rozkaz šėfa KSČ Kapka?

   Herec

   Smazat
  2. To bude on.Tihle dnes nejvic bojuji a řvou aby si nekdo nevzpomnel na jejich minulost.Absolventka konzervatore.

   Smazat
  3. Tehdy od Kapka dostali od Hrušínských tlačenku do pražských divadel hned tři, oba synové a manželka jednoho z nich. Jediná, která si zasloužila pražské angažmá, byla Miluška Šplechtová.

   Absolvent DAMU

   Smazat
 5. Při douševním intelektu senátorů USA je možné, nebo lépe určité, že ani neví kde Sýrie leží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. štát Limpopo, kde sa Rusko vmiešavalo je pre senátorov dôležitý, nie Sýria . . . :-)

   Smazat
  2. Při douševním intelektu senátorů USA je možné, nebo lépe určité, že ani neví kde Sýrie leží.
   ================================
   Myslím, že mají jasno v tom, že Sýrie se rozkládá nad "jejich" zásobami ropy někde poblíž Izraele

   Smazat
 6. USA ten největší destabilator této Planety bude rozhodovat o Sirii to je k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naučte se nejprv gramatiku, rusofilní idiote

   Smazat
  2. Ad 15:19 - 22:27 neumí moc dobře česky, ale ty neumíš myslet!

   Smazat
 7. Největší hajzlové co to všechno způsobili si hrají na demokracii běžte k šípku vím jak to bylo

  OdpovědětSmazat
 8. USA vládnou všem státům světa, rozhodují o bytí či nebytí jednotlivých národů.Jako nadřazený vládce všemu živému na této planetě si dovoluje rozhodovat o nás všech a loutkové či poslušné vlády, loajální ke svému vládci, musí skládat své účty.Rusko dělá problémy, nechce se vládci podřídit, odevzdat mu tak do správy svou velkou vlast,svůj lid, tudíž má i velké problémy.Konkrétnš vítězem syrského konfliktu je tamní vláda a její ruský spojenec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nahradil bych slovo dovoluje frází mají právo

   Smazat
 9. Budu volit Babiše. Fakt je, že nepatří k těm, co se poďělávají, když brod je ještě daleko. Kdyby Kalousek, Gazdík a pí Němcová sqadra to hrdinná byla dva roky pod kobercovým bombardováním, nevím, nevím, jak by dopadli. Babiš kotníkovo válku ustál a tím získal další body. Nebyla-li jeho kandidatura mimo zákon, pak nevím v čem je problém. Nic voličům netajil a byl zvolen. V opačném připadě selhala naše pojistka demokracie,protože dovolila stav nezákonný, nebo špatný zákon. Důrazně protestuji za nás voliče i za zvoleného, protože vina je na druhé straně. Neomdlivejme z mezinárodní ostudy a přemýšlejme, kdo nás do této situace dostal. Já ani Babiš ne tvoříme ústavu ani zákony,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1,19 Zajímavý poznatek. Stvořily zákony a teď jim nevyhovují. Jsou to zdegenerovaný zvrhlý parazité.

   Smazat
 10. Spojené žumpy americké si nedají ani na chvíli pokoj a stále zasírají svět svými exkrementy....

  OdpovědětSmazat
 11. Co jsou to USA? Spojené ž.mpy americké

  OdpovědětSmazat
 12. Rezoluce USA ma cenu toaletniho papiru a zapomeli , ze USA a NATO jsou na Blizkem vychode nenavideny a Rusko naopak vitano !

  OdpovědětSmazat
 13. Náckovské "vlastenectví", podlézání zrůdnému Rusku - lidi, pokud jste morálně takhle pokleslí, jděte a zabijte se, uděláte to nejlepší pro svoje děti i vnoučata... prostě nežijte

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi jen odpad!Bohničáku!

   Smazat
  2. 15:16 je blb, který dává rovnítko mezi nacisty a vlastenectví. To je ale blbec.

   Smazat
  3. 15:16
   Proč by čtenáři NR měli chtít dopadnout jako ty? :-)

   Tidehunter

   Smazat
  4. A jaké jiné "vlastenectví" může existovat? Pojem "vlastenec" je prázný, tím může bejt kde kdo, třeba "naturalizovaný" negr, co má rád svůj evropský "Region":) A pokud je kterákoliv taková země zamořena cizí rasou, Vlastí být automaticky přestává ... čili Vlast není tam, kde můžeš okrádat národ, jak je tvý parazitický ethnikum po tisíce let navyklý, ale tam kde žije Naše rasa! Pokud nám tuto zem uzme negr či jiná vopice nebo tvý vobřezaný souvěrci, už to žádná Vlast není! Respektive jí být přestává!

   Smazat
 14. To americké prase, vychované jejich debilníma, propagandistickýma filmama, nechápe nic, jen to, že oni jsou nejlepší, podle jejich debilních filmů!Až padnou na tlamu a nebude to dlouho trvat, rozpoutají třetí světovou, protože oni neumí žít bez okrádání celého světa!Prostě zločinci od narození!!Nenávidím je k smrti, zmrdy!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jejich identita je přeci známá! Ruský historik Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu a hlavně sionismu a jeho rudé odnoži! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Smazat
 15. Rusko by mělo schválit rezoluci o Mexiku.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.