Reklama

pondělí 17. prosince 2018

Štefan Harabin

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný
17. 12. 2018
I přijel na oslavu 100. výročí vzniku Československa slovenský prezident Andrej Kiska. Zavítal na Vítkov, hradní dekorování ozdobil. A pak hurá do Lucerny, kde jej neodolatelný Michael Kocáb přivítal coby „našeho prezidenta“.

Přemýšlel jsem. Čím jsme si komediantské korunování popradského lichváře a bruselského eurohujera zasloužili? A hle: ono je to skryto v písni! Ve slavné šifře mistra Kocába: „Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají“. Přes tento magický kód se Kocáb prozpíval až k založení fondu Trend, na jehož konci zůstalo bez zastání 100 000 podvedených akcionářů. No a Kiska? Ten se pod stejným praporem propracoval na Bratislavský hrad.

Chtivost tak stvořila zástupy nesvobodných služebníků cizí moci, odevzdávačů státní suverenity a schvalovačů vyděračských koloniálních manýr. Zkompromitované eurolidi. A ti se všichni vzájemně vítají, oslavují, sdílejí a plesají.

A tak není divu, že když někdo hlasitě zvolá, že král je nahý, ba co více, když tak učiní způsobem kvalifikovaným, snaží se jej titíž překřičet, nevnímat, ostrakizovat. Když tak navíc učiní člověk, který byl po léta součástí systému a není to pouze rozhněvaný slepý střelec, umakartový establishment vycítí vždy spolehlivě smrtelné nebezpečí.

Na Slovensku se jako kandidát na úřad prezidenta objevil bývalý předseda Nejvyššího soudu a ministr spravedlnosti, soudce Štefan Harabin. Nebojácně definuje skutkové podstaty trestných činů čelných slovenských politiků, včetně samotného prezidenta. Chrlí právní analýzy Globálního paktu, Istanbulské úmluvy, vymezuje se jasně vůči uzurpátorství Evropské unie, hájí suverenitu Slovenska, národní svébytnost, rodinu proti genderovým sociálně inženýrským nenormálnostem a podporuje úzkou spolupráci V4.

I když není prezidentem, možná by si jeho hlas zasloužil větší pozornosti i u nás.


Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

27 komentářů :

 1. Ja bych chtel za prezidentku "Magdu". Ta je take "uvedomela". :-) :-) Nebo Petra Porosenka. :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, dutý sud zvaný Želé se bude o funkci ucházet i příště.

   Smazat
  2. 20:13 Pomóc! :-) :-) :-) Nikdy není TAK zle, aby nemohlo být hůře!

   Smazat
  3. To chcete vyvolať slov. - českú vojnu kvôli Magduške? Veď z tej závisti by z našej strany musela nutne vypuknúť. Toto vám nedovolíme, radšej nech prezidentuje u nás ten kvietok múdrosti.

   Smazat
  4. Harabin nemá na Slovensku dobré jméno. Je spojený s řadou skandálů a jeho náhlé prozření je asi způsobeno blížícími se prezidentskými volbami. Nechal bych to na Slovácích...

   Smazat
  5. áno, s tým sadá jedine súhlasiť: Harabína kompromituje mnohé, lenže oproti ostatným zločincom (s Kiskom na čele) Slovensko lepšieho kandidáta nemá

   Smazat
  6. No možná by tato prezidentka Magduška úřadovala v tom pivovaru z filmu postřižiny . Muvčího by jí mohl dělat z toho filmu ten hulákající Hanzlík .

   Smazat
 2. Ten Kiska se Slovákům opravdu moc nepovedl. Snad už je to kálení si na hlavu přešlo.

  OdpovědětSmazat
 3. Státní úředníci z ministerstva vnitra a zahraničí nalili do Sorošovy neziskovky desítky milionů korun!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-toho-cisla-jsme-si-sedli-na-pr-el-a-jeste-nevstali-PL-zjistily-kolik-penez-dostava-Transparency-International-Vime-jmena-firmy-ministerstva-vsechno-563552

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jedna z odpovědí, proč má americká ambasáda takový zájem na tom, obsazovat tato ministerstva svými lidmi.

   Smazat
  2. Anonymní 17. prosince 2018 21:56

   Téměř 35-milióny korun ze "svých" ministerstev a peněz daňových poplatníků, přispěla TI Ondračkovi & Ondračkové, s.r.o., je to rodinný klan (to nevíte?), extra zadlužená, zahnívající ČSSD, která má být komplet v EXEKUCI, ale v naší prohnilé zemi, kdepak?!

   Ještě ta herka bez podkov (s tím nafoukaným, samozvaným krysákem Poche!), okopává kotníky, kde se dá škodí!!! Nevolte je, Valenčík ne Valenčík, ČSSD je mustr, podle kterého vypadá celá naše země.

   Nechť táhnou do věčných lovišť i s ex-prodejcem hracích automatů, komediantem a populistou Jaroslavem Foldynou. Skáčete mu na lep, to není svatý člověk, chce být pouze líbivý, ale hlavně zvostat ve sněmovně až do důchodu, věřte mi!

   Zjistěte si, proč se porval na WC se zavražděným manželem ex-hejtmanky Vaňhové (ČSSD), kšefty mimo zákon ...?

   Ramón

   Smazat
  3. Lidé v TI

   Statutární zástupce TI

   David ONDRÁČKA (věčný čekatel na post MV-ČR?)
   ředitel české pobočky TI a člen globální Správní rady TI

   Kancelář

   Klára Šmejkalová
   office manažerka a péče o dárce

   Právní poradna TI

   Sylvie Kloboučková
   vedoucí právní poradny


   Petr Leyer
   právník


   Apolena ONDRÁČKOVÁ (co je doma, to se počítá!)
   asistentka právní poradny


   Pavel UHL (co je doma, to se počítá!)
   člen Správní rady TI


   A další vyžírky ... (peníze zadarmo, až na prvním místě!)


   Ramón

   Smazat
 4. Ano, tato doba stvoří autority.
  Slováci jsou na tom duševně, jako národ lépe,
  a proto není divu, že první se narodila na Slovensku.
  Přál bych si kandidáta na presidenta,
  který se jasně postaví k obraně suverenity.
  Který po dnešních zkušenostech, se vrátí k odkazu TGM a základnímu stavebnímu kameni každé trvalé společnosti, navrátí nedotknutelnost státní hranice.
  Který dokončí odkaz TGM, odluku církve od státu, z důvodu kolaborace*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myšlienka je to pekná, ale viete, že politiku nerobia domáci politici; tí sú iba povereníkmi.

   Smazat
 5. Štěpán Harabin, kandidát na slovenského prezidenta - antikampaň proti němu už začala:

  Komentár Daga Daniša: Harabin chystá pomstu. Ficovi aj Kiskovi
  https://www.aktuality.sk/clanok/555788/komentar-daga-danisa-harabin-chysta-pomstu-ficovi-aj-kiskovi/

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Harabin by byl skvělý president ale to záleží na Slovácích.

  OdpovědětSmazat
 7. Štefan Harabin, relikt "mečiarizmu", ešte stále nesedí v base. A navyše kandiduje za prezidenta. Koksooooo... hHanbil by som sa, ale nemám prečo. Nech sa hanbia tí, čo ho ešte nezavreli!
  Asi má pevný stisk na guliach (nielen) Ficových!
  juLLio

  OdpovědětSmazat
 8. Ďakujjem p.Novotný za veľmi objektívne hodnotenie kvalit p HARABINA

  OdpovědětSmazat
 9. Pravdou je, že vrána k vráně sedá. Hodnotit prez. Kisku nepřináleží nám, ale Slovensku. Pro nás je faktem, že pan Kocáb, slušně řečeno, zklamal akcionáře jeho fondu při divoké privatizaci OD Kotvy a sám neodešel bez zisku. Drby hovoří o výhodném nabytí cca deseti nemovitostí. Obhajobu jeho funce v devadesátých letech pro mne byl rychlý odvoz internacionální pomoci zpět do Ruska. Osud mi přihrál ajznboňáka, který se na té celé realizaci podílel. Vyprávěl mi o odvozu armády a její techniky, který se povedl díky enormnímu nasazení železničářů (uvolňování vagonů , maximálnímu využití východních tratí,díky přesčasům).Sám Kocáb by to nezvlád, ale
  radost a nadšení po sameťáku, dokázaly dnes nemožné , lidi pracovali ve dne i v noci bez placených přesčasů. Díky všem co předělávali grafikony, díky výpravčím, výhybkářům, hradlářům a dík i těm co rychle uvolňováli potřebné vagóny. Doba se změnila, dnes platí- od kdy, do kdy a za kolik-(J.W). Nevím jestli se nam vše povedlo OK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, díky nim je teď u nás ten ráj diktatury kapitálu.

   Smazat
  2. Kocáb se s rámusem vlamoval do otevřených dveří ....Gorby to už vzdal předtím... kdyby ne, tak by to Kocáb nedokázal i kdyby se ...na hlavu postavil

   Smazat
 10. Teď zase zřejmě Kocáb organizuje vývoz vojenské techniky na Ukrajinu. Celé NATO by válčilo, ale nikdo se nechce nechat už přepadnout. I v tom Afganistánu už dostávají na .rdel.

  OdpovědětSmazat
 11. Stanislav Novotný zraje jako to víno!
  Podobně povzbudivé je i zrání Jána Čarnogurského na Slovensku ...

  OdpovědětSmazat
 12. Škoda, že nemáme prozíravější voliče. Mohli jsme mít pro slovenského Kisku rovnocenného partnera. Hráče a zbohatlého ze sázek, občana Horáčka (navíc autora komerčních říkánek). Byly by to rovnocenné morální autority. Bohužel, zdaleka ne nad Havla ...

  OdpovědětSmazat
 13. S gustem bych napsal smrt Havlovi, ale zubatá mě už (naštěstí) předběhla...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel, Havel ... hergot, to mi něco říká, hele nebyl to náááhodou ten vandrák chrchlavej v ošuntělejchch džínách, vytahaným svetru, co tobě a podobnejm rudejm čurákům udělal pořádnej rejhanec přes plány? Protože tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se přeci dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Viď že mám pravdu .. :D:D:D

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.