Reklama

pátek 14. prosince 2018

Seminář Nové republiky na téma "Smysl národa a lidská práva" - vystoupení MUDr. Ivana Davida (VIDEO)

14. 12. 201815 komentářů :

 1. Je mi líto, ale slova "národ" či "lidská práva" v této době,
  mi nedělají moc dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem na to stejně, ještě bych přidal výraz "demokracie", to si říkám, co to bude zase za svinstvo.

   Smazat
  2. 17:59
   Přesně tak demokracií se ohánějí všichni ti co vedou války po celém světě . Prý tak jednají ve jménu demokracie . Hlavně se to týká zločinného Západu a USA . Stejné to bylo například ve středověku kdy církev vedla křížové výpravy proti všem kteří se nechtěli podvolit její vůli . Tenkrát ještě "výhody" demokracie církev neznala tak se odvolávala na Boha . Takže dříve se vraždilo ve jménu Boha a dnes ve jménu demokracie . Jaký je v tom rozdíl ?

   Smazat
  3. 17:35 To jste asi nějak mimo, protože národ a tzv. "lidská práva" se na současném politickém kolbišti vylučují.
   Ideologii "lidských práv" užívá americká imperiální propaganda, spolu se Sorošovou mafií, jako klacek na nepoddajné národy. Pseudoideologie lidských práv by měla v bezhodnotovém multikulturním bordelu zároveň simulovat tradiční hodnoty. To se ovšem neděje a místo toho se LP stala fetišem několika pošahanců. U ostatních vzbuzuje odpor.
   Oproti tomu národ zažívá svojí renesanci. Národní uvědomění je jako čerstvý pramen vytrysklý na poušti.

   Smazat
  4. Pojmy "lidská práva" a "demokracie" jsou dokonale vyprázdněné ideologické floskule!

   Smazat
  5. Překvapil a pobavil (zmínkou o privátním charakteru nevěstinců za Josefa II.), má vcelku pravdu až na některý klišé. Nesmíme přestat vidět fakt, že Národ je výhradně náš konstrukt existující pouze v rámci naší Bílé rasy! Zaostalé rasy zatím na stupeň národní organizace nedosáhly. Žijí v kmenovém, maximálně ethnickém společenství - viz tzv. Chanové, kteří nemít rozsypanej čaj, tak se ani nedomluvěj na území své říše! To samý tzv. Indové či Arabové. To je společenství kmenů spojené nějakou vnější silou či náboženstvím. Pojem národ, tak úzce spojený s průmyslovou civilizací, rozvojem vnitřního trhu a společné "národní paměti" uměle vytvořené ideology "obrození" v průběhu průmyslové revoluce, je těmto v zemědělsko-pasteveckých či dokonce divošských (lovecko-sběračských) společenstvích existujícím rasám pojmem cizím, bezobsažným, vnuceným jim západními kolonialisty.


   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy máte přehled. Minule jsme se dohadovali, komu slouží Soroš, zda Rotschildům, nebo Rockefellerům. Já tvrdím, že podle "ksiftu" Rockefellerům, co si myslíte Vy?

   Smazat
  2. ČT podala trestní oznámení na Barrandov Jaromíra Soukupa, ohledně notorickěho blba s vrozeným kreténismem, samozvaného "Goebbelse" Luboše "Kubíka" Rosího, editora všeho, co na ČT hnije (majitelé lid Český!)!


   Rodinná firma ČESKÉ TELEVIZE, Rosích!?


   PhDr. Luboš Rosí — Lidé — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › lubos-rosi
   rosi ct z webu www.ceskatelevize.cz
   Zaměstnání. od r. 2013 – vedoucí redaktor, Redakce plánování a analýz ČT; 2012–2013 – editor pořadu Události; 2009–2011 – editor Událostí v regionech; 2006–2012 – redaktor zpravodajství Domácí redakce ČT ...


   Mgr. Lucie Rosí — Lidé — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › lucie-rosi
   rosi ct z webu www.ceskatelevize.cz
   V Redakci zpravodajství ČT. 2008–2014 – krajská zpravodajka pro střední Čechy; 2007–2008 – redaktorka denního zpravodajství. Předchozí praxe v médiích. externí spolupracovnice Vyškovských novin; redaktorka ...

   Smazat
 3. Vynikající přednáška!

  OdpovědětSmazat
 4. Veliký dík pane lékaři a národní buditeli I.Davide.
  Jak ale docílit toho, aby si Vás poslechli všichni dospělí a hlavně učitelé a rodiče? Jana

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Davide jsem nacionalista tahle země je naše jak řekl Zeman.

  OdpovědětSmazat
 6. A ODPAD PROMLUVIL

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.