Reklama

sobota 15. prosince 2018

Šokovaný velvyslanec Izraele v Kyjevě

Ukrajinský pogrom Židů ve Lvově v roce 1941.
Jan Urbach
15.12.2018 VašeVěc
„Ukrajina nesmí zapomenout na zločiny spáchané na ukrajinských Židech a nesmí žádným způsobem oslavovat zločince, kteří tyto zločiny spáchali,“ napsal včera izraelský velvyslanec v Kyjevě Joel Lion.

Uvedl, že byl „šokovaný“ rozhodnutím rady Lvovského obvodu, která v úterý vyhlásila rok 2019 „Rokem Stepana Bandery a Organizace ukrajinských nacionalistů.“ V příštím roce bude 110. výročí narození Bandery (narozen 1. ledna 1909) a také 90. výročí vzniku Organizace ukrajinských nacionalistů.

32 komentářů :

 1. Jediným, kdo tam protestuje proti adorování Bandery a jeho hnutí v dnešním banderistánu, je pouze(!) izraelský velvyslanec.
  Již i tato okolnost, že nikomu z představitelů EU to (jakoby) nevadí, je dost výmluvná. O zmateném českém Petříčkovi raději ani nehovořit.
  Pro většinu z nich je patrně hlavní to, že ostří ukrajinského nacionalismu je orientováno - jak jinak? - proti Rusku.
  Už jednou se Západ pokoušel zasít (protisovětský) vítr, a sklidil bouři. Jen si pro své cíle zvolil jiný kanónenfutr. Cožpak se opravdu nedokáže(me) poučit? Ta bouře totiž může být pro všechny z nás i bouří poslední ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:29 "...O zmateném českém Petříčkovi raději ani nehovořit." - Že Petříček může jenom předvádět tu povinnou loyalitu, kterou prozápadní prďolové vydávali za vrchol zodpovědnosti a mravnosti a vyžadovali ji po nestoudném lhaní anglických ladies a gentlemanů, to Frantu nenapadlo. U sebe začněte, sire! O Petříčkovi raději ani nehovořte! Váš dech páchne předpojatostí 5 metrů proti větru. sck

   Smazat
 2. Opravdu je tak šokovaný? To tedy musí být izraelslá výzvědná služba také na úrovni BIS. A nebo je napostý sprotý lhář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je šokovaný "rokem Bandery".

   Smazat
  2. Na Ukrajině odpojili důchodkyni elektřinu za dluh 7 hřiven (5,75 Kč). Žena si na energetiky stěžovala starostovi města. Energetici se brání, že postupovali podle zákona. ČEZ už je i na Ukrajině.

   Smazat
  3. Presne a vystizny . Sam izraelsky velvyslanec ma hlavni funkci v organizaci a dodavce zbrani /radeji vice nez mene/ z Izraele Ukrajinskym banderovcum...
   I my jsme sokovani prave temi velvyslancovymi SOKY !!
   A jak !!!

   Smazat
 3. Proč se diví? Všichni vědí, co je to ve "vládě" v Kyjevě za nacistickou sebranku. Vědí to Poláci, vědí to Němci, vědí to v Bruselu a vědí to i Židi. A stačilo by, aby kdokoliv z vedení kterékoliv země, z vedení EU tuplem zvedl obočí a Porošenko a jeho banda se začnou klidně modlit třeba ke Stalinovi. Jenže pán sedí ve Washingtonu. A tomu je nějaký Bandera a pár set tisíc ubitých Poláků, Židů a jiných u pasu. Halvně že je to válka blízko Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tak se nám s požehnáním jůesej vyloupl na východ od našich hranic v podstatě fašistický stát, resp. stát s ideologií oslav fašisty ! My dříve narození si budeme pamatovat film "Akce B" !

   Smazat
 4. 5.12.2018 jsem se v Egeru v bazénu termálních lázních u hotelu Flora skupiny 6 turistů z ukrajinského města Lvova dotazoval proč se v jejich městě zdraví banderovským pozdravem " Slava Ukrajině", když je to stejně, jako by se v Německu nyní zdravilo " Heil Hitler".

  S nedůvěrou se na mne dívali, ale neodpověděli a ani se od toho pozdravu nedistancovali. ODPLAVALI OD MNE.
  Krátce na to bylo oznámeno, že Ukrajina St. B a n d e r u považuje za národního hrdinu a stejně všechny banderovce, kteří za II. sv. války vraždily své Židy, naše volyňské Čechy i Poláky.
  A naše ministerstvo zahraničních věcí mlčí!!!!
  To jsem se dopracovali hodně daleko, že pane Hamáčku, místopředsedo Vlády ČR!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mlčí? Pan Petříček nedostal noty ani z Brusele, ani od Pochvy :-)

   Smazat
 5. Šokovaný velvyslanec Izraele v Kyjevě. Pan velvyslanec zapomněl říci, že 80% ukrajinské vlády a polovina poslancú mají Izraelské pasy.Porošenko má navíc pas USA.

  OdpovědětSmazat
 6. Jestli je šokovaný tak tem člověk neví co se děje nejlepší je že sami podporují protižidovské hrdlořezy.

  OdpovědětSmazat
 7. Celý svět ví že na Ukrajině probudili fašismus za podpory USA a EU.Návštěva benderovcu stála Zaorálka křeslo a fanatická podpora top 09 fašistum dno volitelnosti.

  OdpovědětSmazat
 8. Izraelský velvyslanec by měl vědět, že ukrajinci byli za 2 světové velmi aktivními pomocníky einsatz gruppen a svou brutalitou šokovali i tyto vrahouny. K tomu musíte mít talent od přírody. Proto ten obdiv, zločiny spáchané ukrajinci za války nebyly téměř vůbec potrestány. Jak inspirující pro další generace,že. Naše vláda je sem tahá na "práci" a neprotestuje, že oslavují Banderu, vraha Čechů, Poláků, Židů a pod..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Izraelitům vadí, že vraždili Izraelity. Izrael je židovským státem kde rozhodují Židé, jejich tradice a jejich víra.

   Českým nevadí že vraždili Čechy... ale licoměrně jim vadí, když se nějaký černoušek cítí uražen, že Češi slaví ve své Otčině Vánoce... a vyčítají bílým Evropanům "netolerantnost"...

   Smazat
 9. Pořád postrádám ve Sněmovně silnou reakci na zřetelnou fašizaci Ukrajiny. Topka, lidovci apod. mě neudivují, ale faktické mlčení zejména komunistů a soc.dem. vůbec nechápu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tyhle řečičky jsou ovšem všechno samé lži, šířené z ovšem různých center, poslouchejte raději pravdu! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 10. Jsem vděčný panu Bakalovi, že nařídil svým chazarským spoluobčanům,aby mu nadělili zadarmo byty OKD. To byla léčba tupého voliče, ještě jednou děkuji, takhle se léčí nemyslící kreténi! Každý měsíc je blb léčen složenkou za bydlení a nepřebije to ani ČTV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to tu jednou psal. Češi jsou nebezpeční sami sobě.

   Smazat
  2. 23:38 "Jsem vděčný panu Bakalovi, že nařídil svým chazarským spoluobčanům,aby mu nadělili zadarmo byty OKD." - Všici jsme tupí kreténi (*nikoliv vlastní vinou, na naší nevědomosti pracovala armáda presstitutek), věříme-li dodnes této interpretaci průběhu privatizace OKD. Jsem zvědav, co vyštrachají o OKD PIRÁTI? "NAŠTUDUJTĚ SI TO KLUCI" - poradil jim šéf podniku ČESKÁ REPUBLIKA (když si na chvíli odskočil od svého AGROFOFRu). Už jednou ho vzali za slovo. Též u Macurových vrbiček by ti kluci měli hlasitě
   pozdravit.


   Smazat
 11. Pan izraelský velvyslanec si asi vůbec neuvědomuje, že podporuje ty co jeho lidi vraždili. Nebo je mu to jedno?
  Dne mého názoru je to jedno dnes všem takzvaným demokratům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Izraelité jsou velice inteligentní lidé, to nelze popřít. Nevěřím tomu, že si za velvyslance dosadí někoho, kdo bude šokovaný z něčeho, co už chápe i průměrný český volič, ten nadpis článku nedává smysl! Kde je chyba?

   Smazat
  2. 0:21 vy a někteří předchozí - nechápete, že jde o oficiální, aktuální vyjádření diplomata ke konkrétní události? Tedy ne soukromníka, který, tak jako vy, si může bez rozmyslu plácat to, co mu slina na jazyk přinese? Nebo mlčet, ať se děje co se chce?

   Smazat
  3. 02.00 pan izraelský velvyslanec měl zůstat doma a k dění na ukrajině se měla vyjádřit izraelská vláda jako celek, stejně tak by to měla učinit ta naše. Zejména pokud se chce tvářit, že ČR je suverénní stát. Jinak doufám, že poláci zablokují vstup toho podivného státu do EU a NATO. Vraždy poláků byly totiž taky jeden hnus a jejich pachatelé se teď na ukrajině oslavují.

   Smazat
 12. najviac svojou brutalitou vydesili vojakov Wermachtu Ustašovci, ale brutalita nebola vlastná Ukraincom vcelku, nie, väčšina z nich pochádzala z bývalej Haliče, z tej časti, z ktorej pochádzalo aj najviac banderovcov -

  OdpovědětSmazat
 13. Israelský velvyslanec by měl bojovat i za to, aby se nezapomnělo na genocidu slovanského obyvatelstva, na rudý teror rozpoutaný Bronštejny a spol.,na bolševickou "revoluci".

  OdpovědětSmazat
 14. Je to pořád stejné. Podporovaly Ben Ládina, Noriegu atd a po každé se jim to zvrhlo. V tomto případě je to boj mezi velkým a malým ž. Poláci i ž pomáhaly rozvoji banderizmu až z toho teď mají bolení hlavy.

  OdpovědětSmazat
 15. Je-li fašismus na Ukrajině jakkoliv dobrý k podpoře americké ekonomiky, potom je třeba zapomenout na jeho skutečnou podstatu a začít s jeho oslavováním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeci to bolševismus byl otcem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 16. Ukrajinský nacistický stát chtějí země EU v dohledné době přijmout do svých řad.Už jenom tato zrůdnost ukazuje na ubohost a úroveň představitelů zemí EU.O legalizaci nacistických symbolů a glorifikaci Bandery a dalších nacistických vrahů "taktně " mlčí aby se náhodou Porošenko nerozhněval.Hlavně že jde Ukrajina proti Rusku, ostatní je vedlejší. Je to popření všech morálních hodnot, EU už není demokratickou institucí.

  OdpovědětSmazat
 17. Tak on byl pan vyslanec šokován až dnes a jenom proto, že se jedná o Ukrajinu? A to mu nevadilo, když v Pobaltí začali ulicemi před lety pochodovat představitelé zbraní SS i se svými standardami nad hlavou? To žádnému izraelskému vyslanci nevadilo?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.