AA

Reklama

úterý 25. prosince 2018

The National Interest: Kde by mohla začít světová válka?!

-kou-
25. 12. 2018   NationalInterest a PrvníZPrávy
Americká analytická publikace The National Interest označila regiony, kde by v roce 2019 mohla začít třetí světová válka. A pesimisticky dodává, že klidnější minulost už byla.Mezi nimi je Jihočínské moře. Podle autora článku profesora Roberta Farleye, když se vztahy mezi Spojenými státy a Čínou zhorší, jejich konflikt může překročit rámec ekonomických sankcí a celních sporů.

Novinář jmenoval Ukrajinu dalším možným místem k zahájení války a zmínil se o nedávném incidentu v Kerčském průlivu. Současně se domnívá, že Rusko má před volbami ukrajinského prezidenta jen málo zájem „porušovat status quo".

„Vzhledem k pokračujícímu napětí mezi Ruskem a Spojenými státy může dokonce i malý šok narušit citlivou rovnováhu, která v posledních letech přetrvává a uvrhává východní Evropu do chaosu," varoval Farley.

Polovina amerických vojáků předpokládá brzké zahájení velké války!

Třetí „horkou" oblastí podle profesora je Perský záliv, kde vzrůstá napětí kvůli ekonomickému tlaku Spojených států na Írán, konflikty v Jemenu a Sýrii. Při strategickém významu oblasti může jakýkoliv krok projevu nestability vést k otevřenému konfliktu mezi USA a Ruskem a dokonce i Čínou.

Čtvrté ohnisko, podle jeho názoru, je i nadále Korejský poloostrov, přes kroky Spojených států a KLDR. Vše se může zhroutit v jakýkoliv moment, počítaje rovněž rozpory mezi Čínou a Japonskem ohledně korejského problému.

Farley poznamenal, že i v jiných státech mohou vzniknout horké body. Dosavadní pevné základy – rozpad vojenské hegemonie USA a jejích světového pořádku znamená, že „blízká budoucnost bude nebezpečnější, než nedávná minulost“.

- - -

34 komentářů :

 1. USA mohou zacit valku kdykoliv a kdekoliv. Tak jak to delaji uz 70 let.
  A my je urcite budeme podporovat. Neb nase hranice jsou takove, jak hranice USA, a USA nemaji hranic. A nase servilnost je vzdy bezmezna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zaco ju budu zacinat ked nemaju peniaze ved kazdy naboj nieco stoji Vole. A MY ICH NEBUDEME PODPOROVAT BUDEME PROTI VOJNE!!!

   Smazat
  2. Válka musí začít v USA,které se stanou průplavem mezi oběma oceány,...Panama už je nedostatečná,na Havaj se bude jezdit z Evropy.....vo.ové...a Kanaďané budou jezdit na výjezdní doložku na Sev.pól,konečně se vyplní jejich dávný sen.....

   Smazat
 2. Američani žádnou horkou válku nezahájí, poněvadž je to banda zbabělých krys! Rozhodně si netroufnou ani na Rusko, ani na Čínu - takhle na nějakou zemi třetího světa, která má zastaralou armádu či nemá armádu žádnou (jako Grenada). Ale nedá se vyloučit, že rozpoutají řadu konfliktů v zastoupení, tzv. proxy válek. Naštěstí Putin není žádný idiot ražení George W.Bushe nebo Tonyho Blaira....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O civilizaci Západu se nemusíš bát, dědku! Oni mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země zase v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a jiné sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  2. 9:08 no majú ale iba pre vyvolených nie pre chudobných,
   Len si zober, koľko ľudí na ulici by malo kde bývať, keby každí obyvateľ namiesto bunkra investoval do podpori podporovaného bývania, tak kopec amerikáncou, by malo kde bývať. A tak kupujú zbytočné veci, a stavajú bunkre, lebo niekto vyvoláva pocit strachu, ohrozenia, pred niečim. A tak majú Amerikánci kopu zbytočných vecí, ktoré k životu nepotrebujú.

   V Albánsku je kopu malých bunkrov, postavených pre Albánskych pracujúcich roľníkov a robotníkov, dnes v Albánsku tie bunkre chátrajú, lebo Albánsko je chudobnou krajnou, ale ak by malo Albánsko ropu, plyn, tak verím že bunkre postavené za Envera Hodži, Albánci využijú pred agresiou Neoiperialistických krajín združení v NATO a v EU. No dnes tie bunkre chátrajú, a Albánsky rolnícy ich využívajú ako toalety a sklady.

   Smazat
  3. 11:29 Jenže ti Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! A především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanské podlidi. Bohužel byl tak hloupý, že se navážel do Židů a Romů a začal válku že Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé a Romové byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
  4. 8:11 pane Albánsko vzniklo v roku 1912.
   A keby sa za jeho vznik nepostavilo Rakúsko-Uhorsko, tak dodnes nie je.
   Vplyv susedných mocností spôsobil, Benátska Republika, Byzanská Ríša, že Albánci prijali kresťanstvo, ktoré pod tlakom Osmanskej ríše spôsobilo, že obyvateľstvo Albánska, sa začalo húfne stávať Moslimamy, kedže Moslimovia nemuseli platiť porte daň.
   ((To je ako by vám dnes povedali, že budete oslobodení od exekúcii, a platení daní, a vaše pohľadávky sa anulujú)).
   Dnes má Albánsko obyvateľov Katolíkov, Pravoslávnych a Moslimov. Na Južné Albánsko si narokuje Grécko, kedže v Epire žije Grécka menšina, ktorá vyznáva Pravoslavie, teda Južné Albánsko, na severe Albánska je Katolícka menšina, ktorá bola dlho pod vplyvom Benátskej republiky, a ktorá prijala Katolícku vieru.
   Okrem Albáncov tam žijú aj Arumuni, Gréci, Macedónci.
   Albánci asimilovali časť Grékov. Za posledných 100 rokov počet Albáncov vzrástol natoľko, že ovplivňujú dianie v Srbsku a Macedónsku, teda aj Balkánsky polostrov.

   No áno v roku 1979 Alatolách Chomejni zvrhol Šaha Perzie, ktorí sa snažil zaviesť demokraciu v Perzskej Monarchii. Vznikla Čierna revolúcia, a USA a západný svet sa z Perziou-Iránom a Čiernou revolúciou nevie vyrovnať dodnes. A Irán je Islámskou krajnou v Perzskom zálive.
   V Libanone operuje spolu z Kataibom aj Hizbalách, ktorí pomáha Kresťanský Libanon udržať pred Palestinskými utečencami, ktorí naopak kontrolujú Južní Libanon a ktorí preventívne ostreľuje aj Izarael, ako ochrana pred Teroristami.
   A pritom Iránu USA bránia v ďalšiemu rozvoji svojej Jadrovej Elektrárne, kedže ropné bohatstvo Irán nechce predať USA. A USA chce aby Irán naďalej spaľoval ropu, namiesto výroby čistej energie z jadra.
   Pozrite sa ako skončil Irak, rozdelení na Kurdov, Sunitou a Šítou, ani jeden śtát v oblasti si nepraje vznik Kurdistsnu, a pritom Kurdi sú Moslimovia, ale patria k Indo-Iránskému plemenu.

   Líbye rozdelená po zrušení Džamahírie, na Tripolitánu, a Kyernaiku, a pokial bola v krajne Džamahíria, tak Líbya prosperovala, pokial západ neodstránil Ďzamahíriu.
   V Egypte prevzala moc armáda, a keď sa Egypt snažil zaviesť model od Mustafa Kemala z Turecka, tak USA sa išla zblázniť, že ako si Egypt dovolil zaviesť Turecký model v Egypte.
   Pane 8:11 Hitler bol dosadení a podporení tím vašim západom, najprv nechali rozbiť ČSR, potom napadol Poľsko, a keď už Hitler stal na hranici z Francúzskom, až vtedy mu vypovedali vojnu.
   Možno mali variantu, že zradením ČSR, Obsadením Poľska, napochoduje do Bieloruska a Ukrajini, a odtal pomašíruje do Moskvy. Ale Hitler bol vojak z 1. svetovej vojny, a zle niesol porážku Nemecka, tak napadol spojencov Francúsko, a Veľkú Britániu, šokovaní západní sved nemohol pochopiť a uveriť že Hitler si dovolil obsadiť Paríž a Francúzsko,namiesto toho aby pochodoval na Moskvu. Británia bola uchránená iba Doverskou úžinou, a Hitlerovi a Nemcom neodpustila že im obsadil Francúzskeho spojenca, preto im v Oráne zničili Vichistické Námorníctvo, aby Nemci nepoužili Vichistické lode na inváziu do Británie, Briti nakoniec mudrovali o mieri z podmienkov napadnutia ZSSR nemeckom, a tak v roku 1941 Hitler napochodoval do ZSSR, ale v roku 1942 Nemci zakolísali a víťazstvo sa pridalo na stanu Sovietov, a Briti to viužili a spojili sa so ZSSR.
   Pane 8:11 Turci sú mix národov Balkánu teda Grékou,Arménou, Mongolov, Slovanou,Kurdov, Arabou, dnešní Turci majú skôr vzhľad iní ako trebarz obyvatelia Kazachstanu, alebo Uzbekistanu, Nemajú stredoazijske črty.
   A pane 8:11 Zachvíľu populácia na západe bude tak zdegenerovaná, že už im nebude môcť čeliť, kedže Novousadlíci sa usidľujú práve v Západnej Európe, a uprednosťňujú práve Zapadoeurópske štáty, ktoré vďaka Novousadlíkom vrátia za 30 rokou, späť o ďalších 100 rokov dozadu. A také Nemecko rozdrobené na Gheta Turkov, Kurdov, Arabou, Afgáncou, Marokáncov, Berberov, Somálcov, no Bismark bi mal radosť z Ghetoizácie Nemecka.

   Smazat
  5. 15:41 Dík za potvrzení mé teze o Islámu jakožto štítu kultury proti anti-kultuře prohnilého křesťanství. V podstatě tohle ale za nás dva už řekl pan Gábor Vona! - https://www.jobbik.com/vona_g%C3%A1bor_about_islam

   Smazat
 3. USA ani žádnou válku zahajovat nemusí. Už mají pevně vypracovaný a osvědčený projekt vnitřního rozesírání každého státu, který si zamanou rozesrat a nastolit tam nepokoje, bordel, rabování, a zabíjení. Stačí vždycky šikovně začít podporovat domorodé hajzlíky a krysy, které se mocí mermo touží vyšvihnout, a dostat se k majetku a penězům, a jsou pro to schopny čehokoliv. V každé zemi takové krysy jsou - proto taky kapitalizmus odmítá socialistické zásady - rovnost - volnost - bratrství. Aby si byli lidé navzájem rovni, a jeden na druhého se idiotsky nevytahoval? Vyloučeno. Naopak, je nutné vytvářet všelijaké ty hnusné protekční spratky a celebrity a bulvár už se postará, aby tím ostatní lidi dnes a denně nasíral. Volnost? No - jak se to vezme. Například v zemi tak pevně sešité byrokratickými zhovadilostmi, jako je ČR - je volnost vyloučena a bratrství? Ach jo - kde? Naopak se podporuje, aby se lidi k sobě navzájem chovali jako vlci - cenit tesáky a vrčet. Novinářská svoloč už se o to dovede postarat, a lidi tomu zobou z ruky jako nesvéprávní pitomečkové. Všude se musí vyrábět a pěstovat bezdomovci a chudáci. Před nimi pak šmejdi zatřesou pytlíkem se zlaťákama, slíbí se jim nějaké trafiky, a už to jede. Už se to mydlí, už hoří, už se zabíjí - lidi se zuřivě vraždí a povraždí. Nač války? Zbytečná ztráta času dnes, stačí pak do toho jen přicmrndávat a strkat všem navzájem rozesraným táborům lidu zbraně, aby se pobili rychleji. Tak, a přesně tak se to posledních iks let dělá všude, a bezvadně to funguje. Vychází a těží to z lidský blbosti. Lidská bída a lidská blbost jsou nejlépe zpeněžitelné atributy. Viz jenom vydělávání na diskuzích k novinářským sračkám - a to je jen zlomek, a typická ukázka toho, jak se lze zaměřovat na lidskou blbost a vydělávat na tom. A u nás v ČR? Kdyby to někdo opravdu rozesral? Všichni ti odporní šmejdi nastrčení západem, aby tady hlídkovali, čas od času vyvolávali cílené nepokoje, a získávali hejna lidských krys proti vlastnímu státu a spoluobčanům? Ještě možná nikdy to nebylo tak snadné a všechno je to o lidské zkaženosti. Dokud nebyla elektronika a media, nebyla ani zkaženost na takové úrovni, aby byla schopna vyvolat válku a zabíjet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu,jde to do sraček všechno....

   Smazat
  2. Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  3. Ta sebe chvála-nejsi Knížák ?

   Smazat
  4. Oprava:
   Ta sebechvála - nejsi Knížák?

   Smazat
 4. 19:17!
  Plný souhlas s příspěvkem až na ten konec. Elektronika opravdu za nic nemůže, stejně tak kuchyňské nože, vroucí voda a podobné nástroje lidských aktivit. Za veškeré zlo může člověk, respektive deprivanti, kterých je dle Dr. Koukolíka cca 10% geneticky daných v každém etniku, rase, populaci. Odhalit deprivanta je téměř nemožné a vzhledem k jeho antisocializaci i značně nebezpečné. Koncentrace deprivantů se zvyšuje mezi tzv. elitami a zejména v mocenských strukturách. Přál bych si, aby to dopadlo jako ve filmu Jana Wericha "Až přijde kocour", kde lidé vyzařovali barvou svoji povahu, charakter a emoce. Potom by bylo možno velmi snadno deprivanty oddělit a vytvořit z nich osazenstvo lágrů (od velení, přes bachaře a katy až po donašeče, udavače, zloděje a vrahy). Osobně bych jim vyčlenil k životu Gronsko (když už má nastat oteplování planety).
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 5. Urazil jsi vlky. A s blbostí nelze bojovat. Lidi zřejmě musí rýt rypákem v zemi, aby pochopili kde je pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda 19.48 - vlkům se omlouvám. Ale jak dlouho se musí rejt k pochopení pravdy? Už Kája Kryl zpíval... "a s hubou rozmlácenou, dnes zůstali jsme němí.Ne, nejsme na kolenou, ryjeme držkou v zemi".... a to je zatraceně pravda! Celou tu dobu - a Kája už je nějakej ten čásek pod drnem. Tak jak dlouho ještě je třeba rejt k poznání pravdy?A ještě bych dodal, že jsme ryli v zemi ... kdysi ... dnes ryjeme ve sračkách, a to je přece jenom rozdíl. Hele jenom media - plné huby sraček, a furt to po nás prskají. Tak kde je pravda? Možná tak ještě ve starých středověkých spisech, ale ty jsou psaný švabachem, tomu nikdo nerozumí. Tam by pravda ukrytá bejt mohla.

   Smazat
 6. Pokaváď se najdou loutky ochotné za Ameriku mimo Ameriku rozpoutat válku s Ruskem je válka naprosto reálná věc. Největší riziko je patrně v bývalých satelitech CCCP.

  OdpovědětSmazat
 7. To je jedno, kde to začne, do hajzlu půjde taky celá "slavná" Emérika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo - přání otcem myšlénky 19.51. Jak že to prorokovala Sibyla? Že svět se jednou změní na obrovské kolbiště, kde se mezi sebou budou zuřivě rvát dva sloni, a ti v tom zuřivém boji udupou a zničí všechno kolem sebe. Tím myslela dva státy - ten první - (Amerika first?) a ten druhý -Čína, nebo Rusko? A to kolem má býti zničeno. Logiku by to mělo.

   Smazat
  2. Tak pokud jde o pudy Stando - včetně pudu sebezáchovy - to bude všem prd platný. Sloni všechno co stojí na zemi udupou, a rozmlátí, a lid bude pobíhat splašeně po zbytku Země na druhé polokouli sem a tam, a navzájem si rvát z huby ulovené myši a červy. Naštěstí polovinu z toho zkosí nemoci, a to co zbyde, začne zase od píky. Jako domorodé kmeny....Sibyla dokonce prorokuje, že lidí zůstane ze všech jen tolik, kolik se jich vejde pod plachtu krytého vozu. I pojede vozka kolem kouřící hromady trosek, mávne bičem a řekne .."tady stávala dříve jakási Praha"...

   Smazat
 8. Kde ? No, kdekoliv. A většinou z nějaké malichernosti. Třeba
  pád petrodolaru. Taková Čína by to mohla rozpoutat, kdyby
  dala na trh své stohy tohoto hajzlpapíru.
  Jenže Číňané jsou pragmatici a umírat se jim nechce.

  OdpovědětSmazat
 9. americká burza jde do hajzlu,dnešní pád je nejhorší od r.31,co následuje v krizi,je zřejmé.Proxy války,do zaostalých nejlépe fašistických režimů,narvat zastaralé kvéry a tak to lze spustit.Ukrajina je ideální prostor,kde lze rozsévat smrt do okolních zemí.A do toho arabský terorismus.

  OdpovědětSmazat
 10. Straší pořád válkov a nevíte že nato ochraňuje mír na celém světe,bohu dík že sme v nato a že v naší zemi nam amerečani nainstalujov radar v Drbech a vizbrojí nás raketami Miniteman 3 a už se nezopakuje srpen 68 den hamby kdy bila suveréni čsr anektována Putinovskim Ruskem.Bohu dík nás Havel sAmeričany od Rusa osvobodil a to sme probírali ve škole kdiž bil na inspekci hlava Chechije Shapiro s farářem Halíkem ve škole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2,04

   Nato ochranuje mier na celom svete ?
   To snad nemyslis vazne.
   Nato sluzi vyhradne zaujmom USA. Zda sa ti ze nie ?
   V minulosti ti diktoval Rus z Moskvy, dnes ti diktuje USA a Brusel. Takze ziadna zmena.
   Iba svine sa vymenili.
   Co sa tyka ozralu Havla.
   Toho mali ludia v 89 nakopat do vajec, na Slovensku mali do vajec nakopat Knazka. Zial nestalo sa tak.
   Este ti pripomeniem, ze ty tvoji Americania museli zlikvidovad Dubceka, aby mohli dosadit za prezidenta
   ozrana Havla.
   V suboji Dubcek - Havel by si ozrala nebol ani prdol voci Dubcekovi.
   Demokrati museli este aj pri prvej volbe prezidenta v CR zavriet do basy poslanca Sladeka, pretoze ten jeden hlas im chcybal k tomu, ze ozrala bol zvoleny za 1 prezidenta CR.

   Havel bol zvoleny, Sladekov hlas prepadol, nemohol volit protikandidata, ozrala vyhrala.

   PS: Ak si myslis, ze Havlovi islo o nejaku demokraciu, mylis sa.
   Islo o majetky. V pripade Havla o Lucernu, Knazko mal v Bratislave nejake majetky.
   Im islo o ne, a nie o ludi.

   Smazat
 11. Kdyby se dodržovalo mezinárodní právo a diplomaticky jednalo tak by žádná možnost světové války nebyla.

  OdpovědětSmazat
 12. noviczech
  ...500 milionů dolarů má severní Korea zaplatit americké rodině za zemřelého syna. Ono si USA vzpomene a svět se posere! Zablokují USA potom severní Koreji peněžní a jiná konta ve světových bankách??? Provedou s ní něco podobného jako s ruskými podnikateli??? A jak by asi USA dopadli, kdyby tyto země jednali oko za oko, zub za zub??? Měli by vůbec dostatek financí na splácení za každého co oni dali do vězení a zničili životy také 500 milionů dolarů????!!!!
  ...můj názor: americký satan potřebuje opravdu vymazat ze světa, něco jako udělal pan Stalin v Rusku !!!!

  OdpovědětSmazat
 13. The National Interest: Kde by mohla začít světová válka?!
  Válka již začala.
  Otázka zní: kde by se mohla přelít v ozbrojený konflikt.
  Otázka akademická :
  Kde by válka mohla skončit ?
  Osamostatněním zbytku světa od finančních a politických machinací západní politiky,
  válka skončí...a z toho mají strach*

  OdpovědětSmazat
 14. ....nakonec ani Korea nepříjde zkrátka...bude mít přímé spojení s Atlantikem.....proto pište,podrobnosti sdělím příště !!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Není důležité, kde válka začne, ale kde se skutečně odehraje. V každém scénáři musí USA plánovači počítat s tím, že hlavní protiúder se odehraje téměř s jistotou na území USA a ne jako doposud někde mimo.

  OdpovědětSmazat
 16. jen další válečné štvaní od zasraných američanů bude důvodem jejich preventivnímu totálnímu zničení není přece možné aby tohle lidská společnost nadále trpěla !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ? Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát !!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.