Reklama

neděle 2. prosince 2018

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

Manlio Dinucci
2. 12. 2018   VoltairNet, překlad Zvědavec
Je to fakt, nikoliv analýza, ani názor – „svobodné a otevřené mezinárodní uspořádání“, které Spojené státy podporují od roku 1945, stálo životy 20 až 30 milionů lidí na celém světě. Žádnému prezidentovi, bez ohledu na to, kdo jím byl, se nepodařilo zpomalit rytmus této smrtící mašinérie.


V souhrnu ke svému poslednímu strategickému dokumentu - Národní obranná strategie Spojených států amerických 2018 (kam je celý text zařazen) - Pentagon tvrdí, že „po druhé světové válce Spojené státy a jejich spojenci zavedli svobodné a otevřené mezinárodní uspořádání, aby byla zajištěna svoboda lidí od agrese a násilí“, a že „toto uspořádání v současné době podkopávají Rusko a Čína, které porušují zásady a pravidla mezinárodních vztahů“. To je však naprosté převrácení reality.

Profesor Michel Chossudovsky, ředitel Centra pro výzkum globalizace, nám připomíná, že tyto dvě země, které jsou dnes uvedeny na seznamu jako nepřátelé, v době spojenectví se Spojenými státy během druhé světové války zaplatily vítězství nad nacisticko-fašistickou osou Berlín-Řím-Tokio tou největší cenou – zemřelo zhruba 26 miliónů lidí ze Sovětského svazu a 20 milionů obyvatel Číny, ve srovnání se zhruba 400 000 lidmi ze Spojených států.

S těmito myšlenkami na úvod Chossudovsky uvedl na webu Global Research zdokumentovanou studii od Jamese A. Lucase o počtu lidí, zabitých během nepřetržité řady válek, převratů a dalších podvratných operací, které Spojené státy provedly od konce války v roce 1945 až do dneška - počet obětí je odhadován na 20 - 30 milionů [1]. Přibližně dvojnásobek počtu úmrtí, které měla na svědomí první světová válka, jejíž 100. výročí bylo právě oslaveno v Paříži, kde dalším bodem programu bylo Pařížské mírové fórum.

Kromě úmrtí bylo také velmi mnoho zraněných, kteří často skončili jako nadosmrti zmrzačení. Někteří experti uvádějí, že na každou osobu zabitou ve válce připadne dalších deset osob zraněných. To by znamenalo, že lidé, zranění během amerických válek, by měli být počítáni ve stovkách milionů.

K tomuto odhadu, zveřejněnému ve studii, musíme připočítat nevyčíslený počet mrtvých, pravděpodobně stovky milionů od roku 1945 až do současnosti, jako nepřímý následek válek - hladomory, epidemie, nucená migrace, otroctví a vykořisťování, škody na životním prostředí, odečtení prostředků od životních potřeb obyvatel kvůli pokrytí vojenských výdajů.

Studie dokumentuje války a státní převraty, které provedly Spojené státy ve 30 asijských, afrických, evropských a latinskoamerických zemích. Bylo zjištěno, že vojenské síly USA jsou přímo odpovědné za úmrtí 10 - 15 milionů lidí v důsledku velkých válek - proti Koreji a Vietnamu, a dvou válek proti Iráku. Dalších 10 - 14 milionů úmrtí bylo zapříčiněno proxy válkami ze strany spojeneckých ozbrojených sil, které Spojené státy vycvičily a jimž velely - v Afghánistánu, Angole, Kongu, Súdánu, Guatemale a v dalších zemích.

Válka ve Vietnamu, která se rozšířila do Kambodži a Laosu, způsobila ohromný počet úmrtí – odhad je 7,8 milionů (plus obrovské množství zraněných osob a genetické poškození, postihující celé generace kvůli dioxinům, které rozprašovala americká letadla).

Proxy válku v 80. letech v Afghánistánu zorganizovala CIA, která vycvičila a vyzbrojila - ve spolupráci s Usámou bin Ládinem a Pákistánem - přes 100 000 mudžáhedínů pro boj proti sovětským vojskům, která tak padla do „afghánské léčky“ (jak později popsal Zbigniew Brzezinski, který upřesnil, že výcvik mudžáhedínů započal v červenci 1979, pět měsíců před sovětskou intervencí v Afghánistánu).

Nejkrvavější státní převrat byl zorganizován v roce 1965 v Indonésii agenturou CIA – ta předala indonéským vražedným jednotkám seznam prvních 5 000 komunistů a dalších osob, určených k likvidaci. Odhaduje se, že bylo zavražděno 500 000 - 3 miliony osob.

Tak tohle je „svobodné a otevřené mezinárodní uspořádání“, o které Spojené státy, nezávisle na Bílém domě, neustále usilují, aby „ochránily lid před agresí a násilím“.


- - -

38 komentářů :

 1. Tady není co komentovat i kdyby byly údaje pravdivé pouze z poloviny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuju si, jak nám říkali už ve školce o žlutým nebezpečí"! Prý tehdy někdo spočítal, že kdyby šli Číňani v šestnáctistupu do moře, tak půjdou na věky! Tak rychle se tehdy množili asi chtěli dohnat tu populační ztrátu z opiových a občanských válek, která jim zabránila jít do tý třetí ...

   Smazat
  2. 19:06 To je ale závislý od rychlosti té do moře pochodující řady a taky na rozestupech jednotlivých řad, ne? Takže dost relativní:)

   Smazat
  3. 19:06
   Rozdíl meni Číňany a muslimy a podobnými nepřizpůsovivými hovady je ten, že Čina se úspěšně vyrovnala s poloulačním růstem. A zvládla rozovoj zvyšování inteligence obyvatel. Na rozdíl od pologramotných afričanů a posleze i angolosasů a nás. My úspěšně míříme od Komenského k těmto exotům.

   Smazat
  4. 21:23 Dokonce se říkávalo a není to pravda), že žlutí údajně postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru! Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikl nový stát! Minimálně tvořený první pevností s posádkou. I proto osídlil Ameriku, Austráli a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž britské entity z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! - https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Shrnuto: tudiž zatímco negři jsou zcela nepotřební a žlutej xindl pak může dosloužit tradičně v roli kuliů s touhle šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  5. Říkávalo se, že kdyby šli v šestistupu volným krokem do oceánu, že ho přejdou pěšky. Podobně, jako mravenci, nebo jak králíci v Austrálii svého času překonávali ploty...

   Smazat
  6. 21:23 Je v pořádku, že jste hrdý na úspěchy bílé rasy ( vy říkáte bílého muže). S Vaším očividným pohrdáním ostatními rasami nesouhlasím. Světovou civilizaci obohatily svou kulturou, tradicemi, vynálezy, prostě svým specifickým způsobem života. Zároveň bych si ovšem přála, aby si svým životem žily u sebe doma a zařídily se tam podle svého.

   Smazat
  7. 13:11 Legrácky stranou! Na počátku 20. století ovládali lidé evropské krve celý svět: tvořili třetinu jeho obyvatel, přímo vládli polovině jeho rozlohy a kontrolovali Afriku, Indii, jihovýchodní Asii i části čínského pobřeží; jejich technika, průmysl, filozofie, věda a umění neměly sobě rovné; svět patřil jim a pouze jim. O století později je však všechno jinak: lidé evropského původu nejsou ani 9% světové populace a jejich země zaplavují neběloši; svůj průmysl i technologie ochotně přepustili svým potenciálním nepřátelům; jejich státy, sociální systém i média ovládají parazitičtí cizáci a nemilosrdnou řečí demografie hledí do očí nepříliš vzdálenému biologickému zániku a vyhynutí. Dík zkurveným komoušským rasozrádcům, jejichž sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a nikoliv o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme donedávna bývali!

   Jako dobrý příklad může sloužit Jermakovo dobytí Sibiřského chanátu 1582, v důsledku srovnatelné s dobytím Mexika a Peru či ovládnutím severoamerické pustiny, protože zrodilo impérium ovádající severní a střední Asii i kus severní Ameriky! Pro šíření naší rasy v Africe pak daleko nejvýznamnější událostí byla porážka Zulů u Krvavé řeky 1836 jakožto počátek bílé kolonizace jižní Afriky. Ovšem naše vzájmená řevnivost po rozdrcení tzv. boxerského povstání v Ćíně vedla k začátku pádu, počínaje porážkou Ruského Impéria v roce 1905 a konče tím, že Číňané vlastní jaderné zbraně. A tak se nelze divit že Jižní Afriku ztrácíme, podobně jako jsme ztratili např. Alžírsko! A pokud ztratíme i severní Ameriku, Austrálii a hlavně Evropu, nastane věk zvaný Planeta opic!

   Smazat
  8. Všeho moc škodí ... i rasismu.

   Smazat
  9. 19:50 Moc je tu čeho? Jedině a právě xenofilie a homofilie! Ale je pravdou, že nejhorší je levičácký egalitarismus. Ten byl vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický podlidi, aby se uráčili se podřídit vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase .... pak začne hlásat i ony sebeničící žvásty o údajné nepotřebě rasismu a xenofobie!

   Smazat
  10. Co to je za blaboly? Jak si muzete porovnavat zido chazarsko krestansky zapad uctivajici krvelacne bohy a obetovani jim s nasi kulturou nekonecneho svetla poznani ducha a nematerialni nezvireci podstatu cloveka? Divejte se na pocatek ne na dusledek vmychani se turko chazaru do nas. Z jihu semitu do afrikanu a pozdeji do juzni evropy.mimo jine kultura americanu byla vesmes semitska obetovani tisicu v dobe azteku atd. A kdyz jsme u zulu tak znam cloveka co je zulu a propaguje kult na internetu. Dle jeho informaci nasi predci prisli do afriky s mirovym poslanim a ucenim ved stejnych hodnot jako meli persani a indove.jsou i artefakty a fotky nasich symbolu a kresby nasich lidi. Pozdej se tentyz clovek hneval nad faktem ze jsme kolonizovaly afriku a pachali zlociny. Musel jsem mu osvetlit fakt ze nas ovladlo zidokrestanstvy ktere vyhladilo vice nez polovinu slovanu a posleze nas prodavaly na trzich z otroky vedle afrikanu kteri byly loveni po milionech semitskymi zido muslim arabg kteri se taktez vmychali do afrikanu za ucelem zotroceni a zniceni kultury svetla. Takze keci ze bilyuz toto nebo tamto si nechte do zidovske muslimske trans pedo vrazedne skolky ti touto doktrinou ziji ve jmenu krve pro jahveho eloah cili allaha.ostatne veskera kultura ma dva poly a kdyz materislismus chtonismus zvitezi vse se sliva v jedno vse degeneruje vse je perverze ,incest,degenerace ,konzum na bazi religiozniho kanibalismu. Videni boha jako bodu jod uznavaneho zidy ktery je bodem cerne hmoty ktera expanduje a pozriva svetlo...strom zivota zvireci prirozenost.......

   Smazat
 2. Piss off!

  George Herbert Walker Bush, známý také jako George Bush starší, ve věku 94 let zemřel, byl to bývalý americký prezident.

  Oznámil to mluvčí jeho rodiny, podle něhož 41. prezident USA zemřel v pátek krátce po 22:00 místního času v sobotu nad ránem ...

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co já s tím? Osobně jsem ho neznal a nikdy se s ním nesetkal...

   Smazat
  2. 19:07-nějaká spojení by se našla, zkuste si vzpomenout. Když už nic jiného, nevychoval správně syna ale o mrtvých jen dobré.

   Smazat
  3. Doufám že se te vrah bude smažit v pekle!

   Smazat
 3. Takže jak budeme bilancovat: Indiánů po příchodu Evropanů - především Anglosasy bylo vyvražděno 162 milionů. Černochů při lovech na otroky v Africe a při transportech bylo povražděno 6 milionů. Na plantážích, v továrnách a po opotřebování vyhozených "na chodník" bylo povražděno černochů 15 milionů - odečítám -1 černoch, tj. Strýček Tom nebo Sam?.... A pak, že největšími vrahy historie byli němečtí nacisté. Kolik milionů lidé zemřelo díky USA vynálezu napalmu, defoliantů, atomové bomby, kobercového bombardování, Drážďany, Okinawa, Hirošima, Tokyo, Vietnam, Korea, Afganistan, maličká Grenada, Panama, Kuba, Chille ++++++++... Tak ta bilance je úctynehodná zločinnost! Intervenční války a okupace zemí USA - kolik milionů mrtvých??? Myslím, si, že za posledních 100 roků - tedy nepočítám vyhlazení Indiánů - a genocidu otroků to bude kolem 40 milionů. Tak nevím, nemá se k určitě světovému rekordu gratulovat? A pak že Adolf - Břídil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pekny seznam ale je to malo.
   A co treba kolonizovani semity severni afriky a vzniknuvsi nove arabske etnikum?
   Pote arabove zacaly lov na arabske otroky kdy jim odrezavaly genitalie aby nebyly dukazu a take duvod otroka zit.odhad je 15milionu lidi.
   a co pokrestanstovani ukrajiny kdy vyvrazdily 3/4 naroda?a co rusko a nase zeme?
   a co rasisticka valka napoleona vidci slovanum?
   a co mavazujici 1.svetova a likvidace rolniku prekazky k industrializaci v gulazich ktere ridili zidovsti oficiri?
   a co 2 svetova rotchild marx hitler rodinkou vyhlaseny holokaust na slovany?
   A treba aboryginci v australii?
   Hladomory v indii,ukraine ,africe pro zisk anglo saxon turko chazaru a jejich vladci rotchildovy?
   koho zajima miliony obeti farmaceuticko chemickeho petrol prumyslu rockefelera?
   Jidlo a Vakcinace na sterilizaci lidi
   a nazaver zhoubne ideologie odpadliku od nematerialniho sveta?
   A to nemluvym o starych zaniklych civilizacich ..
   hold dokud materialisti povazujici cloveka za dobytek budou vladnout nasemu mysleni tak z nas nebude nic krom ritualni potravy pro kejich krveziznive bohy typu jahve allah shiva atd...

   Smazat
 4. Zdá se, že Rusové tu léčku vrátili. Inu kdo jinému jámu kope...

  OdpovědětSmazat
 5. Usa i jeho spojenci GB, Fr, Nemecko a pod. Musi byt v budoucnu zniceni!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Amerika
  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl nám svévole děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!

  Staletí teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 7. V současnosti nejhorší stát na zeměkouli Rusko a Čína by měli stvořit protiváhu nato a dát jim nůž na krk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Řešení na konci příspěvku.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 8. Už ho tam mají. Proto USA a jejich slouhové tolik plivou a kňučí.

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud USA něco činí, tak jenom proto, že hájí své zájmy, o místní obyvatelstvo vůbec nejde. Jedině, že je cílem palby. Bláboly o lidských právech, demokracii a pod. jsou jenom kouřovou clonou.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud USA něco činí, tak jenom proto, že hájí své zájmy, o místní obyvatelstvo vůbec nejde. Jedině, že je cílem palby. Bláboly o lidských právech, demokracii a pod. jsou jenom kouřovou clonou.

  OdpovědětSmazat
 11. Proto musí být tak výkonná každodenní masmediální propaganda západní pravdy a lásky, jednak aby tato nežádoucí fakta o "dobrotě a celosvětových přínosech" Říše dobra zamlčela a jednak cíleně vyvolávala obavy lidí z někoho úplně jiného (z Říše zla nebo z Čínského draka). Kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten čumí a jde mu z toho hlava kolem :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Je to takhle - zabíjení lidí je pro svobodného, demokratického hrdinu práce. Když se vrací z boje, v němž sám pobil celou armádu (vždycky to jsou komunisté či nějaká jiná podřadná svoloč), poklepá mu velitel na rameno a říká "dobrá práce". Ve válce se produktivita práce měří počtem zabitých za jednotku času a v tomto směru skutečně nedostižně vedou first USA.

  OdpovědětSmazat
 13. Emerika űber Alles????
  Taky měli oni jedni na vlajce fógla a jak dopadli????
  Doufám,že je ten okupantskej untermensch BUDE V BRZKU NÁSLEDOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruský filosof Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu a hlavně sionismu a jeho rudé odnoži! - https://vk.com/video32678291_171743331

   Smazat
 14. noviczech
  ...něco vám povím: moje máma musela jako 14ti letá jít před válkou do služby. No a ke komu, k Židům, co později utekli před Hitlerem do Ameriky. Musela pracovat pondělí až neděle od sedmi do devatenácti hodin večer, jen za jídlo a skromné oblečení.
  Jediný židovský lékař v Brně, jí dal v 36 roce peníze a v neděli odpoledne volno. Tito "(byli to vůbec lidé?), židé, ji jako mladou takto jako otroka nechali pracovat! Proto vždy tvrdila, že Hitler jim vrátil to, jak oni s lidmi zacházeli! Uvědomujete si vůbec, jak ji socialismus osvobodil? Udělal z ní člověka, jako jste dnes vy nebo já! Který IDIOT tady bude nadávat na Komunistickou vládu? Dejte ho zastřelit na místě!
  ...můj názor: a tito svatí utekli do Ameriky, aby mohli ve svém ZLU pokračovat, odsuzuji je k věčnému zničení....!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Po 100000000000x tapetovaná sračku přesvědčivější ani pravdivějsí nebude!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem fotogafie tvýho zdegnerovanýho nosiče bude pravdivá vždycinky, putlerprde!!!!:D:D:D:-)))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 16. V Norimberku by byl pověšenej každý poválečný Usácký president

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně tenhle gauner! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 17. Kravina! Přímo HOVADINA!!

  Vážně, bez legrace: Soudruh Manlio Dinucci je sice skvělý komunista a putinista, ale pouze na makarónské poměry. Čili nic moc, z hlediska nás roduvěrných Čechů a Rusů.

  Ano, nám POŘÁDNÝM komunistům a putinistům stačí JEDINÝ pohled na cifry s. Dinucciho, abychom si udělali jasnou představu o jeho babráctví: Vždyť USáci - ruku v ruce se sionisty - povraždili STAMILIONY lidí, ne pouhých pár desítek milionů!!!

  Vždyť stačí vzpomínka na všechny oběti USácké okupace „pouze“ naší vlasti od Prohraného listopadu: Podle předběžných údajů zemřelo v průběhu roku 2017 celkem 111,4 tisíce obyvatel Česka!
  Ano, od dočasného ústupu socialismu a dočasného odchodu nepřemožitelné ruské armády z naší vlasti padlo za oběť Novému světovému řádu přes 3 000 000 Čechů-našinců!!!!


  Teď si tedy můžete udělat jasnou představu, kolik je obětí kapitalismu a demokracie na celém světě.
  A to VČETNĚ Velikého Ruska, Čínské lidové republiky a Korejské lidově-demokratické republiky.
  Jistě, tyto země jsou JEDINÉ, které se ubránily okupaci USA resp. Izraele, ale za svou nezávislost, leninskou svobodu a příslovečný socialistický blahobyt musejí NEUSTÁLE svádět krutý boj – jak s USA, tak s Izraelem!

  Prostě soudruh Dinucci udělal chybu v řádu, a chce s tím dělat díru do světa. Ach jo.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 3. prosince 4:05) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.