Reklama

pondělí 17. prosince 2018

Manifestace muslimské v Londýně: "Náboženstvím k míru"

17. 12. 2018
Nabízíme čtenářům fotografie z pokojné demonstrace muslimské komunity, které nebyly zveřejněny v médiích hlavního proudu. Jasně dokazují, jak je to s tvrzeními o nebezpečnosti této komunity pro původní evropskou komunitu a vnášejí světlo mezi množící se nepodložená tvrzení o agresivních záměrek islámské komunity. Pozn. red. I:D::
Že by spojené království nebojovalo proti "hate speech" (nenávistným výrokům), že by tamní zákony neznaly "nebezpečné vyhrožování", že by neexistovaly sankce za "popírání holokaustu", že by Spojené království neznalo zločin genocidy - byť ve stádiu přípravy?

66 komentářů :

 1. Jedna nebo pár fotek z reálu jsou víc, než stovky komentířů !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ISLÁM JE NÁBOŽENSTVI MÍRU,KDO BUDE TVRDIT OPAK

   toho zabijeme!
   Neni divu,že naše neomarxistická politická třida Šmejdů si chce udržet nám občanům ukradenou moc a všemi silami do republiky tlači islamisty,kteři jimvládu menšiny nadvětšinou budou prý udržovat pozvaným terorem!

   Smazat
  2. Ty transparenty, kromě jednoho, jsou psané stejnou rukou.
   Jako u nás ty "demise" či červené karty.

   Smazat
  3. Islám JE náboženstvím MÍRU - HŘBITOVNÍHO.

   Smazat
  4. Idioti, ten kdo ohrožuje Evropu a Západní civilizaci je Rusko, ne Islám. Islám nás naopak proti Rusku sjednotí do zničující síly proti té východní rakovině.

   Smazat
  5. No vy dva poslední hoši, zažil jsem tu Rusy dokonce i se zbraněmi. Ale, že by bylo na na jejich kasárnách napsáno: Budete nás tady poslouchat, nebo vás podřízneme!? Za rok padne v Evropě za oběť islámským teroristům více lidí, než kolik ,,politických" popravili komunisti za 40 let jejich hrůzovlády. Nemám Rusy rád ale nepovažuji je dnes za nějaké nebezpečí. A jetli je vám tu v jejich blízkosti úzko, tak se odstěhujte někam do Afriky, tam bude teď místa dost. Cestovat můžete zcela svobodně. Myslím to s vámi upřímně!

   Smazat
  6. A jaký je závěr? Co to Česko v noci odsouhlasilo?

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-to-Cesko-v-noci-odsouhlasilo-Pravda-o-uprchlickem-paktu-OSN-ktery-odmitlo-jen-Madarsko-a-USA-563690

   Smazat
 2. No z těch fotek se to až tak nezdá.

  OdpovědětSmazat
 3. Odporné, a nebezpečné. Holt, asi tam nemají příslušné zákony ani CTHH. To u nás by jim to neprošlo, že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně tak - zasáhla by naše policie, všechny demonstranty by zatkla a naše nezávislé soudy by je odsoudily...
   A co teprve kdyby tam místo všech těch výhružek nakreslili tykadla nějakému našemu politikovi :-)

   Smazat
 4. Školy, vědecká pracoviště, zdravotnictví, soudy... To vše je v Británii v rukou nadšených multikulti. A Londýn a velká města už jsou plně v rukou muslimů. A "umírněný muslim" neexistuje. Islám je jen jeden. Prot jde policista za vrahem a je v klidu. Kdyby tam bylo slůvko proti islamismu, byla by pendrekiáda a slzný plyn. Británie je už ztracená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevidím nic špatného na Islámu jako víře a společnosti, na islámském právu a zvycích. Je mimořádně důležité, aby se i v těchto končinách Islám usadil a Česko je pro to povinno udělat maximum.

   Smazat
  2. Neberte už ten hérák z Afghanistánu...��

   Smazat
 5. Co islám, mne se opootilo čelo když jsem přečetl zprávu že BIS varuje před Huawai která nás pravděpodobně po vzoru Putina chce sledovat a kontaminovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pardon a ještě vzpomenu na ministra Tlustého který si zapnul nahrávání a poté si stěžoval, že byl odposloucháván. Ale kdyby se ministerské,senátorské , a parlamentí Hauweie a jiné třeba čísnské notebouky prodádávali za dobrou cenu nic proti tomu. (to v rámci šetření)
   vždyť ti chudáci si za tak bídnou gáži nemohou pořídit nic nového.
   Václav

   Smazat
  2. 18:54
   :DDD
   Západní korporace, potažmo tajné služby, vědí o každém vašem pšouku a to doslova. Díky vašemu mobilnímu telefonu vědí 24h denně, kde se přesně pohybujete, s kým si voláte (tím pádem znají i všechny vaše kontakty) a pravděpodobně i o čem si voláte (určitě to vědí americké tajné služby, které odposlouchávají veškerou mobilní komunikaci přes satelit). Všichni máme milion různých zákaznických karet. Čili vědí doslova o každém rohlíku, který sníte. To samé s bankovními kartami. To je obrovské množství citlivých osobních dat, které jdou na západ a nikomu to nepřijde divné???
   Pokud používáte internet, nedej bože facebook, jste doslova jak nazí v trní. Software na rozpoznávání obličejů je dnes tak dobrý, že vás rozpozná na obrázcích i z hodně špatných úhlů. Prohledání celého internetu je pak otázkou pár okamžiků. Vyhledávače vědí co hledáte, o co se zajímáte, jaké jsou vaše preference, politické názory atd. Znají vás mnohem dokonaleji, než vy sami sebe.
   Veškerý obsah který proteče internetem je monitorován americkými tajnými službami. Obsah zpracovává umělá inteligence. Na ukládání dat mají na obrovské diskové farmy. Pravděpodobně tam má každý digitálně živý člověk na planetě nějakou svojí složku, do které jsou ukládány data.
   Procesory Intel i AMD (tj. většina počítačů) mají v sobě nativně zadrátovaný backdoor, který je možné spouštět na dálku aniž by bylo nutné zapínat počítač. Windows odesílá hromadu dat bůhví kam, a nikdo nad tím nemá kontrolu. Android je ještě horší.
   Všechny tyto informace jsou nesmírně cenné pro západ, který nás ovládá, zatímco pro Číňany jsou víceméně k prdu.
   Ale my se musíme na povel třást strachy před telefonem Huawei.

   Smazat
  3. Bez zapnutí PC se nemůže v něm nic odehrát, natož aby zapracovala ona "backdoors". Jinak, co se týká odposlechů a sledování populace po celé planetě partou mocichtivých Anglosasů, tak to je pravda a ostudou a hanbou je, že jim v tom odrodilí čeští zrádci pomáhají.

   Smazat
  4. Podle mě to do takhle primitivní fáze nedotáhl ani komunismus.

   Smazat
  5. 20:51 To není pravda!

   "Management Engine má přístup k operační paměti a síti včetně Wi-Fi čipu. Zároveň neustále běží, i když je velký operační systém o několik pater nad ním vypnutý. Stačí, když je počítač připojený ke zdroji napájení."

   https://www.zive.cz/bleskovky/hluboko-uvnitr-procesoru-intel-jsou-zadni-vratka-pokud-je-nekdo-zneuzije-zpusobi-digitalni-apokalypsu/sc-4-a-190366/default.aspx

   Intel to tam musel údajně implementovat na příkaz tajných služeb!

   Smazat
  6. Dovolte, že se vyjádřím ke dvěma věcem: I přestože jak tvrdí 18:54 všechno je monitorováno, což je pravda, přesněji myslím si, že to je pravda, myslím si, že těm vládnoucím elitám to bude k ničemu, protože budoucí vývoj půjde cestou jakou nepředpokládaly. I když teď všechno si řídí podle teorie chaosu, protože elity si myslí, že tím si uchrání své židle, opět se jim to nepovede. Já si nemyslím, že někdo je schopen se postarat o to, žeby dějiny se daly cestou, jakou si přeje. Chaos, který sejí elity, je jen pokus, nic víc, pokus který se nepovede. Člověk je natolik složita entita a jeho chování je natolik nevyzpytatelné, že si dnešní elity můžou zajít chuť něco ovládat. Myslíte si že pokud skutečně je pravda, že komunismus v Rusku byl naroubován kapitalisty z USA a Německa, že se jim opravdu povedl. Nezvrtlo se to náhodou směrem, který nečekali a málem přišli o ty své vysněné miliardy, pro které žijí. Nepochybně záměr destabilizovat Rusko byl nápad psychopatů, stejně jako teď je to s nápadem i destabilizovat Evropu. Myslíte si, že to co se děje ve Francii posledních dnů, to je nějaký řízený proces? Asi ty psychopatické elity s Rotschildem v čele /který vlasně je autorem II. světové války, protože půjčil peníze Hitlerovi/, jsou z toho co se děje ve Francii překvapené? Typl bych si, že pokud se stane ještě jednou takový masakr, jak to mělo místo během II. světové války, pan Rotschild přestane ovládat svět, jak to dělá již bezmála 200 let. Tentokráte mu to neprojde.
   Jinak můj názor na neomarxismus, ten termin. Co to prosím Vás má společného s marxismem - nic. V Bruselu sedí pohunci pana Rotschilda, Rockefellera a další smečky, která ustanovila FED v USA a která prostřednictvím City of London Corporation ovládá celý svět - již 300 let /asi si trochu protiřečím v tom, co říkám o tom, že se té smečce vláda nad světem vymýká z rukou/. Bruselska smečka přece nahrává přesun prachů, přesun hodnot, které tvoří podle Marxe především společenská spodina, do rukou té bankovní smečky, která vládne všemu, neni liž pravda? Jedno procento versus 99 procent, to jest bohatí versus malomajetní a nemajetní. Tak jakýpak marxismus v Bruselu? Ten termín je vytvořen lidma, kteří jej nechápou, mluví o něčem, čemu nerozumí, tvrdí také, že fašismus rovná se komunismus, nebo spíše fašismus je lepší než komunismus. Termín neomarxismus tak jak jej používá i 20:33 má marxismus dehonestovat. Nemůže být neomarxismem něco, co pracuje pro kapitalisty.
   Pokus vytvořit novodobým elitám - jsou to vlastně lidi, kteří pojem o té podřadné mase lidí mají stále stejný, pohrdavý - vytvořit nějaký NWO - nevyjde. Poslední pokus, který již jednou podnikli jim také nevyšel. Byla to druhá světová válka. Němci byli tehdy a možná jsou nadále národem s mentalitou otroků. Jinak lidé upřednostňují diversifikaci, lidé bytostně nemají rádi, když jim někdo přikazuje, co mají dělat, jsou to schopní tak tolerovat ještě v práci. Živými roboty se lidé nikdy nestanou.

   Smazat
  7. Neomarxismus je jen jiny nazev pro korporativismus. Korporativismem navrhl B.Mussolini nazyvat fasismus, protoze to lepe vystihovalo jeho podstatu provazanosti vladnich kruhu, s velkokapitalem, jak to vidime v Bruselu. Dneska je to ale bezne pouzivat takove zavadejici terminy. Co ma treba neoliberalismus spolecneho se svobodou, kterou ma v nazvu? Snad jenom to, ze prinasi neomezene svobody pro 1%, zatimco absolutni otroctvi pro 99%. :-)

   Smazat
  8. Karel Marx byl žid, vzdálený příbuzný Rotschildů. Jako ekonom s nimi spolupracoval např. na prosazení "krytí libry zlatem", v době , kdy britské libry vlastnil a tiskl podle libosti Rotschild. Británie si pak od něj vytisklé libry kupovala zlatem.

   Smazat
  9. Vojto 11:21 a proto Marx napsal "Kapitál" a zformuloval "Komunistický manifest". Nebýt vás, tak mi to nedošlo. Žasnu, jak vy se vyznáte.

   Smazat
  10. S anonymem 1:03 v zásadě souhlasím. Pokud jdeš o neomarxismus, domnívám se, že název vznikl od toho, že Frankfurtská škola chtěla marxismus obohatit psychoanalýzou. Je to nápad, jaký může mít jen idiot nebo filosof. Psychoanalýza je s marxismem zcela neslučitelná je to spekulativní systém dogmaticky vykládaný. Je to jako by se demokracii říkalo neofašismus.

   Smazat
  11. 0:36: Pane doktore Davide, děkuji za odpověď.

   Smazat
 6. Multikulti v Berlíně!

  https://ac24.cz/-/tak-tohle-je-sila-odvysilala-by-to-verejnopravni-televize-?

  OdpovědětSmazat
 7. Tyto fotky jsem viděla již před nějakým rokem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, fotky jsou staré skoro 13 let a dokazují, že islám je stále stejný, agresivní, netolerantní, fašistický. Dobře, že redakce NR tohle připomenula.

   Smazat
  2. Připouštím, že už jsem je před lety taky viděl, ale bohužel jsou stále aktuální.

   Smazat
 8. Možná to nechápeme, vítači nám to jistě vysvětlí, jaký stres je dohnal k tomuto počínání. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Velká Británie,
  je válečnický agresivní stát,
  využívající koloniální obohacování, z dob středověku.
  Nechť si sami vychutnají plody své.
  -----------------------------------------------
  p.s.
  Konzervativní, tradiční Brit, si o Češích myslí, že jsou lůza.
  Rasizmus páchaný Brity na Českých lidech,
  vám může doložit nejeden, který v Británii pracoval*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viz případ surově umlácného českého kuchaře anglickým feťákem. Vrah byl rasistickou porotou londýnského soudu osvobozen!!! Hanba Malé Británii!

   Smazat
 10. Co na to pan Štětina ??? Ten nyní zázračně procitá. Raději ať to nevidí, mohlo by to s ním švihnout, takový přecitlivělý lidumil se z něj teď stává. No, koryto v EU není k zahození. Že, HAJZLE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom se podivuji, že nemá rád Pospíšila. Asi mu nevyhovuje sexualní pozice.

   Smazat
  2. --- kterou na něm Pospíšil vyžaduje.

   Smazat
 11. Otázka zní - které organizace a politici jsou na výplatní pásce Saúdské Arábie, SAE nebo Kataru? Dnešní připosranost a ignorace zločinů nebo nenávisti připrchlíků a muslimů není nic jiného, než DOBŘE ZAPLACENÁ VLASTIZRADA. Saúdi zjistili, že je tu dost kariérních šmejdů, co za prachy prodají i vlastní děti.

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat

 12. Tyto fotografie hovoří za vše. Já už nevím , jaký jiný důkaz o pokusu obsazení Evropy by ještě měl být.A ti politikové, kteří by to dopustili, či dopouštějí mohou být jednoznačně označeni za vlasti zrádce. Opravdu by byli tak hloupí ? A opravdu se za peníze lze prodat i zjevnému nepříteli ?

  OdpovědětSmazat
 13. Odmítám pořídit si účet na tlamoknize a proto nemůžu diskutovat všude ale ze takovýříspěvek by mě stejně cenzor smázl.
  Štětináč je srab a stejně už má doma jak Korán tak i kobereček proti otlučení té škaredé kebule o zem a takových hlavně politiků je už po EU mnoho. Takovými sfiněmi(omluva prsátkům) pohrdám a doufám že budou po zásluze ,,odměněni" v průvanu. Mnohamrd byl úchyl, pedofil a hromadný vrah a jeho náboženství je všechno možné kromě míru. TFUJ TAJBL ! ! ! ! ! ! !

  OdpovědětSmazat
 14. Ono Británii, Švédsku, Belgii, už nic jiného než toto trpět nezbývá, a musí hlasitě podporovat multikulti systém v naději, že teď, když na politiky těchto zemí hledí stovky muslimských očí, že se jim, politikům, nic nestane. Omyl! Když se nevzdají své víry, svého národa, "mírumilovní" je pobijí jako krysy. Bez ohledu na nějaké předchozí zásluhy.

  OdpovědětSmazat
 15. Takže chvilka googlování a...
  jedná se o islamistickou demonstraci před dánskou ambasádou v Londýně, a teď se podržte, z února roku 2006.
  Takže agentura Nové Rusko nám tu předvádí 13 let!!! starou věc jako aktualitu!
  Protest byl tehdy médii samozřejmě propírán, politiky byl tehdy odsouzen, muslimská komunita se omluvila, 6 lidí bylo obviněno.

  https://en.wikipedia.org/wiki/2006_Islamist_demonstration_outside_the_Embassy_of_Denmark_in_London

  Ano, takhle dělá agentura Nové Rusko svou propagandu, takhle vyrábí fake news.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni nám lžou i o náklaďáku v Berlíně. Řidič byl podplacený Putinem.

   Smazat
  2. Pro hlupáka 22:18:
   Co se za oněch 13 let změnilo na povaze islámu?
   Islámský fašizmus je stále aktuální, tak tu nemel, hlupáku!
   Příště si na Novou republiku, když jí chceš škodit, vymysli něco onačejšího.

   Smazat
  3. U NR jsou podobné "lapsusy" normální. Oni aktivně vyhledávají "ruská pozitiva" a západní, případně islámská, "negativa", a pokud se jim měsíce nedostává potřebného materiálu, vytáhnou něco totálně banálního zpřed deseti let, nafouknou to a pozmění, anebo si kauzu rovnou vymyslí. Průhledná a hodně hloupá taktika.

   Stačí se podívat na Dvořákův film "Uloupené Kosovo". Tendenční a vyloženě lživá sračka adorující vrahy. A co je obzvláště odporné, Dvořák tam napadá nejen kosovsko-albánskou demokratickou politickou scénu, ale i oběti srbských vrahů a kolonistů.

   Osobně jsem přesvědčen, že podobné weby jako je tento, by se měli vzít na zodpovědnost za destabilizaci a polarizaci země. Nehovoříc o tom, že lživé výmysly o "dobrém Rusku" je zjevná kolaborace s nepřítelem. Tohle už nejsou jen obyčejné lži, ale rozvracení státu a společnosti, snižování obranyschopnosti.

   Až se jednou bude kolaborace s úhlavním nepřítelem opět trestat, už víme, kdo dostane kulku do týla.

   Smazat
  4. 3:01
   Zřejmě budeš ruský fanatický imbecil. Proto tobě a podobným znovu zopakuju, že Nové Rusko LŽE!!! když tvrdí, že fotografie nebyly zveřejněny médii hlavního proudu.
   David LŽE!!! když se pokouší manipulovat a sugerovat, že Spojené království nebojuje proti hate speech, že tamní zákony neznají nebezpečné vyhrožování, apod.

   Zřejmě, ty imbecile, nechápeš, že já Nové Republice neškodím, naopak ji pomáhám. Škodí ji David a Dvořák svými výmysly, lhaním, manipulováním, kdy srážejí důvěryhodnost alternativních médií na nulu. Ale to užitečným idiotům a ruským fanatikům jako jsi ty evidentně nevadí.

   Smazat
  5. Nenávistný hlupák 8:22 resp. 8:41 není schopen přijmout jakýkoli argument, který se mu nehodí do jeho našprtaného narativu (pohádky).

   Na "Uloupeném Kosovo" bych dodnes nezměnil ani slovo v komentáři, a ani záběr. Celý další vývoj na Kosovu za posledních 10 let mi dává za pravdu.
   Jak může nějaký idiot s lehkým svědomím napsat, že
   "napadám nejen kosovsko-albánskou demokratickou politickou scénu, ale i oběti srbských vrahů a kolonistů."
   Prosím vás, jak může být něco demokratického ve státě, kde prezident je mezinárodně hledaný terorista (Hašim Tači - atentáty v Prišitně v létě 1998) a předsedou vlády je válečný zločinec Ramuš Haradinaj, osobně mučící a vraždící jugoslávské policisty, v jehož velitelské pravomoci byl mimo jiné i tábor v Klečce, kde znásilňovali a pak i vraždili a těla spalovali ve venkovské vápence členové UČK, osobně podřízení dnešního pana ministerského předsedy)! Co to je za demokracii, když jí vládnou genocidní gangsteři a když vyhánějí ostatní etnika z míst, ke po staletí žili např. Srbové a založili tam svůj stát? Tak jacípak kolonisté, lháři!

   Tu snůšku nenávistného ničím nepodloženého psaní mohl sesmolit jen nedovzdělaný a nevychovaný pitomec!

   Pro duševně omezené už jen uveřejňování textů z ruského webu je "destabilizace, polariazace země" a "kolaborace s úhlavním nepřítelem".

   Pro mne úhlavním nepřítelem Rusko není. Proč by mělo být? To by nám měl onen nepodepsaný hlupák vysvětlit.

   A prosím, ať nepoužívá "argumentace" banderovců. Byl by opět za nemyslícího pitomu a terčem posměchu.

   Smazat
  6. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce prohnilé konfese - tzv. křesťanství, které navíc dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Proto má dnes vyspělé Kosovo jako měnu euro a zbavilo se zaostalých azbuckých Srbů s jejich dináry, před kterými je navíc brání je americká vojenská základna!

   Smazat
  7. 7:52 Prosím, pokračujte, v předvánočním shonu ocením každý pokus o vtip...

   Smazat
  8. 13:38 O. K. Tak třeba ten o tom, že by nebylo ta plně špatným špatným nápadem zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek pak vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
 16. Ano ty obrázky jsou hrozné ani slimáka do republiky volme SPD.

  OdpovědětSmazat
 17. Voliči ČSSD by se měli objednat u MUDr. Davida, volič ČSSD, to je diagnóza. Okamžitě rozeslat všem známým mailem.

  OdpovědětSmazat
 18. 8:33 obávám se, že "západní" media hlavního proudu a rozumí se i ta v ČR provozují, zcela úmyslně a se vší dostupnou profesionalitou totéž. Tak jak jsem za komunistů sledoval tehdejší "štvavé západní vysílače" sleduji dnes alternativní WEBy. S politováním musím konstatovat, že tehdejší komunistická propaganda měla v principu ryzí pravdu, že "štvavé vysílače" zejména "Svobodná Evropa" daleko víc lhaly. K takovému poznání nemusím být komunista, stačí být všímavým pamětníkem. Případné oponenty si dovolím upozornit, že tehdy jsem nebyl ani estébákem nebo nomenklaturním kádrem a dnes, že rozhodně, zdaleka nejsem "socka".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stárnutím by měl člověk teoreticky moudřet, ale vy jste důkazem, že to rozhodně není pravidlem.

   Smazat
  2. Ad 17:23 - reagujete zcela hloupým stereotypem člověka, který neví, co psát, nemá argumenty ani zkušenosti. Tady se v diskuzi píše k věci, nebo se nepíše. Kdo píše z cesty a napadá spolubesedníky jako vy, bývá redakcí NR většinou smazán.

   Smazat
  3. 17:53
   Mám co psát, mám argumenty i zkušenosti.
   Slavná redakce propagandistické agentury Nové Rusko by měla na základě mého zjištění (viz. 22:18 a 8:41) především smáznout tenhle trapný článek, vy náš besedníku.

   Smazat
  4. Anonymní muftí 18:06 - tady se nic z článku mazat nebude, i kdyby to váš milosrdný a slitovný Aláh přikazoval.

   Islám je agresivní, netolerantní náboženství, toužící po světovládě. Je pro nás opravdovým nebezpečím a je naší povinností na to lidi stále upozorňovat.

   Za to, že jste nenávistné a nepřemýšlející individuum my v redakci nemůžeme. Proto se vám nebudeme ani omlouvat.

   Smazat
  5. 18:35
   Prolhaný Dvořáku, znovu si přečtěte 8:41. Lžete, že média neinformovala, lžete, že se GB nebojuje proti hate speech,.... Ve své nenávisti k Západu prostě lžete, lžete, lžete.

   Smazat
  6. 23:20 A co má jako jinýho dělat, když NR není nic víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  7. Dvořák si touto replikou zavařil. Jsi v hledáčku Dvořáku sprostá prolhaná. Už jen za to, jakým nehanebným způsobem jsi publikoval lži o Albáncích, jednom z nejdemokratičtějších národů a vyzdvihoval srbské vrahy, by ti měli přinejmenším rozbít hubu, ale ty si pokoj prostě nedáš. Možná bychom se měli podívat blíž na tvoji činnost a její finanční krytí.

   Smazat
 19. Anonym 23:20 je opravdový blb. V článku není nikde uvedeno, že Spojené království nebojuje proti "hate speech". Neschopnost pochopit čtený text je symptomatická...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu Davide, stejně jako není uvedeno, že ta událost je 13 let!!! stará, není schválně ani uvedeno, že je nová. Vy jste ji ale schválně uvedl tak, že se má tvářit jako aktualita.

   Ano, neuvedl jste doslova "UK nebojuje proti hate speech", ale formuloval jste tvrzení do návodných otázek.

   Ale doslova jste uvedl, že událost nebyla zveřejněna v médiích hlavního proudu. Což je lež ze které se nevykroutíte!

   Ano, je vidět, že ruská ambasáda si vybrala dobrého člověka. Studovaný psycholog ví nejlíp jakou formou se má dělat dobrá propaganda.

   Smazat
  2. 1:06

   Tohle je prostě ulhanej plátek, stejně tak ty jejich trapné besedy plné lživých svinstev. Byl jsem na jedné a musel jsem vyjít po 20ti minutách ven, jelikož se mi udělalo nevolno. Dvořák a David, Procházková, Schneider, Keller s další bolševické svině budou jednou viset na kandelábru s jejich hradním guru a tím čoboláckým xindlem ve vládě. Již brzo!! MÁME VÁS PLNÉ ZUBY VY SVINĚ PROLHANÉ!! A zbytek ruskejch kolaborantů pošleme do plynu UŽ MĚ SERETE!
   Od revoluce to bude zanedlouho 30 let a bolševici se tady stále roztahují. DOKDY JEŠTĚ? Takhle země potřebuje novou krev jako sůl a dá bůh, přijdou co nejdříve.

   Smazat
 20. Bože, bože, umanutost toho anonymního vola je úžasná. Překrucuje, lže, odvádí pozornost od toho hlavního: islám je fašismus, ideologie nenávisti a touhy po nadvládě nad všemi lidmi. Fotky 13 let to jen potvrzují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro někoho se ten mák v Afghanistánu musí pěstovat...

   Smazat
  2. Ty jsi nacista a jako takový se budeš brzo houpat na drátě. A já s mými bratry se ti budeme smát. Poté si prohrajeme s tvými spratky.

   Smazat
 21. Babiš nás zradil ,když souhlasil s podpisem paktu o uprchlících.A socani ,kteří ho k tomu údajně přemluvili jsou vlastizrádci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak a doufám, že takoví jako ty budou či nevidět padat odsud do prdele. Tisíckrát raději černého muže nez sviní jako ty a tobě podobní. VYPADNI ODSUD HAJZLE!!!!!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.