Reklama

středa 12. prosince 2018

Premiér Babiš, jehož politické preference jsou navzdory veřejnému lynči cca 30 %, tedy více jak ODS a Piráti dohromady, se po 27 letech vrátil do Maroka, kde se zrodila jeho údajná spolupráce s StB. Prý střet zájmů, a co kmotři ODS? Viz MUDr. Kuba?

Břetislav Olšer
12.12. 2018   Rukojmí
Když vládní speciál Andreje Babiše před týdnem přistál v hlavním městě Maroka Rabatu, byl dojatý. „Nikdy bych neřekl, že se do Maroka po 27 letech podívám jako premiér,“ řekl s leskem v očích. Vrátil se totiž do země, kde žil a pracoval v letech 1985 až 1991 jako československý obchodní delegát.

„Maroko je pro nás druhý největší obchodní partner v Africe. Je branou do Afriky, protože obchoduje s celým kontinentem,“ řekl Babiš po společném prosincovém jednání s domácí delegací vedenou premiérem Saadaddínem Usmáním.

Vzájemný obchodní obrat mezi Českem a Marokem nyní představuje více než miliardu korun. Za posledních pět let se český vývoz do Maroka zdvojnásobil a řada českých firem už v zemi působí.

Babiš věří, že počet vyvážených škodovek může ze stávajících 2 400 v roce 2018 stoupnout na 4 000 ročně. Tuzemské firmy by automobilkám v Maroku mohly do budoucna dodávat automobilové součástky. Země je totiž největším výrobcem automobilů v Africe.

Česká delegace se poté vydala z Rabatu do největšího marockého města Casablanky, kde Babiš zahájil česko-marocké podnikatelské fórum. Zmínil, že když zemi v roce 1991 opouštěl, nemělo Maroko ani kilometr dálnic, dnes jich království má 1 800; Česko v porovnání jen 1 250 kilometrů. V tom se podle něj Češi mohou od Maročanů přiučit.

Tak si zopakujme curriculum vitae Andreje Babiše; od září 1969 začal chodit do běžného švýcarského státního gymnázia. Po návratu z Ženevy studoval gymnázium v Bratislavě, kde v roce 1974 maturoval a byl přijat na obchodní fakultu Vysoké školy ekonomické, směr zahraniční obchod. Věnoval se práci v mezinárodní organizaci studentů AIESEC a stal se jejím prezidentem.

Veřejný lynč Andreje Babiše: http://www.rukojmi.cz/clanky/7195-verejny-lync-premiera-andreje-babise-poulicni-luzou-a-ochlokracii-prazske-kavarny-kdo-ho-organizoval-a-platil

Vysokou školu ukončil s červeným diplomem a nastoupil do PZO Chemapol Bratislava. Na podzim 1985 byl vyslán jako delegát Petrimexu do Maroka, kde zastupoval asi 15 podniků zahraničního obchodu, např. Lignu či Motokov…“

Babišův otec Štefan Babiš byl po příchodu do Strojexportu vyslán do Etiopie, kde prodával české obráběcí stroje. Následně byl přeložen do Paříže; zde celá jeho rodina žila do roku 1961. Právě tam začal Andrej chodit do základní školy zřízené při tamním československém velvyslanectví. Po návratu z Francie byl otec vyloučen z KSS a propuštěn z práce, asi tři roky pak rodinu živila matka, která pracovala ve Výzkumném ústavu drůbežářského průmyslu…

„Po ukončení VŠE jsem měl původně nastoupit do Podniku zahraničního obchodu PZO Koospol, ale získal jsem místo v PZO Chemapol Bratislava, kam jsem 1. 11. 1978 nastoupil. Byl jsem přidělen do oddělení chemikálií, kde jsme byli 3 absolventi, a jelikož šéf oddělení neuměl anglicky, bylo mým úkolem překládat jeho telexy do angličtiny. Státní bezpečnost taková, kterou znám já, a kterou znají všichni, kteří pracovali v podnicích zahraničního obchodu, hlídala ekonomické zájmy Československa.


Andrej Babiš si nedávno užil ve Sněmovně chvíli, kdy se jednalo o jeho Čapím hnízdě ukázal totiž všem poslancům ceduli s fotografiemi opozičních poslanců – Miroslava Kalouska, Heleny Langšádlové (oba TOP 09), Petra Bendla z ODS a Davida Ratha (ex ČSSD), kteří podle něj dotaci na Farmu Čapí hnízdo schválili nebo ji kontrolovali. Farma Čapí hnízdo získala dotaci v roce 2008. Mimochodem v té době byl hejtmanem Středočeského kraje Petr Bendl z ODS… Více zde:

Kdo odvádí víc svých daní: http://www.rukojmi.cz/clanky/1236-cim-vetsi-stret-zajmu-dle-babise-tim-pro-nas-lepsi-babis-je-zlate-vejce-sobotkovy-vlady

V PZO fungovala přesná pravidla: každý styk s cizincem bylo nutno hlásit, sepsat zápis; stejné to bylo se zahraničními služebními cestami. Do podniku chodil oficiální pracovník StB a kolem něj fungovalo množství jiných, kteří byli utajeni. Příslušníci StB pracovali hlavně systémem pozvání na kafe a zjišťování informací, jestli náhodou někdo nebere provize od dodavatelů; fungovali úplně stejně, jako dnešní BIS. Ekonomická StB byla jiná než ta, která perzekuovala lidi, nedovolila jim cestovat nebo studovat.

¨Poprvé jsem zjistil, že i jiná StB existuje, v r. 1980, kdy mi můj šéf zavolal a řekl, že mě budou volat nějací policisté z „februárky“ a něco chtějí ohledně syrských fosfátů. Bylo mi asi 26 let, když mě předvolali, a protože jsem věděl, že se jedná o problém dovozu syrských fosfátů, pečlivě jsem si připravil analýzu, proč tyto fosfáty nedovážíme (byly nekvalitní a v našich chemičkách nepoužitelné).

V úvodu rozhovoru mi příslušný pracovník StB oznámil, že ví o emigrantech, které máme v rodině, což mě šokovalo. Vůbec jsem netušil, jak neekonomická StB funguje, a jak může všechno vědět. Kromě analýzy a důvodů, proč syrské fosfáty nevozíme, padaly otázky týkající se mého šéfa, jeho soukromí a dalších věcí, což jsem mému šéfovi samozřejmě řekl. Následně jsme byli donuceni syrské nepřemývané fosfáty dovézt do Prechezy Přerov.

Syrský fosfát byl tak prašný, že dělníci museli používat plynové masky, a skoro celé město Přerov bylo pod prachem. Byl to průšvih, a my jsme tím pracovníky StB přesvědčili, že jsme měli pravdu a byl od nich pokoj. StB hlídala ekonomické zájmy země a sledovala, zda pracovníci PZO nejsou zkorumpováni. V 70. letech vyšel najevo skandál s korupcí vrcholných manažerů některých PZO na Slovensku, tito byli zadrženi a odsouzeni na 14 let; u jednoho se při domovní prohlídce našlo 20 tisíc marek v hotovosti…“ Vzpomínal Andrej Babiš; že by až z Maroka patnáct let bonzoval nějaké arabské lidičky…?

“StB jsem předal analýzu, proč by nebylo vhodné dovážet syrské fosfáty. Popsal jsem špatnou kvalitu této suroviny a zdůvodnil negativní dopady na životní prostředí při případném dovozu do Československa, a to kvůli velké prašnosti…“ Nebo, že by byly syrské fosfáty zločineckým zbožím…?

V roce 1980 vstoupil Babiš do KSČ a v roce 1993 vytvořil firmu Agrofert. Začátkem roku 1995 pak došlo k navýšení jeho kapitálu švýcarským investorem. Vývoj Agrofertu je spojen též s americkou bankou Citibank, která podniku poskytla úvěr ve výši 4 milionů dolarů. V listopadu 2011 založil občanskou iniciativu nazvanou ANO – Akce nespokojených občanů, a své firmy Agrofertu předal do svěřeneckých fondů.

Co to je Čapí hnízdo: https://www.youtube.com/watch?v=AQSxStuWOrQ&feature=youtu.be

Houslista z marocké Casablanky...Snímek Břetislav Olšer

A tak si nyní připomeňme další české střety zájmů; co třeba politický kaskadér MUDr. Martin Kuba, český exministr průmyslu a obchodu, pak šéf ODS, co začínal jako vekslák, který měl firmičku á la šmejdi... Promoval v roce 2002 a pracoval jako lékař Zdravotnické záchranné služby a anesteziolog na oddělení kardiochirurgie Nemocnice České Budějovice. V době působení ve funkci náměstka hejtmana Jihočeského kraje si ponechal v českobudějovické nemocnici pětinový úvazek, rovněž byl členem její dozorčí rady.

V majetkovém přiznání uváděl odměnu za členství v představenstvu českobudějovické teplárny, která patří z 80 procent městu (spolu s dividendami si přišel na 150 tisíc korun), po komunálních volbách zde skončil, dále uváděl zisky z podnikání společnosti Fornetti a z projektu stánků ovocných koktejlů Fruit Frog. Po jmenování ministrem průmyslu a obchodu uvedl, že toto své drobné podnikání převede v rodině tak, aby se na něm nepodílel. Že by též anonymní akcie...?
V letech 1996 – 1998 působil ve společnosti PSM, která byla ve skutečnosti pyramidovou hrou. Své klienty lákal a obohacoval je o ideové postupy. Tak například jeden z reklamních triků:

„Můj kamarád chtěl videokameru Panasonic, kterou měli v elektře na náměstí za 27.000,- Kč. Koupil jsem ji tenkrát v PSM za 22.000,- Kč a jemu prodal za 25.000,- Kč. On dva tisíce korun ušetřil, já tři tisíce korun vydělal a oba dva jsme spokojení. Dvěma jiným známým jsem prodal myčku nádobí Whirpool. V maloobchodní síti byla za cenu 21.500,- Kč, cena v PSM 17.300,- Kč. Obě jsem prodal za 20.000,- Kč a vydělal tak 5.400,- Kč. Opět pro někoho polovina měsíčního příjmu. U nás to můžete vydělat za jeden den…“

Podle Martina Kuby firma nic nelegálního nedělala. Přes tato svá podnikatelská úsilí se seznámil s Pavlem Dlouhým, místostarostou Hluboké, jenž byl vlivným podnikatelem a nejvlivnějším členem výkonné rady ODS na jihu Čech. Říkalo se mu kníže z Hluboké. Údajně se bez jeho požehnání v jižních Čechách neodehrál ani žádný větší byznys. „Jako Dlouhý má dlouhý prsty. V jižních Čechách se v lesnictví bez Dlouhého nic neděje,” řekl o něm myslivec a expředseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Pokud by Dlouhý své kroky a konání neuměl vysvětlit, byl by podle tehdejšího premiéra Nečase otázkou, zda může ve své stranické pozici zůstávat. Osud je však mrška; Dlouhý zůstal, naopak Nečas se poroučel, ale co bude dál, to už nikdo nezajímalo. To tam bylo blaho národa, o které tolik až minulou středu ve sněmovna bojovala ODS ruku v ruce s TOP 09...

Týdeník Respekt ve svém profilovém článku o vlivu Pavla Dlouhého v jižních Čechách před časem konstatoval, že Dlouhý kolem sebe shromáždil rozsáhlou vlivovou síť a také skupinu lidí s podílem na politické a ekonomické moci v regionu. K tomu napsal: „Patří do ní mladý lékař Martin Kuba, předseda jihočeské ODS, člen městské rady, zástupce hejtmana pro investice, dopravu, evropské fondy.
Seděli v dozorčích či správních radách nebo představenstvech patnáct společností – například poloviny jihočeských nemocnic. Dalším byl Zdeněk Blažek – šéf městské teplárny, předseda extraligového klubu Mountfield a dalších pěti firem. Třetím důležitým mužem byl člen ODS Miroslav Dvořák, šéf podniku Motor Jikov, předseda krajské pobočky hospodářské komory a člen vedení dalších dvaceti čtyř firem. Také sem patřil ředitel střední zemědělské školy a člen městské rady Břetislav Kábele…“

Kuba, Blažek a Kábele vedli každý jednu členskou organizaci ODS v Budějovicích a dokázali za poslední roky přivést přesně takové množství členů, aby jihočeskou ODS s přehledem ovládli. Systém hlasování totiž umožňoval, aby s relativně malým počtem lidí bylo možné ovládnout celý kraj. Hlasuje se v několika stupních a vždy rozhoduje většina.

Stačí tedy disponovat dostatečně silnou základní organizací, která získá většinu hlasů na úrovni města. A kdo ovládl Budějovice, ovládl v jižních Čechách tradičně celý kraj, protože v Budějovicích je víc členů ODS než ve zbytku kraje. Do vedení nejdůležitějších městských firem si MUDr. Kuba a spol. dosazovali své lidi, takže třeba u nemocnic volili manažery a tím měli pod dohledem stomilionové investice, o nichž manažeři rozhodovali…
A pak byl zde pořád exprimátor Bém a pan Rittig. Beránek, co se otřásal ve dne v noci, aby hromadil zlaťáky. Ano, dopravní podnik hlavního města Prahy, co zaplatil 34 haléřů za jeden tramvajový lístek společnosti Neograph, a ta z této částky předala 17 haléřů firmě Cokeville Assets. Přitom, jak uvádí NFPK, mezi Cokeville Assets a lobbistou Ivem Rittigem existuje konzultační a poradenská smlouva. Je tedy pravděpodobné, že konečným příjemcem 17 haléřů za jízdenku byl právě Ivo Rittig; stojí v prohlášení Nadačního fondu proti korupci (NFPK).

My kluci z ODS, co spolu mluvíme; zleva: Petr Nečas, Egon Lánský, Pavel Rychetský, Martin Kuba...foto: Wikipedie - David Sedlecký

Lze vyslovit domněnku, že v období od ledna 2007 do února 2008 byla z účtu společnosti Cokeville Assets na účet Ivo Rittig převedena celková částka ve výši 73 milionů korun, přičemž je zjevné a putovala na Rittigovo konto na Kypru. Je pravděpodobné, že společnost Cokeville Assets slouží osobě Ivo Rittiga jako zdroj legálních příjmů… Vypadá tak praní špinavých peněz? Podle televizní stanice ČT24 firma Neograph přiznala, že cena za dodávku byla zhruba dvojnásobně předražena.

A tak, jak nelze zapomenout, že není kouře bez ohně, není ani možné zapomenout na sedm kmotrů ODS,ne kulí, jako v Sarajevu a na jejich dávné či ještě současné posty. Pavel Dlouhý, místostarosta Hluboké, vlivný podnikatel, nejvlivnější člen ODS na jihu Čech a člen výkonné rady, Patrik Oulický byl součástí ODS v severních Čechách, kde byl jeho hlavní „revír“, přízvisko kmotr si vysloužil od Topolánka, blízko měl vždy k Petru Gandalovičovi, bývalému ministru zemědělství, Tomáš Hrdlička, vlivný podnikatel, šedá eminence pražské ODS, co ho údajně už vyhodili, asi že psal posměšné esemesky Bendovi, v hlavním městě má přesto pořád velký vliv, proto se mu někdy říká Janouškovo dvojče.

A co Roman Jurečko, místopředseda plzeňské ODS, bývalý hospodský, údajný vládce plzeňské ODS, účastník dovolené v Toskánsku, „nepřítel“ Bárty, Ivo Rittig podniká v luxusu, blízký Petru Bendlovi (ODS), Roman Janoušek, zvaný Romeš, další z kmotrů, nyní ve vězení za to, že srazil vietnamskou ženu a od nehody odjel. Jak ukázaly nedávno zveřejněné odposlechy, velmi aktivně zasahoval do agendy dnes už bývalého pražského primátora Pavla Béma (ODS). Nahrávky rovněž potvrdily, že dával dárky nejvýše postaveným úředníkům magistrátu, Alexandr Novák, bývalý senátor ODS měl vzít úplatek 43 milionů, mezi stranické kmotry ODS ho zařadil Topolánek, měl blízko k Petru Gandalovičovi (rovněž ODS)… http://www.lidovky.cz/prehledne-7-kmotru-ods-a-vsechny-jejich-hrichy-fa9-/zpravy-domov.aspx?c=A120425_100943_ln_domov_spa

Politická bomba neuvěřitelně drzého šmejda; vstup do politiky se MUDr. Kuba znovu marně pokusil v komunálních volbách na podzim roku 2018. O post primátora Českých Budějovic usiloval jako lídr kandidátky ODS…Hurá, jižní Čechy se redy asi nezmění v podvodné letadlo šmejdů…

Kuba, Kubula a Kubikula: https://ceskobudejovicky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-mudr-martin-kuba-lidr-ceskobudejovicke-kandidatky-ods-20180917.html

Suma sumáírum; nečestný útok na Babiše reagovala veřejnost korektně. Postavila se na jeho stranu. A okamžitě mu šly nahoru volební preference. Z průzkumu vyplývá, že nyní, po aféře "syn na plegomazinu", by vyhrálo hnutí ANO volby; znamená to, že od října posílilo o cca 5,5 procentního bodu...

Podle výzkumu agentury MEDIAN by Andrej Babiš nyní ve volbách získal těsně pod 30 % všech hlasů, což je více jak ODS a Piráti dohromady. Bez procenta polovina respondentů si je jistá, že by šla volit, a více než polovina lidí má jasno, že by šli volit a vědí i koho. A je zde další zklamání pro Babišovy odpůrce. I v tom nejhorším případě by podle výzkumu skončil s 21 %. A zda se TOP 09 dostane do Sněmovny je nejisté...

Inu, Bože, ty to vidíš, co za výkvět elit ODS (Odpadlíků, Dinosaurů a Sviní u koryt) , kteří pak hromadně přeběhli do TOP 09 (Trampové, Odpadlíci, Přeběhlíci), nám vládli a drze ještě prý vládnout chtějí… Kam se hrabe Al Capone na české kmotry…

PS: Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku právě odmítl stížnost českého premiéra Andreje Babiše na Slovenskou republiku. Lídr hnutí ANO se na něj obrátil kvůli zamítnutí žádosti o jeho vyřazení z evidence agentů komunistické Státní bezpečnosti (StB). Babiš se u slovenských soudů pokouší o odstranění svého jména ze seznamu spolupracovníků komunistické StB. Ačkoli nejnižší soudní instance rozhodla na základě svědectví trojice bývalých důstojníků StB v Babišův prospěch, Ústavní soud později rozhodl, že svědectví někdejších pracovníků tajné policie nemůže být považováno za důvěryhodné. Zároveň doplnil, že v souvislosti s výkonem své profese nebyli zbaveni mlčenlivosti, vůbec proto neměli vypovídat. Český premiér zároveň chybně směřoval svou žalobu proti Ústavu paměti národa, nikoli proti Slovenské republice. Takže, jede dál v očištění svého jména...

Odpočívej v pokoji a spi sladce, strano přeběhlíků TOP 09…

http://www.rukojmi.cz/clanky/1179-zadarmo-ani-bakala-nehrabe-aneb-dnes-nejbohatsi-damsky-kadernik-v-cesku-je-tez-v-zebricku-forbesu

Jak se trapný slepenec TOP 09 i stébla své blbosti chytá…

Trampové, Odpadlíci a Přeběhlící v deváté straně – TOP 09…?

69 komentářů :

 1. Tak náš ministr Petříček prohlásil, že nový Ukrajinský zákon o Banderovi je v pohodě, je to vnitřní záležitost Ukrajiny. Bandera a jeho fašouni povraždili tisíce Poláků,Rusů,Čechů a Slováků. Nechápu, jak se takovéto hovado mohlo stát ministrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen jestli ten Petříček nejni agentem jiné mocnosti.

   Smazat
  2. 19:03 Vysvětlím. Pan Petříček se mohl stát ministrem pouze z toho důvodu, že je HOVADO. Kdyby byl normální a ještě třeba chytrý, tak nemá absolutně v této kolonii nejmenší šanci dostat se na takový flek.

   Smazat
  3. 20.10 - plný souhlas. On se v ČSSD vytratí, protože podobných jemu je jich tam hodně. Že pane Štěchu.

   Smazat
  4. Pane Olšere, proč si myslíte, že by normálního člověka měl zajímat takový exot jako je zlodějský miliardář ? Jeho zvolení od chudáků s holým pozadím ukazuje jen co parta z vedení KSČM dokázala udělat z původně revoluční strany !

   Smazat
  5. 9:31 naprostý souhlas. Ale co gaunerů se tady urodilo po blahoslaveném roce 1989!

   Smazat
  6. Čí spisy byly skartovány?

   28.11.2018 - Erik Best (Dobrá otázka?).

   Když Miloš Zeman potřeboval ke konci roku 2013 zdůvodnit jmenování Andreje Babiše do Sobotkovy vlády i přes to, že Babiš neměl lustrační osvědčení, řekl v rozhovoru pro časopis Týden, že je k lustračnímu zákonu obecně velice skeptický. Zeman pokračoval tvrzením, že kdyby tato věc byla skutečně aktuální, tak by vyplynula najevo už dřív, a ne těsně před volbami. Dodal, že Alojz Lorenc nechal na začátku revoluce, kdy vládl chaos, skartovat patnáct tisíc živých svazků velkých ryb. Teď už se podle prezidenta bavíme jen o malých rybách. Babiš použil obdobný argument o zničených svazcích minulý týden, když obhajoval své rozhodnutí nepodat demisi. (Nebo snad naznačoval, že někteří z jeho protivníků byli sami velkými rybami?) Babišovo vyjádření přišlo v okamžiku, kdy ministr zahraničí Tomáš Petříček vysílal své zástupce do Moskvy, aby dojednali snížení počtu ruských diplomatů a aut v Praze. Proč ale Petříček míří tak nízko? Proč nehrát vabank a nepožádat Moskvu o kopie zničených spisů?

   ®

   Smazat
  7. 9:31 Já, co by holý zadek, jsem Babiše nevolil. Jelikož
   ale dostává kapky od podobných zlodějů, tak mně logicky nezbývá, abych ho příště volil.
   A ty a tobě podobní, jste na něj nasraní jen pro to EET.
   Že si nemůžete dělat co chcete.

   Smazat
 2. Dežobloku, Fialo předsedo (ODS) atd. a co ČT zde? Proč držela ZOBÁK a KROK?

  ex-MINISTR DOPRAVY Aleš Řebíček (ODS), VIAMONT, s.r.o., český podnikatel a politik, člen ODS, bývalý poslanec Poslanecké sněmovny, v letech 2006–2009 ministr dopravy České republiky MD-ČR, bývalý prezident a majitel fotbalového klubu SK Slavia Praha.

  Stavební činnost a údržba drah!!!

  Firmu založilo několik zaměstnanců Traťové strojní stanice v Ústí nad Labem, jednotky Československých státních drah. Zpočátku byla činnost firmy zaměřená na opravy a rekonstrukce kolejového svršku, později i novostavby drah. V některých průmyslových podnicích (Papírny Štětí, Setuza v Ústí nad Labem, RSM Chemacryl v Sokolově, PKÚ Trmice atd.) provádí údržbu a správu sítě vleček.

  V květnu 2001 založila VIAMONT s Dálničními stavbami Praha novou společnost Viamont DSP. Tento koncern se účastní též modernizace železničního koridoru Praha – Děčín. VIAMONT a. s. vlastní nebo vlastnil i další dceřiné společnosti Viamont Servis (dříve Trail Servis), Viamont oil, V-Troll, Viamont Sport, VIAMONT Cargo) a v několika dalších má majetkové podíly. Lokomotiva řady 740 společnosti Viamont. Motorový vůz 810 pronajatý od Českých drah a provozovaný na trati Trutnov – Svoboda nad Úpou.

  Sídlo společnosti je v Ústí nad Labem. Vznikla 18. srpna 1992 jako Viamont spol. s r.o.. Zakladateli byli Emil Filip, Zdeněk Gráb, Michal Mokrý, Miroslav Plíhal, Jiří Pokorný, MINISTR DOPRAVY ČR ALEŠ ŘEBÍČEK (ODS), Přemysl Vacek a Jiří Wagner. Základní kapitál společnosti činil 240 000 Kčs, každý ze společníků se zavázal splatit 30 000 Kčs. Počet společníků se v následujících letech snížil z osmi na tři, základní kapitál byl postupně navýšen až na 92 250 000 Kč. 10. listopadu 1995 měli Miroslav Plíhal, MINISTR DOPRAVY ČR ALEŠ ŘEBÍČEK (ODS) a Jiří Wagner ve společnosti třetinový podíl, každý ve výši 30 750 000 Kč. 30. dubna 1996 byl Viamont přeměněn na akciovou společnost. V roce 2003 půjčil Viamont 45 milionů korun nově založené společnosti Via Chem Group, která v té době začala skupovat akcie Spolku pro chemickou a hutní výrobu.

  IAMONT a. s. (VKM: VIA) je česká stavební a železniční společnost provozující několik regionálních železničních drah. Na pronajatých tratích či na tratích jiných provozovatelů dráhy společnost provozovala osobní dopravu, tato činnost však byla vyčleněna do dceřiné společnosti VIAMONT Regio. V minulosti se společnost zabývala také provozování nákladní železniční dopravy, ta však byla vyčleněna do společnosti VIAMONT Cargo, která byla následně prodána.

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 3. Jen upřesním některé uvedené údaje. Babiš st. byl odsouzen za zpronevěru a Husákovou amnestií osvobozen. Babiš ml., pokud byl delegátem 15 podniků, nejen v devizovém zahraničí, to nešlo, bez spolupráce s STB. Vím o tom své.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:35 Když o tom víte své, tak prosím rozveďte, v čem ta spolupráce spočívala. Pokud já "vím své", tak po každé zahraniční pracovní cestě i do socdemo jste musel napsat zprávu, s kým a o čem jste jednal. Ta se pak přes OZU dostala na STB. Znamená to snad, že každý, kdo takto vycestoval, byl udavač?

   Smazat
  2. Přesně tak. Osobně jsem se na slavný západ dostal měsíc před koncem.

   Smazat
 4. 19:52...Já jsem jezdil v té době pouze na Východ (RVHP) a před každou služební cestou jsem byl "prověřen" nejprve příslušníkem STB v "Kolbence" a musel jsem podepsat, že budu podávat zprávy, které by - zjednodušeně řečeno, narušovaly tehdejší systém a bylo úplně jedno, pro koho jsem tehdy cestoval za hranice ČSSR. Po ukončení služební cesty, jsem musel napsat zprávu nejen pro místní oddělení STB, ale i pro člověka, který byl důstojníkem STB za příslušnou jednotku Zahraničního obchodu (PZO). Udavač jsem přesto být nemusel, protože při mých služebních cestách jsem žádné "narušitele socialismu" ani potkat nemohl, vždy jsem měl přidělený "doprovod" místní STB (od SSSR, přes Polsko, Rumunsko a Bulharsko a také jednou NDR). Naprosto běžné tehdy....Byl jsem v tom období také vážným uchazečem na delegáta v Polsku a Jugoslávii. Ještě, než jsem si stihl podat žádost o členství v KSČ, absolvoval jsem několik pohovorů s důstojníky STB a bylo jasné, že na delegáta, to bez podepsané spolupráce nepůjde. Byl jsem tehdy ochotný udělat obojí - byl jsem mladý a měl jsem ještě tah na branku. Historie nakonec rozhodla za mne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen jestli si nevymýšlíte , 20 let jsem jezdil služebně do lidodemo a Ruska jako technik a nikdy mě nikdo nekontaktoval , dělal jsem jenom běžnou technickou zprávu pro podnik !! A kdyby na mě něco podepsat chtěli , tak bych to podepsal ,tak bych to podepsal , dělal bych to pro náš stát !!

   Smazat
  2. Nevím, proč tu všichni diskutují na téma STB jako zločinecké organizace. KAŽDÝ stát si vytváří struktury na ochranu vlastních zájmů. Bylo to tak vždy a všude. Že někdy používali metody, které nebyly košer je logické, protože protivník se nechoval jinak. Je to tak i dnes, jen s tím drobným rozdílem, že BIS na rozdíl od STB, nehájí naše české národní zájmy, ale zájmy české mafie a zájmy kolonizátora. Zkrátka kdo chce psa bít, tak si klacek vždy najde. Tím klackem je BIS, nebyla jím STB. Tím je až dnes na ne dost loajální osoby.

   Smazat
 5. Měl bych ještě napsat, že STB se zajímala o lidi (budoucí spolupracovníky), již od 18 let věku. Do ředitelny střední školy jsem byl předvolán, jen těsně po dosažení tohoto věku, spolu se všemi spolužáky s výborným prospěchem. Nějaký pplk. se nás tam snažil přesvědčit, že pokud podepíšeme nějaký "kus papíru", že nás čeká skvělá budoucnost - nepodepsal nikdo z nás....Později na vojně (VZS) to byla zase vojenská kontrarozvědka. Jako držitel 1. třídy leteckého specialisty jsem byl neustále navštěvován a přesvědčováván, ke spolupráci. Po vojně to pokračovalo, jak jsem uvedl již výše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pánové, vy tady vlastně oslavujete StB. Když byla aktivní, tak se tady nekradlo. Na krádež fabriky a ani banky nebylo pomyšlení. Chápu, že vás štvalo, když vaše zacházení s penězi někdo kontroloval. Mi se to jako vám také nelíbí. Musím to však vydržet a s čistými rukama přežít.

   Smazat
  2. 22:48 odolný hrdino, vtipně jste opomenul napsat název školy, zřejmě Policejní Sorbona na Lhotce, že?

   Smazat
  3. Jen bych chtěl skromně upozornit, že v registru svazků FBI jsou lidé zapsaní už od svého narození!

   Smazat
 6. Hysterii „Antibabiš“ může zastavit jen to, když bude veřejnost požadovat stejné informace od institucí a lidí, kteří celou kampaň vedou (ČT, ČRo a jejich pracovníci pod vedením novinářů placených Z. Bakalou, někteří politici a umělci). Jaká je jejich politická minulost (členství v KSČ, v anarchistických spolcích), spolupráce s StB, majetkové a rodinné poměry atd.? Inkvizice, udavačství z přesvědčení a Mccarthismus skončil až v době, když začal ohrožovat samotné jeho iniciátory a podporovatele.
  Parlament EU by se neměl zabývat jen jednou dotací pro A. Babiše, ale měl by být proveden audit fungování celé EU s 54 000 lidmi (struktura, řízení, výsledky a efektivnost jednotlivých útvarů a pracovníků, zhodnocení vlivu lobbingu a korupce v systém všech dotací a grantů) a na základě toho podstatně snížit počet pracovníků EU v době internetu a digitalizace správy. Audit by mohla iniciovat vláda ČR nebo TI (Transparency International). Audit by odhalil rozsáhlou a systémovou korupci, podvody, proplácení obrovských částek bez jakéhokoliv výsledku, při neúčasti na jednáních, souběh placených funkcí atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to by žluté vesty měly doslova ostré střelivo 20:50. Ta nenažrané hovada samozřejmě podobný útok na jejich vynikající bydlo nedovolí. To by tak ještě scházelo, aby nám lůza čuměla do talíře.

   Smazat
 7. Babišová vláda vystoupila proti migračnímu paktu, který odmítla podepsat a do Marakéše vůbec neposlal delegáta. A to je hlavní důvod likvidace Babiše. Hned po neúspěšném pokusu o jeho likvidaci kvůli jeho synovi se do toho pustil parlament EU, tedy darmožrouti, kteří zabývají zakřivením okurky v obchodech. Česká republika odmítající přijmout muslimy z Afriky jde proti zájmům Bruselu, který naopak dělá všechno pro Islamizaci Evropy a likvidaci původních obyvatel Evropy. Babiš překáží, nepřijal ani těch padesát dvacetiletých sirotků Šojdrové a podepsal si ortel likvidace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trpím nespavostí a právě teď je v R+ náš spasitel Kalousek, úplně mě uklidnil a půjdu klidně spát. Vše zlo v této zemi plodí Babiš a on jako zástupce všech daňových platcú, nás právě chrání. Já mu chci jen připomenout, že jeho ochrana už jednou postihla zdejší lid, tak dokonale, že jemu poklesla bonita s TOPkou a naopak akcie ANO rostou.

   Smazat
  2. 21:39 A hlasy Českých občanů má jisté a kraďousek a spol opět ostrouhají.

   Smazat
  3. Přesně o tom to je. Tečka.

   Smazat
 8. 10. 12. 2018, 14:50

  Komu:

  Podatelna@rrtv.cz

  Stížnost na pořad 168 hodin na ČT ze dne 9. 12. 2018, Podatelna@rrtv.cz, Škrétova 44/6, 120 00 Praha 2-Vinohrady k rukám předsedy RRTV - Bc. Ivan Krejčí. Vážení omlouvám se Vám za obsah tohoto sdělení, které jsem obdržel, je mi stydno a zároveň smutno za úroveň a hájení sprostoty v našich veřejnoprávních fanatických médií, pro koho "pracují" pro slušného občana České republiky, určitě ne ... (viz foto-dole). Naděžda Tolokonnikovová - Pussy Riot (Porno!). *** ****** ******, *****.


  Předmět: Naděžda Tolokonnikovová - ubohá Putinova oběť

  Pro ty, kteří snad zazlívali Putinovi (a nyní i Zemanovi vulgarní projev)

  uvěznění těchto k....ček za řádění v pravoslavném chrámu.

  Ideová vůdkyně Pussy Riot (překlad z angl.=Kundí orgie) Naděžda Tolokonnikovová

  (v devátém měsící těhotenství) při protestní souloži v Národním biologickém muzeu v Moskvě.

  Překlad transparentu z ruštiny "Mrdej za nástupnické Medvídě".


  Přílohy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglické "riot" snad v češtině znamená "vzpoura", "povstání" či "řev". Proč "orgie"?

   Smazat
  2. Tak je to ŘEV KUND,co se na tom mění,jsou to pyzdy podporovaný USSA!

   Smazat
  3. Angličtina je tupý jazyk.
   Zmatlaná umělá latina s původním jazykem.

   Smazat
  4. 7:52 RUSSA poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
  5. 8,43
   Ty SA untermensch z PAUKOSRAČEK,jedna dobře mířená a ani celej oddíl těch utřinosů už tě na světlo boží nevzkřísí!!!!!!!!!!!!.-DDDDD

   Smazat
  6. Citát z článku Petra Hájka na Aeronet: "Onen zákon, který „velebí masové vrahy Židů a Poláků“, totiž právě schválili Štětinovi kámoši poslanci na pokrokové Ukrajině. Týká se válečného zločince, Hitlerova spojence Bandery a jeho druhů, kteří budou nyní – zákonem – pokládáni za ukrajinské hrdiny. A právě dnes přijel do Bruselu také prezident Porošenko, přesvědčil dědice těchto hrdinů, že je třeba obnovit skvělou myšlenku jednoho z prvních führerů-budovatelů Evropské unie o nutnosti tažení na Rusko."

   Smazat
  7. 9:00 Na poskoky tvýho vypouštěče, putlerprde, stačí jen mít tu správnou hůlku a pak už jen "Syfilidus sempre!" - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo

   Smazat
  8. .. a z hradního Bumbála i s ovč(ur)áčka zbyli na zemi jen popelník a hromada vajglůůůů! Chycht! !!!!!!!!!!!!.-DDDDD

   Smazat
  9. 9:54
   Z TEBE JE UŽ TEĎ JEN HROMADA PAUKOSRAČEK!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat

  10. Á navštívil nás šaliňák, žůžovák z Brna Bořivoj PAUK, exkomunista a nyní rosofób a angloocas. Co neví, proč sem vlastně chodí, no typický ČALFOID.

   Smazat
  11. 10:17 Z TEBE JE UŽ TEĎ JEN HROMADA PUTLERSRAČEK!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Logicky, ne? Páč jsi putlerpšouk z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani milion putleroffskejch univerzit, abys dokázal sesmolit jedinou větu Paukovy brilance!

   Smazat
 9. Odpovědi
  1. Esteban už skončil! Na 1 minutě a 55 sekundě tu - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo

   Smazat
  2. 8,46
   PAUKOSRAČKO,Esteban je Mexické,Španělské nebo Portugalské příjmení!!!!!!!!!!!!!Jsi holt CHUJ VESMÍRNÝCH ROZMĚRŮ,CELEJ StBáckej fotr tvůj!!!!!!.-DDD

   Smazat
  3. PUTLERSRAČKO, Esteban je tvýho fotra nevlastního fotra funkce!!!!!!!!!!!!! Jsi holt PŠOUK VESMÍRNÝCH ROZMĚRŮ, CELEJ StBáckej fotr tvůj nevlastní!!! Páč a to ti vodpouštím, páč vo toms tucha neměl, tvým biologickým byl Havel, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  4. 9:25 Máte pravdu pane, ten kretén komoušskej si to plete s nevlastním strýcem, drogovým baronem Escobarem! Protože Esteban není žádný příjmení, ale prostě jen španělsky Štěpán! - https://en.wikipedia.org/wiki/Esteban

   Smazat
  5. 9:33 Dík za info. To by tohle dokonale vysvětlovalo! - https://www.blesk.cz/clanek/vanoce-vanocni-zpravy/583038/zeman-ma-dovolenou-ukaze-se-jen-na-stepana-a-vrati-se-k-tradici-se-sefem-senatu.html

   Smazat
  6. 9:25-9:57
   COPAK TY POSRANINO RETARDOVANÁ,PAUKOSRAČKA SI PÍŠE SAMA SE SEBOU?????
   NOOOOO,TAK TY MÁŠ VÁŽNĚ DOST!!!!!!!!
   JE VIDĚT,ŽE TA TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE,SYFILIS V POSLEDNÍM STADIU A TEĎ K TOMU OD HULIJANDY TY CHLAMIDIE TĚ ZMAHAJ ČÍM DÁL VÍC!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  7. 10:15 TY,VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A Z PUTLEROVA LEJNA KŘÍŽENÝHO S ŽIDONEGERSKÝM PRŮJMEM TADY MELEŠ TY PÍČOVINY.....O LÉKAŘSKÝCH DIAGNOZÁCH, KTERÝMA TĚ TVÁ KOMOUŠSKÁ MATKA - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   S TVÝM VJEČNEZLITÝM HAVLOFOTREM OBDAŘILI ....... HOLT JAKO TEN CO TĚ VYPOUŠTÍ - TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ SYLIFITIK V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEDY F56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   TY CHLAMIDIE TĚ ZMAHAJ ČÍM DÁL VÍC!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  8. Pro zvopáčko, esteban - s malým "e", ty PUTLERSRAČKO, je tvýho nevlastního fotra funkce!!!!!!!!!!!!! Jsi holt PŠOUK VESMÍRNÝCH ROZMĚRŮ, CELEJ StBáckej fotr tvůj nevlastní!!! Páč a to ti vodpouštím, páč vo toms tucha neměl, tvým biologickým byl Havel, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  9. CHUDINKO TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANÁ SE SYFILIS V POSLEDNÍM STADIU A S CHLAMIDIEMA OD HULIJANDY......AŤ TI NĚKDO KROM PAUKOSRAČKOTAPETY ZAČNE NAPOVÍDAT,AŤ NEVYPADÁŠ KAŽDÝ DEN JAKO MEGAČURÁK!!!!!!!!☺

   Smazat
  10. TY,VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A Z PUTLEROVA LEJNA KŘÍŽENÝHO S ŽIDONEGERSKÝM PRŮJMEM TADY MELEŠ TY PÍČOVINY.....O LÉKAŘSKÝCH DIAGNOZÁCH, KTERÝMA TĚ TVÁ KOMOUŠSKÁ MATKA - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   S TVÝM VJEČNEZLITÝM HAVLOFOTREM OBDAŘILI A KTERÝ JSOU VĚŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ A ZNÁMÝ NEMÁŠ NEJMENŠÍ POTUCHY...... HOLT JAKO TEN CO TĚ VYPOUŠTÍ - TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ SYLIFITIK V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEDY F56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   V posledním stádiu je leda tenhle tvůj zdegenerovaný präsident, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Ale nikoliv se syfilidou, ta by se ho lekla! Zato na tohodle strejdu klekla! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Jééé, vono se to rýmuje! Tak to jistě pravda je!!!!!!!!☺

   Smazat
  11. Na estebana Bureše nakonec stačila tahle parta anglickejch děcek na 1 minutě a 55 sekundě tu - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo

   Smazat
 10. na čez přišel viamont bez zaklepani lidi dostali barvu a lokomotivy nabarvili žluzeleně a mašinfiry s kolejema atd plynule někdo převedl do viamontu stim že u kapitalistu se budou mit lepe než na statnim čezu už tehdy dobře vytunelovanem a psal se rok dvatisice a nikdo jiny tedy ani čez už dopravu uhli nechtěl provozovat natož kontrolovat to se přeci mezi kapitalisty a komunisty neděla tam je velka profesni a přatelska duvěra kterou zaplati spotřebitel

  OdpovědětSmazat
 11. Pokud půjdete k volbám našich europos.anců, tak pečlivě vybírejte, jestli i nadále chcete, aby nás zastupovali profláknutí žalobníčci, převlékači kabátů, podporovatelé ukrajinských fašistů a brouci pytlíci všeho druhu. I europoslanci musí bojovat za zájmy své malé země, jinak ať jdou od válu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jedno koho zvolíte stejně se z nich stanou
   .......profláknutí žalobníčci, převlékači kabátů

   Smazat
  2. 9:09 nejlepší je asi nevolit je vůbec, neúčastí u voleb nedostanou žádný kredit od voličů, těžko se třeba bude žít brouku pytlíkovi a převlékači kabátů Pospíšilovi, pokud se bude v Brusel prokazovat nízkým procentem z voleb v Česku. Třeba si ho tam nechají na semeno :-)

   Smazat
  3. Jasná zpráva, ale poraďte Andymu, ať nestrká do
   kandidátů Bruselu Teličku, za zásluhy o republiku mu může nabídnout velvyslance v Ulanbátáru. Lítá tam pravidelná koňka, tažená Casou,snad se tam nic neděje, tam není co zkazit.

   Smazat
 12. Je nutné objasňovat občanům, proč je Babiš kapitálem lynčován prostřednictvím politruckých maňásků a loutek kapitálu (Kaloosoví, Strankňourové, Černobradatí, Bartoteropiráti...) proč kapitalista Babiš se stal nepřítelem kapitalismu u nás č. 1 a musí být likvidován za každou cenu. Jen trochu myslící ví, že Čapí hnízdo a další uměle vyvolané aféry jsou ZDELA ZÁSTUPNÉ. Také denunciace českých europoslanců - udavačů akonfidentů ve službách kapitálu v Bruselu, má za cíl vypudit Babiše z politiky i za cenu významného poškozování zájmů státu a občanů. Vy, kdož jste ty udavače do Bruselu volili, jste spoluodpovědní za jejich jednání i za škody způsobené i vámi takto našemu státu.
  Stále tedy, proč vadí kapitálu Babiš v politice, zůstává nejasné, nechci věřit, že tím, proč je kapitálem tak nenáviděn, jsou drobné ústupky sociálnímu smíru, abychom, neskončili jako ve Francii: Policajtskými mlátičkami na ulicích, tisíci zatčenými a stovkami raněných!(Co to kecám, vždyť již nyní jsou k vidění mlátičky!) Nebo že by právě český kapitál potřeboval i u nás žluté vesty, demonstrace, neklid a surové otloukání demonstrantů těmi, co si napsali "pomáhat a chránit" - myšleno samozřejmě kapitalisty!?

  OdpovědětSmazat
 13. Každý státní podnik - a to byli vlastně všechny, měl tzv. zvláštní oddělení. To bylo oddělení příslušníku Stb, kteří chodili v civilu, i když měli šarže ba doma měli ve skřínu uniformu. Z té se ukazovali obvykle, když odcházeli do penze - na rozloučenou. Ta frčky si vysloužili samozřejmě aktivitami a mezi ně patřilo získání "agenta". Že se to i falšovalo, na to můžete vzít jed. Samozřejmně, že každý, kdo vyjížděl do zahraničí, dostával poučení, jak se tam má chovat, pokud vezl nějaké písemnosti, tak ty musely být schváleny na zvláštním oddělení - i kdy tomu vůbec nerozuměli. A když se vrátil, tak musel napsat memoáry kde byl, s kým mluvil a co si přivezl. A POKUD VÝPLOD NEVYHOVOVAL, TAK BYL VRACEN K PŘEPRACOVÁNÍ. ŽÁDNÝ SI NEBYL JIST, ŽE NENÍ V ZAHRANIČÍ FÍZLOVÁN, SAMOZŘEJMĚ, ŽE I MEZI UTEČENCI OD NÁS BYLO PLNO FÍZLŮ, KTEŘÍ ÚTĚK FINGOVALI. Co bylo pozoruhodné na seznamech agentů? Chyběla tam celá řada členů KSČ, o kterých se ale přitom vědělo, že jsou častými donašeči toho, co si lidé na pracovišti povídají, co dělají, jak smýšlí. A tak asi i ty největší ryby agentů vlastně unikly. Je to jako dnes se zlodějinou. Ti co kradou po milionech jsou lynčováni, ti co kradou po miliardách lynčují! Tak fungují u nás sloupy spravedlnosti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má to tak každý stát , proč zrovna u nás se z toho dělá tragedie ??

   Smazat
  2. 10:41 pane jste asi lépe informován v této pro běžného občana utajené organizací. Moji cestu životem zkřižili tito lepšolidi jen jednou, když jsme jeli s VTSkou na západ okouknout veletrh. Doma nás čekal rituál vyplnit pro odd.zvláštních úkolů přiblblý dotazník. Moc si nevzpomínám, s obsahem cca - kde jsme byli? - kdy jsme tam byli? -co jsme tam viděli? - s kým jsme se setkali?...Tak jsme všechno proškrtali a podepsali. Akce skončila bez následků. Dovedu si představit, že zaměstnanci PZO museli vyplňovat něco podobného, ale že by byli udavači a špiclové, povídejte holubům. Na to měli lepšolidi jiné profíky, takové Minaříky. Život mě naučil neházet všechny lidi se kterými neladím do žumpy, ale přiznám se že hledat zaměstnání v oddělení zvláštních úkolů by mne nenapadlo.

   Smazat
 14. Když vidím , co se tu stalo za těch posledních 30 let , tak bych vyčítal Stb pouze to , že nedovedla zatočit s tím kapitalistickým ksindlem !!

  OdpovědětSmazat
 15. Babiš je oproti jiným úplný světec.

  Stálo by za to, zařadit tuto analýzu do učebnic dějepisu. Níže uvedený přehled nezohledňuje nabíhající úroky z prodlení u neuzavřených případů (např. Diag Human).
  ROZKRÁDÁNÍ ČR:
  -Kuponová privatizace Václav Klaus, Tomáš Ježek, Dušan a Tomáš Tříska dnešní hodnota majetku cca 2,5 x vyšší… ODS 679 000 000 000
  -Smrtící padáky na MO Miroslav Kalousek - tehdy ještě za KDU 150 000 000
  -Nazvučení českého předsednictví - Saša Vondra - ODS 750 000 000
  -Open CARD -Pavel Bém - ODS 1 000 000 000
  -Zelená Praha -Pavel Bém - ODS 250 000 000
  -Bezdrátová Praha (WiFi-Praha) - Pavel Bém - ODS 400 000 000
  - Pouze projekt- "Praha Olympijská" - Pavel Bém ODS 70 000 000
  -Arbitráž s CME -?...?? 10 000 000 000
  -Aféra Český dům - Karel Srba - ČSSD 100 000 000
  - Diag Human -??? -???? 2 000 000 000
  - Aktuální kauzy staveb tunelů v Praze - Pavel Bém - ODS 10 000 000 000
  - Gross – byty, akcie - Stanislav Gross - ČSSD 300 000 000
  - Internet do škol - Eduard Zeman - ČSSD 884 000 000
  - ČNB vyhlásit v IPB nucenou správu. Stalo se tak se souhlasem Vlády ČR a zcela v souladu s předchozími prohlášeními Vlády a ČNB. 200 000 000 000
  - Sanace bank v 90. letech Václav a Livie Klausovi, Ivan Kočárník, Jan Klak, Tomáš Ježek, Roman Češka, Jiří Skalický, Josef Tošovský - ODS 1 000 000 000 000
  - Chemapol Group Junek - ODS + ??? 16 500 000 000
  - Knižní Velkoobchod Praha - Macek, Menzel 400 000 000
  - Liberecký šampionát v lyžování Magistrát města - ODS, ČSSD 150 000 000
  - Lehké topné oleje - Václav Klaus - ODS 100 000 000 000
  - Rumová aféra - Václav Klaus - ODS 60 000 000
  SUMA CELKEM - 2 022 014 000 000
  Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)
  Převod
  2 022 014 000 000
  - Kamencové jezero - Starosta Chomutova - ODS 750 000 000
  - Konsolidační banka, Konsolidační agentura Všichni ODS a ČSSD 240 000 000 000
  - Podpora na fotovoltaické elektrárny Všichni ODS a ČSSD 900 000 000 000
  - Státní a obecní skrytý i přiznaný dluh ODS, ČSSD, KDU, ODA, SZ ,KSČM 2 500 000 000 000
  - Škody za 22let vlády ZLOČINCŮ dosahují cca 5,5 bilionů!!! - 5 662 764 000 000
  Budete je zase volit (ODS, KDU i TOP…)? - tak pak si nestěžujte!
  A nedivte se proč není v Česku průměrný plat cca 2300 Eur a důchody v průměru 1200 Eur.
  Ty peníze nám tito politici rozkradli a mají pořád málo!!!

  A to je vlastně jenom část, zlomek, k tomu se ještě musí přičíst rozprodané, rozkulačené prosperující fabriky, pozemky a jeden z největších podvodů na naši zem - církevní restituce !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DĚKUJEME ZA STATISTIKU, možná ještě lze doplnit o státní, krajské a obecní dluhy, které nakonec zaplatí daňový poplatník = pracující občan.

   Smazat
  2. Díky za info,je to.k zblití....a to ještě většinu těch rozkradenejch peněz nemáme takhle vysledovaný!

   Smazat
  3. 14:39 Nutno doplnit, ale jinak 1☆

   Smazat
  4. Anonymní 13. prosince 2018 14:39

   Díky za "rozvahu", jen jste vynechal, proč(?) ČSSD, rovněž jejich prospěcháře otporáře! KSČM a jejich hlasy sem, hlasy tam, zpočátku v čele s Mariánem Čalfou (KSČ), tam se to VŠE rozjelo za prezidentování VÁCLAVA HAVLA, ROZKRÁDÁNÍ VE VELKÉM až na dřeň do DNES ...

   ®

   Smazat
  5. Čalfoid Havel a STB Mašín hovoří!?

   https://uloz.to/live/!mD0isuLbY1PG/795-venca-havel-miloval-svuj-lid-a-lidumil-radek-m-ho-z-usa-zdravi-avi

   ®

   Smazat
 16. Jak jsem kouknul na tu zkurveninu čt24, tak tam blábolil
  jeden ze žalobníčků a podrazáků, jakysi Polčák.
  Pak se tam kupodivu objevila Konečná od komunistů a tomu blbcovi "redaktorovi" to vysvětlila, včetně toho,
  proč levice podporuje miliardáře.

  OdpovědětSmazat
 17. PRYČ Z NĚMECKÉ UE ! Ať si ty dotace strčí do řiti. Když
  tam přestaneme posílat naše peníze, budeme na tom líp.
  Když někam posílám prachy, tak to není zadarmo. Když mě někdo
  pošle, tak to také není za pusu.
  A ti všichni "pošťáci" se na tom pakují.

  OdpovědětSmazat
 18. Celý ten chvalozpěv by se dal ovšem napsat i jinak. Protekční parchant z papalášské rodiny dělal všechno pro to, aby dosáhl na peníze a kariéru... KSČ a spolupráce s STB. Musel? Nemusel! Pokud "spolupráce" byla podmínkou práce v PZO, nemusel tam prostě dělat! Mého otce také lanařili a lámali přes "uvědomělost". Přesto, ač příznivec minulého režimu, odmítl se slovy "raději nebudu žrát, než udávat sousedy!" Pročetl jsem ten chvalozpěv běžně, ale nevšiml jsem si, že by se psalo o tom, že otec Babiše měl jít sedět za korupci a zlodějny. Zachránila ho amnestie v roce 1985 k výročí osvobození. Tenkrát ještě justice pracovala "padni kam padni"....
  Takže shrnutí - asi jako to dítě zvolalo "král je nahý":
  Babiš je:
  - práskač
  - bezohledný prospěchář
  - zlodějský privatizátor (mám osobní zkušenost jak získal a tuneluje pardubickou Synthesii a jak okradl zaměstnance včetně mne o akcie firmy)
  - lhář
  Pokud by ANO byla normální politická strana, dávno by ho vykopla. Stejně jako se ostatní strany zbavily lžidoktora Kalvody, podpantovláckého podvodníka Nečase nebo zkorumpovaného (Babišem) Grosse....
  Podotýkám, že bez Babiše by současný program ANO byl i volitelný. Jenže volit zločince, který mne osobně okradl....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PANE 11:03. To podřízení pracovišť kontrole stb se netýkalo jen PZO, to se týkalo všech občanů, kteří jeli v rámci svého povolání na zahraniční cestu a nejen na západ! Vědců, učitelů, inženýrů, lékařů.....Mnozí ani nevěděli, že jde o pracovníky stb, tím byli pověřeni i vedoucí pracovníci. To myslíte, že se všichni měli vzdát svého povolání a jít třeba do dolů? Mnozí jen pak vzdali svoji cestu, nebo cestu fingovali jako soukromou, na soukromý pas a pozvání... Jenže když to pak prasklo, že jste se účastnil třeba vědeckého kongresu, byla mela. Ale abychom si nemysleli, že jsme snad dnes méně fízlovaní a že o nás nejsou zase vedeny "svazky" a že na nás agenti nepobírají slušné prachy. Jen doba pokročila a "proklepávání našich myslí" agenty má jiné, méně nápadné, ale o to dokonalejší metody.A ještě - pokud si myslíte, že když k nám přijížděli ze Západu lidé pracovně, že to u nich bylo jiné, tak se velice mýlíte. Jako přes kopírák, snad byli o krok dopředu.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.