Reklama

středa 26. prosince 2018

Ministerstvo zahraničí Ruska nazvalo izraelské letecké údery porušením suverenity Sýrie

26. 12. 2018       russian.rt
Údery Izraele na oblast Damašku jsou hrubým porušením suverenity země a rezolucí Rady bezpečnosti OSN. Bylo to uvedeno v tiskové službě ministerstva zahraničí Ruska. Diplomaté uvádějí, že večer 25. prosince zaútočilo z libanonského vzdušného prostoru šest izraelských letadel na okolí Damašku. Jak bylo poznamenáno, Sýrie utrpěla materiální škody, tři vojáci byli zraněni.


"Je významné, že ze 16 řízených leteckých bomb, vypuštěných Izraelci, 14 bylo sestřeleno vzdušnou obranou Sýrie. Je třeba zdůraznit, že letecké údery byly opět provedeny izraelskými letadly "pod krytím" civilních letadel, směřujících na letiště v Damašku a Bejrútu", uvádí se v prohlášení.

Ministerstvo zahraničí Ruska vyjádřilo "nejhlubší znepokojení" nad samotnou skutečností zasazení úderů a nad tím, jak byly provedeny.

"Jde zde o evidentní porušení suverenity Sýrie a ustanovení rezolucí Rady bezpečnosti OSN, včetně rezoluce 1701", dodalo ministerstvo.Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

75 komentářů :

 1. To zase budou obesrate latriny na ruskych zakladnach v Syrii:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mongol, který neví co je diakritika.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Re (19:22):
   Neurážejte, prosím, Mongoly! Jsou to kulturní lidé.
   Ten (Anon. 19:18) je jen beznadějný blb.

   Smazat
  4. Diakritiku ovládá pouze ten, kdo má úctu ke svému mateřskému jazyku. Člověku, který pohrdá svou mateřštinou i svými předky a jejich odkazem a který se stává slouhou cizáckých myšlenek, názorů a postojů, je úplně jedno, co ze ze svých úst a rukou vypustí. Není si vědom hloubky moudrosti, jež nám naši pradědové a prabáby odkázali, a nikdy nepochopí, že jen ten bude chráněn energetickým předivem národního egregoru, kdo s hlubokou úctou k mateřštině přistupuje. Jaký uvnitř, takový navenek...

   Smazat
  5. 19:29

   19:22 zjevně diakritiku zná. Takže vaše replika značí nejen vaší omezenou gramotnost, ale i nedostatečnost v oblasti logiky. Pokud jste skutečně Čech, tak to byste snad raději ani sdělovat neměl.

   Smazat
  6. Je to jasný scénář. USA vyhlásili že se stahují ze Sýrie. Izraeli tak dal znamení, že mohou začít útočit. Dnešní úder byla zkouška a vyhledání současné polohy Syrských protiletadlových baterií. Tuto polohu už amíci izraelcům poskytli na základě průzkumu družic. Celá tato akce má za úkol zničit Syrskou protiletadlovou obranu a zničit pověst Ruských S 300. Vše se dá srovnat s bitvou u Kurska. Izrael si neuvědomuje, že Tramp je nevizpytatelný, a Izrael zrovna moc nemusí. A okolí Izrael přímo nenávidí, včetně saudů. kteří se zatím tváří jako přátelé. Zakopaný pes je v tom, že Izrael místo toho, aby se se všemi snažil jednat, ryskuje svoje bytí.

   Smazat
  7. Anonymní 20:36
   Máte to překombinované a nedává to smysl. Navíc, o poloze to nedává prakticky žádné informace a beztak je systém mobilní, během hodiny komplet přeskupený. Nemluvě o tom, že je a musí být samozřejmě chráněný samostatnou úrovní nejspíš vícevrstvé obrany.

   Smazat
  8. 2018 21:10 Oni vědí že to není překonbinované, oni vědí že je to pravda. Tady musím přiznat, že mi je Vás jako národa líto.

   Smazat
  9. Směji se a se mnou i vesmírné civilizaze, když vzpomenu jak ještě včera tu putleroffští užgrynadnci z lŽIDvořákovy bandy rudých lhářů vykřikovali své rudocancy o tom, že "sionisté maj po pýči, když Putler dodal krvelačnýmu vrahoj (pr)Assadoj to jeho "nepřekonatelné" S-400!". Chycht!

   Smazat
  10. 9:04
   Směji se vaší tuposti, která vám znemožňuje zaregistrovat to, co ostatní vnímají tak nějak samozřejmě. Sionisté si jsou velice dobře vědomi schopností ruských protivzdušných systémů a proto "STATEČNĚ" vystřelují své rakety z jiného státu. Do vzdušného prostoru Sýrie si netroufnou ani s těmi novými "neviditelnými" letadýlky od USA. To by byla ostuda, kdyby jim tak drahá letadla poslali Syřané k zemi. Tak aspoň zašermovali pěstičkami za plotem, to je vše, na co se zmůžou. No a 14 z těch 16 vystřelených raket jim syrská obrana nakonec ještě sestřelila. Nejspíš svými vlastními, běžnými protivzdušnými zbraněmi. Na tohle by střelami S-400 určitě neplýtvali.
   Škoda, že sionisté nemají odvahu zaútočit přímo, bylo by příjemné sestřelit jim pár těch "zázraků".

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tak co ten Patton? byl to zachránce bílé rasy, nebo bijec komunismu? Podle toho, jak to podáváte, to byl akorát fašistický vymatlanec. Vždyť Rusové jsou bílá rasa, jako Němci. P.K.

   Smazat
  14. Anonymní28. prosince 2018 8:45
   Že Vás takové pohádky baví. Slovanství je věc historického vývoje, ne složení krve. Češi jsou západní Slované a náš úděl je, potýkat se s Germány. Úděl východních Slovanů je, potýkat se s Asiaty.
   Kromě slovanské příslušnosti, jsme také Středoevropané a s ostatními Středoevropany, bychom měli pracovat na našem společném středoevropském politickém posílení. Tak bychom nejlépe mohli plnit tu naši úlohu. P.K.

   Smazat
  15. 20:30 Ano, opravdu původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" která ho zdegenerovala byla reakcí na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře a byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná jejich mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Dnes po nich zbyli jen hrdí Ukrajinci! Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi*), aby se zbavil zdegenerované chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela civilizaci a zaplevelovala ji svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk!


   *)Velký americký novinář a filosof Lothar Stoddard napsal že podčlověk je podřadný člověk, jehož existence je pod kritérii způsobilosti a adaptability zavedenými nerovnostářským společenským řádem, ve kterém žije. Stoddardova kniha ve kterém pojem poprvé formuloval - "Revolta proti civilizaci" se zabývá tehdy nedávným převzetím moci v Rusku bolševiky. Dokazuje, že byla země spravována nejvíce degenerovanými lidmi na Zemi.

   Smazat
 2. Prezident Zeman vysvětlil, kdo jsou „lepšolidé“. Líbit se to dotyčným rozhodně nebude. Přidal čísla, kterými se televize nechlubí...
  A co zahraniční politika? „Jsme členy dvou mezinárodních institucí, Severoatlantické aliance a Evropské unie. Pokud jde o NATO, dlouhodobě plně podporuji naše zahraniční mise v rámci boje proti mezinárodnímu islámskému terorismu....*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prezidenta Zemana jsem volil, protože by nás nezaprodal. Nicméně s jeho názory na působení našich vojáků v Afganistanu i s jeho názory na NATO hluboce nesouhlasím!

   Smazat
  2. ..no a to je to zaprodání...milý voliči*

   Smazat
  3. 19:18 s tím má dobré zkušenosti. Ví, o čem mluví.

   Smazat
  4. Zeman je dle mne nejlepsi cesky politik, a pritom takovy BLB.

   Smazat
 3. Vedle diplomatických slov, která zazněla ze strany Rusů, je tady snad jen jediné alternativní řešení.
  Totiž, každý vojenský letoun, který svým útokem ohrožuje územní a politickou svrchovanost Sýrie, by měl být sestřelen.
  Tolik jich ani Izrael nemá, aby ve své zločinné agresivitě pokračoval donekonečna. Jakkoliv je i bohatě zásoben těmi, které ve Washingtonu účinně ovládá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, když sionisté postupují tak "statečně", že jednou se kryjí za ruské letadlo a podruhé zase útočí ze vzdušného prostoru jiného státu.
   Přitom už dostali od američanů ta prý úžasná, neviditelná, nezachytitelná a nesestřelitelná(a drahá) letadla F-35. Nevím proč se tedy tak bojí zaútočit přímo. Proč pořád tak zbaběle?

   Smazat
  2. 20:00 Ja ti to prozradim, rusky kokutku. Protoze to na vsechny ty ruske "zbrane" staci:-)

   Smazat
  3. 20:08
   Máš pravdu, Jandovo dildo, opravdu to tak vypadá, že sionisté mají velké pochybnosti o tom jak by skončili i se svými letadýlky, kdyby se pokusili zaútočit napřímo.

   Smazat
  4. Doposud pouze padaji rezave ruske kramy.

   Smazat
  5. 20:00
   Proč pořád tak zbaběle?
   Protože se hraje o peníze a kdyby jim ty nové F-35 Syřané s ruskými protivzdušnými systémy poslali k zemi, tak by to sakra otřáslo s důvěrou zákazníků a možná by se pak nezaplatil ani vývoj těch drahých letadel. Dost na tom, že syrská obrana sestřelila 14 z 16 vystřelených raket.

   Smazat
  6. To je pocitali rusti oficiri vyradkovani na latrinach v Latakiji behem utoku, rudy dedecku?-)

   Smazat
  7. 20:31
   "Rezavé ruské krámy" sice po zásahu ruskými protivzdušnými systémy také padají, ale americké krámy padají k zemi tak nějak samy od sebe. Asi z leknutí.

   Smazat
  8. 21:01
   Kdyby to bylo na tobě, Jandovo dildo, tak ty by ses nedopočítal.

   Smazat
  9. Opluštil
   nad vším je židovská politika. Ano Putin nemůže dělat to co by jinak udělal. Má kolem sebe stále bandu velice vlivných chazarů, kteří mu to nedovolí. To co dělá je tak trochu tanec mezi vejci, nicméně stále tančí skvěle.

   Smazat
  10. To co předvádí Izrael je politika teroru, to mu nikdo neodpáře a ani president ČR Zeman.

   Smazat
 4. Je načase, aby bez ohledu na to, že polovina židů v izra jsou
  rusi, jim pár letadýlek sundat.
  Izra drzost už dostoupila hranici únosnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobytek je to

   Smazat
  2. 19:43!
   Více jak polovina židů v iserajeli jsou chazaři, což dokázal genetický průzkum, který nařídil sám bibi v domění, že se potvrdí opak - tzn. židi s velkým "Ž". Výsledky průzkumu se tají již pět let, protože jejich součástí je hodnocení, že jedinými genetickými potomky židovských kmenů LEVA a JUDA jsou Palestinci (zbylých 10 kmenů bylo vyhubeno ve válkách s Filištínci).

   Tzv. novodobá imigrace židů do Palestiny (iserajele) je tvořena především okrajinskými chazary typu kolomoděje a porosjenka, o čemž se také musí mlčet (nejenom v iserajeli).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Ty jsi potomek ruských stepních mužiků. Tudíž toho nejblbějšího kmene, který se vyskytnul na zeměkouli.

   Smazat
  4. A ty jsi obdivovatel ožralých kovbojů

   Smazat
  5. 6:13 Ale měli vždycinky přesnou mušku - jen málo rudokožců uniklo! Zato ožralí ruští mužici stříleli z Aurory na palác přímo před sebou a ani ho netrefili! Nebo jen hrozí lopatou jako ten bohatýr na 1 minutě a 12. sekundě tu! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 5. Ale kde je slavne OSN ! PROC NESANKCIONUJE ! Svet je jeden podvod .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proto bys mel spachat sebevrazdu, rudy dedecku. Anebo asi pij v dostatecne mire:-)

   Smazat
 6. Jak simůže Izrael dovolit napadat suverenitu Sýrie . Vždyť židovský národ trpěl při napadení fašismem v milionech obětí . Dobře ví že bránit se má právo každý ,utočit nikoliv .

  OdpovědětSmazat
 7. Kazdy sudny clovek chape ze tato provokacia ma za ciel zastavenie odsunu USA zo Syrie. Iste je ze Izrael svoj cas ked mohol konstruktivne zasahovat do riesenia problemov na Strednom vychode slusne povedane pres ral. Ale Rusi maju dost pevne nervy - cas hra pre nich

  OdpovědětSmazat
 8. Žid je jako otravný hmyz. Plácat ho a plácat ho.

  OdpovědětSmazat
 9. Analytiku 20:09, co soudíte o možné nové roli Izraele, pokud USA vojensky opustí Sýrii, co může znamenat Netajuhea ztráta pozice, co bylo, nebo mohlo být slíbeno v té souvislosti Turecku? Jak byste komentoval, pokud by Izraelské F35 bylo nad Libanonem sestřeleno prostředky systému S300 vojsk Ruské federace v Sýrii? Těším se na zasvěcenou odpověď.

  OdpovědětSmazat
 10. 20:26
  Toto ti přece něco říká, Pepku, nebo ne?
  https://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/

  OdpovědětSmazat
 11. Izrael si koleduje o přesdržku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zahraniční politika Izraele je obdobná té naší vládní.
   Když si dotyčný cizinec přečte že ho náš president označil za teroristu, možná dostane chuť nás Čechy zabít.
   Izrael je rozdělený na židovské katolíky a původní židovskou víru.
   Ti první se kamarádí se zemanem Vatikánským a terorizují Palestinu.
   Ti druzí židé, chtějí tomu to stavu udělat přítrž a zavřít svého premiéra do basy.
   Dny se prodlužují, velice pozitivní, pane Bagoune*

   Smazat
 12. Slavný anonyme 20:09 co zde stále jen opruzuješ!Čas letí jako chrt,než se nadáš přijde smrt.Pořád máš na tapetě nejaké dědečky.I ty se jednou dočkáš a tvoje vyhlídky určitě nebudou růžové.Abys nedopadl jako ten mladý v Dědové míse:Až se tobě ruka třásti bude,koryto ti synek udělá.Cha,chá,tak se už těš!!!!!A měj ma paměti,že mladý blbec bude jednou i starý blbec.Tož tak.

  OdpovědětSmazat
 13. Je Israel stále ve válečném stavu se Syrií nebo uzavřely tyto země už příměří nebo dokonce mírovou smlouvu? Když ne, tak vzájemné napadání je pouze "pokračováním diplomacie jinými prostředky" ne??

  OdpovědětSmazat
 14. Nechápu, proč někdo nedokáže Židy milovat... kdo je nemiluje, ten by se měl léčit. Hitlera jistě proto jeho lékař léčil drogami, vojákům dávali Pervitin...

  Měli bychom Izrael v chování k cizincům (IZRAEL K NEŽIDŮM, ČEŠI K NEČECHŮM) STOPROCENTNĚ NAPODOBIT! A jako Židé se povznést nad slouhovské "ale co si o tom/o nás"cizáci pomyslí. Kdyby to brali Židé v potaz, dodnes by byli chudí jako Češi, a stát Izrael by byl nereálným snem - ne vojenskou a technologickou velmocí s ekonomickými zdroji po celém světě.

  OdpovědětSmazat
 15. Co chtít po světových teroristech ale rakety byly sestřelené takže utěr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zajímavé,že "staré " sovětské krámy fungují na moderní "sofistikované,novoučké a chytré" US krámy.Krokodýl

   Smazat
 16. Takže tu máme mírotvůrce USA, které nejraději bojuje cizíma rukama, rukama idiotů - u nás například reprezentované Pražskou kavárnou. Pokud není zbytí, musí mít násobnou převahu, ideálně aby ještě druhý stát měl zbraně o dvě generace zastaralejší. Ale trochu se jim to v posledné době bortí, že ano.

  Takže tu máme druhého mírotvůrce - Izrael. Ten má ještě jinou strategii prosazování míru dle svého výkladu. Útočit pěkně schován za zády civilistů.
  Kde že jsme toto chování viděli? ISIL, ALKAIDA...že by spojitost a jednotný výsvik?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mame tady tretiho mirotvurce - ruskeho kokutka, tebe. Ktery zvatla nesmysly, napojeny Breznakem z plastu a ruskou samohonkou. Ty ale umres naprosto chudy a ani pes po tobe nestekne, rudy jedovaty dedecku.

   Smazat
  2. 10:47
   aha už to chápu, kdokoliv nemá shodný názor s tebou má zákonitou spojitost s Ruskem, samohonkou a je rudý...
   Panejo..., hlavně že si s tímto postojem vystačíš. To učí v první třídě?

   Smazat
 17. To ale nestačí, Izrael narušuje suverenitu otevřeně a svými úmysly se netají. Je třeba konečně na jejich agresivitu velmi důrazně odpovědět. Jinak to bude samozřejmě nadále pokračovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drevenymi praky, Palestince?-)

   Smazat
  2. 11.57 Zeptejte se nějakého DAVIDOVA SOUKMENOVCE, JAK A Z ČEHO SE DĚLAJÍ PRAKY. Abyste pak nečučel a nelamentoval jako Goliášovi věřitelé.

   Smazat
  3. Vypadá to že Izrael neví kudy kam, když Ušáci vyřvávajíce, že zvítězili nad ISIL, zdrhají a nechávají na holičkách i Kurdské spojence, proto Izrael zkouší házet svaly a testuje co si ještě může dovolit. Jak vidět ty svaly je to polívčička. Výborně a fundovaně tuto oblast hodnotí při své ranní kávičce paní Spencerová, kdo si ji občas přečte, nebude tady potom za až takového vola. Rudý dědeček.

   Smazat
  4. Myslis toho sexy babochlapa Terezku? Koukam rudy dedecku, ze se ti vzbourily posledni zblitky hormonu:-)

   Smazat
  5. Už jsem zase tady, jako teda kdyby se jednalo o mne, tak se na to klidně vykašlu, ale je smutné když ubohý hlupák nadává ženě, protože mu chybí argumenty. Já sem rád chodím protože tady ti chytřejší uvádějí argumenty, ty blbější bohužel jenom nadávky, což je dosti trapné. Pan Pjakin jim narovinu říká "éto děbili", já jim říkám takhle, protože každý nemůže být chytrý a jak známo prázdný sud nejvíce duní. Rudý dědeček a polepšete se.

   Smazat
 18. Podlý stát si vybral podlé datum a podlou noční hodinu a podle útočil raketami vzduch země odpalovanými z F-16 ze vzdušného prostoru Izraele a Libanonu. Vrcholem podlosti je fakt, že to bylo v době přístávání civilních letadel v Bejrůtu a v Damašku (ty F-16 se kryly civilními letadly). Tak takhle, podlí soudruzi, váš stát už dlouho na tomto světě nepřežije, protože se o to snažíte ze všech posledních sil. Henry Kissinger vám dává už jenom dva, tři roky existence!  OdpovědětSmazat
 19. Izrael kdyby uzavřel mírovou smlouvu se Sýrii udělal líp i kdyby ztratil Golany ,teď je příhodná situace ,ale sily se jednou vyrovnají ,pak na stane problém ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:30 Vy jste placený agent Pepek Vyskoč, který tady přehrává tu svou omezenou slovní zásobu přízemního omezence. Každý, koho označíte termínem "rudým dědeček" pak vedle vašich výlevů může směle aspirovat na Nobelovku. A to jste asi nechtěl, co, retardo?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:20 čau Pepku! A teď vyskoč :-)

   Smazat
  4. 16:20- blbínku,blbínku.Dovzdělej se v písemném projevu v jazyce českém.

   Smazat
  5. Když pominu blba ze má své problémy a ne malé právě díky pejzatcům a právě pejzatí vyrabovali USA,aby si splnili sen o velkém Izraeli....nasrat,sen zkončíl a ruka je ráno v nočníku,že???
   KROKODÝL.

   Smazat
 20. Anonymní27. prosince 2018 15:30
  Potom, co Syrie z Golanskych vysin ostrelovala Izrael, jim Izrael nikdy zpatky Golanske vysiny neda. Ty si bez natrit prirozeni indulonou, rudy dedecku:-)
  ===========================================================
  Pepi, dobře, že jsi to zmínil. Až zas tady budeš kuňkat něco o "anexi" Krymu, tak si vzpomeň na anexi Golan - o kterých tvůj oblíbenec prohlásil, že je nikdy Sýrii nevrátí. A teď vyskoč a zahýkej, starý žlučovitý přemřelo. Není anexe jako anexe, že? Ta vaše je správná, že, Cemperjando?

  OdpovědětSmazat
 21. 18:55-blbínku přímo perlíš,ale česky neumíš.

  OdpovědětSmazat
 22. blbínku,ty jsi zase americký

  OdpovědětSmazat
 23. Jenom bych poznamenal k věci, že jediná legální vojenská síla v Sýrii je armáda RF a Sýrie! Ostatní tam z hlediska mezinárodního práva nemají co pohledávat. Pokud Izrael vystřeluje rakety na území Sýrie jde o agresi. Možná by bylo vhodné se podívat na problémy Sýrie střízlivým a nezaujatým posouzením. Izrael se ohání právem na sebeobranou, ale při tom nemůže porušovat práva druhého státu. Pokud přestaneme brát mezinárodní právo vážně vznikne chaos,kdy je potom možné všechno a kdo má delší klacek má pravdu a to bychom asi nikdo nechtěli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RF je země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.