Reklama

čtvrtek 6. prosince 2018

„Násilím proti Babišovi“, šíří se výzva. A odpověď: Tak to zkuste a poslouchejte, jak dopadnete


ROZHOVOR

6. 12 .2018   ParlamentníListy
 „Ještě jedna Slonková, ještě jeden Kubík, ještě dva takové trapasy jako házení kytek do koše, a Andrej Babiš nebude mít 35 procent, ale bude mít padesát procent,“ důrazně varuje advokát Jaroslav Ortman. Opozici i jejím voličům by podle něj mělo dojít, že podobné kroky jsou kontraproduktivní. Návod redaktora deníku Referendum Radka Kubala, který vyzývá k občanské neposlušnosti, označil za blábol. V rozhovoru advokát upozornil, že doba, kdy Žižka táhl s palcátem na Novoměstskou radnici vyházet konšele, dávno skončila.


Redaktor Deníku Referendum Radek Kubala zveřejnil na stejnojmenném webu text, ve kterém nabádá k občanské neposlušnosti proti vládě Andreje Babiše. Přidal „protestní manuál“, v němž popisuje, jak postupovat. Jednou z jeho navrhovaných variant je protest symbolickým obsazením Lidového domu, protože „klíč k porážce Babiše neleží v hnutí ANO, kde jsou jako ve správné firmě všichni loajální šéfovi, ale u jeho koaličních partnerů a podporovatelů“. Skupina lidí má podle instrukcí proniknout do sídla ČSSD, připoutat se tam řetězy, začít troubit na trubky a svůj odchod podmínit tím, že ČSSD odejde z vlády a začne reprezentovat svůj program. Co na to český zákon?

Musím říci v úvodu, že ten člověk je blázen. Mně to spíše zavání nocí dlouhých nožů, nebo jednáním bojůvek SA nežli českým státem. On nás chce vrátit někam do minulosti. Chci říci, aby si tento člověk nezahrával s českým právním řádem, protože může naplnit vydírání, což je paragraf 175 trestního zákoníku, a může to být i narušování domovní svobody, pokud by tam lidé vtrhli, připoutávali se, vyhazovali nábytek a odmítali odejít, což je samozřejmě přečin, nebo případně i trestný čin, zločin. Pokud by to bylo proti konkrétní úřední osobě, jako je třeba ministr, mohlo by jít o násilí proti úřední osobě. Pokud někdo uposlechne tento návod, který je totální blábol, vystavuje se nebezpečí trestního stíhání.

Jak je to v případě Kubalova nápadu, tedy obsazení střechy Lidového domu, což je taktika, která se prý osvědčila aktivistům hnutí Greenpeace?

To už nechce lézt do domu, chce lézt na dům. V každém případě tyto okupační kroky jsou… Jestli se někomu líbí, co dělají žluté vesty ve Francii  , kdy se zapalují auta a ničí se soukromý majetek (ve Francii jsou z těchto činů podezříváni policejní provokatéři - pozn. red. NR - vd)... Pokud vím, asi 300 osob skončilo ve vazbě, takže bych si s tím nezahrával. S těmito kroky nesouhlasím a řeknu otevřeně: ještě jedna Slonková, ještě jeden Kubík nebo tenhle člověk, kterého jsem označil za blázna, a Babiš nemá 34 procenta, ale bude mít padesát procent, protože to lidé budou vnímat jako něco neuvěřitelného. Jde o naprosto kontraproduktivní kroky.

Kubala navrhuje i mírnější akce, například zpívání písní na premiérově veřejném vystoupení s tím, že odpůrci smlouvy TTIP prý dokázali – cituji: „Totálně vydeptat eurokomisařku Cecílii Malmströmovou“ zpěvem písně Slyš tu píseň zástupů z muzikálu Bídníci na každém jejím vystoupení. Českému premiérovi bychom prý měli zpívat: Kdepak ty, ptáčku, hnízdo máš? Předpokládám, že zpěv není nijak proti zákonu?

Ne, ale dokazuje to malost těchto lidí. Pokud se pravicová opozice domnívá, zejména Kalousek, který už nemá žádný program a je vlastně jen Antibabiš… Neslyšel jsem od něj, co vlastně .... .... ....

(celý text rozhovoru najdete zde)

52 komentářů :

 1. Prý máme čekat dál,až nekdo začne vrtat do dubových hlav ČSSD,která lže už ve svém názvu anebo máme rozbijet betonové hlavy komunistů,jejiž členové podporuji verchušku,která vede tuto stranu Lumiků přimo do propasti zapomněni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepokoje... souvislost...

   https://aeronet.cz/news/revoluce-zlutych-vest-hori-uz-nejen-pariz-ale-nove-i-brusel-protesty-organizuje-socialni-sit-facebook-ktera-odmita-blokovat-prispevky-ktere-vyzyvaji-k-nasilnostem-v-ulicich/

   Smazat
 2. "Jestli se někomu líbí, co dělají žluté vesty ve Francii , kdy se zapalují auta a ničí se soukromý majetek (ve Francii jsou z těchto činů podezříváni policejní provokatéři - pozn. red. NR - vd"


  Soudruh Dvořák zase perlí :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žluté vesty tvrdi,že nechtěji být dále jako shnilé okurky,které jsou odhazovány do odpadu a už dále si nechtěji brát za přiklad Česko,které prý snese všecko,protože je vedeno kavárenskými povaleči a neomarxisty!

   Smazat
  2. 11:34- "Soudruh Dvořák" neperlí, s provokatéry z policejních sborů máme zkušenosti i u nás! Už si nepamatujete ten jejich trapas v Praze, "bitky"? Já znám i provokace "před plyšové". V policejní teorii se to snad i vyučuje.

   Smazat
  3. Jako, že policajti mlátí do bezvědomí jiné policajty, zapalují auta a rozbíjejí výlohy? Povolný, už to nehulte.

   Soudruhu Dvořákovi se zdál článek asi málo úderný a propagandistický, tak ho prostě neodolal vylepšit svými vyšinutými teoriemi.

   Smazat
  4. 13:14 Synku uhrovitý. Ty by ses na takovou práci docela hodil. Nemusel bys být ani policajt. I když tam dnes berou cokoliv.

   Smazat
  5. 13:14-bože Vy jste nedůvtipný. Proč myslíte, že jsou provokatéři zahaleni a ne hned obklíčeni a identifikováni policií s kamerami? Stačí impuls a už se to mydlí hlava nehlava, provokatéři couvnou do ztracena. Byl jste někdy na demonstraci a pozoroval jejich tajné? Za svůj život leccos vím.

   Smazat
  6. PS.-každá demonstrace má % podíl tajných mezi nimi, dle významu politického v každém režimu!

   Smazat
  7. 13:14, tolik ti to nejde do palice? A co GLADIO?

   Smazat
  8. Anonymní 6. prosince 2018 13:14

   Při zasedáni MMF v Kanadě, bylo mnoho v klidu protestujících, nesouhlasících s politikou MMF, nevýhodnou pro lid, ale výhodnou pro BANKÉŘE, KORPORACE, MAKLÉŘE - SPEKULANTY atd. na úkor těch protestujících.

   Kanadská vláda a Policie se znemožnila s důsledky, za které se byla nucena omluvit, všemu lidu Kanady! Provalilo se, díky všímavým jedincům, poté co propukla velká provokativní bitka ze strany zamaskovaných "demonstrujících", proti nasazeným obrněncům, chránících účastníky MMF (vodní děla, slzný plyn, obušky, zatčení atd.)?

   V TV reportážích, bitky rozpoutali radikálové, násilníci, vyvrhelové, odpůrci pořádku, narušitelé svobody a demokracie atd.. A nyní se vrátím k všímavým jedincům, kteří si natočili OBUV radikálních "demonstrujících", rozptýlených mezi protestujícími a zjistili, že ti blbové co vše vyprovokovali, měli všichni služební policejní BOTY, aby se mezi sebou navzájem poznali, věděla to i druhá strana policejních obrněnců a vše se poté provalilo!

   Nepomáhali, nechránili, ty dobytkové rozpoutali provokativní rvačku, aby mohlo dojít k ROZEHNÁNÍ skutečných v poklidu demonstrujících občanů. VLÁDNÍ FIASKO!

   Více Vám k tomuto sdělí určitě pan J. Jírovec, žil v Kanadě a zveřejňuje zde články.

   Smazat
 3. Proč je zahradníkem kozel Babiš ? Ptá se hodně lidí.
  Asi to mnohým tak vyhovuje, nehledně na to, že i ty volby byly trošku zmanipulovány. Pokud nefunguje právo, spravedlnost a volby nic neřeší, musí nastoupit alespoň občanská neposlušnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:47 Určitě máš na mysli zázračné vzkříšení TOP 09 za 5min.dvanáct! V.J.Horák

   Smazat
  2. 11:47
   Ti co se takto ptají, asi ani volit nešli. A něco jiného je občanská neoposlušnost a občanské orgie.

   Smazat
  3. 13:02 Jak jsem někde četl, tak pro záchranu sTOP bude snížena hranice pro vstup do sněmovny žvanilů na 2%
   I když Kalousek se šláfenem by byli pro 1%.

   Smazat
  4. Zázračné vzkříšení top o9 myslím nebylo ani vyšetřováno, ale šlo o největší úspěch us ambasy, o nejhorší propad demokracie v čr a o největší podvod, od kterého nelze hovořit o regulérnosti voleb v čr. Je to strašná, dosud nevyšetřovaná, nevyšetřená, ututlaná a nepotrestaná ostuda.

   Smazat
  5. Vávro 11:47,dyž není po vašom, tak nefunguje právo. Esli občanská neposlušnost je házení kytek do koša na odpad, tak si užívéte své občanské právo plnymi doušky.S výrazem Benita si váš reprezentant nakonec nasadí Thëlmannovskou čepici a je spokojen. Vávro, uvařte si kafe sám, já nemám chuť.

   Smazat
 4. NESCHOPNÁ POLITICKÁ TŘIDA BY MUSELA PŘEVZIT NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ

  ,kterým by oslnovala OBČANY tak,že by jeji strany a hnuti dosáhly VŠECHNY monumentálnich vítězstvi ve volbách!
  Budou li nadále občany oblbovat prolhaným tiskem a tv,kde se propaguje politická třida Šmejdů,kde záměrně voliči nemaji na výběr a poté co přeci někoho zvoli,jejicH poslanci nesmi uskutečnovat návrhy voličů,ale své verchušky a ihned,když poslanec cekne ve prospěch těch,kteří ho zvolili,je se strany vyhozen,ztrati prebendy a putuje se svou hypotékou na pracak,kde se zjisti,že nic neumí!

  OdpovědětSmazat
 5. Nejde o nic jiného než o to, aby se ti ,,správní", samozvaná elita dostala k moci. Projeli to u kandidáta na prezidenta Schwarzenberga, Drahouše, jsou v opozici a teď aktivizují občany k občanské neposlušnosti. Kalousek přeci k stotisícové demonstraci proti němu řekl, že ulice nebude určovat co se má v tomto státě dělat. On to přeci ví nejlépe. Za sebe dodám, že já, ač Babiše zrovna nemusím, budu naprosto poslušný, slušný a nebudu zapalovat auta. M.R. P.S. Věřte, že ten případný bordel v naší zemi vyvolají příznivci Babiše a nebo Putin a jeho tisíce agentů v této veledůležité evropské zemi. ČT to zařídí. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš není Cecilka, jen si zazpívejte. třeba Kolo, kolo mlýnský. Jste tu pro srandu.

   Smazat
 6. Potřebují fašistické bojůvky dostat přes držku.

  No a tvůrci NWO v celé své kráse:

  http://svobodnenoviny.eu/sprdunk-v-bruselu-usa-chteji-nastolit-novy-svetovy-rad-a-byt-vudcem/

  OdpovědětSmazat
 7. Fašismus a dotace skvěle do sebe zapadají slavný západ mele z posledního:

  https://aeronet.cz/news/skandal-ukrajinske-kamiony-zachyceny-slovenskou-televizi-jak-prevazi-z-ceska-neoznacene-transportery-bvp-2-na-ukrajinu-jedna-se-o-podvod-porosenkovy-junty-s-dotacemi-z-eu-severoatlanticke-aliance/

  OdpovědětSmazat
 8. Protestovat proti mafiánu Babišovi,jen proto,aby vládli ještě horší mafiáni,to se mi nechce.
  Proč se neprotestuje proti zdražování energii,potravin a dalšímu zboží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože lidi se dnes mají nejlíp co se kdy měli. Je to vidět na každém kroku.

   Smazat
  2. 13:29 Kolik půjček, úvěrů a hypoték tě stojí tvůj blahobyt.
   Když patříš ke zlodějům, tak máš pravdu. Ale mezi normálními lidmi jsou rozpuštěny desítky miliard.
   Pro ně dluhu. Většinou nesplatitelných.
   To se nám to hoduje, když nám židi půjčují.

   Smazat
 9. Pravda by se měla psát, i kdyby měl mít Bureš třeba 99%. Jen by mě zajímalo co si socky od vlády miliardáře a zjevného podvodníka slibují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu pravdu, aby normální člověk prstíčkem hrabal.
   V.J.Horák

   Smazat
  2. Všechno kolem Babiše je jen o EET !!! Ty různé slezy, hlavně v práglu, jsou jen o tom. A ti bojovníci jsou
   jen ti postiženi. S přidanou hodnotou, placenými řvouny.

   Smazat
  3. 12:58 Pravá Socko. Slibujeme si, ještě přísnější postih
   neplatičů daní. Asi tak, jako v USA.
   Vím že tě to sere, ale stěžuj si u trumpety.

   Smazat
  4. Sice jsem Babiše nevolila a vzhledem k tomu, že mám majetek v hodnotě těsně pod deset milionů se necítím býti tou správnou sockou, ale odpovím Vám. Jestliže se vytvoří skupina lidí Vašeho typu, která vyjadřuje na každém kroku pohrdání těmi méně šťastnými a neustále je častuje urážkami, každý způsob, jak této skupině ukázat prostředníček, je dobrý. Ty Vaše socky totiž vědí, že si volbami moc nepomohou, ale pohled na zoufale prskající kavárníky je neobyčejně povznášející. I já mám vždycky den hned o mnoho radostnější, když vidím bezmocně prskajícího Kalouska.

   Smazat
 10. Už jsem jejich prohlášení četla jinde.Ti lidé jsou magoři

  OdpovědětSmazat
 11. Základem je Babiš.
  Ptal se někdo proč vlastně Babiš?

  Na sebe myslí KAŽDÝ, který se dostal jakýmkoliv způsobem do okruhu "VYVOLENÝCH". Ti VŠICHNI myslí především na sebe i s výhledem do budoucna. Zabezpečit se co nejrychleji a to jakoukoliv "legální" cestou. případně i na "hraně zákona". Lidivě řečeno "VŠICHNI KRADNŮ".

  A znovu ta otázka, TAK PROČ VLASTNĚ BABIŠ? Vždyť on je jen JEDEN z nich!

  Naskýtá se další otázka: Nechce, nebo nechtěl zavést v tom bordelu alespoň trochu pořádek? Proč taková úvaha? Stačí se podívat na růst všeho, co je pro občany důleřité jako jsou mzdy, důchody a porovnat vše s růstem před Babišem.

  Velmi dobře si vzpomínám, jak Kalousek před krizí vytruboval k občanům, že krite (světová) se nás v žádném případě nedotkne. Ještě připomenu Kalouskovo zvyšování důchodů: 40 kč, nebyl to výsměch?

  Nemíním tímto bránit Babiše, jen mě zaráží proč pořád Babiš. Vypadá to, že to je o něčem jiném a ne o Babišovi

  OdpovědětSmazat
 12. Na hradě vlaje modrá protektorátní vlajka, sedí tam stařecký pomatenec, který jezdí po světě a vykřikuje, že je Žid,
  premiérem země je trestně stíhaný miliardář, který je v ostrém střetu zájmu a navíc je soudem uznaným agentem Stb, města ovládají piráti, ...........
  kde to proboha žijeme ??
  Nebylo by vhodné obléct žluté vesty a rozpomenout se na své husitské předky ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:38- a proti komu budeme bojovat nebo lépe za koho?

   Smazat
  2. 15:06 Mohli bychom začít např. bojovat proti takovým, jako jsi ty , Povolný anarchisto !

   Smazat
  3. 14:38 Nejsem Povolný, ale ta charakteristika, anarchista, se hodí spíš pro tebe.

   Smazat
  4. A cos jako čekal? Nevolnická lumpenproletářská lůza si dokoulela žvanila Miloše na hrad a opičáka Bureše do vlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku. ANO, bude ještě hůř!

   Smazat
  5. To víš ,že bude, až tento stát budou řídit ti mladí s mobilem v ruce a tulení nemocí, vymytýma palicema ze tří vysokých humanitních škol a nakonec kopanec do vajec.A řemeslníci nebudou a budete v řiti.

   Smazat
  6. Jsem katolík, Mistra Jana Husa si vážím, ale násilí které následovalo ( zapalování klášterů, ničení kostelů včetně nádherných vitráží...) nebyl pojev kulturnosti, ale násilí často pácháné na nevinných. Patřím ke střední vrstvě, dnes mi chybí strana slušné pravice, která řeší problémy demokraticky na půdě parlamentu a ne na ulici. Voliče získá plněním programu a ne jen sliby. Pracujte pro tuto zem, často i kompromisy a nesnižuje se k podpásovkám. Poslení co mne dorazilo,byla šibenice na pravicové manifestaci. Nechci majdany ani pobíhající žluté vesty, ani hořící auta, to nic nevyřeší. Snad máme ještě čas, řešit problémy bez násilí. " Tož demokracii máme, ještě tak mít demokraty."

   Smazat
  7. 17:59
   Soudruhu umírněný, politicky korektní a uvědomělý, nenásilný katolíku !
   Už jsi zapomněl, co byly křižácké výpravy proti českému národu ?
   Už jsi zapomněl, kdo upálil M.Jana Husa ?
   Už jsi zapomněl na násilnou rekatolizaci po Bílé Hoře, před kterou musel uprchnout i náš nějlepší ze synů českého národa a učitel národů, Jan Ámos Komenský ??
   Platí jedna zásada :
   když se ti do prstu zabodne dřevěná tříska, tak ji dřevem nevytáhneš ! Musíš použít ocelovou jehlu nebo chirurgický skalpel !!!

   Smazat
  8. Připojuji ke kritice 18:35 na adresu 17:59. Husitské války nevznikly pro nic za nic a dokonce ne jen pro upálení M.J.H., ale pro obecný útisk a zase dokonce nejen nevolníků, ale i protestantských pánů katolickou církví a katolickou šlechtou. A tak vznikl boj na život a smrt mezi utiskovanými a utiskovateli. Husité bourali symboly útisku, utiskovatelé bourali a zapalovali vesnice a plenili města. Kdyby utiskovateli byli šlechtici, tak by šlechta plenila neposedné vesnice a města a Husité hrady a zámky. A o době Temna z dílny katolické církve s inkvizicí, hony na čarodějnice... škoda mluvit. Přečtěte si dějiny od francouzského historika Denise.

   Smazat
  9. K 17:59, 18:35, 18:56, nemám rád, hru na - kdo si začal. Podle mne bylo svinstvo v násilí a věřím, že právě Ámos Komenský násilí neadoroval. Násilí jako revanš není zdůvodnitelné. Nikomu nevnucuji svůj názor.

   Smazat
  10. Násilí proti útisku zdůvodnitelné je.
   Násilí v obraně proti agresi je také zdůvodnitelné.

   Smazat
  11. Pro 19:55.To není hra na to, kdo si začal. Husitství prvně jasně prohlásilo rovnost všech lidí před bohem. Jasně ukázalo, jak se slova tehdejší církve rozcházela s činy. A pak už muselo čelit útoku křížových výprav. Husitské války byly po většinu času válkami obrannými. Pouhým slovem totiž svá práva neobhájíte, zvláště ne v době, kdy Vás za pouhá slova upálí. Chcete-li obhájit svou pravdu, svá práva, proti násilnickému protivníkovi, musíte mít alespoň stejně velký klacek, jako on. Ano, války byly kruté, byla taková celá doba. Ano, nakonec přinesly úpadek. Pole válečná pšenici nerodí. Proto to nakonec skončilo Lipany. Ale kdyby nebyli lidé v krajních situacích schopni chránit svá práva, své svobody násilím, možná bychom tu dodnes měli nevolnictví. Nebo snad znáte kapra, který si sám dobrovolně vypustí svůj rybníček?

   Smazat
  12. 14.38 A MÁTE TY ŽIDY, KTEŘÍ JSOU V PARLAMENTU A V SENÁTU - i ve volitelných stranách SPOČÍTANÉ, když je máte tak rád? Nekupoval váš Žižka střelný prach a další logistiku od Židů... které nezajímalo kdo je kacíř a kdo katolík měl-li zlato k zaplacení? Nekupovali lacino od jeho vojáků kořist odhozenou prchajícími nepřáteli a odebranou mrtvolám nepřátel?... Jako jejich potomci za třicetileté, jako dnes v logistice amerických ozbrojených sil, vojsk EU...

   Smazat
  13. 18:56 Historie lenivého, husito-bolševického, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
 13. Volební preference 35 % občanů ve prospěch Babiše jsou logické. Podívejte se do poskytovaných informací! Není dne, aby se Babiš neskandalizoval v "mejstrýmu", zejména v TOTÁLNĚ prolhané ČÉTÉ a když se podíváte na realitu údajů, jde o výmysly, spekulace a hlavně záměrné buzerace premiéra ke škodě státu a občanů. Buzerace politických loutek velkokalitálu A PŘIBLÝCH POLITOLOGŮ ČI SPíŠE POLITRUKŮ, TŘEBA Z MU v Brně - TA SE MUSÍ PŘECE ZA TYTO SVÉ "ŽÁKY" A DOKONCE TZV. PEDAGOGY HLUBOCE STYDĚT, JAK PARTAJNICTVÍM SPARCHANTĚLI! Prostě sbor duševních ubožáků podplacených kapitálem buzeruje přes Babiše občany a škodí státu daleko více, než údajní zvědové z NATO, Ruska či Číny! A čím více tito lidé, chladící si vlastní žáhu své zhovadilosti na Babišoví, tím více je bude ta žáha pálit! A tím více získává Babiš náklonnost normálních, mentálně zdravých občanů!
  Dnes si někdo vzpomněl, že Babiš málo chodí poslouchat exhibicionistické žvanění poslaneckých nesmyslů - a nikdo se nepozastavuje, že mimo žvanila a jeho soukmenovců je v jednací síni prázdno a pusto! Ostatní vesele u bufetu nasávají za peníze občanů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Donutíte-li někoho místo práce pro národ a stát jalově dřepět v jakékoliv žvanírně plytkých keců... a poslouchat ty žvásty, znemožníte mu konstruktivní práci. A Babiš raději pracuje, než aby marnil čas a peníze nás, daňových poplatníků, jalovým sledováním ochotnické šmíry a škodné... a neplnil proto to, k čemu ho voliči zvolili - Aby rozumně spravoval stát a hájil jeho zájmy. Na sledování dění v parlamentu a jeho pajzlech má lidi... takže kdyby se tam zrodila užitečná myšlenka, byl by obratem informován.

   Smazat
 14. Mezi Babišem a Bakalou - kabalou ( asi něktěří víte, o koho jde, ne ?) není velký rozdíl.
  Akorát Babiš má lepší politické krytí - zatím !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za Babiše mluví jogurty, za Bakalu OKD.

   Smazat
  2. Ad 19:45. Pane, je tomu zcela opačně. Babiš se za nikým nekryje, vstoupil sám s programem ANO otevřeně do politiky, čelem k občanům! Bakala naopak řídí celou politickou loutkovou scénu ČR, včetně tzv. sloupů republiky, ze zákulisí svých "skromných" domovů. Všechny ty partajní pseudodemokratické bloky jsou jen pimperlaty oligarchů.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.