Reklama

čtvrtek 20. prosince 2018

"Nadměrné pití alkoholu způsobuje housera"

Radim Valenčík
20. 12. 2018 radimvalencik
Podnět k tomu dal samotný předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, viz následující zpráva z Blesku:
"Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se před slavnostním zahájením fóra Afrika–Evropa ve Vídni dostal do problémů. Politikovi se na schodech podlomily nohy a málem upadl, na pomoc mu okamžitě přiskočili jeho spolupracovníci. ZDE Není to poprvé, kdy se Junckerovi zamotaly nohy, na summitu NATO v červenci zavrávoral a vrazil do přítomných světových lídrů. Juncker už v minulosti uvedl, že má ischias, tedy že ho trápí "houser", v tisku se ale spekuluje o tom, že za jeho nehody může alkohol, uvedl deník Daily Mail.

 
Zánět sedacího nervu, odborně ischias a lidově houser, je nepříjemné a bolestivé onemocnění, který má vliv na pohybové schopnosti lidí. Junckera už houser na veřejnosti potrápil několikrát. Na nízkých schodech na fóru ve Vídni ztratil rovnováhu a nebýt jeho asistentů skončil by na zemi.
Juncker po příjezdu do Vídně působil energicky, nadšeně se vítal s přítomnými politiky. Estonského premiéra Jüriho Ratase dlouho objímal, s chorvatským premiérem Andrejem Plenkovicem si plácnul "high five". Všechno to zvládnul bez toho, aby se zvednul ze své židle.

O Junckerově zdravotním stavu se už nějakou dobu spekuluje. Po jeho nehodě na červencovém summitu NATO se dokonce mluvilo o tom, zda za jeho vrávorání nemohl alkohol. Při zaškobrtnutí Junckerovi pomohli prezidenti Ukrajiny a Finska, Petro Porošenko a Sauli Niinistö. Ze schodů ho následně vedl nizozemský premiér Mark Rutte.

"Narážel do věcí, neustále si povídal s mladšími asistenty. Byl evidentně opilý, bylo to trapné pro nás pro všechny," sdělil anonymní zdroj britskému deníku The Sun po mírovém summitu OSN loni v květnu, kde měl Juncker další "vrávoravou příhodu". Domněnky o jeho alkoholismu se znovu objevily letos v létě.

"Je to alkoholik, který za sebe nechává rozhodovat svého místopředsedu," napsal o něm francouzský novinář Jean Quatremer. Dodal, že Junckerův oblíbený drink je gin. "Neošálí nás, ve skleničce, kterou si nosí na jednání, rozhodně není voda," zmínil Quatremer. Tvrdil, že vychází ze svědectví několika Junckerových spolupracovníků."

13 komentářů :

 1. Jo tohohle norka každý zná však už končí a pak si může chlastat za svoje.

  Moudré rozhodnutí makrely vzít 2000000 „pracovních" sil:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrene-restaurace-nejsou-uz-pry-ani-cisnici-Nemecko-hlasi-kriticky-nedostatek-pracovnich-sil-563955

  OdpovědětSmazat
 2. No co, má rád chlapce a alkohol, splňuje předpoklady pro výkon funkce:)

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Valenciku, musite napsat akcni plan:-)

  OdpovědětSmazat
 4. Vrávorání a padání na schodech při vrcholných jednáních je u Junckera v EU bráno jako jen taková roztomilá epizoda . Kdežto v případě Zemana by to byl těžký prohřešek ba co víc těžký zločin . Že by dvojí metr ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Juncker chlastá GIN, tedy česky Jalovcovou. Zeman zřejmě nekonzumuje jeho značku.

   Smazat
 5. Asi i parlamentu EU,mají podobnou levnou kantinu,jako naši poslanci.Kalousek ještě dva tři roky a bude na tom stejně jako Juncker.

  OdpovědětSmazat
 6. Spoustu evropských politiků a úředníků spojuje jedna věc. Vydírací potenciál. Alkohol, promiskuitní homosexualita, nebo jiná sexuální úchylka, nebo nějaký temný stín minulosti. Zdá se, že nikdo "normální" se na takové posty ani nemá šanci dostat.
  U nás mám občas pocit, že Richard Sacher oněch 20 000 svazků STB neskartoval, ale někde ukryl a nyní lidmi z tohoto seznamu někdo obsazuje vysoké státní a politické funkce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sacher možná ukryl nebo spíše předal svazky STB do správných rukou západně od "naší" republiky.Nicméně platí, že do vysoké politiky může vstoupit jen ten človíček, který je účinně vydíratelný. Tak to prostě funguje...

   Smazat
  2. Vydíratelný nebo úplatný, negativní nebo pozitivní stimulace.

   Všimli jste si jak Bělobrádek nebo i Andrejko hned po volbách zmizeli, stejně jako mnoho dalších českých politiků, na nějaký čas do USA?

   Copak tam asi dělali? Copak jim tam asi naši noví přátelé ukázali, co jim pověděli, jaké byly jejich instrukce?

   Pochlubí se někdo z nich?

   Smazat
  3. Ohledně Zemana - na něj očividně nic nemají, nemohou vydírat, nemohou uplácet. To je fakt blbá situace.

   Tak aspoň pomluvit v médiích,hlavně v ČT a ČRo - za naše peníze.

   Smazat
  4. Proto naší havlérce tolik vadí Zeman a všichni, kteří neskáčou, jak ona píská.
   Je to paradox. To, co by v normální společnosti mělo být přítěží, se na západě stává základním předpokladem.
   A lidem to nevadí. Alespoň doposud. Janda točil porno, ale dnes reprezentuje "hodnoty".

   Smazat
  5. Moderní mladý evropský politik, který se řídí nejvyššími hodnotami, musí především ukazovat svěrače na kameru a přitom leštit bambus. A když hodnoty, a k tomu ještě to leštění, tak jednině za prachy, to dá rozum.

   Smazat
 7. Prý ischias...Ten gauner je pořád vylitej jak váza,dobytek.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.