Reklama

čtvrtek 27. prosince 2018

Rakouské ministerstvo zahraničí odsoudilo útlak médií na Ukrajině. Zacharová navrhla rakouskému novináři, aby kontaktoval OBSE kvůli hrozbám na Ukrajině

27. 12. 2018   russian.rt a russian.rt
Ministryně zahraničí Rakouska Karin Kneisslová označila omezování svobody sdělovacích prostředků za nepřípustné. Informovala o tom tisková služba Ministerstva zahraničních věcí Rakouska. "Sílící útlak svobody tisku na Ukrajině je nepřijatelný. Poukazuji s vážným znepokojením na ty podmínky, v nichž jsou ukrajinská a mezinárodní média", řekl Kneisslová. Poznamenala také, že ti, kteří jsou vinni za použití síly a hrozeb vůči novinářům, musí být potrestáni.

Rakouské ministerstvo zahraničí dodalo, že velvyslanec Ukrajiny v Rakousku byl povolán na ministerstvo, aby se projednalo neopodstatněné zrušení akreditací novinářů, kteří se zabývají událostmi na Donbasu.

Zacharová navrhla rakouskému novináři, aby kontaktoval OBSE kvůli hrozbám na Ukrajině

Marie Zacharová, oficiální zástupkyně Ministerstva zahraničních věcí Ruska navrhla Christianu Wehrschützovi, korespondentu rakouské televizní a rozhlasové společnosti ORF, aby se obrátil kvůli hrozbám nacionalistů na Ukrajině na OBSE. Napsala to na svém Facebooku.

Jak oznámil list Kronen Zeitung, Wehrschütz zaslal rakouské vládě a vedení ORF žádost, aby ovlivnily ukrajinské orgány. "Na Ukrajině působí militarizované ultranacionalistické skupiny, jež ohrožují novináře, kteří kritizují práci ukrajinské vlády a snaží se zachovávat objektivitu. Dva novináři už byli zabiti, nechci být další", řekl Wehrschütz.

Je uvedeno, že na jedné z ukrajinských internetových stránek byl nazván "agentem Kremlu", protože navštívil Krym. V této souvislosti novinář požadoval zastavení stíhání a odstranění daného záznamu.

Dříve Národní svaz novinářů Ukrajiny požadoval, aby předseda Nejvyšší rady Andrej Parubij uspořádal slyšení o bezpečnosti pracovníků médií v zemi.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

62 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s ukrajinským fašizmom tak ľahko niekto nepohne - pani ministerka Karin Kneisslová sa môže dostať na Čiernu listinu ukrajinskej diktatúry

   Smazat
 2. "Případ Relotius - Lež jako mocenský instrument současné evropskounujní ideologie. Claas Relotius zhanobil v článku ve Spiegelu americké městečko Fergus Falls v Minnesotě (a samozřejmě amerického prezidenta). Spiegel jeho pomluvy vydával za reportáž ze současné Ameriky. ... Poslední dva roky napsal Relotius pro Spiegel 50 příběhů. Vesměs všechny údajné reportáže si vymyslel."
  http://www.meras.cz/2018/12/relotius-spiegel.html

  OdpovědětSmazat
 3. Rusak je uplne v koncich:-)
  https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/sef-ruske-antidopingove-agentury-pozadal-o-pomoc-putina/r~a9641dc00a0b11e9a09cac1f6b220ee8/
  ============================================================
  Jestli je tady někdo v koncích, tak jsi to ty, Jandoputno. Ty snad neumíš číst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:24, Promiň, ale doping je svinstvo a ještě větší svinstvo je falšování výsledků. A úplně největší svinstvo je, když v tom jedou úřady. Upřímně, jak máme věřit, že všechny medaile, co kdy Rusko dostalo, jsou zasloužené? Možná ani jedna.

   Já bych laboratoři, která ztratila akreditaci tímto způsobem, už nikdy nedůvěřoval. A nečestné to je od sportovců a jejich trenérů. Pokud můžou všichni ostatní sportovci soupeřit čestně, proč ne Rusové? Možná bychom zjistili, že v žádném sportu nevynikají. A jak máme věřit, že dnes jsou čistí, co když užívají takový doping, který není možný zachytit anebo není ještě známý.

   Pokud vidím nějakého Rusa na stupních vítězů, mám velice smíchané pocity a nedůvěřuju výsledku. V podstatě se to týká každého Rusa, ať je kdekoliv. Nevěřím ani Kuzminove, která je na Slovensku. Podle mě určitě dopuje.

   Smazat
 4. Vi tadi o Gotvaldovi a vám uniká že Nemecko nesouhlasí s rozmítnením raket středního doletu Pershing-3 v Nemecku.Co se dá očekávat? S inženíri a doktori s Afriki nám Emerika rozmístni okupovaném území Čech a Slovenska jaderné rakety tak budeme potencionálne první na rade po prípadnem Ruskem jaderném protiúderu.Takže DEFCON 3 si budeme moc užít hpjne s plnóv mísov velavážený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemusí. Udělali si hezké místečko v jihoSrbské provinci Kosovo, jakožto náhradu za Německo když jich přestane poslouchat.

   Smazat
  2. Zajebaní Pindosi se tak, při svém přehnaném sebevědomí, budou někoho ptát. Ví nějaký stát,kde mají základny, co za sračky tam vůbec skladují!!!???

   Smazat
 5. Pokud se na Ukrajině nezmění režim tak bude jenom hůř nevěřím že západ nějak zasáhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západ nezasáhne.Jak řekl Putin:"Dokud bude na Ukrajině rusofobní vláda ,tak se situace nezlepší"Bez dobrých vztahů s Ruskem to nepůjde .Západ nemůže a nebude do Ukrajiny do nekonečna cpát peníze.

   Smazat
  2. Ten "západ" nezasáhne. Počuli ste Pepka Vyskoča ktorý citoval D.Trumpa ako aj predstavitelov popredných štátov EÚ, keď odôvodňovali svoj postoj že na rozdiel od Juhoslávie kde mal prednosť právny pozitivizmus a separatizmus prednosť pred územnou celistvosťou Juhoslávie a dodržiavania medzinárodného práva, že prečo to v Russku neplatí a Kyjevská chunta môže beztrestne vraždiť svojich spoluobčanov a Krymčania na rozdiel oKosovských albáncov, sa slobodne nemôžu rozhodovať o svojom osude. Na otázku že ich teraz netrápi že tam denne umierajú ludia, sa vyjadrili jednohlasne: "...tam neumierajú žiadni ludia, iba nejakí Rusi...". K tomu niet čo dodať, môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Oba tyto správce parchanátů je třeba svrhnout! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Pomůže jen boj za obrodu (reconquista)! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 6. Zasáhne Nulandová kníže Štaufemberg a Michael Kocáb s koblihami a příde jich podpořit Šakašvili a Kiska s Bútorom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomel jste na Stetinu...ten jim tam ted pry bude delat vrchniho mluvciho

   Smazat
  2. Podpora benderovcu

   Smazat
  3. Na Ukrajině a v Lotyšsku prý není trestné veřejně vyřvávat Hitler, Mussolini, Bandera, Cukurs - slava herojam... Prý tam platí svoboda slova i svoboda po slově; ovšem zkuste tam chválit Rusko a Putina - a budete šťastní, když to jakž takž přežijete.

   Smazat
 7. Tak to je slovo chlapa dobře Trump:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201812278811693-USA-policista-svet-Trump/

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ty úplně nejhloupější, stačí si dneska pročíst článek na Aeronetu o tom jak to je s Huavei. Smutné na tom mimo jiné je, že tento web označovaný hlupáky za konspirační a lživý, jediný píše pravdu, takže podle mne je to jediný pravdivý zdroj a ostatní jsou lživé. A zde si jasně uvědomí kdo komu leze do prdele, každý blbeček, to vzazuje rudý dědeček. Hey hou čučkaři.

   Smazat
  2. 9:08 Přesně tak pane též jsem to četl a hlupáci pravdu slyšet nechtějí.

   Smazat
 9. Odpovědi
  1. Ruskemu fasismu!!!

   Smazat
  2. 8:46 Zkuste prosím myšlenku podpořit fakty, pokud možno ne heslovitě a zkratkovitě, ale relevantně. Takhle to nevypadá moc chytře a ještě by si o vás někdo mohl pomyslet něco nelichotivého!!!!!

   Smazat
  3. To půjde hodně ztěžka, on totiž neví, co je "fakt a relevantně" :oD

   Smazat
  4. 8:46 Souhlas západnímu pohrobkům fuhrera a jejich vize NWO.

   Smazat
  5. Jenže to bolševismus je otcem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 10. Co se rozčiluje? Vždyť může psát z tanku. Už vidím jak mu vláda, tak rozvrácené země, jakou Ukrajina bezesporu je, zajistí bezpečnost. O tu bude muset nejspíš požádat nějakého tamního banderovce, pak to možná klapne.

  OdpovědětSmazat
 11. 21:08 Profesionální sportovci jsou něco jako prodejné děvky, jdou s tím, kdo dá víc. Pro ně země původu ve skutečnosti nic neznamená. To jenom média nám je tlačí do hlavy, abychom jim fandili, sázeli na ně a platili jim jejich provozní náklady, i když sami sportovci žijí jinde, kde mají menší daně. Rusové nejsou žádnou výjimkou. Ještě před ZOH jim Pjakin říkal, aby se nezúčastnili pod bílým hadrem místo ruské vlajky, že na to doplatí. Přesně došlo na jeho slova, teď sklízejí úrodu :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Na Okrajině je to jak v Německu ve 30-tých letech a tupani z EU tomu tleskají. O Pindosech ani nemluvím, ti jsou stejní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pindostánu to velmi vyhovuje, potřebuje rozesrat celou Evropu včetně EU!

   Smazat
 13. Jestliže náš přítel Ukrajina glorifikovala Banderovce, musíme my ty naše občany, kteří proti nim bojovali, když se přes naší zem chtěli prostřílet na Západ zavrhnot a odsoudit. Že jo, mám pravdu Štětino, Kocábe, Schwarzenbergu? Přeci pravda podle vás je na vaší straně. Dnes si klidně mohu v rámci přátelských vztahů s Ukrajinou zvolat Sieg heil a natažená pravice mi letí do 45%. Co bylo řevu, když fotbalista Horvát zdravil diváky se zdviženou pravicí. Za chvíli to tu bude normál!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně o tom to je! Otřesná politika dvojího metru se tentokrát dotkla i nás a naší země!

   Smazat
  2. Banderovci jsou pro Ukrajince hrdinové a mělo by se to respektovat. Bojovníkům proti bolševikům bychom měli být vděční i my.

   Smazat
  3. 20:50 Bezesporu Stepan Bandera je hrdina ukrajinského národa, který stmelil ukrajinský lid proti agresivní rusifikaci. Díky Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   K ukrajinským zemím patří celé černomořské pobřeží a přilehlý kraj, a také území až k Volze, tzv. Cossackia. Zde všude se rozkládala Stará Ukrajina, starověký národ, který vedl obchodní svazky nejen s Řeckem a Persií, ale i s mnohem staršími civilizacemi jako se Sumery, Egyptem, Chetity, Babylonem, Féničany, kteří kotvili u břehů Tavridy, a kromě toho také pravděpodobně, dle nejnovějších výzkumů, byla Stará Ukrajina důležitou zastávkou dvou významných obchodních tras - čínské hedvábné stezky a jantarové obchodní cesty. To vše ještě před existencí Říma.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto odpovězte, co těmi vašimi příspěvky chcete říci? Chcete pobavit, urazit, diskutovat se na to nedá, co s tím vaším textem? Jak na to mám reagovat? Není to zbytečná práce? Odpovězte, pokud vám to půjde, tak normálě. NR nemažte to tak rychle, chci vědět odpověď. M.R.

   Smazat
  2. 12:40 nikdo to nečte, cílem je zabrat místo, tj. co nejvíce paměti vyčleněné a placené ze strany NR, na rozdíl od Pepka Vyskoče je ale slušný :-)

   Smazat
 15. Out of topic:
  Bundeswehr se zhlédl v Himmlerových Waffen SS - bude taky verbovat žoldáky v zahraničí.

  OdpovědětSmazat
 16. Pověste sem na NR raději nejnovější článek z "aeronet" ke kauze Huawei: https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bláboly plné výmyslů a vyložených lží jak je u Aeronetu dobrým zvykem.
   Měli by spíš zveřejnit "šokující video" kdo za tím jistě ne levným dezinformačním projektem stojí.

   Smazat
  2. Ten článek krásně ilustruje naprostou nesamostatnost a nesvéprávnost českých loutek a kauza Huawei národu vyjasnila, že Babiš je na tom úplně jako Sobotka!

   Smazat
  3. je o tom, jak se čeští psíci na povel museli zapojit do obchodní války USA s Čínou bez ohledu na fakta

   Smazat
 17. Karin Kneisslová PŘESNĚ ví, která bije a kde se dobře žije!

  Je to k nevíře, u Němkyně?
  Není!
  Vzpomeňme si, drazí soudruzi a soukmenovci: Vždyť již soudruh a soukmenovec Kl. Gottwald říkával „Není Němec jako Němec!“.
  A v případě německých komunistů měl pravdu přímo Leninskou.

  Dnes by totéž řekl o Karin Kneisslové, jež PEVNĚ drží prst na tepu doby: Na její svatbu přibyl Sám Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno!
  Takže se nedivme, že K. Kneisslová, ačkoli Němka jako poleno, do krve hájí zájmy Velikého Ruska.

  Tak to má být, a tak to také bude!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta  ------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 18. Dnes má službu agent Radosta, musím to zopakovat: Pověste sem na NR raději nejnovější článek z "aeronet" ke kauze Huawei: https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět snůška výmyslů a a vyložených lží, jak je už u Aeronetu dobrým zvykem.
   Tajuplný soudruh VK by měl raději zveřejnit "šokující video" o tom kdo stojí za jistě ne levným dezinformačním projektem Aeronetu.

   Smazat
  2. Ten článek krásně ilustruje naprostou nesamostatnost a nesvéprávnost českých loutek a kauza Huawei národu vyjasnila, že Babiš je na tom úplně jako Sobotka! Článek je o tom, jak se čeští psíci na povel museli zapojit do obchodní války USA s Čínou bez ohledu na fakta a udělali Česku ohromnou ostudu po celém světě.

   Smazat
  3. Pindostán má už dnes docela problém s výběrem těch psíků. Mnozí spojenci už takto nezaštěkají, protože mají velkou obchodní výměnu s Čínou. Proto volba padla na ČR a pak třeba na Británii, která dostala paralelně daleko větší úkol, rozbít EU.

   Smazat
  4. Soudruzi, nakupte si Hujaheje a jděte do prdele.
   Malý příklad těch Aeronetových propagandistických lží:

   "Huawei představuje pro americký Apple obrovské ohrožení v pozici prodejů ve světě, které katastrofálně propadají, především po smrti Stevea Jobse"
   ===================
   Skutečnost:

   https://www.statista.com/statistics/265125/total-net-sales-of-apple-since-2004/

   To jsou ony "katastrofálně se propadající" tržby APPLE rok po roce. Připomínám, že Jobs zemřel v roce 2011, ale od roku 2009 po transplantaci jater už firmu prakticky neřídil.

   Smazat
  5. A tady každoroční čistý zisk APPLE v miliardách dolarů.
   Jděte se bodnout, aeronetoví čučkaři.

   Smazat
  6. 14:44 Pane agente Pepku Vyskoči, napište ještě nějaké podstatnější argumenty proti Aeronetu. Ten váš, no to je prostě čučkařina :-)

   Smazat
  7. 14:49

   Je ještě nějaký podstatnější argument než že Aeronet prokazatelně lže, jak jsem dokázal na jednom z mnoha příkladů?
   Ale vám vlastně lži nevadí. Tedy jen když jsou z toho správného protizápadního tábora.

   Smazat
  8. 14:54 agente, mně ten link jenom ukazuje, že si musím zaplatit 49 doláčů měsíčně a žádný graf nevidím :-) Píšete, že jste to dokázal na jednom z mnoha příkladů. Jaké byly ty vaše ostatní příklady, ty také nevidím :-)

   Smazat
  9. 15:21
   tržby v miliardách dolarů:
   https://www.macrotrends.net/stocks/charts/AAPL/apple/revenue
   čistý zisk v miliardách dolarů:
   https://www.macrotrends.net/stocks/charts/AAPL/apple/net-income

   Je lež, že apple, intel,... vyrábí v Číně. Vyrábí jednotlivé součástky po celém světě, včetně číny:

   https://www.macworld.co.uk/feature/apple/where-are-apple-products-made-3633832/

   https://connect.zive.cz/clanky/intel-reaguje-na-nedostatek-procesoru-rozsiri-kapacity-v-nekolika-svych-tovarnach/sc-320-a-196487/default.aspx

   Krom toho varování úřadu pro kyb. bezpečnost se netýká primárně mobilů, ale páteřních komunikačních sítí.

   Aeronet není nic víc než prolhaná, dezinformační, propagandistická sračka placená kdo ví kým.

   Smazat
  10. agente, nemohu to přečíst, není to v kantonské čínštině :-)

   Smazat
 19. 14:15 Babiš by měl k problému přistoupit pozitivně a nikoliv negativně jako doposud. Místo aby banoval mobily Huawei, měl by národu předložit seznam prověřených a Trumpem osobně schválených modelů, které umožní bezproblémové vytěžování ze strany NSA, což je základní podmínkou i pro úspěšné odposlouchávání a dálkové řízení zejména klíčových českých politiků a manažerů :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. celá léta to musí strpět Frau Merkel, natožpak kdokoli z kolonie Tschecherei :-D

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UDĚLEJTE JIM TO DŘÍV, NEŽ TO UDĚLAJÍ ONI VÁM... (Richard MARCINKO, syn slovenských emigrantů, jeden ze zakladatelů US NAVY SEALs) - Vtloukal to do makůvek svým elitním americkým vrahounům A OSOBNĚ MORDOVAL JIM PŘÍKLADEM. Jde o prastarý válečný axiom na téma: MRTVÍ NEKOUŠOU.

   Smazat
 21. Babiš by měl k problému přistoupit pozitivně a nikoliv negativně jako doposud. Místo aby banoval mobily Huawei, měl by národu předložit seznam prověřených a Trumpem osobně schválených modelů, které umožní bezproblémové vytěžování ze strany NSA, což je základní podmínkou i pro úspěšné odposlouchávání a dálkové řízení zejména klíčových českých politiků a manažerů :-)

  OdpovědětSmazat
 22. Neschopnost redakce naší NR čelit cenzuře – jedno z největších zklamání letošního roku!

  Je to tak, drazí soudruzi a soukmenovci autoři a přispěvatelé naší milované Nové Republiky: Soudruzi a soukmenovci z redakce NR se DODNES nedokázali vypořádat se zdejším záhadným cenzorem-mazačem.
  Přitom vyprodukovali množství silně rozhořčených článků ODSUZUJÍCÍCH cenzuru; jen samotný s.s. David jich napsal několik.
  Leninu žel, jsou to jen slova. Když nastane čas k činům, tak soudruzi a soukmenovci z redakce NR doslova stáhnou ocas mezi nohy, a peláší pryč.
  Tím pádem (mravním pádem soudruhů a soukmenovců z redakce NR) má to „zdejší“ PRAŠIVÉ CENZORSKÉ HOVADO volné pole ke svému řádění.

  Jak je toto PRAŠIVÉ CENZORSKÉ HOVADO pitomé, můžeme vidět právě v této diskuzi: Mé příspěvky (jako vždy jde o dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky!) smazal do té chvíle již asi desetkrát, ale na jeden zapomněl, při poslední vlně mazání.
  Prostě hňup.

  Přemýšlím, kdo to tak může být, tohle PRAŠIVÉ CENZORSKÉ HOVADO: Je to ten pornoherec Janda, jak tvrdí někteří s.s. přispěvatelé?
  Pokud ano, tak příspěvky maže na dálku – jeho FYZICKOU přítomnost by přece naši drazí soudruzi a soukmenovci z redakce NR ucítili, že.
  Nebo je to někdo z redakce NR, navenek dobrý komunista, putinista, zemanista a babišista, ve skutečnosti zakuklený agent CIA a Mossadu?!

  O přítomnosti euroamerických placených agentů v naší vlasti přece dobře víme – hovořil o nich i náš národní Vůdce Miloš, ve své sžíravě Leninské kritice čučkařů z BIS.
  Nuže, pokud je tím PRAŠIVÝM CENZORSKÝM HOVADEM opravdu někdo z redakce NR, tak …
  Tak budeme muset být leninsko-putinsky tvrdí a neúprosní, po jeho odhalení, k němuž NEVYHNUTELNĚ dojde brzy po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Prostě: Ještě předtím, než naše milovaná Nová Republika bude zrušena (po osvobození naší vlasti od zbytečků kapitalismu a demokracie již nebude internet potřeba), tak by měla být očištěna od všech stop evropských hodnot.
  Pak budou moci soudruzi a soukmenovci z redakce plynule přejít do dalších důležitých funkcí, aniž by za sebou vláčeli nějaký nehezký balvan z minulosti, že.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. Veliký Putin, BJJP a náš národní Vůdce Miloš NESMĚJÍ být potrestáni!!!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jste schopni ve svých článcích či příspěvcích postihnout meritum věci?
  Asi nejste, když ani ve výše uvedeném článku, ani ve vašich příspěvcích nevidím JASNÉ VYJÁDŘENÍ k požadavku Němkyně Kneisslové na trestání těch, „kteří jsou vinni za použití síly a hrozeb vůči novinářům“.
  (Mimochodem, drahá soudružko a soukmenovkyně Grulichová, za tu Tvoji „češtinu“ bych Tě nejraději vytahal za uši, vážně.)

  K věci: Jak my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti dobře víme, novinářům vyhrožuje nejvíc náš národní Vůdce Miloš, a sílu proti těm zákeřným nepřátelům lidstva používá nejúčinněji Vůdce všeho Slovanstva, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno:
  „Novinářů je příliš mnoho, měli by se zlikvidovat.“, opravdu leninsky moudře poradil náš národní Vůdce Miloš Velikému Putinu, BJJP.

  Což samozřejmě Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, ví i bez našeho Vůdce Miloše: Dvě stě (čísly 200) v Rusku zlikvidovaných přespočetných pisálků tvoří opravdu VYSOCE přesvědčivý důkaz rusko-leninské humanity Velikého Putina, BJJP, největšího žijícího leninisty.

  A ještě jednu podstatnou věc víme, my Západoasiati: Za vyhrůžky RUSKÝM resp. PUTINSKÝM novinářům budou padat Leninsky přiměřené tresty, ihned po osvobození Ukrajiny (Česka, Pobaltí …) nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
  Ovšem potrestanými NEBUDOU naši Vůdcové, nýbrž jejich podlí nepřátelé.
  A tak to také jistě myslela Němkyně Kneisslová, věrná soudružka (nikoli však soukmenovkyně) Velikého Putina, BJJP.

  „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.