Reklama

pátek 14. prosince 2018

Rusko přesunulo na západní hranice celou divizi S-400

14. 12. 2018    military.pravda.ru
Ruská federace se rozhodla přesunout divizi protiletadlových raket S-400 na západní státní hranice. Dříve Pravda.Ru psala, že americký list The National Interest předpověděl, jak se bude přesně válka mezi Ruskou federací a NATO vyvíjet. Podle autorů článku všechno začne na území pobaltských států a skončí porážkou Ruska.


Místním médiím to oznámil zdroj na Ministerstvu obrany Ruské federace. Podle zdroje divize protiletadlových raket S-400 nastoupí do služby brzy, již 20. prosince. Divize bude chránit vzdušný prostor na západních hranicích země.

Rovněž je uvedeno, že ruské raketové systémy S-400 budou nasazeny v menším městečku Luga v Leningradské oblasti. Připomeňme si, že toto město je nejzazší obcí tohoto subjektu Ruské federace a je doslova několik desítek kilometrů od hranic země.

Úvahy o možnosti otevřené ozbrojené konfrontace mezi Ruskou federací a západními státy se dostaly před několika lety do dalšího kola svého vývoje a neustávají dodnes. Dříve Pravda.Ru psala, že americký list The National Interest předpověděl, jak se bude přesně válka mezi Ruskou federací a NATO vyvíjet. Podle autorů článku všechno začne na území pobaltských států a skončí porážkou Ruska.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


85 komentářů :

 1. Mohl by někdo rozvést co obnáší divize raket S 400.
  Děkuji předem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby predpokladaný útočník niekomu "vešal na nos"kde a akou formou sa začne útok musel by byť viac ako naivný..

   Smazat
 2. Divize S400 jsou tři pluky S400 plus velení. Pluk S400 jsou tři prapory S400 plus velení. Prapor S400 jsou tři baterie S400 plus servisní jednotky (zásobování, palivo, radiospoje, radiolokace, ostraha, obrana systéme Pancir atd.atd.atd.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Vám za pohotovou odpověď. Přesto by mně ještě zajímalo kolik raket má jednotlivá baterie, popřípadě kolik je schopná zasáhnout cílů.

   Smazat
  2. O žádnou divizi se nejedná, je to chyba překladu!!! "Divizion" v ruštině ve voj. terminologii znamená jednotku nikoli na stupni divize, ale "dělostřeleckého oddílu" buď raketového, nebo hlavňového o třech "bateriích", kdy každá má obvykle 6, nebo i 12 odpal. zařízení + další obslužná vozidla, jako velitelské a přehledový a naváděcí radar...Divize u PVO neexistují, největší organické jednotky jsou "pluky"...

   Smazat
  3. Dobrý den, já jsem u "klacků" sloužil a bylo to "SDO" (samostatný dělostřelecký oddíl) s dvěma bateriemi a se čtyřmi odpalovacími zařízeními. Ale tam to mají v počtu asi poněkud jinak.

   Smazat
  4. Jedna baterie S-300 má údajně 24 raket.

   Smazat
 3. ....a skončí porážkou Ruska.---to jako, že se rusové nechají jen tak vyzabíjet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni, a v historii vždy, kteří šli do Ruska loupit, tak dostali do držky !! Je tu zase zájem se o tom přesvědčit na vlastní zuby !! Ono se špatně mluví, když se vám medvěd otočí tlapou v hubě !!

   Smazat
  2. Ado spravna odpoved, zde Josef Pajdavy zvany poprcnik a travic .

   Smazat
  3. Ať je to jak chce, ale Rusové válku nezačínaj, Rusové války končej.

   Smazat
  4. Než v Evropě něco začne,tak už Amerika nebude existovat a budou je naháňat,jako zběsilou zvěř všude po světě,pak elektronicky explodují všechny evropské raketové systémy na místě jejich přípravy a Brdy se octnou od břehu Vltavy po koňa,zústane akorát Mouz-óleum se vzpomínkovou americkou expozicí.....vo.ové...

   Smazat
  5. To jsou takové ty Hollywoodské scénáře. Tam vždycky přijedou odněkud "Velký americký kluci", všem ukážou, jak se na to musí a ostatní skončí ve své malosti a najivitě rozmetáni v prachu. Ale nakonec - nedivme se jim. Doposud Američani vždycky bojovali s někým, kdo měl 3-5 generací staré ruské zbraně a oni vlastnili Abramsy, rakety Patriot a protitankové či protibunkrové střely TOW. Pak to samozřejmě jako náborový film do US army. Jenže teď nastoupí amíci proto S400,které jsou schopny sestřelit jakýkoliv US létající "Star-trek!, dále proti hypersoniským raketám Kindžal, protielektronickému rušení RYČAG, CHIBINY atd. atd. Američané - pokud vyprovokují konflikt, tak se probudí do NOČNÍ MŮRY, kterou doposud nezažili..... Myslím, alespoň se to uvádí, že USA vyprovokují válku nejpozději do 4/2019. takže už abychom trochu vymetli prach z osiřelých bunkrů.

   Smazat
  6. RA právě buduje odpalovací raketové základny ve Venezuele. Nepotřebují jich moc. Stačí úder na yellowstonský supervulkán a USA přestanou existovat. Takže si myslím, že USA útok na Rusko odloží.

   Smazat
  7. https://archiv.ihned.cz/c1-66237680-supervulkan-oziva

   Smazat
 4. Tak to jo porážkou Ruska když mají lepší zbraně a proti zastaralým západním možná už mají obranu.

  OdpovědětSmazat
 5. No a kdyby ti rusové slíbili, že už budou hodní a budou poslouchat, tak by se přeci nemuseli porážet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slibovat, to asi ne, spíš kdyby se nechali porazit, rozparcelovali Rusko na malé státečky, nechali všechny suroviny a celou zemi Anglosasům a ze zbytku Rusů by nechali udělat otroky, kteří se pro své páníčky nechají udřít, tak to by tedy byli opravdu hodní. To ale asi skutečně ne, vypadá to že asi nejsou na hlavu padlí jako Ušáci.

   Smazat
  2. 0:32
   ...asi jako my.

   Smazat
 6. Rád bych četl ten článek v The National Interest. Je to možné?

  OdpovědětSmazat
 7. Prrozatim USA porazilo jen Irak a to z pomoci Anglie a možná Francie,ale Irak s výzbroji nelze vůbec k Rusku přirovnat,ani ve snu..Nejhorší je,že USA by chtělo Rusko zlikvidovat a schytáme to i my ,diky tomu,že jsme v NATO a rusové nebudou válčit konvenčními zbraněmi ale, použiji to nejsílnější a nejhorší,samo že tentokrát by dostala na frak i USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:49 Asi máte nějaké jiné info, nebo lžete. Rus za 2SV bez pomoci USA by nikdy Němocko neporazil. V Afghanistánu dostal pořádně na prd.. s 15 000 mrtvejch voj. Prohrál studenou válku se Západem a nakonec odtáhl i od nás jak spráskanej čokl. Tak bych byl opatrný ve vašich výrocích.

   Smazat
  2. Západ si jednou nalhal, že uzbrojil SSSR a tím se rozpadl. Problém byl v něčem jiném, Gorbačov a Jelcin byli politici, slavomani a nic neuměli řídit. Podívejte se na to v ČR, když nastoupil Babiš, kterého nemohou "očůrat, tak má zle. Že pane Jurečko, Bělobrádku, Fiala /ODS/, Piráti všichni a mnoho dalších.

   Smazat
  3. Pro 9.03 Pomoc USA začala přicházet až po bitvě u Moskvy ! Kdyby dnes Rusko cpalo Talibanu nejmodernější protidletadlové a protitankové zbraně jako to dělalo tehdy USA , utekly USA z Afganistánu už dávno !A studená válka , snad vidíte , kam se USA a EU dnes dostaly !!

   Smazat
  4. US jsou notoricky špatní vojáci, kteří válčí na záklasděš převahy, do velkých konfliktů vstupují až tedy, kdy je protivník podlomený. Po r. 1945 je hlavní doktrinou útok na protivníkovu infrastrukturu. Jenže to funguje jen tam, kde je infrastruktura dostatečně vyspělá - v korei, Vietnamu, Afganistánu se US zbabělecká doktrina neosvědčila.

   Smazat
  5. 6:49 Irák měl bohužel francouzské protiletadlové systémy, které v době útoku přestaly fungovat. Proto Turecko hodlá koupit ruské systémy, které nebudou fungovat pouze pokud by došlo k útoku na Rusko.

   Smazat
  6. 9:03 Rus nemusí s nikým bojovat,stačí když odpálí na svém území 6000 jaderných hlavic a už budeš hledat kytičku na svůj hrobeček !

   Smazat
  7. 7:39 Nešiř paniku! Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně všechno skončilo jak má! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 8. Dobrá zpráva pro NATO,US a naši spojenci budou připraveni.Rusko se uzbrojį až do konečníku.Putin je aget USA!

  OdpovědětSmazat
 9. Lidi, je to jedno - válka s jadernou mocností může skončit jen dvěma způsoby - buď ji zradí vlastní (nevěřím, že by nebyla k této možnosti touto mocností přijata účinná protiopatření) .... a tak vlastně jen jedním způsobem - založením po tisících a tisících let nového evolučního řetězce.

  OdpovědětSmazat
 10. To vypada, ze bude Rusak brzo zrat stepni travu:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amíci budou žrát tu prérijní a jejich lebky budou ležet hned vedle bizoních. Máte značný potenciál pište dál.

   Smazat
 11. Rusko- plnou hubu míru a přitom neustále válčí.Čečna, Gruzie. Náh. Karabach, anexe Krymu, zajaté lodě, ukradené moře Ukr. sestřelování civilních letadel Neustálé vyvyjení nových utočných zbraní, vyhrožování Západu atomem, tak to je v představě Rusa ten jeho " MÍR "

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.10 - doplňte si vzdělání, jinak působíte uboze

   Smazat
  2. Anonymní15. prosince 2018 9:10
   Anonymní15. prosince 2018 9:01
   Anonymní15. prosince 2018 7:05
   Anonymní15. prosince 2018 9:03
   Trollovská filcka nám tu zase káže svý rozumy.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  3. sankce, sankce, lži, šíření "demokracie", kdo pak to asi je? Kdopak to plácal, že se Rusko musí podělit o své surovinové zdroje? No tak jim prostě řekli, že budou bojovat všemi prostředky,včetně atomovek. Nakonec byli to amíci kdo už je použil. Jsou si vědomi, že proti sobě mají sebestředné, arogantní podrazáky.

   Smazat
  4. 10.02 Lžete, nikdy nikdo nechtel nějakou ruskou hlínu, jak vy nazíváte sur. zdroje. Jinak sankce ještě tvrdší na ruskou roztahovačnost.A jste dokonalej hlupák pokud kritizujete použití atomu v Japonsku. Arusku je schvalujete, to nemá chybu.

   Smazat
  5. 10.32 brzy, jazyk, nazývat se, nauč se, blbe psát česky a pak někoho častuj nadávkama. Když nikdo, nikdy, nechtěl ruskou hlínu, tak proč tam tedy lezl?

   Smazat
  6. Velmi vypovídající a srozumitelné je až filosofické sdělení: "...a k čemu by (Rusům) byl svět bez Ruska???"

   Smazat
  7. 10.32 , nikto nechtel ruskou hlinu ? Tak proc Nemci vozili cele vlaky cerne ornice z ukrajiny do Nemecka ?
   Tehda to bylo sovetsky svaz ! Doplnte si vzdelani ,nebo jste za pitomce !

   Smazat
  8. 10:32 Jste debil

   Smazat
 12. 9:28: Mohl by jsi blíže rozvést tu svou trollovskou myšlénku, trolle?

  OdpovědětSmazat
 13. Jedno je jisté,pokud bude hořet Rusko a Evropa,atˇshoří i ta skurvená ŘÍŠE ZLA AMERIKA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včetně idiota v 10:02, tak jsi to myslel

   Smazat
 14. Rusko si snad může na svém území dělat co chce. Jinak pokud hodlají zaútočit z pobaltských států, tak se nelze divit Stalinovi, že tam tehdy vletěl před Hitlerem. Ten to totiž plánoval obdobně. Kýmpak se to naši demokrati inspirují?. Každopádně jestli si myslí, že zůstane jen u konvenčních zbraní, tak se mýlí. Putin jim to řekl jasně, dostanou co zaslouží a v nejvyšší kvalitě.

  OdpovědětSmazat
 15. Je to, bohužel, dnes smutná nutnost. Že totiž, pokud se Rusové chtějí vyhnout nezvané návštěvě, musí na své hranice přisouvat zelené uvítací výbory.
  Jinak ty euroatlantské militanty stále cos pudí, aby do Ruska vstoupili. Bez zaklepání, natož pak pozvání ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už měla Ruská Federace udělat dávno a nečekat, až se ta zločinecká sebranka tzv. "nato" pořádně tzv. "zabydlí" na jejích státních hranicích. Mně osobně také vadí, že Rusko stále pro ty nebetyčné zločince z tzv. "nato" používá termín "partneři"?!? Jací jsou to pro Rusko "partneři"?! Jsou to pro Rusko NEPŘÁTELÉ NEJHORŠÍHO KALIBRU a jako s takovými je potřeba s nimi nakládat!! Ty S-400 jsou první vlaštovky a doufám, že těm nepředstavitelným zmetkům z tzv. "nato" ještě RF pořádně ukáže zuby, aby je přešla jednou pro vždy chuť na nějaký nový "Drang nach Osten".

   Smazat
  2. Nesmíme ovšem zapomínat že tak jako byl Ivan IV. po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie sama jen ulusem oné říše Mongolů! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád a Republika Obou národů! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV. a budou vytlačeni i z Arktidy kam se dnes také derou!

   Smazat
  3. 8:51 Ale jdi ty "mudrlante",tak pěkně po nedělním ránu už jsem se dlouho nezasmál, jak ty jsi mně "vysvětlil", co jsou to Rusové.:-D Člověče, jdi se léčit do Bohnic, tam je tvoje místo. I když, jestli oni ti při tvé schizofrenii ještě mohou pomoci, toť otázka přímo hamletovská?!

   Smazat
  4. 13:07 To se jako ptáš jo? Tak ti řeknu: prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu. To je jediné co pomůže tobě a tvý partě užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků!!!

   Smazat
 16. Ami ic do piči!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.14 A TY PRORUSKÝ BLBE DO PRDELE.

   Smazat
  2. 10;08
   TAM JE PKNO,JSI TAM AŽ PO KOTNÍKY TY,PAUKOSRAČKO TUPÁ!!!!!!!

   Smazat
  3. Oprava 14:50 - PUTLERSRAČKO!!! Mám blbou klávesnici (asi čínská) a furt se mi tam pletou písmenka, sorry ...

   PUTLER KAPUT! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 17. Amerika se stala nebezpečným a nevyzpytatelným elementem, který dnes bohužel hraje o všechno a půjde vabank. V Americe kulminuje najednou několik průšvihů současně, přitom imigrační, ekonomický, akciový, či dolarový jsou ty nejmenší, to se dá zaclonit propagandou a vydíráním podřízených loutek v cizině. Velkým průšvihem je stav armády, ale i vojenské techniky. Všechno rozeseto po celém světě, že se to už ani nedá kočírovat z jednoho centra. A k tomu ke všemu v rámci USA zuří vnitropolitický boj dvou klanů, které si jdou po krku a které na mezinárodní scéně nevystupují jednotně, "jeden čehý druhý hot", tj. i ve světě jdou proti sobě. To tu v minulosti nikdy nebylo! No a když si k tomu připočteme další podstatnou novinku, totiž reálnou možnost přírodní katastrofy, která může pokrýt celé území USA a která může přijít kdykoliv. Přitom i tady je na výběr, co nastane dříve, megazemětřesení, tsunami, exploze Yellowstone nebo jiné sopky apod. Člověk se pak nediví, že elity mají na letištích připravená v pohotovosti letadla, která je mají dopravit do bezpečí k protinožcům (většinou Nový Zéland, tamní pas má i Trump). Každopádně běžným obyvatelům Ameriky není co závidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. obávám se, že nejdříve se dočkáme posunu zemských pólů (severní pól prý bude v Texase) a zemské kůry, ale to postihne celou Zemi, nejenom Ameriku

   Smazat
  2. Poslední tři roky vyexpedovali pryč ze země vojenskou techniku z dlouhodobých stanovišť. V Číně postavili pro přeživší celá města pro desítky miliónů obyvatel, kde dnes nikdo nežije. Německo už vypíná jaderné bloky, teď to oznámila i Francie! Budoucím centrem NWO je Čína (země středu!) a z jejich několika hedvábných cest ani jedna nepočítá s americkým kontinentem. Globalisté mají informaci (možná o pravidelném průletu slavné Nibiru, která svou gravitační silou Zemi trochu "pocuchá", ale zřejmě nesmějí vyvolat předčasnou paniku. Milióny asi zachránit půjde, ale stamilióny nikoliv.

   Smazat
  3. 13:29 tato katastrofa se očekává nejpozději do r. 2036 !!!

   Smazat
  4. 13:29 Mně nevystrašíte. Máme přece smlouvu s vesmírnými civilizacemi, jak nás zde informoval jejich zástupce. Ty se svou technikou a válečnými disky jsou chopné ovládat i vesmírná tělesa a odvrátit každou katastrofu.

   Smazat
 18. Kalkulovat na vítězství ve válce s Rusy je pošetilost. Rusi se konvenčním způsobem vedení boje nemají šanci ubránit. To musí vidět i laik. Převaha NATO je v tomto ohledu naprosto drtivá. Takže jediná možná varianta, jak nepřítele (z pohledu Ruska) zastavit je okamžité použití jaderných zbraní. To je názor naprosté většiny vojenských odborníků. S největší pravděpodobností by Rusi vypálili zprvu jednu varovnou střelu s velmi "omezeným" účinkem na vojenský objekt v Evropě. Pak by už záleželo jen na NATO, jestli od útoku na Rusko upustí a nebo začne odbíjet poslední hodina naší existence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin jim to letos řekl zcela bez obalu. K čemu by jim byl svět, ve kterém by nebylo Rusko. Nebude Rusko, nebude svět!

   Smazat
 19. To 13.20
  Pane máte hodně realistický pohled na to co může nastat.Souhlasim s vami,že než nastane " doslovný konec sveta" přijde varování v podobě zničené Evropy
  ktere obsereme my a naše děti.Jen se divím tem nasim vyvolávacum válek,že jim to nedochází,že v prvé řadě jde o život jim a jejich dětem.

  OdpovědětSmazat
 20. Putin to řekl naprosto jasně už několikrát - konvenční útok na Rusko - jaderný protiúder.
  Konvenčnímu útoku se Rusko nemá šanci ubránit, i když...
  podle mně zase není šance Rusko obsadit. Ono je jaksi příliš veliké..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:05 O tom tvzení, že Rusko nemá šanci se ubrátit konvenčnímu útoku, by se dalo s úspěchem pochybovat. Ten konvenční útok, předváděný především USA, vyžaduje naprostou vzdušnou dominanci. A tu dnes proti Rusku nikdo nezíská. Proč myslíte, že Rusko modernizuje především PVO a troufnu si tvrdit, že má nejlepší PVO na světě? Proč jsou v Rusku jednotky VKS-Vzdušné a KOSMICKÉ síly? Generalita NATO musí být dodnes v šoku z použití Kalibrů a z neúspěchu raketového útoku na Sýrii, kde byly v akci jen stařičké ruské systémy PVO. Bez vzdušné nadvlády nemá pozemní konvenční válka šanci na úspěch. A v Afghanistánu, kde USA tu vzdušné dominanci nepochybně mají, dostávají na zadek i bez těžkých zbraní. V Rusku by to bylo mnohem horší, protože nějaké výrobní kapacity by jim jistě zůstaly. Jak sám říkáte, Rusko je příliš velké, aby mohlo být poraženo v konvenční válce.

   Smazat
  2. 17.23

   Vidím to stejně. Západ si moc fandí, Rusové jsou tentokrát moc dobře připravení, a jak je o nich známo, neprodají kožich zadarmo.
   Degenerovaný Západ se svýma neomarxistickýma sračkama, jako multikulti, gender, lická práva pro šmejdy, homosexualismem, atd., nemá nárok.
   Nevěřím tomu, že si něco začnou. Válka nebude.

   Smazat
  3. Místní přihlouplá parta proruskejch chudáku neustále blouzní o nějaké válce ze strany Západu. Pokud by to někdo někdy chtěl, tak už Rusko dávno napadne a nebudou čekat 30 roku až se Rus vojensky zmátoří. Tady se schází " ELITA "

   Smazat
  4. 10;06
   Rus ty jednobuněčnej Gonokoku zvládne USSA OKUPANTY JEDNOU RUKOU!!!!!

   Smazat
  5. 14:52 RUSSácký okupanty, poudáš? Je to sebranka co se tváří jako čestní lidé kteří jen brání ty správné hodnoty, jako praví rytíři naší rasy z SS a proto si dali dvě "s" do názvu! - https://en.wikipedia.org/wiki/Russia

   My co je známe jim ale řikáme zásadně RuSÁci, podle SA, lumpenproletářů sloužících panu Hitlerovi jako podřadný futerkanon v boji s rudochy ...

   Smazat
 21. No, na nějaké racionální uvažování Západu ve vztahu k Rusku bych nevsadil ani vindru. Spíše naopak, soudě zejména podle toho, co se odehrálo od pádu Berlínské zdi. Smyčka kolem Rusů se od té doby nepřetržitě utahuje. To, co se před 30 lety zdálo naprosto nepředstavitelné (vojska na NATO na ruských hranicích!!) je dnes realita. A proč se tak děje? Mají vojáci NATO snad málo místa jinde po světě? Nikoli. Pouze vidíme úpornou snahu dostat Rusáky do situace, že jim nezbude, než zvednout ruce nad hlavu a vzdát se. Sázet na to, že Rusko raději kapituluje, než by použilo jaderné zbraně není sice vůbec rozumné, přesto na tuto alternativu na Západě zřejmě věří. Nějaký ruský generál měl údajně prohlásit, že v momentě, kdy vyhodnotí, že raketová základna v Rumunsku bude schopná ohrozit raketová sila za Uralem, preventivně ji zničí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západ by zaútočil, pokud by se jim v Rusku podařilo vyvolat občanskou válku.

   Smazat
  2. Podívejte se kolik Ruských padlo na Ukrajině v Čečně atd. Většinou vedli obranné války.Proč by byla občanská válka,dobře vědí jak nás západ koupil.Nepatří nám ani pitná voda,která je ve Švédsku zadara.

   Smazat
  3. Právě proto je to ve Švédsku tak, jak píšete, neboť prvním vodohospodářem od průzkumu zdrojů pitné vody až po toto konečné řešení byl náš spoluobčan-emigrant Zdeněk Kaňka z Hvězdonic, který si tak vybudoval, co by vystudovaný a skutečný odborník, nevídanou a velmi záslužnou činností pozici, na jakou by u nás v roce 1968 nikdy nedosáhl.

   Smazat
  4. 22:35 Za Veškeré dnešní vojenské napětí ve světě muže Rus svojí anexí Krymu. Do té doby byl ve světě klid. Rusku se dnes nedá věřit ani pozdrav, oni vlastně nezdraví.

   Smazat
  5. Douč se dějiny,KRYM NEBYL A NIKDY NEPATŘIL K BANDEROSTÁNU!!!!!!!!

   Smazat
  6. 14:54 Přesně tak! Krym je jen zeměpisný pojem, součást okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Smazat
 22. Největšího klacka má Janda.Na které bydlí základně.Že by RAMŠTAJN?HA HA HA

  OdpovědětSmazat
 23. Jsem rád, že je u nás ta demokracie a že si tudíž mohu vybrat,jestli budu bojovat po boku vojáků Ruské federace nebo NATa. Doufám, že bude možnost výběru nebo že i na území Protektorátu budou náborová střediska pro vstup do vítězné armády RF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřemožitelné Armády RF!

   Radosta.

   Smazat
 24. 8:40 Sázíš na špatnou kartu, TROUBO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lépe s Rusem, než s Tebou,hlupáku.

   Smazat
  2. To není hlupák , to je fašista .

   Smazat
 25. Vy dva blbečci co vám brání se do toho hlupákova a chudobince se odstěhovat , nic tupouni.

  OdpovědětSmazat
 26. Banderovci jsou kurvy fašistické.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv Bandera, anýbrž bolševismus je otcem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.