Reklama

středa 19. prosince 2018

Paranoia: Porošenko začistí úředníky s ruskými příbuznými

Alexandr Koc 
19. 12. 2018   kp.ru/daily
Prezident Ukrajiny by měl začít sám u sebe - jeho snacha je z Petrohradu.
Na závěr svého funkčního období se, jak se zdá, Petr Porošenko rozhodl definitivně snížit svůj rating dokonce i u potenciálně věrné vrstvy byrokracie. Jinak je velmi obtížné vysvětlit jeho další sebevražednou iniciativu. Při projevu na tiskové konferenci poznamenal, že na Ukrajině je velké množství státních úředníků, kteří mají příbuzné v Rusku, včetně Krymu.


"Požádal jsem hlavu SBU (Bezpečnostní služby Ukrajiny), aby ukrajinská kontrarozvědka prověřila informace o těchto státních úřednících a přednostně se věnovala orgánům činným v trestním řízení a vyšetřovacím orgánům", prohlásil prezident. Jakmile bude prověrka dokončena, pokud vyvstane otázka odpovědnosti nebo propuštění, nebudu ničemu bránit.

Ve skutečnosti je velmi obtížné najít na Ukrajině obyvatele, který by v Rusku neměl příbuzné. A pokud se jedná o pokus vybudovat nový národ bez "toxických" příbuzenských vazeb, pak očividně utrpí fiasko.

Mimochodem, na místě SBU bych začal přímo u Petra Alexejeviče. Protože je to tak nevhodné, aby prezident, který vydává takové pokyny, měl sám kompromitující vztahy. A jeho snacha, jak je známo, pochází z Ruska. Julie Alichanová, manželka staršího Porošenkova syna Alexeje, je rodačka z Petrohradu.

Je známo, že kvůli svatbě získala ukrajinské občanství. Ovšem zda se zbavila ruského pasu, to není jisté. V každém případě zůstali v Petrohradě její rodiče, které Porošenko, když ještě nebyl prezidentem, často navštěvoval. Takže Porošenko, stejně jako ostatní státní úředníci, je potenciálním "agentem GRU" (Hlavní správa rozvědky Ruska, pozn. překl.). Petr Alexejevič se pohybuje na tenkém ledě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

36 komentářů :

 1. Pedro Prášek má jistě v celém světě dost pří buznych.
  Nemusí ani šahat do Šábeslandu.
  A i z toho podivného příbuzenstva Banderstanu, by se jich
  našlo dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoznačně obě strany tu jsou obětí Śábesniků! - https://pp.vk.me/c837335/v837335993/3622c/X_gMRS15PRM.jpg

   Smazat
 2. Co na to naši obhájci lidských práv? Zde je jasná šikana z důvodu etnického původu a národnosti. To odporuje jednoznačně Listině lidských práv a svobod přijatých OSN. Co na to EU? Posvěcení genocidy UPA a Bandery je jim málo? Petříček tvrdí, že jde o starou věc a nterní.Toto také? Na jiné už se valí sankce a nezřídka i bomby a zde ticho po pěšině?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusti teroristi patri za mrize.

   Smazat
  2. Pro 11:55 Všichni teroristi patří za mříže. I ukrajinští, američtí i jiní.

   Smazat
  3. Je to jenom vtip zoufalce na odchodu, i Valzman má příbuzné v Rusku :-)

   Smazat
  4. Správna poznámka. To by tam museli všetci za mreže:-). Predovšetký tí čo sa najviac takto rozkrikujú. U nás sme mali takého kriklúňa v Slovenskom parlamente, čo chcel kdekoho posielať za mreže a menoval sa Daniel Lipšic. Jeden krásny vlahý Bratislavský podvečer si to rúbal svojím fárom ulicami Bratislavy, kde je povelená rýchlosť 50km/h a sfúkol z prechodu pr chodcov akéhosi Ficovho voliča. Dodnes zato nebol potrestaný, že išiel príliš rýchlo. Z tohto obvinenia ho dostali tak, že vyhlásili že svojím auto on rýchlo nejazdil, ale že s ním doslova letel príliš nízko nad povrchom vozovky. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 3. Po krátké době bude podezřelý ze špionáže i ten, který se bude dívat směrem k Rusku. Ani bych se nedivil, kdyby toto Ukrajina dala do svých zákonů jako trestný čin.

  Holt, lidská hloupost je neomezená.

  OdpovědětSmazat
 4. Ukrajinci by se ve vztahu k Rusum meli chovat stejne jako my v CR ke komousum, kdyz jsme pomoci lustracniho zakona zakazali komousum slouzit ve statni sprave.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to je jeden z nejlepších vtipů co znám. S tím bys mohl jít do Česko Slovensko má talent.

   Smazat
  2. 11:46 co to ale dalo práce těm porevolučním kádrovákům, dokonce museli zlikvidovat lidoveckého ministra vnitra Sachera, který je nechtěl pustit k těm lustračním svazkům. Po jeho odchodu ale už nic nebránilo soudruhu Rumlovi a jeho kamarádům, aby ty svazky trošičku "vyčistili". Mimochodem, někdo z ÚSTRu svého času pustil info, že v těch svazcích byli pouze bezvýznamní pěšáci, na hlavouny stejně nikdy nic písemného nebylo !!!

   Smazat
  3. Sacher umrel na prostou nemoc. Na rakovinu, vazeny clovece.

   Smazat
  4. pro 12:06

   Omyl vážený, i když "s pěšáky" máš pravdu. Na velké ryby jsou svazky DODNES, jenže jsou umístěny tam kde je NEJDE zkatrovat. A tím místem je archiv KGB.
   Není to dlouho, co nabídla ruská strana možnost nahlédnout do spisů V. Havla.Samozřemě tuto "nabídku" česká strana ODMÍTLA!

   Nabízí se otázka proč tato jedinečné příležitost byla odmítnuta. Není to náhodou proto aby "Český národ nepřišel o dvou modlu v boji o demokracii?

   Smazat
  5. 14:24 já psal o likvidaci Sachera ve smyslu odstranění z funkce ministra, který držel lustrační svazky pod pokličkou a nechtěl k nim pustit ty správné koumáky, a nikoliv o jeho skonu v r. 2014

   Smazat
  6. Cituji z článku Olšera (viz níže: "Nechal též zmizet svazky StB, aby z nich tak vymazal své kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si proto vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado…!“

   Smazat
 5. Správně, ve třetí říši to řešili podobně. Vůdce nebyl výjimkou i mezi jeho příbuznými hledali židy. Teď jsou holt v módě rusové.

  OdpovědětSmazat
 6. 11:46 Kdopak asi jsou ti vaši Ukrajinci? Procestoval jsem Ukrajinu křížem krážem a tvrdím, že Ukrajinci jsou většinově jenom ruskojazyční potomci etnických Rusů a uvízli na území Ukrajiny po rozpadu SSSR (v ČR si o tom promluvte třeba s Čechy z Volyně). Banderovským násilím z nich nikdo Ukrajince jako národnost neudělá, protože Ukrajina je uměle vytvořený státní mnohonárodnostní útvar (jako domino ho skládali Lenin, Stalin a Chruščov) a pokud se chtěli udržet pohromadě, měli už dávno vytvořit ukrajinskou federaci, pak by nepřišli ani o Krym a Donbas. Doposud je nechtěli přijímat ani v Rusku, protože to není sranda přijmout v krátké době třeba pár desítek miliónů utečenců (za čtyři roky absorbovali už snad pět miliónů), ale teď už v ruském parlamentu schválili (ve druhém čtení) zákon na usnadnění získání ruského občanství, tak to půjde daleko rychleji. A udělat to Putin musel, protože jim Ukrajina tak jako tak po defoltu přestane vyplácet důchody a výplaty. Podle demografů je cílovým stavem asi 15 miliónů lidí na Ukrajině. Opakuji, nelze v žádném případě říct, že obyvatel Ukrajiny znamená většinově ukrajinskou národnost, to v žádném případě! A nacistická metoda transformace ruské národnosti (jazykovým zákonem) a ruského pravoslaví na Ukrajině na vše "ponaduse" ukrajinské, to už ani není směšné, to je přímo tragické. Prostě Ukrajinu rozbíjejí sami banderovci ve stávajícím vedení země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Evropě se prý vzmáhá antisemitizmus. Když ale lidé vidí, že židé ve vedení Ukrajiny se projevují jako hitlerovští nacisté, tak si ani jiný závěr udělat nemohou.

   Smazat
  2. semité v kyjevské vládě už vymysleli jazykovou čistku, náboženskou čistku a teď dokonce národnostní čistku. Ale asi to dělají dobře a přesně podle amerických instrukcí, protože jim MMF právě poslal dalších 3,9 miliard v zelených se splatností, nesmějte se, do 14ti měsíců :-)

   Smazat
  3. 13:57 jsou tak bezohlední k ukrajinským věřícím, že jim plánují přesunout pravoslavné vánoce ze 7. ledna na 25. prosince, ale vůbec si s tím hlavu nelámou, sami přece mají chanuku

   Smazat
  4. V NATO je potřeba Vánoce sjednotit. Co kdyby vypukla válka.

   Smazat
  5. 14:14 stejně se nedivím, jak se umetá cestička islámu do Evropy. Křesťanská církev v rozkladu, pravoslavná církev v rozkladu a už se zase útočí i na semity. Vzhůru, vybudujme celoevropský chalifát, to je naše sjednocující budoucnost!

   Smazat
  6. Soudruhu pozor nebo si te Cibulka zmeri siderickym kyvadlem a je s tebou konec.

   Smazat
  7. 15:10 Siderické kyvadélko kleplo Cibulku do spánku a nějak se z toho nemůže probudit :-)

   Smazat
 7. Pokud je tato snaha v souladu s mezinárodním právem, mli bychom i my začít zjišťovat např. kdo z našich úředníků je žd nebo má ždovské příbuzné.

  OdpovědětSmazat
 8. Rudi dedeckove uz krici, ze Zidi jsou nacisti. Stejne kricel i Sladek:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně platí, že "někteří" židé jsou nacisti. Američtí židé přece zafinancovali Hitlera a druhou světovou válku a kupodivu jim vůbec nevadilo, jak se jim hitlerovci odvděčili v případě evropských souvěrců. Přesněji těch chudších, ty bohaté zachránili !!!

   Smazat
  2. Mas pravdu soudruhu. Vzdyt tvuj oblibeny soudruh Stalin vrazdili Zidy.

   Smazat
  3. 15:08 Ale kuš! Stalin, že vraždil svoje okolí? Vždyť ho obklopovali ze všech světových stran a zdědil je i po Leninovi (který sám měl 22 židovských komisařů z celkových 24). Bez takového Beriji by neměl včas ani jaderné zbraně. Chruščov těch židů nechal zavraždit určítě násobně více než Stalin, ale západ si na něho kupodivu vůbec neukazuje. Nicméně, kam se oba hrabou na Hitlera, od kterého jste vtipně odbočil, hlupáku z buranova :-)

   Smazat
  4. To snad tady ječíš ty, antisemito, nebo ne?

   Smazat
  5. Soudruzi, ze jste vrazdili Zidy i v Cechach behem vykonstruovaneho procesu s protistatnim zidovskym centrem, tezko muzete popirat.

   Smazat
  6. Ale komunisti antisemité nebyli. Nikdy to neměli ve své ideologii, na rozdíl od Hitlera. To platí dodnes.

   Smazat
  7. 6:18 To nebyl nikdo - jde o židovský výmysl. Katolíci byli důslední antijudaisté (do II. vatikánského koncilu), nacionální a internacionální socialisté zase antisionisté! Židé to všecko hodili pod terminus technicus "antisemitismus", čímž se zpupně povýšili na potomky Semitů, kterými ovšem v žádným případě nejsou! Jsou jimi ovšem Palestinci, které genocidují Izraelci, tedy paradoxně právě sionisté ...

   Smazat
 9. Amerika se učila od Britů a všude dodnes používá osvědčenou metodu s názvem "rozděl a panuj". Dnes je to Ukrajina, klidně Francie a zítra třeba Česko. Na tom vůbec nezáleží, kde všude to je. Bordel musí být všude jinde, jenom ne u nich doma za louží. Jenom tak lze vládnout celému světu. To se to pak kraluje a sleduje z caesarovy lóže, jak se dole v aréně otroci mydlej jenom sami mezi sebou.

  OdpovědětSmazat
 10. divide et impera je výrok znamenajúci: snaž sa protivníkov rozdeliť a medzi sebou znepriateliť, o to ľahšie získaš nad nimi nadvládu. - rozhodne s tým neprišla VB - a USA vôbec,

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.