Reklama

pondělí 24. prosince 2018

V Damašku rozsvítili největší vánoční strom a slavnosti jsou v plném proudu

-hoo- 
24. 12. 2018 VlasteneckéNoviny
Největší vánoční strom v Damašku se rozsvítil v sobotu v rámci vánočních a novoročních oslav, které jsou už v plném proudu v syrském hlavním městě. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.
Lidé, kteří často nosí vánoční kostýmy, se také zúčastnili průvodu od náměstí Bab Touma do náměstí Abbbasiyeen, kde byl rozsvícen strom vysoký 30 metrů. Vánoční světla ozářily Damašek znovu po letech občanské války a navzdory krveprolití.Vánoční strom v Damašku


111 komentářů :

 1. Poděkujme najmě našim slovanským bratřím, Rusům, že v Sýrii opět zavládl mír. Díky, bratři!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude asi ironie, ne?

   Smazat
  2. NA TOMTO MÍSTĚ BYL PŘISPĚVEK KTERÝ VYCHVALOVAL PRÁCI

   Společnosti voličů a hlavně našeho boha pana DOKTORA DAVIDA.
   Jak sami vidite prý ho zmazali vystrašeni vnitráci z ČSSD,kteři maji asi přikaz s voliči bojovat a krutě se msti cenzurou typu hlava nehlava za každou žádost o demokratickou diskusi a nyni je jasná taktika podřežeme si pod sebou větev za každou cenu.

   Dialog se tedy opakujeme NESMI uskutečnit a je zajimavé,že to
   necháváte bez jakéhokoli zdůvodněni a diskuse!

   Smazat
  3. Smazáni prý bylo nařizeno vnitráky ČSSD,kteři už pochopili,že by OSV voliči mohli dokázat svým neuvěřitelně přesným a skvělým Národnim programem zajistit porážku možná celé už vykleštěné politické třidy,

   KTERÁ SE CITI POD SVÝMI PODVODY A CENZUROU BEZPEČNÁ A JISTÁ.

   To si dlouhou dobu myslel i předchozi režim a ten měl panečku silu a ani ten netrval věčně..
   Pokud se i tento web neopře o voliče a bude je mazat,pak mu jednoho dne nepomůže ani svěcená voda a stane se nepotřebným!

   Smazat
 2. No vida , vianočný strom ,Sýrčania slávia v mieri Vianoce na rozdiel od USSÁKOV i NATO ktorí rozpútali v Sýrii vojnové peklo spolu s IS

  OdpovědětSmazat
 3. To je ironie,v Damašku vánoční stromečky rozsviěcují a v EU v sojuze je zhasínají aneb podpalují a zakazují nám vánoce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě zbývá na něj sehnat vhodnou ozdobu! - https://i.ytimg.com/vi/MkbYqb6XdhM/hqdefault.jpg

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Venco
   i kdyz mazes nase tresky plesky
   prejeme ti hezke svatky
   a hlavne at ti stoji ve dne
   v noci Svatej Venca pri pomoci

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ty jsi tak blbý hovado anonyme 11.05 - že to snad ani není možný. Blbej, trapnej, zlej, úchylnej a sprostej. Škoda že jsi ještě nechcíp - nebo už se na to chystáš? Zvládni to do Silvestra - o odpornýho sprostýho otrapu bude na diskuzích méně. Tak odporný a blbý hovado se tady ještě nepromenádovalo. Tak šup šup na provaz - jak to přeješ jiným, slušným lidem. Jsi nasranej, že se čím dál víc lidí přiklání k politice Ruska a odmítají zvěrstva z USA? To je logický ale - ne? Než se zhoupneš, přečti si ještě nějakej ten rodokaps - to ti vymastilo a vymydlilo mozek.

   Smazat
  4. 11:24,tak ani územie zvané sša nejestvuje čo Angláni kolonizovali a povražili indiánov ti eurokokot.

   Smazat
  5. 11:05,ťahaj do Merkelovej prdele ti sviňa úchilná zasratá a už viac nás tu neotravuj.

   Smazat
  6. 12:21 Tebe čaká tiež čo tvojho prašivého komúšského dědka-ovcojeba, ty bačovské lajno z horných Uhier, ktorému predtým nž ho pohápali aj trochu opiekli na malej poulíčnej vatre ten jeho škaredý mozol čo mu rašíl z trupiska!:))) - http://www.minervaauctions.com/wp-content/uploads/2017/11/210-1.jpg

   Smazat
 5. Díky Rusku jsou zlikvidovány uřezávači hlav. Takzvaný isis a umirnená opozice.Putinovi hoši bojují za nás,slovany Praha nikdy rozdělí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vyliž nám všem prdel ty hnusná potvoro 11.07. Zalez do svýho smradlavýho brlohu a dej už konečně pokoj s psaním těch trapáren. Hajzle zasranej.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Ano - přesně. Na tobě je vidět jak pravda bolí a jak mohutně tě sere, ty lidská špíno 11.26. Ale - že jsem tě zabavil, co? Že ses vrátil na diskuzích zpět mezi lidi, které tak nenávidíš, a které tady denně sprostě urážíš -co? ty hajzle! Takže se mi to povedlo - zabírá to na ptáka víc než ty tvoje urážky? No - konečně! Že bys přestal s psaním těch hnusných nadávek a sprostot, to se hned tak na NR nedočkáme, protože na novinkách, kde je líheň diskuzních kreténů jako jsi ty, už nic nepíšou - teda nic, k čemu by se dalo sprostě nadávat. Novinkoví redakční kokoti už se vyšťavili, a píšou jen sračky, kdo se kde zabil a kdo kde uhořel ( no bodejť ne, jsou vánoce, čas jako stvořený pro tragedie!!!!) a taky si to můžou dovolit. Už mají vyděláno - nahrabali si svoje miliony na štvanici na Babiše - to byly tisíce diskuzních žvástů od žvanících závislých diskuzních polohovad - jenže vždycky když novinkoví šmejdi nesesmolí a nevyhrabou nic nasrávacího, leze to hned na NR a tady to vříská a nadává. Reálně už to všechno patří do blázince, protože jsou to závisláci, no ale co s tím - že? Prostě to slušní diskutující z NR musí snášet, a přehlížet duševní mrzáky z novinek.No ale co ty - ty americká imitace špinavá - rodokapsovej špindíro, svině zabalená do americkýho hadru a taky tak smradlavá - že rád řežeš hlavy? No - není divu, taková zdařilá líheň zpustlých, mravně zpustošených hajzlů! Tebe trhnou mezi dveřma jako vzteklýho kocoura - ty si na krev nepřijdeš, ty špíno!

   Smazat
  5. Je třeba si uvědomit, že v Sýrii je IS pod drogami, s těmi těžko něco dojednává. Na ně platí jen síla a rozhodnost. Velice těžko se v těchto podmínkách "ukotvuje" stát, tam platí jen autoritativní vedení a za 20 let tam snad bude klid.

   Smazat
  6. 12:36 A není to snad logický, že teprve a právě nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  7. 8:55 Pane podľa toho čo ste napísali, tak to znamená, tzv: genocídne myslenie človeka, ktorí sa hanbí zato, že patrí do určitého spoločenstva, v západnom svete, označované za menejcenné kultúry, a civilizácie.

   Možno ak by ste bol Germán alebo Frank, možno by ste sa cítil lepšie, ale preto že ste Čech tak trpíte pocitom menejcennosti, a už sa pár idiotov našlo, ktorí by najradšej zrušili štát a stali sa otrokmi západného sveta. No a kedže západní svet vo Slovanskom svete nedokáže fungovať, a je to aj dokázané, tak tí prisluhovači západu sú frustrovaný, z toho že tie zvrátené hodnoty na západe môžu fungovať, ale vo Slovanskom svete nefungujú, a mnohí Slovania majú pocit, že zvrátené hodnoti západu im tu vnucujú, preto aby tú západ mohol paratizovať, kedže zdroje za 29 rokov už prejedli potrebujú nové zdroje, z ďalších krajín.

   No a k tomu Rakúsko-Uhorsku by som vám pane 8:55 napísal, Rakúsko-Uhorsko malo možnosť aby sa stalo nie dualistickou monarchiou, ale rovno kráľovstvom troch kráľovstiev, namiesto toho uprednostnili dualistické zriadenie, pred federalizáciou Habsburskej monarchie. Uhorsko to od roku 1848 a 1867 prepáslo a v roku 1918 už nariekalo nad svojou hlúposťou! Myslíte si ak by bolo Uhorsko federatívny štát, z 9 federatívnýmy subjektmi Uhorského kráľovstva, tak Československo nevznikne, a dnes by pane 8:55 Česi naozaj skončili na Volini, ak nie na Urale. Kedže České kráľovstvo by ovládli Nemci.
   A vy pane 8:55 by ste dnes vítal a oslavoval Nemeckú šľachtu, a Nemeckého Cisára, ak nie rovno Saského Kurfista ako najvišieho pána Čiech, Moravy, a Sliezska, no pravda bez Hornej a Dolnej Lužice, a Poľského Sliezska.

   Pane 8:55 neviete že v roku 1999 pri bombardovaní Juhoslávie, bol plán presťahovať Srbov do Ruska, kedže západ znemožnoval dalšiemu rozvoju Juhoslávie, tak Srbi by naozaj odišli do Ruska.
   Josif Broz Tito bol Chorvát, Juhoslávia sa delila na federatívne subjekti a autonómne oblasti.
   Juhosláviu tvorili Slovinsko, Chorvátsko, Bosna, Srbsko, Čierna Hora, Macedónsko, dve Autonómne oblasti Vojvodina a Kosovo.
   Z náboženského hľadiska Slovinci, a Chorváti boli katolíci, Srby, Čiernohorci, a Macedónci zase Pravoslávny, a Bosniaci zse Moslimovia.
   V každom federálnom subjekte si mohol písať a hovoriť ako si vedel priateľko 8:55, teda úradný jazyk federálneho subjektu, respektíve jeden z uznaných jazykov Autonómneho spoločenstva. JZFSR.

   Smazat
  8. 12:14 Dualismus byl vnucený Říši nepřáteli, resp. nacionalismem, který otrávil nejen původně latinsky píšící Uhry! Cílem Říše nebylo vytvořit žádné Trojkrálovství, anýbrž jdiný katolický habsburský národ hovořící dvěma úředními jazyky - lid německy a první stavy - latinsky! To byla jediná správná cesta, kterážto však zahcena byla mizerným mírem Vestfáským! Válka ta zvaná Třicetiletá měla býti proto vedena třebas i 100 let, dokud by poslední luteránská veš nebyla ze zemí německých vymýcena, aby posléze mohla stanout na kontinentu evropském univerzální říše Svatá římská!

   Smazat
  9. 8:21 Svatá říše římská má právního nástupce, kterým je lichtenštejnský kníže Hans-Adam II! Naše země má čest být dokonce součástí jeho osobního léna, to jen tihle místní husitobolševičtí čecháčkovští lůzři se proti tomu stále zoufaleji, leč marně vzpěčují! - http://www.valtice.cz/Default.aspx?id=89

   Smazat
 6. No jo Syřané vyhráli a to jim nikdo nevezme sláva našim slovanským Ruským bratrům. Veškeré západní fašistické síly byly smetené pokud chtějí aby bojovala armáda RF bude to jejich konec.

  OdpovědětSmazat
 7. Syria slobodna krajina.!!!!Zmietana obcianskou vojnou ktoru rozputal zapad s pomocou financovania teroru vrazdenia Syrskeho ludu. Uz nam nepremietaju Vianoce zo Syrie oslavy.Zato nam masirovali kazdy den hlavy ako Asad vrazdi zeny deti diktator rezim a plno dalsich ko...in.Samozrejme co sa da ocakavat od zapadnej propagandy.Syria je Slobodna.!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavni zlosyn, krpatej McCain je jiz na rozni zbyva jeste Graham a Lieberman .Pozor jeste zbyva hodne prace

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Na hrubej pytel hrubá záplata - tos asi nikdy neslyšel -co, intelygente 11.28. Co lze v diskuzi, která má pouze přezdívku "diskuze" ale žádná diskuze to není, protože pár sprostých hovad urážkama a nadávkama to vždycky ostatním diskutujícím zkazí - tak co lze v takové "diskuzi" napsat sprostému, urážejícímu hovadu, které tady ostatním nadává "rudých dědečků" apod. a proč? Protože se neplazí po zemi u nohou USA a nepředvádějí americké imitace zabalené do vlajky z pruhů a hvězd? Fanatický blb, který je natolik demokratický, že vůbec neuznává, že lidem, kterým se nepodařilo v mládí fanaticky zblbnout z rodokapsů a z amerického udatného zabíjení, naopak je to vše mohutně sere, nemůže podsouvat, že proto jsou rudí a staří? Takže - jaká je vizitka americký imitace,tj.lidský svině zabalený do hadrů z pruhů a hvězd? No - pochlub se.

   Smazat
 8. Mír a lásku všem lidem dobré vůle a už nikdy "humanitární bombardování"! Doufám Havliku že tě smaží v pekle za ty stovky mrtvých srbských dětí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo aby jsme pomohly Srbům proti džihádu,tak jsme podporovali bombarďáka Havla.Česká tv nás informovala jen z jednoho pohledu,tak jak komouši.Kosovo je Srbsko!

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu to dobře, že si s US dluhopisy bude možno ošetřit konečník? To by jeden nevěřil, že taková zeď může položit nezadlužený a prosperující stat:)))

   Smazat
 10. Že by se Číňani na.rali a zašlápli vykradeného trpaslíka? :) Jo Čína není Kadáfí, tu demokraticky vybombardovat nelze.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. to bych blil. to je diskuse jak se patří, soudruzi

  OdpovědětSmazat
 13. Stromeček už jim tam svítí , takže se do Sýrie můžou vrátit všichni uprchlíci . A když je budou následovat i ti co se za Syřany vydávali nebude to mít chybu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sotva. Ještě tam ale chybí ta hlavní ozdoba! -https://i.ytimg.com/vi/MkbYqb6XdhM/hqdefault.jpg

   Smazat
 14. Syrie je cim dal tim vic svobodna, stejne, jako je rusky muzik strizlivy:-)

  OdpovědětSmazat
 15. A Tramp prohlásil že usáci osvobodili Sýriji a stahují vojáki do Afgánistanu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:40 ... stahují 7 tisíc vojáků "z" Afghanistánu. P.S.: Češi budou krýt jejich bezpečné odlety z letiště v Bagrámu

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. No - na tvoji vizitku 11.44 - by nestačila slova. Taky proč? Jsi primitivní, impotentní hovado - už to, že se každý den producíruješ na diskuzích se sprostýma urážkama a nadávkama - pořád stejnýma -svědčí o mnohém. Jsi blbej jako pařez, starej, nikdo o tebe nestojí, nemáš rodinu ani přátele, sám jak plesnivej chleba. Americká plesnivina navrch i uvnitř - takovej ani přátele mít nemůže, takový lidi jsou dnes směšní. Nepoužívají hlavu k přemýšlení, padají na čumák před svojí modlou, a nedávají si věci do souvislostí - prostě nic, co by ideově ublížilo modle. Typický zfanatizovaný blb - i když na tomhle světě nejsi sám, jenom zatím na diskuzích, kam nalezla značná část imbecilů z novinek, protože tam se nikdo normální nevyskytuje. Můžeš nám předvést svojí vizitku ty tupá imitace američana - jsem děsně zvědavej co to bude.

   Smazat
  5. 12:14 A čemu se vlastně divíme? Však to teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky!

   Smazat
 16. Vánoce jsou svátky klidu a míru pro všechny diskutující. Tedy s vyjímkou placeného agenta Pepka Vyskoče. Ten asi nikdy nepochopí např. proč se právě v Česku prodávají vozy Octavia a Kodiaq vyrobené mužiky v Nižním Novgorodě v Rusku :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:12 právě jste se demaskoval jako totálně neinformovaný hlupák, který se domnívá, že vystačí s urážkami :-D

   Smazat
  3. Anonym 11.12? S tím je úplně zbytečný polemizovat, to je chudák, nikdo mu nepřišel popřát k vánocům, nikdo mu nic nepřinesl, nemá nic k žrádlu, u tý bedny okusuje okoralej kedr, honí si ptáka a sprostě nadává. Na nic jinýho on se nezmůže - totálně vypatlaná bedna, posranej z Ameriky díky rodokapsům - dál už se jeho inteligence nikday nedostala. Ani tu lopatu mu nemohli svěřit blbovi hnusnýmu. Tak se z toho ze všeho vypisuje a pomáhá si sprostýma urážkama a nadávkama - to mu pomáhá přežít,ale příští rok stejně nepřežije, to má marný ten hnusnej kokot bez přátel, možná tak doma vzteky kope do psa. Hodí si mašli hajzl - něco takovýho přece se musí hnusit samo sobě.

   Smazat
  4. 11:23

   pokud nelze použít jiný výraz na vyjebance, jako jsi ty, musí se použít i ostřejší výraz, který je ve tvém případě významově naprosto přesný

   Smazat
  5. A co napsal anonym 11.23 vyjebaného? Naopak - velice stručně a věcně napsal, že si ten diskuzní sprosťák a evidentní vypatlanej blb, kterej chodí snad i chrápat (jestli má kde) celej zabalenej do vlajky z pruhů a hvězd, - teda že si ten blb myslí, že si vystačí s urážkama starších lidí, a velice rád uráží lidi, kteří nemají kedlubny plný rodokapsů jako má on. Nic jinýho tam totiž není. Takže -já tomu výštěku z 11.31 rozumím tak, že toho věcného a stručného z 11.23 označuješ za vyjebance - proč jako?

   Smazat
 17. 6:56 je to ironie, ale stromeček u Bílého domu nesvítí (poškodil to vandal šplhající nedávno na strom), a protože federální výplaty Trump stopnul, tak nejsou lidi na opravu. Ale není vše ztraceno, byla uspořádána sbírka na opravu této závady, ale zatím vybrali málo :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemají totiž vlastní elektrikáře, kteří by to udělali zadara. No a ti polští frnknuli oslavit vánoce a konec roku doma v Polsku. Asi nezbude, než nějakého toho specialistu v nějaké kolonii zadržet a vydat na nucené práce do USA.

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty přemýšlíš ? Proboha čím, ty blbečku s vymetenou makovicí ?

   Smazat
  2. Ta odporná svině 10.47 je poslední dobou na diskuzích každý den - všimli jste si? Leze to z článku na článek a sprostě to nadává "rudých dědečků" - nejspíš to bude o něco mladší ( i když pochybuju) leč impotentní hovado, bez přátel, nikdo o něj nestojí, jako mladej úplně zblbnul z rodokapsů - střílení a zabíjení, to je jeho zájmová parketa! Nemá ani pět obecnejch, protože takový hovado nemohlo vychodit ani základku.Naučilo se to ťukat do kláves, někde v plesnivým, zabordeleným a zavšiveným brlohu dřepí u počítače a onanuje se sprostýma nadávkama a urážkama. Když si představíme, že to dělá denně - hrůza! Velmi smutný osud jednoho sprostýho perverzního blbce.

   Smazat
  3. Kretenovi 11:21 zjevně nevadí, že Asad vyvražďuje pod ruským velením celá města. Všude koncentráky, Sýrie se vylidňuje a zdejší parchanti tomu tleskají. Ale přijde na psa mráz. Turecki se po dohodě s Trumpem chystá na Asada a USA ani přinejmenším nemíní oblast opustit. Jediné o co tam jde je 1) popravit Asada a 2) vymlátit odsud Rusáky.

   Smazat
  4. 11:38 Tak takovéhle hovadiny jsem už dlouho nečetl :-) To vám pumpovali do vaší duté lebky emeričtí školitelé na politickém školení mužstva? Nevíte, která bije!

   Smazat
  5. Ty si anonyme 11.38 vůbec neber prezidenta Assada do svý odporný, smradlavý držky hajzle jeden prašivej. A jestli máš vzteka, že slušný lidi už notně sere americká zabijácká politika, zatímco ty jsi na tom vyrostl, když jsi začal přežvejkávat americký rodokapsový slátaniny, a dál jsi se už nedopracoval, protože pět obecnejch co jsi vychodil, moc fantazie k životu nepřidá. Tvůj duševní vývoj zakrněl, a že ses naučil psát na klávesnici, nic neznamená - to dnes dokáže i schopnější orangutan. Takže se přestaň vytahovat se svejma odpornejma sprostotama, a přestaň tady útočit na slušný lidi. Potkat tě někde venku, ani bys nestačil otevřít držku k svým urážkám, a vylítly by ti zuby z huby ven čtyřstupem - to si piš ty prase jedno sprostý. Ty nemáš jinou zábavu, než denně dřepět u počítače, a prostřednictvím diskuzí sprostě nadávat a urážet? To jsi teda zatracenej chudák. CO jsi -jsi beznozhej mrzák? Ty od bedny nemůžeš odejít? Ale k tomu nemusíš ještě bejt tak hnusnej a sprostej hajzl.

   Smazat
  6. Víš že bys mohl konečně přestat ty ubohej blbečku 12.07? Nebo tě opravdu tak baví předvádět svojí blbost před dospělákama? Jestli jsi trouba, kterej čerpá svoje ubohoučký blbosti ze současně trapně upravovaných faktů, a tady se předvádí nadávkama jako "rudý dědeček" - mimochodem hodně přitroublé - tak se časem, až duchovně vyzraješ, budeš za ty svý pitomosti stydět. Teda - pokud vyzraješ. A co ty - ty nemáš žádnýho dědečka, kterej by ti rozbil tvoji mladistvou tlamu? Jak to tak vypadá, dřepíš celé dny u počítače, těžko někde pracuješ - takže se necháváš vydržovat třeba zrovna dědečkem jako zdařilá kurva? No - žádná sláva, to musíš uznat. Dnes se ukazuje téměř na všech frontách, že naše totálně posraný a rozesraný hospodářství musí zachraňovat jen a jen "dědečkové" zatímco mladší látry se jednak štítí práce, a potom - i na šroubovák to potřebuje zbrojní pas. Nic to neumí, haksny to má levý, kromě čumění do tabletu (kde to má ukrytej mozek) a ťukání hovadin, to nevykazuje žádnou smysluplnou aktivitu. Kam by se dnešní čtyřicátníci SRALI - za sedmdesátníkama!!! A to myslím vážně. Přemejšlej vo tom, až budeš mít chvilku času. Takže - než zase začneš nadávat a pošklebovat se, vypláchni si kušničku -jo? Frajere pitomej! A našeho prezidenta už vůbec nech na pokoji, tomu nesaháš ani k prdeli - vlastně to by bylo moc vysoko - ani k podešvím bot. Jsi jen docela malý hovno ve vysoký trávě, a tím i zůstaneš, jestli se nepřinutíš taky někdy odlézt od bedny a podívat se, jak vypadá svět v reálu.Čus.

   Smazat
  7. 11:38 Taky by nebylo vůbec od věci zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
 19. 10:47 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odkdy máš nějakou vlast, ty lejnere zesranej putleroffskejma hovnama od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku!:)))

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo je to tak. Ty špíny se radují nad smrtí statisíců lidí. Ještě že se USA a Británii podařilo porazit ISIL, který tam nainstaloval Putin. Teď už bude řádit jen Asad a jeho zabijáci.

   Smazat
  2. 11:34 jestli to nepíšete jako ironii, tak jste mimo mísu. ISIL měl ve svém vedení specialisty ze západu (již byli zachránění) a financovala je Saudská Arábie. Přání otcem myšlenky :-)

   Smazat
  3. Blbá svině 11.29 musí nějak dohnat ten smutek ze včerejška. Štědrý den - a on zase jako vždycky dřepí v brlohu plným blech a štěnic někde sám, ani kámoši v hospodě ho nikde nechtějí, leda by mu za jeho sprostý kidy šlápli do čumáku, a ani na to nemá peníze, má hovno a proto taky pořád leze diskutovat a sprostě uráží a nadává. Nemá co žrát, o samotě si honí ptáka, a taky nic, zkrátka - co s takovým životem? A tak se zkouší oživit sprostotama, urážkama a nadávkama, protože nic jinýho ve svým ubohým slovníku nemá. Úplně vypatlaná kedlubna, kde jsou usazený akorát americký střílečky, to von miluje, a teď to vypadá, že celý svět slušných lidí Ameriku nenávidí, naopak vysoce je hodnocen přístup Ruska - voni mu berou jeho modlu! Z toho se může posrat ten blbej dědeček z pruhů a hvězd!

   Smazat
  4. 11:34 Ty jedna americká špíno co tu lžeš vy jste stvořili islámský stát. Na to jsou důkazy to neokecáte. Munici z Vrbětic jim daroval stropnický. Vy hážete zakázané fosforové bomby na civilisty. Fandím Trumpovi ať ty zbytečné války ukončí.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. No - ty se ani ukazovat nemusíš americký blbečku 12.31.Žádný "dědeček" dnes zažloutlý chrup nemá, protože vyrostli a dospěli v době, kdy péče o chrup byla zcela zdarma, a proto mají všichni dříve narození pěkné, až velmi pěkné zuby. Stejně jako i ostatní zdraví. Horší je to už s později narozenými ( do skvělého kapitalizmu) blbci, kteří z neznámých důvodů lezou diskutovat, přestože se na nic jinýho, než nadávat dříve narozeným, nezmůžou. Dnes má hodně těch přitroublých imitací američanů vyprázdněné tlamy, a zuby jako noty na buben, protože kapitalistické prase nikomu nic zadarmo neudělá, a to ani zubař nebo lékař - každýho pěkně podojí, nakrmí práškama, ani na plomby někdo nemá peníze, a to i když si platí pojištění ( to rozkradou jiní vychcánkové -víme?) Takže pokud jde o chrup, zavři tlamu, ty střelený blbečku, ani pohled na tebe nikdo nepotřebuje, aby bylo jasný, co jsi za ubohoučkýho tvorečka, kterej se rajcuje nadávkama dříve narozeným - hrdina jeden chrabrej! Až tobě někdo vyrazí zuby z držky za tvý přiblblý kidy, už se do smrti neusměješ, protože budeš mít tlamu prázdnou, na zubaře mít nebudeš. Všeho do času, ty prázdná kedlubno.

   Smazat
 21. Nereagujte na Pepka, kašlete na něj. Mám perličku z USA. Včera americký ministr financí přerušil svoji dovolenou a obvolával osobně vedení následujících bank (jestli mají dostatečnou hotovost): Bank of America, Citi, Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo. P.S.: naposledy se něco takového odehrálo před krizí 2008.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:15 to je standardní příprava na paniku, aby bylo dost prachů v bankomatech

   Smazat
  2. A kdy konečně chcípneš ty, ty prase praštěný a sprostý 11.42? Ty tady dokonce útočíš i na "starce" ty odpornej úchylnej zmetku? Co je tvůj fotr -nebo sám už jsi tak starej, že žádnýho nemáš? Nebo jsi nepovedenej zmetek, tak se tě fotr už dávno zřekl? V každým případě jsi impotentní, protože styl, jakým píšeš svoje sprostoty a urážky, přesně odpovídá duševním mrzákům s chcíplým ptákem. A co -už ti ho neoživí ani ty sprostý urážky starších spoluobčanů? Nech se vyšetřit -snad by ti něco dali na tu vypatlanou palici.Třeba by se ti i podařilo placama odlézt od bedny a třeba by ses i pokusil dělat něco jinýho. Něčím se zabavit - i když chápu, že nepovedenej skřet jako jsi ty, navíc impotent, bez přátel, a bez sebevědomí, se nějak vzrušovat musí. Víš co? Hoď si mašli - to tě vzruší - a z diskuzí zmizí jeden přiblblej otrapa, kterej si o sobě myslí, že už je nepostradatelnej vtipálek.

   Smazat
  3. Trump vrací vojáky domů, dokonce vrátil všechny letadlové lodě (venku jsou už jenom dvě). Armáda asi bude nejvíce potřeba doma v Americe. Přitom ministra obrany urychleně mění k Novému roku. Něco velkého se chystá.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Takže ta blbá americká imitace - chcíplotina a vymaštěnej duševní mrzák tady předvádí dva? Jako že tomu shnilýmu pařezu někdo přizvukuje? Není možný, že by se našel někdo, kdo by přizvukoval odporný filcce zabalený do amerických hadrů, smradlavých a plných blech, která se zabavuje sprostýma nadávkama a urážkama ostatních - i na vánoce prosím - protože nemá nikoho, je sám jak pařez, shnilej, nejvejš kope vzteky do psa. Přemejšlej o tom, proč se tě každej štítí ty pitomá tlamo, smradlavej americkej dědečku páchnoucí vybíranou popelnicí. Už jsi byl dnes vybírat popelnice? Už máš co žrát? Tak to jo, to jsi úspěšnej americká tlamo. To se posereš a pobleješ brzo, ale ty už jsi zvyklej - ne? Neboj, zejtra zase najdeš v popelnicích k žrádlu nějaký lahody, co rudí dědečkové vyházejí. Ta svině 13.03 -to už je zfetovanej křáp, ten už patří do blázince a do klece. Vzteklej jak prase, sprostej, odpornej, prašivej hajzl. Takoví se mi líbí. Ty jednou vytahají z jejich brlohů kde jsou schovaní u beden, a umlátí je lopatama - na takovej póvl je škoda provazů a námahy. Tři rány do prašivý tlamy a je po hajzlovi. Ty taky trávíš vánoce roztomile ty nemocný hovado. Duševní mrzáku!

   Smazat
  6. 11:57 Na to existuje vcelku logická odpověď, která zní, že to teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Ony dva miliony estébáků a bolševiků se po jejich Sametu nikam nevypařily. Výpomocný slovenský estébák plní bojový putinovský úkol: posílit proruské skomírající senilní agenty Klauzemany v plíživé destrukci EU a v budování oligarchického komunizmu-babišismu. Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
 22. Rusove nemusi domu vracet zadne letadlove lode. Pokud tedy nemame na mysli zacouzeneho Kutuzova, kde ani nefunguji zachody a tak rusti matrosove musi chodit srat pres zabradli:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš to marný, khaki troubo, zdraví Tomáš Marný

   Smazat
  2. 12:04

   Ten Kutuzov, co se utopil v Murmansku? Vždyť ten už dávno nefunguje a nikdy nefungoval. Jó Rusáci umí hezké Potěmkinovy vesničky. To samé s ostatní "výzbrojí". Nic neexistuje. Čím dřív na tu pakáž zatočíme Yahoo tím líp. PŘÍŠTÍ ROK V PEKLE RUDOŠI!! Už se nemůžu dočkat :)) Aš možná si taky přijedu ulovit nějakého nouplísáka.

   Smazat
 23. 12:10 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:24 Máš to marný, khaki troubo, zdraví Tomáš Marný

   Smazat
  2. 12:24

   No já si spíš myslím, že ten kapitalista by se v jeho případě spíš uchechtal k smrti anebo věnoval jmění na charitu pro postižené.

   Smazat
  3. Kde ty máš jakou vlast, ty rudomužiku co je zesranej putleroffskejma hovnama od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj!:-)))

   Smazat
 24. Ten stromek u Bílého domu by jistě někdo rád už dávno opravil, ale jedná se o chráněný objekt, který může opravovat jenom elektrikář s příslušnou prověrkou od bezpečnostních složek. A ti, co mají tato povolení, tak ti zadarmo nehnou prstem, protože je to taková forma jejich pasivní rezistence proti Trumpovi, který zablokoval výplaty federálním zaměstnancům :-(

  OdpovědětSmazat
 25. Prosím vás, Vánoce jsou svátky klidu a míru. Nenechte se vtahovat do diskuze s tím ubohým lúzrem Pepkem. Vždyť je nemocný, to nevidíte? Ty Vánoce na něj dolehly, chudáka. Fakt k politování.

  OdpovědětSmazat
 26. 11:57 Nenechejte se vyprovokovat, na vánoce pustili ven z klecí retardy všeho druhu, dokonce i hlídači opiových transportů z Afghánistánu dostali opušťáky a hezky si tu notují s naší trvalkou Josefem Vyskočilem :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 12:23 to jsou standardní abstinenční příznaky, protože už vidí, co je čeká, až Trump přeruší kosovsko-afghánskou opiovou stezku

   Smazat
  4. 13:23 při čtení právě těch ubožáckých sprosťáren člověk na druhou stranu pochopí, že je asi opravdu třeba osvěžit a zušlechtit upadající genofond této země čerstvou krví z Afriky :-)

   Smazat
  5. už podle slovníku se jedná o osamoceného ubožáka, který se tím přímo sebeukájí a kterého těší jakákoliv vaše reakce

   Smazat
  6. 13:49 bať, bať, jedna ruka na klávesnici, druhá pracuje pod stolem :-)

   Smazat
  7. 13:53 A nejhorší z těch úchylných xindlů je tahlencta škaredá pederastní žůžovka! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 27. Zajímavé, že v syrské metropoli Damašku se smí slavit Vánoce vč. vánoční symboliky, ale ve Francii se slavit nesmí a v Německu (podle Merkelové už nemají Vánoce - ale Zimní svátek)) - kde udělali soudruzi z Brusele chybu? Ostatně potlačit Vánoce se snažil i Hitler...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde (a jsou to dokonce čistě katolické státy jako třeba Itálie) už nesmějí ani veřejně zpívat koledy, zakázali i vánoční stromky na veřejných prostranstvích (mohou se jet podívat na vánoční stromek na Staromák, tedy zatím), Ježíškovi nesmějí říkat tímto jménem, ale je to jenom děťátko atd., je to prostě síla.

   Smazat
  2. Ty vaše užgryndané rusácko-mužické co začínaj 6. ledna určitě! Jinak jen další rudocanc ...

   Smazat
 28. Všichni by měli spojit své síly a pomoci zachránit americkou ekonomiku z obludného stisku čínského prezidenta Si! Pro ty, podle kterých slunce vychází ve Washingtonu, pro ty by to měla být prvořadá povinnost a naprostá priorita! Ode dneška by se mělo nakupovat jenom to, co schválí Trump. A je úplně jedno, jestli se bude jednat o ponorky, letadla, lodě, rakety, tanky a vůbec výzbroj všeho druhu nebo o jaderné reaktory, ropu a plyn apod. Dnes může zachraňovat nejenom jakákoliv poslušná a oddaná vláda, ale doslova každý z nás, kdo dá přednost americkým výrobkům, byť jsou třeba vyráběny v Číně, důležité kam z takového obchodu poputují zisky a to jsou USA a nikoliv Čína. Ale amerických cenných papírů a akcií se to netýká, jejich koupí dnes pomůžete nejvíce a může si je dovolit každá česká domácnost, protože jsou ve slevových akcích. Lidé bděte, lidé k veslům, lidé pomáhejte, jsou tu přece časy neklidu a války a hrozí konec šíření pravdy a lásky po celém světě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si na doporučení Trumpa kupuju BBC omáčku, javorový sirup, burákové máslo a Tenesee Whisky. Nosím to domů, aby sousedé viděli, jak si Doníka vážím a jak ho poslouchám. (Oni patří mezi lepšolidi a kavárníky, tak mají radost).
   Doma to strčím do regálu a ani se toho nedotknu. Je mi totiž po tom blbě stejně jako po hambáčích s kolou.

   Promiňte, já jsem totiž Čech.

   Smazat
 29. 13:10,to tebe Rusi kazia sviatky?A čo svätíš,že ramadán ti Kohoutov potrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Balije jebem ti pičku Tursku !

   Smazat
  3. Realita je mnohem horší! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 30. Odpovědi
  1. Dokud těm maladcům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   ... budeš dout řádně do zad, putlerprde, nikdo a nic na celičkým světě je nezastaví!!!

   Smazat
 31. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 24. prosince 23:59.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 32. Skvělá zpráva: Od Východu přišla rudá hvězda, září nad USA!

  Ta hvězda je náš Doník!
  Náš Doník, zvolený díky NEUVĚŘITELNÉ GENIALITĚ největšího žijícího leninisty, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno!

  Ano, právě dnes přišla zpráva, že náš Doník KONEČNĚ způsobil opravdu ŘÁDNOU pohromu: ÚŽASNÝ pokles akcií, srovnatelný jedině s Velkou hospodářskou krizí v roce 1931!!!
  Ano, tento pád přišel díky Doníkově zmatku, díky jeho šíleným plánům (40 000 km dlouhá zeď kolem celých USA, předem prohraná obchodní válka s celým průmyslově vyspělým světem atd. apod.)!


  Postě: Jak jsem napsal už 22. prosince, činy našeho Doníka vedou k úpadku a pádu USácka, našeho dědičného nepřítele, ODPORNÉ země, dlouhá desetiletí zarputile šířící kapitalismus a demokracii do celého světa.
  A úpadek a pád USA povede k pádu NATO a tím i EU, ke konečné likvidaci evropských hodnot.
  Což samozřejmě bude znamenat vítězství Velikého Ruska nad tyrany a zrádci všemi.
  Bude to znamenat konečné vítězství našich ÚŽASNÝCH západoasijských hodnot.

  Zkrátka a dobře: Opět se plně projevila přímo Leninská genialita Velikého Putina, BJJP, s níž si do úřadu prezidenta USácka vybral toho pravého.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 33. Izraelským soudruhům se stromeček v Damašku nelíbil, proto včera 25.12. večer (!) zaútočili na Damašek. Podlý stát vybral podlé datum a podlou noční hodinu a podle útočil raketami vzduch země odpalovanými z F-16 ze vzdušného prostoru Izraele a Libanonu. Tak takhle, podlí soudruzi, váš stát už dlouho na tomto světě nepřežije, protože se o to snažíte ze všech posledních sil. Henry Kissinger vám dává už jenom dva, tři roky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta izraelská podlost byla ještě šílenější, protože k izraelskému leteckému útoku ze vzdušného prostoru Libanonu proti Sýrii došlo ve chvíli, kdy na letištích v Bejrútu a Damašku přistávala dopravní letadla!!!

   Smazat
 34. Kdo je největší český leninista-putinista?

  Národní Vůdce Babiš nebo národní Vůdce Miloš?
  Toť otázka!

  Dnes přišla zpráva, která naznačuje prvenství našeho národního Vůdce Babiše: N. V. Babiš otočil: Sešel se s čínským velvyslancem a řekl, že varování před Huawei není názor vlády.
  Přitom náš národní Vůdce Babiš nejprve zdánlivě rázně zasáhl proti společnosti Huawei, která představuje bezpečnostní riziko.

  Vedení Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před nimi varovalo, načež národní Vůdce Babiš nařídil, aby se jich úřad vlády (a i další úřady) zbavil. Jenže pak NÚKIB zkritizoval a nyní se ukázalo, že se sešel s čínským velvyslancem, ke kterému zjevně zaujal velmi vstřícný postoj. O schůzce se navíc náš národní Vůdce Babiš nějak zapomněl pochlubit na Facebooku, nikde žádná fotka, v tradičním týdenním hlášení také nic nenajdeme.

  O návštěvě našeho národního Vůdce Babiše na ambasádě informovala čínská strana. N.V. Babiš se setkal s velvyslancem ČLR v ČR Zhangem Jianminem a na facebookové stránce je uvedeno: „Premiér Babiš pozitivně zhodnotil úspěšný rozvoj Číny a pokroky dosažené v čínsko-českých vztazích. Vyjádřil se, že česká strana si velice váží strategického partnerství obou zemí a je ochotna dále posilovat ekonomickou a obchodní výměnu a praktickou spolupráci s Čínou. Premiér Babiš zdůraznil, že nedávno vydané varování příslušného českého orgánu týkající se čínských firem Huawei a ZTE nepředstavuje stanovisko vlády ČR.


  A to je NESMÍRNĚ LENINSKÉ: Měnit principiální postoj třeba NĚKOLIKRÁT DENNĚ!
  Ano, to jsou Leninsko-putinské principy, vedoucí k úspěchu!!
  Ano, my roduvěrní Češi a Rusové jsme neobyčejně hrdí a šťastní, že český národní Vůdce je takový pružný leninista-putinista.
  Díky jeho pružnosti je budoucnost naší vlasti a našeho národa 200% zajištěna: Jednoho krásného dne budeme opět PEVNOU + NEDÍLNOU součástí Velikého Ruska.

  „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta


  ----------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 25. prosince 2018 14:05) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.