Reklama

úterý 4. prosince 2018

Smysl národa a lidská práva

4. 12. 2018


24 komentářů :

 1. Občanská práva - to by dávalo smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, jaké hrůzy provádějí politické neziskovky?

   http://www.protiproud.cz/politika/4144-indoktrinace-v-nasich-skolach-vite-co-za-hruzy-tam-provadeji-neziskovky-uchylarny-pro-mrnata-od-tri-let-proc-jdou-po-cim-dal-mensich-detech-nekolik-pozitivnich-zprav-obrana-ma-smysl-mate-deti-ve-skole-ozvete-se.htm

   ..... škodná si dovoluje hodně, jakoby byl všem nadřízený. Kopnout někam a vyhnat z ČR...

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-odmitl-v-bruselu-vysvetlit-sve-podnikani-to-si-nedovolil-ani-orban-rika-sef-transparency-international-61751

   Smazat
 2. Co dělají naší tzv. diplomaté v Rusku? Proč s Doněcka byla vypovězená naše tzv. "mírumilovná" organizace "Člověk v tísni", která tam evidentně pracovala pro Američany. Rusové tady dělají špionáž a co my? Co děláme my? My podporujeme zločince Navalého a všechny jemu podobné ve snaze rozvrátit Rusko, aby Američani nám mohli prodávat Rusky plyn a Ropu tři krát dráž než samotní Russové.
  Vybombardování Jugoslávie, Iráku, Libye, Sýrie a pozabíjení miliónů lidí v těchto státech je dílo západních demokracii, tedy hlavně USA a celé západní Evropy, které se sdružují ve zločinecké organizaci NATO. Když to ale někdo takto řekne je Putinův agent? Jak se to má tedy říct? Že tyto státy vybombardovalo Rusko? Tak jak tedy? Nebo je to podle BIS dezinformace?
  Všichni vědí, že Ukrajinské vojenské čluny vypluly z Oděsy a u Kerčského mostu překročily teritoriální vody Ruska a neuposlechly výzvy, aby se nepřibližovaly k mostu. Všichni na demokratickém západě řvou na Rusko aby se okamžitě za incident vyprovokovaný Ukrajinou omluvilo? Je to jenom důkaz toho, že celý incident naplánovali Američani a jejich poskoci ve všech státech se staví na stranu zločinců z USa a Ukrajiny. Všichni vidí co se děje. Je to horší než před rokem 1989. Lže se neskutečně a to několikrát násobně a s větší intenzitou, než před rokem 1989. Když jsme cinkali klíči, komunisti odešli. Nyní můžeme cinkat jak chceme a vrazi a zločinci z NATO neodejdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západní Evropa žije novým mnichovanstvím. Největší rozvraceči Světa se spojují pakty proti mírumilovné většině. Jejich vyzvědačské centrály vydávají alarmující zprávy, jak ta mírotvorná většina Světa ohrožuje tu zločinnou válečnickou! Ale kdo ji tyto bludy baští, snad ani politické loutky ve vedení euroatlantického souručenství a pod kuratelou velkokapitálu ne!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Z jakého důvodu jste nepozvali do té panelové diskuze Dominika Feri, který dle amerického Server Politico může "změnit tvář své země anebo celé EU" ?
  To by byla sestava.....!

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201812048621208-feri-poslanec-americky-portal-zebricek/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do diskuze jsou zváni jen inteligentní lidi.

   Smazat
  2. 9:48 Chcete snad říci, že někteří poslanci PSP ČR nejsou inteligentní lidi ? Pozoruhodné...

   Smazat
  3. L.S.-"dobro i zlo" potřebuje inteligentní lidi, je smutné, že k "páchání" obojího potřebujete i ty druhé. Volební systém je založený na emocích těch méně inteligentních, lépe ovladatelných. Bohužel dobro, jak už to tak bývá více přemýšlí, zlo jedná, intrikuje. Jako v pohádkách. Věřit v dobrý konec bez naší pomoci?

   Smazat
 5. Samý chartista z dob kdy tu bylo lépe a zdaleka se tolik neporušovali lidská práva...
  Charta pro dnešní dobu by nebyla? *

  OdpovědětSmazat
 6. Napsal jsem omylem "2019" místo "2018" v rámci plánování akcí na příští rok. Děkuji za upozornění. Charta pro dnešní dobu - zajímavá myšlenka. Začínají být ohrožena občanská práva o sociální jsou prakticky zapomenuta (i když jsou součástí lidských práv).

  OdpovědětSmazat
 7. Zapomněl jsem dodat, že "lidská práva" jsem vložil proto, že 10. 12. je Den lidských práv.
  Máte pravdu, velmi silné téma je, jak je to vlastně je se všemi těmi "právy".

  OdpovědětSmazat
 8. Smysl národa je celkem jednoduše definovatelný. Jako smysl rodu, až k základu, rodiny. Muž, žena, děti. Kdo narušuje tento základ má jediný cíl, decimaci konkurence a převzetí jeho území bez boje, zevnitř. Kdysi se to dělalo postupným osídlováním pohraničí a politickou mocí uvnitř, viz "sudety", Kosovo. Dnes v době zrychlené, "Globalizace" jde na to "zhurta" globálně. Kupodivu se již nemusíme ani tak bát germanizace, jako globalizace(i Germánů) některými "Germány židovského původu". Lidská práva mají přece i kapitolu "národních práv", na tu jsem zvědavý, jak se s nimi diskuze a světová společnost vyrovná!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS. čirou náhodou jsem si pustil dnes v noci Čt dvojku s dokumentem o "teplé Praze" za komunistů, doporučuji shlédnout, je-li to v archivu. Leccos z té doby mohu potvrdit. Nevládnou nám náhodou jejich děti?

   Smazat
 9. Jo, prosím vás, já tam nepřijdu.
  Tak jen abyste na mě nečekali. Nashle

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:43-to je mi líto, "nashle" kde?

   Smazat
  2. lŽIDavid má sen, stát se předsedou rady lidových komisařů České republiky rad, jakési budoucí satrapie Putlerstánu! LŽIDvořák by mu tam dělal lidovýho komisaře osvěty. Naštěstí jsme poučeni z dějin a postavím se jim tu zásadním způsobem!
   - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Zprovozníme opět tyto stroje, schopné zpracovat rudý xindl na výhřevný biopalivo! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   ... podle patentu tohodle inženýra - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Smazat
 10. Doufám, že si pán doktor David vzpomene na svou definici lidských práv jako právo na zvůli a nezodpovědnost. V sestavě řečníků je jediná důvěryhodná osobnost. Ostatní se ušpinili antikomunismem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tahle poznámka je hodně hloupá. Komunisti se ušpinili sami.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 6:02, jestliže je poznámka považována za hloupou, pak jakékoliv panelová diskuze je zbytečná, protože nikam nevedou. Je to důkaz, že 6:02 se nepoučil a už asi nepoučí.

   Smazat
  4. Nejsem angažován v žádném politickém hnutí, pouze vnější pozorovatel. Nesrovnatelně více hlasů a tím i důvěry dostal v posledních volbách bývalý komunista než bývalí disidenti, na které věří pan doktor David. Nemám Davidovy disidenty za gaunery, jsou jiní mocní bývalí disidenti, kteří pečlivě drží pod kontrolou kariéry lidí nebo jen jejich obyčejné zaměstnání, které umožňuje obyčejný skromný život. Nemají pod kontrolou manipulaci s lidmi a neurčují, co je správně a co zlé. O tom byste se měli bavit.

   Smazat
  5. Naštěstí zanedlouho si pro lŽIDavida s jeo poskokem lŽIDvořákem přijde ta kmotra co si vodnesla i tohodle jejich předchůdce, kterej už na ně v pekle čeká!:) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.