Reklama

úterý 11. prosince 2018

Tajná zpráva: Albánci svědčí o obchodu s orgány

11.12.2018 B92MESSIN
Předseda Výboru pro Kosovo prezentoval tajnou, dosud nezveřejněnou zprávu, v níž osm Albánců svědčí o obchodu s lidskými orgány v Kosovu.

Příslušní Albánci byli členy tzv. UČK/KLA (Kosovské osvobozenecké armády), řekl veřejnoprávnímu vysílání RTS Milovan Drecun, člen Národního shromáždění Srbska z řad vládnoucí SNS.

„Máme zprávu, označenou jako tajná, není pro veřejnost, informování je na uvážení novinářů. Tato zpráva pochází z října 2003. Jde o obsah návštěvy šéfa vyšetřování haagského tribunálu Patricka Lopez-Terez a jeho setkání s šéfem mise OSN v Kosovu (UNMIK),“ řekl Drecun.

„Dodal, že zpráva obsahuje svědectví osmi Albánců, všech bývalých členů UCK, kteří „znají celý příběh“.

„Tato novinka je založena na rozhovorech s osmi svědky, všechno Albánci z Kosova a Černé Hory, kteří sloužili v UCK. Čtyři svědci se přímo podíleli na přepravě 90 etnických Srbů a dalších lidí do nelegálních věznic ve střední a severní Albánii. Dodali vězně domácí klinice jižně od Burrelu. Dva svědci prohlásili, že se podíleli na přepravě částí těl a orgánů na letiště Rinas poblíž Tirany,“ řekl Drecun.

„Podle všeho co víme, byly veškeré přepravy a chirurgické procedury prováděny se znalostmi a za účasti vyšších důstojníků UCK, stejně jako lékařů z Kosova a ze zahraničí. Tato operace byla aktivně podporována lidmi z albánské tajné služby pod kontrolou tehdejšího premiéra Sali Berishi“, prohlásil Drecun na základě tajné zprávy, kterou četl.

Na otázku, zda existuje možnost, že tato zpráva souvisí s tím, co se stalo v případě známého „Žlutého domu“ pan Drecun odpověděl, že téma nezákonného obchodování s orgány je nedílnou součástí zprávy bývalého zvláštního zpravodaje Rady Evropy Dicka Martyho, na jejímž základě byla vytvořena speciální prokuratura pro trestné činy UCK.

„Tento obchod s orgány musí být předmětem zájmu specializovaného trestního stíhání a oni na tom zajisté pracují. Musí to tak být. Je to jeden z podpůrných prvků,“ řekl Drecun.

Připomněl, že Dick Marty označil nejodpovědnější osoby za zločiny nezákonného obchodu s lidskými orgány a jako jednu z nejpravděpodobnějších zločineckou skupinu Drenica (nyní kosovského prezidenta) Hashima Thaciho.

„Musíme počkat a trvat na tom, že jako stát uděláme všechno, abychom je co nejdříve obžalovali. Čas běží, v nejbližších několika měsících se rozhodne, zda vznesou obžalobu, nebo to nechají na nich. To je období, ve kterém musíme vynaložit další úsilí, abychom jim poskytli co nejvíce důkazů, aby se nám to nestalo znovu. Je tady osm svědků, nikdo nic nedělá. Jen Carla Del Ponteová (bývalá hlavní žalobkyně ICTY) publikovala po pár letech tento příběh v knize a já se ptám, proč jste nejednali, když jste měli osm svědků. Zde je důkaz, že jste je měli: proč jste neotevřeli případ a nezačali trestní stíhání,“ zeptal se Drecun.

- - -


62 komentářů :

 1. Hag je pouze pro Srby.Kde skončila dvojice mladých Čechů v Albánii? Srbové kdysi psali že šly taky na orgány.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trojice!!!

   Smazat
  2. A to si představte, že ten starej židák Rotschild (myslím) měl 7 nových srdcí. Odkud asi byly?

   Smazat
  3. No tak jasně, ten určitě nečekal roky na přístrojích na to, až se někdo vhodný vybourá. Peněz na to měl dost, Drákula jeden. J.

   Smazat
 2. Jeste ze je nevycpavali plastikovymi trubkami jako to delala zidovska mafia v juesej pri smeleni s organy v domech kde se pripravovali mrtvoly na pohrby ci kremace Shalombibo

  OdpovědětSmazat
 3. To jo tihle udělají každou špinavost mafián může být premiér.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také že je: Ramuš Haradinaj, masový vrah, terorista, obchodník s orgány je dnes předsedou vlády "nezávislého" Kosova.

   Smazat
  2. 7:20

   Profesor Ramuš Haradinaj je světová osobnost mimořádného významu, demokrat a filantrop. Ty jsi špína.

   Smazat
  3. Policie v New Jersey mu ale rozbila jeho rabínskou distribuční síť.

   Aláchakbárista, talmudista nebo profesor, všechno jedno.
   Játra, jak sou ze srba, patřej Hospodínovi, jak řiká midráš.

   Smazat
 4. Je to jenom komedie nebo v nejlepším případě naivita některých spolupracovníků tribunálu. Snad si někdo nemyslí že z rukou vrahů a podněcovatelů genocidy, vlády a žoldáků USA, můžete očekávat jakoukoliv spravedlnost. Srbové dobře vědí, že jejich smrtelným nepřítelem jsou USA a Německo a celý zbytek zákeřné přisluhovačské evropské elity. Jedině silné Rusko je zárukou míru a spravedlnosti na Balkáně. Srbsko by bylo úplně blbé, kdyby usilovalo o vstup do žaláře národů - EU. Konečně Stoltenberg jim to vysvětlil dostatečně.

  OdpovědětSmazat
 5. Je potřeba současnou kriminální "kliku"u vlády vyměnit! To je zajímavé, že doteď nikdo nebyl stíhán a najednou se objeví svědkové! Náhoda, ačkoliv o kriminálním obchodu s orgány se ví dlouho a že byli kvůli orgánům vražděni Srbové a "neposlušní" Albánci je úděsné!

  OdpovědětSmazat
 6. Jedná se o tento dokument: Zpráva UNMIKu z roku 2003 o únosech z Kosova a obchodu s orgány

  http://kosovoonline.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=746%3Azprava-unmiku-z-roku-2003-o-unosech-z-kosova-a-obchodu-s-organy&catid=59%3Adokumenty&Itemid=136&lang=cs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15 let nám to naše "demokratické" vlády a lepšospradlivá EU tají... zato pomlouvá Rusy...

   Kdo v EU a v USA kupoval od muslimské Albánské kosovské mafie orgány unášených a vražděných "křesťanů"? Kterým demokratům a lepšolidem byly voperovány? ...

   Smazat
  2. Pravděpodobně především USA, Turecko a Izrael.

   Smazat
 7. Ale jednalo se o demokratický obchod s lidskými orgány a Putinovci nám zde zase lžou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Carla del Ponte je Putinův člověk? Opravdu?

   Smazat
  2. 1:14 Ale no tak, copak nechápete, že si z těch demokratických sviní dělám srandu?

   Smazat
  3. Když už tak snad putleroffci, ne? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 8. té původně české židovce Korbelové by patřilo vykuchat vnitřní orgány, ta má na těchto zvěrstvech svůj podíl

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Původně KÖRBELOVÉ! Tedy ne o, ale ö. Židé ve Střední Evropě až do holokaustu NĚMČILI snad víc, než Sudeťáci. TÉ PŘEHLÁSKY NAD "o" SE KÖRBELOVI NENÁPADNĚ ZBAVILI AŽ PO SKONČENÍ VÁLKY V EVROPĚ.

   Neexistuje český Žid, jenom Žid z Čech, jemuž JHVH daroval za židovský majetek k exploutaci domorodé Gójim - ČECHY.

   Takhle by vám to vysvětlil největší Izraelec všech dob, rabín Ovadia Josef (Yosef).

   Smazat
  2. Pěkně prosím, copak redaktor této rubriky necítí právé albnáskou invazi v příspěvcích 6:15+16:33? Zastavte tuto invazi čuňat, použijte cenzuru, tu sice nesnáším, ale jiné řešení neznám.

   Smazat
  3. 18.37 Co je v příspěvku 16.33 nepravdivého? Argumentů nemaje, urážíte jako antisemité vyzývající k zastavení invaze židovských čuňat... Neměl byste jít do sebe? Chucpe má ohraničení v tom, že Vyžaduje inteligenci; Proto pochází ze židovského prostředí. Cenzuru nesnášíte, ale vyžadujete ji tam, kde se vám hodí, když vám pravda nevoní... vy demokrate sametové revoluce...

   Smazat
 9. 6,15
  Tu NEčeskou svini by měli Češi pověsit 2cm na mraveniště a nechat krvácet z lžidorypáku.....mravenci by se o zbytek postarali!!!!!!!!!.-)))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je fakt, že ta proradná ježibaba by bez dodávek od svého osobního přítele, hrdlořeza Taciho byla už dávno na pravdě boží. Bohužel o ni v nebi nebyl zájem a v pekle jsou kotle stále ještě přeplněné.

   Smazat
 10. Já vím, že to je špatné, používat orgány z něčeho tak nečistého jako jsou Srbové, ale zde se jednalo o život, proboha. Kolika dětem ho zachránila transplantace! Kolik babiček a dědečků se mohli znovu těšit životu. A vy se ošklíbáte, že fuj Srbové. Kdyby vám šlo o život vašeho prarodiče, taky byste prijali srdce zdravého srbského samce a přestali byste proti tomu protestovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že to je dobrý nápad, chovat srbské samce, samice a mláďata pro orgány dokud se nevymyslí něco hygieničtějšího.

   Smazat
  2. 8,25
   Mysleti znamená HOVNO VĚDĚTI.....vo nich to platí dvojnásob:-)

   Smazat
  3. Na Slovensku málem lynčují tenisku Cibulkovou, že oblékla kožich z bílých opic a Ty /7:39/ slintáš nad
   orgány odebrané srbským /fuj/ samcům, není Ti hanba?
   V.J.Horák

   Smazat
  4. 7:39
   I srbské lejno je čistější než vaše tlama. O užitečnosti ani nemluvě.

   Smazat
  5. 7:39 8:25 Tyhle zvrácenosti vás musí učit v nějaké veelmi zvláštní škole. Na diskuzích NR je vás několik, stejně sprosté nebo zvrácené nebo absolutně zlé příspěvky, chladné a vykalkulované na ubližování, zesměšňování, pohrdání lidskostí. Vaši školitelé si s vámi dávají práci, ale jsou to stejní chudáci jako vy. Mohla jsem to všechno říct i stručněji - např. jako 12:53

   Smazat
  6. Nedvědilová, ty jsi blbá jako sàňky na Sahaře.

   Smazat
  7. Zrůdy jsou mezi námi - myslím 7:39.

   Smazat
  8. Adolf se měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace.
   Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.
   Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 11. 7,39
  Co to meleš za sračky ty untermensch scheisskopf banderoustašovskej???!!!!!!!
  Tebe by na transplantaci nebralo ani stoletý hovno 3 metry pod zemí!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Áááá, Putlerprd - pach putléria, obzvláště smrduté látky ze které je tehle špatným jidišem skřekající prd převážně tvořen! Je to látka vyvinutá speciálně na otravování svobodného vzduchu Západu touto vorující kremelskou bandou - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  2. Jedinej,kdo tady votravuje a smdí jsi ty,PAUKOSRAČKA KŘÍŽENÁ S VOSINOU Z PAUKOPRDELE!!!!!!!!!!:-DDDDDDDDDDDDDD
   P.S.Ty tvoje nablblý odkazy si možná votvírá ten megakokot z Hantece-Šalingradu,tady se snažíš marně,sračko májová!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 10:06 A menujesééé - ánkl Gůůůgl! Chycht! - https://www.google.com/search?biw=1920&bih=950&tbm=isch&sa=1&ei=yggSXOGMLoPIwQKu_4zoBg&q=Putlerprd&oq=Putlerprd&gs_l=img.3...26272.29852..30243...0.0..0.61.513.9......0....1..gws-wiz-img.......0j0i30j0i5i30j0i10i30j0i10i24.PQfmqHVctS0

   Smazat
  4. 8,24
   TY TVOJE PAUKOSRAČKY SMĚŘUJ NA TOHO FAŠOGERONTA Z HANTECE-ŠALINGRADU......TADY JSI JEN V ROLI ÚŘEDNĚ POTVRZENÝHO KOKOTA A USSA CLOWNA CRUSTYHO!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDD

   Smazat
  5. A tvými lumpenvypouštěči tolik napadané Májové zákony jako jediné bránily xindlům na těch fotkách ničit a devastovat Rusko a dělat z něho kagaly a parchanáty, jakým byl SSSR a jeho nástupce Chujlostan! - https://books.google.cz/books?id=HeclDwAAQBAJ&pg=PA289&lpg=PA289&dq=M%C3%A1jov%C3%A9+z%C3%A1kony+Rusko&source=bl&ots=cfQGvqJIXX&sig=3n2N15_sG_HCMLAok5v_B8W09yU&hl=cs&sa=X&ved=2ahUKEwiajqn5o5zfAhWEbFAKHdUdAWYQ6AEwBHoECAUQAQ#v=onepage&q=M%C3%A1jov%C3%A9%20z%C3%A1kony%20Rusko&f=false

   Smazat
  6. 22,06
   Takže když rozsekám a pohodím tvojí bezvýznamnou trosku divokejm prasatům,tak to bude vlastně VYSOCE MORÁLNÍ HUMLÁNÍ ČIN,viď ty ustašovskobanderovskej untermensch???!!!!!

   Smazat
  7. 8,30
   KOLIKRÁT TI MÁM TY KOKOTE ZAMRZLEJ V PAUKOSRAČCE PSÁT,ŽE VŠECHNY ODKAZY MÁŠ SMĚŘOVAT TOMU SVÝMU FAŠOGERONTOVI Z HANTECE-ŠALINGRADU?????!!!!!!!!
   Tady seš jen pro smích a pouze v roli dementního jewis clowna Crustyho!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. 8:35 KOLIKRÁT TI MÁM TY KOKOTE ZAMRZLEJ V PUTLERSRAČCE PSÁT,ŽE VŠECHNY ODKAZY MÁŠ SMĚŘOVAT TOMU SVÝMU FAŠOGERONTOVI Z KRMLO-JEVREJGRADU?????!!!!!!!!
   Tady seš jen pro smích a pouze v roli tohodle dementního jewis clowna Zederbluma! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  9. Mmch. ty putlerprde, kterýž jsi tvořen pouze atomy smrdutého, leč jinak nikterak zvlášť nebezpečného putléria, takže sotva můžeš cokoliv "sekat", natož rozsekat, prozradím ti jak se to stalo že nemáš klid v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  10. TY JSI VYSKYTNUT A I ZDECHNEŠ JEN V PODOBĚ PAUKOSRAČKOTAPETY!!!!!!!☺

   Smazat
  11. 19:59 Antiskřek: Syfliticum putlermorticum quex!!!!!!☺ - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo&feature=youtu.be

   Smazat
 12. 7:39 zpívaj vo vás v jedný český písničce: "blbec je blbec a blbcem zůstane"

  OdpovědětSmazat
 13. Již ze zprávy Del Ponteové jsme věděli, že UCK dalece předčila všechny zločiny, co jsme znali z dob norimberského soudu po r. 1945. Rozdíl je v tom, že tehdy nacisté neměli ochránce v USA a dnes je mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli je i tenkrát. USA a Vatikán jich zachránily před trestem nespočet.
   Inu svůj k svému.

   Smazat
 14. Na Hashima Thaçiho byla již v minulosti podána obžaloba a po té co se stal Kosovským prezidentem ticho po pěšině. Žaloba byla stažena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thaci je bojovník za svobodu a demokracii, Lepenko, žádná žaloba na něj podána nebyla, leda od kořenných vrahů Srbů. Ti jsou vrahy od narození.

   Smazat
  2. Hezky jste vyjádřili zmýšlení svejch soudruhů z Bruselu, anonyme 22:04. Předčili jste samotnýho Orwele, proroka dnešní doby. Teď by měl následovat ještě potlesk a provolávání slávy všem naším udatním bojovníků-hrdlořezům za demokracii, co nás chrání před Srbským nebezpečím.

   Smazat
  3. Plavče 22:04, jestli je Thaci bojovník za svobodu, tak jistě to bude to samé i Bileckij z Azovu. Ty vole, co to bereš za svinstvo, bruselský soudruhu?

   Smazat
 15. Milá redakce, pane doktore, ztrácím dúvěru ve vás a vaše politické postoje. Když necháte publikovat takové zvěrské názory, daváte tak všanc i své jméno. Mluvím sice jen za sebe, ale bude nás asi víc. ŠKODA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda je krutá.Haradinaj řezal a solil Srbského policajta.Viděli to Albánky které znásilňovalo v táboře UCK.Byl zatčen,Frantíci ho pustili,asi hodně ví o obchodech.Takové náhradní díly jsou jen pro bohaté.

   Smazat
  2. Rozřezat a nasolit Srba není zločin, ale blahodárný čin. Haradinaje by měli za to vyznamenat.

   Smazat
  3. Doufám, že se ti to stane osobně 22:06 a oslavovat Haradina je je fakt názor tupé havlo-lopaty. Karma je karma Jando.

   Smazat
  4. 22:06
   Porodit něco takového, jako jste vy, by mělo být považováno za zločin.

   Smazat
  5. 22.06 Jebem ti majku pedersku !

   Smazat
 16. Kosovo je Srbsko!
  Krym je Rusko!

  OdpovědětSmazat
 17. Kosovo. Jeden z US států, mimo US.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.