Reklama

neděle 16. prosince 2018

Štafetu dezinformování veřejnosti po Reflexu převzala Česká televize.

Radim Hreha
16. 12. 2018
Česká televize se bude v dnešním pořadu Newsroom ČT 24 zabývat rozhodnutím vedení Českého rozhlasu, které neprodloužilo pracovní smlouvu šéfredaktorovi stanice Vltava Petru Fischerovi. Tvůrci pořadu, kteří kreativně inovují formy dezinformování veřejnosti nejen technologicky, nýbrž i personálně, se pokusí nahradit své neúspěšné kolegy z redakce týdeníku Respekt.


Tato alma mater renomovaných manipulátorů totiž nezvládla rozběhnout štafetu virtuální reality, která by měla zmást část veřejnosti. Tentokráte selhal soudy usvědčený popleta Jaroslav Spurný, jenž nazval svůj výtvor signifikantně: „RADA SI ZADALA POSUDEK NA FISCHERA U EVIDOVANÝCH AGENTŮ STB.“ Článek však vedení ČRo obratem zesměšnilo natolik, že nebyl použitelný ani pro laureáty Peroutkovy ceny, kteří čekají až jim někdo předá „použitelný“ štafetový kolík.

Na řadě jsou proto veřejnoprávní dezinformátoři ČT v kombinaci se stanici ČRo Plus, včetně stejných nadšenců z Bakalovy stáje, o mediálních odborářích ani nemluvě. Veřejnost se proto může těšit na další kreativní zamlžování podstaty věci. Tou je fakt, že šéfredaktor stanice ČRo Vltava končí, protože mu generální ředitel Českého rozhlasu neprodloužil smlouvu na dobu určitou. Navíc podobně dopadl v České televizi, když v roce 2012 hrubým způsobem porušil pravidla předvolebního vysílání ČT, kodex České televize a zákon o České televizi. Následně bylo vůči němu vyvozeno personální opatření a opustil řady komentátorů a zaměstnanců ČT. Jinými slovy Petr Fischer, coby dlouholetý spolupracovník Respektu neselhal poprvé.

Fischer však argumentuje, že jde o mstu generálního ředitele, protože se ho zeptal na jeho působení v porotě Krameriovy ceny, v níž prý působí i zástupci některých dezinformačních webů. To je však roztomilý fake, kterým se zbytečně diskredituje, protože v porotě nesedí nikdo z webů veřejnoprávních médií stejně, jako nikdo z Bakalových zaměstnanců, či zástupců politických neziskovek, které se zaštiťují charitou.

Autor je český mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize.

46 komentářů :

 1. Velmi se mě líbí, jak určití politici vědí, co má dělat Rusko, ale že ČR pomáhá okupovat Afganistán, to jim nějak nejde na mysl. Odsuzují komunismus a vzpomeňme si, jak katolická církev upalovala lidi, dle nich čarodějnice. Když vyhraje ANO, je to chyba, když ODS je to dobře. Vzpomeňme si na ODS před 15 lety. Kradlo se, ani poledne nedrželi. Asi to bylo v zájmu svobody a demokracie. Měřit všem stejně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VEŘEJNOPRÁVNI NOVINÁŘ NESMI VEŘEJNĚ DÁVAT NAJEVO POLITICKÝ NÁZOR A TO ANI NA PIVU NO NI?

   Jinak si prý jakýsi pornojanda zastupujici naši justici buď hodi mašli nebo koupí svoje vlastni soukromé noviny a televizi!

   NEMOHL BY ZAHÁJIT UŽ DNES HLADOVKU?

   Smazat
  2. Opilý cizinec narazil u Kladna do stromu. Z které zemně asi byl. Já bych řekl že Ukrajinec. Jejich trestnou činnost nesmí novinky zveřejňovat. Amíci jim a ČT to zakázali. Demokracie je prevít, co?

   Smazat
  3. Vyhnat tu banderosvoloč svinským krokem z Čech,jsou tady zbytečný,ale množí se jak kobylky!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Je čas na porošenka uvalit sankce.

   Smazat
  5. 20:20 BLB ZUSTANE VŽDY BLBEM.

   Smazat
  6. 22:41 Klidně na oba tyhle zmetky! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
 2. https://www.veteranstoday.com/2018/12/15/the-united-states-and-natos-massacring-of-the-afghan-pashtun-villagers-must-stop-first/

  OdpovědětSmazat
 3. Devadesát devět pct.webu, novin, tele či radií, je pravicově a protiruský dezinformační.
  Je to čím dále horší. S koncem populace, která to od konce
  první republiky prožila a viděla, nastala doba temna.
  Bezskrupulozní obrácení historických faktů, vyslovených lží, pomluv a nekritické oslavování těch kteří nás měli za úkol
  zlikvidovat, to je nový obraz dneška.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DOVOLTE NÁM DÁL KRÁST VOLIČŮM NAŠIMI FAKE NEWS

   jejich hlasy a musime je zmanipulovat tak,že volby pak platit ani nemusi!

   POKUD TAK NEUDĚLÁTE ZAHÁJIME veřejnoprávni STÁVKU A V NOVINÁCH A TV UVIDITE HOVNO.

   podepsána

   Vaše menšina neomarxistů,která vám ukáže jak se vládne většině a předem děkuje!

   Smazat
  2. Podpásovky jsou páchány i na apolitickém lidu. Není normální, když se etabluje stanice celkem vzato bez hudby a bez názoru (vlastně jen s jedním), když vybídne posluchače do diskuze, tak nastane selekce, když posluchač souhlasí s tím jediným, pak může mluvit neomezeně, v opačném případě nemá šanci pro nedostatek času, nebo pro přerušené tel.spojení. Prostřednictvím cca 4-5 redaktorů si zve jako hosty recyklované politiky (exprimátora Prahy,exministry) na debaty o ničem. Aktuality se věnují jen tematu Babiš, vlastně AntiBabiš. Úderka pracuje dokonale, jen občas na sebe z hlouposti prozradí něco nefér, např. že vlnové rozsahy distala od ČR ? Tak mi v souvislosti s tím napadlo, že díky digitalizaci asi získá naše veřejnoprávní ČTé další pásma na své dokonalé programy, které zaplatime my nákupem nových settopboxů. Věšina z nás nemá na nákup nových aparátů a i když nekonzumují produkty ČT, tak kvůli ostatním si budu muset další zařízení koupit. Stejně je podle mne sporná inkasní platba pro ČT, která je čím dál hladovější.

   Smazat
 4. Všechna média vlastněná havlisty se musí ignorovat kupí lež na lež po vzoru usa „demokracie".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo „demokracie" lza psát demogracie. Je to výstižnější ...

   Smazat
  2. VAŠE NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST A ŠPIČKA ELITY VOLIČŮ

   je ráda,že tisk a tv prý nesmi zveřejnovat dnem i noci náš návrh Národniho programu občanů voličů!
   Nesmi být tak zabezpečena NAŠE OKAMŽITÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE a tak opakujeme,že VŠE za občany vyřidime a tove třech krocich.

   A.TVORBA ČLÁNKŮ NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ
   B.HLEDÁNI SIL K USKUTEČNĚNI JEHO ČLÁNKŮ

   no a když se to bude táhnou jak guma pak budete muset chtit to C.NEBO TAKY NE,ŽE ANO?

   C.VÝMĚNA POLITICKÉ TŘIDY ŠMEJDŮ ZA JINÉ ŠMEJDY.

   a to,že jich běhá po republice dost na to vemte jed!

   HzNR vr.vr.vr.

   Smazat
  3. PŘIPOMÍNÁME,ŽE PRO BOD C.ASI VZNIKNE HNUTI TŘI HVĚZD.

   HzNR už vzniká tady,HVzV publikuje na nwoo.org,kde ho občas máznou a zbývá najit název pro dalši hvězdu,která může nahradit kolabujici ČSSD,KSČM a KDU prý tzv satanisty,no tak uvidime co se tím hezkým samospádem bez jakékoli podpory osvícených voličů vyvine a kdy politická třida Šmejdů začne převracet kabáty nebo si nasadi ty žluté westy fčas!

   Smazat
  4. OSV DOSTÁVÁ PŘIPISY,ABY SE VYHLO CENZUŘE A DALO VLASTNI WEB

   oznamujeme ctěné veřejnosti,že něco takového JE UŽ V NÁRODNIM PROGRAMU pevně zakotveno dokonce hned v článku.č.2 NPV kde je jasně napsáno,že platime VŠEM STRANÁM WEBY ovšem vedeni stran odmitá přimou občanskou demokracii boji se prý o svou podvodně ziskanou moc ukradenim hlasů voličů prostřednictvím zmanipulovaného tisku a tv a vztekle

   ODMÍTÁ BEZBARIÉROVÝ PŘISTUP NA NAMI PLACENÉ WEBY,NEMÁ ZÁJEM OTEVŘIT TAM DISKUZNI RUBRIKY občanům tedy VOLIČŮM

   drze A ZPUPNĚ odkopávaji svoje voliče na FB ,kde maji pomáhat tomu miliardáři CUCKERBERGOVI dále k miliardám,aby je za to zcenzuroval a jejich data prodal!

   fuj,fuj,fuj!!

   Je to druh podvodného jednáni a zneuživáni našich peněz z rozpočtu.
   Prý je to kryto tím,.že občané nežádaji tyto zpronevěřené penize pro své opravdové Národni weby,které by se podobaly NR,no když to jsou weby ve skutečnosti hlavniho proudu tak sem ze zákonem,kde by se místo neziskovek a mrtvých webů stran financovaly naše NÁRODNIÍ WEBY,které už ví samy co je třeba a nepotřebuji zbytečné cenzory!

   Smazat
 5. V období před rokem 89 jsem na tom byl tak, že jsem přestal sledovat zprávy na České televizi. Je 30 let poté a jsem na tom zase naprosto stejně. Komunisty vystřídali neomarxisti, kterých politika po vzoru Bruselu se mi doslova hnusí - naprosto identicky, jako to bylo po vzoru Kremlu. Ukradli nám televizi a ideologicky zdegenerovaná sebranka to už zase do nás valí jak za komančů. JDĚTE S TÍM DO HAJZLU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, ale platit za ty sračky chtějí. A možná ještě budou chtít přidat...

   Smazat
  2. Upřimně řečeno,já ani nevím co to jsou neomatxisti. Zato dovedu popsat lepšolidi ti jsou vždy nosiči jediné pravdy a lásky. Ostatní, kterým se to nezdá, sice brblají a pravděpodobně založí mnoho nových nezávislých, demokratických, všelidových stran, ale úspěchu se nedožijí. Většina ztroskotá na 5ti% díky zředěnému elektorátu a volitelný zbytek se rozhádá. Ředění je oblíbená metoda uplatňovaná hlavně ve finančnictví, nazývá se inflace. Též byla úspěšně použita k likvidaci hypotéčního dluhu USA (rozepsal se po světě).Varuji všechny a doporučuji přečíst si pověst o Svatoplukovi a jeho synech. v.r.Pesimista

   Smazat
  3. NEOMARXISTI JSOU MARXISTI,KTEŘI NA TO JDOU OD LESA,

   v kioncovce chtěji ZNÁRODNĚNI BANK A JEJICH OBSAHU.

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   Takže si majtelé velkých peněz hraji a chtěji pod sebou uřezat větev a dát si zabavit svoje nahrabané žabky!

   Smazat
 6. Jo, to jsem si taky všiml, že v čété měl v roce 2017 exkluzivní pořad a trval jenom rok, přesto nebylo žádné povstání na vsi, protože čété je NAŠE a rádio je taky NAŠE, ale na rozdíl od čété, kdy ředitel je NÁŠ, tak rádio má ředitele, který je NE-NÁŠ. Takže čété vyhazuje spravedlivě, kdežto rádio stejného člověka nespravedlivě. A teď se dozvím, že něco porušil v čété, šmudla nešťastná, ale to už asi na newsroomu rozebírat nebudou, ale měli by, že. Měl by tam Rosí přiznat kartu, proč teda souběžně měl Fischer smlouvu v čété i v rádiu a prodloužili mu ji akorát v rádiu. A nikdo neřval, nebo řval?

  OdpovědětSmazat
 7. Zbytečná debata,Čt věří už jen hrstka zoufalcu,kteří se třesou strachem aby jim nebylo "ukradeno" co si nakradli po roce 89.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba těm zoufalECKÝM ŽIVLŮM vnucovat,aby podporovali více své neomarxisty z pražských kaváren.
   Ti totiž chtěji po svém velkém pochodu institucemi nejen anarchii a rozval,ale zejména to,že v důsledku jejich destruktivni činnosti budou masy schopny lépe přijmout strejdu Marxe a ten chce

   JEJICH ZNÁRODNĚNI!

   Pomáhejme proto všichni povalečům z pražské kavárny,aby se vše urychlilo a řiďme se jejich heslem

   MY PRAHU NEDÁME RADŠI JI ZBOURÁME!!

   Smazat
 8. Proč se někdo zabývá blitím dementů v čt ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PROTOŽE NÁM KRADOU 7 MILIARD A MY ovčané BUDEME CHTIT

   půlku nebo jejich život!
   Jinak je zprivatizujeme a prodáme is chlupama oni budou muset pracovat a ne vyrábět a prodávat SRAČKY!
   Tak se zbavime tele poplatků a konečně budou vysilat jen kovbojky a americké filmy typu 7 statečnych a vánočni filmy typu Kevin je sám doma a bude mela!

   Smazat
  2. 22:10Napiš blbe kdo ti ukradl 7 miliard.A na jakou sračku koukáš, podle tvého ega tipuji asi Barandov co blbe.

   Smazat
  3. Každý měsic mi kradou 10 000 korun,které každý dostával za komunistů ve formě Nepodminěného základniho přijmu až je za to idioti jako ty vycinkali a ted si nemůžeš koupit ani pořádnou trávu!.
   Ale to ty nepamatuješ protože tvůj fotr s tebou ještě čural na plot!

   Smazat
 9. Vždy lepší ČT se, než 40 proruských prolhaných vebu, aronet, protipr, NR, sputnik....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jsi nebyl to čim tě fotr udělal,věděl by jsi,že ty weby jsou dávno HLAVNI PROUD.
   Přiznej se,jsme tu sami ,že se nevejdeš do výtahu protože nepřetržitě hajluješ!

   Smazat
  2. 104:38 CHÁÁÁÁ díky totální idiote, nic lepšího jsi nemohl načmárat jak " TY VEBY JSOU HLAVNÍ PROUD " ty kokote kolik lidí je čte. Pouze ty a pár proruskejch zoufalcu, kteří nemají na nic vliv blbe, tak jsem se dlouho nezasmál . Piš dál, dobrá prdel .A pokud jde o tu ruku, tak máš pravdu . Raději k Němcum, než do ruského hlupákova.

   Smazat
  3. 15:00
   Ve FUCKINGTOWNU máte nějakej zajímavej čas ty jednozávitová havlopyzdo!!!!!

   Smazat
  4. Podivej se ty senochrupe,na počitadlo a hned uvidiš kolik lidi to tu čte a proč je to tu HLAVNI PROUD!
   Čim jsi se živil když bylo sucho a došlo ti seno?
   Jen si dál rajtuj na svých mrtvých oslech z tvoji polit.třidy,která ty svoje bobkové listy í žere!
   Už jsis požádal u tvých mu-slimáků,aby tě vykleštili a ty tu mohl psát hned potom mladickou fistulkou?

   Smazat
  5. Přestaňme si hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 10. 10,42
  NEčeská televize stojí za hovno stejně,jako ty tvoje zvratky,gonokoku jednobuněčnej!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nejsem gonokok,ale korporátně oligarchický fašista pán vašich shrbených hřbetů cenzury a nízkých platů a ty jsi zralý na koncentrák!

   Naši vnitráci cenzuráci dostali nové antony,tak bacha!

   Smazat
 11. 14;50
  VYSTYDNI TYDÝTE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má recht! Pan Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
  2. Dolfik byl neschopný sráč,který své soukmenovce poslal smolit do hlíny k panu Putinovi a ještě o tom psal ve svých novinách LIDOVÝ POZOROVATEL stejně jak oblbili tebe dnešni ČR tisk a tv,co stoji za hovno!
   Nezdědil si po fotrovi dva blesky?
   No nevadi určitě se přihlaš k fašistovi Porochovi,ten ti taky zařidi pozemkovou reformou,jako wehrmacht fojakum vlastnit dva kubiky hlíny.

   Smazat
  3. Hele 15:30, ty se přímo čochtáš ve svobodě slova, ale nerozumím ti. Buď nevíš co píšeš, protože jsou to nesmysly, nebo jseš provokující teenager a v nejhoršim případě testuješ trpělivost normálních lidí, protože si zahráváš s paragrafem na propagaci totalitních režimů. Tak se vypni a neopruzuj, dokud není pozdě.

   Smazat
  4. 21:51 Pan Hitler se nad putlerovským xindlem typu lŽIDavid a lŽIDvořák tyčí jako Mount Everest nad dvěma ubohými hromádkami jačího trusu při svém úpatí ... Němcům stačilo na vyskočení k třetímu místu na světě pár let pod Konym, kdežto židokagal SSSR šel po zásluze do lejen, páč mu pořád těch 41 milionů Rusáků zabitých evropskými vojáky chybí a vždy bude chybět, chycht! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  5. PTALI JSME SE NAŠEHO BOHA PANA PUTLERA CO UDĚLÁ S NEOMARXISTY

   Podle jeho rozkazu vás z pražské kavárny máme podporovat a vývoj urychlovat jak se dá a co to půjde!
   Ví prý,že hlásáte pochod institucemi s prvnim cilem udělat tam chaos,anarchii a rozval!
   Teprve potom budou masy schopny pojmout toho strejdu MARXE A ZNÁRODNIT BANKY A OBSAH V NICH.

   Ví,že vám pseudobolševikům zmizeli dělnici a rolnici a snažite se je nahradit nejhorši spodinou,kterou si dovážite nemocnou plnou vši a navic pederrasty prolezlé menšiny,která chce vládnou většině terorem středověkého kaka rámu a tím pozabiji nejprve buziky,které IS budou shazováni se střech,aby je naučili létat!

   Tak pokračuj ve svém Q Q Q a postav se do prvni řady,ať se takovým mohou smát i slepice na dvoře!

   Smazat
  6. Všude začiná být známo heslo pražských kavárenských povalečů a jejich NEOMARXISMU.

   MY PRAHU NEDÁME RADŠI JI ZBOURÁME!

   Udělejte to prosime co nejrychleji,aby jsme se zbavili přiživniků,kteři nám všem kradou penize na svoje vysoké platy!
   Klidně vám tu pražáci dáme záběry z vaši demonstrace jak jste protestovali,že pan Hajdrych dostal gránátem přes palici a plakali jak želvy!

   Smazat
 12. Ten hypospadickej SCHEISSEKOPF UNTERMENSCH se ani pořádně VYCHCAT NEUMĚL!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ty špatným jidišem skřekající putlerprde jsi tvořen pouze atomy smrdutého, leč jinak nikterak zvlášť nebezpečného putléria a ani netušíš jak se to stalo že nemáš klid v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
 13. Jestlize jsou komentujici obrazem evropske a ceske kultury ,tak pozdravpanbuh pane Dvorak -co.

  OdpovědětSmazat
 14. Pan Dvořák ví sám pane Bagoun co má dělat a nepotřebuje k tomu cenzory a ty,kteři nevi,jak dát návrhy k vyčištěni ČR od zmrdů a nastoleni vlády krutého SOCIÁLNIHO STÁTU!!.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.