Reklama

úterý 18. prosince 2018

Pakt o migraci aneb Smutná role ziskovek při organizaci právního Majdanu

Václav Umlauf 
18. 12. 2018   E-republika
Korporátní fašismus postupně ničí klasický liberálně demokratický stát. Nyní se našel nový způsob barevných revolucí a majdanů prováděných přes mezinárodní organizace. Ty jsou velmocensky manipulovány jako každý jiný spolek.


Shrňme nejprve fakta. Ve dnech 10 až 11. prosince 2018 se v Makkáreši (Maroko) sešlo ze 193 zemí OSN dohromady 164 zemí, které podepsaly Globální pakt o migraci. Podívejte se na českou stránku OSN o paktu vytvořenou v září, kde najdete hlavní důvody vzniku paktu. Prozatím 9 zemí řeklo, že pakt v této podobě nepodepíše a jsou to hlavně země střední Evropy (Maďarsko, Česko, Slovensko. Rakousko, Švýcarsko, Polsko). 

Postoj české vlády byl znám od 15. listopadu. Vláda ve stanovisku nenašla jasné rozlišení mezi legálními a nelegálními migranty a také podle Česka v dokumentu chybí prohlášení, že nelegální migrace je nežádoucí jev. Zajímavý je postoj USA, o kterém naši presstituti mnoho nepíší. USA se jako jediná země světa odmítla zúčastnit i úvodních přípravných prací a zcela pochopitelně pakt odmítla podepsat. Zdůvodnění je jednoduché: Američané si nenechají od nikoho předepisovat, koho do země vezmou a koho ne.

Hlavní světový výrobce uprchlíků, který má u hranice s Mexikem dětské koncentrační tábory, odmítá tento pakt na sto honů. A dále ho odmítají země střední Evropy, které tvoří křižovatku uprchlických cest. To se ukázalo při nedávné krizi, kdy migrační cesty šly přes Řecko a Balkán až do Německa. Viz naše tematické číslo z roku 2015 (O uprchlících, racionálně). Skokový nárůst uprchlíků v Evropě jde zejména z těch zemí, které USA a EU rozvrátily skrze podporu terorismu a barevné revoluce (Sýrie, Irák, Libye, Afghánistán). Statistiky pro EU to ukazují jasně.


Jak jsme psali v našem tematickém čísle o uprchlících, v první vlně do Česka nikdo nešel. Do zchudlých zemí střední Evropy daných jako koloniální výspa Západu se nemá cenu stěhovat. To je jako jít z deště pod okap. Také se nemluví o emigraci z vylidněného Pobaltí, odkud utekla prakticky kompletní mladá generace na Západ. Politické elity pobaltských zemí vsadily na bankovní zlodějny a na gigantické praní peněz (viz skandál s Danske Bank), dále na militarizaci a na válku proti Rusku. Elity z toho výborně žijí a mohou v klidu propagovat nacionální fašismus, který zde historicky vládl během Druhé války. Navíc tyto elity mohou utiskovat jménem takto zavedeného výjimečného stavu zbytek populace, zejména těch občanů, kteří u nich mluví rusky. Dále se nemluví o emigraci ze zbankrotované a fašizující Ukrajiny, kde Západ provedl zatím poslední verzi barevné revoluce ukončené svržením legálně svolené vlády. Tito ekonomičtí vystěhovalci jsou vítáni v EU, protože tvoří laciný rezervoár kvalifikovaných pracovních sil. Takže rozlišme mezi ekonomickou emigrací a uprchlickou migrací, abychom nedopadli jako poslankyně Šojdrová, která nezná rozdíl mezi sirotky a osobami bez doprovodu. V 60. a 70. letech přišly na Západ miliony ekonomických imigrantů, především z bývalých evropských kolonií v Africe a v Asii. A ti dnes tvoří páteř Francie, Německa nebo skandinávských zemí. Takže nebavme se o imigraci, která byla, je a bude. A v Evropě bez ní vymřeme.

Korporátní fašismus v akci


Bavme se o tom, kdo migraci potřebuje jako politický nástroj a proč. Příkladem je zmíněný postoj USA, které destabilizují v posledních letech celý svět. USA nyní rozpoutaly další kolo studené války tím, že jednostranně vypověděly základní odzbrojovací smlouvy s Ruskem. Příklad humanitárního bombardování Jemenu je naprosto otřesný. USA, NATO, Izrael a vládní řezníci ze Saúdské Arábie v této zemi právě nyní cíleně masakrují celou generaci dětí. Mimochodem, Izrael odmítl podepsat pakt ze stejných důvodů jako USA. Kdo tedy na paktu profituje a v čím zájmu se tato agenda tlačí?

Marx v linii klasických politických ekonomů 19. století popsal vznik kapitalismu velice jednoduše, a to uzavřeným kruhem cirkulace kapitálu. Máte prachy, postavíte fabriku, odřete dělňasy, akumulujete kapitál a koupíte další fabriku, abyste mohli dělat totéž a pořád dokola. Problém současného neoliberálního systému je v tom, že hlavní korporace jsou bohatší než celé státy. Jejich „podnikání“ je založené na tom, že nechtějí v jednotlivých státech platit žádné daně. Podívejte se na graf výběru federální daně korporací v USA v tomto století.


Jak sami vidíte, historicky největší snížení daní korporacím časově odpovídá letům uprchlické krize a kryje se s epochou nastupujícího fašismu a hospodářskou krizí před Druhou světovou válkou. Naopak epocha amerického socialismu znamenala pro korporace peklo, protože musely platit do státního systému a podporovat lidí, kteří na ně dělali. Jak vidíte, tak byly doby, kdy nejbohatší korporace odváděly státu 90 % zisku. V roce 2013 jsme psali, že Apple platil ze zisku 36,8 miliard dolarů daň 1,9 %. Korporace dosahují prakticky nulového danění skrze lži a podvody. Převod sídel do daňových rájů a manipulace se ziskem vykazovaným jako investice se děje na úkor zemí, kde se buď daný výrobek vyrábí nebo nakupuje.

Takže korporátní fašismus nyní vesele kvete. Několik klanů ovládajících nadnárodní koncerny si rozděluje 50 % bohatství zeměkoule a v žádném případě jim to nestačí. Daně už stejně skoro neplatí, tak proč potřebují pakt o migraci? A co vlastně chce jedno promile lidstva dosáhnout tlakem na zkorumpované politiky v národních státech?

Akumulace kapitálu jednoho procenta běží globálně a brzdou je národní stát


Psali jsme o smlouvách typu TTIP a CETA, najděte si příslušná hesla. Cíl jednoho promile je úplně jednoduchý. Je třeba vytunelovat národní stát, kde pořád ještě platí normální zákony a kde se platí ten poslední drobek korporátních daní. Pak se z celé zeměkoule udělá jeden neoliberální krmelec, kde budou suroviny zadarmo a kde bude cirkulovat bez omezení nejen kapitál jako dnes, ale také otroci - bez omezení a bez hranic. A jsme u modelu koloniálních válek na způsob Sýrie, o které dlouhodobě píšeme.

Západ a wahhábistické arabské země rozvrátily Sýrii kvůli ropovodům. Evropa nyní bojuje proti teroristům, které ale v Sýrii dodnes podporuje. A my, normální lidičkové, se podělíme o uprchlíky. Stejně tak je planeta ničena globální politikou koncernů s fosilními palivy. Ti mají monopol na energie a nedovolí nikomu systematicky vybudovat lokální ekonomiku s nezávislými zdroji energie. A milióny klimatických uprchlíků daných globálním oteplováním máme zase přijmout my sami, tedy těch 99 procent občanů v klasických státech. Jedno promile nikoho přijímat nebude a „jejich země“ zvaná USA také ne. A tato celkem nemalá skupina 99 % obyvatel již vinou jednoho procenta přišla o sociální stát. Nyní se jí kradou důchody, sociální a zdravotní pojištění. Ne všichni jsou stejně pitomí a spokojení jako u nás, viz hnutí žlutých vest ve Francii.


Nový typ globálně prováděné barevné revoluce


Takže se vraťme k paktu o migraci. Je právně závazný, nebo ne? Globalisté tvrdí, že je nezávazný a že jde jen o humanitní gesto. Nacionalisté a obránci národního státu tvrdí, že jde o trojského koně, jak obejít suverenitu státu. Rozhodování o klíčových záležitostech se postupně přenese na nadnárodní organizace, které manipuluje jedno procento vyvolených globalistů. Moje pozice tomu odpovídá. Viz předešlé argumenty a hlavně uvedené statistiky uprchlíků dané ničením států jménem nového kolonialismu. Další způsob tunelování suverenity se má udělat přes doložku tzv. „arbitrážních tribunálů“ v případě smlouvy TTIP. Zkrátka, jedno procento ničí planetu. A my máme být ti pitomci, kteří po útěku nenažranců z hospody a po příchodu hospodského zaplatíme účet. I o tom jsem už psal, viz fejeton nazvaný Dopis bývalým kámošům od modrých strak.

Neplacení daní a další zlodějny typu hypotéční krize a proxy-válek ukazují, že spravedlnost má v neoliberalismu třídní charakter pro jedno procento. Tito vyvolení stojící mimo zákon žádný stát nepotřebují, jen zdroje surovin zadarmo a globální masu otroků. Jak jsem psal, naopak chudí lidé a střední třída potřebují stát a hlavně sociální stát (Pálení peněz střední třídy na korporátní svatbě). Proto korporátní fašismus postupně ničí klasický liberálně demokratický stát. Nyní se našel nový způsob barevných revolucí prováděných přes mezinárodní organizace. Ty jsou velmocensky manipulovány jako každý jiný spolek. Viz dopingové aféry a současná politika Trumpa. Ten veřejně prohlašuje, že bude podporovat jen ty organizace, které přímo a jednoznačně makají pro zájmy USA. Obama vyznamenaný Nobelovou cenou míru vedl nejvíce válek v celé historii USA a tuto politiku dělal mnohem diskrétněji. Trump jako normální podnikatel jednoho procenta už žádné zábrany nemá a říká to nahlas.


Jak ziskovky organizují právní Majdan


Příklad kvalitní neziskovky je Oxfam, který během posledních let změnil politiku. Kvůli masivní bídě vyvolané ve světě neoliberalismem začal kritizovat nihilismus jednoho promile, kterému dnes patří polovina produkovaného bohatství zeměkoule. Odpověď na sebe nedala dlouho čekat. Na tuto organizaci praskly „aféry“, které jsou nevyhnutelným důsledkem stále většího náporu na práci velkých humanitárních organizací. Bída je stále větší, korporace kradou stále více, státy stále více chudnou a svět je na tom stále hůře a hůře. A navíc chybí kvalitní dobrovolníci, proto je větší riziko chyb. Stačí se podívat na zamaskované aféry a na svinstvo, které občas provádějí mizerně placené Modré přilby OSN v oblastech konfliktů. A máme jiné neziskovky, např. Člověk v tísni, které nejprve fungovaly slušně. Ale pak se mnohé z těchto organizací staly vládními agenty. Mladí v těchto „ziskovkách“ pracovali ze začátku z nadšení, pak nutně vyhořeli. Nic jiného než sociální práci neumějí a jsou ve středních letech, kdy potřebují živit rodiny. Takže nastoupili do propagandistického kolotoče zvaného „Soroš“, který roztáčí soukolí globálního neoliberálního kapitalismu pro jedno procento.

Tento typ ziskovek přímo bere peníze od státu a dělá jeho propagandu. Je zajímavé, že od těchto organizací zaznívá stoprocentní podpora paktu o migraci. Mnohé z těchto organizací na Západě také pomáhaly z humanitárních a jiných důvodů pašovat hlavně z Libye uprchlíky do Evropy. Přitom neměly žádný problém se spojit s pašeráckými bandami, které z tohoto kšeftu spokojeně žijí dodnes. Jistěže to spousta z těchto aktivistů dělala i ze skutečných humanitárních důvodů, protože zde umíraly stovky lidí. Ale my se bavíme o vládním lobbingu ziskovek. A jsme u podstaty problému. Barevná revoluce neoliberálních globalistů potřebuje obejít státy a nechat vládnout v „humanitárních otázkách“ prodejné a koupené ziskovky. Ty tlačí agendu jednoho procenta. Tuto agendu provozují legislativní formu barevné revoluce, která má vytvořit v demokratických zemích stav právního nihilismu. A prostě a jednoduše se má udělat v normálních státech něco na způsob právního Majdanu. Co to znamená v praxi?


Začarovaný kruh rozkladu a násilí


Uprchlíci a migranti jsou a budou, protože Západ rozpoutal další kolo studené války. Aby se zničil zbytek demokratického systému, je třeba postupně vytunelovat legislativu. A k tomu se hodí prodejné ziskovky, které místo přímé pomoci chudákům dělají prodejnou politiku pro jedno procento. Proto jsem dal příklad Oxfamu, který toto svinstvo dělat nechce, a jistě se najdou i další organizace. Další lobbing běží skrze organizace typu OSN a má podobný charakter, jako měl mafiánský kapitalismus za Klause a spol. Lidé byli oděni do sametu a měli velké ideály provozované cinkáním klíčů, což je OK. A stejně tak nikdo chce, aby mu před vraty umíraly děti uprchlíků. Nejsme přece jedno promile, kterému toto zvěrstvo nevadí a pilně organizuje válečný obchod s bídou a smrtí.

Takže cinkáme a máme ideály. Pak přijde druhé kolo, což je krize daná lokální koloniální válkou, viz statistiky migrace do Evropy. Na příliv zbídačelých uprchlíků musely státy nějak reagovat, což udělala každá země po svém. Od masové legalizace uprchlíků ve Švédsku a v Německu až po striktní politiku Maďarska. A nyní přišlo třetí kolo, a to je rozvrat demokracie. Přes uprchlíky se to povedlo jen částečně, protože mnohé země, například střední Evropy, zavedly protiimigrační politiku. Je to pochopitelné. Malé země střední Evropy žádný rozvrat ve světě přímo nedělaly, jen jako členové NATO. Proto nechtějí být hlavními obětmi celé aféry kvůli své geografické poloze.

A po cinkání a vlně uprchlíků přišlo třetí kolo, které stojí za zmínku. Ziskovky mají v krizi za úkol zavést globální světový pořádek v „humanitárních otázkách“. Všimněte se rozdílu v agendě. Normální neziskovky mají za hlavní věc, že pomáhají konkrétním lidem v humanitárních problémech. Proto mají plné morální právo požadovat od nás příspěvky na jejich činnost. Ziskovky dělají jako hlavní řemeslo humanitární lobbing. To jim nikdo z nás platit nechce, protože není vůl. Proto se ziskovky nechají platit od státu, který si politicky koupilo jedno procento. Jak je vidět, mezi neziskovkami za ziskovkami je zásadní rozdíl. Místo „trpícího Nováka“ vznikl „problém s legislativou“. A nyní je jasné, jak poběží majdan ziskovek prodaných do žoldu jednoho promile. Slušná neziskovka se zvedne a nahlas označí viníky světového neoliberálního bordelu válek a klimatických změn. To ale neudělá, protože by nikdy nedostala hlavní peníze na činnost. Takže i slušné neziskovky budou zticha, aby mohly alespoň trochu pomáhat. Viz například jejich mlčení ohledně Západem spoluorganizované genocidy v Jemenu. Ale mlčení slušných neziskovek nepřímo podporuje celý lobbistický cirkus ziskovek. Humanitární majdan vedou placení aktivisté, což jsou ziskovky v neoliberálním žoldu. Jejich úkolem je postupně zavést paralelní legislativu, která nakonec vytěsní zákony platné v jednotlivých státech. Jak se taková věc dělá? Přes ideologizaci normálních tragických událostí, jako jsou uprchlíci a násilí na nevinných a slabých.


Gender, Istanbulská úmluva a technologie globálního majdanu


Schválně jsem nechal tzv. Istanbulskou úmluvu až nakonec, protože je nejméně důležitá. Vlastně jde o interní cirkus v katolické církvi. Tato úmluva platí na rozdíl od migračního paktu jako zákon, protože Česko ji podepsalo v roce 2016. Proč je kolem ní cirkus až dnes? Protože je násobený sporem o uprchlíky, což je agenda právního majdanu provozovaného ziskovkami. Debata běžela nedávno v katolické církvi, viz spor Piťha, Duka, Halík a spol. Ale biskupové a jejich pravicová kolaborace plus problém restitucí dostaly církev na okraj společnosti. Takže hádky hodnostářů a výměna názorů v tomto společensky a politicky provařeném spolku už málokoho v Česku zajímá, kromě korporátních presstitutů a lovců senzací.

Gender patří do kategorie sociálního popisu reality. Kovář potřebuje kladivo a sociální vědy pracují s pojmy. Ale pak vezmete pojmy a uděláte z nich ideologii, což je nástroj třídního boje. Tak definuje ideologii Marxova první a proto nejdůležitější analýza ideologie. Antonio Gramsci k tomu dodal další důležitou kategorii, kterou dnes jedno procento se ziskovkami ovládá globální agendu, což je „kulturní hegemonie“. Tak to vezměme na závěr celé v Marxově schématu kruhové akumulace kapitálu pro jedno procento. Máme problém s uprchlíky, s terorismem a s násilím na bezbranných lidech v našich zemích. Proč? Protože jsme rozvrátili jejich státy. Za jedno procento mohu odpovědně prohlásit, že na tom výborně vydělalo. Zbrojí se o sto šest, tuneluje zbytek sociálního státu v západních demokraciích, máme studenou válku, ničí se legálně opozice jménem „fake news“ a „nepřátelských webů“. Putin a Rusko jsou diabolizovaní stejně jako židé a komunisté za Goebbelse. Tak fajn, demokracii v klasických západních státech úspěšně rozkládáme a hezky na tom vyděláváme. Ale teď je potřeba položit mlhu na celý systém destrukce demokratického státu. A navíc je třeba vytunelovat legislativu daných zemí ve prospěch nadnárodních společností. Daně už málem neplatí a teď je třeba, aby stát fungoval jako u nás, to znamená jako politická divize Agrofertu. Až na to, že ANO-Agrofert je spíše národní spolek a proto globalisté připravují zdejší antibabišovský majdan. Ale zpět k tomu mlžení korporátek. Jak se dělá globalistický majdan v západním typu státu?

Majdan jede skrze vytvoření umělého problému, který dostane ideologickou funkci v třídním boji vedeném skrze princip kulturní hegemonie. Babiše mohli zavřít za aféru s Kalouskovými dluhopisy, ale to by museli zavřít málem celé jedno procento české mafiánské a podnikatelské oligarchie. Ti si převedli podnikové dluhopisy na sebe stejně jako Babiš. Viz náš článek Česká cesta ke korporátnímu fašismu. A neoliberální spravedlnost v Česku je jako všude jinde daná na základě zájmu určité třídy. Takže běží zástupná aféra šitá na Babiše, která se jmenuje „Čapí hnízdo“ a „EU-dotace Agrofertu“. Mimochodem, tím EU ukázalo, jak funguje neoliberální dotační socialismus pro jedno procento vyvolených.

A nyní zpět k podobné kauze zvané „uprchlíci“. V ideologii neřešíme konkrétní uprchlíky ze Sýrie, ale anonymní „syrské sirotky“. A jménem tohoto ideologického konstruktu provozujeme majdan v právním systému, děláme trojského koně pro globalisty a tunelujeme legislativu přes mediálně vynucovaný pakt o migraci. Samozřejmě, že jsou v Sýrii sirotci, které za mé daně primárně vytvořili Západem podporovaní teroristé a částečně i Asadova armáda a její spojenci. Jenže tito reální sirotci se z pochopitelných důvodů nedostanou ani kilometr z města, kde žijí. A tam se o ně starají slušní lidé, kterých je v Sýrii dost a dost, navzdory válce a kanibalům podporovaným Západem a placeným Saúdy. Ale tito lidé a jejich slušnost Šojdrovou a spol. nijak nezajímají. Jak jsme viděli ve schématu, žoldnéři korporací vezmou reálný problém, ten změní na ideologický konstrukt a pak z něj vytvoří mediální simulákrum pro třídní boj. Pomoc uprchlíků se změnila na prosazení nové legislativy a tento majdan se veřejnosti prodává pod heslem „syrský sirotek“. Ideologičtí žoldnéři a ziskovky pracují s ideologickým nástrojem zvaný „sirotek“. A korporátní sirotek Kalousek se k tomuto majdanu v pohodě přidá, i když byl předtím Tibeťanem.

Podobně nyní funguje termín „gender“. Ten má po kritické analýze platné použití v sociologii, ale nyní se stal nástrojem ideologického boje. A ideologický boj je zápas tříd o nadvládu nad produkcí bohatství ve společnosti. Tato nadvláda jednoho procenta se prosazuje skrze nenápadně zaváděnou paralelní legislativu. Tu tlačí ziskovky nepřímo financované koupeným státem a přímo financované skrze globalisty a jejich projekty. Tyto „humanitární organizace“ pochopitelně ani nenapadne, aby pomáhaly sirotkům v Sýrii. A vítězný Asad není tak pitomý, aby si tam tyto agenty Západu pustil. Ziskovky mají za úkol vytvářet simulákra sirotků jako ideologického prostředku pro třídní boj u nás, a ne v Sýrii. Takže pravicoví hodnostáři v církvi dělají cirkus na druhou, což osobně považuji za dvojnásobně tristní. Celý humbuk kolem Istanbulské úmluvy jen vytváří další dodatečnou kouřovou clonu nad mocenským (a tedy třídním) bojem o kulturní hegemonii a mocenské pozice.


Majdan ziskovek a mediální cirkus obluzených romantiků


Nyní je jasný celý cirkus, proto uzavíráme kruh akumulace kapitálu a politické moci jednoho procenta. Kvůli protlačení paralelní legislativy a právního nihilismu bylo jako nástroj použito ideologické simulákrum zvané "gender" a „syrský sirotek“. Faktické uprchlíky z námi rozvrácených zemí jsme změnili na legislativní problém. Romantici pak mohou vesele plakat, protože reální sirotci zmizeli. Zbyl po nich ideologický kapesník a vzrušená Pražská kavárna. Totéž platí pro Istanbulskou úmluvu. Tam je to ale trochu složitější, protože selektivní násilí na ženách byl a je doložený historický a sociologický fakt. Článek o genderové kastraci střední třídy se jmenoval Korporátní miškaři a globální kastráti. V tomto článku jsem polemizoval s nebezpečným trendem ideologizace sexuality. Gender jako ideologická zbraň slouží fašistickým zájmům globálního jednoho procenta nebo jednoho promile tím, že pomocí koupených nebo zblblých ideologických kastrátů vytváří novou podobu mentálního útisku.

Ale nyní máme v zemích Západu houfy mladých uprchlíků, kteří prošli peklem války a mají úplně jiné hodnoty. Takže vynechejme zločiny, které páchají a které nejprve a zásadně páchal Západ na nich samotných. Takže toto násilí zcenzurujeme a také zcenzurujeme násilí vytvářené systémem ožebračování lidí. Pak jako kouřovou clonu vytvoříme ideologickou (pozor, ne sociální!) kategorii genderu a „násilí na ženách“. A máme obdobu „syrského sirotka“, nyní zvanou „gender“. Toto simulákrum nyní vesele řádí hlavně v katolických kruzích kněžských celibátníků. Ale jak říkám, naštěstí tvoříme naprosté ghetto. Takže už nemůžeme ani kvalifikovaně škodit tím, že propagujeme kulturní a ideologické nástroje pro hegemonii jednoho procenta. Ale Američané po nedávných brazilských volbách dobře vědí, že náboženští fundamentalisté všeho druhu jsou klíčová část systému tzv. „jednopoložkových voličů“ (Single-issue politics). Proto je třeba mít tuto náboženskou partu s klapkami na očích v záloze. Třeba se bude jedno procento zase pokoušet o privatizaci českého zdravotnictví a zase se pokusí rozkrást důchody. Pak se vytáhne „sirotek“ a „gender“. Všichni budou skákat jako utržení z řetězu a mezitím se rozkradne zbytek sociálního státu a jeho legislativně daná suverenita. A tom to je.

55 komentářů :

 1. No ty vole, to je zase hromada žvástů :-D Bláboly o "korporátním fašismu" (nic nemůže být vzdálenějšího pravdě) a majdanech jsem ještě překous, ale skončil jsem tvrzením, že "USA má u hranice s Mexikem dětské koncentrační tábory. Dál to už fakt nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro blbého všichni blbí.... Gratuluji k té mizerné inteligenci.

   Smazat
  2. Re (11:24):
   To nevadí!, požádejte jednoduše vašeho šéfíka, "hodnotového" (porno)jandu, aby vás v hlídkování na tomto webu nechal vystřídat.
   Evidentně selháváte v porozumění nejen jednoduchému textu, ale (a to je podstatné) i jeho smyslu.
   A do Vánoc již nebudete muset psát, že jste i cos překous.

   Smazat
  3. Takže buď za svou blbost Bohu vděčný. Protože jinak by tvůj mozeček zaznamenal, že to byli američané, kteří označili čínskou elektroniku za bezpečnostní hrozbu a naše slavná BIS jen splnila příkaz. A Vlezdoprdelisti už mění mobily. Tož tak.

   Smazat
  4. V TOMTO ČLÁNKU VIDIME KDO JSOU ELITY PLNICI SVÉ POSLÁNI

   Jako svůj dil odpovědnosti k zabržděninašeho vylupováni !
   Nepolitická Společnost voličů OSV má už zkušenosti jak se politická třida Šmejdů dělá hloupá,že nechápe co JE NPV a proto ignoruje SKVĚLOU iniciativu občanů,kteří začinaji odhalovat metody a ohlupovaci páky korporativnich oligarchických fašistů v jejich systému srbených hřbetů cenzury,nizkých platů a systém olupováni a vykrádáni naivnich voličů nejen o peníze ale i o jejich hlasy a tedy i jejich moc.
   To,že naši prý poslanci-zástupci nesmi už skoro TŘICET LET naprosto nic pro občany voliče zajistit prokazuje
   poprvé v historii vzpoura špičky Společnosti voličů OSV a jejich

   NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ,

   který nesmi být dnem i noci zveřejňován v našich prý mediích.
   Ty byly degradovány na ohlupovadla a situaci zachranuji Národni weby jako je zdejši NR,které jsou už nyni TĚMI NEMEHLY tlačeny do opravdového a jasného

   Hlavniho proudu a ne že ne ANO!

   CHTĚJME ZÁKON,KTERÝM NAŠE PROSTŘEDKY Z ROZPOČTU BUDOU FINANCOVAT NÁŠ HLAVNI PROUD,NE NEZISKOVKY A BASTA FIDLI!

   Smazat
  5. 11:24 Ty nevzdělaný zmrde z incestu počatý ! Ty nemáš ani ponětí VOCOGO, debile ! Infantilní dement nemá šanci pochopit ani zlomek z daného článku,tím se nemusíš chlubit. Fotr ti měl fláknout palicí o beton hned jak jsi vypadnul mamě z kundy ! Protože tací zmrdi se mají utratit hned jak přijdou na svět !

   Smazat
  6. 18:56 ty mrdko z kundy švába tu svou dršku si strč do hajzlu a nejdřív dej tý běhně co tě potratila pořádně přes čuňu aby věděla co seš za čůráka. Kretene a redakce NR bravo porno Janda je sice buzna ale tady to je humus první třídy. Kundy!

   Smazat
  7. KDYŽ ŠPIČKY NEPOLITICKÉ OSV ZAČALY SEPISOVAT NPV

   předpokládaly,že alepoň část intelektuálni elity pochopí,že se musi přidat jinak na to doplati.
   Naše Středni třida,která se za ni považuje,ale ve skutečnosti neexistuje,vůbec totiž vzniknout nemohla.
   Zkusili jsme spolu s našim nesmrtelným mentorem Doktorem inženýrem panem J.M.CSc vytvořit články Národniho programu v neobvyklé heslovité podobě,nebot jsme věděli,že občané ČR se nemohou bránit svému obírání a nejsou zvyklí A SCHOPNI za svoji věc bojovat.

   PŘEDPOKLÁDALI JSME VŠAK ŽE SE NAJDE INTELEKTUÁLNI ELITA

   a samotni podnikatelé z tzv.Středni třidy se k OSV přidaji a to ve vlastnim zájmu, jinak bude po nich!
   To se však prozatim DO MRTĚ nestalo a tak tu máme to o čem píše JEDINĚ SKVĚLÁ E-REPUBLIKA!

   PÁLENI PENĚZ STŘEDNI TŘIDY NA KORPORÁTNI SVATBĚ BUDE POKRAČOVAT DO DOBY,KDY KANDIDÁTI NA STŘEDNI TŘIDU POCHOPÍ CO S NIMI UDĚLAJI A PŘIDAJI SE K OSV a uvědomi si,že jsopu už dnes všichi jejimi členy

   a nikoli tlačit se k ODS,která přivlekla na svém hřbetě kapitalismus bez přivlastků a nemá zájem

   V ŽÁDNÉM PŘIPADĚ O SOCIÁLNI STÁT,KTERÝ JE DILO PRAVICE a nutná podminka vzniku tzv Středni třidy,která se teprve poté může stát oporou státu,jak je tomu u úspěšnějšich států,které prohrály válku a ted platí brzy 10 eur na hodinu!

   Klidně pokračujte dále mali a středni podnikatelé a žinostníci čeká na vás smrt vašim ufechtovánim a nezapomente ignorovat jedinou kotvu,která vás zachráni před propasti zapomněni se zkratkou NPV!

   Smazat
  8. Přestaňme si hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 2. Moc dobrý článek o tom co se děje buď jako Český národ odoláme nebo půjdeme do multikulti chalífátu.

  OdpovědětSmazat
 3. Výborný a podnětný článek! Poučné je konstatování, jak to dopadá s lidmi, kterým záleží na morálce: "..tvoříme naprosté ghetto. Takže už nemůžeme ani kvalifikovaně škodit tím, že propagujeme kulturní a ideologické nástroje pro hegemonii jednoho procenta!". Příliš pravdivé, až zoufalé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se našel "nový způsob provádění barevných revolucí", chtělo by to být konkrétnější. On se nenašel, on ho někdo našel. Bylo by zajímavé tohle specifikovat, padni komu padni...

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto opět s vámi souhlasím, zejména s tou poslední tučně napsanou větou. Myslel jsem, že jsem v tom sám! Díky díky, díky! Doufám, že už nikdo na nás oba nebude reagovat. Jsou to zbabělci!

   Smazat
  2. Soudruzi soukmenovci, vpřed! Ku zadku ni nos!

   P.Radosta 18. prosince 2018 11:37

   R.Pakosta 18. prosince 2018 11:54

   Samozřejmě souhlas Radosto a Pakosto: Naše láska k prezidentu velké Rusy Vladimíru Vladimíroviči Putinovi, nám nijak nebrání milovat naše národní státníky prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.


   V.Chramostová z nemocničního divadla.

   Smazat
  3. Jsem rád, že mám Hueway, radši ať mě odposlouchávají Číňani, než BIS, která si plete pojmy nepřítel a přítel.

   Smazat
  4. Drahý, předrahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore SKVĚLÉHO komunisticko-putinského příspěvku z 11:54!

   Věz, že nejsi sám, že nejsme sami!
   Ano, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, milují MILIARDY prostých pracujících celého světa.
   Ano, my utlačení proletáři chápeme, že právě Veliký Putin, BJJP, je naší záštitou proti celému zlému Vesmíru – že je naším Jasným Kremelským Slunéčkem, majákem na naší těžké plavbě přes kalné rozbouřené vody kapitalismu a demokracie k ráji putinismu, posledního předstupně komunismu.

   Samozřejmě: Naše láska k Velikému Putinu, BJJP, nám nijak nebrání milovat naše národní Vůdce Miloše a Babiše.
   Ano, naši národní Vůdcové (včetně národního Vůdce v důchodu, Václava Klause staršího) plně uznávají Velkého Putina, BJJP, za SVÉHO NEJVYŠŠÍHO VŮDCE.
   Kdyby neuznávali, tak by – přirozeně – byli našimi nepřáteli, a nikoli našimi národními Vůdci; to dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi, že.

   Každopádně, v jednom máš pravdu: Naši nepřátelé, především DĚDIČNÍ nepřátelé nás Západoasiatů (Euroameričani, feudálové, buržousti, statkáři, kulaci, intelektuálové, křesťani a sionisti) jsou VESMĚS zbabělci.
   Ano, tito vyjmenovaní dědiční nepřátelé si raději najímají žoldáky, aby bojovali za ně, za jejich kapitalismus a demokracii.
   Proto prohrají, neboť my komunisti a putinisti jsme VŽDY PŘIPRAVENI položit životy za naše národní Vůdce, za Vůdce Nejvyššího.
   Dokonce - v případě naprosté nezbytnosti - jsme ochotni položit i VLASTNÍ životy, že.

   Proto zvítězíme, evropské hodnoty (tzv. pravdu, tzv. lásku, víru v tzv. Boha, tzv. humanitu atd., kapitalismus, demokracii atd.) železným koštětem smeteme na smetiště dějin, místo nich nastolíme naše OPRAVDOVÉ západoasijské hodnoty (Leninskou pravdu, zdravou třídní a národní nenávist, přepevnou víru v Nesmrtelného Lenina, putinismus, babišismus atd.).
   A pak se zase bude tančit všude!

   Sláva Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, největšímu žijícímu leninistovi!


   P. Radosta

   Smazat
  5. 18:35 Jsem zklamán že si nemohu přečíst tvé pojednání o J. A. Komenském a Turcích, které bylo smazáno ZDE - http://www.novarepublika.cz/2018/12/islamofobni-jan-amos-komensky-o.html

   a které jsi Radosto nebyl dodnes schopen opětovně vložit!

   Smazat
 5. Vynikající text! Tohle by si měl povinně přečíst úplně každý! Když už pro nic jiného, aspoň by se zaslepeným hlupákům rozplynulo v mlhách demagogicky používané slovo neomarxismus v pravdivé sousloví korporativní fašismus....

  OdpovědětSmazat
 6. Tak tohle se keblůškovi, vitowské ani člověku v plísni určitě líbit nebude...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti se takovým snůškám blábolů jenom smějí.

   Smazat
  2. Ti se spíš s takovým blábolem ani nezabývají.

   Smazat
  3. https://uloz.to/live/!ulQDc2UbazrE/letousi-eh-jakub-janda-s-petrem-kolarem-a-ali-amiri-rekvalifikacni-program-letousi-pripraveny-pro-prahu-a-okoli-po-vzoru-eu-po-ovladnuti-prahy-a-okoli-rozkos-v-oblacich-in-memoriam-havel-usmevy-smutnych-muzu-mkv-avi-mp4

   Smazat
  4. https://uloz.to/!WttE8iVH/agresori-sion-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-maklej-prazak-kocab-hrabivej-karel-schwarzenberg-transatlanticka-kolonie-prazsko-nekonecny-prazskostredoevropsky-mindrak-vuci-zapadnimu-svetu-hogo-fogo-havel-jpg

   Smazat
 7. Jen poznámka na okraj - jakákoliv demokracie s přívlastkem je totalita, nic jiného. A liberální demokracie je pouhý pseudonym pro korporátní fašismus. Proto tzv. liberální demokraté tolik nenávidí demokracii a odmítají uznat např. výsledky referend (Brexit, Irsko - Lisabonská smlouva, či samostatnost Krymu) nebo demokratických voleb když nevyhraje ten správný (fašistický) Drahoš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:15 ÁÁÁ pán chce být chytrý, ale opak je pravdou. Trochu mluv ČESKY jelito.Jseš blbej jak dveře od chléva, pokud napíšeš PAN DRAHOŠ fašisticky, prozraď blbe čím je fašoun, to jsi pleteš s PUTINEM troubo.

   Smazat
  2. 15:00 Pán taky chytrý je, ale ty jsi jen vzteklý idiot.

   Smazat
  3. Ad 15:00 co ta tvoje čeština? Nejde ti líp ukrajinský hantec či polština. Proč se snažíš komunikovat česky?

   Smazat
 8. Uvedený článek je sice pravdivý, ale příliš rozsáhlý. Podstata by se dala vyjádřit stručně a jasně. Když vládnoucí lidská "zvěř" je ohrožena - nejvíce kope kolem sebe. Internet sleduje čím dál více lidí, neboť prozřeli a veřejným sdělovacím médiím už nevěří!! Poháry trpělivosti jsou všude naplněny a bude světová mela....

  OdpovědětSmazat
 9. Jinak to nazvat nejde.

  OdpovědětSmazat
 10. Nevěřím, že lidé prozřeli. Většina z těch 99ti% se kojí marnou nadějí, že se dostanou mezi to 1%. Proto volby dopadají tak tristně.

  OdpovědětSmazat
 11. FUJ, to nežeru:
  https://stredoevropan.cz/2018/12/18/svycarska-cokolada-toblerone-je-nyni-halal/

  OdpovědětSmazat
 12. Jezuita Umlauf trochu zaspal dobu.
  Naši zástupci nepodepsali pakt o migraci, ale podepsali pakt o uprchlících - takže se vlastně ta migrace přece jen podařila, protože každý migrant bude tvrdit, že je uprchlík !!!

  OdpovědětSmazat
 13. V jednom se musíme všichni shodnout a to v tom, že neziskovky nikdo nevolil a přitom rozhodují tam, kde mají jednoznačně rozhodovat občany zvolené orgány. Neziskovky jsou nevolené a navíc i když jsou nevolené, dostávají z našeho státního rozpočtu desítky miliard korun. Jak neziskovky vznikly? V rámci našeho začleňování do Evropy, Česká republika musela přijmout zákony, které podmiňovaly vznik a financování neziskovek. A na základě tohoto zákonného rámce, nám dnes, místo volených orgánů, rozhodují o důležitých věcech, neziskovky. Otázka je, kdo řídí neziskovky? Odpověď je, že neziskovky v našem státě řídí ten, kdo nás donutil, přijmout zákony, které umožnily vznik těchto neziskovek a to nám nám nařídily USA a Evropská unie. Prostřednictvím těchto neziskovek pak tyto státy rozhodují, co a jak se u nás bude organizovat a dělat a to i proti vůli lidu této země. Příklad, jeden za všechny. Každoroční pochod Prag pride po Praze organizuje přes neziskovky velvyslanectví USA. Další příklad, co je možné přes neziskovky dosáhnout, jsou události v roce 2014 na Ukrajině, kdy USA přes neziskovky investovala do rozvrácení Ukrajiny pět miliard dolarů a původní stát a jeho vedení legálně zvolené na Ukrajině, bylo násilně odstraněno a k vládě byly západem dosazené loutky, které jsou opět řízené z velvyslanectví USA. Poslední příklady, jak pracují neziskovky v státech kolem nás. Neziskovky dosáhly sesazení premiéra Fica na Slovensku, když se časem ukázalo, že Fico je v celé kauze, pro kterou musel odstoupit, úplně nevinně. Ale neziskovky vyhnaly do ulic na Slovensku několik tisíc placených demonstrantů a televize vše toto prezentovala, jako protest pětimilionového Slovenska. V současné době probíhají protesty organizované neziskovkami proti premierovi v Maďarsku a to tzv z důvodu změn v zákoníku práce. To samé se děje a opět to organizují neziskovky, protesty proti vládě v Srbsku. Je důležité sdělit, že jádro těch, co organizují protesty, jsou školení a placení lidé, kteří na sebe nabalí další, většinou mladé lidi a mladé studenty, což když se každý podívá na záběry z těchto demonstrací, jsou to většinou mladí lidé, protože ti starší musí zařezávat, aby uživili své rodiny a na protesty nemají čas. Studenti si naopak rádi vydělají nějakou tu korunu navíc. To, že jádro demonstrantů, jsou placení lidé z neziskovek a lidé placení neziskovkami je dokázané a není to , dle naší legislativy, nic nelegálního.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:10To,že tvuj článek je ztráta času je jasné,ale, že napíšeš, že " studenti jsou placeni" ,tak to jseš prolhané rudé PRASE. Jen napsat nějakou lež, ono se několik blbu jako ty chytí co.Stejné jako nedávno někdo ze srandy napsal, že ne demonstraci dostane 2 500 KČ. a hned několik blbu se chytlo.

   Smazat
  2. 14:51 Nedá se to prý číst, ale pořád to děláš. Dá se tedy očekávat, že ty jsi hnědé PRASE, zvané sebe sama hejfriťákem, což v správně překladu znamená lež, nenávist, a agresivita. Tady je však tvoje snaha marná, máme z tebe prču, musíš mezi své.

   Smazat
  3. 14:51 se samozřejmě chytil jako první...

   Smazat
  4. Anonymní18. prosince 2018 14:10
   Naprostý souhlas. Navíc bych řekl, že ty politické neziskovky, jsou centra paralelní moci. Destabilizují země ve kterých působí, pod zástěrkou nějakých podružných bohulibých cílů. Vlády by měly nacházet více odhodlání k pozastavování jejich činnosti, či alespoň jejich financování, pokud překračují zákony země. P.K.

   Smazat
 14. Cituji z článku:"Ne všichni jsou stejně pitomí a spokojení jako u nás, viz hnutí žlutých vest ve Francii."
  Tyhle kraviny se fakt nedají číst!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč to děláš?

   Smazat
  2. 15:08 - Proč? V době, kdy se Sorošlžidia snaží u nás dostat lidi do ulic, je to prostě kravina. Lidé májí chodit k volbám a ne na ulici. Já jenom čekám, kdy se Kalousek objeví ve žluté vestě. Francouzům držím palce, to není Majdan. To, jak "totálitně demokraticky" řežou lidi hlava nehlava, je odporné.

   Smazat
  3. 15:30 Právě těmi, kteří se u nás snaží dostat lidi do ulic, nejsou volby respektovány, ale žluté vesty jim vadí, proto ji Kalousek určitě neoblíkne. Jinak souhlas.

   Smazat
 15. Nezsikovky tedy plní úkol Trojského koně, kterého si každý stát musí vpustit dovnitř a který pak rozhoduje o dění v tomto státě a volená vláda je jenom bezmocná přihlížitelka na události, které se dějí bez toho, aby na to měla vliv.

  OdpovědětSmazat
 16. Uprchlík je Imigrant! Prašť jako uhoď! Vládě jde pouze o slovíčkaření pakt OSN o uprchlících a imigrantech je Českou republikou PŘIJAT!

  Včera jsem byl na Magistrátu v Mostě svědkem, kdy asi 25-letá češka, dělala doprovod dvěma arabům, mluvila za ně a ptala se na recepci, jak s nima postupovat dále?

  Poslali je na Úřad práce do prvního patra, oddělení pro cizince, tam nechť se zaregistrují a přejdou do vedlejšího vchodu do oddělení sociálních hmotných dávek? A to zde doposud neodpracovali ani jeden den!

  Našince necikána, by poslali bez odpracování jediného dne, tak akoráte do pr*ele! Muslimy přijímáme!!! Po ČESKU, pokrytecky, pěkně potichu, pozvolna ne kobercovým náletem, stále nám lžou i s celým AB, ANO bude HŮŘ!

  Politici příjmy zvedají hlavně sobě, poté bezpečnostním "pořádkovým" a ozbrojeným složkám, pročpak? Abychom za včasu dostali přes držky, až budem shánět žluté vesty, ale pouze do RACHOTY, my stále jenom bečící většina.


  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Imigranti mají jedinou úlohu, rozbít Evropu. Pomoc ano, ale u nich doma.

   Smazat
 17. Dosti obsáhly článek,nedá se to zestručnit?nechce se mi to číst a neporozuměl sem článku.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. tzv. soft powers - neziskovky, co to původně myslely dobře, jako "užiteční idioti" v boji 1% pracháčů proti vládám států.

  Historie se opakuje, jen mediální manipulace je promakanější. Aneb každý by se opravdu měl zamyslet, kdo na každé válce a krizi od konce studené války vydělal a kdo prodělal, kdo neustále bohatne a kdo trpí narůstajícími dluhy.

  Západ je nyní oligarchistán, kritiky semele. A mladí jsou mistři v konzumu na dluh, první velká krize je vyškolí, ale to už bude pozdě. Čas už je odpočítáván, "užiteční idioti" pak možná prozřou, ale to už bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavlíku, Váš komentář nemá chybu, lze očekávat už jenom zhoršení, bohužel.

   Smazat
 20. Babiš věří fašistům z ČSSD , ti ho dostanou od valu ! Komunisté jíž to mají sečteny ! prachy dělají divy ! Zaprodám vlast a svého bližního!

  OdpovědětSmazat
 21. Ten článek se mi velice líbil pro svoji čtivost, srozumitelnost. Jen si nejsem jist, že útočit tč. nějak na Babiše a ANO není podporou toho nejnegativnější , co sebou soudobá podoba kapitalismu nese. Je záměrem Babiše udělat stát pro občany trochu lepším ze ziskuchtivosti - tedy oddálit projevy nevole občanů - žlutých vest a oddálit pád národního státu? Nejsem si jist, zda s přežitím Agrofertu nemá šanci na větší přežití i náš stát. Spíše mi vadí, že to co se směšně nazývá demokratický blok přesně obráceně tlačí na to, aby kapitál nemusel platit daně a rozhodně ne v Česku, aby se nemuselo platit za dálnice, aby se nezvyšovaly důchody, platy, ale aby se razantně zvyšovaly ceny vody, energií, zboží, potravin - což se děje, takže co přinese navýšení do kapes občanů, to už dávno si rozparceloval kapitál a velice nekompromisně - plyn o 10 % - a celé dva roky dovolil stát podvádět občany hesly producentů vody a energií kecy i zlevňování, přetahováním zákazníků - má vůbec u nás cenotvorba nějaké regule. Jo, trhovcové hospodářství!
  A občané by si měli zapsat do své paměti: odnárodnění bank - tedy jejich privatizací stát přišel o stovky miliard Kč, když byly vytunelovány a na příjmech? Letos to bude přes 80 miliard Kč. Nebyly by dobré na to, abychom mohli podporovat domácí růst populace a nemuseli importovat Gastarbeitery. Abychom jako národ nevymírali? A navíc sami nejlepší mozky zdarma neexportovali!
  Jinak ovšem náš velký terorismus - tj. války budí ten terorismus malý, malé války, individuální. Také i migraci. Kapitál potřebuje 1. lacinou pracovní sílu a 2. stlačovat tak mzdy domácích zaměstnanců. Kapitál se chová racionálně - tedy v zájmu svých zisků. Občané se chovají iracionálně, nedovedou si dupnout proti válkám ,ani za své platy. Jsou zblblí. Docela, vedle kapitálu občany ovládá i hnutí homosexuálů, feministek, bílých límečků a rozvracečů českého školství a zdravotnictví! Národ má být blbý a také ne úplně zdravý. Lepší s ním pak pracují komandanti, dnešní politruci, šafáři i byrokrati.

  OdpovědětSmazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 18. prosince 11:37.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. To je zase BLÁBOL!

  Autor výše uvedeného textíku nakadil zcela mimo mísu:
  Takže uvedu jeho bláboly na pravou levicovou míru, nejen pro popleteného Václava Umlaufa, leč pro všechny:

  Zaprvé si V. Umlauf plete si ziskovky s neziskovkami.

  Ziskovka, to je organizace generující KRÁSNÝ zisk, z hlediska nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů.
  Zářné příklady komunisticko-putinsko-babišistických ziskovek: Agrofert, Rosněft, Gazprom, Huawei.
  Ano, to jsou přímo VZOROVÉ firmy, řízené jako stát, sídlící ve státech, řízených jako firmy.

  Neziskovky – to jsou všechny ty různé (a HRŮZNÉ!) organizace, snažící se o zničení naší zdravé slovanské nenávisti vůči menšinám a jiným zločincům.
  Jsou to neziskovky Sorose a jiných podobných nepolepšitelných obránců evropských hodnot.
  Tyto spolky se snaží o tzv. pomoc chudým, nikoli však pořádně – tj. prostřednictvím proletářské revoluce a následnou diktaturou proletariátu resp. řízení státu jako firmy – nýbrž jakýmisi almužnami.
  Prostě HNUS!

  Takže se přímo VNUCUJE otázka: Co s neziskovkami, pravdoláskařským vředem v našem zdravém slovanském západoasijském prostředí?
  Odpověď je jasná jako facka, jako úder služebním obuškem přímo do rozšklebené tlamy třídního / národního nepřítele, pevně přivázaného k židli v naší slovanské výslechové místnosti:
  Neziskovky
  1. označit za placené zahraniční agenty (jako ve Velikém Rusku)
  2. neschválit jim činnost na našem národním území (jako v Maďarsku, které čerstvě zatočilo se Sorosovou „Open Society Foundation“, pravdoláskařsko-havlistickou vysokou školou)
  3. rozpustit, jejich členy, narušující náš zdravý pohled na zisk našich národních Vůdců, humánně odsunout
  4. jejich členy, kteří drze neutečou před naší tvrdou pěstí do Evropy, zatknout, spravedlivě odsoudit a potrestat, nejlépe na místě.

  A bude po ptákách, a my budeme mít opět klid na práci, práci pro naše národní Vůdce Miloše a Babiše.


  Zadruhé: Maďarsko je zemí VÝCHODNÍ Evropy, nikoli „střední“.
  A Česko (včetně Slovenska, naší dočasně odtržené provincie) je NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ Západní Asie – kdepak my Češi a Rusové a Evropa, chachacha!


  Zatřetí: V. Umlauf, přes svoje ODPORNÉ skopčácké příjmení, je nepochybně Čech-našinec. Měl by proto používat přirovnání blízká nám Čechům.
  Např. místo slova „Majdan“, maloruského výrazu pro maloruský násilný protisovětský, protisocialistický puč, by měl používat náš český termín „Listopad“.
  Ano, Listopad (či rovnou „Prohraný listopad“) je HEZKÉ ČESKÉ označení násilného protisovětského, protisocialistického puče z r. 1989, jehož děsivé následky jsme dosud nedokázali plně překonat, přes veškerou zištnou pomoc Velikého Ruska a ČLR.
  Ano, ZIŠTNOU pomoc našich bratří z Velikého Ruska a soudruhů z ČLR.
  Nezištně pomáhá jen Soros a jiní podobní dědiční nepřátelé nás Západoasiatů. A jim na jejich pomoc kálíme ZVYSOKA.
  Tečka.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímám se spíš o starší historii a jsem zklamán že si nemohu přečíst tvé pojednání o J. A. Komenském a Turcích, které bylo smazáno ZDE - http://www.novarepublika.cz/2018/12/islamofobni-jan-amos-komensky-o.html

   a které jsi nebyl dodnes schopen opětovně vložit! Bylo tam uvedeno, že snad Orbánovi předci byli proturečtí Tökölyovci, je to pravda?

   Smazat
  2. blablablablablablablablablablablabla...

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.