Reklama

sobota 15. prosince 2018

Tomio Okamura na semináři Nové republiky na téma "Smysl národa a lidská práva" (VIDEO).

15.12.201812 komentářů :

 1. Anonym má úroveň smradlavé hyeny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Smradlavá hyena smazána redakcí. A docela rychle.

   Vymazat
 2. Z mého pohledu
  je pochopitelné, že mnozí občané považují Okamuru za vlastence.Jejich "pamatovák" je totiž časově omezen na dobu cca. 14 dnů, než další událost překryje tu současnou.

  O tom, jací "vlastenci",včetně Okamury, zastupují své voliče jen malý příklad z doby letošní a nedávné a tudíž většinou davu již zapomenutý :
  Když se najednou objevil v Praze při své, prý soukromé návštěvě,reprezentant dobyvačné politiky USA Ryan a zavítal i do Parlamentu, kde pronesl projev plný falše a pokrytectví,neboť přiletěl za Pelikánem ve věci ruského hackera Nikulina, tak byli "zástupci lidu" natolik okouzleni, že sklidil ovace ve stoje...
  (viz youtube - Ryan ve Sněmovně)
  Ten záznam považuji za letošní nepřekonatelný VRCHOL a důkaz podlézavosti a ubohosti loutek politické reprezentace ČR.

  JEDINÍ poslanci za KSČM odešli před projevem ze sálu.
  Jejich tehdejší postoj považuji za vlastenecký,ať už jsou kritizováni za cokoliv.

  Jen tolik k tématu vlastenectví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdu kolem Jo ale filip prohlásil že mu nevadí soukromé vlastnictví a dolejš by nás trestal za xenofobii a rasismus. KSČM nemá v plánu referendum to má jen SPD.

   Vymazat
 3. Hlavně se postav vedle demo hňupu.

  OdpovědětVymazat
 4. Dle mého názoru bych se nezúčastňoval jakýchkoliv akcí které nemají patřičné ozvučení. To snad je lepší to napsat.

  OdpovědětVymazat
 5. 22:55
  Můžeš nám sdělit, kam si se stavěl ty od r. 1989?
  A nenazývám tě hňupem. Protože to nevím.

  OdpovědětVymazat
 6. Národ je něco zřejmého a nevyvratitelného. Ani Československo neuspělo s teorií československého národa. Češi zůstali Čechy a Slováci Slováky. Oba národy odolávaly násilné germanizaci a maďarizaci a nenechaly se oklamat ani dobrým důvodem, vzniku republiky.
  Stejně tak nyní, se nemůžeme nechat oklamat „dobrým důvodem“ eurokomisařů, plnicích kalergiho plán likvidace národů. Je to útok na naši podstatu a kdokoliv přejde na pozice těchto likvidátorů Evropy národů, nemůže být chápán jinak, než vlastizrádce. Ať je to Čech, Slovák, Ital, … (nejsem si jistý u Němců).
  Naštěstí i mezi politiky jsou takoví, které nejde označit za vlastizrádce ani náhodou. Je to T. Okamura. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cílem útoku coudenhovnistů ovšem není žádný konkrétní národ! Kalergi nepsal nic o to, že je třeba národy v Evropě nahradit jediným "národem"! On jasně píše o Rase! Tedy že evropoidní bílá rasa bude nahrazena rasou "mongrelů", jak je nazval, lidí "s pletí barvy bílé kávy podobné jakou měli staří Egypťané", jak ho citoval i MUDr. David na semináři! Tam je cesta - míšení ras, páč hrabě věděl, že národy se mění, že udělat z Ira Brita je snadné stejně jako z Lužického Srba Němce, stačí k tomu změnit jazyk a konfesi - tu čistě formálně a je to. Aby se změnila podstata, tedy povahové rysy, charakter člověka, musí změnit nikoliv národnost, ale rasu!!! Tedy kýžené změny lze dosáhnouti toliko rasovým míšením, nikoliv jakýmsi pofiderním "odnárodněním".

   Vymazat
  2. Něco o jeho motivech:
   Habsburská šlechta (k níž hraběcí rod Coudenhove-Kalergi patřil) jakožto elita mnohonárodnostní říše, od počátku s velkou nelibostí sledovala vzestup národního sebeuvědomování se svých národů a s tím související vznik ideálu národního státu, neboť tyto tendence podkovávaly základy habsburské monarchie, na níž záviselo jejich společenské postavení.

   Ve svých pamětech o své politické dráze prozradil Coudenhove-Kalergi v roce 1966 mimochodem tuto informaci o počátcích propagace svého hnutí:
   „Počátkem roku 1924 nám volal baron Louis Rothschild: Jeden z jeho přátel, Max Warburg z Hamburgu, četl mou knihu (Pan-Europa – pozn. překl.) a chtěl nás poznat. K mému velkému údivu mi Warburg spontán-ně nabídl šedesát tisíc zlatých marek za účelem oživení hnutí během prvních tří let.“


   Něco z jeho myšlenek:
   Nový Evropan, který by splnil Coudenhove-Kalergiho sen o jednotě bez hranic, musí být zbaven zátěže národní identity: „Pro Panevropu si přeji euroasijsko-negroidní rasu budoucnosti, a tak lidské osobnosti zajistit různorodost.“

   Coudenhove-Kalergi si uvědomoval, že šťastné mase míšenců, ať už z Wittenbergu, či Liberce, musí vládnout „duchovní elita“. Ta má vzniknout kolem „panské rasy“, jak nazývá ve svých dílech Židy.
   P.K.

   Vymazat
 7. Ovšem i MUDr. David se zmýlil ve svém jinak brilantním projevu! Totiž cena hraběte Kalergiho již několik let v EU udílena není!! Resp. byla přejmenována na cenu Karla Velikého z důvodů právě politické korektnosti. Protože v době kdy hrabě psal bylo psaní o rasách běžné, obecně podporované - i Britské impérium mělo rasismus za oficiální doktrínu ("břímě bílého muže"), v USA byla segregace atd. atd. Proto je v jeho spisech otevřeně hovořeno o rasové výměně obyvatel, o vůdčí rase Židů apod. To je dnes nemožné a proto byl Kalergi Bruselem upozaděn! Stojí na jeho idejích, ovšem o něm samotném se nesmí psát a hovořit. Ale je v tom i jeho výhoda. MUDr. David totiž je limitován na rozdíl od něj současným politickým mainstreamem a musí proto v tomto duchu i hovořit a je tedy "mimo", jeho boj je neúčinný! Páč David varuje před zkázou národa, který ovšem nijak ohrožen není, protože jeho členem může být kdokoliv kdo se k němu hlásí! Účinný by byl pouze boj za zachování rasy, ale to si MUDr. David neštrejchne:)))

  OdpovědětVymazat
 8. Pánové, je mi z vás smutno, manifestujete zde svá moudra, prodiskutovali jste už 30let a asi hodláte pokračovat dalších nejméně 30 let. Svalujeté vinu, na komouše, na Rusko i na EU, dokonce se navzájem spojujete i proti jednotlivcům, přitom propadáme čím dál víc do srabu a kdyby byl jen hospodářský (myslím dluhy a platy), ale je morální. Vždyť jsme Evropě k smíchu. Po vykřiku, že to Evropě "osladíme", jsme nedokázali propojit dálnice s Polskem, Saskem, Rakouskem. Padají nám mosty, stařičou dalnici budeme opravovat déle než ji stavěli, dosud jsme nezlikvidovali černou, šedou ekonomiku i "šmejdy", svou měnu jsme (zaměrně?)podhodnotili, nevychovali jsme si trh ale trhovce a bylo by toho moc, tak jsme prokšeftovali svou hrdost a chodíme s prosíkem při zdi. Když jedu ráno metrem do práce, tak vidím plno inteligentních zdravých chlapů a divím se, že za národ zvedá prapor jeden Slovák a jeden migrant a díky za ně. Naši muži kam jste zmizeli? Jsem jen obyčejná žena, ale vidím chování reprezentace v Bruselu, oni snad neví koho vlastně zastupují. Od Ježíška nám všem přeji rozum do hrsti, lepší volbu politiků s rovnou páteří, s odpovědností lidem za svěřenou moc. Když nezklamou důvěru,tak dokážeme, že nejsme 5té kolo u vozu.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.