Reklama

středa 19. prosince 2018

Proti ruským raketám holýma rukama?

Vít Klíma
19. 12. 2018  Literárky
Na rusko-ukrajinských hranicích už je tolik zbraní, že by bylo s podivem, kdyby nedošlo mezi oběma protivníky k nějakému nechtěnému střetu. Jako viník bude okamžitě označen ruský prezident, Vladimír Putin a v souvislosti s tím se objeví se dvě výrazná pokušení. Pokušení první: slovanské vlády, kryté štítem NATO, budou chtít vyprovokovat Rusko k odvetě a tím i ke konfliktu s Američany. Pokušení druhé: Západ se pokusí využít Rusko – ukrajinskou válku k tomu, aby se Slované mezi sebou pozabíjeli navzájem a byl by už od nich konečně klid a pokoj.Nemyslím si, že se Američané nechají vtáhnout Slovany do války, což zřejmě nechtěně potvrdil i Donald Trump v rozhovoru s reportérem FOX NEWS. Moderátor se ho zeptal, proč by měl jeho syn jet bránit například Černou Horu, pokud by byla napadena. „Rozumím tomu, co říkáte. Pokládám si stejnou otázku,“ odpověděl prezident. „Víte, Černá Hora je drobná země s velmi silnými lidmi. Jsou to velmi agresivní lidé, mohou se stát bojovnými a …. máte tu třetí světovou válku,“ řekl. Donald Trump s podobným vyjádřením o tom, že nechce, aby jeho vojáci bojovali za druhé, vystoupil i na summitu NATO. Právě v reakci na podobné výroky amerického prezidenta se znovuotevřela otázka vzniku samostatné evropské armády. Souhrnně řečeno, Američané i NATO se do války zatáhnout nenechají, spíše bych si tipnul, že se pokusí vyvolat bratrovražednou válku mezi Slovany. Západ má nelíčený strach z jejich jednoty, protože Slovanů je dohromady 300 až 450 milionů, což už je pořádná síla. Síla, jíž ke své škodě, Slované nikdy nedokázali využít.


Česko – ruské boláky


Češi Rusům nemohou zapomenout „srpen 68´“ a Rusové Čechům zase zradu ve formě vstupu do NATO. Vyčítají nám, že při osvobození Československa padlo 150 000 vojáků Rudé armády a my jsme se jim odvděčili tím, že jsme přestoupili k jejich nepříteli.

Rusko – český ozbrojený konflikt?


Rusové příliš neoplývají penězi a musejí otáčet každý rublík, takže příliš nevěřím na pozemní válku s Ruskem, protože v ČR není dostatek válečné kořisti, která by Rusům uhradila náklady spojené s dobytím a obsazením naší republiky. Politická „váha“ ČR je také velice nízká, takže ani z tohoto významu nemá naše obsazení význam. Jen pro ilustraci: na oslavách 100 let od založení Československa byl účasten jediný prezident ze sousední země, a to slovenský Andrej Kiska. Ostatní se ani neobtěžovali přijet, nebo ze slušnosti alespoň za sebe někoho poslat; totéž platí i o EU, která k nám nevyslala jediného, byť subalterního úředníčka.

Názor, že „armádu sice porazit lze, zemi však úspěšně okupovat ne“, potvrzuje dnes i George Friedman, americký zpravodajský expert a odborník na národní bezpečnost. Očekávám proto, že za zradu nás Rusové potrestají pouze bombardováním, ale žádná okupace následovat nebude. Znovu opakuji, pro Rusy má význam jedině raketový útok, všechny ostatní varianty jsou pro ně ztrátové, a proto velmi nepravděpodobné.

Pokud se rakety osvědčí a z Prahy, Brna a Ostravy se stanou nové české Drážďany, poroste po nich, na světových trzích, poptávka. Víme, že rakety ověřené bojem jsou mnohem dražší, než jen ze střelnice.


Jak to dnes vypadá s naší protivzdušnou obranou?


Nejsem na žádný vojenský expert, ale to co jsem se o ní dočetl je otřesné. Zaprvé, že je zoufale zastaralá a za druhé, že nebetyčnou hloupostí bylo, bez náhrady, zrušit systém PVOS, který byl jeden z nejpropracovanějších v Evropě (zkratka PVOS znamená Vojsko Protivzdušné obrany státu). Cituji: „Způsob obrany byl objektový, protože nikdy nebylo a ani dosud není dosti prostředků k plošnému pokrytí celého území. Takže přikryta byla především politicko-administrativní a ekonomická centra: Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Bratislava, Košice. Objekty byly bráněny protiletadlovými raketovými systémy se solidní účinností. Ostatní města či objekty nezůstávaly bez obrany. Vojsko Protivzdušné obrany státu mělo radiotechnické vojsko, které zjišťovalo nezbytné prvky pro sledování vzdušných cílů, protiletadlové brigády a oddíly k ničení letounů raketami, ale i stíhací letectvo, které působilo i tam, kde nebyla objektová obrana raketami. Se všemi třemi zmíněnými druhy prostředků bylo vojsko PVOS organizováno ve dvou divizích PVOS (1. divize PVOS - Žatec, 2. divize PVOS - Brno). Modernizace protiletadlovými raketami S-200, S-300 a stíhacími letouny MIG-29 významně zvýšila její účinnost. Pro ilustraci mohu uvést, že Američané se asi v polovině devadesátých let vyjádřily o oddílu raket S-300 v tom smyslu, že by spolehlivě ubránil Washington (a my jsme oddíl měli rozmístěn k obraně Prahy)“ (zdroj: zde). Generál Chmelař na otázku, co vlastně dnes zůstalo z tohoto druhu vojsk, odpovídá: Pětadvacátý protiraketový pluk ve Strakonicích, který má za úkol obranu Jaderné elektrárny Temelín, a 22. taktická letka v Čáslavi. To je jediná protivzdušná obrana, která u nás existuje“. K obdobným závěrům dochází i vojenský odborník Martin Keller (ZDE). A teď si představte, že proti naší zastaralé protivzdušné obraně stojí Vzdušné a kosmické síly Ruska s moderní výzbrojí a obrovskými praktickými zkušenostmi, které získaly v Sýrii. Nebylo by lepší se válce s Ruskem vyhnout? Nebylo by jednodušší, kdyby Slované mezi sebou vůbec neválčili?


Závěry:


1. naprosto nesmyslné a nepravdivé jsou výroky, že nás Rusové chtějí obsadit. Nekyne jim z toho žádný rozumný zisk;

2. naprosto nesmyslné a nepravdivé jsou informace o rejdění velkého počtu čínských a ruských agentů na našem území. Čechy nejsou, nikdy nebyli a ani nebudou jejich cílovou stanicí, nýbrž jen přestupní, směrem na Západ;

3. ČR, díky své geniální poloze vyhýbající se hlavním frontovým liniím, vůbec nepotřebuje armádu. Naprosto by stačilo převést současnou armádu pod Ministerstvo vnitra a transformovat ji ve vojska Ministerstva vnitra, které mají za úkol hlídat hranice a vnitřní bezpečnost státu, včetně obyvatelstva;

4. Vojska ministerstva vnitra moderně vyzbrojit, s akcentem na protivzdušnou obranu;

5. domluvit se s vedením NATO, aby většina peněz na obranu mohla směrovat do zdokonalení zejména dopravní infrastruktury. Budeme-li někam potřebovat přesunout těžkou techniku, naše mosty to nevydrží a spadnou. Stav našich železnic a dálnic je také víc než tristní. Investice do infrastruktury prospějí jak armádě, tak i obyvatelstvu;

6. pokračovat v účasti na misích USA a NATO. Slovanští bratři a sestry si od účastí na nich slibují poskytnutí reciproční pomoc ze strany USA a NATO, až ji zase oni budou potřebovat. Naděje by měla umírat poslední;

7. zbytečně dále nehrotit vztahy s Ruskem. O Češích je známo, že se názorově „točí jak korouhvička ve větru“. Vane-li vítr z Moskvy, jsou Rusové jejich nejlepšími kamarády a vane-li ze Západu, jsou titíž Rusové jejich největším nepřítelem. Češi to dělají zištně, v očekávání odměny od protektora;

8.sami Slované by měli trvat na ukončení Rusko-ukrajinského konfliktu. Řeka Dněpr dělí Ukrajinu zhruba na dvě poloviny. Od Dněpru na východ mají převahu proruské síly a od Dněpru na západ proevropské. Není nic jednoduššího, než vypsat referendum a zeptat se Ukrajinců, zda lidé na obou březích Dněpru chtějí žít ve společném státě, nebo na místě jednotné Ukrajiny mají vzniknout dva nezávislé státy. Rozhodnut o své budoucnosti by měli sami Ukrajinci;

9. odstranění rusko-ukrajinského konfliktu by mohlo do Evropy přinést větší klid a válka mezi Slovany by vůbec nemusela vzniknout. Myslím si, že právě sem by měli Slované společně napřít síly.

- - -

46 komentářů :

 1. Pokud se ukrnáckům podaří vyvolat tu vysněnou AMERICKOU válku s Ruskem , tak to bude válka Serešsatanova + válka zrůdy pekelné - Hitlery Clinton !!!!Jediný způsob jak ty neokony a vrahy nasrat je , že se na JEJICH válku vysereme , ať si americkobritskodiktátorskoserešsatanistická krvelačná , parazitická zrůda pekelná chcípá za SVÉ ZÁJMY sama !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovanské národy nie je potrebné proti sebe nejako zvlášť "hecovať".Nešťastím Slovanov už od Svätopluka je ich vzájomná hašterivosť.Miesto toho aby skutočne bratsky spolupracovali-najstarší a najsilnejší až po mladšieho a najslabšieho,ľahko podľahnú "predhodenému" podozreniu o "bratovej"vierolomností.Príkladom je Ukrajina-Rusko,Poľsko-Rusko,a skoro všetky Slovanské štáty v "košiary" germánov,anglosasov a frankov proti RF.

   Smazat
  2. Slovan = odpad planety vhodný k likvidaci.

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/results?search_query=spectacular+soviet+mikoyan+mig-29+ovt+vectored+thrust+demo


   Pro ty kdo nevedi co je MIG 29 a to nic neni proti nejnovejsim a nejlepsim z 1918 erum

   Smazat
  4. 22.01 - máma tě měla potratit

   Smazat
  5. 8:31 To daleko spíš by bylo třeba zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
  6. Pane, vy jste morče vyprodukované západem.

   Smazat
  7. 11:11 Západ, co je Západ? Muška jenom zlatá, co se za večera vznáší nad vodama ... ale podstatou to není! Tou je svoboda pro základní pud Nadčlověka! Pud války! Neb jen války jsou předpokladem vzestupu, ba i samotného zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  8. 15:54: Vážený pane, nevím jestli by nebylo záhodnější Vám tykat, vzhledem k tomu co jste napsal. Vy jste stejně nemocný jako ten Nietsche. Bohužel nejsem natolik vzdělán, tak možná to co napiši bude liché. Nuže, Vy jste ale ten typ, který trpí nějakým komplexem velikášství, asi stejně jako nim trpěl Nietsche a A. Hitler, všichni to muži s dosti velkým IQ - tedy i Vy. Z toho co máte ve světě literatury jste si vybral samozřejmě to co je špatné, zrovna tak, jak to udělal Adolf Hitler. Myslím si, že s vědou, to je tak jak s tou písničkou Balíček karet - viz youtube anebo s biblí. Špatný člověk z vědy z z bible vybere co chce, tedy tu špatnostk. Bude třeba se ohánět darwinismem u lidí, i když mohl by najít spoustu polemických článku na toto téma s tvrzením, že darwinismus pro lidí neplatí. Jinak ko ví, jestli s darwinismem to není stejně jako s koncepsí Newtona nebo s teorii relativity. Ta první již padla a ta druhá jestli náhodou nepadne není zas tak jisté. Jinak kdybyste byl citlivější k realitě, tak byste mohl vědět, že o genetice lidi nevědí nic. To co vědí, se dá onačit jako nic. Každé využití vědy ve svůj vlastní prospěch, dopadá dosti nevalně. Příklady - pesticidy, vyhubení vlků ve Skalnatých Horách atd. Zavedení tzv. eugeniky do široké praxe pod kuratelou rádoby nejchytřejších doktorů, by dopadlo katastrofálně. Kdybyste měl alespoň nějaký šajn o medicinské historii věděl byste, kolikrát doktoři měnili radikálně svůj názor - o 180 stupňů. Naposledy - se zaváděním tzv. nizkocholesterolové diety, která prý má být zdravá. Opak se ukazal pravdou. Vy máte stejné uvažování a stejné argumenty jako Adolf Hitler o těch slabých, kterých se je třeba zbavit. Vy jste člověk špatný a chorý. Vemte tento Váš příspěvek, pošlete ho vlastníkovi tohoto blogu Davidovi a domluvte si s ním schůzku za účelem léčby a předejít takovému konci jaký měl Nietsche a ostatně konec Adolfa Hitlera odpovídal také jeho celoživotnímu postoji - zemřel špatným způsobem, skončil svůj život špatným způsobem, protože se jednalo o člověka veskrze špatného, který na sebe nezapracoval. Udělejte takhle a přestaňte zde nasýrat takové lidi, jako jsem já.
   Řeknu Vám, ale co Vy namísto toho uděláte. Napišete, že jsem hloupý a budete zde producírovat stále Vaše geniální výtvory.
   Pokud se jedná o recesi s tím Vašim příspěvkem, tak si myslím také, že jste duševně chorý. Vaše choromyslnost kouká již z fragmentu jedné věty: "Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu.."

   Smazat
  9. Oprava 20:41: 3patně dopadá samozřejmě každé neuvážlivé využití vědy v praxi, důležité je to adjektivum - neuvážlivé.

   Smazat
  10. K 11:11: Myslím si to také. Navíc bych ještě dodal, jelikož si myslím, že 8:46 a 15:54 je stejná osoba, zdravím tuto osobu pozdravem, který zde zněl v dobách, kdy evropská civilizace tak usilovně pracovala, přesněji válčila nad svým zvelebením, zúšlechtěním. Pozdrav zní: Sieg Heil!! Byl používán, sděluji pro lidi neznalé, v době Adolfa Hitlera.

   Smazat
  11. 21:04 Jax to poznal? Ano oba příspěvky jsem vložil já, ovšem je tu rozdíl a to podstatný. Ten v 8:43 jsem okopčil od místního eurohujerskýho Pepka co neávidí Slovany a Rusko a v podstatě s ním nesouhlasím a vložil jsem ho jen a pouze za účelem nasrání rudé chátry, kterou zase pro změnu nesnáším z podstaty já, stoupenec Ruského Impéria, řízeného svrchní germánskou vrstvou, jak napsal pan Hitler - také tajný monarchista jako jsem já, který se primitivní ideologií nacionalismu a socialismu jen kryl, páč jako monarchista by se pár let po pádu velkých evropských císařství asi sotva kdy dostal k moci, že? A o tom je druhý příspěvek z 20:41. kterýžto je čistě můj, opřený o čtení komunistických dějin filosofie (tam je Nietzche pouze citován a paranýřován a já miluju každýho, koho rudej xindl pranýřuje!).

   Smazat
 2. Na rusko-ukrajinských hranicích už je tolik zbraní, že by bylo s podivem, kdyby nedošlo mezi oběma protivníky k nějakému nechtěnému střetu.

  ...pokušení třetí :
  zatím je klid a přesto mnohý v hlavě válčí...dejte si pozor na stres*

  OdpovědětSmazat
 3. Zrušení protivzdušné obrany velkých měst bych neviděl pouze negativně. Jsou to přirozené první cíle případné Ruské odvety a vzhledem k tomu, že je v nich koncentrovaná naprostá většina odečítačů ze rtů západních páníčků a nesmiřitelných verbálních válečníků proti Rusku a všem na koho v USA ukáží, mělo by to pozitivní, doslova osvěžující efekt. Jen bych se přimlouval za nálož spíše neutronovou. Té infrastruktury a památek by byla přecijen škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Města v Česku byla cílem Amíků (NATO) v době studené války. Na Prahu jich mělo padnout 7, na Ostravu také, Plzeň 5 atd. atd., až po poměrně malá města. Český národ by po útoku přestal existovat.
   Armády cíle přehodnotily a dal bych krk na to, že těmi cíli u nás budou letiště (Mošnov, Ruzyně, Kbely, Hradec, Pardubice, Líně u Plzně, Budějovice atd. atd.

   Smazat
  2. Dovolím si napsat, co jsem někde na internetu četl nebo slyšel. Příští válka bude krátká. Na města u nás se útočit letecky nebude. Rusové zruší přístavy v Baltském moři raketami Iskander. Kdyby se vytvořila fronta na území pobaltských státu, bude třeba transportovat velké množství materiálu z jihu na sever. Jediný průchod kromě Německa je Moravská brána. Ostrava odnese skoro všechno.

   Další zajímavost z internetu je neochota plnit Pobaltské státy armádami NATO. Američané jsou svolní umístit tam po praporu v každém státě. Antirusáci z těchto států by chtěli tři brigády. Američané vědí, že prapor odvezou v případě konfliktu pryč za odpoledne. Brigáda by musela bojovat, což nechtějí. No uvidíme (pokud přežijeme).

   kpt. v zál.

   Smazat
  3. 19:33 Nešiř tu paniku, voe, na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0
   a
   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  4. Protiraketová obrana Česka ? K smíchu. Jak se chcete bránit explozi XMT jaderné bomby s neutronovou hlavicí ? Jen tím, že by nesměla přiletět. Tady se jedná hlavně o zničení Ruska a že by byla odveta, když zaútočíme? Byla by ! To si pište! A Rusko má v zásobě i vodíkové bomby a takovou Matku bomb, která je schopná roztrhat ZEMI NA CUCKY ! Amerika by to také nepřežila. V odpovědi Putina, toho si asi nikdo nevšimnul a nepovažoval to za důležité, řekl - "...víme kde mají štáb ti co chtějí řídit Zemi !..." To je nejdůležitější vzkaz pro mír na Zemi. Pokud by USA zahájily proxy válku přes Ukrajinu, dostanou ránu do kožichu taky.

   Smazat
  5. 22:34 Bez obav, dobře to skončí! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 4. Američané nařídili naší rozvědce aby informovala o nebezpečných čínských telefonech. a Hujeři se jich hned zbavují. Nic jiného, než ekonomická válka...hurá na Čínu. Námět k pokračování DOBRÉHO VOJÁKA JOSEFA ŠVEJKA.
  Hups do kolečkového křesla a hurá na Moskvu...Za císaře Trampa a jeho rodinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kterým státům to ještě Američané nařídili? Novému Zélandu taky?

   Smazat
  2. Dnes mi přišel z USA pravidelný mail od Electronics 360 a v něm popis mobilu Huawei. Prostě odborníci mají politiky u prdele:

   https://electronics360.globalspec.com/article/13194/teardown-huawei-mate-10

   Smazat
  3. Když se na Západě objeví nový výrobek, je vždy dražší. Najednou je tu telefon, který předčí západní a hlavně je levný. Kdo nebyl v ČLR neví o co jde.

   Smazat
  4. Americká válka proti Číně pomalu graduje. Nezůstane u Huawej, bude to jako se Skripalovýma. GB vymyslí, USA-biorobot GB to provede. Jedná se jednoznačně o zastavení Číny a jejího rozvoje - je to odsouzen ke krachu. Doufejme, že Deep State nezahájí velkou válku ! Stačí, aby Západu byly vybombardovány elektrárny a výroba a sklady PHM a je po velké válce. Západ se pobije mezi sebou sám !

   Smazat
 5. Prosím vás, kdo je to ten autor Vít Klíma? Víte o němu někdo něco?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://blog.aktualne.cz/blogy/vit-klima.php
   Myslím, že také byl v 90.letech náměstkem primátora Prahy.

   Smazat
  2. Včera jsem Vám napsal, kdo je ten Vít Klíma, ale dle pravidel politické korektnosti byla moje odpověď na Váš dotaz vyzmizíkována...neboť "se nesmí kritizovat ti, co nám vládnou", jak svého času napsal Voltaire a ta doba se nezměnila, jen se prohloubil náš problém...
   Doufám, že jste si to ještě stačil přečíst...
   Jinak k obsahu článku, je nehoráznost varovat Slovany před vzájemnou hašteřivostí a bratrovražděním právě od toho Víta, jenž patří k těm, co tak skvěle zosnovali převrat na Ukrajině (mezinárodní sionisté, Nulandová,její starej Robert Kagan, min.ZV Polska Radek Sikorski a jeho sqaw Appelbaumouvá a mnoho dalších) a denně z postů oligarchických majitelů Ukrajiny (Porošenko/Valzman, Timošenková atd.) ženou tamní Slovany do vražedné občanské války a vraždí (např.zakladatel Pravého sektoru chasidský žid Dmytro Jaroš), ten Vít je, jak sám s hrdostí přiznává, žid...
   O to je dnes paradoxnější, že tilhe vládnoucí chazaři vyhlásili zrovna Banderu, hromadného vraha židů, za svého "národního hrdinu" a tamní obyvatelstvo to akceptuje...Nejspíš to svědčí o naprosté již zblblosti tamní veřejnosti...kteroužto už začínáme dohánět, což potvrzuje i ta zdejší cenzura.

   Smazat
 6. Proč by Rusové zabíjeli lidi ve městech? Bohatě jim stačí poslat křídlaté rakety či balistické rakety s konvenční 500kg náloží na tři či čtyři rozvodny vvn 400 kV. Mnohaměsíční výpadek el energie v celé republice. Nefunguje veřejná správa, nefunguje internet, nefungují fabriky, nefunguje doprava, stojí železnice, rafinérie ropy bez provozu, nemocnice zavírají po týdnu práce náhradních zdrojů el. energie a největší průšvih je v tom, že mladým nebudou fungovat chytré telefony. A pokud snad budeme chtít poškozené rozvodny vvn po třech či čtyřech měsících práce "na koleni" uvést do provozu, tak opět přiletí tři nebo čtyři Kalibry či Iskandery. Válka s Albánií, možná, s Ruskem...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pověz, honíš si pi tom tvém fantazírování? Evidentně tě představy jak Rus vypouští rakety na prohnilý západ, hodně vzrušují.

   Smazat
  2. Je se připrav na nevyhnutelné.

   Smazat
  3. Popis možné situace od Unknown se mi nezdá dostatečně výstižný. Začal bych kolapsem vodovodů, obchodů s potravinami, policie, splachování WC.
   Mnohé napovídá účinek hurikánu Katrina na město New Orleans. Ale tam jim pomáhala (a skoro marně) celá Amerika.
   Podstatně bližší "příklad možného", z nedávné doby a přímo v Evropě, je popsán zde:
   http://disidenti.org/redakce/urban-survival-tipy-a-rady-z-valky-v-bosne

   Ano, v dnešní době zničit jen rozvodny po Evropě, tak se už sami zčásti povraždíme.
   A to Rusi neudělají, doufám že snad ani USA ( ale viz 2. světová, a jak potom s oblibou pobízejí druhé). Tedy pozor, pro ostatní státy smlouva INF neplatí a rakety sředního doletu mnohé mají.
   Děda.

   Smazat
  4. Take nebudou specky

   Smazat
 7. https://zpravy.idnes.cz/rusko-usa-evropa-armada-diplomacie-rakety-inf-fa8-/zahranicni.aspx?c=A181219_184248_zahranicni_luka

  Pravdomluvní, mírumilovní Rusáci v akci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:00 Věřím pouze těm informacím, které jsem si vybral (zfalšoval) sám. Nikoliv Churchill, ale Děda.

   Smazat
  2. „V tuto chvíli nemáme dojem, že by podobný krok byl opodstatněný z politického či technického hlediska,“ řekl ve středu o inspekcích Rjabkov. Co je na tom odporujícího pravdomluvnosti a mírumilovnosti. Prostě v současné době, kdy Amíci chystají válku proti Rusku se jim nic ukazovat nebude. Stejně smlouvu vypovědí, tak vo co gou?! Amíkům je dobré ukazovat jen holé zadky, jak to učinil jeden chrabrý český voják!

   Smazat
  3. 0:00
   :) Ve skutečnosti Rusové navrhli Amíkům vzájemné inspekce. Pokud chcete zůstat blbem a přebírat záměrně neúplné nebo pozměněné bláboly ze LžiDnes, tak to klidně dělejte dál, ale budete stále víc k smíchu.

   Tidehunter

   Smazat
 8. Podle autora:
  6. pokračovat v účasti na misích USA a NATO. Slovanští bratři a sestry si od účastí na nich slibují poskytnutí reciproční pomoc ze strany USA a NATO, až ji zase oni budou potřebovat. Naděje by měla umírat poslední;

  Podle mně:
  1) naše účast v misích = úplné morální dno,
  2) na konci války spadla jedna letecká puma "spojenců" 20 metrů od našeho domu a vybuchla, druhá těsně u zdi a nevybuchla, autorovi článku zřejmě podobná zkušenost chybí,
  3) takže coby slovanský bratr si "reciproční pomoc ze strany USA a NATO" absolutně ani v tom nejmenším neslibuji.

  Také bod 8) autor asi nějak moc nedomyslel. Nebo domyslel? Pokud se Ukrajina rozdělí, co se stane? Nato a Rusko bude stát dál proti sobě na čáře. NATO přijme západní část - a postaví si další základnu zase blíž k Moskvě. A kdo se trochu vyzná v moderní vojenské technice, ví o čem je řeč. Autor neví.
  Anebo ví?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. autor má jednoznačně více než pozitivní vztah k agresivnímu spolku NATO

   Smazat
  2. Autor je s prominutím úplnej blb, pokud si myslí, že naše předsametová PVO by byla dnes k něčemu. To si fakt myslí, že od Východu přiletí svazy čtyřmotorových bombardérů? Na jeho další nesmysly nemá smysl reagovat. Jak se sem ten článek vůbec mohl dostat? Prosím redakci, aby články trochu redukovala a pouštěla jen ty mající nějaký smysl. Děkuji. Q.

   Smazat
 9. Ukrajina dopadne tak, že ji nebudou chtít hlavně Rusové, protože tam bude vše nefunkční. Když jedu na kole, tak vidím úspěchy kapitalismu. Opuštěné kravíny a vepříny, polozbořené haly, co s tím? Vepřové maso dovážíme a ještě do něj pumpujou vodu ….

  OdpovědětSmazat
 10. Slované svoji šanci prošvihli zradou Ruského vedení v 89 tohle jsou následky tohoto rozhodnutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Ve článku zase totéž: Za komoušů /již předesílám záporné trolovské hodnocení mého příspěvku/ jsme měli - v tom případě protivzdušnou obranu - dnes, za blahobytného kapitalismu - nemáme. Čili opět změna k lepšímu, jako v mnoha jiných věcech. Další lepší věc jsem viděl včera - úděsná architektura sestávající z boud - supermarkety plus další budovy neurčité provenience, všude řvoucí méně nebo více reklamy cestou a v bezprostřední blízkosti průmyslového města. Zajisté dojem blahobytu a všudy přítomné spokojenosti, anebo spíše onoho neklidu, provázející boj o chřtán prý pána zakazníka. Již se mě nakonec ani nechce psat ustrašeně tu větu: Jinak si myslím, že samozřejmě za komoušů nebylo všechno dobré a návrat komoušů bych si nepřal. Dokdy bych si nepřal? Nuže do doby když ty ruské rakety poletí na naše města.
  Návrh pro troly: Pište v jaké to svobodě nyní žijeme - svobodě projevu, cestování, můžete také napsat jak skvělým prezidentem byl Havel.

  OdpovědětSmazat
 13. 8:46 Vy jste lidský odpad, takový český fašounek, vzhledem k Vámi prezentovaným myšlenkám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se musíš zeptat Europepka od kterýho jsem to vobšleh abych nasral místní rudé podlidi - tedy skutečný odpad definovaný takto panem Lothropem Stoddardem!

   Mě osobně jsou ale nejblíže názory Jeho knížecí jasnosti tu - http://www.vontartarus.cz/uvod

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.