Reklama

čtvrtek 6. prosince 2018

Než přišel Trump na pohřeb a po jeho příchodu
43 komentářů :

 1. Veselá parta jsou demokraté, Trump zase republikán. Nejspíš se každý směje jiným vtipům. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za upozornění na chybu v záhlaví článku.

   Smazat
  2. https://uloz.to/!DTWA13ku/havel-jeho-moralni-kydy-a-pohozeni-kostlivci-aut-vaclav-dvorak-penize-bomby-a-podrazy-vzdy-zvitezi-nad-verbalnimi-kydy-pdf

   Smazat
  3. 10:44 RADOSTO, MÁŠ LI BOL, VEM SVŮJ RADOSTOL.
   Taky si odskoč třeba k Šafrovi, tam budeš doma.
   A neser se do lidí, smrade.

   Smazat
  4. "Radosta" smazán, chicht.

   Smazat
  5. Tak dlouho volal Hutka zubatou, až ho poslechla a vzala to za ten správný (Mc Cain, Bush) konec. holt je tam novej sekáč, ten se nezakecá...

   Smazat
  6. Však brzo i pro lŽIDavida s lŽIDvořákem přijde ta kmotra co si vodnesla i tohodle jejich předchůdce, kterej už na ně v pekle čeká!:) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  7. 13:14 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 2. Pokrytectví v přímém přenosu!A takový je celý svět politiky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Impérium je čím dál šílenější! Globální teror!
   Trump chce po Iráku zaplatit za invazi!

   https://ceskoaktualne.cz/2018/12/zpravy-ze-sveta/iransky-dennik-pars-today-donald-trump-otvorene-ziada-financne-prostriedky-od-iraku-aby-mu-zaplatil-za-vpad-roku-2003/

   USA už dokonce unáší a kriminalizuje i manažery čínských firem!

   https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/491204-v-kanade-zadrzeli-financni-reditelku-firmy-huawei.html

   Smazat
 3. Setkání dotrých rodáků

  OdpovědětSmazat
 4. K tomu hornímu snímku . Tak jak jsou tam pěkně pospolu by měli taky sedět na lavici v Haagu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Haag (ICTY) je jejich propagandistický institut, aby zpětně omluvili svoje agrese a vraždění!!! Ten "soud" odsuzuje pouze srbské a chorvatské bojovníky za to, že vzdorovali Amerikou podporovanému džihádu bosenských a kosovských muslimů!!! Haag to je hanba.

   Smazat
  2. FREE gen.RADKO MLADIČ.

   Smazat
  3. Free prezident Dr. Radovan Karadžič!

   Smazat
 5. Na rozdíl od větší části zdejších pisatelů nejsem ani ,,prorusky" ani ,,prozápadně" zaměřený, tudíž nevěřím ani Putinovi, ani Porošenkovi.
  O vliv na Ukrajině má zájem s ohledem na její polohu jak Rusko, tak i západ.
  Janukovyč, i přesto že byl prezentován jako ,,proruský" se snažil přiblížit zemi EU (asociační dohoda) kterou nakonec Rusko ,,přeplatilo" (EU pak neposlala Ukrajině finanční pomoc ve výši několika mld. euro) a na světe byl euromajdan, antimajdan....
  Porošenko, který je ,,prozápadní" sice nasliboval hory doly, ale nakonec nic z toho nesplnil, takže mu po roce věří celých 17 procent voličů.
  Ne, nesouhlasím ze způsobem ,,převzetí" Krymu Ruskem, ani nevěřím výsledku voleb na Krymu, na druhou stranu od roku 2014 jsou na Ukrajině zakazovány knihy, filmy autorů kteří sympatizují s Ruskem (týká se i Depardieua, Segala..) ruské internetové servery, 2015 schválen zákon že příslušníkům UPA kteří se podíleli na Volyňském masakru udělili status bojovníků za svobodu Ukrajiny. P.K.2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.K.2 - Pardon, ale jak Váš příspěvek souvisí s fotkami z pohřbu amerického prezidenta? Petr

   Smazat
  2. Obratný pokus 10:25, jak chybu vydávat za moudrost. P.K.

   Smazat
  3. Petr.
   Souvisí to dobře s fotkami,oni mají radost z každé mrtvoly,jako satanisté.

   Smazat
  4. Anonymní6. prosince 2018 10:30
   Kolego, již nějaký čas zde používám značku P.K. Bude dobré, když si zvolíte nějakou jinou, ať nedochází ke zmatení. P.K.

   Smazat
  5. 10:21
   Z vašeho blábolu vyznívá to, že nevěříte ani tomu jak se jmenujete. Pokračujte v tom dále. Skončíte u Dr. Chocholouška.

   Smazat
  6. 10.21, pane kolego s vasima vnitrnima rozeprema , nebo pochybami se musite vyrovnat sam...pro zacatek by stacila navsteva psychiatra smrtelne vazne !

   Smazat
 6. Ono to s tím ruským slovanstvím nebude tak horké. Rusové přišli ze Skandinávie, jsou to původem Vikingové. A navíc, v Rusku je dnes cca 20% muslimů, každý čtvrtý voják Armády RF je muslim, Moskva je největší muslimské město v Evropě.
  Již v roce 1844 Karel Havlíček Borovský pochopil, jak to je. Po návratu z Ruska napsal: "Rusové považují všechno ruské za slovanské, aby pak mohli všechno slovanské považovat za ruské.". Pavel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte v hlavě "historický maglajz". Pletete si genetický a jazykový základ většiny ruského obyvatelstva (národa) s původem uzoučké válečnické skupiny, která se na počátku formování ruského státu dostala k moci.

   Muslimové jsou převážně Tataři, které Ivan Hrozný začlenil do ruského státu a muslimové z Kavkazu.

   Oni nejsou Rusové, ale jsou občané Ruské federace. To je třeba rozeznávat.

   Američané stejně jako Hitler a další agresoři při svých pokusech zničit a podmanit si ruský stát tohle dobře rozeznávají a snaží se růzností multietnické a multieklesiální společnosti využít k jejím rozbití. Zatím se jim to nepovedlo, i když např. v Čečensku dělali co mohli.

   Leo

   Smazat
  2. 10:49

   Dělali co mohli, ale stateční rusové vybili 10% čečenského obyvatelstva (100 až 200 tisíc obětí v 1.4 v zemi s počtem obyvatel Prahy!!!), dosadili do čela svého oddaného diktátora a dnes je v Čečně klid a mír. Sláva.

   Smazat
  3. Přesně tak Leo. A vládnoucí rod Rurikovců - původem Vikingů - si musel vymyslet pohádku, že slovanské kmeny si Rurikovce sami pozvali, protože si neuměli vládnout! Paradoxní je, že Vikingové až někdy do 12. století sami žádný stát také neměli. Ale 100x opakovaná lež..
   Jirka

   Smazat
  4. Milan Špaček (Ivecien) Kopřivnice

   Sympatie k Rusku? Teď jen nevím jestli to zní srandovně nebo bizarně.

   Smazat
  5. Za chvilku se dozvime,ze Rusove vlastne nemluvi rusky.

   Smazat
  6. 10:34 Ty jsi kříženec prašivky a muchomůrky. Nebo jen
   hitlera s goebelsem ?

   Smazat
  7. Sympatie k Rusku jsou sympatie k otloukánkovi, slabšímu spolužákovi, k člověku, který je v právu a lháři tvrdí, že né.
   Co je na tom směšného a co bizarního?

   A musím opakovat pro ty nejzatvrzelejší trouby: Kdyby Rusové nepřinesli za ww2 mimořádné oběti a kdyby nás neosvobodili, tak by tu dnes nikdo na internet nepsal česky. Po Židech jsme byli hned druzí na řadě. Směšné nebo bizarní?
   MM

   Smazat
  8. Pro 10:59 - Radikální Čečenci bohužel vsadili na islám, džihád, teror, vraždění. Co jiného měli Rusové dělat? S terorem se nejedná, s terorem se bojuje!!

   Smazat
  9. 14:22 Blbost. Nebýt Sovětů, byli bychom na tom mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 7. Jak ten tvůj komentář neomezený omezenče souvisí s pohřbem tzv"mírotvůrce Busche st.????Asi ses probudil z nepříjemného snu a to jsou ty následky.Anonyme 10:59.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:15

   Kdepak, v Rusku "si obyčejných lidí váží"... Proto také 3/4 místních diskutujících tak touží "žít si jako v Rusku"...Petr

   Smazat
  2. To jsou ale zlí ti Rusové....a samozřejmě to vypovídá o jejich charakteru a v neposlední řadě to Rusko usvědčuje ze všech činů které jsou jim kladeny za vinu.... Pro boha,ta kavárna s demoblokem by už těm svým novinářským kamarádům měla domluvit. Tato diskuze, jen evokují v lidech sympatije k dnešnímu Rusku. J.

   Smazat
  3. Petr 11:32 je známá firma na podsouvání a osočování. Nebral bych ho vážně. Třepe nesmysly.

   Smazat
  4. Dedka vozili po americe sem a tam nakonec ho nalozili do vlaku a zase ho vezli ,to nenajezdil ani v zivote svem .Oslavy trvaly od nedele do ctvrtka a chtel bych mit ty penize co to zase stalo chudaky co nemaji na taxi a zradlo Navic 72 % luzy z jizni ameriky dostava podporu na zradlo a bydleni prost enejlepsi system 2 stran na svete viva

   Smazat
 8. https://uloz.to/!AiPuoy9G/v-srdcich-stale-rudi-prazaci-tak-jste-se-vratili-domu-r-1948-ke-sve-rodne-matce-rusi-na-chvili-jste-preletli-k-usa-nyni-opet-tam-kam-patrite-nasi-verni-politruci-top09-bolsoje-kamedianti-vas-deduska-schwarzenberg-a-ex-havel-jpg

  https://uloz.to/!vRZtjasS/moderator-diskuzniho-poradu-oks-karel-schwarzenberg-top-09-zahajil-brifink-schazel-jen-magor-havel-magor-hajek-jakl-a-nagyova-statni-dluh-je-nyni-pravicove-rekordnich-1-72-bilionu-kc-jpg

  OdpovědětSmazat
 9. Cha chá kdo tomu nerozumí tak v usa nemají politici plat aby se tam nedostali zástupci socek. Chodí tam pracháči a dělají si zákony pro sebe.

  OdpovědětSmazat
 10. Váleční zločinci, zatím žijící, pohromadě. A říkají si v duchu, byl to darebák ale já jsem větší.

  OdpovědětSmazat
 11. Korporátní fašismus USA je mi z duše protivný, takže budu vždy stát na straně těch, kteří chtějí žít po svém

  OdpovědětSmazat
 12. Milí kádrováčci, nemám moc na výběr, buď populista, nebo terorista, buď eurofil, či putinovec, buď eliták, či homelessák, pravák, či levák. Ještě, že jste mi dovolili svobodně si vybrat pohlaví. Dík.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.