Reklama

pondělí 10. prosince 2018

Rozhovor prezidenta republiky Miloše Zemana pro NTV (přepis rozhovoru) Visegrádská skupina má k migraci jasný postoj. Ten je v Rusku velmi pochopitelný. V Evropě nyní vidíme neuvěřitelnou krizi kvůli migrantům.

10.12. 2018   Hrad
Jak česká vláda, tak i já jsme už několikrát řekli, že základem řešení jsou, jednoduše řečeno, deportace. Je mi jasné, že to není korektní termín. Deportace však musejí být doplněny pomocí zdrojovým zemím, zejména na Blízkém Východě a v severní Africe, a to například výstavbou nových nemocnic, elektrifikace atd. Zkrátka pomáhat tomu, aby přísun migrantů nebyl tak intenzivní jako v poslední době. Ale opakuji, základem je fungující systém deportací.
Vážený pane prezidente, pro Českou republiky je rok 2018 obzvláště významný, protože jste oslavili hned tři výročí, vyhlášení nezávislosti na rakousko-uherském císařství, Pražské jaro a vznik samostatné České republiky. Český národ těmito událostmi prošel s pozoruhodnou moudrostí. V Rusku se dokonce píše, že by bylo dobré se od Čechů naučit, jak obstát v dějinných zkouškách. V této souvislosti pohovořme o tom, co se nyní děje v Evropě a ve vztazích mezi Ruskem a Evropou, protože se zdá, že právě teď procházíme další dějinnou zkouškou.
 Včera se v Bruselu uskutečnilo zasedání ministrů zahraničí NATO. Na něm bylo přijato společné prohlášení o rusko-americké dohodě o likvidaci jaderných raket středního a kratšího doletu. Rusku bylo dáno ministrem Mikem Pompeo ultimátum 60 dní. Česká republika tuto pozici podpořila. Nezdá se Vám to už příliš nebezpečné? Vy znáte Moskvu asi lépe než většina evropských politiků. Víte proto, že jazyk ultimát může být nebezpečný právě z hlediska stability. Jaký je Váš názor?

Já bych nehovořil přímo o ultimátu. Jde spíše o lhůtu, která umožní, aby mezi oběma stranami proběhly další rozhovory. Šedesát dní podle mě pro to úplně stačí. V čem je jádro problému kolem dohody INF? Jedna strana tvrdí, že konkrétní typ raket stále spadá pod působnost dohody. Podle druhé strany se na něj už dohoda nevztahuje. Je nutné se posadit k jednomu stolu, na ten položit detailní parametry toho konkrétního typu rakety, případně se podívat, jak ona raketa vlastně vypadá a funguje. Obzvláště v tomto případě bych samozřejmě rád, aby se veškeré dohody dodržovaly, protože jejich nedodržování vede k závodům ve zbrojení. Z druhé strany máme technické možnosti prověřit, zda první nebo druhá strana hovoří pravdu.

Pozice Moskvy je taková, že dohodu porušují Američané. Pozice Američanů je, že dohodu porušuje Rusko. Nebylo by podle Vás lepší, kdyby si všichni společně sedli, promluvili si a řekli si přímo, jaké vidí problémy?

Ano, to jsem právě řekl. Problémy a výtky může mít každá ze stran. Pokud známe technické parametry raket, o nichž se tvrdí, že porušují dohodu INF, a to na ruské či americké straně, je snadné tyto parametry ukázat, prodiskutovat a domluvit se.

Vždy je lepší domluva?

Já vždy dávám přednost domluvě před závody ve zbrojení.

Pociťují dnes Evropané hrozbu krize či napětí kvůli tomuto problému? Protože ty rakety se týkají především Evropy. Jak silné nebezpečí a napětí pociťujete Vy?

Napětí v jaké oblasti?

Bude-li dohoda INF vypovězena, či pokud by Rusko nevyplnilo šedesáti denní ultimátum, nebo pokud by chtěli dohodu zrušit sami Američané, o čemž hovoří již dlouho, ty rakety by představovaly hrozbu především pro Evropu. Chápe to Evropa, podle Vás?

Hrozbu představují jakékoli rakety. Jen si vezměte íránské rakety, které mohou zasáhnout Evropu z nějakých 2000 km. To je jen jeden z příkladů. Teď to navíc skřípe i v americko-čínských vztazích. Nehovoří sice o ultimátech, ale hrozí obchodní válkou. O nich ale budou spolu mluvit. O dohodě INF je také zapotřebí dál mluvit. Zakladatel Československa T.G. Masaryk říkal, že demokracie je diskuse.

Německý ministr zahraničí Heiko Maas říká, že krize na Ukrajině i krize s raketami má pouze politické řešení. Bojí se, že krize přejde ve válku. A proto vybízí, aby si všichni sedli a jednali. Nám v Rusku se ale zdá, že ať uděláme cokoli, Evropanům to nebude stačit. Že výtky, které Evropa vůči Rusku má, jsou přehnané. Proč panuje taková atmosféra?

Víte, co se týče konfliktu v Azovském moři, to je podobné jako ty důkazy o raketách, o nichž jsem mluvil. Pokud by se incident v Azovském moři stal v mezinárodních vodách, je to vina Ruska. Jestli k němu došlo v teritoriálních vodách Ruska, je vinna Ukrajina. Nemyslíte, že je to možné konkrétně ověřit?

My ale předkládáme dokumenty, které dokazují…

Ale samozřejmě. Jsou přece družice, máme drony a další monitorovací nástroje. Položte na stůl jasné důkazy! Neříkejte, že za to může druhá strana. Ukažte dokumenty. To se týká obou zemí.

Putin ukázal dokumenty Macronovi a Merkelové v Buenos Aires.

A jen tak je to správné.

Když jsme se spolu viděli naposledy před 3-4 lety na Moravě, hovořili jsme spolu o protiruských sankcích. Ty byly tehdy zrovna přijaty. Vy jste říkal, že Česko je připravené sehrát roli zprostředkovatele v jednání, aby se krize, která je nevýhodná pro obě strany, tj. Evropu i Rusko, vyřešila. Tehdy Vás neposlouchali. Teď už je seznam balíčků protiruských sankcí dlouhý. Mnoho zemí tvrdí, že by rády sankce odstranily, např. Německo. Jaké je řešení této situace podle Vás?

Možná víte, že nyní může Itálie jako první členská země EU otevřeně vystoupit proti tzv. protiruským sankcím. To mě velmi těší. Vždy totiž uvádím příklad Kuby, na ni byly uvaleny sankce po dobu 50 let, a bez úspěchu. Po 50 letech Obama ty sankce zrušil. Sankce zkrátka nikdy nejsou užitečné. Ničemu nepomáhají. Naopak, představují škodu pro obě strany, a to z ekonomického i politického hlediska, snižují vzájemnou důvěru atd. Já doufám, že dříve či později budou sankce zrušeny. V EU platí, že pokud nesouhlasí byť jediný členský stát, sankce přestanou existovat. Pokud se Itálie stane onou statečnou zemí, bude to dobře.

A ČR takovou statečnou zemí nemůže být?

Jistě, ale ČR není tak veliká jako Itálie. Vystoupit by mohla i V4. Jak víte, V4 se podařilo navzdory Evropské komisi například zrušit migrační kvóty. To byl první velký úspěch. Může se stát, že v budoucnu se V4 třeba bude zabývat i ekonomickými záležitostmi.

Visegrádská skupina má k migraci jasný postoj. Ten je v Rusku velmi pochopitelný. V Evropě nyní vidíme neuvěřitelnou krizi kvůli migrantům. Jaké má podle Vás východisko?


Jak česká vláda, tak i já jsme už několikrát řekli, že základem řešení jsou, jednoduše řečeno, deportace. Je mi jasné, že to není korektní termín. Deportace však musejí být doplněny pomocí zdrojovým zemím, zejména na Blízkém Východě a v severní Africe, a to například výstavbou nových nemocnic, elektrifikace atd. Zkrátka pomáhat tomu, aby přísun migrantů nebyl tak intenzivní jako v poslední době. Ale opakuji, základem je fungující systém deportací. Jak jsem už řekl např. na Valném shromáždění OSN, tento typ migrace oslabuje africké a blízkovýchodní země, protože emigrují zejména mladí lidé, a tento „brain drain“ snižuje ekonomickou výkonnost a potenciál té které konkrétní zdrojové země.

Teď se mluví hlavně o migraci v Sýrii. Pokud ale vím, Trump slíbil, že na ty, kdo budou pomáhat Sýrii, budou uvaleny sankce. Jak lze tedy Sýrii vůbec pomáhat?

To je přesně typický problém sankcí, ničemu nepomáhají. Já jsem od začátku podporoval režim Bašára Assada. A byl jsem za to velmi tvrdě kritizován. Říkal jsem si, kdo je proti Assadovi? Tzv. Islámský stát. Takže pokud nechceme podporovat tzv. Islámský stát, musíme podporovat Assada. To je prostá logika. Teď po několika letech vidíme, že Assad už má pod kontrolou prakticky všechny části Sýrie a že se lidé do Sýrie opět vracejí. To je skvělé a těší mě to.

Je Evropa podle Vašeho názoru nyní připravena pomoci těmto lidem v Sýrii? Putin totiž pravidelně jezdí k Macronovi nebo Merkelové a říká jim, že by se mělo Syřanům pomáhat. Odpovídají mu, že dokud je Assad u moci, tak ne.

Lidé v Sýrii vždy měli vysoký ekonomický výkon a produktivitu práce, a to v různých oblastech. Znamená to, že sami Syřané jsou schopni rekonstruovat svou zemi po občanské válce. Mluvil jsem o tom např. s prvním místopředsedou syrské vlády, který České republice nabízel nejrůznější investiční projekty v Sýrii. Proč toho tedy nevyužit? Vezměte si příklad Německa, to také bylo po 2. světové válce zničeno a jeho obnova byla relativně rychlá. Proč by se to nemohlo podařit v Sýrii?

Býváte často kritizován. Už jste sám připomněl kritiku Vaší podpory Assada. Nebo když Vás kritizovali za to, že jste řekl, že se v ČR vyráběl tzv. novičok. Označovali Vás za kremelského agenta atd. Mně se ale zdá, že Váš postoj je zkrátka takový, že úplně normálně chcete říkat pravdu.

Což je obvykle dost riskantní. V našich dějinách někteří za to, že říkali pravdu, byli odsouzeni k smrti. Dnes mně ani komukoli jinému tady žádné takové nebezpečí nehrozí. Demokracie je mimo jiné založena na kritice, dokonce i na kritice vlády a samozřejmě také kritice prezidenta. Pokud něco kritizuji sám, mají i ostatní právo kritizovat mě. To se netýká jen Sýrie nebo protiruských sankcí. Bývám kritizován i za to, že chci rozvíjet vzájemně výhodné ekonomické vztahy s Ruskem nebo Čínou. Právě jsem se vrátil z Izraele. Tam jsem podpořil přestěhování naší ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma tak, jak to udělali Američané, což považuji za správné. A teď jsem označován nejen za ruského agenta, čínského agenta, ale i agenta Izraele. Ve skutečnosti jsem pouze agent český, agent své země.

Tak mi jako český agent řekněte něco k rozšíření NATO na východ, které tak znervózňuje Rusko. Česko se stalo členem NATO. Důvod, proč dnes vidíme napětí ve vztazích mezi Ruskem a NATO, je přece i to, že NATO začalo budovat systém protiraketové obrany. Pokud jde o dohodu o likvidaci raket středního a kratšího doletu, Rusko také říká, vždyť jste všude postavili systém protiraketové obrany. Už to je porušením dohody INF. Jaký je tedy Váš názor na východní rozšíření NATO? Mělo se NATO rozšiřovat?

Vím, že Gorbačovovi slibovali, že se NATO rozšiřovat nebude. To se nestalo, což je historický fakt. Jiný historický fakt ale je, že některé státy mají specifickou historickou zkušenost, v případě Československa to je okupace v r. 1968, o níž vždy říkám, že byla sovětská, nikoli ruská, a jsem rád, že například premiér Medveděv potvrdil, že se Rusko za okupaci několikrát omluvilo. Pobaltské země také mají svoji historickou zkušenost. Nemyslím si, že mezi NATO a Ruskem vznikne ozbrojený konflikt. Nemyslím si, že Rusko napadne pobaltské země, což by bylo politickou i vojenskou sebevraždou. A pokud jde o Ukrajinu, tak tam měla proběhnout decentralizace a přenos kompetencí na jednotlivé regiony, což se dosud nestalo. Což je škoda, protože kdyby ústavní reforma proběhla, bylo by to dobré především pro samotnou Ukrajinu.

A proč se tedy NATO rozšiřuje? Proč chtějí v Polsku vybudovat americkou vojenskou základnu?

Už jsem se zmínil o historické zkušenosti. Polsko se v minulosti třikrát dělilo. V roce 1939 pak Polsko bojovalo na dvou frontách. A Rudá armáda se pak zastavila před Varšavou, což dalo Němcům možnost Varšavu totálně zničit. Nezapomínejte tedy prosím na tyto historické události, které mj. začaly ještě za carství. Tento historický resentiment v těchto zemích stále existuje.

V České republice je také historický resentiment. Vzpomínáte si, jak Anglie a Francie garantovaly Československu hranice?
Samozřejmě. A Vy jistě víte, jaké přímé následky to pak mělo. Prezident Beneš uzavřel dohodu o spolupráci a přátelství se Stalinem, protože Anglii ani Francii už nevěřil. Ale pak bohužel v roce 1968 došlo k okupaci, o níž jsem se už zmínil. Tvrdím, že jakýkoli historický fakt má své následky. To, že se Československo rozhodlo uzavřít dohodu se SSSR, bylo přímým následkem toho, jak se zachovaly Británie a Francie v r. 1938.

A teď Anglie a Francie naléhají na Českou republiku jako člena EU, aby podpořila sankce a tlak na Rusko. Nebylo by lepší si vzpomenout na vaši historickou zkušenost a chovat se jinak?

Nechci, abychom byli pouhou provincií Evropské unie. Pro zachování si samostatnosti se musíme v některých oblastech rozhodnout sami, co budeme dělat. Se spojenci samozřejmě můžeme diskutovat, ale rozhodnutí je nakonec na nás. ČR musí zůstat samostatnou zemí. Mimochodem, před pár dny ČR navštívil Viktor Orbán. Jeho politika je úplně stejná, jakou chci i já, politika samostatnosti. Mluví o tom, že Evropa musí být založena na svých historických kořenech, což se samozřejmě týká islámské migrace, a že jednotliví členové EU musí zůstat samostatní a nebýt jen těmi zmíněnými provinciemi. Některé země samozřejmě mohou chtít být provinciemi, protože z Evropské unie dostávají peníze. Ale pokud svoji svobodu prodáte za peníze, nakonec stejně ztratíte i ty peníze.

Minulý týden Merkelová řekla, že každá členská země by měla část své suverenity předat Evropské unii.


No vidíte. Já jsem už dávno řekl, že v tomto smyslu EU připomíná tzv. Brežněvovu doktrínu. Ta také zaváděla „omezenou suverenitu“. Myslím, že minulé chyby by se neměly opakovat.

V Rusku se mluví o tom, že mnoho toho, co dnes probíhá, je motivované rusofóbií. Tzn. postojem „Rusové jsou vždy vinni.“ Jak silná je dnes podle Vás rusofóbie? A čím je motivovaná?

Ale vždyť jistě víte, že existuje také například antiamerikanismus, který existuje především v Latinské Americe, ale i v Evropě. Podobně v minulosti existovala i anglofóbie, frankofóbie kvůli Napoleonovi atd. Zkrátka máme takovou dějinnou zkušenost. Neexistuje země, kterou by měli rádi úplně všichni. Někteří jiné země kritizují, někteří jim prostě závidí.

Nám Rusům se zdá, že nás už nemá rád vůbec nikdo. Že se pořád jen hledají ruští špioni, jacísi hackeři, o nichž mluvíte dokonce i u Vás v ČR. Já přitom skutečně nevím, zda něco jako takového existuje. Nebo v Británii, kde se přijímají zákony proti Rusům. Robert Mueller také hledá Rusy. Co se to děje?
Nebojte, teď roste ekonomická moc Číny, takže Rusko už nebude samo. Budou se hledat také čínští špioni a hackeři. A pokud poroste dosavadním tempem Indie, další velmoc, budou už takové země tři. Něco podobného je pro novináře ideální prostředí. Prakticky v každé zemi jsou ale ruští špioni, čínští špioni, japonští, indičtí, a samozřejmě také američtí.

Přesně! Když jsem byla v Haagu v OPCW, slyšela jsem, že v Brně existuje továrna, kde právě členské státy NATO testovaly, vyrobily a zničily „novičok“. Je to pravda?

Co se týká „novičoku“, jedna skupina tvrdí, že u nás vůbec nebyl. Podle jiné skupiny u nás „novičok“ byl kvůli laboratornímu výzkumu, po němž byl zničen.

A Vy jste ten dokument viděl?


Já jsem samozřejmě viděl informace od tajných služeb. Jedna tajná služba říkala ano, druhá ne. Obě ale připouštěly, že se u nás „novičok“ testoval. A když něco testujete, tak to předtím musíte vyrobit. Pokud někdo tvrdí, že se „novičok“ nevyrobil, ale testoval se, postrádá to smysl, protože to porušuje zákony o zachování hmoty a energie.

Teď jsme v situaci, kdy tři hlavní představitelé Evropské unie, Macron, Merkelová a Mayová, mohou ve svých funkcích skončit. Kvůli migraci, kvůli ekonomickým problémům. Kam míří Evropská unie, v níž se mluví o jaderné hrozbě, o migrační krizi a kde jsou tři hlavní členské země v krizi? Co lze dělat?

Já jsem teď během své poslední návštěvy v Německu hovořil s několika svými známými a přáteli, kteří zastávali vysoké pozice v EU, a ptal jsem se jich na to samé. Odpovídali mi, Miloši, hlavní problém je v tom, že nemáme silné politické vedení. Silné osobnosti, které by se soustředily na nejdůležitější problémy a které by byly politicky statečné a někdy by i riskovaly, protože bez riskování někdy něco nejde. Takoví silní vůdci v minulosti v Evropské unii samozřejmě existovali. Statečnost už bylo přijít s nápadem evropské integrace. Já sám jsem rád, že více než 50 let v Evropě panuje mír a kromě občanské války v bývalé Jugoslávii neproběhla žádná válka. To je nádherné. Ale abychom postoupili dále, abychom realizovali i další evropské ideje, potřebujeme silné statečné politické vůdce.

Jedním z takových vůdců byl generál de Gaulle.


Samozřejmě. Anebo Konrad Adenauer. A protože se ti dva spolu dokázali domluvit, Evropa prosperovala.

Oni se navíc uměli domluvit se všemi. De Gaulle říkal, že Evropa nesmí být špatnou kopií Ameriky. Že se Evropa musí přátelit se Sovětským svazem, s Čínou, že musí existovat nějaký společný mechanismus.


Ano, de Gaulle říkal, že podporuje politiku všech azimutů.

Takže multipolární svět. Když mluvil o tom, že Evropa nesmí být špatnou kopií Ameriky, De Gaulle dokonce poslal do USA loď s dolary a žádal zlato, kterým byly kryty. Evropa dnes necítí, že se k ní Trump nechová hezky a ona se stává pouhou špatnou kopií Ameriky?

Já si nemyslím, že Evropané chtějí být kopií Ameriky, a to hlavně po vítězství Trumpa. Já ho kritizuji za obchodní války, ale na druhé straně oceňuji, že nechal přestěhovat americké velvyslanectví do Jeruzaléma. To je také statečnost.

Ale přátelí se se Saudskou Arábií.

To je jiné téma. Rozhovor o Saudské Arábii by byl tak na hodinu a půl, což už nemáme. Vy ale víte, že já vždy kritizuji islámskou teokracii, jíž Saudská Arábie je. Ale abychom se ještě vrátili k té Americe, myslím, že pokud chce nějaký stát být pouhou kopií jiného státu, pak je to jeho degenerace. Kopie ztrácí originalitu. Přesně jako v umění, kopie obrazu slavného malíře zůstává pouhou kopií.

Mám ještě poslední otázku. Ta zmíněná krize kolem dohody o likvidaci jaderných raket středního a kratšího doletu, krize evropsko-ruských vztahů. Jak se bude situace dál vyvíjet?

Už jsem to naznačil. Rusko má nepochybně silného lídra. Čína má silného lídra. Amerika má silného lídra. A teď mi, prosím, ukažte silného lídra v EU. Angela Merkelová chce sama odejít. Pozice Macrona po nedávných demonstracích není tak pevná, jak byla ještě před půl rokem. A kdo je tam dál? Nemáme nové de Gaully ani aspoň nového Tonyho Blaira, Willyho Brandta, Olofa Palmeho. Ať se dívám napravo, nalevo, dopředu či dozadu, silného lídra prostě nevidím.

A co s tím?


Musíme doufat v novou generaci evropských politiků. Někteří říkají, že rakouský premiér Kurz se může v budoucnu stát silným lídrem. Už jsem se zmínil o Viktoru Orbánovi. Nevýhoda obou je, že nejsou z velkých zemí, protože silný evropský lídr musí být z velké evropské země. Brexit je důkazem, že EU nepracuje správně. Odchází-li jedna velká evropská země, znamená to, že se EU nedaří. To ale nevadí, já zůstávám historickým optimistou. Věřím v budoucnost Evropské unie jakožto integraci samostatných států. To si neodporuje, protože je možné zůstat samostatným a zároveň mít například společnou dopravní infrastrukturu, která se nezastaví na národních hranicích. Integrace a samostatnost se zkrátka nevylučují.

Válka nebude?


Nebude, válka není nutná. V dnešní době se válečné cíle dobývají pomocí ekonomiky, nikoli zbraní.

Děkuji Vám, pane prezidente.

Děkuji.
77 komentářů :

 1. Pan prezident zvládl rozhovor s ruskou NTV bezvadně, na hraně politické eurokoreknosti! Nemyslím si, že by podobné předvedl některý náš vedoucí politik, ani nikdo z vedení EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO ŠKODA,ŽE PAN PRESIDENT NEDAL RUSŮM TYP MÍRU

   tj,aby po celém světě ohlašovali,že podpoři v LIBYII znovuvybudovat projekt OSMÉHO DIVU SVĚTA TÁHNOUT VODU ZE SAHARY,kde ji navrtali ,na kterém by mohli pracovat miliony afričanů a už by jsme se brzy nemuseli zadlužovat a dotovat je jako uprchlíky za našimi penězi 21 000 KORUN měsičně ,jak se to prý teďka schválilo v MARAKÉŠI!

   KDE JE PAN BABUŠ,KTERÝ MU TO JEŠTĚ PRÝ NEŘEKL,AŤ TO ŘEKNE PANU NAŠEMU STREJDOVI PUTINOVI!

   Smazat
  2. Zaprodanci už fňukají...

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Neziskovkarka-vynadala-v-CT-narodu-kvuli-uprchlikum-Vzdyt-my-mame-vsechno-co-oni-potrebuji-562740

   Smazat
  3. 17.10 Kdyby pracovali jako my, ta neziskovkářka jim s jí podobnou spodinou může nezištně u nich pomáha, tím, že je naučí pracovat, MĚLI BY TO CO MÁME MY TAKÉ!

   Jak to řekl jedné takové televizní doktor Strossmayer "VY KRÁVO JEDNA NEBESKÁ"!

   Smazat
  4. NO JSME TU DOST ZVĚDAVI KDO SE ODVÁŽI PRESIDENTOVI

   řici,že v Národnim programu je článek č.8.ve zněni

   NE NATO?
   VŮBEC NE!
   UDĚLEJME JAKO OBČANÉ NATO PRO ČR NEPOTŘEBNÉ!

   Ušetřime miliardy a můžeme se mit jako ve Švýcarsku!

   Smazat
  5. Nevolnická lumpenproletářská čecholůza, která si dokoulela žvanila Miloše na lumpenhrad a opičáka Bureše do strakovlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku, si včera ještě dovalila prasnici Tomicovou do finále Superstár! Naštěstí je tu Harry Potter a jeho přátelé a ten putlermordskej xindl snad odvalí! - https://youtu.be/qGrJtGM6MDo

   Smazat
  6. Homo Harry Pottere 7:10, tvůj havlo/bruselský homosexuální ksindl včele s pornohorcem-honibrkem a komančským nazi-ksindlem štětináčem zase naopak tak dlouho hladit, až bude vyhlazen, dříve tu nebude klid.

   Smazat
  7. 12:07 To tvůj udavačskej stázáckej prdonosič - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je jen na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 2. To kdyby záleželo na Zemanovi,jestli bude válka,nebo ne,tak by určitě válka nebyla.Jenže,nejen to rozšiřování NATO,ale přímo válečné řinčení NATO kolem Ruských hranic,napovídá něco jiného.Také sledujeme,až úporné zásobování voj.materiálem do všech zemí NATO,nebudí radost,ale starost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to chyba jen a jen Ruska a nikoho jiného, že se ho jeho sousedé obávají a chtějí za každou cenu vstoupit do NATO.
   Je chybou jen a jen Ruska a nikoho jiného, že sousedním zemím nedokáže a nechce nabídnout nic pozitivního a přátelského.

   Ať se nikdo ze země 1500 km vzdálené od Ruska, schované ve stínu dvou zemí, neopovažuje jeho sousedům dávat hraběcí rady co mají dělat, čeho a koho se mají nebo nemají bát a jak má vypadat jejich bezpečnostní politika!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:25
   Naučte se chovat a teprve potom se vraťte do diskuse, primitive.

   Smazat
  4. Koment 15:20 Mohl napsat jenom blbec.
   http://olser.cz/12580/zakladny-usa-2/

   Smazat
  5. 15:31 - Možná to 15:25 napsal neuctivě, ale je pochopitelné, že idioti dokážou vytočit nejen jeho, a měli by dostat banán.

   Smazat
  6. 15:35
   No a co??? Kdo jste vy nebo Olšer abyste určovali které státy s demokraticky zvolenými vládami mají chtít být v NATO, mít na svém území základnu NATO, jak mají dělat svou bezpečnostní politiku? Jakým právem vy jim do toho kafráte a proč by vás měli poslouchat?
   Co je vám jako Čechovi vůbec po tom? Pokud ale nejste Čech ale Rus, tak vás chápu. Ale jak jsem psal, vinu hledejte u sebe.

   Smazat
  7. 15:42
   Čechovi je do toho hodně, protože chce přežít a nechce válku, šarvátky a krize mezi USA a Ruskem. Myslíš, že Česko se tomu vyhne a bude ušetřeno, kdyby se to semlelo, ty tupý imbecile? To je do toho Čechovi!

   Tidehunter

   Smazat
  8. 15:42 Vy, a vám podobní jsou nebezpeční pomatenci, kteří hledají nepřítele za každým bukem. Ten odkaz ukazuje, kdo je ve skutečnosti agresivní. A do toho je každému člověku, kdekoliv na světě, který chce mír, hodně. Pro slušného člověka je mír zásadní otázkou, což idiot vašeho smýšlení nikdy nepochopí, protože on sám nemá, čím by se zamyslel.

   Smazat
  9. 15:54

   Ne, není vám do toho vůbec nic. Asi si to při vaší nekonalé blbosti nejste schopni uvědomit, ale žvaníte do cizích věcí, po kterých vám nic není, tak jako třeba Francie, Německo... se někdy pokouší žvanit do našich. A vy jste potom první kdo kvičí "co si to vůbec dovolují?!"

   Vždy napříč celými dějinami a státy platilo "když chceš mír, připravuj se na válku". Nevzdělaní hňupové jako vy ale takové 1000x ověřené pravdy nechtějí chápat. Kam vedla politika appeasementu před 2. sv. válkou vás také musím poučit?

   Smazat
  10. Můj děda říkával: "Na hrubý pytel, hrubá záplata." Jsou státy ve světě, na které neplatí nic jiného než síla. A RF to určitě není, jde jen ruské přírodní zdroje, které jsou obrovské. Důležité je, že ČLR má rozum, a společně s Ruskem se vydírat chazarskou mafií nedají.
   Teď bude kanonáda.

   Smazat
  11. 15:20
   Svěřím vám tajemství, ale nesmíte to nikde prozradit, milé dítě. Strach je jen emoce, která je uměle vytvářená a používaná jako prostředek k dosahování politických cílů. Má tu výhodu, že nepotřebuje žádný reálný základ, nic, co by se dalo konkretizovat, prozkoumat a vyhodnocovat. Bát se totiž dá ze všeho nejlépe věcí neznámých, fantaskních, existujících pouze v hlavě. Rodiče třeba straší děti čerty a bubáky, za účelem jejich ukáznění. Vedle toho ale i blázince jsou plné dospělých lidí, kteří se "něčeho" bojí.
   Jsem si jist, že ti, kteří emoci strachu z Ruska vytvářejí, sami tímto strachem netrpí. Určitě to nejsou hloupí lidé, neschopní analyzovat. Mají své cíle a strach je jen jedním z prostředků k jejich dosažení.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Ten putlermortův ovč(ur)áček moc velkej držák nebyl! Harryho hůlce odolával jen pár seKUND! - https://youtu.be/qGrJtGM6MDo

   Smazat
  14. Drž HUBU TY POTRATE StBácký KURVY z PAUKOSRAČEK!!!!!!!!!!!

   Smazat
  15. 7:40 Jééé, rudoprde, já tě v tolika diskusích dlouho a marně a přiznám - zoufale hledal! Asi jsem se stal smažkou, ale ten pach putléria, obzvláště smrduté látky ze které jsi převážně tvořen mi začal palčivě chybět! Mám o tobě básničku! Poslouchej:

   Rudoprde, ruudoprde, kdo pak nám Tě zapálí,

   starej Lenin je už v pekle a Stálin tam šel za ním,

   zavoláme na Putina, ten má velké křesadlo,

   udělá s ním čtyři rány - a bude to hotovou!

   Jéééééééééééé, pane šeditelíííí! Chycht! Jsem dobrej, co?

   Smazat
  16. Jak říkám,paukosrčky z fašiměsta Hantece-Šalingradu tady máme na denním pořádku!!!!!!!!!!Dobrej seš maximálně na masokostní moučku pro arabáše,jinak tvůj bezúčelnej život nemá a nikdy neměl smysl.......čest tvojí památce,Poserplíno z Paukoprdele!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDD

   Smazat
  17. 8:56 Antiskřeeek! Translator tvý rudoskřeky nebere, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčoku nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDD

   Smazat
  18. Anebo ... snad ta jiskra? Zeby Lenin? - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  19. Translejtor přeci jen nakonec cosi vyhodnotil a vypliv tohle! - http://www.zenazapultem.webzdarma.cz/images/okres/02_10.jpg

   Smazat
  20. WAS IS DAS TRANSLEJTOR,du scheissekopf s F73 a A52?!!!!!!!!!!
   Malá nápověda........F73 ani A52 se nevztahuje k žádný fotce TY TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ SYFILITIKU V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!.-DDDDD

   Smazat
  21. tak už tvýho stasáckýho prdonoše odhalili!!!.-DDDDD - https://www.novinky.cz/zahranicni/491690-v-nemeckem-archivu-nasli-putinovu-prukazku-stasi.html

   Smazat
  22. To byl ještě mladej, dnes je to už jen zdegenerovanej kripl postiženej chorobou známou jako A56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Co se týká toho v posledním stádiu, tak to je tenhle tvůj zdegenerovaný präsident, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Ale nikoliv se syfilidou, ta by se ho lekla! Zato na tohodle strejdu klekla! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Jéééé, vono se to rýmuje, tak to pravda je! chycht!!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  23. Jak říkám,VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A Z PAUKOHOVNA KŘÍŽENÝHO S NEANDRTÁLSKÝM PRŮJMEM TADY MELEŠ TY PÍČOVINY.......O LÉKAŘSKÝCH DIAGNOZÁCH,KTERÝMA TĚ MATKA PŘÍRODA OBDAŘILA A KTERÝ JSOU VĚŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ A ZNÁMÝ NEMÁŠ NEJMENŠÍ POTUCHY......HOLT TĚŽCE MENTÁLNĚ RATERDOVANEJ SYLIFITIK V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  24. Klasický kavárenský bolševický havlista se odkopal jako vždy, poznávací znamení končící dialog homo-smajlíky a odkaz na novinky. Klasická tupá lůza a jejich vůdce Jákob Janda.

   Smazat
  25. Tak Janda je na chlapy, to se ví. To tvůj prdonoš - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  26. 11:21 Menátlně retardovanej neandrtálec v posledním stádiu je leda tenhle tvůj zdegenerovaný präsident, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Ale nikoliv se syfilidou, ta by se ho lekla! Zato na tohodle strejdu klekla! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   P. S.: To tobě polojidiš skřekající putlerprde z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani milion putleroffskejch univerzit, abys dokázal sesmolit jedinou větu Paukovy brilance!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  27. Jak říkám,ZMRD jako TY a JEHO všude zveřejněný lékařský diagnózy budeš i dál cpát k formám,se kterejma to nemá co dělat!!!!!!!!!!!!!!
   Ale něco máte s PORNOJANDOVOU společný ho.....oba """"myslíte""""""pohonem!!!!!!!!
   Jen jemu se občas postaví,ten tvůj už je v prdeli!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  28. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj prdonoš - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  29. Mmch. ty putlerprde, kterýž jsi tvořen pouze atomy smrdutého, leč jinak nikterak zvlášť nebezpečného putléria, prozradím ti jak se to stalo že nemáš klid v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  30. TY,VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A Z PUTLEROVA LEJNA KŘÍŽENÝHO S ŽIDONEGERSKÝM PRŮJMEM TADY MELEŠ TY PÍČOVINY.....O LÉKAŘSKÝCH DIAGNOZÁCH, KTERÝMA TĚ TVÁ KOMOUŠSKÁ MATKA - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   S TVÝM VJEČNEZLITÝM HAVLOFOTREM OBDAŘILI A KTERÝ JSOU VĚŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ A ZNÁMÝ NEMÁŠ NEJMENŠÍ POTUCHY...... HOLT JAKO TEN CO TĚ VYPOUŠTÍ - TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ SYLIFITIK V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEDY F56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  31. Je to marný,je to marný,je to marný.......s tímhle ses TY PAUKOSRAČKO ZKURVENÁ VYSKYTNUL A S TÍM I BRZY ZDECHNEŠ......F73,A52!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  32. 15:48 Hned jsem zadal kdo že to má zdechnout či už zdechnul a hned mi tohle vyskočilo!

   F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   A 52 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Zbytku slov to zařízení zavný translator rudoskřeků neporozumělo!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  33. Ještě mi to vyjelo tohle! A56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Neznáš ho? Měl by ti bejt povědomej!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  34. S fotkou tahle zkratka ROZHODNĚ NIKDY NESOUVISELA.....TEDA POKUD LÉKAŘI NEUKAZOVALIN TU TVOJÍ MAMRDE RETARDOVANÁ!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  35. Abych teda byl krapet konkrétní, myslím tuhle, samozřejmě! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Naprostá pravda- cíle se dobývají ekonomickými prostředky, nikoliv zbraněmi.

  OdpovědětSmazat
 4. Naprostý souhlas s 15:15, částečný s 15:20 fandím názoru nedávat hraběcí rady. Že je chyba jen a jen v RF, neberu. Nestabilita není jen v jejich rukou i když Krym byl svinstvo, ale hrašení zbraněmi není řešení. Problémů na planetě přibývá a sever Afriky neměl Rus v režii, že se přidal do hry je blbě, ale snad IS dá pokoj. Právě teď je krize ve Francii (zatím vnitrostátní), ale Macron odpověděl Trumpovi na jeho Twitter, ať se do jejich problémů neplete. Kdysi byla válka na Kypru, tam nebylo Rusko aktivní. Pravděpodobně to schytám za rusofila, ale myslím si,že je důležítější pravda. Kdysi nás režim stále varoval před válkychtivými Američany, kteří na nás číhají hned za hranicemi. Zeď se zbourala a lidi měli radost na obou stranách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro obyvatele Krymu lidská práva neplatí ? V referendu se rozhodli a jako autonomní republika na to měla právo !!

   Smazat
  2. S pisatelem 15:54 nesouhlasím v tom, že "Krym byl svinstvo". Krym byl v praxi uplatněným právem na sebeurčení národů. Lidé většinou zapomínají na to, že tamější obyvatelé nesouhlasili s tím, když Chruščov v roce 1954 vzal Rusku jejich zemi a věnoval jí své rodné Ukrajině. Tím méně souhlasili s tím, když po rozpadu SSSR si Ukrajina vymohla, že Krym zůstane jejich, byť jako autonomní republika. Ale nechat Krym v Ukrajinských rukou po majdanu v roce 2014 by pro obyvatele znamenalo buďto smrt nebo deportace. Krymčanů je totiž pouhých dva milióny, nemohli by se účinně bránit ukrajinským neonacistickým hordám jako Donbas, kde žije cca 15 000 000 obyvatel. Kdo si myslí, že by tam Ukrajinci pod banderovskými prapory nevtrhli a nedělali čistky, je buďto extrémně naivní nebo příslušník havlokavárenských užitečných idiotů.

   Smazat
 5. Blahořečim den až si pro toho proruského zrádce přijd e zubatá.A že dnešní Rusko nikdo nebere vážně, je také pravda.Proto neustále brečí, tak se chovejte jinak!!! a nebudete mít ve světě problém. Anexí uzemí a moře Ukrajiny vám nebude nikdo tleskat, pozor, mimo místní proruskou sebranku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je trošku zvláštní názor. Tak na jedné straně tvrdíte, že "Rusko nikdo nebere vážně" a na druhé straně jsou Ruska plné titulní stránky, jako by ani jiné téma nebylo. Opravdu divné...

   Vy se asi hodně bojíte smrti. Inu, dobře vám tak.

   Smazat
  2. Pisatel 16:09 je vlastně šťastný člověk. Svět vidí černobíle, fakta ho nezajímají, co nezapadá do jeho vidění světa to ignoruje nebo považuje za produkt ruských trollů, nemusí nad ničím přemýšlet, protože za něj myslí jiní a jen papouškuje hlouposti, které slyší ve svých "seriózních" médiích. Učebnicový příklad vymytého mozku, patrně produkt nějakého humanitního oboru UK.

   Smazat
  3. pane 16 09
   zkuste se dívat i jinam než na ct 24 a ct. proti rusku neuspěl ani napoleon ani hitler. taky jim šlo jen o suroviny a lacinou pracovní sílu. dostali na frak a v paříži a v berlíně byly k vidění triumfální vojenské přehlídky ... ruského vojska. pokud bude víc takových jako jste vy bude válka, tedy někdo zmáčkne čudlík a poletí desítky tisíc raket, každá s mnoha jadernými hlavicemi. z ruska proti nim vzápětí poletí desítky tisíc raket a kam to bude padat? kam byste řekl? dolů na zem, na česko, polsko, slovensko a jiný a další póvl, jak na nás hledí stále a furt na celém širém západě. ten se zachová jako vždy, jako bezcharakterní ničema a nehne pro nás prstem a dál a dál mu půjde jen a jen o zdroje.

   Smazat
  4. 5:25 Na ty vaše suroviny každý dnes kašle, to je pouze takový hloupy argument a jinak ČT24 vynikající zprávy.

   Smazat
  5. 18.04 Asi velkej proruskej hlupák co, kde píšu že rusko je plné titulních stran .Si to oprav vole.

   Smazat
 6. Světu mír! Pamatujte demagogové, překrucovači dějin a lháři, kteří se tu rojí, kecají, že Ruska se bojí, sami horečně zbrojí, dialogu se děsí, Rusko války nezačíná, ale končí. To by vám potvrdili napoleon, i hitler.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 7. Nesouhlasím, že základním řešením jsou deportace. Kdyby bylo zabráněno proniknutí invazistů do prostoru EU, nebylo by potřeba deportací. Deportace "řeší" následek, nikoli příčinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak. A úplně nejlepší by bylo pojmenovat naplno ty příčiny vzniku teroristických uskupení, válek a masové migrace, což ovšem prezident neudělá - nemůže se naplno navézt do imperiální a pro svět rozvratné politiky USA v závěsu s GB a dalšími státy vedoucími politiku agrese. To by neustál, už tak je napadán velmi nevybíravým způsobem.

   Smazat
 8. Pan prezident měl aspoň poznamenat, že v Čechách nejsou jen rusofobové, ale že existují i Češi, kteří považují Rusy za své bratry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani ta hůlka od Putlermorta ho nespasila! Harry Potter a jeho přátelé ten zlotřilej xindl odsud brzo vymýtí! - https://youtu.be/qGrJtGM6MDo

   Smazat
  2. Zase opisuješ ty chuj z neandrtálský paukosračky????!!!!!!!

   Smazat
  3. 13:25 To tobě polojidiš skřekající putlerprde z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani milion putleroffskejch univerzit, abys dokázal sesmolit jedinou větu Paukovy brilance ...

   Smazat
  4. PAUKOSRAČKA JE PAUKOSRAČKOU OD SVÝHO ZKURVENCE Z HANTECE-ŠALINGRADU.....TEN ZMRD UŽ ZDECHNUL!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  5. 15:42 Antiskřeeek!!!!!☺☺☺☺☺☺

   TY,VÍŠ HOVNO,UMÍŠ HOVNO A Z PUTLEROVA LEJNA KŘÍŽENÝHO S ŽIDONEGERSKÝM PRŮJMEM TADY MELEŠ TY PÍČOVINY.....O LÉKAŘSKÝCH DIAGNOZÁCH, KTERÝMA TĚ TVÁ KOMOUŠSKÁ MATKA - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   S TVÝM VJEČNEZLITÝM HAVLOFOTREM OBDAŘILI A KTERÝ JSOU VĚŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ A ZNÁMÝ NEMÁŠ NEJMENŠÍ POTUCHY...... HOLT JAKO TEN CO TĚ VYPOUŠTÍ - TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ SYLIFITIK V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEDY F56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. Myslíš tím tu hrstku užgryndaných čechomužiků, Putinových agentů (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, dvořáka, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovkých sockovitých trolů, kteří se navzájem na ulici či v nádražním bufáči poznaj poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele? Ti už brzy asi začnou prchat do svýho ráje Chujlostanu ... - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  7. PAUKOSRAČKA NEZNAMENÁ MOUDRO,JE TO ZBYTEK HAVLOHOVNA STEJNĚ,JAKO TY,SCHEISSEKOPF s F73,A52!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  8. PUTLERSRAČKA=UDAVAČ UDAVAČ A SKŘET.....STEJNĚ BEZCENNÝ KOLABORANTSKÝ RUDOBLEMCI!!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺
   A TOBĚ TY DROBENKO Z PUTLERTRENEK není dáno myslet, jsi odsouzený k TĚŽKÝ MENTÁLNÍ RETARDACI A SYFILIS V POSLEDNÍM STADIU jako tento tvůj vypouštěč F56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   das ist alles!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 9. Fuj chuj:
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2103-kampak-se-nam-ztratil-pan-jan-ruml-nebojte-se-nezmizel-prisal-se-jen-nenapadne-na-statni-rozpocet

  OdpovědětSmazat
 10. Výborný rozhovor.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak si to zařídíme, takové to budeme mít. Jak vidno, žádné světlé zítřky nás nečekají. Bohužel již nikdy nebudeme jednotný národ, jako v srpnových dnech r.1968.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při představě, že by zlodějina, lež, rasistická nenávist ke Slovanům a dluhy, tady byla o 20 let dřívě, bych tomu neříkal škoda.

   Smazat
 12. https://www.hlavnespravy.sk/integracia-nehrozi-zeny-su-tam-volna-zver-naborove-letaky-pre-moslimskych-migrantov-ich-informuju-o-fantastickom-zivote-v-nemecku-europe/1605466

  OdpovědětSmazat
 13. Pražská, kavárna Havloidi Pornojandové, Kelvaňové musí jako vždy, soptit.Co takový pan Nevím?Ten by byl jistě pečený, vařený na půdě Bruselu u frau Makrelen, hošíka Macarona a denně podával hlášení o stavu svých nepřátel ruských a čínských špionech do USSA.O podpoře nelegální masové emigrace do českkých luhů a hájů ani nemluvě.Co ČT, odvysílala tento skvělý rozhovor v plném znění?

  OdpovědětSmazat
 14. To jsme měli veliké štěstí že jsme zvolili Zemana želé nebyl zvolen a už vítal migranty. Spolupráce to jo ale ne aby nám vnucovali liberální šílenosti a hloupé zákony.

  OdpovědětSmazat
 15. Radim Fiala SPD dobře setřel fašounskou makrelu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vcera-Zeman-A-ted-neco-jeste-horsiho-Nechtejte-vedet-ke-komu-prirovnali-Angelu-Merkelovou-562718

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se Merkelka nestydí, podávat si ruku s udavačem kerej práskal na jejího fotříka! - https://www.novinky.cz/zahranicni/491690-v-nemeckem-archivu-nasli-putinovu-prukazku-stasi.html

   Smazat
 16. Já se musím vrátit k MÉMU prezidentovi, vlastně jen tak ze srandy jsem ho volil, protože Drahoš mi připadal moc strojený. Volba se mi povedla, pan prezident nemusí být nikomu vděčen, nemusí se nikomu vnucovat, do dalšiho kola voleb už nemusí. Je úplně svobodný, proto provádí klukoviny a déla si legraci z opozice. Slabší povahy ztrácí nervy,jedni ho lituji, druzí ho nenávidí a kopou do kotníků. Já mu fandím a vím, že se dobře baví. Tož jen tak dál. Váš fanda junior.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.