Reklama

neděle 16. prosince 2018

Lichtenštejnské hybridní hrozby

Lichtensteinská zástava
Aleš Vaněk 
16. 12. 2018  Outsidermedia
Na evropském kontinentu se nejspíše schyluje k dalšímu konfliktu. Tentokrát ČR s Lichtenštejnskem. Z hlediska velikosti armád či počtu obyvatelstva by to pro nás mohlo vypadat nadějně, píše v článku Česko vers. Lichtenštejnsko-snad nebude válka, vždyť jde „jen“ o miliardy pro První zprávy Vladimír Čermák.

Tak se ptám: Kdepak jsou naši ochránci demokracie, zda by nebylo vhodné, aby nás chránili před totalitarismem? Kde jsou zastánci toho, že „co bylo ukradeno, má být vráceno“, kde jsou strážci evropských hodnot a kdepak jsou naši spojenci v rámci NATO, když náš stát v jeho základech rozvrací antidemokratické síly, kde je naše slavná BIS, jak to že neodhaluje zahraniční agenty z Lichtenštejnska a jejich hybridní válku zásadnějším způsobem nepotírá?

Za ty 2 % HDP by chtělo aspoň zřídit bezletovou zónu nad Lichtenštejnskem, jestli by však nebylo účinnější v rámci obrany a šíření demokracie a euroatlantských hodnot humanitárně vybombardovat Vaduz i s knížecím palácem.

Ironií osudu v tuhle dobu poslanecká sněmovna řeší následky zákona prohlasovaného hlasem pravomocně odsouzeného poslance týkajících se církevních restitucí. Takže asi tuším, na co se naši ochránci demokracie a bůhví čeho ještě soustředí. A naši oblíbenci čučkaři a odchovanci by mně to určitě chtěli politicky vysvětlit, ale vůči jejich konspiracím jsem imunní. Třeba mi někdo odpoví, takový pan Ovčáček má prý vtipné tweety. A někteří přispěvatelé webu Outsidermedia (i Nové republiky - pozn. red. NR) zas mají pochopení pro takové idealisty, jako jsem já, a nemají hned potřebu se s něčím vypořádat udělením nějaké nálepky jako „agent Kremlu“ či „stalinista“.

- - -

42 komentářů :

 1. Bohužel Lichtenštejnové u nás mají tak silnou pátou kolonu, že jejich deset vojáků hravě porazí naší desetitisícovou armádu, ještě k tomu, když máme mimo provoz 8 pandurů a našich sedm letadel by těžko v horách to Lichtenštejnsko vůbec našlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se toho, že až republiku za bouřlivého potlesku přiblblých pražáků a jejich oblíbených stran -TOP 09 a jejich klonů (ODS, KDU-ČSL, STAN, Piráti), převezmou do vlastnictví jednotlivé šlechtické rody, že se budeme coby čeští občané (anebo budeme prodáni i s pozemky?!) pohybovat po zbytku republiky dle směrových informačních šipek, tak jako třeba někde v Beskydech, Jizerkách, či Krkonoších...Přitom bacha na cedulky HALT fur TSCHECHEN EINTRIT STRENG VERBOTEN !!

   Smazat
 2. Samozřejmě je výsledek znám, mají podporu velikána Junckera, kterého zcela jistě podpoří i čeští kolaboranti, udavači, převlékači, které má pod palcem. O loajalitě brouka pytlíka Pospíšila nemám žádné pochyby.

  OdpovědětSmazat
 3. Křivdy minulosti bi sme mněli napráviět vúči Lichtenštejsku a připojit se knašemu bratrskému národu k Nemecku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naturlich k Německu. Jěště před několika lety bych při vzpomínce na to, že jsme další "Bundesland" zamáčkl slzu dojetí. Ale dnes, kdy Němci prošustrovali svou vlast - prostě ji odvezdali jen tak cizím Čungabungům, kteří jim ukazují kdo je v Německu pánem, říkám s veškerou vehemencí NEIN - NIE WIEDER !! Aco říci Lichtenschteinům . Ať se ještě teď po 400 letech hluboce stydí. Na rozdíl od Němců, kteří zde přinesli nové technologie, pomohli budovat Český stát, (spoustu měst zde založili právě Němci - viz. Reichenberg- Liberec) tak Lichtenštejnové, zde přišli loupit,a vraždit. Vše co chtějí je od krve, NIC TU NEVYBUDOVALI !! VŠE DOSTALI OD KATOLICKÉ CÍRKVE v léno, za bestiální skutky, které zde napáchali. P.S. Vite kdo zorganizoval popravu 21 Českých pánů v Praze ? Lichtenschteinové a Lobkowitzové. Nechť tyto prokleté rody provází hanba !! A ne, aby ještě něco po ČR vymáhali !! Proti takovému Polsku by si to nedovolili. !!!!

   Smazat
 4. Vy si tady z toho děláte legraci, ale uvědomte si, že před rokem 1918 přibližně 85 až 95 % území tohoto státu podle různých historiků bylo ve vlastnictví asi 18 šlechtických rodů, církve a velkostatkářů. Zbytek populace neměl nic. Jenže v té době zde žilo tak 4 mil. lidí, ne-li méně a ne 10 mil. Jestliže se podaří prolomit dekrety Beneše, tak za nějaký čas se přihlásí o majetky Němci v Sudetech. Ve finále spousta Čechů bude muset opustit republiku. Nebude tady pro ně místo. Církev svatá podává žádosti o vydání majetku, který jim sebral už Josef II v rámci pozemkové reformy. Oni chtějí jít ještě dál, stejně tak jako šlechta. Jejich konečným cílem je majetkový stav, který zde byl před husitstvím. To znamená, že pro Čecha zde nebude místo. Už ted se zmenšuje možnost na výstavbu bytů, protože držba půdy se koncentruje přesně podle středověkého vzoru, tzn. církev, šlechta a velkostatkáři typu Agrofertu a jiných velkých soukromníků kteří zkupují půdu a to nikoliv za účelem budoucí bytové výstavby. Zkrátka koncentrace majetku do číma dál menšího počtu rukou. Tahle země nebude k životu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Československo v roce 1921 13mil 670tis už po padlých z 1sv.války

   Smazat
  2. Zkouška byla "církevní restituce", ta vyšla, tak to budou zkoušet jiní. Za Karla IV. jsme měli také mnoho území. Máme se snažit o navrácení?. Nyní z projevu T.G. Masaryka k církevní komisi v roce 1919:
   "Tzv. církevní majetek není vlastnictvím církve a jejich institucí. Je to zvláštní druh veřejného jmění ve státě, jimž volně disponuje stát. Povaha tohoto majetku nemůže být vystižená žádnou představu soukromoprávní", napsal prof. A. Kobza.
   Pokud církvi nic nepatřilo, tak co KSČ zabavila? Zkuste ještě prostudovat Dekret Josefa II.

   Smazat
  3. A teď ještě KDU-ČSL má tu drzost požadovat dotace do soukromých církevních škol. Když byly napadány církevní restituce, tak se církev holedbala, že peníze potřebuje, aby mohla provozovat sociální a vzdělávací služby. Copak není nikdo, kdo ty krádeže za bílého dne zastaví. Rozdíl mezi státní a soukromou školou je přece v tom, že soukromou školou si platí rodiče a ne stát. Kolik dětí nepřizpůsobivých rodičů je asi v církevních školách. Jedna církevní škola je nedaleko mého domova a vím, že tam rodiče dávají své děti, protože tam na rozdíl od protihlé státní školy nejsou romové. bv.

   Smazat
 5. Přímý přenos z Bruselu :

  https://cz.sputniknews.com/video/201812168716798-protest-migrace-brusel/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cirkevní restituce,toť jen overtura. Když máme v EU takové zástupce jako Pospíšil, Šojdrová, Poche, Telička, tak zvládneme 2mouchy jednou ranou. Zmizne ČR a bude tu Velkovevodství. Nebude Babiše. Jen mám obavy, zda neuplatní nároky též potomci Makomanů a Kvádů kteří tu byli dříve. Jen tak nazávěr : moje babička říkávala, že není ptáka, který by kakal do vlastního hnízda. Ještě, že se nedožila činů našich emisarů v Bruselu. Ti kvůli pitomému Čapímu hnízdu uvalili klatbu na naší zem. Beru to jako zradu pánské jednoty a budu volit Babiše.

   Smazat
 6. Tohle se může dít je v Čechách,že si naši občané nechají srát na hlavu a teď se ukazuje,co si volíme do parlamentu,senátu,když dovolí,jen o tom jednat.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak co nám Čechům vlastně zbývá, abychom, mohli žít ve své domovině? Únor 1948?! Ale jak tak koukám, tak vysokoškoláci, co vystudují za vaše peníze, milí daňoví poplatníci, se stejně po promoci stěhují někam, kde dostanou dobře zaplaceno - ale nestudují tam, protože tam se za studia platí. A pak my si najímáme lékaře na Ukrajině. Tak co my tady, lidi, stěhujme se za těmi právě novopečenými doktory, inženýry, magistry či Bc ....Však oni se o srdce Evropy Germáni již postarají.

  OdpovědětSmazat
 8. Pane doktore Pospíšile, musím vás upozornit, že kroky které jste zvolili, přivedou více voličů k ANO. Po akci v Plzni, jste mi byl sympatický, proto se na vás obracím. Vím, že se dnes fauly stávají normou v politice, ale to je naprosto špatně. Čápí hnízdo je pouze náš problém a máme-li doma špinavé prádlo, tak si ho doma vypereme. Proč se schováváte za EU ? Zdůvodnění, že fondy EU jsou tvořeny všemi členy, neberu vážně. Ždáná zem, která měla podobné problémy (daňové ráje atp) je neexportovala. Je to jen projev neschopnosti je chlapsky vyřešit doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte 20:24, ale nechápu, z čeho usuzujete, že Pospíšil je chlap. Nejde jen o to, že patří k sexuální menšině. Především se neprojevuje jako chlap. Je totiž podlý a zbabělý, což prokazuje prakticky každým svým vyjádřením i politickým krokem.

   Smazat
  2. Jeli to druhy Janda co j ena tom? Ve trech jiz pomalu se da utvorit trojka a peti je jiz krouzek ktery nema konce ,cili nekonecne posrani Nazdar ,buzerantum zdar jak pravil Biden Josef pri prilezitosti promlouvani cili jezdenim sroubovici po prdeli na zidovskem bale

   Smazat
 9. K. Schwarzemberg již prolomil Benešovy dekrety. Veřejně se chlubil, jak podplatil jednoho úředníka.
  Walderode také netrpělivě čekají:
  "ze zápisů bývalého správce zámku Sychrov. Hned po svém jmenování do funkce kancléře, v roce 90, se setkal na tomto zámku Schwarzenberg s bývalou majitelkou Sychrova. Tehdy řekl, jak napsal bývalý správce zámku: „Už jsme vůbec nedoufali (rozuměj my, šlechta), že se této doby dočkáme. Počkejte nějaký čas a lidi tady nebudou mít co žrát a bude jim úplně jedno, co se komu vrací.“ Toto jsou, dle správce Sychrova, autentická slova Schwarzenberga. A to prosím prohlásil v roce devadesát."

  Více zde: https://brandyskenoviny.webnode.cz/news/schwarzenberg-se-zmohl-jen-na-urazku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a nemel snad pravdu??

   Smazat
  2. 2,02
   Ten zprachantělej a uslintanej kripl měl bejt hned po hadráku postavenej ke zdi jako zrádce národa spolu s vypítkem a udavačem flaško!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Vzpomínám si na více než dvacet let starý rozhovor v ČRo, kde nějaký ústavní právník (Rychetský to zcela určitě nebyl :-)) na plnou hubu do éteru prohlásil, že Schwarzenberkova restituce byla zcela protiprávní a že to dostal jenom Havlovu "kouzlu", protože byl ve vhodnou dobu na správném místě (na hradě), mimochodem, to samé se týká i Bakaly! P.S.: nárok Pezoldové (z hlubocké větve Schwarzenbergů) byl právně prokazatelnější a ta (zatím) utřela nos :-)

   Smazat
  4. Restitucemi nebyly prolomeny jen Benešovi dekrety (2. pozemková reforma - do 50ha), ale i první pozemková reforma za T.G.M tuším , že z roku 1921 (150 - vyjmečně až 250ha)Takže kdo restituoval více než 50ha, tak kradl víc než komunisté. Veškeré hranice, že se nepůjde před 24.2.1948 jsou dávno prolomeny.

   Smazat
  5. ...Karel Schramstlberg.

   Smazat
  6. Schwarzenberg v České republice restituoval majetek orlické části svého rodu. Vyhrál soudní spor s někdejším komunistickým prokurátorem Jaroslavem Krupauerem, který mu nechtěl vydat nemovitost ve Smetanově Lhotě s poukazem na to, že adopcí svým strýcem do hlubocké větve ztratil nárok na dědictví po biologických předcích z větve orlické. Soudy v tomto případě upřednostnily rakouské právo, podle kterého adopcí nárok na dědictví po rodičích nezaniká.
   https://tema.novinky.cz/karel-schwarzenberg

   České soudy upřednostnily rakouské právo?????

   Korupce???
   https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/schwarzenberg-uplatek-ne-penize-ale-protisluzba_164830.html

   Smazat
  7. "Tak jak je to, Všechno na ruby tu je, 17.12.2018 14:52:08
   s tím střetem zájmů Babiše? No podle tohoto, žádný nebyl: Schwarzenberg, sám jako ministr vlády ČR podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 45023930, kde drží 99,82 % podíl. Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek milionů Kč z EU. Jen za poslední 2 roky ministrování obdržel Schwarzenberg prostřednictvím této firmy od Kalouska a ing.Čiernika z MZE 70 milionů za odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který prodával a používal na opravu cest...................pochopitelně, všechno bylo a je v naprostém pořádku!"

   Smazat
  8. 8:04 Flaška, flaška - to mi něco říká, hele nebyl to náááhodou ten vandrák chrchlavej v ošuntělejchch džínách, vytahaným svetru, co tobě a podobnejm rudejm čurákům udělal pořádnej rejhanec přes plány? Protože tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se přeci dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Viď že mám pravdu .. :D:D:D

   Smazat
 10. Řešení, resp. odmítnutí nároků lichtenštejnsého Adama spočívá v Nálezu Ústavního soudu SRN z Karlslruhe, který se týkal obrazu "Vápenka" ze zámku Valtice!

  OdpovědětSmazat
 11. Milí Češi, za chvíli vám tu zbydou jenom koridory, kterými budete chodit k panstvu na šichtu. To jste si vycinkali, tak jste to chtěli, tak to také máte.

  OdpovědětSmazat
 12. Jo dejte všem bývalým páníčkům Českou zem a Češi budou žít v pronájmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to smutné, ale váš čas budoucí už neplatí, platí to už dnes, postupně Čechům ještě seberou i byty a naženou je do nájemního bydlení, protože na nové už nebudou mít

   Smazat
  2. 8:54 To máte pravdu tak to bohužel dopadne.

   Smazat
 13. Feudalismus se vrací, tak ještě císaře, protože jsme někomu určitě ukradli Rakousko Uhersko a je to komplet. Když můžem "vracet" církvím, feudálům, tak proč nevrátit monarchii císaři, tedy tomu, kdo stál v hierarchii nejvýš.

  OdpovědětSmazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. prosince 17:35.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S takovým ubožákem a doslova BLBEM NA N-TOU, jako jsi ty tzv. "p. radosto" skrývající se za anonymem (na rozdíl od tebe, já se nebojím uvádět své komentáře pod svým PRAVÝM jménem!), nemá cenu se nějak věcně chtít vůbec zabývat a ztrácet čas! Jestli si myslíš, že jsi "velice vtipný", tak to se děsně mýlíš, jsi neskonale TRAPNÝ UBOŽÁK, toť vše!
   Redakce Nové Republiky dělá účelově dobře, že tě nemaže a nechá tě tu viset jako ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍKLAD pro normálně myslící a racionálně uvažující lidi, kteří zde OPRAVDU, na rozdíl od tebe mají co říci ostatním!!

   Smazat
  2. Ať tu Radosta je, máme v něm takového maskota, dodá každému sebevědomí, když si ho přečtete, tak hned zjistíte, že jste na tom líp s inteligencí. Např. Celtik měl maskota kozla.

   Smazat
 15. Lichtenštejni – zuřiví a nenapravitelní obránci evropských hodnot!

  Připomeňme si DĚSIVÁ fakta, drazí soudruzi a soukmenovci:
  1) V tmářském zastaralém feudálním Lichtenštejnsku je papeženectví státním náboženstvím.
  2) Ovšem Islám je povolen – jak také jinak, v zemi zarytě bránící evropské hodnoty, že – a vyznává ho OTEVŘENĚ stále větší procento obyvatelstva (aktuálně 5,4%).
  3) Pro nás komunisty a putinisty je zvlášť děsivý údaj o procentu ateistů (statistika nerozlišuje, zda jde o ateisty vědecké či nevědecké): Pouhých 5,4%, čili stejný počet jako muslimů = pro nás roduvěrné Západoasiaty něco ZHOLA nepředstavitelného.

  Co však ZVLÁŠŤ PŘESVĚDČIVĚ dokazuje, že tamní feudálové zarytě obhajují evropské hodnoty: Po skončení Velké vlastenecké války Lichtenštejnsko zbaběle nevydalo Sovětskému svazu ke spravedlivému potrestání zrádné Vlasovce, ani jejich rodiny. HNUS!
  Díky Leninu a Stalinu, zhruba 200 těch zrádců se později rozhodlo využít velkorysé nabídky SSSR k návratu a odpuštění.
  Samozřejmě: Jejich zrádná těla již nikdy neznečistila posvátnou půdu ruské vlasti. Všichni vracející se vlasovci byli humánně zlikvidováni pomocí kulometů – včetně rodinných příslušníků - krátce po příjezdu jejich vlaku do osvobozeného Maďarska.


  Každopádně: O zbídačování pracujících v Lichtenštejnsku nemáme žádné pochybnosti, my roduvěrní Češi a Rusové.
  To dá rozum každému komunistovi a putinistovi: Jak se může dařit proletariátu v zaostalé feudální zemi, sevřené mezi Rakousko, plné běženců (přečasto zrádných českých emigrantů!), a Švýcarsko, v němž je téměř ČTVRTINA (cca 25%) obyvatelstva tvořena běženci!?
  (Není divu, že jedině BLÁZEN typu Andreje Babiše mladšího žije raději ve Švýcarsku než v Česku či na Krymu, že.)

  Ano, Lichtenštejny zbídačený proletariát vytváří hrubý domácí produkt ve výši pouhých $141,100 !!
  Což je opravdová hanba, zvlášť ve srovnání s ekonomickým rozvojem Česka pod národním Vůdcem Babišem, a Ruska pod Velikým Putinem, BJJP, že.

  Prostě: Kdybychom byli přinuceni – brutálním násilím okupantů z NATO a EU – k předání našeho národního majetku Lichtenštejnům či jiným Němčourům, tak by se nám zanedlouho dařilo TAK ŠPATNĚ, jako německému, švýcarskému, lichtenštejnskému proletariátu.

  A to je opravdu TAKOVÝ děs, že Lichtenštejnům či jiným Němčourům nedáme NIKDY NIC!

  To vážně raději zemřeme na Němých barikádách resp. vozových hradbách, než bychom dovolili cizákům udělat z naší vlasti druhé Švýcarsko či Lichtenštejnsko!!!!!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Můžeš se vysrat doma a nenosit to mezi lidi.

   Smazat
  2. To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
  3. v sest cest

   Smazat
 16. Ten nepředstavitelný syčák a zmetek tzv. "kníže" adam (záměrně s malým písmenem, protože tímto parchantem co nejhlouběji opovrhuji!), jeho fotr kolaboroval s nacisty, jako divý! má tu drzost chtít prolomit poválečné dekrety presidenta Dr. Eduarda Beneše a oloupit Česko o území a zámky?! Doufám, (nedělám si iluze o pražské kavárně a pohrobcích vency flašky vochlasty, kchárlovi poserplínovi a podobných výlupcích!!) že se přece jen ještě v Česku najdou lidé, kteří tomuto do nebe volajícímu bezpráví a loupeži učiní ráznou a bezpodmínečnou PŘÍTRŽ!! Ten vaduzský zločinec mě děsně vytočil, proto ten tón mého komentáře! Moje nebožka máma dost často říkávala? "čím víc se s h..... mažeš, tím víc SMRDÍ!" a to platí o tom loupežníkovi ve Vaduzu ne na 100, ale nejméně na 1000%!!!! Mimochodem Dr. E. Benešovi ten vaduzský zmetek nesahá inteligencí a charakterem ani po horní okraj jeho podrážek bot, neřku-li po kotníky!

  OdpovědětSmazat
 17. Nejvíce mě fascinuje, že je v Česku stále co rozdávat a rozkrádat i třicet let po revoluci. Ty hnusný komunisti tady toho asi příliš mnoho zanechali (fabriky, elektrárny, přehrady, dopravní infrastrukturu, většinu bytového fondu, zemědělské podniky), proto je stále třeba přerozdělovat až do úplného přerozdělení, dokud tady Čechům zůstanou jenom dluhy (dnes zatím "jenom" 5 biliónů korun - v sumě stát, firmy a občané) a ty "oči pro pláč"! Potom nastane totální vítězství liberalizmu v Česku. Je proto jasné, že do vedení rozkrádaných zemí je třeba nasadit osoby závislé (třeba na etanolu, nejenom Havla u nás, ale dnes třeba Porošenka na Ukrajině). Zdá se, že heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu", má nezpochybnitelnou platnost ve všech dobách :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevíte někdo, kolik se postavilo třeba říčních přehrad od revoluce ?

   Smazat
  2. 12:54 někde určitě, ale ne v Česku, peněž se tu doluje dost a dost

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.