Reklama

úterý 4. prosince 2018

Současná opozice se dostala do pozice kolaborantů a sabotérů Česka

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
-ps-
4. 12. 2018 PrvníZprávy a  facebookový profil Bohuslava Chalupy
"Vládní opozice je všechno jiné než konstruktivní," má jasno bývalý poslanec Bohuslav Chalupa a k tomu ještě dodal: "Současná opozice se dostala do pozice kolaborantů a sabotérů...jinak se to pojmenovat nedá!"


"To je úplně jasné - kauza "Babiš junior" nedopadla, varianta "B" není, politicky přijatelný program a vize také chybí - no tak začneme dělat dusno kolem domněnek, názoru či pocitu Právního servisu EP, který je nyní veřejný, ale měl být, úplně mimochodem, v režimu "neveřejné" (to jsou ale náhodičky)," komentuje současné dění v politice, které se hrotí hlavně v médiích, bývalý poslanec Bohuslav Chalupa na svém facebookovém profilu.

"Jako občan začínám zřetelně vnímat skutečnost, že vládní opozice je všechno jiné než konstruktivní a její přítomnost ve sněmovně lze bez servítků označit jako sabotáž České republiky - místo toho, aby se vláda a zákonodárný sbor věnovala tomu, co je v zájmu občanů a České republiky, budou se hodiny a hodiny projednávat pocity a domněnky s celkem jasným konečným výsledkem," komentuje dál aktuální události bývalý poslanec.

" ....lidi Vám se to líbí, Vám se opravdu líbí, že pan Kalousek a spol. s tibetskou vlajkou nad hlavou, bude na nějakých náměstí vykřikovat revoluční hesla k tomu, co není schopen ani on ani "Devět nul" politicky a demokraticky prosadit tam, kde se to podle Ústavy má řešit - tedy v Parlamentu České republiky?! Současná opozice se dostala do pozice kolaborantů a sabotérů...jinak se to pojmenovat nedá," má jasno Bohuslav Chalupa.

Jaká práva mají emancipované ženy či homsexuálové v arabských zemích

22 komentářů :

 1. S takovým přístupem budou jenom klesat hloub a hlouběji,
  je to ale jenom štěkot vzteklých psů a karavana jde pomalu a jistě dál. Vládní strany by měly pracovat dál a snažit se pro republiku a lidi udělat co nejvíce dobrého. Další volby to vzteklounům a hlupákům jakožto kolaborantům a sabotérům spočítají. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 2. PAN CHALUPA SICE VÍ,ŽE PRÝ OPOZICE NEEXISTUJE,ALE NEPÁTRÁ

  že vzniká občanský korpus Společnosti voličů OSV,kde už jeho špičky chápou,neschopnost politické třidy,komplet i s prý opozici a v současnosti už vzniká

  A.NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ a nejen to,je tu i
  B.NÁRODNI PROGRAM A HLEDÁNI SIL K JEHO USKUTEČNĚNI.

  Tak se Chalupa přidejte neboť i vy jste členem OSV

  OdpovědětSmazat
 3. Tak mi prosím Tě napověz,jak je možné,že ODS a ta feťácká parta Pirátů na anketách získávají procenta.Na ODS a její historické minely už asi zapoměli a Piráty volí zfetovaná omladina,která bude muset zajistit budoucnost pro dožívající a novou generaci přicházejících.To asi jsou opravdu velice dobré vyhlídky.

  OdpovědětSmazat
 4. Přesně tak nejdřív by sem navezli migranty a pak by celou zem včlenili do tzv superstátu. Nemám zájem o makrelystán pryč s kolaboranty.

  OdpovědětSmazat
 5. Společnost je rozdělená podle stanoviska, zda upřednostňuje národní zájmy, nebo zájmy eurounijní. Eurounijní znamená podporu multikulti, genderizmus, LGBT, atd. Je tedy velice jednoduché stanovit, kdo má svůj národ a rodinu rád, je vlastencem a kdo je (jak říkali dávno komunisté, bohužel velmi správně) pomýlený!

  OdpovědětSmazat
 6. Fascinují mě Piráti. Nikdo nemá rád žalobníčky nebo teď už ano? Úžasné je, jak jim na tom naskakují procenta...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti jsou řizeni z Bruselu prý svým šéfem islamistou a náš tisk a tv je za to popdporuje.
   Jejich hlavnim bodem programu je legalizovat migraci a kouřit trávu.

   Smazat
  2. 11:17 Nějak lidi zblbnout musí,aby se jim nebouřili.Ta mišená rasa hned tak nebude

   Smazat
  3. Piráty mohou volit pouze lidé, kteří mají mozek naprosto zresetovaný. Pustit tuhle stranu k vládní zodpovědnosti, tak tomu se pak nebude smát ani největší cynik. Piráti jsou totiž všechno možné, jen ne zodpovědná politická síla...

   Smazat
  4. Anonymní4. prosince 2018 11:22
   Ta míšená rasa doufejme nebude ve střední Evropě, neboť zde je k tomu mezi lidmi velký odpor, i přes ty přiblblíky, typu Šojdrová, kteří to podporují. Ale Západní Evropa do toho jde po hlavě. Pro tyto koloniální státy, lidé z třetího světa byli jen služebníci. No a čím více služebníků, tím lépe. Dost pomalu jim dochází, že tito jsou do Evropy posíláni ne sloužit, ale měnit ji k obrazu svému. Mají k tomu veškerou nadnárodní podporu. Nakonec, služebníky mají být Evropané. Což by bylo spravedlivé vůči vítačům, ale proč my ostatní? P.K.

   Smazat
  5. Jakou trávu ! to už policie nevyšetřuje !!!

   Smazat
  6. P.K. Jsi docela slušně paranoidní. Možná by se s tím ale dalo ještě něco dělat.
   A možná nejsi paranoidní, možná jenom cíleně lžeš a fabuluješ. To se takhle nedá rozeznat.

   Smazat
  7. 16:33 Vysvětlete mi prosím na příkladu Rómů, v čem se P.K.mýlí. A to je komunita, která nemá problém s jazykem a náboženstvím, takže její začlenění do "pracovního procesu" a do společnosti by mělo být podstatně jednodušší. Proč se to stále nedaří? S imigranty to bude jednodušší?

   Smazat
  8. Anonymní4. prosince 2018 16:33
   Mě to přišlo, že jsem poměrně optimistický. Zažeňte depresivní chmury. P.K.

   Smazat
  9. 11:46 V tomhle směru se měl klidně Adolf nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 7. BIS, by se více než o vlivu Ruska,
  měla zajímat o kolaboranty republiky...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by BISáci museli nejdřív nabonzovat sebe.

   Smazat
 8. A také bonzáci a udavači do bruselské zločinecké EU.Zejména Piráti a jejich hlavní zmrd Bartoš.Nejdříve Slonková potom dotace Agrofertu a hádejte co dál.Babiš je ruský špion.Vsadím se ,že to bude následovat

  OdpovědětSmazat
 9. Na tohoto politického zoufalce jménem Bohuslav Chalupa je smutný pohled. Upřímně je mi toho pána líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. A není sám! Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý Putinův agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Demokracie v Česku nemůže být "vyprázdněná" - prostě proto, že tu ještě vůbec nezakotvila. Vyprázdněná jsou pouze její falešná hesla ...

   Smazat
 10. Piráti -feťáci ! tam kde to legalizovali narostla kriminalita a nehodovost. A co ta syntetika ! vůbec by se nedivil !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.