Reklama

pondělí 10. prosince 2018

Otevřený dopis poslanci Gazdíkovi

Jiří Baťa
10. 12. 2018
Dobrý den, pane poslanče Gazdíku,
dovoluji si zareagovat na Váš rozhovor, který jste poskytl Parlamentním Listům. cz, ve kterém jste se vyjádřil k některým současným politickým, resp. celospolečenským problémům. Nehodlám si kazit nedělní den analýzou všech otázek, resp. odpovědi, které Vám byly položeny a na které jste (podle mého soudu) ne vždy relevantně odpověděl. Nicméně, zaujaly mě dvě Vaše odpovědi a to na otázku „STAN má podle průzkumů necelých pět procent. Co je ještě třeba udělat lépe?“, na kterou jste „vyčůraně“ odpověděl tak, že negativní statistický výsledek jste přenesl na bedra starostů. Řekl jste, že je třeba „...Ukázat, v čem jsou naši starostové dobří, co umějí a jaké nabrali zkušenosti při řízení svých obcí“. Nebo si snad myslíte, že všechno je jen na vašich starostech?


Myslím, že o práci starostů, členů STAN, je dostatek důkazů o jejich dobré práci, o tom není žádných pochybností. Takže odvolávat se na potřebu prokazatelnosti výsledků jejich práce je od Vás hodně nefér! Svědčí to o tom, že spoléháte víc na výsledky svých starostů, než na vlastní práci a výsledky. Jako politický subjekt totiž ještě existujete proto, že se vždy umíte přisát k jinému politickému subjektu, který pak nejen Vás, ale celé STAN drží nad vodou a dělá pro Vás přijatelné výsledky (viz situace v Senátu). Pokud byste totiž měli existovat jako samostatný politický subjekt, skončili jste stejně, jako Věci veřejné! Tyto skutečnosti Vás a STAN nectí, ale naopak, aniž si to zřejmě uvědomujete, sráží ke dnu a opovrhování. To totiž není politika, to je falešné kupčení a pletichaření!

Kritickou situaci se statistikou, tj. necelými pěti procenty sympatizantů, resp. potenciálních voličů bych spíše viděl ve Vaší práci a Vaší osobě, případně ve vedení STAN. Jste sice velký rétor, ale bohužel za Vámi zůstává tzv. pole nezorané. Sice jste z jistého pohledu jako STAN pilní jako včeličky, ty také přelétají z květu na květ, ale vaše přelétavost a cucání medoviny z politických stran, ve kterých hledáte svou existenci a spásu (TOP 09, KDU-ČSL) Vás ani STAN nectí. Přidáme-li k tomu ještě Vaše „duchaplné“, spíše „duchaplané“ a profláknuté názory a výroky, nelze se divit, že to máte u občanů tím tzv. „pokáleným“ navrch.

O tom, jak si umíte „získat“, či lépe řečeno odradit občany a voliče, svědčí Vaše druhá, stejně vágní odpověď na otázku PL.cz, „... v drtivé většině tzv. dezinformační weby v češtině jsou dílem lidí, kteří jsou přesvědčeni o pravdivosti svých tvrzení. Kde tkví ten odpor proti takzvanému Západu?“ Odpověděl jste totiž způsobem, kterým jste nejen nepokrytě projevil vlastní vztah k západnímu charakteru demokracie, ale podcenil a urazil velkou část občanů České republiky. Řekl jste, cituji: „Je tradiční, že se zase objevuje falešná slovanská linka, u někoho možná nostalgie po reálném socialismu, fantasmagorie o „mostu mezi Východem a Západem“. Chce to víc a kriticky myslet:“ Domníváte se, že si tímto získáte sympatie a větší zájem o existenci a popularitu STAN? Mohu Vás ujistit, pane poslanče, že se velmi, opravdu velmi mýlíte. A poznámka o kritickém myšlení spíše patří Vám, než občanům.

Urážíte český národ, která se hrdě hlásí ke slovanské větvi, urážíte lidi, kteří myslí jinak, kteří uvažují a hodnotí stav věcí rozumně a pragmaticky a nikoli nostalgicky. Apropó, vy se cítíte být čím, když se vám slovanství příčí? A pokud snad občané vzpomenou Vámi tolik opovrhovaný socialismus a přirovnají jej k současnosti, není to žádné fantasmagorie, ale jen konstatování reálného stavu společnosti a poukázání na řadu vážných nedostatků, problémů a věcí, které jsou v rozporu s nadějemi, které byly lidmi jako Vy proklamovány po listopadu 89. Pokud se Vám zdá, že jsme my občané, propadli nějaké nostalgii, že se utápíme ve fantasmagorii, pak Vám doporučuji pane poslanče, se co nejrychleji probrat ze snu o zakotvení západní politiky a výhod, které Vám jsou za Vaši zrádnou loajalitu nabízeny a umravnit své názory, pohledy a dehonestující hodnocení svých spoluobčanů.

Nedělám si iluze, že se k mému názoru vyjádříte, ale to jen potvrdí Váš vztah k názorům lidí, pro které děláte falešnou politiku. A to přesto, že na rozdíl od Vás starostové dělají svou práci dobře, odpovědně a hlavně pro občany. To o Vás říct nelze. Jakkoli bych jinému politikovi snad přál úspěchy v práci, v tomto případě tak nemohu učinit. Vaší práce, postojů, názorů a osobního prospěchářství si nevážím a proto nevidím důvod Vám jakýkoliv úspěch přát. Tak tedy jen: buďte zdráv, pane poslanče!

63 komentářů :

 1. Starostové se mají starat o to aby byli ovládáni obcí - občany obce. Nemají obci vládnout, ale vládu lidu obce facilitovat a jeho rozhodnutí realizovat.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štefane, naší obci náš starosta nevládne, ale spravuje ji. On dělá svou práci a my občané si zas děláme svou. A všichni jsme spokojení. Na veřejných zasedáních zastupitelstva jsme všichni informováni, co a jak starosta řeší.
   Vy to máte jinak?

   Smazat
  2. PANE BATA.KDY SI VY OSVOJITE ČLÁNKY NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ?

   k NIM by se měli naši zástupci i vy vyjádřovat a nedělat se sebe ignoranty.
   Kdy napíšete zdemolovanému tisku,že spolu s OSV,tj Společnosti voličů,jejimž jste členem,zveřejni ty briliantni články NPV a i vy jste připraven hledat sily k jeho uskutečněni,co?

   PRÁVĚ DNES ZAČINÁ ŠPIČKA OSV SBÍRAT OTÁZKY K VĚCI MÁTE NĚJAKÉ?

   Smazat
  3. Pan Baťa přehlíži,že naši tzv poslanci nesmi prosazovat požadavky svých voličů neboť by je jejich verchuška vyhodila na vzduch a nechala je hynout s jejich hypotékami.
   No do jit nemůže nebot tu nepíše zda NPV četl a schvaluje a proč!
   Kdovi,zda má koupenou žlutou vestu,aby bezpečně projel!

   Smazat
  4. 11:28
   Taky ani u vás nemáte demokracii. Já bych řekl, že i proto, že tam u vás také nevíte, co vlastně ta skutečná demokracie je.

   Štefan

   Smazat
  5. Štefane, ok, tak možná nemáme demokracii, i když jsme si své zastupitelstvo sami zvolili. Pro nás je ale hlavní, že se starosta stará, že obec spravuje dobře a že kvalita života v obci jde nahoru.
   Kdyby o každé utracené koruně měli rozhodovat všichni občané, nedohodli bychom se nikdy na ničem a kvalita života by šla rychle dolů.

   Smazat
  6. ŠTEFAN PRÝ ODKOUKAL TU LIDOVOU DEMOKRACII VE ŠVÝCARSKU

   a chce,aby se všichni měli stejně jako oni.
   Nechápe,že musi nejprve posadit Národni program občanů a teprve pak požádat o kolonizaci Švýcarsko,no nic by se nestalo vznikly by možná tři nové kantony Švýcarska- Čechy,Morava a Slezsko,Prahu bYchom mohli obejmout vykopaným kanálem a mohli by si svoje vysoké platy udržovat se svoji kapsy§!

   Smazat
  7. 12:24
   Tvrdíte co by bylo, kdyby bylo. To není argument. To, že nevíte co je skutečná demokracie, jste právě sdělil.
   Prozradím vám, že skutečná demokracie nespočívá v dohodě na všem, ale v dohodě, že budou moci, o společných věcech, rozhodovat všichni a že že to společné rozhodnutí je rozhodnutí většinové. Není to až tak složité pochopit, jen se musí chtít to pochopit. Demokracie, jak už zní z její definice: Demokracie je vláda lidu, je vládou všeho lidu v daném územním celku. Toto nás neučili ani to neučí dnes. Proč asi?

   Smazat
  8. 12:24
   Prosadit jakýkoliv program na jakékoliv územní úrovni mohou občané jen pokud budou to území ovládat.
   Tedy pořadí možného zní:
   Nejprve ovládnout území, pak teprve je možno přijat programy a realizovat je. Samozřejmě bude nezbytně nutné, mít program/programy předem dobře připraveny.

   Štefan

   Smazat
  9. 12:53 Ok, ale aby se každý občan mohl relevantně rozhodnout, musí si nastudovat všechny materiály, které s tím souvisí. Bude-li městská rada rozhodovat, jestli městskou nemocnici opravit, zbourat a postavit novou nebo postavit novou na jiném místě, tak to je docela závažné rozhodnutí. Já jako občan města bych potřeboval posouzení odborníka, kterého si sám zvolím (protože jiným nevěřím). Dále bych si musel nastudovat dopady jednotlivých variant na další části života města. jenže já tomu zas tolik nerozumím, protože můj obor je docela vzdálený.
   A to by měli udělat všichni občané města, aby byl výsledek relevantní? Na to já nemám ani čas a vlastně ani chuť.

   Smazat
  10. ŠTEFANE,NĚKDY JE DOST TĚŽKÉ VRTAT DUBOVÉ PALICE

   chcete ziskat moc a potom to prý půjde,ale nejste schopen pochopit ani dnešni Národni program ,ono to je jednoduché být Leninem,ale zapozdil jste dobu o stovky let nebo si myslíte že ne?

   Smazat
  11. PROZATIMNI VEDENI NEPOLITICKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ

   zjistilo,že diskuze o NPV proběhla i u konkurence zdejšich divočáků HzNR a to na webu nwoo.org
   kde jejich značka HVzV má článek visici stále na PRVNIM MISTĚ vpravo mezi nejčtěnějšimi.
   Je tam diskuse o NPV a přehled jeho bodů v neobvyklé heslovité formě.

   Smůla je,že tady na NR v diskuzi odkazy po kliknuti nefunguji a proto nemůžeme odkaz zkontrolovat jestli funguje.A tady je ten odkaz.

   http://www.nwoo.org/2018/11/19/opet-pokus-o-barevnou-revoluci/

   Smazat
  12. PRO SROVNÁNI TADY DÁME CO CHTĚJI FRANCOUZKÉ VESTY

   a že se s makaronem mazlit moc nechtěji,to uvidime dnes po jeho projevu.

   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/posledni-vyvoj-ve-francii

   Smazat
  13. ŠTEFANE,PAN MASAŘIK PSAL,ŽE DEMOKRACIE JE DISKUSE

   takže nepolitická OSV je ve správném ranku,když chce hned v druhém článku NPV naši občanskou přimou demokracii a to bez pardonu hned ,otevřenim diskusnich rubrik na webech polit.stran,které jim platime my občané.
   Pokud chtěji ti námi zvolení padouši dále vodit svoje voliče za nos a odkopávat je na FB k tomu Zuckerbergovi ,zvětšovat mu jeho miliardy a on voliče bude za to cenzurovat,musime žádat,aby peníze určené na jejich weby,.které jsou dnes prý jen pouze mrtvoly ,dali alternativnim webům A TO ZÁKONEM A VE ŽE NE,ANO!

   Smazat
  14. Pane Baťo, nechápu proč tomu učitelskému blbovi radíte, kde dělá chybu. Už jen to, že si nehledí vlastního "řemesla" z něj dělá pokřivence. Navíc ještě to náhradní "řemeslo", které si zvolil, dělá tak fušérsky, že by ho lidi měli nakopat...
   A co z toho člověka po vyhodnocení jeho snahy plyne?
   JDE MU JEN O TO, ZACHOVAT SI NEJLÉPE PLACENÝ POST. Lidé bděte! Tohle smrduté hovado lepší nikdy nebude...
   J.C.

   Smazat
 2. STAN je naprosto zavádějící název, který z počátku asi mátl dost voličů. STAROSTOVÉ v obcích jsou i nestranici, členové jiných politických stran či hnutí ať už na komunální, nebo republikové úrovni. A NEZÁVISLÍ? Jak můžou být nezávislí, když se tu takhle, jinde onak spojí s kýmkoliv, jen aby prošli volbami. Takže o nějaké nezávislosti nemůže být vůbec řeč. Je to tedy jen a jen zneužití názvu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kdyby ta demokratura stala za něco tak starostove jako statni zaměstnanci by nesměli politikařit stejně jako lampasaci poldove a soudci ale to v čekistan kolonii nikdy možne nebude atak jednou kradou straky podruhe černoprdelnici potřeti topiča pak socani komunisti nepřekabatěny a překabatěny a td lihovce nesmi nikdo zapomenout jak stranu soudruha prasedidenta vraj terazi nestranikom že ano

   Smazat
  2. 16:56 Systém voleb ti nic neříká viď...

   Smazat
 3. Dobrý článek pane Baťo čím dřív slizoun gazdík skončí tím líp.

  V Francii bojují lidé i za nás:

  http://svobodnenoviny.eu/antiglobalisticke-hnuti-zlute-vesty-dobyva-evropu-a-rozsirilo-se-do-pate-zeme/

  OdpovědětSmazat
 4. Slavná eu nechcete migranty tak budete platit na jaře jsou volby je k nim třeba jít:

  http://svobodnenoviny.eu/francie-a-nemecko-diktuji-eu-vezmete-uprchliky-nebo-zaplatte/

  OdpovědětSmazat
 5. Považujete činnost pana Gazdíka za práci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Vy činnost ostatních poslanců za práci považujete?

   Smazat
  2. KDYBY SE PAN GAZDIK KAŽDÝ DEN MODLIL K NÁRODNIMU PROGRAMU VOLIČŮ NPV

   tak ANO,ovšem musel by k tomu hybnout kostrou a najit silu jeho články i uskutečňovat,aby bylo jasné,že je kořen a ne dřistala,kterému s bidou stači ty % P O D!

   Smazat
  3. jestli to děla jako v parlamentu že občas něco provokativniho vypoti tak určitě je přetrdilo akdyž něco prošvihne tak jde do kostela pro odpustky

   Smazat
 6. Lidé si už vůbec neztotožňují svého starostu s partají, do jejíhož čela se navolili různí ti Gazdíci a spol. Obce nejsou tak syrově - surově pravicové, nejsou zdaleka tak bombastické, pompézní, vychloubačné - o to více jsou pracovité, spojené se svými občany. Proto tedy generalita STAN, která je toho opakem, se propadá a svým přisvojováním zásluh starostů jen poškozuje dobré jméno obcí. Jsou to prostě vychcánci! A voliči to už zjistili! Podobně na tom jsou korzáři! Velké kecy a hecy a skutek utek do plesnivých hlav s copánky.

  OdpovědětSmazat
 7. Gazdík nejspíš skutečně není Slovan nebo se tak necítí. Tomu by napovídaly i nadstandartní vztahy jeho souputníků se Sudetoněmeckým landsmanschaftem. Sudeťáci jsou přece ti, koho členové KDU a jejích klonů TOP09 a STAN považují za svoje krajany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gazdík rozhodně Slovan není... Sekorův starosta města Kocourkova, narozdíl od Gazdíka, se snažil svěřenou obec SPRAVOVAT a budovat... i když kvalitně jako v ČSSR po SAMETU školství, místní správu... ekonomiku, ale nezrazoval svůj Kocourkov cizím nepřátelům...

   Gazdík se snaží gazdovat či gazdíkovat, ve prospěch cizáků a oligarchie, a občanům doporučuje stan - nebo mostní oblouk. Vzor polistipadové morálky...

   Smazat
  2. Je pár poznámek:

   Čím dříve "falešný a prázdný" čecháčkostán zanikne jako stát - tím lépe pro civilizovaný svět.
   Motto 1: Na komunizmu je nejhorší to, co přichází po něm. (Adam Michnik).
   Motto 2: Hlavní je koryto, svině se k němu už vždycky najde. (Lidové přísloví).
   Motto 3: Kdo nekrade, okrádá rodinu. (perokrad V.K.).
   Motto 4: Slibem nezarmoutíš. (Lidová moudrost).
   P.S.: Jsme především kelto-germáni!

   Smazat
 8. Kdy napravíte věci o kterých se vyjadřuje předseda ÚS JUDr. Rychetský: "Jedním z negativních rysů současného Česka jsou podle Vás vrchnostensky uvažující úředníci. „Z dob Rakouska-Uherska stále trvá jakési těžké mentální zatížení úředníka na každém stupni, že on je vrchnost a že ten, kdo od něj cokoli požaduje, tak ne že by na to měl právo, ale musí se toho doprošovat,“ popsal Rychetský. I proto správní řízení často trvají roky, předseda Ústavního soudu v této souvislosti přímo hovoří o katastrofě...Viz i Zlínský krajský úřad a také Gazdík.

  OdpovědětSmazat
 9. Národní program voličů? Co to, proboha, je?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spička Společnosti voličů děkuje za PRVNI OTÁZKU kterou co pět minut na alternativě,která je už nyni hlavnim proudem odpovidá.
   Je to soubor BODŮ NPV sestavovaných elitni špičkou občanů,který ukazuje jak se můžeme všichni zbavit nynějšiho kapitalismu BEZ přivlastků,vycházejiciho z gangsterismu,jak USKUTEČNIT NAŠI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII a to bez peripetii,levně a skoro hned,zajistit PO TŘICETI LETECH konečně Zákon o obecném referendu,ukazuje kde byl našinmi zástupci začantrošen NZP ve výši dnešnich nejméně 10 000 KORUN,
   podporuje vznik Středni třidy,která nesmi vzniknout

   A DALŠI DÁREČKY nejenom k vánocům,KE KTERÝM MŮŽETE I VY SVÝM NÁVRHEM PŘISPĚT!

   Smazat
  2. Proboha to neni možné ten prý náš NPV ,jste výrobce žlutých vest?

   Smazat
  3. 12:25 A kdo to je ta "elitní špička občanů"?

   Smazat
  4. OSV děkuje za dalši otázku.
   Upozornujeme ctěné publikum,že je sledováno a proto jsou otázky,které klade ihned zaznamenávány do vznikajiciho katalogu.

   ZVLÁŠTNOSTÍ OSV JE,ŽE PROZATIM NEMÁ ŽÁDNÉ FUJERY!

   Fujerem-lidová zkomolenina slova FüHRER,se může stát každý kdo přinese použitelnou ,připadně i skvělou myšlenku.
   Takže opakujeme,bude třeba besmirné množstvi fujerů a ne,že ne ANO,každý má šanci.
   Zpozorovali jsme,že politická třida nechce žádné voliče, nebot se šíleně bráni osvojit si články NPV někdy už i TŘICET LET,takže lidové weby museji vygenerovat třidu novou,pokrokovou.
   Pokračujte v otázkách,možná musime i pracovat a tak na vše dostanete odpovědi včas!

   Smazat
  5. S dovolením zopakuji svou otázku: A kdo to je ta "elitní špička občanů"?

   Smazat
  6. 13.12
   pokud ze sebe nebudete dělat nechápavého nevzdělance a dokážete dát použitelný návrh do NPV stanete se IHNED elitni špičkou občanů.
   Nebo jste jen BRETSCHNAJDER ze ŠvejkA?

   Smazat
  7. 13:49 Doposud jsem neviděl ani jediný "použitelný návrh" NPV. Takže se asi ani nechci stát "elitní špičkou občanů. Zatím nějaké NPV považuji za krajně podezřelou záležitost a dokud si alespoň na netu nepřečtu, o co vlastně jde, pak asi názor nezměním.
   Zatím jste mi na vcelku primitivní otázku nedokázal odpovědět, což taky malinko o něčem svědčí.

   Smazat
  8. 14.11
   ODPOVĚD MÁTE NA 12.25 NAHOŘE.

   Pžádejte o uveřejněni NPV náš tisk a TV,které vás nechtěji informovat,neboť jsou načisto nepotřebné.
   Pokud by jste chtěl individuálni konzultaci musel by jste tady napsat své tituly,abychom viděli zda jste dobře postavený a schopen platit 1500 na hodinu za vaše vzděláváni.
   Co by jste vlastně z toho měl kdyby jste něco věděl,co?
   Proč jste když prý jste velice chytrý ,stále samostatně nenapsal jak porazit na př. vadný exekučni zákon jako to dělá OSV ve svém skvělém Programu NPV?

   Smazat
  9. Je mi jasné, že Vy mi nejste schopen sdělit ani ty nejzákladnější informace. Pro mě je NPV nezajímavý blábol.

   Smazat
  10. 17.07
   Stále tu chybi seznam vašich titulů.
   Tedy jste BEZ a nic by jste stejně nepochopil.
   Proto vám z celého srdce doporučujeme dělat tu dále Q,Q,Q !.
   Ozvěte se prosime k věci a nezapomeňte NPV je skutečně bombá!!!!
   Podejte si žádost u politické třidy ti NPV dobře vidi a znaji ,ale dělaji se hloupi a ještě k tomu i slepi.

   Smazat
 10. PAN RYCHETSKÝ BY MĚLVŠEM VYSVĚTLIT ZDA PLATI ÚSTAVA

  která nebyla schválena v referendu jen pro korporáty a majitele velkých peněz a proč!
  Prý tam dal zamontovat,když tu otázku někdo položi tak bude odsouzen do basy a to bude ta odpověď!

  OdpovědětSmazat
 11. Gazdík je jeden z mnoha dementních zmrdů jemuž dávají na PL listech pisálci možnost se vyblít.Je to určitě s vědomím majitele pana Valenty a spol. pravděpodobně vyvolat mezi obyvateli ČR určité napětí z čehož určitá skupina bude mít užitek,Gazdíkem v současné době nemá smysl se zabývat, je to legálně zvolený poslanec a má koryto nejen poslanecké,ale i krajské ve Zlíně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě má další koryto v obci Suchá Loz, kde je místostarostou.

   Smazat
  2. 12:38 Fakt si myslíte, že post místostarosty malé obce lze nazvat korytem?
   V jak velké obci žijete?

   Smazat
  3. Pan Gazdík by se měl nejprve naučit nastupovat a vystupovat z letadla v Moskvě. Až toto zvládne, ať se přihlásí.

   Smazat
  4. Práci místostarosty nevykonává, kvůli tomu si zvolili i dalšího místostarostu. Ty peníze má Gazdík bez práce. Maximálně přijde několikrát do roka na veřejnou schůzi. Placenej je ale každý měsíc ...

   Smazat
 12. Co je to, to gazdik ? Zase nové ruské auto ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rusku se snad vyrábí nějaké ruské auto?

   Smazat
  2. V Rusku se vyrábějí osobni i nákladní auta, naštěstí žádní Gazdíci.

   Smazat
  3. V Rusku se vyrábějí ruská osobní auta? Asi nemyslíte Ladu, že ne.

   Smazat
  4. 14:42 Nevím, asi ano. Horší je to v české spolkové republice Německo.

   Smazat
  5. 14:28 Ale jo, dělaj tam UAZ, tak známej zdejšímu putlerprdoj, kterej jeho potahy okupuje kdykoliv se jeho pán rozhodne projet škarpy Chujlostánu! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   P.S.: Dodnes se ale nenaučil správně vydout na klávesnici jeho název!:)))

   Smazat
 13. On hlavně Gazdík už názvem té partaje lže (a kdo lže, ten i krade) - starostové v ČR nejsou většinově podporovateli/členy STAN a nezávislí ve STAN žádní nejsou - nezávislý je politik/kandidát, který není členem politické strany...

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Baťo je zbytečné utrácení času psát Gazdíkovi dopis. K jeho blábolům se vyjádřili čtenáři Parlamentních listů. Gazdík je nula.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl jste si už všimnout, že pan Baťa moc rád píše zbytečné dopisy.

   Smazat
 15. Neznám pana Gazdíka a nic zlého mi neudělal, když tu čtu ta nefér oslovení na jeho adresu, tak mám chuť ho hájit. Trochu si to zavinil sám, stačilo by jen odtajnit procento skutečných starostů z počtu členů jeho strany. Tím by odstranil podezření, že název jejich strany je vlastně nekalou reklamou. Možné zneužití je logicky podepřeno úctou a důvěrou ke všem solidním starostům. Poslouchám přenosy z parlamentu, zatím jsem od vaší strany nezažil tah na nějaký pro občany pozitivním cíl. Politik opozice nemá jen odsuzovat, ale i nabízet nová lepší řešení. Nemyslím zakládání dalších parlamentních komisí.Můj vztah k vaší straně, byl na principu tabula raza. Leč zarazila mě vaše předvolební přítulnost k vykalkulovaným stranám. Nakonec vše dopadlo, jak dopadlo a je vidět, že vaše nepřehledné chování neoslovilo více voličů.

  OdpovědětSmazat
 16. STAN představuje jen jednu tisícinu starostů a členů obecních zastupitelstev jako orgánů místní samosprávy, v kterých jsou zástupci různých politických stran i nestraníci. Jde jen o zneužití názvu, značky z oblasti samosprávy pro politické účely. Proti tomu by měla vystoupit především KDU, TOP 09 a ODS, kterým STAN bere tímto podvodem voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za informaci váš 15:19

   Smazat
  2. Ano, je to opravdu tak. Toto hnutí ve skutečnosti nemá se starosty obcí nic společného a pouze zneužívá pojem starosta. Divím se, že na něj Svaz měst a obcí jménem starostů obcí již dávno nepodal žalobu.

   Smazat
 17. Dobrá práce starostů ...
  Jsou obce, zejména ty malé, kde je možné narazit na opravdové starosty, mám na mysli osoby, jejichž prvotním zájmem ve veřejné funkci je konat ve prospěch spoluobčanů. Bohužel jsou obce a města, kde tomu tak rozhodně není. Vytváří se koalice a po volbách vzniknou zastupitelstva s minimální obměnou. A v tu chvíli nastává situace, kdy vlastní zájmy vedení města začnou převažovat nad zájmy spoluobčanů a obec se staví do pozice vlastníka všeho, co na jejím území leží. Poté je možné se setkat s velmi rozporuplnými rozhodnutími. Vztah k majetku města je majetnický, úředníci rozhodují podle schématu "rozděluj, přikazuj, panuj ... ". Kdo se s podobným přístupem setkal, ví co mám na mysli. Že se demokraticky domůžete svých práv? Ano .. ale stojí Vás to čas a ten patří mezi nejdrahocennější komodity každého z nás. A pan Gazdík? Prázdný sud, co duní po nakopnutí evropskou botou. Některá moudra jím řečená se zcela vymykají zdravému úsudku.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 18. „Národní masochismus“ Švédů.:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201812108673352-Svedsko-Santa-Clause-masochismus/

  OdpovědětSmazat
 19. 99% TOTÁLNÍCH IDIOTU.DVOŘÁKU, TO JE TVOJE VIZITKA HLUPÁKU.TENHLE 100% POVL SE STAHUJE POUZE SEM.

  OdpovědětSmazat
 20. Nevím, proč Gazdík tahá starosty do Parlamentu. Místo starostů je v obcích či městech, nikoliv v Parlamentě. Úspěšný starosta ať se uchází ve volbách do PS po ukončení mandátu v obci. Znám příklad z Holešova, kde se starosta dostal do Senátu a bylo to znát. Starosta dokonce pověřil některé úředníky jednat jeho jménem a dle toho to i vypadalo. Zde jde hlavně o peníze. Z PS nelze řídit obec. A vím, že starosta, který vysedává v PS nemůže být dobrým starostou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.