Reklama

sobota 22. prosince 2018

Trumpův první státnický čin v úřadě

Václav Umlauf
22. 12. 2018  E-republika
Rusové už jasně řekli, že pokud se Američané stáhnou, pak je možné politické řešení krize. Asad vypráskaná ze země zbytek zahraničních teroristů (Idlíb a okolí, pásmo za Eufratem). Pak začnou delikátní jednání s Turky o odchodu vojsk z okupovaného pohraničí. Kurdové po jejich debaklu s CIA přiběhnou k Asadovi sami.Prezident Donald Trump, tento týden ve čtvrtek (20.12.) oznámil, že jako nejvyšší velitel ozbrojených sil nařídil postupné stažení US-vojsk ze Sýrie. Cíl daný zničením ISILu prý byl splněn. Bushova, Clintonova a Obamova Amerika dostala po nelegální a prohrané Druhé válce v Iráku s miliónem mrtvých další "Mission Accomplished." Jak jsem napsal v nadpisu, jde o první státnický, a ne kupecký čin Trumpa v úřadu. Jistěže nikdo neví, zda americká okupační a kolonizační armáda se skutečně stáhne ze Sýrie. Jsou zde stejně nelegálně jako bylo nařízeno bombardování Jugoslávie, vytvoření Kosova, Druhá válka v Iráku, Porošenkovo vraždění na Novorusiji podporované z NATO, ruské obsazení Krymu a 17-letá okupace Afghánistánu. Všimněte si, na které pořadí se v tomto západním neřádu dostal Krym. Rusové jsou v Sýrii na pozvání oficiální vlády, kterou se Západ chtěl sesadit barevnou revolucí a ozbrojeným povstáním zahraničních teroristů. Ty Západ podporuje zpravodajsky a vojensky a Saúdové s Turky je platí.

Zkušebním kamenem bude stažení amerických vojáků ze základny Al-Tanf. Zde Pentagon a CIA cvičí asi 4 tis. teroristů a rekrutuje je z 50 tis. uprchlického tábora, který připomíná koncentrační tábor. Kromě americké pomoci a žoldu tam nesmí vstoupit žádná nezávislá humanitární organizace. Celé pásmo Američané prohlásili za vojensky okupovanou zónu. Odtud Američany vycvičení, zpravodajsky a takticky řízení teroristé podnikají systematické útoky směrem na Palmýru a Deir es Zaur. Důvod západní podpory teroristů je stejně jednoduchý jako Hitlerova totální válka nařízená po prohrané válce na východní frontě. Když Západ nezničil Asada, tak zničí infrastrukturu a města v Sýrii. Po vyhladovění a rozbití státu má být Asad zničen povstáním, protože země je zničena minimálně na jednu generaci. To je konečný smysl barevných revolucí, které se v Libyi a v Sýrii ukázaly celé demokratické kráse.

Jak bylo řečeno, okupační vojska Západu se zatím nestahují. A Francouzi a Britové, kteří zde teroristy podporují vojensky, ti prohlásili v reakci na Trumpa, že stažení zatím neplánují. Jejich boj proti Asadovi bude oficiálně pokračovat stejně, jako běží od roku 2011. Problém jejich poradců u teroristů bude ale v tom, že jsou na odstřel a budou nemilosrdně zlikvidováni, pokud odejde jejich americký protektor. Navíc Asad a jeho spojenci mají plné zuby zejména kvůli (údajné) francouzské pomoci při přípravě plynových útoků proti civilům, včetně britského výcviku a placení speciální psy-op bojůvky teroristů zvané Bílé přilby. Takže tentokrát vyvolalo Trumpovo rozhodnutí u západních spojenců skutečnou paniku. Dozvěděli se to z tisku, Trump je předem nekonzultoval, stejně jako nekonzultoval Izrael. Rozhýbané škatule se podobají odchodu Američanů z prohrané války ve Vietnamu. Pojďme k těmto reakcím, protože jsou důležité. V politice platí, že jednáte, jako by se daná věc skutečně stala a tím anticipujete předpokládaný účinek (efekt sněhové koule, sebenaplňující proroctví).

Začněme tím směšným a komickým, což je česká reakce, viz článek na webu Argument (A pak nezbyl žádný). Tento komentář v duchu amerických liberálních jestřábů hodnotí stažení USA negativně, a to skrze dobrovolnou demisi "šíleného psa", alias generála Mattise, který bude ministr obrany jen do jara. Trochu slušnější levicoví liberálové v USA jsou alespoň schopni vysvětlit svým čtenářům, že vláda tria korporátních fašistů daná spojením jednoho promile bankéřů a korporací (Tillerson), vojensko-průmyslového komplexu (Mattis) a deep-state (McMaster) byla fatálně špatná. Tato trojka se v nezávislém tisku nazývala "dospělí v Oválné pracovně" (adults in the room), podle Varufakisovy knihy o vykradení Řecka. A tito korporátně-fašističtí dospěláci trpělivě vysvětlovali infantilnímu národu, že je třeba vést všechny prohrané a zbytečné války, které si bankéři, průmyslníci a vojáci jen budou přát. Trump všechny tři agenty fašistického "deep state" už vyhodil a náš liberální a "nezávislý web" toho lituje. Také je lituji, ale to je typický český výpadek v myšlení kavárenské liberální levice. Jedou podle not daných od roku 1990, jenže mezitím se ve světě změnil velmocenský US-bigbít na ruskou častušku a na čínskou operu. V USA jsou jsou tito pomatení levicoví liberálové alespoň schopni uznat, že války vedené za Clintona a Obamy (pravicové Bushovce nepočítám, to byl pracovní úkol) vedly k ožebračení Ameriky.

Další zmatek vypukl v Sýrii a okolí. Izraelci se o stažení vojsk dozvěděli v den vyhlášení a jsou v šoku, jejich podpora teroristů v Sýrii končí. Navíc je jasné, že válku v Sýrii vyprovokovanou Západem a Saúdy vyhrál Hizballáh, Rusové a Írán. Takže barevná revoluce podporovaná vojensky Izraelem znamená, že bude v případě konfliktu napaden ze dvou stran, od Libanonu a ze Sýrie. A na nezákonně okupovaných Golanech se jim už teď bouří Drúzové. Země je demoralizována teroristickou válkou proti Arabům, má problémy s PVO a s armádou obecně. Ta nebojuje proti reálnému nepříteli a zvykla si střílet ze zálohy neozbrojené ženy a děti v Gaze. Izrael nemůže bombardovat Sýrii po zadrátování ruskou PVO. Za zákeřné svinstvo sestřeleného ruského letounu IL-20 s posádkou specialistů si je Rusové zapsali za uši. A protože Rusové vyhráli válku v Sýrii, stačí se podívat na frekvenci letů Netanjauha do Moskvy a zpět, pochopitelně bez výsledku. Na podělaného jednou spadne i kadibudka, tolik v kostce k izraelské proradné zahraniční politice a vojenským akcím. Ale židovský aparteidní stát může potěšit v jeho blízkovýchodní bídě, že Izraelci alespoň řídí USA, i když nikoliv své blízké okolní státy.

Další, kdo prohrál, jsou Kurdové. Psal jsem v minulém článku (Vítězná diplomatická ofenzíva Lavrova, trapné mlčení Západu), že Kurdové se chovali jako loupežníci na jimi okupovaných územích a jako obvykle se spolehli na CIA. Američané je prodali (také jako obvykle) a s nimi také své syrské žoldnéře v FSA/Syrian Democratic Forces (SDF). Trump asi vyjednal setrvání Turků v NATO, koupení málo funkčních Patriotů jako záplatu na ruské S-400. A také asi vyjednal předběžné zastavení ofenzívy Turků proti Kurdům v příhraničních oblastech Sýrie. Na proamerické žoldnéřské frontě je panika kompletní. Kurdové začínají jednat s Asadem o obsazení Afrínu, SDF bude asi předávat ropná pole za Eufratem. A protože Západ připravil FSA a Kurdy o miliony z loupeží a žoldu, tak tito demokraté asi propustí tisíce teroristů, které mají ve svých koncentračních zajateckých táborech. Ti demokraté se po dovolence opět vrátí do Evropy a budou pokračovat v džihádu proti proradným Evropanům. Jak je vidět, tuto barevnou revoluci provozují poslední rok už v EU zcela systematicky. Tím je jasné, že i kdyby USA neodtáhly, což v posledních 17 let marných slibů dělají v Afghánistánu, efekt Trumpových slov už de facto nastal, na Blízkém východě určitě.

K teď k Rusům a k Lavrovově diplomacii, která vyhrála. Putin na každoročním interview s novináři (bylo jich už 1700, hlavní mediální světová událost), jasně řekl, že počká a uvidí. Ale Rusové už oficiálně prohlásili, že pokud se Američané stáhnou, pak je možné politické řešení krize. To znamená, že Asad vypráská ze země zbytek zahraničních teroristů (Idlíb a okolí, pásmo za Eufratem). Pak začnou delikátní jednání s Turky o odchodu vojsk z okupovaného pohraničí. Kurdové po jejich debaklu s CIA přiběhnou sami. A navíc část z nich se Američanům nikdy neprodala (marxistické frakce) a část vždy bojovala s Asadem (Kurdové v Aleppu). Můj odhad je, že tato dvojí parta postupně převezme po proamerických loupežnících celé kurdské hnutí. Po debaklu jejich vedení v Iráku a v Sýrii se pokusí s Asadem dosáhnout nějaké federace. Ale místní kmeny už Kurdy nenávidí (stejně jako Turky) za jejich loupení a násilné odvody mladých Syřanů do proamerické žoldnéřské armády. Takže není jasné, kolik území Kurdové a FSA ve skutečnosti ovládají. Podle posledních reálných map menšin v Sýrii dělaných před vypuknutím teroristického puče bude jejich početnost nad 50 % místních populací územně velice malá a na federativní uspořádání to asi stačit nebude.

Co uhrál Trump? Vyhodil další představitele deep state ze své administrace a snížil vliv vojensko-průmyslového komplexu. Navíc se zachoval jako státník a uznal, že tato kolonizační a okupační válka je pro USA prohraná (tedy vyhraná) a že další pokračování okupace Sýrie po boku teroristů a placených žoldnéřů už nemá smysl. Pentagon v auditu nedopočítal 21 biliónů dolarů a drze prohlásil, že je mu to úplně jedno. To asi Trumpa naštvalo, protože on daně platil. Banky a armáda s vojensko-průmyslovým komplexem jsou v USA mimo zákon, takže mohou beztrestně krást (hypotéční krize) a vést nelegální války (všechny od Vietnamu). Takže liberálové teď musí Trumpa povinně nenávidět za mírové snahy, jako Pražská kavárna nenávidí Babiše za normální vedení státu. Za sebe bych byl opatrný, nemám rád korporátní fašismus v žádné formě, ani a la Klaus, Babiš, Trump nebo Obama. Proto nebudu ze žádného z těchto korporátních panáků dělat spasitele, jak mají ve zvyku české infantilní weby. I ty tak zvaně "nezávislé" sajty mají manicheistický pohled na politiku, rozdělenou jako ve fotbale na "naše" a na "jejich". Mne zajímá, kdo nalajnoval hřiště, kdo inkasuje vstupné, komu patří klub, kdo platí hráče, kdo napsal pravidla a kdo to píská. Ale to jsou ve fotbale detaily, že ano, hlavní jsou přece ty pestrobarevné dresy.

Z hlediska vlády jednoho procenta je jen velmi malý rozdíl mezi korporátním fašismem proruského "činovníka" (latinsky agens) Klause, kterého pilně chválí ruský Sputnik, nebo amerického Obamy, kterého pilně chválí klintonité z pražské liberální kavárny a neoliberální galerky. Trumpa je zatím možné pochválit jen za to, že v prvním kole prosadil svou vůli proti deep state, který chce nekontrolovanou eskalaci násilí po celé planetě ve jménu dalšího zbohatnutí jednoho promile. Ale Trump patří k jednomu procentu korporátního fašismu, to není žádný demokrat. Proto jasně řekl, že povede dál proxy-válku proti Íránu a US-okupační vojska zůstávají v Iráku. Vojenské US-jednotky se přesunují ze Sýrie do pohraničí Iráku a zde budou s místními nakoupenými sunnitskými žoldnéři a Kurdy bojovat proti šíitským milicím podporovaným Íránem. A dále platí, že i když Trump avizuje stažení vojsk v Afghánistánu, už tam po celý rok lifrovali zahraniční teroristy ze Sýrie. Tyto demokratické uřezávače hlav vede jako obvykle CIA, která má půl století praxe z vedení fašistických a drogových gerilových skupin ve Střední a v Jižní Americe. Navíc Afghánistán má pro odchodu regulérní US-army prý vojensky převzít bývalý Blackwater, což by znamenalo pro zdejší obyvatele skutečný teror. Vzpomeňme na somálské Mogadišo a na íránskou Fallúdžu. Zde po řádění těchto žoldnéřů začalo lidové povstání, které si pak převzal ISIL do své režie a ustavil se jako stát nejprve v Iráku a pak v Sýrii. A stejný teror provozovali tito žoldnéři v Jemenu a v Afghánistánu, viz heslo "Blackwater" a "dirty wars". Takže na chválu Trumpa jako mírotvorce je zatím dost brzo.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

22 komentářů :

 1. KURDOVÉ JSOU VŽDY U TĚCH,KTEŘI JE ZRADI A ASADA IGNORUJI

  už dávno.Nechápou,že jsou hračky ve světovém cirkusu a že svůj vlastni stát tak nedostanou, NIKDY!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AMERICKÉ DLUHOVÉ HODINY,JDOU PŘESNĚ.http://usdebtclock.org/

   Smazat
 2. Pane Umlauf nám nic jiného nezbývá než volit co je pro nás nejpřijatelnější. Vše je lepší než demožumpa. Trump udělal aspoň nějaké dobré kroky musí opatrně nebo doma má svoji uřvanou kavárnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to, jak dlouho je v úřadu, tak těch dobrých kroků moc nenadělal.

   Smazat
  2. Neomlouvám Trumpa. Ale i on není všemocný. Jak ukazují různé události poslední doby, na jeho jeden malý krok vpřed musí udělat několik kroků zpátky. Americká "kavárna" je opravdu mocná. Stojí za ní média hlavního proudu a zbrojařská a bankovní lobby.

   Smazat
 3. "Pentagon v auditu nedopočítal 21 biliónů dolarů a drze prohlásil, že je mu to úplně jedno."
  ===========================
  Vždy mě fascinuje ta naprostá debilita a prolhanost zdejších autorů.
  Audit se žádného takového čísla nedopočítal. A ani logicky nemohl, protože ta částka je vyšší než všechny přijmy ministerstva obrany za celé auditované období. Autoři těchto žvástů si hlavu s počty rozhodně nedělají a prostě si tahají čísla z prdele.
  A už vůbec Pentagon neprohlásil, že je mu to úplně jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je asi chyba v překladu. Nejde o bilióny, ale miliardy. Obvyklá školácká chyba nepozorného překladatele.

   Smazat
  2. 3:40 Obávám se, že k žádné chybě nedošlo a že jde opravdu o biliony dolarů. Petr

   Smazat
  3. Jó, kdyby to bylo jen 21 biliónů ….

   Smazat
 4. Marné naděje. Tam kde vstoupí bota US policajta, odtamtud nikdy neodejde.
  Ta jejich "pomoc" je jen rozvrat, ničení a smrt.
  Kdyby opravdu odešli a to do jednoho, kdo by pak podporoval
  a chránil islamisty.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímám se o historii a jsem docela nasrán že jsi stále navzdory opakovaným žádostem nenahodil zpět zajímavou studii o J. A. Komenském a Turcích s netradičním pohledem na jejich roli v boji proti Evropě zde! - http://www.novarepublika.cz/2018/12/islamofobni-jan-amos-komensky-o.html

   Ke Krymské válce: jak toto přijme náš hradní Myloš, zapřísáhlý to sionácek, jehož štěstí stojí i padá s přesídlením naší ambasády v Izraeli do Jeruzaléma?

   Smazat
 6. Neradoval bych se předčasně. Jak ukazují události poslední doby, pokud Američané udělají něco, co navenek vypadá, jako dobrý skutek, rozhodně to neznamená, že by u nich začal vítězit zdravý rozum. Spíš je to předzvěst nějaké další, ještě větší lumpárny.
  Chronologie událostí posledních desítek let ukazuje, že to, co mělo vypadat, jako dobrý skutek, byla zamaskovaná velká lumpárna a jenom to dokresluje prohnilost západní demokracie, kdy si lidé volí někoho podle nějakých slibů a ten po svém zvolení udělá něco úplně jiného. Něco, o čem před svým zvolením cudně mlčel, ale po svém zvolení horlivě zrealizoval. U nás třeba církevní restituce, v západní Evropě třeba výměnu obyvatel a zničení národních států a v USA zahájení nových válek a násilné výměny režimů.
  Tak že za stažením Američanů ze Sýrie může být buď snaha o odpoutání pozornosti, nebo nabrání sil pro jinou, ještě větší agresi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak . Radost z dobrého skutku od USA je předčasná .Ano stahují se s úmyslem zaujmout nějaké výhodnější pozice . Brzo se dovíme co mají za lubem . Ale nic dobrého to určitě nebude .

   Smazat
 7. 23.12.6:29
  Souhlasím, je to jen takový manévvr v nepřetržitých válkách USA proti světu.

  OdpovědětSmazat
 8. S autorem lze v jeho hodnocení politického Trumpova rozhodnutí souhlasit.
  Jen s jedním jeho tvrzením z tohoto článku nemohu souhlasit.
  To když mezi příklady nelegálního chování států přiřadil i připojení Krymské republiky k RF.
  Obyvatelé Krymu se totiž na základě výsledku všelidového hlasování v drtivé většině sami rozhodli k odtržení od Ukrajiny, pod jejíž správou se nacházeli a s jejíž politikou zjevně nesouhlasili. Bylo to jejich vlastní rozhodnutí (a nadto i opakované po předchozích leč neuznaných referendech).
  Až po té ruská Duma rozhodla o přičlenění Krymské rep. do RF. To rozhodně nebyla anexe spojená s domnělou okupací!!
  Se stejnou logikou ostatně vznikla i bývalá ČSR, totiž, z většinové vůle obyvatel nastávající republiky (po hrůzách 1. světové, kterou zažehla mj. i bývalá RU monarchie) a proti vůli politického vedení monarchie.
  Rozdíl byl snad jen v tom, že vznik ČSR byl podporován i hlavními mocnostmi (USA/FRA/UK), jakkoliv i váhavě. Tato okolnost však nemá - v duchu zásady o uplatnění práva - na sebeurčení vliv. Legitimita práva na sebeurčení je ve svobodně a drtivě většinově vyjádřené vůli lidu (té, kterou politické vedení Ukrajiny opakovaně odmítalo reflektovat), ne ve vůli mocností.

  OdpovědětSmazat
 9. , ruské obsazení Krymu - ale ako vyhlásil francúzky súd - všetko prebehlo v rámci zákonov a dodržania ústavy Ukrainy - ta tak -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice nechápu, proč by zákonnost, nebo nezákonnost odchodu Krymu z Ukrajiny měl posuzovat právě francouzský soud, ale budiž. Na řešení mezinárodních sporů si národy světa ustanovily jiné instituce. Problém vidím především v tom, jak fungují. Řada agresivních, jednostranných akcí bez trestu a sankcí na straně jedné a odchod Krymu v rámci platné, ukrajinské ústavy, trestané sankcemi na straně druhé.
   Kam se poděla rovnost před zákonem?

   Smazat
 10. V každém činu USA hledej vždy křivárnu. A s tím Krymem to pan Umlauf podělal.

  OdpovědětSmazat
 11. 1:20

  Co tu zase machruješ, prázdná hlavo, neumíš číst? Tady to máš, vygume.

  According to investigations by the Inspector General of the US Department of Defense — investigations which were based on inspections of only portions of the Department’s financial records, not of all of them, and so the amount is incomplete — that Department had disappeared at least $21 trillion of funds from US taxpayers during the 18-year period 1998-2015.

  OdpovědětSmazat
 12. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 22. prosince 23:52.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 13. Trump už je zase náš Doník!

  Soudruh a soukmenovec Umlauf má naprostou, ba přímo Leninskou pravdu: Trump se konečně opět chová tak, jak my roduvěrní Češi a Rusové chceme.
  Ano, náš Doník nyní zasadil TVRDOU RÁNU zájmům USácka i celého Západu!

  Však proto jsme my roduvěrní Slovani podporovali ZE VŠECH SIL zvolení Trumpa prezidentem USácka – aby USácko a celý Západ oslabil.
  A ze začátku se zdálo, že náš Doník své sliby Velikému Putinu, BJJP, hezky plní.
  Leninu žel, zanedlouho se změnil v Trumpa, ničího USácko pouze nápady typu „Zeď mezi USáckem a Mexikem, za kterou USáčtí daňoví poplatníci zaplatí mým kámošům ze stavebních koncernů“.
  A jinak nic moc: NATO nezničil, nestáhl okupanty US Army z Evropy, nepomohl Velikému Putinu, BJJP, v likvidaci odtrženecké Ukrajiny ani v opětovném začlení Pobaltí a Československa do Velikého Ruska …

  Prostě zklamání – jako by Trump zapomněl, že bez OBŘÍ pomoci Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, by byl pořád jen krachujícím podnikatelem a žádným prezidentem.

  Nyní ovšem vše napravuje: Odvolává okupanty ze Sýrie i Afghánistánu.
  Jeho nejbližší spolupracovníci od něho prchají, ale my roduvěrní Češi a Rusové otevíráme láhve Sovětského šampaňského a hlavně vodky: Náš Doník nám právě otevřel cestu k vítězství!

  Ano, ústup US Army ze Sýrie a Afghánistánu umožňuje osvobození celých oblastí nepřemožitelnou Armádou Ruské federace; VELICE DŮLEŽITÝCH oblastí.
  Ano, Veliké Rusko má nyní otevřenou cestu jak k osvobození Izraele od sionistů, tak k Indickému oceánu.
  Ach, s jakou úlevou, s jakým NADŠENÍM přijali tyto zprávy naši starší ruští bratří!
  Po staletích tvrdých bojů konečně dojdou na pobřeží teplého Indického oceánu, konečně shodí šuby, válenky, čapky-ušanky!! Konečně omyjí své ruské nohy v těch teplých vlnách!!!

  A osvobozením Jeruzaléma bude KONEČNĚ dosaženo vítězství v Krymské válce, započaté roku 1853: Veliké Rusko se ujme své přímé odpovědnosti za Jeruzalém, a Veliký Putin, BJJP, se tím pádem stane hlavou nejen Pravoslavné církve, ale CELÉHO pokrokového křesťanstva.

  Ano, ještě naše generace se dožije světa, v němž nebude tmářského papeženectví ani krvavého protestantismu: Moskva bude nikoli „třetím Římem“, nýbrž Římem JEDINÝM!

  Ach, to bude TAK KRÁSNÉ, až se vojenská přísaha Slovanské putinské vlasti spojí s přísahou Věčně živému Leninu a Velikému Putinu, BJJP, přímo v prostorách bývalých křesťanských kostelů!

  Prostě: Činy našeho Doníka vedou k úpadku a pádu USácka, našeho dědičného nepřítele, ODPORNÉ země, dlouhá desetiletí zarputile šířící kapitalismus a demokracii do celého světa.
  A úpadek a pád USA povede k pádu NATO a tím i EU, ke konečné likvidaci evropských hodnot.
  Což samozřejmě bude znamenat vítězství Velikého Ruska nad tyrany a zrádci všemi.
  Bude to znamenat konečné vítězství našich ÚŽASNÝCH západoasijských hodnot.

  Zkrátka a dobře: Opět se plně projevila přímo Leninská genialita Velikého Putina, BJJP, s níž si do úřadu prezidenta USácka vybral toho pravého.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.