Reklama

sobota 1. prosince 2018

Ukrajinská provokace v Azovském moři: Důkazy o teroristickém komandu SBU. Chtěli zničit Kerčský most? Předehra útoku na Doněck? Západ lže jako obvykle. Co přinese Advent?

Václav Danda
1.12. 2018  ProtiProud
VÁCLAV DANDA se vrací k Porrošenkovu pokusu rozpoutat válku s Ruskem vyhozením do povětří nového mostu na Krym a ptá se, zda zůstane pouze u této zpackané provokace

Blíží se ukrajinské prezidentské volby. Vyhlídky současného ukrajinského prezidenta Petra Porošenka nejsou zrovna růžové. Jeho protektoři v USA a EU jsou čím dál nervóznější, neboť země je na kolenou hospodářsky i politicky. Podle průzkumů klesla Porošenkova podpora na méně než deset procent, což zcela vylučuje, že by se mohla tato oligarchická loutka Západu dostat alespoň do druhého kola.

Snad jen kdyby přijel jako vítěz do dobitého Doněcka, nebo alespoň symbolicky zbořil most mezi Ruskem a Krymem, který Putin osobně otvíral, mohlo by to jeho popularitu trochu zvýšit. Tak by mohla být zachována i kontinuita jeho vlády, při které západní korporace drasticky rabují nerostné bohatství Kyjeva. Jenom z toho důvodu mohlo být před pár dny rozhodnuto o spuštění riskantní „akce Krym“. Ukrajinská plavidla se zpravodajci na palubě měla za úkol demonstrativně narušit ruské teritoriální vody a v "optimálním" případě i poškodit Kerčský most, symbol opětovného spojení Krymu s Ruskem. 


Na Moskvu!


Ruská strana se zachovala při nedělním útoku Kyjeva jediným možným způsobem. Ukrajince zpacifikovala vytlačením z ruských výsostných vod a pod palbou je donutila vzdát se ruské pohraniční stráži. Média a někteří zvlášť horliví politici i v našich médiích bez jakýchkoli důkazů spustili obvyklé orgie protiruské nenávisti a všichni svorně volají "na Moskvu!!". Porošenko vyhlásil vojenský stav.

Ukrajinská opozice snadno prohlédla léčku a neumožnila Porošenkovi ani vystoupit v parlamentu, přesto bylo schváleno alespoň třicetidenní stanné právo. Porošenko navrhoval dva měsíce, aby mohl odložit prezidentské volby, ale neprošlo mu to.

Mezitím ruská strana přinesla důkazy o připravované agresi. Na rozdíl od videa, které je nám neustále ve dne v noci promítáno a ze kterého vůbec nevyplývá ten nejzásadnější fakt, že ukrajinská loď porušila mezinárodní plavební koridor, vplula do ruských výsostných vod a nereagovala na výzvy obránců hranice.


Soumrak "výmarské" Ukrajiny: Povstal místní Führer? Režim je v pasti - rýsuje se vyústění. Bankéři financují, nacisté vítězí. Národní korpus jako NSDAP? Kdy dojde na pluk Azov? Až se začne střílet...

Mezi zajatými členy posádky, kromě neonacistických bojůvek z praporu Azov připravených k provedení teroristické akce, identifikovali také jejich přímé nadřízené, důstojníky ukrajinské tajné služby SBU. Jeden z nich byl zraněn, což potvrdil v úterý šéf SBU Vasyl Hrycak. V komuniké citovaného agenturou Interfax-Ukrajina uvedl, že "jeden z ruských bitevníků použil proti ukrajinským člunům dvě neřízené rakety a v důsledku toho jeden z důstojníků SBU utrpěl těžká zranění".

Ruští představitelé byli přesnější. Potvrdili, že mezi zadrženými členy posádky tří lodí je několik důstojníků SBU, kteří se právě podrobují výslechům a v nejbližší době budou souzeni pro terorismus. Podle TASS byl kromě jiných vyslechnut Andrij Drač z ukrajinské vojenské rozvědky. Stálý zástupce Ruska v Radě bezpečnosti OSN Dmitrij Poljanskij na mimořádné schůzi Rady v New Yorku také potvrdil, že na palubě ukrajinských lodí byli ukrajinští rozvědčíci. Podle FSB právě oni ukrajinskou provokaci řídili. Podle Poljanského zadržená ukrajinská plavidla rovněž převážela "specialisty", kteří měli vyhodit do povětří kus nového Kerčského mostu.
 

Více rovin


Zdá se, že ukrajinská rozvědka opět celou akci zpackala, takže díky brilantnímu zákroku ruských ozbrojených sil nepřinesla žádoucí efekt. Předložené důkazy zcela jasně hovoří o ukrajinské agresi. To ovšem neznamená, že i takto profláklá operace, ze které jako sláma z bot čouhá snaha vyprovokovat Rusko, nebude propagandisticky využita zcela obvyklým způsobem. Žádné důkazy, které Rusko předloží, samozřejmě západní mediální a politická mašinérie nevezme na vědomí, a bude donekonečna opakovat své lži, které se mají stát pravdou. A čím více bude Rusko předkládat nezpochybnitelné důkazy, tím více se "fake" mediální a politická mašinérie bude roztáčet. Kdyby neustále nehrozilo, že konflikt přeroste ve fatální střet, už by to bylo značně nudné. Jenže ono jde dost možná o víc.

Mnoho indicií totiž naznačuje, že „kerčský incident“ má mnohem více rovin, než jen posílení Porošenkovy beznadějné předvolební pozice. Především může jít o záminku k útoku na Donbas, který je oslabený srpnovou vraždou zosnovanou Kyjevem na prezidentu Doněcké lidové republiky Alexandru Zacharčenkovi. Není náhodou, že právě od tohoto teroristického útoku proudí noc co noc se zvýšenou intenzitou konvoje americké bojové techniky z Blízkého východu na východ Ukrajiny. Jsou to opravdu takoví šílenci, že se chystají vyprovokovat Vladimíra Putina k opravdové bojové odpovědi? Mnohé tomu nasvědčuje.


Ukrajinské napětí: Nastoupí za Čoko Pedra zase Plynová Julča? Naštěstí už není co rozkrást. S těmi loďmi to bylo jinak, než nám cpou média. Proč ještě nevypukla válka s Ruskem? Jak Porošenko splnil odvážný slib

Válečný stav není nic jiného než jiný způsob vyhlášení války Rusku ze strany Kyjeva. A protože Porošenko sám na toto velké sousto samozřejmě nemá ani náhodou, okamžitě požádal "o pomoc" své západní protektory. Mimořádné zasedání NATO, stejně jako "ukázkové" reakce z Bruselu i Washingtonu vedou k obavám, že jsme se posunuli zase o kousek blíže k přímému střetu jaderných mocností. Americký protitrumpovský Deep State nemohl dostat lepší předvánoční dárek, jenž ve skutečnosti dal sám sobě. Bez toho by se Porošenko k takto riskantní operaci neodhodlal.

Jde o vyvrcholení série provokací západních tajných služeb. Cílem je maximálně zvýšit napětí na rusko-ukrajinské hranici. Pokud by Kyjev s americkými zbraněmi (a "poradci") napadl Doněck, nemohla by to Moskva přejít mlčením. Konečně by tak došlo ke "kýženému" přímému střetu, v němž by ani Donald Trump už nemohl jednat jinak, než podle not válkychtivého Deep State.

Zbývá totiž málo času. Perspektiva pozic těchto sil po Novém roce není právě růžová. V březnu s největší pravděpodobností ztratí svého oddaného spojence v Kyjevě, a "plynová princezna" je nevyzpytatelná. Velká Británie pak opustí EU dost možná bez dohody, což bude mít na kontinentální hospodářství drtivý dopad a může urychlit příchod další velké hospodářské krize. A květnové volby do europarlamentu? Ani nemluvit. Přepsání politické mapy může otřást celou dosavadní bruselskou aristokracií a vše od základu proměnit.

Také v předtuše tohoto vývoje se k prodloužení (nemluvě o prohloubení) protiruských sankcí establishment stále více zemí EU staví skepticky. Je přesto - či spíše právě proto - pravděpodobné, že situace bude i navzdory nezvratným důkazům o mizerně zorganizované ukrajinské provokaci dál eskalovat. Advent může být letos ještě dramatický.

Dosti příznačná kulisa pro očekávání narození Jezulátka v neklidném bezvěreckém Západu.


62 komentářů :

 1. Rusákům zakázat vstup na světová letiště a do všech přístavů. Blokovat v mezinárodních vodách. Sestřelovat. A most vyhodit do vzduchu. Toho jejich smrada v Buenos Aires zastřelit i s jeho doprovodnými obludami. Doufám, že s ním spadne letadlo!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten Adolf měl pravdu, tohle likvidovat i s kořeny

   Smazat
  2. Výtečně! Jaké číslo legitimace SS máte, drahý parteigenosse?

   Smazat
  3. Tak na nic nečekejte, vy náš malý ňoumo, a upalujte zakazovat, blokovat, sestřelovat, vyhazovat, zastřelit a padat. Vy na to máte, to se hned pozná. :-)

   Smazat
  4. Hele ty ubohej ukrouši, doma nemáte co žrát, školy jste musely zavřít protože nemáte na uhlí a na Rusko by jsi se vytahoval. Nejsi ty na palici?

   Smazat
  5. A co ty obludo už se modlíš k svému neomarxistickému Kadlikovi a kaka rámu nebo už chceš hned do zákopů smolit do hlíny!

   Smazat
  6. Je vidět, že je tu Ukrajinskou věčně ožralou pakáž potřeba odsud vypráskat. Čím dřív, tím líp.

   Smazat
  7. Že ty si zdědil po fotrovi, co ho Hiotler poslal po porážce u Stalingradu na Sibiř, jen dva blesky a ty jsi zůstal tím čim tě fotr udělal a poučit se nechceš!

   Smazat
  8. Doufám, že tu hnědou kreaturu 22:23 naše bdělá policie odhalí a zahájí trestní stíhání pro podezření z asi pěti trestných činů. Na Britských listech alepoň takový postup slibují...

   Smazat
  9. ano vyprat všechny američany z Evropy a bude klid jsou to hajzlové toho nejtěžšího kalibru !!!!!

   Smazat
  10. 22:23 Co ty si za debila to zasnem.Ty si mal byt dozorca!!! Teba je tu skoda aj tvojich nazoroch!!!!.....

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 22,23
   Čím více se idioti tvého typu snaží provokovat, tím rychleji se zbavuji posledních pochybností. A myslím, že nejsem zdaleka sám , komu provokace tohoto ražení pomáhají v orientaci, kdo lže a kdo mluví pravdu.
   Jen houšť a větší kapky.

   Smazat
  13. Takých hrdinov ako ty poznám. Boja sa ukázať svoju tvar a vonkoncom najlepšie je byť anonymný. Ja ťa chápem načo sa ukazovať kto je ten hlupak. Škoda reči.

   Smazat
  14. Hrdino 9:12!
   Tvoji ideoví protivníci jsou zrádci národa (bohužel nepíšeš kterého, judai germáni, annglosasi), což potvrzuješ adoraci skryté náboženské války muslimů (migrantů) proti evropanům, zejména proti Slovanům. Kdybych nebyl demokrat, zakázal bych ti vyjadřovat tvé hnusy česky (žvatlej hebrejsky) ať víme kdo jsou tvoji páníškové, pro které jsi ochoten zrazovat a vraždit Slovany. No paměť Slovanů lepší paměti slonů, takže pokud nás vy korporátní serešfašouni nezotročíte, tak si tě najdeme, satanistická zrůdo!!
   Ďoro Trulo

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Kdo jiného navádí, nabo sám podněcuje k násilí, nesnášenlivosti či dehonestaci proti jednotlivci, skupině, národu na základě národnostní, rasové, náboženské či politické orientace, dopouští se trestného činu........ Dohledej si konec sám Emane.

   Smazat
  17. No dle mého soukromého názoru pokud ukrouši zkusí něco co ty blbe navrhuješ dočkají se toho co zakusil ¨sagašvili - budou požírat kravatu a litovat toho co udělali. Myslím, že srandičky skončili. A EU a USA dají od ukroušu ruce pryč.

   Smazat
  18. koľko máš rokov? 8? nie - to musí byť 7...

   Smazat
  19. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Řešení na konci příspěvku.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 2. Když započala "protiteroristická operace" na východě Ukrajiny, padali v Rusku návrhy k otevřené podpoře separatistů a obsazení tohoto území ruskou armádou. Zastánci tohoto řešení argumentovali tím, že k přímému střetu tak jako tak v budoucnu dojde, podobně, jako tomu bylo v Gruzii. Celá akce by tehdy (jako v Gruzii) skončila v řádu hodin až dnů. Tisíce lidí mohlo žít. Uteklo několik roků a tehdejší zastánci přímé a rychlé vojenské intervence předpovídali budoucnost asi správně. Otevřený konflikt mezi RF a "Ukrajinou" se blíží mílovými kroky. Hlavně, aby z toho svět vyvázl s co nejmenší újmou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko doufá, že to Rusákům mírový a demokratický svět konečně natře. Pevně věřím,vze je budou Američani, Francouzi, Angličani a Číňani jaderně bombardovat. Každý má těch sviní plné zuby! Nepatří na naší krásnou planetu. Ať chcípnou!!!! Zabij Rusa, posílíš mír!

   Smazat
  2. 22:38 - tebe, banderovský nácku, měli zavřít do klece!

   Smazat
  3. Anonymní 22:38

   Vraťte se k večerníčkům, toto není téma pro děti.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 23:10 Hele ukrouš, měl by jsi se dojít svézt na loďce po moři. Myslím že tak do čtrnácti dnů o něj přijdete. Putinovi dochází trpělivost, svět na vás kašle a Rusové v Oděse a spoustě jiných měst se rychle ozbrojují. Sláva Ukrajině. Ha,ha,ha,ha,ha.

   Smazat
  6. 23:25

   Neboj Čecháčku blbá ty budeš v první linii na nic jiného se nehodíš. a na Ukrajině je tolik vojenské techniky že Rusáci to mají už spočítané.

   Smazat
  7. Ukrajina nemá regulérní bojeschopnou armádu. Ozbrojenou moc mají na Ukrajině v rukou polofašistické ozbrojení skupiny typu AZOV. V případě konfliktu Ukrajiny s Doněckou a Luhanskou republikou jsou dva tankové armádní sbory těchto republik schopny do týdne stát na hranicích se Slovenskem. Je na čase, aby Porošenko začal.

   Smazat
  8. Ruská vojenská technika špatně brzdí, posledně se zastavili až v Berlíně. Zprávy 15,6. 2019: otevřen nový přechod na slovensko - ruské hranici.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Pane Davide!
   Vím, že cenzura je to nejhorší manipulační zlo a proto nikdy nenavrhnu abyste vy nebo správce vebu cokoliv z příspěvků mazali (ani hnusně vylhané fašounské kydy), protože i satanisti mají právo na názor (možná mu dokonce sami věří-vaši potencionální pacoši), ale....
   Pokud někdo bez věcných důkazů sprostě a odporně lže o dějinách evropy a Slovanů je třeba se ozvat a uvést tyto výroky na pravou míru (zveřejnit fakta a srovnat je s výlevy štváčů). To bu měl vykonat někdo mimo diskusi, někdo zodpovědný za to, že na vebu nebudou úspěšné štvavé lži válečné propagandy. A tím někým je dle mne provozovatel vebu. Prosím Vás pokorně o rozbor (věcný i psychoprofil) příspěvku z 9:27! A to úplný, aby pravda alespoň na NR projednou mohla zvítězit. Jinak podobné nehorázné falza dějin umožní mladé generaci se ztotožnit s přípravou války proti Rusku. Mladí devianti vždy otočili kolem dějin katastrofickým směrem (jakobíni, hitlerjuenti, rudé gardy maovy, rudí kmérové polpotovi, huciové ve Rvandě). V práglu již rudé bandy neobolševiků porušují zákony a protestují na místech kde to zákon zakazuje. Počkáme až začnou vraždit, nebo pozveme alláhovy bojovníky??
   Ďuro Trulo
   P.S: pokud již mažete příspěvky, tak prosím s jetou komentáře co, komu a proč.

   Smazat
  11. 13:10, Alláhovi bojovníci to je přesně to co na takové jako ty třeba jako soli.

   Smazat
  12. 22:38
   To jsou jen vlké sny naprostého hlupáka. Všichni ti co jsi jmenoval by se ve skutečnosti pokud by ukrouši něco zkusili na ukrouše z vysoka vys.li.
   Ani ty česká napodobenina armády by nic nezmohla.

   Smazat
  13. Ještě podotýkám: pokud by bylo nasazeno letectvo a byla by sestřelena letadla Gripen museli bylcho Švédsku zaplatit protože smlouva nám neumožňuje nasazení do letadel do boje. Jde o pronájem.

   Smazat
  14. 13:10 Jakýmu Rusku? Takový stát neexistuje - je to země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 3. Vás dva i gen. Pavla bych poslal do první linie. Samozřejmě chránit toho blba Porošenka. Při první salvě budete posraní...

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud, nedej bože, dojde k vojenskému střetu mezi Ruskem a Ukrajinou, tak to bude rychlý proces. Rusko Ukrajinu přeharcuje během jednoho týdne. Bohužel podělanou politiku Ukrajinských představitelů zaplatí životy mnoho Ukrajinců a Ukrajina se opět stane svazovou republikou. Ukrajina se pomoci západních států nedočká, tak jako jsme se nedočkali my v roce 1968. Západ se do toho míchat nebude, protože už z Ukrajiny pro ně nekouká žádný zisk. Zápasd je podělaný, že by byla válka s Ruskem, protože tentokrát by se Rusové opravdu zastavili až u Atlantiku bez ohledu na ztráty. Kdysi jeden Ruský představitel tvrdil "nás mnogo".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:57
   Tak už utíkejte natrhávat, ať to neprošvihnete. Na vás to všechno visí, jste totiž nejlepší :-)

   Smazat
 5. Kritici Ruska, už jste se vykvákali? Tak si jděte umýt pusu a vyměnit trenky či slipy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina banderovců byla smazána redakcí.

   Smazat
  2. Seznamy ostatnich jestě nesmazanych banderovců budou zaslány redakci Porošenkovi s tím,že se hlási jako dobrovolnici proti Putinovým Kaťušim!

   Smazat
  3. Obávám se, že výměna trenek rusofobů nepomůže. Jedině když se spláchnou. Stejně nic neumí, společnosti chybět nebudou. :)

   Smazat
 6. Vojenští plánovači z NATO se pošetile domnívají, že v případě války s RF se Rusi neodváží použít jaderné zbraně. To je však fatální omyl. Rusáci by museli bez váhání pálit jednu atomovku za druhou. Pokud ne, můžou se rovnou vzdát. Ostatně Putin to několikrát řekl zcela otevřeně. Pokud nás někdo napadne, vítěze nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže ruský vrchní ataman vyhrožuje atomovkou? A to jakože my máme být v klidu a ještě se s nima kamarádit? No tůdle!

   Smazat
  2. Putin nevyhrožuje. On jen říká, co se bude dít až nějací cvoci zavelí "na Moskvu".

   Smazat
  3. Pražská lumpenkavárna má odjaktěživa problém s logikou - viz 23:29.

   Smazat
 7. Některé komentáře jsou přesně ty na které pamatuje naše trestní právo proto tuto diskuzi přeposílám státnímu zastupitelství a policii kteří mají povinnost vyšetřit a zjistit pisatelé

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:49 Stát který má ve znaku vidle na hnůj nemůže nikoho viděsit.

   Smazat
  2. Je na novinkách špatné, že zde mohou "anonimní" psát takové urážky. Na jiných servech se objeví jméno a bydliště, proto nejsou tak sprostí a "všeho" vědoucí. Léčebny by těmto lidem dovolit přístup k internetu, nebo takové příspěvky by měly být smazány.

   Smazat
  3. 3:38

   Blbečku vždyť takhle mluví diplomati a píše se v novinách. Český diplomat Bartuška už před lety napsal, že tu ruskou pakáž je nutno zabít a zakopat vedle silnice. Stejně ostře se vyjadřují světoví politici. Běžné jsou výzvy k válce. Na internetu jsou normální výzvy k válce a zabíjení Rusů. Naopak trestné je, vyzývat k přátelství s Rusy. Stejně tak trestné je, pochybovat i migraci a vyjadřovat pochybnosti o právech migrantů. Použiji slova poslankyně Iriny Farion.. napřed je nutno okovanou botou každému rudky mluvícímu rozbít hubu a pak ho zlikvidovat. Ukrajina je zatím náš přítel, potřebujeme ji k útoku proti Rusku, Rusko je nepřítel číslo 1. Teroristický stát zdegenerovaných vrahů, kterých je nutno se zbavit. Tohle řekla Tereza May, světový politik. Musí být válka o tom není žádných pochyb a tu válku musí vybojovat východní Evropa z vděku za 30 let svobody a demokracie.

   Smazat
  4. Vážená redakce,proč tady toho provokatéra Anonymní2. prosince 2018 8:35 trpíte !! Vím, že je těžké každou minutu kontrolovat web a čistit ho od těchto hlupáků , ale snad se najde cesta, jak tyhle psychopaty eliminovat!

   Smazat
  5. 9:37 - čistý rasista a nácek. Doporučuji redakci NR to zakomplexované vemeno mazat, aby diskuze netrpěla.

   Smazat
  6. 13:02-proč? Diskuze potřebuje obojí, nebyla by to diskuze ale souhlasím i s "přímou ruční diskuzí".

   Smazat
  7. 9:19 peleska1

   Pan David, který má lékařské vzdělání, asi došel k názoru, že to uřvané fašistické děcko typu 8:35 je blízko nějaké (ne)letální mozkové příhody, takže nechává věcem volný průběh. Možná je to spolehlivější likvidace odpadu, než dotyčného stále mazat. Navíc ono je poznat z jeho textu, že je to sralbotka, co by si za svými slovy v reálu nestál a při prvním bububu by zdrhal. :)

   Tidehunter

   Smazat
 8. RADOSTA v novém kabátku. K radosti redakce N.R. "Diskuse" tak
  nabrala správné otáčky.
  Srací kapky RADOSTOL byly redakcí odmítnuty. Jako nehumánní.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak můžou jen provokovat na nic jiného se nevzmůžou.

  OdpovědětSmazat
 10. Nechápu, proč si čokoPrášek nevykope kanál po ukro-krymské
  hranici.
  Tolik střelného prachu vypotřeboval k ničemu.

  OdpovědětSmazat
 11. Anonyme 22:38 pochybuji o tvé mentální způsobilosti.Z tvého projevu trčí jako sláma z bot tvoje momentální zaostalost,jak to říkala ta babka ve filmu.Drž se svého genetického zadání a neopruzuj tady!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Píšou tady i vlsstizrádci s nenávistivými komentáři, ale na tyto týpky dojde. Na 100 % na ně dojde.
  Honza.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, máš pravdu. Trolové i elfové z pražské kavárny jsou vlastizrádná pakáž a dojde na ně.

   Smazat
  2. Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě.

   - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 13. Na Prvních zprávách se objevilo toto:

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/co-vezly-ukrajinske-lode-atomove-miny-na-likvidaci-kercskeho-mostu/?fbclid=IwAR3E2-2R5JLS0SnlEKIRyPw391lHgrbm1f5yO7kig6O4JnqEJM9ghi61KZ0

  To je fakt atomová mina. Kdy to skončí? Zatím se nepodařilo. Petříček s Jandou se pokusí svrhnout atomovou minu z nafukovacího člunu. Angela s Terezou je bude jistit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.