Reklama

úterý 4. prosince 2018

Soroš a jeho Fond otevřené společnosti

4. 12. 2018     Televize Prima
 

23 komentářů :

 1. Tady opět smradlavá eu v akci máme se prý dobrovolně nechat islamizovat:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201812048626048-evropska-komise-migracni-pakt-osn/

  OdpovědětSmazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=q-q6erjms-k

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je úplné zoufalství, co tam ti dava žvaní. Takového senátorského debila si platíme? Žvaní, žvaní, žvaní.

   Smazat
  2. Další důkaz toho, že Senát je odkladiště imbecilů a jinak neschopných parazitů. Do očí bijící příklad ještě většího blbce, než jsme doufali. Zrušit to hnízdo vyžírek.

   Smazat
  3. Otyevrena spolecnost za ucelem ,VYTVORI ZE STATU KONCENTRAKY A NEBO POSLAT VSECHNY DO KONCENTRAKU. Se to porad vopakuje a porad ty samy to chteji za kazdou ceni i za cenu ,ze nakonec prijde ZUCTOVANI..
   Na misto Germanu ted dovezli okupacni teroristy, svobodne a otevrene masakrujici vsude kam vlezou. To je jediny na co se Sorosove spolehaji...

   Smazat
 3. Soroš je jenom nástroj majitelů FED.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak on už i Soroš je něčím nástrojem?
   Jen se do toho nezamotat. Petr

   Smazat
  2. Anonymní5. prosince 2018 12:22


   https://uloz.to/live/!JWFL0EuxxHlm/poplatnici-z-tvaruzkova-uvita-hiv-p-r-na-ct24-kde-porada-prenos-vaginalnich-pohlavnich-chorob-kdo-chce-nakazit-necht-se-dostavi-vstup-zdarma-flv

   Smazat
 4. Soroš je jenom nástroj majitelů FE a lidský odpad.
  Brzy půjde s holou prdelí do kytek věčně tu oitravovat nebude.

  OdpovědětSmazat
 5. Šoroš je jen "muleta" v rukách anglosasů. 6 mega doláčů je sice pro běřného člověka hodně, ale z hlediska státu, natož států, je to jak když prdneš do Labe. Státy mají různé služby, které by toho pacholka rychle dokázaly vyřešit - v rámci několika málo dnů. Prostě, šóroš je jicstě zlo, čisté zlo, ale je to jen "muleta", za kterou se skrývají ti praví šmejdi.

  OdpovědětSmazat
 6. Z tváře tohoto nečlověka jde strach a zlo !! Ideální tvář pro filmaře z Hollywoodu jako pravé ztělesnění satana !

  OdpovědětSmazat
 7. Ten hodný pan Sereš to myslí s evropou dobře. Ví že ji zvoní umiráček jako jemu. A jelikož se tady takový bum jako husákovy děti nemůže opakovat, musí to tady zaplnit něčím, co bude schopno odrazovat Rusko od jejich agrese, drang nach west, protože rusi se už nemají u sebe kousek místa.. I sibiř je už plná a na bajkale musí bydlet v haubotech.

  OdpovědětSmazat
 8. Ti počítačoví piráti, to asi nebyli ti naši, což? To jsou jeho kamarádi. No a Babiš ho sem zval, nezapomeňte! Vrána vráně oči nevyklove? Jinak chválím Primu. Nevíte, už tam komentovala T. Spencerová? Prý by měla. J.

  OdpovědětSmazat
 9. Pravá ruka Vatikánu.
  Dokud církev bude řídit politiku,
  budou svět zužovat Sorosové,Merklové,Dukové,Halíci a podobní Alíci*

  OdpovědětSmazat
 10. Unknown5. prosince 2018 11:57

  V souvislosti se západním myšlením bych zde rád uvedl jeden dnešní článek ze serveru eurabia, že západní vědci se už dočista zbláznili. Tamní "vědci" seriózně prosazují brilantní myšlenku po-porodního potratu, tedy ubíjení novorozenců. "Ne-osoby nemají žádné morální právo na život." "Zájmy "aktuálních lidí" by mohly být ohroženy požadavky nového (jakkoliv zdravého) dítěte na energii, peníze a péči." ...https://www.eurabia.cz/Articles/32696-zapadni-veci-se-zblaznili-navrhuji-zabijeni-narozenych-deti-tzv-poporodni-potrat-je-to-snad-plan-jak-udelat-vice-mista-pro-migranty-z-afriky-.aspx......No co to je za kravinu? Dítě přece nemůže za to, komu a kde se narodí! To chce jen jíst, spát a mít rádo tátu a mámu, do ničeho víc mu není. Co je mu do toho jak tady blbneme my dospělí. Tohle rozhodování o životě novorozenců je porušení základního lidského práva - práva na život. Kdo komu dává právo rozhodovat o životě toho nejnevinnějšího tvora - dítěte??? Já bych možná raději začal utrácením takovýchto "intelektuálů", jejichž uvažování prokazatelně nenese sebemenší stopy aktuální humanity.P.K

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes máme dost vlivných lidí, kterým zabíjení, včetně dětí, nijak nedrásá svědomí, pokud nejde o jejich vlastní. Ale oni je často ani nemají, jsou to sobci a od takových sociální cítění a empatii nelze očekávat, ti znají jen sebelásku a touhu po moci a jejím nosiči - penězích..J.

   Smazat
  2. Jako příklad bych si dovolil aktuální vyjádření Milouše Zemana, že Palestina, jsou teroristé*

   Smazat
 11. Jen si tak říkám, když vidím tuhle reportáž, kým je teda vlastně placena TV Prima?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám svou metodu, když je něco veřejnoprávní, tak pak to určiťě není. Nebo když se nazývá nezávislý, tak mu nevěřte, není to pravda. Mám to empiricky ověřené.

   Smazat
  2. Aha, takže kým je z tohoto pohledu teda placena NR?

   Smazat
  3. 23:48 Kým by asi? Přeci tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.