Reklama

pátek 14. prosince 2018

Seminář Nové republiky na téma "Smysl národa a lidská práva". Vystoupení sociologa Patra Hampla (VIDEO)

14.12.2018

30 komentářů :

 1. Nejvyšší čas vystoupit z EU!

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Andrej-Babis-a-EU-Akce-PL-protrhla-hraz-Sype-se-to-ze-vsech-stran-563227

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU byl naprostý omyl!

   Vymazat
  2. Přestat platit poplatky do EU. Když oni neplatí, my také ne. Je to jednoduché. Proč oni to mohou pozastavit a my ne? Jsme úplní volové?

   Vymazat
  3. Vy 3 ne moc chytří a ke komu se přidat? K Ruskému chudobinci,?tak to určitě ne. A, že má nyní problémy BabiŠ, když okrádá EU. Tam si nenechají kálet na hlavu, to se panáček přepočítal a jako na všechny jeho průsery to nazve UČELOVKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

   Vymazat
  4. Ad 11:23 - vaše interpretace skutečnosti je velmi zábavná.

   "přidat se k ruskému..." hahahah, to se povedlo. My se chceme odpoutat od zločinné NATO a od fašistického projektu EU.

   "Babiš okrádá EU..." hahahah. Svěřenecký fond, do kterého Babiš umístil svůj majetek Agrofert má právo čerpat dotace jako každý jiný podnik, který splňuje podmínky.

   "EU si nenechají kálet na hlavu..." hahahha - a proč odchází Velká Británie, řekni, chytrolíne s mlékem na bradě.

   MM

   Vymazat
  5. 11:23 Po setkání Baracka Obamy s ruským prezidentem v r. 2010 v Praze byl rozhovor s jeho poradcem. Na otázku jak bude vypadat Evropa po r. 2020 odpověděl, že mezi EU a Ruskem vznikne nové soustátí, které nazval Středoevropskou federací. Takže vše jede podle plánu, že?

   Vymazat
  6. 11:23 Můžeme požádat o přijetí za 51. členský stát USA! Nebo se stát 7. machozem státu Izrael! To by Ovar chrochtal blahem:)))

   Vymazat
 2. Jo přesně tak protinárodní udavači v akci:

  https://aeronet.cz/news/skupina-udavacu-z-demobloku-zalovala-na-babise-v-bruselu-europarlament-potom-odhlasoval-vyzvu-evropske-komisi-aby-agrofertu-zastavila-eurodotace-za-utokem-proti-ceske-republice-stoji-opet-neoconi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:26 A dobře dělají ty strany co to oznámily. Vy budete asi také zloděj, že se zastáváte echt zloděje Babiše.Podle zákona, pane , se každá zlodějna musí nahlásit.Pokud bych vás znal a věděl, že jste něco ukradl, tak vás ihned nahlásím také. Podle zákona občanská povinnost

   Vymazat
  2. 11:26 Jo aeronet, tak to jste nějak více, moc mimo. Tuhle ruskou žumpu ještě někdo čte,? nebo dokonce věří? To je stejné jako sputnik, také sra.. srač..k Pouze pomatenci vešeho myšlení tohle čtou.

   Vymazat
  3. Skutečností je, že celou slavnou aféru proti Babišovi rozpoutalo v Bruselu udání z Česka a na svět tomu pomohli dvě Češky a jeden Slovák v rámci struktur EU.
   Ostatně chování "komisařů" a "poslanců" EU je natolik zarážející a účelové, že to je další hřebík do rakve českých sympatií s Evropskou unií.

   Jen blb (11:23 a někteří další svazáci pod ním) to nechápou.

   I za předchozích okupací (1939-45, 1968-89) tu bylo dost udavačů a kolaborantů. Zkrátka ti dnešní svazáci z pražské a brněnské kavárny jen pokračují v rodinné tradici.

   Leo

   Vymazat
  4. 12:29 Babiš je pro mě přijatelnější než demožumpa tak čus kavárnický práskači.

   Vymazat
 3. 12:36 Pokud víš o něčem zlodějském, tak to nahlaš, ale ty nic nemáš, jen blbě žvaníš svazáku. Vy troubové nemít toho pana Kolouska, tak nevím na koho to všechno hodíte.TRAPNÉ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak může být Kalousek, vrah parašutistů a obří zadlužovač Česka, šéf gangu zlodějů 135 Mld. Kč (viz církevní "restituce") titulován slovem "pan". To ses snad zbláznil?!
   Když někomu říkám pane, tak tím dávám najevo, že jde o slušného člověka a ne o psychopatikcou kreaturu.

   MM

   Vymazat
  2. Patřím dobrovolně k méně chápajícím. Nevím proč, ale ať je téma jakékoliv vždy se zde změní v jalové vykřiky a nadávky důstojné leda tak fotbalovému stadionu. Argumentuje se na úrovni občanské výchovy na ZŠ. Mne by zajímalo proč se EU zmítá v krizi, na to na zdejší pavlači nenacházím odpověď. Na začátku jsem byl eurofil, dnes se blížím k opaku. Že se něco pokazilo dokazuje GB i Francie. EU se sama pokazila, stala se přeorganizovaným úřednickým molochem. Máte-li optimističtější názor, napište. Můj názor je - ideový projekt EU = 1☆, ale technické řešení = 4.

   Vymazat
  3. EU je od začátku špatně založený podnik: absence demokracie - za volené zástupce rozhodují nevolení úředníci a "síly v pozadí" - nesmyslná rozhodnutí - protinárodní politika - schvalování okupace Kosova - potiruská hysterie spojená se sankcemi, které nás poškozují - nezvládnutí migrační vlny - atd. atd. atd.

   Německá pravice, která vede EU, jde ve stopách NSDAP ve snaze vnutit evropským národům velkoněmeckou dominanci podle plánu "Nová Evropa".

   MM

   Vymazat
 4. VŠICHNI DEMOKRATÉ A OCHRÁNCI LIDSKÝCH PRÁV JSOU jen ti, kteří se za ně vydávají!!!! HLAVNĚ PIRÁTI A vlastně CELÁ OPOZICE.

  Babiš má problém. A ti, tzv. DEMOKRATÉ hlásají: AŤ BABIŠ PRODÁ aGROFERT A NEBO AŤ ODSTOUPÍ A VŠE BUDE V POŘÁDKU.

  Tím popírají Ústavu a základní lidské právo VLASTNIT MAJETEK a také být volen.

  Otázka zní: Co to jsou vlastně za lidi, když takto uvažují a jednají?

  OdpovědětVymazat
 5. Pan Hampl měl zajímavou přednášku na téma sociální konstrukt a národ. Pochopil jsem, že každý jeden člověk je v mnoha sociálních vztazích. Např. jako součást nějaké sociální skupiny, jako součást nějakého národa, atd.
  Domnívám se, že národní pouto je silnější u nižších sociálních skupin a u těch vyšších skupin, je spíše zbytkové. Kdežto sociální pouto, je u nižších sociálních skupin slabší, také proto, se heslo „Proletáři všech zemí spojte se“, příliš neprosadilo. Ale toto sociální pouto je silné, u vyšších sociálních skupin (kapitalisté, bankéři). Dokáží se vzájemně dohodnout, aby nemuseli postupovat část své moci, nižším sociálním skupinám. Ovšem někdy se v tom svém predátorství zaseknou a nedokáží se dohodnout. Potom hledají podporu kde se dá a zahrají i na národní strunu.
  Z tohoto hlediska, se lze dívat i na současné dění, kolem AB. Tento člen východního bloku, měl v době převratu výhodu, že prakticky znal fungování systému, do kterého jsme se včleňovali, a měl tam i podnikatelské kontakty. Díky těmto výhodám a svým schopnostem, dokázal zkoncentrovat, na člena východního bloku, velký majetek.
  Ale domnívám se, že v sociální skupině mezinárodních predátorů, které třeba i majetkově převyšuje, nedokázal dosáhnout rovnocenné postavení, vzhledem k oblasti, ze které pochází a kam stále patří. Zdá se, že je v situaci, kdy potřebuje národní podporu. Bylo by chybou mu ji nedat, např. při eurovolbách. Do té doby, by měl na oplátku, politicky posílit pozici národa. Schválení zákona o referendu z dílny SPD, by mohl být takovým příkladem. Dalším příkladem, je odmítnutí migračních zákonů OSN P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Tahle republika měla v každé době stádo kolaborantu, kteří by prodali i vlastní ho bráchu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Geny se dědí, máme Kalouska, Těličku, štětiny a mnoho dalši chtěl.

   Vymazat
 7. ČT podala trestní oznámení na Barrandov Jaromíra Soukupa, ohledně notorickěho blba s vrozeným kreténismem, samozvaného "Goebbelse" Luboše "Kubíka" Rosího, editora všeho, co na ČT hnije (majitelé lid Český!)!


  Rodinná firma ČESKÉ TELEVIZE, Rosích!?


  PhDr. Luboš Rosí — Lidé — Česká televize
  https://www.ceskatelevize.cz › lubos-rosi
  rosi ct z webu www.ceskatelevize.cz
  Zaměstnání. od r. 2013 – vedoucí redaktor, Redakce plánování a analýz ČT; 2012–2013 – editor pořadu Události; 2009–2011 – editor Událostí v regionech; 2006–2012 – redaktor zpravodajství Domácí redakce ČT ...


  Mgr. Lucie Rosí — Lidé — Česká televize
  https://www.ceskatelevize.cz › lucie-rosi
  rosi ct z webu www.ceskatelevize.cz
  V Redakci zpravodajství ČT. 2008–2014 – krajská zpravodajka pro střední Čechy; 2007–2008 – redaktorka denního zpravodajství. Předchozí praxe v médiích. externí spolupracovnice Vyškovských novin; redaktorka ...  Ramón

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědav, kdy ten prohnilý parlamet ovládaný renegáty typu Kalousek, Fiala a udavači Bartoš a Pospíšil se vzmuží a nechají udělat hlubkový audit v té sluníčkářké, prolhané a bruselské odnoži špíny a konečně zruší vynucené poplatky za něco co sleduje už jen někdo, kdo rád, či nevědomky konzumuje ty lži a ani se neotřese. To oni neudělají, protože, kdo by pak vysílal ty jejich kydy, oni musejí mít svoji hlásnou troubu a troubové to oni jsou! Ať nám vysvětlí zabarikádovaný Dvořák proč černí ty smlouvy - zákon dodržel, nic ale neukázal. Co na to ti švarní junáci parlamentní? Oni jen potřebují tu hlásnou troubu, kterou jim uhradí poplatník, protože oni si zvedli platy jen o dvacet procent, takže kde by na to brali, že? Je zajímavé, že je to čistě v gesci parlamentu, který zjevně zcela nic nečiní! O rozhlase se raději ani nezmiňuji, protože ty jejich žvásty už neposlouchám minimálně čtyři roky, ale poctivě dle zákona tu špínu cáluji. Poplatky zrušit, ať se předvedou co dovedou-nic. Howgh.

   Vymazat
  2. Docela humorné.Rosí byl vytažený z regionálního vysílání a patří v ČTv, asi z vděku, k největším bijcům "nepřátel".

   ČTv, která je placená z povinných koncesionářských poplatků zuří, že jí Soukup snižuje sledovanost a ještě do ní šťourá.
   Soukupův styl mi není příjemný, ale dal prostor politikům, které Čtv nikdy nezvala, protože nehlásají tu správnou, TOPáckou, idepologii. Manipulátor Moravec, manipuluje jistě víc,než trochu exhibicionistický Soukup.
   Soukup upozorňuje na to, co vadí většině diváků, kteří platí povinně plýtvání ČTv. Od soustavného měnění studií, oblečků redaktorek, vysílání dalších redaktorů tam, kde má ČTv trvalé zastoupení (nyní Kubala v Londýně), po štáby číhající celé dny před institucemi, odkud možná někdo vyjde a pak s nimi ani nepromluví. Kolik jim platí, že to nechtějí zveřejnit. Je pravda, že Moravec a špička těch, co jsou na Čt24 mají statisícové platy a proto tak přesvědčivě lžou???
   M. Svobodová, Brno

   Vymazat
  3. Luboš Rosí je skutečně ten nejodpudivější manipulativní propagandistický kr..én, jakého jsem kdy viděl.M.V.

   Vymazat
  4. Soukup má v mnohém pravdu a ti co se jich jeho satira týká to samozřejmě neradi slyší,protože namyšlení lidé nemají většinou smysl pro humor. Fakt je,že těch politických pořadů už má trochu moc ,mohl by přibrzdit,přestává to být přehledné. Ostatní programy na Barrandově jsou na stejné úrovni jako na jiných TV stanicích,někdy lepší,někdy horší. A úplně nejhorší jsou stále se opakující a otravující reklamy. Jinak přejme panu Soukupovi ať se mu daří,protože se pustil na celkem tenký led.

   Vymazat
  5. Babiš,Zeman se jim jaksi vymyká,nebo už je to ohraná písnička tak teď budou hledat vši na Soukupovi a jeho televizi Barandov.To tam mají jak v PS tak v ČT nebo i tady na Novinkách nějaké tajné oddělenítzv. všihledačů kteří nic jiného nedělají jen hledají na lidech něco co by je mohlo pošpinit.Čekám kdy vytáhnou do boje s tím ,Kde na to ten Soukup vlastně vzal peníze? a aby to bylo ještě víc peprnější zatáhnou do toho Brožovou,jestli náááhodou to nebyla nějaká lehká ženština.Prostě hnus,faleš,křivárny toho nejhrubšího zrna se táhne jak sliz touto zemí.

   Vymazat
  6. Když potřebuji zvednout tlak, tak se kouknu na zpravodajství ČT a mám co dělat ať nevyhodím televizi z okna.A doufám, že si to oznámení platí z vlastní kapsy a ne z poplatků.

   Vymazat
  7. Stále se ptám???????????
   Proč mám platit HNUSNÉ ČT koncesionářský poplatek,když jí nenávidím- slále nám lžou- velký prostor dostávají pidistranám a jejich inf. jsou neobjektivní!!!
   Chci se demokraticky rozhodnout,které TV budu měsíčně odvádět svůj koncesionářský poplatek - nesouhlasím s tím,že mi to někdo nařizuje a že nevím co se s těmi financemi dále děje!!!!

   Vymazat
  8. Moc se mi líbí jak tady kňučí několik bezvýznamných čmáralu, kteří si zanadávají, ale všichni ostatní na jejich názory serou.Co po ČT chcete? aby jak za komoušu, každou hodinu začínala zprávy, sovětský svaz, tak na to soudruzi zapomeňte, to se nevrátí. Jinak ČT dělá svoji práci výborně, pokud o ni takto píšete!!!!

   Vymazat
 8. Díky pane Hampl za slovo odborníka stručné, věcné, nesložité, poutavé , tedy važme si našeho národa, dějin, současnosti ,...Jana

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.