Reklama

pátek 14. prosince 2018

Otevřený dopis (předán 11.12. 2018) Radě pro rozhlasové a televizní vysílání - Věc: Stížnost na podvracení České republiky pořady ČT 2

Kat českých vlastenců - zastupující říšský protektor
generál SS Reinhard Heidrich
14. 12. 2018
Dámy a pánové,
v poslední době jsou uváděny, zejména na veřejnoprávním kanálu ČT2, programy, které jsou nepřátelské našemu obyvatelstvu, našemu státu. Jedná se například o pětidílné Česko-německé století, Adolf a Eva, 1945: Krvavý mír a další. Tyto pořady jsou součástí procesu, před kterým nás varoval prezident osvoboditel - Dr. Edvard Beneš. Na aktivu protifašistických bojovníků a vězňů koncentračních táborů v roce 1946 řekl:
„Řekl jsem vám při jiných příležitostech, že máte všechno zaznamenat a povědět, co jste zažili ve věznicích a KT. Ne snad jen proto, abyste vyložili nám všem svá utrpení, ale proto, abyste se znovu mohli bránit, až oni začnou se svou „očišťovací“ kampaní Neboť na válku z let 1938-1945 se nesmí nikdy zapomenout. Že začnou, o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očišťování přešli k útoku.“

O tomto, že tento proces v naší společnosti cílevědomě probíhá, nemohou být žádné pochybnosti. Při zasedání Sudetoněmeckého landsmanšaftu Rakouska ve Vídni 12.11. 2015 Bernd Posselt, mluvčí Sudetoněmeckého landsmanšaftu, mimo jiné prohlásil (přeloženo ze Sudetenpost, 10.12.2015, str. 12): „Žádné právní pozice sudetských Němců nejsou opouštěny! Prosazování požadavků nelze provést silou, ale pouze přesvědčováním. Pokrok v restitucích bude. Posselt věří, že uplatnění požadavků bude dosaženo změnou vědomí Čechů, že vyhnání byla a je nespravedlnost. V případě, že si to většina Čechů uvědomí, může se změnit hodně.“

Požadujeme rychlou a účinnou nápravu v programové skladbě ČT. Nelze nečinně přihlížet, či podporovat, obracení historie naruby, připravovat další velké škody našemu státu a obyvatelstvu. Naopak, je třeba veřejnost informovat o tom, že Německo vůči naší republice nesplnilo reparační povinnost za škody, způsobené českému a slovenskému lidu v období II. světové války. O tom, že Sudetoněmecký landsmanšaft neustále podporuje a provádí nám nepřátelské aktivity.

V Praze, dne 8.12. 2018
Z. Cincibus v.r.,
místopředseda
Národní rada Klubu českého pohraničí, z. s.
Politických vězňů 9
111 21 Praha 1

50 komentářů :

 1. Jen aby to tam nehodili do kose. Arogance mocnych uz nema zadnych mezi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejovi je to stejně u pyhele tmavýho
   hlavní je kšeft
   a komančové už
   jak kdyby nebyli

   Vymazat
  2. Záber tohoto prekrúcania histórie je žiaľ oveľa širší a je zrejme koordinovaný a postupuje sa salámovou metódou. Nejde len o spomínané dokumenty na ČT2, podobné bežia stále napr. na Viasat History či ďalších staniciach. Čo je ešte nebezpečnejšie, že touto cestou sa vydávajú aj českí a slovenskí režiséri aj v hraných filmoch, ktoré majú veľkú publicitu a sledovanosť. Pre mládež, ktorá nemá vlastné skúsenosti to zanechá vo vedomí nezmazateľnú stopu.

   Vymazat
  3. 20:48 Moje řeč, hraný filmy na mládež působí stokrát víc něž nějaký "dokumenty"! Např. naškolní še parta obdivovala kluky ze San Babila 20 hodin! Jak propichovali rudejm odborovejm šaškům v Miláně duše u kol a občas nějakýmu dali přes hubu za rohem. Někdo je udal, přijel komisař ve fiátku s dvěma dalšíma fízlama na náměstí a na ně, co tam prej vyváděj a oni ať jim políbí prdeééél! A pak se jejich vůdce postavil před auto a kluci okolo něj se semkli pažema a on začal počítat: "Ein-zwei, ein-zwei, ein-zwei!" a oni začali dělat čapí kroky a pak se dali na pochod okolo fízláckýho auta a on zakřičel "My chceme fašismúúúús!!". A policajti znechuceně odjeli. A my s klukama snili, že jednou tohle u nás pude udělat na esenbáky! No a kde jsme dneska, ty vole? Jen se tu roztahuje rudej xindl a žvaní ty svý komoušský sračky!

   Vymazat
 2. Pozorouji to se stejným znepokojením. A nadto, ta ČTV není úkazem ojedinělým!
  To i na komerčních kanálech TV (vysílaných v češtině) se množí pořady glorifikující nacistickou éru Německa, vč. jeho války proti Sovět. svazu. A cíleně je snižován rozhodující podíl SSSR na porážce nacistického Německa.
  Zřejmě s jediným cílem - přeformátovat historii v hlavách lidu obecného ve prospěch agresivní ideologie a z Ruska
  učinit viníka té druhé světové. Vlastně viníka odpovědného za všechno, co se lidem zajídá i ve dnešní době.
  Kdy začne naše PS konat? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jak to řval svazak vichnar přepište historii dnes ti co jim ta čete patři jak nam tvrdi hajnej z orliku co se boji vlastniho prtu a hraje si na nadčlověka či lepšoida tak tito chtěji soudit řiditele barandova co si hraje na kašparka a proč protože sami to nikdy neuměli a když se pokoušeli tak vypadlo umělohmotne lejno nic vic a nic meně ovšem kralovsky placene z desatku od te luzy kterou oni opvrhuji dalo by se řici podle snad už zakazane pisničky te kde se zpiva o z bohatlicich co nevědi za co miliardy utratit zkratka nadčlověci

   Vymazat
 3. Ten odsun byl opravdu chyba a nespravedlnost. Měli jsme s nimi naložit tak, jak to oni plánovali s námi. Dnes by byl svatý klid a pokoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to by bylo germánské, anglosaské, emerické, ale ne slovanské řešení!

   Vymazat
  2. já bych se s tím morálně vyrovnal

   Vymazat
  3. Ano, odsun pouze do Německa a Rakouska byl velkouz nespravedlností vůči obyvatestvu ČSR. Neodpovídal svou vahou závažnosti provinění sudetáků. Bylo to spíš zametání pod koberec.

   Vymazat
  4. To je jen snůška rudocanců! Němci coby předvoj Bílé rasy, kterým nikdy nepřestanou být, přestali klást odpor který by nikdo nikdy nezlomil, pod příslibem že si polepší, nikoliv pohorší a to daný oběma stranami! Jinak by je nikdo nikdy neporazil. Ovšem je fakt, že američtí židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Jediným vítězem WWII. se stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Vymazat
 4. Já ty dokumenty či co to je nesleduji, protože mi vadí, že se to jmenuje Adolf a Eva. To už je samo o sobě špatné,protože to tak nějak tyto dvě záporné postavy zlidšťuje a to považuji za nepřijatelné. Jen to v tv nabídce zahlédnu a už se mi pění krev. Považuji to za záměr, za součást plánu jak postupně (velice často takto podprahově, což je možná ještě nebezpečnější) měnit pohled na to co se dělo a co to bylo za lidi. Valí se to na nás všude. Z Němců jsou najednou naši odvěcí přátelé a z Rusů dělají nejhorší agresory v dějinách. A přitom jsme jejich dlužníky, jejich životy vyhaslé v naší zemi se nedají nikdy splatit. Ale už jim splácíme - ostouzením a lhaním.

  OdpovědětVymazat
 5. U nás doma si pustíme TV Večerníčka, pak Počasí, natož jdeme se navečeřet, my si chuť nekazíme. Jen náš kocour neustále sledující obrazovku bývá po Zprávách poněkud rozrušen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:36
   No, hlavně tu hlavu zavrtejte do písku co nejhlouběji to jde. Pane Pštros...

   Vymazat
  2. 23:36
   ...a prosím vás. Kocourovi to sledování nezakazujte. Alespoň někdo se přidá do odboje, až to propukne.

   Vymazat
  3. To jako že "odboj" vyhlásí zrovna na ČT? No to mne podrž!

   Vymazat
  4. No, nemám tě jak držet. Ale je vidět, že máš tu hlavu pořádně hluboko.

   Vymazat
  5. prosim aby jste nestrašili nam stačilo když soudruch janeček a svazačka marcelka vlaštovka vyhlasili převrat tak takto tedy ne to už jsme zažili tak že někdy přiště jako olda řiha až tady nebudem

   Vymazat
  6. Česká televize přeci vysílá tři druhy zpráv. Pravdivé (přesný čas), relativně pravdivé (o počasí na příští den), a ty ostatní (dílem pohádky pro děti, dílem pohádky pro dospělé).

   Vymazat
 6. Též mám rád dokumenty na ty nové se absolutně nedá dívat fašistickou propagandu si mohou nechat.

  OdpovědětVymazat
 7. Zase na druhou stranu je v ČT 2 nekdo,kdo prosadil uvadeni ruskeho serialu Velka vlastenecka valka.Úzasny historicky přesny material.Doufejme jen,ze uz nebyl vyhozen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bagoun Mám to na DVD tak mi může být čt ukradená. jestli vás zajímají dokumenty tak doporučuji Sovětská bouře.

   Vymazat
  2. 0:34 To na DVD nevyšlo! Tohle je nový ruský buržoasní dokument, nikoliv ta sovětská bolševická propaganda jak to komentoval americký bolševik Burt Lancaster! Pozor!

   Vymazat
 8. Ale o co jde? Ta naše veřejnoprávní si sama naběhla, chce žalovat Soukupa a TV Barandov. To bude sranda k popukání, jenom to chce sledovat TV Barandov, nebo teď nově Barandov News jinde jenom lžou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slyšel jsem, že Čt chce žalovat pana Soukupa za prozrazení jejich obchodního tajemství, které mají v licencích dílem od Völkischer Beobachter, dílem od americké Revolver revue...

   Vymazat
 9. Možná, než pochybné radě, bylo by lepší zaslat dopis prokurátorovi.*

  OdpovědětVymazat
 10. Za války jezdili Pražaci na vesnice pro žrádlo a četl jsem že jsem vidlaci bez rozumu,tak je třeba oplotit a nechat vychcipat hlady. Praha byla vždycky semenistem KOLABORANTU!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Město Praha,
   nemůže za kriminalitu. To lidé a většina se v Praze nenarodila*

   Vymazat
 11. Tak s tímto " ot. dopisem " si tak ty pohraničníku vytři PRD.. Pochlub se kolik máš na pažbě zářezu, kolik "DIVERZANTU " jsi zastřelil, gumo zelená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybys tak nekličkoval Pauku,tak o jeden víc.

   Vymazat
  2. 10:19 To je tím kvalitním Zapadním výcvikem troubo. Nějakej rudej pohraničník není pro mne soupeř.

   Vymazat
  3. 10:41
   Takže už opouštíte tu neudržitelnou lež, že jste jednali jen sami za sebe, že jste nepracovali proti ČSR v cizím zájmu. To vám to ale trvalo.

   Vymazat
  4. 13:23 Velice rád bych se tenkrát přidal k hrdinum Mašínum, na bolšána platí pouze tvrdá pěst a výcvik u CIA.

   Vymazat
  5. TY dva CHCÍPÁCI MĚLI BEJT PODŘÍZNUTÝ STEJNĚ,JAKO TO ČEKÁ TEBE,PAUKOSRAČKO!!!!!!

   Vymazat
  6. oprava: PUTLERSRAČKO!!!!! Pardon, i mistr tesař se někdy překlepne:)

   Jo a zapomněl jsem foto těch dvou chcípáků, sorry! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vymazat
 12. Hodně mne dožralo, když na Jičínu - městu pohádek, věnovaném Podkrkonošským pohádkám, vylezl na tribunu tlusťoch ve vestě a s licousama a povídá " Děti nebojte se, já jsem hodnej Trauteberk". Tím pohřbil celej smysl těch pohádek. Příští rok tam vyleze někdo s knírkem a řekne " Děti nebojte se, já jsem hodnej Hitler".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Runcajse i s Mankou a Cipískem,
   topí denně v Amerických věznicích.
   Chtějí bezplatně převést les Řáholec, na církev*

   Vymazat
 13. Viděl jsem před nedávnem jakýsi pořad, ve kterém mi vyznělo, že německou okupaci vlastně zavinili čeští fašisté, protože už před válkou chtěli odsun Němců z pohraničí a ti se jen bránili. Tak jsem to raději přepnul na něco inteligentnějšího, myslím, že to byli Korejzovi...

  OdpovědětVymazat
 14. Kapitalismus je otcem i matkou fašismu. Nedivte se že se mu daří i zde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:25 Za to rudej komunismus a socialismus je matkou vražd vlastnich oponentu a symbolem bídy a chudoby. Nedivte se,že tuhle zvrácenost nikdo ve světě nechce a raději ten volí KAPITALISMUS.

   Vymazat
  2. To víš TY SYFILIDOU PROLEZLEJ BEZMOZKU!!!!!!!

   Vymazat
  3. 14.42 a 14:43 zalez ty rudá luzo.Zase vystrkuješ tu svou uhrovitou držku, já tě dostat do ruky, tak se blahem posereš zmrde.

   Vymazat
 15. Myslím, že bychom měli začít vyplacením válečných reparací. Němci doposud nějak zapomínají, co vlastně způsobili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K tomu je ovšem třeba napřed uzavřít s Německem, dnes opět sjednoceným, Mírovou smlouvu. Jakmile přestaneme být ve "válečném stavu", tak je možnost vyjednávat.
   Zde jsou podrobnosti, stačí zadat do prohlížeče:

   Německo nám stále ještě dluží válečné reparace!

   Vymazat
 16. Hitler v televizi téměř denně. My staří víme o co jde, jenže
  naši neználci se mohou časem zamilovat. Někteří se už i tady
  zamilovali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíta, že na ně bude Frau Eva HITLER, geboren Braun, ŽÁRLIT?

   Vymazat
 17. Lev, znamení České země mnohými jhy obtížené vždy od cizího plemene. Tak Lva mordují a loupí a rvou se oň jak kohouti. Braniž se milý Lve směle a roztrhej nepřítele!

  Film Cech panen kutnohorských 49:47. Petr Štěpánek coby Mikuláš Dačický z Heslova.

  OdpovědětVymazat
 18. Také a i na stránkách NR jsem již dříve předpověděl, že budeme jednou u nás stavět pomníky nacistických válečných zločinců poté, co budou strženy pomníky Masaryka a Beneše. Té době kráčíme pod vedením pražské kavárny hrdě vstříc.
  Ale i mistr tesař se utne: ČT2 včera odpoledne dávala film o tom (a nebyl ruský!!!), jak po válce USA stěhovaly válečné zločince - lékaře a vědce, co pracovali na tajných zbraních, zejména chemických do USA, aby jim vymysleli amfetamin, LSD, BZ, látky zvyšující agresivitu válečníků a jejich mordovací potenciál - zejména vůči civilnímu obyvatelstvu. Tito zločinci pod ochranou USA se tužili, vyrobili do baťohů vojáků do Koree a Vietnamu i jinam "léky" na odvahu vraždit bez studu a výčitek dnem i noci. Stateční,dnes veteráni, měli u sebe heroin, LSD i pervitin, amfetamin - zatím co BZ jako droga byla dávána do bomb, granátů.... proti civilnímu obyvatelstvu, aby s radostí a láskou vítalo USA "dobrodince" smrti! Tak kdo je pak válečný zločinec a kam by spravedlnost měla směřovat sankce??? Ale kde je ta spravedlnost, kam uprchla, kde se skrývá? Asi je také zdrogovaná made in USA!

  OdpovědětVymazat
 19. Krásný snímek, takto si představuji našeho budoucího vudce proti smradlavému Rusku.

  OdpovědětVymazat
 20. A ten hajzl Fialů jim dělal v devadesátých nějakého poskoka v tom jejich místním pražském spolku.Divím se,že mu to někdo nehodí veřejně na hlavu.Ohání se pořád demokracií a sám má na hlavě spoustu sraček.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.