Reklama

pondělí 17. prosince 2018

Strach poháněný svou vlastní hloupostí je nejúčinnější strach

krakauer a -rp-
17. 12. 2018
Obserwator  a PrvníZprávy
Spustí Rusko třetí světovou válku? Posloucháte-li zástupce ukrajinské armády, nebo spíše to, co je něco jako ozbrojené síly, nemůžeme ani znát datum, kdy nebezpečné a strašné síly z Východu rozvinou své těžké obrněné divize na pláních střední Evropy.


Podle odborníků z Kyjeva k tomu může dojít do roku 2025, v příštích 7 letech.

Nejvíce ohrožení Ruskem jsou Ukrajina, Bělorusko a pobaltské státy i Polsko. Údajné akce ruské armády na Ukrajině jsou příprava na skutečný proces s nezdolnou střední Evropou. Jak víte, Ukrajinci, včetně dobrovolnických praporů, hájí Evropu a západní civilizaci proti moci východního panovníka.

Samozřejmě, nemluví se o tom, že Ukrajinci používají rakety „Grad“ a střílí do bytových domů v Donbasu, podrobnosti nikoho nezajímají.

Je zajímavé, že podobné obavy se objevují i v západní Evropě a samozřejmě ve Spojených státech. Hlavním jádrem jsou ty obavy, které americká opozice používá k boji s vlastním prezidentem, proto naznačují, že si ho Rusové vybrali. Na toto téma již existují knihy, velké konspirační teorie hybridní války.

Jejich nejnovější verzí je stimulace takzvaných protestů. Žluté vesty ve Francii jsou organizovány ruskými speciálními službami. Pokud byste mohli kultivovat mycelium na hlouposti, byly by to skvělé plodiny. Bohužel, hloupost roste další hloupostí a strach jde za tím. Adresát hloupého vyprávění by se měl zbláznit a bát se. Strach poháněný svou vlastní hloupostí je nejúčinnější strach, protože vše se děje v hloupých myslích.

Odborníci nenašli v Twitteru zapojení Ruska do „žlutých vest"!

Stavba divadla strachu z Ruska, je novou hnací silou pro vývoj vojenských rozpočtů, vytváření pracovních míst, a mnoho pohodlných dobře placených pracovních míst pro mnohé profesionály i „kremlology.“

V současné době, je tu ještě jeden element. Bohatí zloději, kteří vydělali na okrádání zemí bývalého SSSR, zabývají se „opoziční činnosti“ v těchto zemích, ale z bezpečí svých vil na Západě. Je to neslýchaný jev, Západ, který říká, jak moc mu jde o poctivost, transparentnost veřejného života, boj proti korupci, mafii a obecně všeho zla, umožňuje těmto lidem prosperovat a bezpečně fungovat na svém dvorku.

Dnes je módní říkat nesmysly o Rusku. Tato praxe se stává velmi dobře placenou profesí, a to zejména v zemích, jako je Litva, Lotyšsko, Polsko, a tu a tam na Západě. Vzhledem k tomu, že největší příběhy o hrozbě z Východu, jsou spojené s vlivem různých druhů subjektů, je velmi snadné je i rozsah jejich proniknutí identifikovat. To je patrné zejména v novinářských a částečně vědeckých kruzích.

Mechanizmus výroby takového článku je prakticky vždy stejný. Za prvé, plivat v reakci na všechny dokonce i na vymyšlené zprávy z Východu, pak jedovaté komentování. Pak oficiální reakce relevantních faktorů týkajících se vytvořené mlhy. Samozřejmě, památka osvobození Rudou armádou bude mezitím zničena. Na konci řady článků nebo zpráv se může objevit posílení zprávy prohlášeními tzv. expertů z Východu. Celé je to vždy používáno k ospravedlnění předsudků a politických tezí. V současné době jsou leitmotivem sankce proti Rusku s nutností udržet je a odstranit nebo vážně omezit ruskou energetickou přítomnost v Evropě.

Jedná se o standardní mechanismus přesvědčovacích zpráv, který spočívá v předvídání požadovaného stavu. Zatímco na začátku to bylo směšné, tak v okamžiku kdy je zpráva založena především na vlastních projekcí autora, může mít pro nás velmi dalekosáhlé důsledky.


(rp,prvnizpravy.cz,obserwator,foto:arch.)

57 komentářů :

 1. Ruské vedení není spolek bláznů, jako mnozí v "euroatlantické
  civilizaci".
  Na sebevraždu se tam zatím nehraje. Záleží jen na "západu",
  zda se sami nepokusí o něco takového.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já tady nemám pláně střední Evropy.
   Bydlim na kopci.
   To gumy jako dvořák nigdy nepochopěj.

   Smazat
  2. 10,21
   Místo IQ IÁ,viď?

   Smazat
  3. Mongoloide 10:21, co tak zpátky do školy? Inkluze?

   Smazat
 2. Obávám se, že se již pokoušejí ať to stojí co to stojí.
  Nezávislost ruska stojí totiž v cestě našemu "udržitelnému růstu". POtřebujeme jejich suroviny,zemědělskou půdu,spotřebitelskou základnu atd. Váš euroekonom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:07 - určitě, ale měl jste napsat TRVALE udržitelnému růstu! "Trvale" to je ta správná definice euroatlantické snahy!

   Smazat
  2. 12:48
   Z dějin známe: nic netrvá věčně. Takže tvrale je nesmysl

   Smazat
 3. Kdo vyrábí provokace banderovci vše je jasné a protesty si zavinili europapaláši sami.Je třeba jít k volbám do eu a poslat je pryč.

  OdpovědětSmazat
 4. V Kyjevě je určitě malé dopravní letadlo připravené ke startu.

  OdpovědětSmazat
 5. Rusku už 100 let nejde o nic jiného než ovládnout svět. Vždy touží chudák, který nic nemá, okrást bohatého!Je moc dobře,že v dnešní bobě jsme v koalici s NATEM, proti té tupé hordě z východu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak , Evropa dnes už nic nemá , jenom miliony migrantů , proto se připravuje pochod na surovinami a rozlohou bohaté Rusko !!

   Smazat
  2. 10,27
   Když jdi debil a k tomu chlastáš nepiš,projeví se to!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 10:27
   Kdybyste vždy napsal jen "Jsem blb", ušetřil byste si práci a nezapůsobil byste jako až takový blb. Zkuste to, uvidíte že je to mnohem rozumnější cesta.

   Smazat
  4. 10:27 Rusko nic nemá. Pitomečku, mohli by jsme se od nic učit. Státní rozpočet v roce 2017 měl přebytek 200 miliard dolarů. Nesmysly o tom že jsou závislí jen na ropě a plynu je nesmysl. Rusko patří k největším vývozcům potravin na světě. Vyváží umělá hnojiva, dopravní stroje a zařízení, zemnědělskou techniku a spoustu dalších produktů. Vím že pro vypláchnutej mozek je to těžké pochopit a pak se klanět USA velyslanci. Jo a zapomněl jsem podotk
   nout, že mají nejmodernější armádu na světě. Sylný kafe, co? S tím ale nic neuděláš se sebe více propláchnutým mozkem.

   Smazat
  5. Neviem z akého dôvodu naňjo reagujete:-). Keď Rusi oslobodili Európu a vstúpili do Berlína, tí chudáci, čo nič nemali, ako píše o nich tento provokatér, sa divili tým Nemcom že na akého čerta sa drbali ku nim do Russka, rozvrátili im Ukrajinu, keď doma majú plnú prdel všetkého! Holt ale, "trvale udržatelný rozvoj" si žiada nové trhy, lacnú pracovnú silu a lacné suroviny a to hnalo Nemeckých papalášov v rozširovaní svojej ríše a svojej vojenskej mašinérie ďalej na východ. To je dôvodom aj teraz. Pochechtávanie akí sú žobráci a akí sú agresori keď začnú reagovať na provokácie a rozmiestňovanie cudzích vojsk na ich území v poBaltí, na Kryme a v maloRussku, je len zahmlievanie skutočnosti a Orwelovské prekrucovanie faktov. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  6. 9:32 Rusové leda kulový! Ani 1760, ani 1812, ani 1945. Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  7. Náš osvooditel generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“

   Smazat
 6. Anonymní17. prosince 2018 10:21
  Já tady nemám pláně střední Evropy.
  Bydlim na kopci.
  To gumy jako dvořák nigdy nepochopěj.
  ============================================================
  Jediná hrozba, která nám hrozí, je od gum, jejichž prázdná hlava jim neumožňuje pochopit, že všechno je jinak. Guma jako "nigdy".

  OdpovědětSmazat
 7. Czy Rosja wywoła III wojnę światową?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi z Marsu nebo z Jupitera, mimozemšťane.

   Smazat
  2. 11:14 třetí světovou vyvolá Polsko se svým starším a milovaným bratrem USA, už není pochyb, v Evropě určitě

   Smazat
  3. 1249
   Anglopolskosaské globální zájmy, žeby?
   Jsem před měsícem byl u Rudošského móře a po týdnu výpadek třtiny, po kterém už nešly naladit lži Beeb.

   Jediné neislamistické vysílání zůstalo polské (to by vám odpovídalo), zrovna probíhala oslava nezaležnosti. A čuměl byste, jak tomu hodnému Pilsudskému (A P. kaže: Juž jestem krul kyjevsky) všichni a Češi v první řadě (z přitom vysílaného seriálu o polských dějinách hned zjišťuji, jak jsme polskou zem kradli už za Anny Svídnické, Anna von Schweinitz, šlonzacky)škodili.

   Proč při stém výročí (o kterém nám bruslařská sebranka tvrdí, že žádné výročí není) nezpíváme hymen kolem celého glóbu jako oni maršmarš mazurek nikdo netuší, asi.

   Jupiter, Jozefe jest Mikron.
   Zmarsu zmazanej si tak akorát ty.

   Smazat
  4. 14:23 proslulá předválečná definice Polska od tehdejšího britského premiéra Churchila: "Polsko je děvkou Evropy". Posuďte sami, jestli se od té doby něco změnilo. Podle mě má Polsko neuvěřitelný dar vsadit vždy na nesprávnou kartu :-)

   Smazat
  5. Alespoň v niečom mal ten vojnový zločinec pravdu. velkoPolska s ktorou si vytreli jeho spojenci pred druhou svetovou vojnou zadok. A po nej tiež, keď ich pohodili pri povojnovom delení Európy Stalinovi. Ja osobne si okolo histórie prvej Slovenskej republiky určite už hlavu nelámem. Keď vidím ten vstup druhej Slovenskej republiky do EÚ a NATO a posluhovanie týmto štruktúrám, pozerám tak akurát so zadostiučinením na Vás, ktorí bez škrupulí nám vyčítate niekdajšiu kolaboráciu, miesto aby ste riešili tú svoju terajšiu:-).Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 8. Dejte si na jednu stranu: co chybí Rusku ke štěstí a na druhou co chybí zemím NATO ke štěstí. Pro co Napoleon a Hitler táhli do Ruska, proč Švédové a Poláci a na druhé straně proč carské Rusko zabíralo část Polska (v dobách kdy Rakousko-Uhersko zabíralo celou korunu zemí českých a také kus Polska) a občas Pobaltské země.
  Co mohou Rusové získat okupací pobaltských zemiček či Polska? A co mohou okupací Ruska získat země NATO? Odpověď je jasná: Rusko by získalo banderovce, pohrobky polských a pobaltských nacistů. Země NATO by získaly pohádkové surovinové zdroje i rozlehlé lány polí... bohatství k radostnému rozkradení soudobé diktatury kapitálu zemí NATO. Co myslíte je lákavější? Tak kdo má důvod válčit a dobývat, okupovat? A kdo se v tom trénuje pilně v arabském světě a jinde po Světě, kdo zkouší genocidou jiných národů své nové zbraně - co Irák, Libye, Afghanistan, Sýrie, kdo je tam agresorem? Kdo vybavuje svoje vojáky drogami (Amfetamin, heroin, LSD...), aby "lépe" snášeli vraždění civilních občanů, kdo používá napalm k upalování lidí, defolianty k ničení zeleně? Země NATO nebo Rusko. I největší blbec ví, kdo chce a bude agresorem a kdo bude ten, kdo se musí proti agresi bránit! Spíše si musí občané Česka rozmyslet, zda chtějí tu válku, kterou vyvolá NATO přežít a postavit se na stranu MÍRU a nebo naopak, že se těší na zánik evropské civilizace, - když už Západ dal zaniknout své kultuře!
  Proč si myslíme, že v neutrálních zemích žijí blbci? Ve Švýcarsku, Švédsku, Irsku, Rakousku, Finsku... A proč se neutrality nedožadujeme MY? Ze zbabělosti, z domnění, že na válce snad vyděláme? Snad že ušetříte na vlastním pohřebném - ale vlastně proč šetřit , CARPE DIEM. Pokud zhyneme, je to naší vlastní blbostí - či spíše blbostí našich "Vůdců".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:18 prázdno v palici, do služby nastoupil Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  3. Cenzor Dvořák z agentury Nové Rusko, jak vidno, neustále bedlivě číhá a bez milosti a okamžitě maže, přesně podle pokynů z ruské ambasády, jakýkoli příspěvek který neopěvuje Rusko.
   Při vánočním večírku bude ruským páníčkem pochválen a poškrábán za ouškem. Možná i keksík dostane.

   Smazat
  4. 12,46
   Seš tady v roli vrchního dementa,jdi obhospodařovat Blicí listy,tam budeš pochválen a poškrábán hulijandou na pytlíku,klaune!!!!!!!!.-D

   Smazat
  5. 12:46 proboha, to nemůže náš stát zakoupit nějakého trolla - robota s umělou inteligencí a nasadit ho sem místo vás ?

   Smazat
  6. Anonymní 11:54

   Přijít na to není nic těžkého. Vědí to snad vyjma těch nejupřímnějších hlupáčků naprosto všichni. Jen někteří mají z "nevědění" a obracení reality hmotný prospěch, a ostatní tak činí protože je to konformní. Ti mají životní strategii založenou na tom aby nikdy nevyčnívali, aby se hlavně nedostali do rozporu s ideologií, která v té které době zrovna vládne.

   Smazat
  7. Najdou se lidi(?) kteří budou raději blbci s USA, než normální s Ruskem.

   Smazat
  8. Realita je taková že se ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět nejen od Baltu, tam co byli za Ivana IV., ale jejich ambice zkřížil Don i v Arktidě, kam se začli cpát v souvislosti s globálním oteplením!

   Smazat
  9. 11:54!
   Výstižné, úderné jenom ten konec... latina způsobí u většiny čtenářů zmatek a zděšení, proto radím použít hezky česky "trhej den". I tato fráze je pro čtenáře k nepochopení, ale je v jazyku, v němž mohou o jejím obsahu přemýšlet.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  10. No jó Pepku16:25, "Russkej agresor! Tlačil se na ně livonskej řád:-). Zúčastnil som sa raz na takej besede o nebezpečí "z východu, od Rusského agresora". Ako názornosť o "Russkej rozpínavosti" si vzali mapky niekdajšieho Rusského impéria Dnešného Russka. Buď mali poslucháčov za blbcov, alebo boli zhulení do nepríčetnosti ako Ty. Mapky o "rozpínavom agresívnom" Russku hovorili jasnou rečou o nepretržitom zmenšovaní sa rozlohy "rozpínajúcehosa" Russka. Apropo: na jeho odkaz neklikajte. Je tam vírus. Môj.p.U.

   Smazat
  11. 12:46 Vy se pozastavujete nad tím jak tady Dvořák řádí. Tady se nechají pouze ty žvásty starých bolšánu, STBáku, milice, pohraničníku a podobných ŠMEJDU. Potom ta hrstka totálních proruskejch blbu včetně Dvořáka se plácají po ramenou, jak to všem natřeli, ale neuvědomují si, že nikdy, nikdy tihle rudí křupani nic neovlivní. A MUŽEŠ MNE DEMOKRATICKY SMAZAT DVOŘÁKU.

   Smazat
  12. Proč bychom tě mazali Pepku14:20 a ještě demokraticky? Ať všichni viděj jak ti praská to klubko nervů v kebuli a žíly v něm:-). No a jestli se ti tenhle klub: "...žvásty starých bolšánu, STBáku, milice, pohraničníku a podobných ŠMEJDU. Potom ta hrstka totálních proruskejch blbu včetně Dvořáka se plácají po ramenou, jak to..." nelíbí, můžeš klidně MAZAT spátky ty ke svejm na jiný web a tam se poplácávat po rameni jak jste to těm: "žvásty starých bolšánu, STBáku, milice, pohraničníku a podobných ŠMEJDU. Potom ta hrstka totálních proruskejch blbu včetně Dvořáka se plácají po ramenou, jak to...." natřeli:-). Nikdo tě tady násilím nedrží.

   Smazat
  13. 14:20 Tak jste si pěkně ulevil. A teď nám hezky v klidu napište, která z úvah v článku není logická nebo je v rozporu se zdravým rozumem. Ať vidíme, že umíte nejen tupě nadávat, ale také myslet. Nadávat umí každý idiot, ale není to nic, co stojí za pozornost.

   Smazat
  14. 15:55 Pokud to ty trobo nestojí za pozornost, tak proč tedy odpovídáš? Tak , že ten " zdravý rozum" asi postrádáte.

   Smazat
  15. 16:05 Vaše reakce postrádá logiku, což je pro vás typické. "Pozornost" se týkala vás, vyvracení vašich nadávek, kdežto "zdravý rozum" se vztahoval k vývodům v článku. Jenom potvrzujete, že chápání smyslu řečeného a souvislostí není vaší silnou stránkou. Jak je ostatně podmínkou pro dnešní "uvědomělé demokraty". Bez toho byste se nemohl vyjadřovat tak hloupě.

   Smazat
  16. 14:20 Měl bys vědět, že NR je pouze běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 9. 12:18
  O tvojí rozlišovací schopnosti s prázdnou makovicí lze s velkým úspěchem pochybovat!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak von aspoň nějakou má, zatímco ty jsi tvořen pouze atomy smrdutého, leč jinak nikterak zvlášť nebezpečného putléria vypouštěného v pravidelných pauzách z lejnolíhně tohoto škaredého Ugrofina - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Tudíž by se jakákoliv schopnost neměla kde usadit!!!☺

   Smazat
 10. Ad 1:54 - souhlas, až na to, že "my, čeští občané se můžeme rozmýšlet, jak chceme", ale když se o nás rozhodne, že budeme válčit, tak prostě, chca/nechca budeme!

  OdpovědětSmazat
 11. Ta touha po ruských pláních (zejména na Sibiři) má ještě i zcela racionální důvod. Bude to velmi perspektivní místo k životu za pár desítek let. Právě začalo probíhat přepólování Země (probíhá periodicky) a vědci prý už dokonce spočítali, že severní pól se přesune někam na území Texasu. No, a protože zeměkoule není dokonalá koule, tak na budoucím rovníku bude hladina oceánu asi o 9 až 15 km (podle pohybu litosférických desek) výše od dnešní úrovně moře. Spočítejte si, kde bude voda v Anglii, Francii a Německu, ale i tady v Česku! Závěr: děkujte za každé nové ráno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkná blbinka z rodiny fake-news. Nejste náhodou vy sám tak trochu přepólovaný?

   Smazat
  2. 13:22 pokud nejste dědeček, nebo dokonce "rudý dědeček" (ve vaší terminologii), ale mladší ročník, tak se dočkáte, bez obav. Pro jistotu, čtěte jenom MF Dnes, poslouchejte ČRo a sledujte ČT (to jsou ty pravé fake-news zdroje), budete klidněji spát! Vše ostatní je jenom konspirace :-)

   Smazat
  3. Ať se budou desky lámat a posouvat, tak Sibiř je z geologického hlediska místo s velmi stabilním podložím, protože leží na čedičovém monolitu obrovské tloušťky, který vzniknul ztuhnutím lávy po erupci sopky před milióny let. P.S.: to jenom na vysvětlenou, proč chtějí Rusové najednou přestěhovat hlavní město na Sibiř a vystěhovat tam úřady z Moskvy i Petrohradu.

   Smazat
  4. 14:27 asi si ten hlupák (13:22) myslí, že Merklová a Makron vypínají najednou jaderné elektrárny z rozmaru

   Smazat
  5. 12:46
   Já mám jiné informace. Severní pól bude v Nelahozevsi, kousek od řeky. Jižní pól bude o pár ulic vedle, pod zahradním altánkem mojí sestřenice z 2 kolene, kde dříve stála bouda jejího psa Alíka. A kromě toho budou ještě asi 4 nebo 5 pólů, náhodně rozeseté po Zemi, jejichž pozice se bude vždy ve čtvrtek po úplňku měnit. Jo, a hladiny moří se nezvednou o 15km, ale budou se houpat v rozmezí +50km až -10km v rytmu vibrací prvního měsíce Neptuna, do něhož je zaťatý obrovský nukleární vibrátor, jenž do této části vesmíru vyflusla v záchvatu PMS jakási potulná kosmorodička. Jisté je to, že v celé té nešťastné shodě okolností má prsty... Už je mi i blbé pořád to opakovat, když je to každému dopředu jasné. No jistěže ano, kdo také jiný. Zase ten zpropadený Putin.

   Smazat
  6. 15:39 když tupoun a ignorant, tak pořádnej, lépe jste se popsat ani nemohl :-)

   Smazat
  7. 16:23
   Lichotíte mi, vy náš malý vědátore. ;-)

   Smazat
 12. 10:27 Máš pravdu. A nejhorší je to teď za toho darebáka Putina. Někde jsem četl(asi u Jandy), že prý byl takový od narození. Narodil se údajně v nuzné sroubence, kterou si sám postavil. Někdy jsou to věci až nepochopitelné, ale my přesvědčení přeci nikdy nepochybujeme, že. Pryč s Ruskem. :))

  OdpovědětSmazat
 13. 13:04
  Já myslím, že by to zmáknul lépe i chytrý telefon. Ten loser je na úrovni prvoka.

  OdpovědětSmazat
 14. Když tady poslouchám některé žvásty,musím připomenout jednu skutečnost.Hitler chtěl dojít až k Uralu,Sibiř měa být vyhrazena méněcenným rasám,včetně českého národa/bez rasově přijatelných/.A ejhle Stalin jim to bohatě splnil a dokonce je od Stalingradu poslal ještě dál.No kam,přece až na Sibiř.A tam se také samozřejmě chtějí dostat i ti novodobí válčnici ale jen v tom případě,že přežijí jadernou VÁLKU!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni počítají s tím, že vypařeni budeme jen my, obyčejní lidé. Jim, až pak vylezou z děr, že bude náležet celý svět.

   Smazat
  2. Žvásty pologramotného rudoblba! Nebýt Sovětů, byli bychom na tom mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.