Reklama

pondělí 31. prosince 2018

Můj Krym - PF 2019

31. 12. 2018 - Ďouba


Novoroční přání "krymského" typu posílám všem dobrým čtenářům NR. Buďte zdrávi, ať se vše daří. Pevné nervy a pozitivní mysl. Žijte! Ďouba


Děkuji všem rozumným diskutérům. Pokud vás bude něco o Krymu zajímat, pokusím se odpovědět. V dalších pokračováních......ještě bude hodně informací, tak to možná nechme až na závěr.

Šesté pokračování dám asi až příští rok (zítra).

98 komentářů :

 1. Tady jsem našel něco o postupném osídlení Krymu
  https://www.youtube.com/watch?v=iJRHMJZpLNM

  Mluvčí nakonec neodpoví, komu patří Krym. Video je useknuté. Zajímavá je diskuze pod videem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Ďoubalíku, kolik je vám přibližně roků? Dovolil byste si zajet s tak početnou rodinou (píšete 6 osob) na francouzskou Riviéru? Já se přiznám, že nedovolil. Pro mne bylo Chorvatsko s manželkou a dvěma dětmi.

   Smazat
  2. 22:01 Cestovat se dá i levně - hlavně v Rusku. Čím levněji cestujete, tím máte z té cesty větší radost a podstatně více znalostí, zkušeností a zážitku jako kdyby jste za dovolenou vysolil nekřesťanské peníze. Píšu z vlastní zkušenosti.

   Smazat
  3. Pane Ďoubalíku, na těch fotkách většinou chybíte. Já jsem na tom stejně, když fotím rodinu. Prozraďte, stojíte před Stalinem na tom mixu fotografií? Máte starší děti, z toho vyjde, jak jste starý.

   Smazat
  4. Dost dobrý. Uvědomte si ale. že hopsálkové od USA ambasády vám zavaří. Ta pakáž pravdu nesnáší.

   Smazat
  5. 1:33 A to je další důvod proč cestovat na krásný ruský Krym a říkat českým a slovenským lidem pravdu o životě v této krásné ruské destinaci. Je pravda, že v ČR je mnoho rusofobů, ale jsem přesvědčen, že lidí ze zdravým selským rozumem je více.

   Smazat
  6. Blázen, kdo cestuje do Ruska. O Silvestra vybuchnul plynovod někde na Urale a zřítily se nějaké paneláky, v Moskvě spadnul most. Stovky mrtvých v mrazivé zimě a nikdo se o ně nezajímá, jen ráno to proste zahrabou buldozery do jámy tak jako obvykle a čeká se na další smrt. Führer samozřejmě na honosných oslavách. Doufám, že tohle tamní mužiky pohne k tomu, aby pochopili, že si nedokážou vládnout sami a udělají nějakou novou VŘSR. Svět bude mít konečně šanci se jich zbavit.

   Smazat
  7. 10:26 ale jdi Ty brepto. Koukej vytřízlivět. V Rusku jsem byl 3x a letos tam pojedu po čtvrté - pravděpodobně na Krym.

   Smazat
  8. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Řešení na konci příspěvku.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
  9. Běž k psychiatrovi.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. radosto ty idiote dej si pokoj alespoň před Novým rokem.
   Václav

   Smazat
  2. Už seš s tím trapnej, šašku.

   Smazat
 3. Pane Ďoubalíku,
  pevné zdraví, mnoho radosti, spokojenosti a cestovatelských zážitků v roce 2019. Doporučují Vám procestování Krymu z Kerče až po Simferopol resp. Sevastopol. Zabere to čas, ale stojí to zato. Hlavně nikam nespěchejte. Za návštěvu kromě jiného stojí také kerčské katakomby, Sudak, Nový svět...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím 21:39 a děkuji za přání i doporučení. My jsme doputovali až do Kerče, dokonce nový most přejeli tam i zpět, v Azovském moři se koupali, ale o tom bude teprve pokračování. Na mapce, která je přiložena ke každému dílu "cestopisu" je celá trasa zakreslena, Ď.

   Smazat
  2. Pane Ďoubalíku, bylo by možné, že by jste udělal přednášku o Vaší cestě na Krym třeba v pražském Ruském středisku vědy a kultury (ulice na Zatorce Praha 6). V případě že by jste dělal přednášku mimo Prahu dejte to předem vědět.

   Smazat
 4. Děkuji za svou rodinu, jsem u nás doma i u Vás, zřejmě nejméně rozumný, nepředvídatelný příspěvkář?

  Přeji Vám i Vašim blízkým, zdraví a hezký Nový rok 2019, taktéž kolegům v redakci NR a v širém, dalekém okolí!

  Zdar Ramón, Most

  Moje předvídatelné cocotinky zde: u mne jsou rušeny?

  https://uloz.to/live/!ulQDc2UbazrE/letousi-eh-jakub-janda-s-petrem-kolarem-a-ali-amiri-rekvalifikacni-program-letousi-pripraveny-pro-prahu-a-okoli-po-vzoru-eu-po-ovladnuti-prahy-a-okoli-rozkos-v-oblacich-in-memoriam-havel-usmevy-smutnych-muzu-mkv-avi-mp4

  OdpovědětSmazat
 5. Pokud nekdo hakuje v nejake montovne, protoze se nechtel ucit, tak se dal nez na Krym nepodiva. Navic tam Doubaliky oholily jako naivni ceske fogly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:54
   To mi na poměry lidského zdroje v české kolonii přide daleko docela dost. Nějakých 1600 km( vzdušnou čarou). Takže když budu dělat hodně přesčasů, myslíte že bych se tam jakožto lopata ze šťastně zezápadodemokratizované, perspektivní kolonie také někdy mohl podívat? To by bylo fajn. Zatím jsem byl nejdál v Německu. Okouknout tamní realitu a nakoupit drogerii. Tak snad se při horlivém plnění pracovních úkolů jednou podívám také na Krym, jako jezdí Rusové do Varů nebo Mariánek.

   Smazat
  2. 22:24
   poznávání nových zemí to není nic špatného. A rusové jsou velmi vstřícnými lidmi k těm, kteří uznávají je a jejich kulturu. Oni nepotřebují kultivaci EU, nebo USA.
   Václav

   Smazat
  3. 21:54 vše je ve Vás. Já také vydělávám hodně pod český průměr a na Krymu jsem byl 5x. dále jsem navštívil také Iran, Jordánsko, Sýrií a několik zemí bývalého SSSR samozřejmě včetně Ruska. Chce to znát jazyky, které Vám otvírají cestu do světa. A důležité je necestovat prostřednictvím CK. Nutné také je věřit si, že cestu zvládnete. Přejí hodně zdaru!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. V tom prvním komentáři není vyjádřený podmět, blbe. Proto samozřejmě s měkkým "i", ty vemeno, možná i toužící se učit, avšak pro mentální handicap dosud neúspěšně.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 23:57

   Můžeš být konkrétní, nerudný hlupáčku?
   Zkus to, neboj se. Většího blba už ze sebe beztak udělat nemůžeš.

   Smazat
  8. Pro 21:54. A ty se nauč aspoň pravopis. A zaskoč si do nějaké montovny pro lepší mozek.

   Smazat
 6. Trollové i elfové to mají s tím Krymem těžké. Takže jsou už směšní.

  OdpovědětSmazat
 7. On ten "rudý dědeček" bude pravděpodobně tělesně a duševně postižený. Místo aby ten blbý vnuk byl s babou na Silvestra v posteli, tak otravuje rudé dědečky v přestávkách mezi onanií a prohlíží si fotky Jakuba Jandy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni se zde bojí, že nám dojde, že zde ztrácíme čas zadarmo a oni si zde hrají za peníze, to je obav z konce penězohraní, tak rychle mažme svoje stinné stránky, že ano. Vy momentálně vytížení na prachy a hry!

   Smazat
 8. Ruda
  Pane Doubalíku,rád si občas přečtu hezké články.Ty vaše mezi ně patří bezesporu.Nenechte se odradit několika hlupáky,kteří vše o cestách do Ruska vztekle kritizují.Na to cestování má víceméně každý,chce to ale šetřit.S vnoučaty jsme také byli v několika zemích a kdyby nebylo nemocí v stáří,tak bych jel s manželkou zase.Každý má možnost.Chce to jenom šetřit a nezávidět.Každému co se jede na dovolenou za poznáním ,to přeji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:01 Rudo, zastávám také Váš názor. Díky tomu, co jste napsal jsem projel kus světa bez CK, jen tak s báglem na zádech.

   Smazat
 9. Krym okupována zem uchvácená komunistickim Putinem,wikipedie 2014,tam je to černé na bílim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože, jelítko, proč píšeš blbosti?

   Smazat
  2. 8:06
   Protože je ještě v rauši. Mladická chyba nedospělců.

   Smazat
 10. A nastává otázka? Je Krym Ruský nebo Ukrajinský.Možná se nabízí otázka.Zaslouží si Ukrajina Krym(aby jej zdevastovala jak ostatek).Nepatří náhodou těm kdo tam žijí?Těm co se rozhodli?Další otázka je.Proč se amík sere do země tak daleko od její a křičí že je ohrožen a ohrožena demokracie.Chocholouška!Vše jde odpovědět jednou větou a tu znáte,nejste blbí!!!Nezná jin jen Štětina,Kalou ušatec,pták Janda,Kocáb a další kavárenská banda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Sudetaci taky kriceli, ze chteji zpatky do Rise ...

   Smazat
  2. Co to má společného s tématem článku?

   Smazat
  3. 7:53
   Však také po válce šli. Vše je tak v naprostém pořádku.

   Smazat
  4. Situace s odtrzenim Krymu je naprosto analogicka s frenetickym hajlovanim sudetaku a jejich snaze se pripojit zpet k risi, k milovanemu vudci.

   Smazat
  5. 9:08
   Že by sudeťáci měli svou republiku s parlamentem a ústavou, podle které se v referendu vyslovili o odtržení od ČSR? To nám asi dějepisář něco zatajil. Můžete prosím své převratné objevy něčím podložit?

   Smazat
  6. Krym byla samostatna zeme? To ti tvrdil tvuj dejepisar, rudy dedecku?

   Smazat
  7. Pro 9:39 Krym byla a je nadále autonomní republika. Měl a má svoji vládu i parlament. A v Ústavě byla a je možnost referenda. Ostatně v té ukrajinské také. Právě podle té Ústavy se obyvatelé Krymu rozhodli jak se rozhodli. A nikdo s tím nic neudělá. Kromě nich samotných. Takže o nějaké anexi nelze hovořit. Na rozdíl třeba od Kosova. Ale to jsou známé a publikované věci hnědý mladíku.

   Smazat
  8. Pro 10.04: Musíte si uvědomit, že mnohým lidem jejich intelekt neumožňuje pochopit význam slova "autonomní republika". Z toho pak vyplývají problémy při chápání jimi historických událostí.

   Smazat
  9. Autonomní republikou bylo třeba i Čečensko, vy idioti. Co s touhou Čečenců po samostatnosti provedl Rusák vám doufám nemusím připomínat.
   Vybil jich třetinu a dnes už je Čečna pod vládou diktátora Kadyrova krásně normalizovaná.
   Kde jste tehdy byli, vy rudí hajzlové?

   Smazat
  10. Pro 12:39 Čečensko je autonomní republika. Ale na rozdíl od Krymu jsem si nevšiml, že by tam proběhlo nějaké referendum. Proběhl tam islamistický pozbrojený převrat. Věčně ožralý Jelcin všemu nechal volný průběh. Čečensko bylo de fakto samostatné. Rusko jednotky a správa byly zčásti vyvražděny a zbytek odešel. A tak si "polní velitelé" Čečensko pěkně rozparcelovali na svoje pašalíky a bačovali tam jako ve 12. století. Se vším všudy. S otroctvím, sňatky dětí atd. Jak to známe i oblastí, kde vládnul a vládne IS a vůbec ortodoxní islám. Jenže Čečna nemá žádné přírodní zdroje, které by stály za zmínku. A tak, když se pouze rabuje a nic neprodukuje tak penízky nakonec dojdou. Tak aby bylo na dobré živobytí, uchýlili se "polní velitelé" k osvědčené výdělečné činnosti - únosům cizinců za výkupné. A aby to bylo jisté, napadli sousední Dagestán. Jenže nepostřehli takovou nepatrnou změnu: v Rusku nastoupil k moci Putin. Dosavadní šéf tajných služeb. Tedy muž odhodlaný a obeznámený. V první řadě vypráskal ministra obrany. Naprostého idiota, jako jeho ožralý šéf Jelcin. Nový ministr se k problému postavil čelem. Ruská 58. armáda, pevně řízená a s plnou podporou vedení země během nekolika málo týdnů porazila ozbrojené bandy na hlavu a většinu "polních velitelů" pobila. Zbytek band uprchnul do hor. Velitelé i členové byli především cizinci. Nejvíce Afghánci a Arabové. Zmohli se už pouze na teroristické útoky a vraždy. Po nich vždy následovala tvrdá a nelítostná odpověď vládních sil. Bandy byly zpravidla vyhlazeny i s pomocníky. Jako třeba po útoku na moskevské metro, nebo divadlo. Po povraždění 160 dětí v Beslamu už se je neopovážil podporovat nikdo a to ani tajně. Výjimku tvoří ten idiot Štětina. Bez podpory obyvatelstva jsou bez šance k jakékoliv větší akci. A Rusové do Čečenska masově investovali a investují. A tak obyvatelstvo nemá nejmenší zájem na návrat starých časů. Co se týče tvojí otázky o mé přítomnosti, tak já jsem v té době byl doma. Kde jsi byl ty, hnědý chlapečku? Snad ne v čečenských horách?

   Smazat
  11. Jo, jasně, ty vymytý, ruský, drzý blbe.
   Třetina veškerého obyvatelstva, které Rusáci vybili jako škodnou byli "polní velitelé", islamisti a teroristi.

   TŘETINA!!! všech obyvatel vybita!!!
   To je jako by někdo v ČR povraždil 3 miliony "polních velitelů"!

   Uvědomuješ si jak hloupá hovna píšeš?

   Smazat
  12. 13:21 Zdroj by nebyl, hnědouši? Štětinovy kydy.

   Smazat
  13. 13:38

   Zdrojů je plný internet, ale už teď vím, že všechny poskytnuté zdroje označíš za "Štětinovi kydy" a proto na tebe seru, rusácké hovado.

   Smazat
  14. 13:42
   Pá hnědouši. Sni dál svoje debilní sny. Jen na okraj. To, že je něcoo na internetu neznamená, že je to pravda. Asi jako že je to v ČT24. Štětinův ocásku.

   Smazat
  15. Děkuji Dannymu za věcné odpovědi tomu ubohému nevychvanému fašizujícímu idiotu.

   Smazat
  16. 13:21 Dal jsem na vaší radu a našel si video, jak to dnes vypadá v Čečně poté, co tam byla vybita třetina obyvatel. Konkrétně v Grozném, který byl podle vás nejspíš vybit dočista do čista:
   https://www.youtube.com/watch?v=5uIAKwBh2qM
   Jsou to opravdu děsivé obrázky. Přál bych si, aby byla takto "zpustošena" Praha.

   Smazat
  17. 15:48 Filmíky, filmíky ... realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  18. Pro hnědého mladíka: každý si vybere ty obrázky, které podpoří jeho pravdu. Můžeš si najít na YT obrázky z Prahy. A ne z okraje, ale z historického centra. Stačí se projít Opletalovou, kde je Ladronka? Kde jsou pražské statky, jak vypadá dům s lázněmi na křižovatce Apolinářské a Na slupi? Co ty dvě secesní vily nad Spartou? A další a další nemovitosti na Hanspaulce, i v Bubenči... Zkus si zajet do Adamova - CELÉ město duchů obydlené výhradně feťáky, Blansko k tomu nemá daleko. A jak jsem uvedl, podobných obrázků jaké uvádíš z Ruska najdeš kdekoliv po Čechách tisíce. Takže se přestaň kasat blbečku.

   Smazat
  19. 17:20 To jsou fotografie nějakých skansenů, kde se točí staré filmy! To nemá s mým odkazem spolčnýho zhola nic. Kde jsou tabulky, grafy, mapy, příslušné grimasy Putlera, ve kterých dokáže hloubku zoufalosti a falše odhalit jen špičkový psychoanalytik, atd. atd.

   Smazat
  20. 18:56 Však jen tak na vás, vy kurvy rudé! Co po vás tu zbude? Jen bordel, a špína všude ...

   Smazat
  21. 9:15 Však taky Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
 11. no mne stačí zájsť do Mukačeva - mám to blízko, a to by ste "koukali" - naše nevesty tam chodia dať si šiť šaty, prídu ráno a večer ich majú ušité - a za tretinu ceny čo doma, ale tá bieda - pomery, škoda slov ... slušní a ustráchaní ľudkovia, bol som svedkom, vojde dnu trojica - jeden všetky zuby v zlate, dvaja - jasný prípad - a majiteľka odovzdáva obálku, úsmevy, čajík, v očiach strach, treba zažiť a hneď pocítite na sebe čo to je za pojem hustá atmosféra ... toto nikto nenafotí a neprejde sa po meste, nezdokumentuje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak myslis, ze to chodi v malych ruskych mestech, kde vladne gubernator a jeho mafie?

   Smazat
  2. Prosím, já to nevím. Ale rád se od vás nechám poučit a důkazně přesvědčit. Předem velice děkuji.

   Smazat
  3. 9:01 Já jsem byl v Mukačevě v roce 2014. U benzínové pumpy jsem přejel na křižovatce z pruhu do pruhu a policajti ode mně chtěli pokutu 2000,-EUR. Drželi mně na fízlárně jako zločince asi 2 hodiny. Když jsem potřeboval jít na záchod, odvedli mně na latrinu bez dveří. Nakonec se každý z fízlů /byli dva / uspokojil se všimným 100 hriven (přibližně 100,-Kč.

   Smazat
 12. Anonymní1. ledna 2019 9:03
  A jak myslis, ze to chodi v malych ruskych mestech, kde vladne gubernator a jeho mafie?
  ============================================================
  Pepi, a kdy jsi byl v RUsku naposled, ještě jako mládežník s SSM? Jen by měl zajímalo, z kterého města a doby máš ty osobní postřehy. Dík

  OdpovědětSmazat
 13. Projev V.I.Putina k novému roku 2019

  Новогоднее обращение Владимира Путина к россиянам 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=GGpqJCrGEe8&fbclid=IwAR0Z0v6bN67M9yktymq3m3CNJzxefrlrToAQW-FI5sC32Jm7uG572I36MwQ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vladimira Iljice Putina? Ty mas taky v hlave nasrano, soudruhu:-)

   Smazat
  2. 9:51 Děkuji za "upozornění" na překlep, správné jméno ruského prezidenta je Vladimir Vladimirovič Putin.
   Omlouvám se...
   I tomu "géniovi", který to zjistil... Důsledně vše čte, tak je to správné...

   Smazat
 14. Soudruzi, stejne brzy umrete jako chudi rudi posuci. Proc nechcete umrit ve vasem rudem ruskem raji? Proc se tam neodstehujete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Umřeme všichni. A budeme stejně chudí i bohatí. Protože žádná rakev, ani ta nejhonosnější nemá kapsy. A nemusím se nikam stěhovat. Stačí si zajet, kam bych se chtěl podívat a mít na to. Rusko se vyvíjí nerovnoměrně. Kromě velkých měst jdou prudce nahoru oblasti se surovinami a výrobou. Z těch méne známých třeba Tatarstán. Zemědělské oblasti jsou na tom hůře. Ale to je problém i naší republiky. Stačí vyjet z Prahy kousek za humna a uhnout z hlavního tahu. A uvidíte, jak vypadají tamní vesnice. O Bruntálsku, Vysočině ani nemluvě. Takže klídek hnědko.

   Smazat
  2. 9:50
   A proč ty nechceš zdechnout na AIDS někde na Západě?

   Smazat
  3. Ruská epidemie AIDS se vymyká kontrole, peníze na léčbu nejsou:
   https://zpravy.idnes.cz/rusko-hiv-aids-0pf-/zahranicni.aspx?c=A170222_174816_zahranicni_aha

   Smazat
  4. 9:50 to se silně pleteš chlapče, my nechceme rudý ráj, my nechceme, aby si z nás svině nadělaly otroky. Jděte do prdele s jejich služebníky, s Kalousky, Špidly, Zaorálky atd., a tvory jako Poche.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 11:11 je živočich stejného druhu jako parazité kal, špid, kel, bab atd.

   Smazat
  7. 11:11 Co to pořád meleš za nesmysly? Lidi do náruče Rusům ženete akorát vy! My tady jenom nechceme výrobce dluhů, aby ČR nedopadla jako Ukrajina. Jejich dluhy už koupil Rockefeller pro svého šéfa, ale ty dluhy si rozkradli jeho nasazení šmejdi.

   Smazat
  8. A kdo je podle tebe Rockefelleruv sef, ty veprova hlavo?

   Smazat
  9. 10:12
   Daníku,
   ty jsi jen další s idiotů, které pálí dobré bydlo. Naše vesnice jsou skvostné ráje oproti těm Ruským. A zkus si například projet Čečensko, Ingušsko,... celou kavkazkou část Ruska na východ od Krymu a vrátíš se v čase do nefalšovaného 19. století, blbe.

   Smazat
  10. 10:56
   Joo, vy jste hrozní "otroci". Celé dny jen sedíte rozvalení u televize, ve vyhřátých bytech a domech se přežíráte salátem, řízkama a cukrovím a klepete do počítačů hovadiny jak se prej máte hrozně zle.
   To je prostě nová definice "otroctví".

   Smazat
  11. 12:43 Ovare, kdo jim dělá kagana, to nevím.

   Smazat
  12. Pro 12:50 Co se čílíš hnědoušku? Jsou to jejich vesnice. Je jen a jen jejich věc, jak si s tím poradí. A oni si poradí. Já jsem si pár ruských vesnic projel. Už v 70. letech jako student na brigádě (to se tehdy dalo). A pak zcela nedávno. Nestačil jsem zírat. Pravda, bylo to v okolí St. Petersburgu (tehdejším Leningradu). Ale stejně. Je to opravdu nebe a dudy. Uznávám, že ve stepích to může být jiné. Ale u nás se stačí projít po Ústí nad Labem. Směrem na Teplice nebo na Děčín. Tam se dostaneš ne do 19.stletí, ale do dubna 1945. Celé čtvrti zdevastované, vypálene, hejna potkanů, hromady odpadků... To samé Most a okolí. Chanov je už symbolem. My jsme ti poslední, kteří mohou nekomu kázat.

   Smazat
  13. Daníku,
   ty, takový "národovec", zaměňuješ cikány s Čechy? Děláš symbol České republiky z cikány zdevastovaného Chanova?
   No, to o tobě mnohé svědčí!

   Samozřejmě že je to jejich věc a nikoho jiného. Mě jen rozpalují do běla čuráci jako ty, kteří z poměrně chudého Ruska dělají vzor pro naší republiku, závidí Rusům jejich "bohatství" a moc rádi by chtěli takovou životní úroveň a vymoženosti i u nás.
   Čuráci, kteří neustále špiní a pomlouvají naši krásnou, bohatou, svobodnou zem a chtěli by tu buď ruské, nebo nejlépe předlistopadové pořádky a "Bohatství".

   Smazat
  14. Pro 13:31 Cikáni necikáni, je to naše země. Je krásná. Ale je bohatá jen pro někoho a už vůbec ne svobodná. Tancujeme jak Berlín a Brusel píská (+ trochu Washington). Nic Rusům nezávidím. A oni jsou bohatí. Protože mají jiný žebříček hodnot. Neměří bohatství a štěstí počtem aut před chalupou. Jsou hrdí na svojo zemi a jsou odhodláni ji bránit. Jak už předvedli několikrát. Ne oni nám, ale my jim neustále nutíme naše pořádky a naši "demokracii". A nejen jim. Hleďme si svého.

   Smazat
  15. 13:46- výborný píspěvek Danny. Tesat do kamene.V Ostravě už je to taky o hubu a bude hůř, sehnat k bydlení lokalitu kde by bylo opravdu bezpečno a klid téměř nelze.

   Smazat
  16. 13:19 Však taky Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  17. To 16:32 Zase ti žádná nedala?

   Smazat
  18. Oprava: tedy pro 17:06.

   P. S.: Jen ještě k těm cikánům. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme i na Teplicku zaplnili slovenskými cikány, azbuckými lemply a lůzovitými, závistivými, švejkovitými čecháčky, natolik zbabělými a bordelářskými, že budou kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem! Budou řešeni globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější ...

   Smazat
  19. 17:06 Tobě ty usmolenej čechomužickej kriple co tu pravidelně žereš putleroffský hovna z produkce užryndanců a sedmilhářů lŽIDavida s lŽIDvořákem dá leda tahlencta komoušská kurva!:))) - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Smazat
 15. Jednov NATO osvobodí Rusi od diktátora Putina viď komunista cár Mikuláš druhí anektoval Sibíř a dálni víchod které uchvátil od USA v 19 století,na besede ve škole nám o tom mluvil pán Mitrofanov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To myslíš to NATO co si umí potápět vlastní lodě.To už toho moc neosvobodī.

   Smazat
 16. Ďouba popsal svou dovolenou a pár hysterických trotlů vyvádí, jako by tu spáchal ideozločin a chtěl obnovit Varšavskou smlouvu. Zažil jsem za šokyalismu pěkně hnusný věci, ale kvůli tomu si nemyslím že je nějaký euro-US ráj na zemi - není, Rusko koncentrátem vší špatnosti taky není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za socíku taky člověk občas narazil na blbce, který to žral a vše hodnotil podle ideologického klíče. Ale až takového blbce, jako je ten co tu řádí, se mi tenkrát potkat nepodařilo. To se podařilo vyšlechtit až tomuto režimu. Holt pokrok se nedá zastavit a to co mi tenkrát připadalo jako extrém, to je z dnešního pohledu jen slabý odvar.

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Co kdybychom tady na NR nechali řádit jenom Radostu s Pepkem Vyskočem? Skoro to k tomu spěje. Jak potom budou ti agenti prokazovat účinnost své provokační činnosti? Nebude přece na koho donášet!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych se přimlouval vyhradit jim jednu rubriku a tam přesouvat všechny jejich štěky. Kdo má tu potřebu, ať si to otevře a užije si.
   Trochu mě obtěžuje jejich přítomnost mezi inteligentními komentáři. Je to jako slalom a když se omylem začtu do některého z jejich výplodů, dost mě to zamrzí.
   Vím a úspěšně to praktikuji, nechá se vytrénovat určitá schopnost identifikovat komentář blba z jedné až dvou, zpravidla pologramotných vět, ale přesto to obtěžuje.
   Určitě by zpříjemnilo život zavést možnost komentovat pouze registrovaným čtenářům.

   Smazat
  2. Zdravím JK a souhlasím. Ideální by byl program, který by sám třídil došlé komentáře třeba do 3 šuplíků.
   A - komentáře objevné, doplňující, velmi zajímavé až geniální, určitě doporučené k přečtení
   B - komentáře normální, bez přidané hodnoty, ať čte, kdo chce
   C - komentáře hlupců, ztráta času
   SPECIÁLNÍ šuplík pak pro komentáře, které žlučovitostí a blbostí rvou rekordy, mohou posloužit jako silvestrovské čtení k obveselení
   Ono se na ty hloupé a nenávistné diskutující dá povznést, ale máte pravdu, zdržuje to od života, Ď.

   Smazat
  3. Dobrý podvečer pane Ďoubalíku. Nejsem si jist, jestli by to dokázal správně vyhodnotit nějaký program, spíše to bohužel bude ještě dlouho na administrátorech. Ale bylo by to fajn.
   Možná by se vzhledem k poměru normálních čtenářů a blbců na těchto stránkách vyplatilo zavést třeba i prosté hodnocení komentářů. Negativně hodnocené komentáře by byly přesunuty dolu, kladně hodnocené by zůstaly nahoře. Umělé inteligenci moc nevěřím, příliš často jedná divně, resp. jinak než bych čekal.

   Rád bych Vám každopádně moc poděkoval za zprostředkování Vašich zážitků z Krymu. Zřejmě jste to pojali trochu "partyzánsky", ale rozhodně Vám tuto dovolenou závidím. Určitě je výhodou schopnost domluvit se rusky. Dá se v RF normálně dohovořit třeba i anglicky nebo německy? Rusky porozumím zhruba kontext sdělení, ale mluvit neumím.

   17:57
   Radosta byl zpočátku zábavný, ale ukázalo se, že jeho rozsah je velice omezený a je už jen nudný. Aspoň že používá svůj grafický styl pomocí html tagů, takže se nechá snadno přeskakovat i bez čtení.

   Smazat
  4. 17:40, 18:12 něco takového jsem navrhoval snad už dva roky zpět a opakovaně. Od té doby redakce slibovala nějaký ten pokrok několikrát, naposled tuším od listopadu m. r. Výsledkem je až terorizující Captcha, kde má jeden dešifrovat podobu toho i onoho z USA, tamnějších autobusů, hydrantů či parkovacích automatů. To, bez zvětšování, cloumání posuvníky vesměs příliš dobře nejde, takže se lze domnívat, že se redakce pokouší vyloučit jen méně trpělivé a naprosté idioty. Úspěch není patrný. Při tom nemůže nemít k dispozici, ze kterých IP adres chodí ty nejtrapnější tapety, sprostoty a ubohé formulační notoriety. A opačně, ze kterých IP adres jsou ozvy korektní. Zdálo se mi, že až do posledního vylepšení, byla tato možnost jakž takž využita. Ano, doporučuji znovu, příspěvky nemazat, ale odsouvat stranou tak, aby zůstaly nepřímo přístupné. Kategorizace podle 17:40 by byla skvělá! Já chápu, že redakce dělá, co může a umí, ovšem schopného programátora k ruce by si zasloužila. JiH

   Smazat
  5. 21:33 Rudej xindl nemá právo nic navrhovat, jediné právo jaké má je takhle pěkně viset za hnáty na větvi! - http://www.minervaauctions.com/wp-content/uploads/2017/11/210-1.jpg

   Smazat
 19. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 31. prosince 21:36.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Nejtoužebnější novoroční přání: Česko svobodné a blahobytné jako Krym!

  Děkuji drahému soudruhu a soukmenovci Ďoubovi za jeho NÁDHERNÝ seriál.
  Děkuji mu jménem celé naší místní organizace Strany.

  A současně vyjadřuji osobní neskromné přání: Drahý s.s. Ďoubo, prosím, piš dál!
  Piš nejen o Krymu, ale i Donbasu a dalších územích a státech, osvobozených nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!!
  Piš a piš, dokud nebude osvobozena NAŠE vlast!
  Ať víme, na co se máme těšit!

  Piš klidně i přesmutné příběhy z Maloruska, Pobaltí, Polska atd.
  Ať se inspirujeme příběhy DĚSIVÉHO utrpení i prosté soudružské a soukmenovecké odvahy, kterou musejí DENNODENNĚ projevovat horšolidé jako my – na všech kdysi svobodných územích, dnes okupovaných Euroameričany.
  A že tam trpí MILIONY horšolidí, že všichni každý den prosí Velikého Putina, BJJP, o bratrskou pomoc – no to je přece jasné jako facka, či jako Kremelské Slunéčko, no ne?!

  Ano, takové příběhy potřebujeme – příběhy přesmutného utrpení horšolidí v kapitalismu a demokracii, které bratské pomoc Velikého Ruska proměnila v RADOSTNÉ příběhy o vykoupení a obnovení cesty ke šťastným zítřkům!

  Ano, takové jsou příběhy našich starších ruských bratří, kteří HROZNĚ trpěli pod euroamerickými kapitalisty a demokraty na Krymu a v Donbasu – dokud nebyli osvobozeni, na rozkaz Vůdce všeho Slovanstva, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  Takové budou příběhy našich starších ruských bratří, dodnes trpících v Pobaltí a jinde, kteří nedočkavě vyhlížejí neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace.

  Ty tanky přijedou i k nám do Česka, jednoho krásného dne.
  Přijedou do naší vlasti, dnes pořád ještě okupované STEJNÝMI zuřivými obránci evropských hodnot, kteří okupují Pobaltí a stavějí útočné raketové základny v Polsku.

  Ano, ty tanky s rudými hvězdami přijedou a DEFINITIVNĚ rozdrtí všechny zrůdné plány Euroameričanů a lepšolidí na zavlečení Česka do Evropy.
  Prostě – i naše vlast bude jednou TAK NÁDHERNĚ svobodná a blahobytná, jako je dnešní Krym!

  Ještě jednou Ti moc děkuji za dojemné vyprávění, drahý soudruhu a soukmenovče Ďoubo, a do Nového roku Ti přeji Ti totéž, co přeji nám všem Čechům a Rusům: Obnovení SSSR, ČSSR, RVHP a Varšavské smlouvy.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.